FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy męskich do 2000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy męskich do 2000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych smartwatchy męskich do 2000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy męskich do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych zegarków smartwatchy dla mężczyzn.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie zegarki smartwatche męskie do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche męskie do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking smartwatchy męskich do 2000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! (6901443090204) ☆

Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! (6901443090204) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! (6901443090204) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! (6901443090204)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Huawei Watch D czarny Huawei Watch D czarny to smartwatch z rozbudowanymi funkcjami mierzcymi aktywno serca i cinienie krwi. Dziki wielu trybom treningowym umoliwia aktywno na wysokim poziomie sprawn regeneracj.

  Duym atutem jest wytrzymay akumulator. Nowoczesny pomiar cinienia krwi Smartwatch umoliwia nad wyraz staranny pomiar cinienia krwi. Jest to moliwe dziki zaimplementowaniu innowacyjnego czujnika i specjalnie zaprojektowanej konstrukcji zegarka.

  Uzyskiwaniu dokadnych wynikó,w sprzyja ró,wnie algorytm pomiaru cinienia TruBP. Kolejnym udogodnieniem jest moliwo analizy EKG, któ,ra oznajmia o ewentualnych nieprawidowociach w biciu serca. Ponad 70 trybó,w treningowych Huawei Watch D pozwala wykorzysta a 70 trybó,w treningowych, poprzez co codzienna aktywno staje si jeszcze prostsza.

  Poza wspomaganiem treningu, zegarek uatwia ró,wnie zaplanowanie adekwatnego snu oraz regeneracji. Codzienne raporty i cise monitorowanie stanu zdrowia Smartwatch udostpnia dokadne raporty dotyczce cinienia krwi czy ostatnich aktywnoci, dziki czemu z atwoci mona ledzi histori swych postpó,w.

  Swoje rezultaty i właściwości mona udostpnia i poró,wnywa dziki aplikacji Huawei Zdrowie. Szykowna i wytrzymaa budowa Huawei Watch D znamionuje si estetycznym wygldem, a zarazem mocn i konkretn konstrukcj.

  Tarcza ze szkem 2,5D elegancko demonstruje si na rku, z kolei aluminiowa rama sprawia, e zegarek jest odporny na uszkodzenia.


☆ Smartwatch galaxy watch 4 classic sm-r895fz 46mm lte srebrny marki Samsung ☆

Smartwatch galaxy watch 4 classic sm-r895fz 46mm lte srebrny marki Samsung Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch galaxy watch 4 classic sm-r895fz 46mm lte srebrny marki Samsung - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Smartwatch galaxy watch 4 classic sm-r895fz 46mm lte srebrny marki Samsung
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Galaxy Watch 4 Classic Stainless 46mm Silver LTE

  Budowa i wykonanie: Koperta ze stali rdzoodpornej

  Czujniki: Akcelerometr, Żyroskop, Pulsometr, Barometr, Światła, EKG, Kompas, BIA

  Nawigacja: Tak

  System operacyjny Wear OS

  wytrzymałość: Certyfikacja MIL-STD-810G, Pyłoszczelność i wodoodporność (IP68), Wodoszczelność 5 ATM

  Kolor: srebrny

  Jeszcze więcej aplikacji i lepsza łączność
  dzisiaj na smartwatchu Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 42mm dostajesz nowy system operacyjny Wear OS Powered żeby Samsung zaprojektowany wspólnie z Google. W raz z nim zyskujesz dostęp do najpopularniejszych aplikacji, także od firm trzecich, bezpośrednio z poziomu smartwatcha i ich niewiarygodnie prostą obsługę. Wszystkie dane możesz kontrolować w jednej, dobrze Ci znanej aplikacji Samsung Health.

  Doświadcz tego, co najkorzystniejsze w Galaxy i Google* na nadgarstku
  Google Pay: Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i za każdym razem płać komfortowo, zbliżając dłoń do terminala płatniczego.

  Mapy Google: zawsze trafisz do celu dzięki nawigacji dostępnej na nadgarstku.

  Sklep Play: przystępny dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE np. Facebook Messenger czy Spotify.

  YouTube Music: Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Zarówno, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona.

  Jeszcze więcej aplikacji i udoskonalona łączność
  dzisiaj na smartwatchu Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE otrzymujesz nowy system operacyjny Wear OS Powered by Samsung zaprojektowany wspólnie z Google. W raz z nim zyskujesz dostęp do najpopularniejszych aplikacji, także od firm trzecich, bezpośrednio z poziomu smartwatcha i ich niewiarygodnie prostą obsługę. Wszystkie informacje możesz kontrolować w jednej, korzystnie Ci znanej aplikacji Samsung Health.

  Kontrola multimediów
  Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE wyświetlony zostanie kontroler multimediów

  Łączność LTE
  Dzięki łączności LTE w smartwatchu Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE nie musisz mieć przy sobie smartfona,mieć dostęp do Internetu*. Słuchaj muzyki, włącz nawigację lub sprawdź informacje, gdy tylko tego potrzebujesz.

  W stałym kontakcie
  Zostaw smartfona w domu, a i tak przeprowadzisz rozmowę telefoniczną, a także odbierzesz wiadomości od znajomych na smartwatchu Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE.

  Odbieraj wiadomości
  Spójrz na wyświetlacz smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE, żeby od razu przeczytać posty w mediach społecznościowych*.

  Stały dostęp do Internetu
  Możesz w każdej chwili sprawdzić pogodę, przeczytać maile czy zapoznać się z newsami na smartwatche Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE, masz także stały dostęp do aplikacji w sklepie Google Play.*

  nieprzemijalny, premium design
  Koperta stworzona ze stali nierdzewnej, aby wytrzymać próbę czasu. Trudno pomylić Galaxy Watch4 Classic z innym smartwatchem - ma typową sylwetkę, w której linia tarczy płynnie łączy się z paskiem. Dzięki ogromnemu wyborowi cyfrowych tarcz i wymiennym paskomdopasuje się do Twoich potrzeb i stylu życia.

  Galaxy Watch4 Classic. Zna się na Tobie
  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE ma jeszcze bardziej progresywny monitoring zdrowia i aktywności fizycznej. Dzięki temu lepiej zrozumiesz swoje ciało, aby zachować korzystne samopoczucie i ulepszać swoje wyniki sportowe.

  Szybka analiza składu ciała (BIA)
  przy pomocy jednego, trwającego 15 sekund dotknięcia zegarka Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE, zmierzysz masę tkanki mięśniowej, tłuszczowej i ilość wody w organizmie z precyzyjnością do 98%*,**. Z taką wiedzą łatwiej zadbasz o swoje zdrowie i osiągniesz rewelacyjną sylwetkę.

  Kontrola rytmu serca (EKG)
  Wykonaj szybki pomiar EKG na swym nadgarstku dzięki Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE. Zobaczysz, jak prędko bije Twoje serce i czy jego rytm jest regularny (AFib)*.

  Monitorowanie ciśnienia krwi
  Za jednoczesny pomiar ciśnienia krwi i tętna odpowiada czujnik PPG**. Pilnuj stan zdrowia, a informacje zostaną przesyłane do aplikacji Samsung Health, wyniki możesz konsultować z lekarzem*.

  nowoczesna analiza snu
  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE rejestruje wszystkie 4 fazy snu oraz potrafi wykryć, gdy chrapiesz i czy prowadzi to do wybudzenia (chrapanie jest rejestrowane poprzez mikrofony telefonu)*. Gdy śpisz, mierzona jest także saturacja krwi.

  Pomiar tlenu we krwi
  Kontroluj nasycenie krwi tlenem (SpO2) na smartwatche Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE, żeby łatwiej poznać swoją wydolność fizyczną i osiągać coraz udoskonalone wyniki sportowe.*

  damskie zdrowie
  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE zapisze proces menstruacyjny i jego symptomy, aby w oparciu o specjalny algorytm przewidzieć kolejną miesiączkę.

  udoskonalone śledzenie aktywności fizycznej
  Co dzisiaj wybierasz: popołudniowy jogging, trening obwodowy czy przejażdżkę na rowerze? Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE będzie Twoim trenerem personalnym. Nie tylko zarejestruje Twoje wyniki: czas aktywności, liczbę kroków, przebyty dystans czy spalone kalorie, lecz także pokaże Ci jak poprawić technologię biegania i jak prawidłowo oddychać.

  Motywacyjne wyzwania grupowe
  Nic tak nie ulepsza wyników, jak rywalizacja. Możesz ją utworzyć na smartwatche Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE wyznaczając cel albo czas trwania i zapraszając do niej do 20 uczestników. Każdego dnia dasz z siebie więcej i będziesz się przy tym dobrze bawić, zdobywając punkty, odznaki i sporo przychylnych komentarzy.

  powiększona efektywność i więcej funkcji
  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE to jeszcze szybsze działanie (w kontraście do Galaxy Watch3), efektywne aktywowanie aplikacji, na które masz dzisiaj jeszcze więcej miejsca. Za sprawą udoskonalonej czytelności wyświetlacza jest komfortowy w używaniu także w słoneczny dzień. A dzięki zastosowanemu kompasowi możesz śmiało ruszać w nieznane!

  Znajdź zgubione urządzenie
  SmartThings Find pozwoli Ci zlokalizować zagubione urządzenia. Zobacz ich lokalizację na mapie, a gdy wyszukasz się w ich pobliżu usłyszysz sygnał dźwiękowy

  Specyfikacja technologiczna:
  • Procesor: Samsung Exynos W920
  • Pamięć RAM: 1,5 GB
  • Pamięć zaimplementowana: 16 GB
  • rodzaj wyświetlacza: Super AMOLED, Dotykowy
  • Przekątna wyświetlacza: 1,4"
  • Rozdzielczość wyświetlacza: 450 x 450 px
  • Łączność: Bluetooth; NFC; Wi-Fi; eSIM
  • Nawigacja satelitarna: Tak
  • Zainstalowany system operacyjny: Wear OS
  • Czujniki: Akcelerometr, Żyroskop, Pulsometr, Barometr, Światła, EKG, Kompas, BIA
  • rodzaje aktywności: Bieganie; Fitness
  • Funkcje informacyjne: Alarm wibracyjny, Mapy i nawigacja
  • Funkcje śledzenia aktywności: Licznik spalonych kalorii, Monitorowanie snu, Monitorowanie stresu, Monitorowanie tętna, Pomiar dystansu, Pomiar prędkości, Pomiar tempa, Pomiar produktywności i obciążenia organizmu, Raporty z treningu
  • Funkcje multimedialne: Sterowanie aparatem; Sterowanie odtwarzaczem
  • Pozostałe funkcje: Funkcja SOS, Płatności zbliżeniowe
  • Budowa i wykonanie: Koperta ze stali nierdzewnej, zaimplementowany głośnik, wbudowany mikrofon, Pasek wykonany z fluoroelastomeru
  • oporność: Certyfikacja MIL-STD-810G, Pyłoszczelność i wodoodporność (IP68), Wodoszczelność 5 ATM
  • Bateria: 361 mAh
  • Kolor paska: srebrny
  • Kolor koperty: metaliczny
  • Kolor: metaliczny
  • dodatkowe informacje: Integracja z aplikacją przenośną, Bezprzewodowe ładowanie, 2 przyciski sterujące
  • rozmiar koperty: 46 mm
  • Szerokość: 45,5 mm
  • Wysokość: 45,5 mm
  • Grubość: 11 mm
  • Waga: 52 g

☆ Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro SM-R920N 45mm Szary (8806094491760) ☆

Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro SM-R920N 45mm Szary (8806094491760) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro SM-R920N 45mm Szary (8806094491760) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro SM-R920N 45mm Szary (8806094491760)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 5 Pro tworzony dla aktywnych Gotowy na przygody Nowy Samsung Galaxy Watch5 Pro to Twój nowy towarzysz przy każdej wyprawie. Z jego pomocą nie zboczysz z trasy i przemierzysz nieosiągalne dotąd dystanse dzięki największej jak dotąd baterii w zegarkach Galaxy.

  Stawiaj czoła nowym wyzwaniem dzięki ekranowi pokrytemu szafirowym szkłem, dwukrotnie bardziej wytrzymałym niż urządzenia poprzedniej generacji. Śledź pozycję na trasie Dzięki nowej funkcji Trasy możesz zaplanować swoje ćwiczenia importując trasę treningu w formacie GPX ze smartfona na zegarek.

  Synchronizuj listy tras i osiągaj więcej. Kiedy dotrzesz do celu, zegarek poprowadzi Cię Twoimi własnymi śladami do punktu początkowego. Zakręt po zakręcie, łatwo wrócisz na start, pieszo lub na rowerze.

  Od świtu do zmroku Daj z siebie wszystko i wspinaj się na nowe wyżyny swych możliwości z zegarkiem, który nie wymięka. Największa jak do tej pory bateria w urządzeniach ubieralnych Galaxy ma pojemność aż 590 mAh.

  choćby 80 godzin normalnego używania na jednym ładowaniu oznacza, że Galaxy Watch5 Pro będzie wspierał Cię długo po zakończonym treningu. Lepiej poznaj swoje ciało Galaxy Watch5 Pro zezwala na obserwację organizmu na wielu stopniach, jeszcze bardziej starannie śledząc zachodzące w nim zmiany po treningu czy wprowadzonej nowej diecie.

  Kontroluj zawartość tłuszczu do masy mięśniowej, mając wgląd w postępy wynikające z Twojego aktywnego trybu życia. Detektor Samsung BioActive Poznaj sensor Samsung BioActive, dokonujący pomiaru EKG, tętna, oraz impedancji bioelektrycznej.

  Przy jego pomocy możesz kontrolować sporo aspektów zdrowotnych własnego ciała. Zbieraj wszystkie kluczowe dane, z którymi możesz śledzić swoje fitnessowe postępy, piąć się na wyżyny własnych możliwości.

  Monitorowanie EKG pozwala obserwować pracę serca, między innymi pod kątem jego nieregularnego rytmu. Zyskaj lepszy pogląd na swoje treningi dzięki pomiarowi tętna. O krok bliżej celu Galaxy Watch5 Pro liczy każdy Twój krok, spalone kalorie, oraz programy ćwiczeń.

  Zegarek pozwala Ci śledzić ponad 90 różnorodnych rodzajów ćwiczeń. Bez względu na to, w jaki sposób spędzasz aktywnie czas, smartwatch Samsung dostarczy szczegółowych informacji na temat każdej minuty Twojego wysiłku.

  Kompleksowa analiza snu Poznaj szczegółowe informacje dotyczące parametrów Twojego snu dzięki lepszym rozwiązaniom przystępnym w Galaxy Watch5 Pro. Wyrabiaj zdrowe nawyki, by wypoczywać jeszcze lepiej. Planuj porę snu, wykrywaj chrapanie i odkryj fazy swojego snu.

  Te reprezentowane są przy pomocy 8 symboli zwierząt odpowiadających rozmaitym typom snu. Im lepiej wypoczywasz w nocy, tym wspanialszy jest następny dzień. Gotowy na skrajne przygody Poznaj, czym jest stylowa solidność.

  stylowy Galaxy Watch5 Pro jest wytrzymały na wodę, działając również podczas deszczowych treningów. Zniewalający, krągły wyświetlacz AMOLED został pokryty szkłem szafirowym, które proponuje choćby 2x ulepszoną odporność aniżeli Galaxy Watch4.

  Wytrzyma praktycznie wszystko, co spotyka cię każdego dnia dzięki tytanowej obudowie. Wzniesione krawędzie w dodatku bronią wyświetlacz przed uderzeniami. Więcej możliwości z Wear OS Korzystaj z pełni funkcjonalności dzięki Mapom Google i nawiguj do celu z łatwością.

  Trenuj w rytmach ulubionej muzyki słuchając najlepszych wykonawców na YouTube Music. Pisz wiadomości tekstowe, wykonuj połączenia głosowe i szukaj inspiracji treningowych w oglądarce internetowej. Wszystko to możesz zrobić na swoim Galaxy Watch5 Pro dzięki platformie Wear OS.

  świetny dla Ciebie Twój zegarek może być czymś więcej, aniżeli urządzeniem wskazującym czas. Nieprzemijalne wzornictwo, tytanowa pokrywa i doskonałe szkło szafirowe tworzą zegarek, który przyciąga uwagę podczas każdego treningu.

  Wybierz swój fason, zmieniaj wygląd tarczy każdego dnia, wyrażaj siebie na nowy sposób. Analogowa, czy cyfrowa tarcza? dobór należy do Ciebie. Znajdź świetny wzór dla siebie, niech każde spojrzenie na zegarek będzie wyjątkowe.


☆ Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 46mm 1.4" czarny (8806092520073) ☆

Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 46mm 1.4" czarny (8806092520073) Najniższa Cena Online

☆ Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 46mm 1.4" czarny (8806092520073) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Nowy smartwatch galaxy watch4 classic 46mm 1.4" czarny (8806092520073)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Wraz z Google zaprojektowaliśmy nowy system operacyjny Wear OS Powered aby Samsung, dając Ci dostęp do najpopularniejszych aplikacji2, także od firm trzecich, bezpośrednio z poziomu smartwatcha i umożliwiając Ci ich niewiarygodnie prostą obsługę. Wszystkie informacje możesz monitorować w jednej, dobrze Ci znanej aplikacji Samsung Health. Doświadcz tego, co najkorzystniejsze w Galaxy i Google* na nadgarstku
  Google Pay Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i za każdym razem płać komfortowo, zbliżając dłoń do terminala płatniczego.
  Mapy Google za każdym razem trafisz do celu dzięki nawigacji dostępnej na nadgarstku.
  Sklep Play przystępny dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha np. Facebook Messenger czy Spotify.
  YouTube Music Słuchaj swej ulubionej muzyki. Równocześnie, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona. * Zgodny z systemem Android 6.0 albo nowszym, pamięć RAM 1,5 GB powyżej. Niezgodny, gdy telefon nie obsługuje usługi Google Mobile Service. Automatyczna instalacja
  Aplikacje, które instalujesz na smartfonie automatycznie pobierane są na smartwatcha (jeśli dostępna jest ich stosowna wersja).3 Synchronizacja informacji
  Zmiana informacji w smartfonie albo smartwatchu zostanie zapisana na obu urządzeniach. Kontrola multimediów
  Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha wyświetlony zostanie kontroler multimediów.4 Łączność LTE
  Dzięki łączności LTE w smartwatchu nie musisz mieć przy sobie smartfona,posiadać dostęp do Internetu*. Słuchaj muzyki, włącz nawigację albo zobacz informacje, gdy tylko tego Ci trzeba. * przystępność modelu LTE może się różnić w zależności od kraju i operatora. W stałym kontakcie
  Zostaw smartfona w domu, a i tak przeprowadzisz rozmowę telefoniczną oraz odbierzesz wiadomości od znajomych na smartwatchu*. Odbieraj wiadomości
  Spójrz na wyświetlacz smartwatcha, by od razu przeczytać posty w mediach społecznościowych*. Stały dostęp do Internetu
  Możesz w każdej chwili sprawdzić pogodę, przeczytać maile czy zapoznać się z newsami, masz także stały dostęp do aplikacji w sklepie Google Play.* * Wymagany smartfon z systemem Android 10 albo wyższym i smartwatch zalogowane na konto Samsung. Słuchaj muzyki online
  Słuchaj strumieniowo muzyki i podcastów*, umilając sobie trening na siłowni czy bieganie w parku. * Streaming muzyki może rozszerzyć zużycie baterii oraz - w zależności od abonamentu - naliczyć dodatkową opłatę za przesył informacji. Nawigacja online
  teraz zawsze trafisz do celu. Wyświetl na ekranie mapy Google i wyszukaj najkorzystniejszą drogę. Nieprzemijalny, premium design
  produkowany ze stali rdzoodpornej, żeby wytrzymać próbę czasu. Trudno pomylić go z innym smartwatchem - ma standardową sylwetkę, w której linia tarczy płynnie łączy się z paskiem. Dzięki ogromnemu wyborowi tarcz i wymiennym paskom łatwo przypasuje się do Twoich potrzeb i stylu życia5.
  Galaxy Watch4 Classic zyskał ulepszony monitoring zdrowia i aktywności fizycznej. dzięki temu lepiej zrozumiesz swoje ciało, aby zachować prawidłowe samopoczucie i polepszać swoje wyniki sportowe.
  Szybka analiza składu ciała (BIA) Jedno dotknięcie i trwający 15 sekund pomiar mierzy masę tkanki mięśniowej, tłuszczowej oraz liczba wody w organizmie z precyzyjnością do 98%6,7. Z taką wiedzą łatwiej zadbasz o swoje zdrowie i osiągniesz rewelacyjną sylwetkę. Osobisty doradca zdrowotny Kontrola rytmu serca (EKG)
  prędki pomiar EKG wykonywany na Twoim nadgarstku ukazuje jak błyskawicznie bije Twoje serce i potrafi wykryć jego nieregularny rytm (AFib )1. Monitorowanie ciśnienia krwi
  czujka PPG zezwala na jednoczesny pomiar ciśnienia krwi i tętna8. Obserwuj stan zdrowia - informacje przesyłane są do aplikacji Samsung Health, a wyniki możesz konsultować z lekarzem1. Korzystne samopoczucie i kondycja zaawansowana analiza snu
  Rejestruje wszystkie 4 fazy snu. Potrafi także wykryć, kiedy chrapiesz i czy prowadzi to do wybudzenia (chrapanie jest wykrywane przy pomocy mikrofonów telefonu)9. W trakcie snu mierzona jest także saturacja krwi. Pomiar tlenu we krwi
  Śledząc nasycenie krwi tlenem (SpO2) możesz łatwiej kontrolować swoją wydolność fizyczną, by osiągać coraz udoskonalone wyniki sportowe.10 Wykrywanie upadku
  Rozpoznaje silne upadki i samoczynnie wysyła powiadomienie do zapisanego w jego pamięci numeru kontaktowego11,12. Lepsze śledzenie aktywności fizycznej
  Co teraz wybierasz: popołudniowy spacer, trening obwodowy czy orbitrek? Galaxy Watch4 Classic będzie Twoim trenerem personalnym. Nie tylko zarejestruje Twoje wyniki: czas aktywności, liczbę kroków, przebyty dystans czy spalone kalorie, lecz także pokaże Ci jak poprawić technologię biegania, a także jak poprawnie oddychać.13 Szczegółowe wyniki treningów
  Od razu po skończonym treningu masz wgląd w szczegółowe informacje.14 Pomiar spalonych kalorii
  powiększona skrupulatność pomiaru spalonych kalorii na podstawie tętna.15 Więcej programów ćwiczeń
  monitoruje dwa razy więcej aktywności - teraz możesz ręcznie wybrać spomiędzy ponad 90 zróżnicowanych rodzajów ćwiczeń.16 Motywacyjne wyzwania grupowe Utwórz wyzwanie, wyznaczając cel lub czas jego trwania i zaproś do niego do 20 uczestników. Dzięki rywalizacji połączonej ze nieprzeciętną zabawą każdego dnia dasz z siebie więcej, zdobywając przy tym punkty, odznaki i niemało przychylnych komentarzy.
  informacje podstawowe ekran Łączność Funkcje Procesor Zasilanie parametry fizyczne

☆ Galaxy Watch6 Classic BT 47mm Stainless Black SM-R960NZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG (8806095038841) ☆

Galaxy Watch6 Classic BT 47mm Stainless Black SM-R960NZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG (8806095038841) Najniższa Cena Online

☆ Galaxy Watch6 Classic BT 47mm Stainless Black SM-R960NZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG (8806095038841) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Galaxy Watch6 Classic BT 47mm Stainless Black SM-R960NZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG (8806095038841)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 czarny Design klasycznego zegarka Smukły, okrągły korpus smartwatcha Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 czarnego wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej z płynnym przejściem do wyprofilowanego paska.

  Pasek komfortowo odczepiany jednym przyciskiem. Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz 1,31" albo 1,47" z wąską ramką i funkcją Always-On-Display (stałe wyświetlane godziny, a także możliwość pokazywania innych danych na ekranie smartwatcha choćby wtedy, gdy nie jest on używany).

  obszerniejszy ekran. Smuklejsza ramka Doświadcz udoskonalonych efektów wizualnych i płynnych animacji na ekranie większym o 20%. Cieńsza o 15% ramka i rozszerzony wyświetlacz w smartwatchu Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 czarnym tworzą świetne proporcje pomiędzy wyświetlaczem a ramką - dodatkowo zyskując więcej miejsca na każde tapnięcie.

  lepszy obrotowy pierścień Zanurz się w klasycznym stylu, który wyznacza rytm czasu. Smukła obrotowa ramka smartwatcha Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 czarnego, inspirowana kultowym designem zegarków nurkowych, przenosi tradycje w przyszłość, oferując płynniejsze i bardziej responsywne przewijanie dla intuicyjnej interakcji z ekranem.

  krągła ramka, tworzona z eleganckiej stali rdzoodpornej, podkreśla solidne działanie urządzenia, dodając mu wyrafinowanego wyglądu. Prędkie działanie i ładowanie Na jednym pełnym ładowaniu smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 czarny działa choćby do 40 godzin.

  momentalnie naładuj zegarek do 45% w zaledwie 30 minut i Twój smartwatch jest już gotowy na kolejny trening. Zrób więcej w krótszym czasie dzięki udoskonalonemu procesorowi w Galaxy Watch6 Classic. O 18% szybsza prędkość CPU i niedługi czas uruchamiania aplikacji produktywne i sprawne działanie poprzez cały dzień.

  Osobno niezwykłe. Razem doskonałe Sprawdzaj stan słuchawek bez sięgania po telefon, a także wygodnie przełączaj się między trybami, odbieraj połączenia i nagrywaj dźwięki. Wszystko to możesz zrobić dzięki połączeniu Galaxy Watch6 ze słuchawkami Galaxy Buds2 Pro i Buds2 swym smartfonem Samsung Galaxy.

  Kiedy oglądasz film na telewizorze Samsung albo korzystasz z tabletu Galaxy, a akurat dzwoni Twój telefon, słuchawki automatycznie przełączą się, byś mógł odebrać połączenie bez ruszania się z miejsca. Nie wiesz, gdzie znajduje się Twój smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 czarny? Skorzystaj z funkcji SmartThings Find na swoim smartfonie Galaxy i zobacz lokalizację smartwatcha.

  Lepsze dni zaczynają się od prawidłowych nocy Z Galaxy Watch6 Classic zyskaj pełne zrozumienie swego snu. Pilnuj na bieżąco etapy snu - od czuwania, przez sen lekki i głęboki, aż do REM. Dzięki detekcji chrapania i poradom trenera snu, ulepszaj jakość swojego odpoczynku.

  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic BT 47mm R960 czarny dostarcza transparentne raporty snu, obserwując cykle REM, lekkiego i głębokiego snu, co pozwala zrozumieć Twój wzorzec snu. Aplik...


☆ Galaxy watch6 lte 44mm aluminum graphite sm-r945fzkaeue smartwatch gps marki Samsung ☆

Galaxy watch6 lte 44mm aluminum graphite sm-r945fzkaeue smartwatch gps marki Samsung Najniższa Cena Online

☆ Galaxy watch6 lte 44mm aluminum graphite sm-r945fzkaeue smartwatch gps marki Samsung - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Galaxy watch6 lte 44mm aluminum graphite sm-r945fzkaeue smartwatch gps marki Samsung
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 6 SM-R945F 44mm LTE Czarny

  DESIGN GALAXY

  Smukły i sportowy design

  Galaxy Watch6, ze smukłym, krągłym i lekkim aluminiowym korpusem proponuje stylowy design i wytrzymałość dzięki użyciu szkła szafirowego, co w połączeniu z certyfikatem ochrony IP68 i 5ATM, powoduje, iż jest wspaniale przygotowany na wszelkie codzienne wyzwania, niezależnie od warunków atmosferycznych*.

  *Galaxy Watch6 jest wodoodporny do 50 metrów głębokości przez 10 minut w klasie 5ATM. Nie pasuje do nurkowania ani aktywności w wodzie pod wysokim ciśnieniem. Jeśli urządzenie lub ręce są mokre, należy je skrupulatnie wysuszyć przed użyciem. Galaxy Watch6 zapewnia stopień ochrony (IP68) przed pyłem i słodką wodą do głębokości 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut. Więcej informacji, w tym instrukcje dotyczące pielęgnacji/używania, można znaleźć w instrukcji obsługi.

  pokaźniejszy wyświetlacz.

  Smuklejsza ramka

  efektywnOŚĆ I BATERIA

  prędkie działanie i ładowanie

  Bateria wytrzymująca choćby 40 godzin

  Po pełnym naładowaniu smartwatch może funkcjonować nawet do 40 godzin. Baterię uzupełnisz do 45% choćby w pół godziny dzięki szybkiemu ładowaniu. Z Galaxy Watch6 jesteś przygotowany na każdy trening.*

  18% szybszy procesor

  Procesor w Galaxy Watch6, dzięki ulepszeniom, działa o 18% szybciej, co przekłada się na płynniejszą pracę i szybsze uruchamianie aplikacji**.

  nowoczesnY TRENING SNU

  Lepsze dni zaczynają się od prawidłowych nocy

  Z Galaxy Watch6 zyskaj pełne zrozumienie swojego snu. Kontroluj na bieżąco etapy snu - od czuwania, przez sen lekki i głęboki, aż do REM. Dzięki detekcji chrapania i poradom trenera snu, polepszaj jakość swojego odpoczynku.

  instynktowny raport snu

  Galaxy Watch6 dostarcza krystaliczne raporty snu, monitorując cykle REM,

  lekkiego i głębokiego snu, co pozwala zrozumieć Twój wzorzec snu.*

  Analiza wzoru snu

  Aplikacja automatycznie rejestruje godziny odpoczynku, stwarzając wzorzec, który może pomóc w lepszym planowaniu wydajnego snu.**

  MONITORING ZDROWIA

  obserwuj pracę serca

  Pozwól nowemu smartwatchowi pilnować pracę Twojego serca, w trakcie gdy Ty skupiasz się na swym dniu.

  zastosowany detektor PPG regularnie mierzy tętno i rytm serca podczas noszenia Galaxy Watch6, alarmując, jeśli tętno jest zbyt wysokie lub zbyt niskie.

  czujka EKG

  Śledzenie EKG w czasie rzeczywistym pozwala Ci obserwować serce, mierząc tętno i rytm pod kątem nieregularnej pracy*.

  Kontrola ciśnienia i saturacji

  Zmierz i śledź swoje ciśnienie krwi prosto z nadgarstka przy pomocy Galaxy Watch6. Nie jest wymagany żaden dodatkowy sprzęt!

  * dostępność aplikacji EKG może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako oprogramowanie jako urządzenie medyczne (SaMD), aplikacja EKG działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie przystępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Więcej informacji i najnowsze aktualizacje dotyczące krajów objętych usługą można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/apps/samsung-health-monitor. Aplikacja nie jest przeznaczona dla osób poniżej 22 roku życia. Użytkownicy nie powinni interpretować ani podejmować działań klinicznych w oparciu o informacje wyjściowe urządzenia bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

  MONITORING AKTYWNOŚCI FITNESS

  Osobisty trener fitness na nadgarstku

  Spersonalizowane strefy tętna

  Galaxy Watch6 personalizuje strefy tętna na podstawie Twojego wieku i kondycji fizycznej, dzięki temu treningi są przypasowane do Twoich możliwości. Właściwe monitorowanie tętna pomaga zoptymalizować intensywność treningu, co z kolei przekłada się na udoskonalone rezultaty i bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń*.

  Każda aktywność ma znaczenie

  Galaxy Watch6 rejestruje Twoje aktywności fizyczne, śledząc ruchy w trakcie 90 treningów i automatycznie zapisując aktywności jak bieganie czy jazda na rowerze. Każdy ruch ma znaczenie, dlatego smartwatch jest za każdym razem czujny*.

  Monitoring składu ciała

  obserwuj wszystkie aspekty, od zawartości tłuszczu w ciele po masę mięśniową. Wszystkie osobiste informacje, które Ci potrzeba, by śledzić swoje postępy i pracować nad poprawą stanu zdrowia.

  USŁUGI GOOGLE

  Więcej możliwości dzięki aplikacjom Google

  Korzystaj ze swoich ulubionych serwisów i aplikacji Google bezpośrednio na Galaxy Watch6. Płać zbliżeniowo z Google Pay,

  sprawdzaj trasy na Google Maps czy słuchaj muzyki z YouTube Music. Korzystaj także z setek aplikacji dostępnych w Sklepie Play*.

  Specyfikacja:
  • System operacyjny: Wear OS Powerd żeby Samsung
  • Procesor: Exynos W930 (Dualcore, 5nm), 1.4 GHz
  • ekran: 1,47", 480x480, 327PPI, Always-on AMOLED
  • Pamięć RAM: 2GB
  • Pamięć wewnętrzna: 16GB
  • odporność ekranu: Szkło szafirowe 24GPA / 8 Mohs
  • trwałość korpusu: 5ATM + IP68 + MIL-STD-810H
  • Łączność: BT 5.2, WI-FI, NFC, GPS, LTE
  • Czujniki: Pulsometr (fotopletyzmograf 8PD), elektrokardiograf (ECG), BIA
  • akcelerometr (32g), żyroskop, barometr, czujnik światła, kompas
  • Sterowanie: 2 przyciski, dotykowy pierścień
  • Bateria: 425 mAh, prędkie ładowanie bezprzewodowe
  • Inne: mikrofon, głośnik, wibracje
  • szerokość paska 20mm
  • wymiary: 44,4 x 42,8 x 9 mm
  • Waga: 33,3 g

☆ Samsung Galaxy watch6 lte 40mm aluminum graphite sm-r935fzkaeue smartwatch gps ☆

Samsung Galaxy watch6 lte 40mm aluminum graphite sm-r935fzkaeue smartwatch gps Najniższa Cena Online

☆ Samsung Galaxy watch6 lte 40mm aluminum graphite sm-r935fzkaeue smartwatch gps - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy watch6 lte 40mm aluminum graphite sm-r935fzkaeue smartwatch gps
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny Smukły i sportowy design Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny, ze smukłym, krągłym i lekkim aluminiowym korpusem proponuje gustowny design i solidność dzięki użyciu szkła szafirowego, co w połączeniu z certyfikatem ochrony IP68 i 5ATM, powoduje, iż jest świetnie przygotowany na wszelkie codzienne wyzwania, niezależnie od warunków atmosferycznych.

  prędkie działanie i ładowanie Procesor w smartwatchu Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny, dzięki ulepszeniom, działa o 18% szybciej, co przekłada się na płynniejszą pracę i szybsze uruchamianie aplikacji.

  Po pełnym naładowaniu smartwatch może funkcjonować choćby do 40 godzin. Baterię uzupełnisz do 45% choćby w pół godziny dzięki prędkiemu ładowaniu. Z Galaxy Watch6 jesteś przygotowany na każdy trening. Ulepszone dni zaczynają się od korzystnych nocy Z Galaxy Watch6 zyskaj pełne zrozumienie swojego snu.

  nadzoruj na bieżąco etapy snu - od czuwania, poprzez sen lekki i głęboki, aż do REM. Dzięki detekcji chrapania i poradom trenera snu, udoskonalaj jakość swego odpoczynku. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny dostarcza krystaliczne raporty snu, obserwując cykle REM, lekkiego i głębokiego snu, co pozwala zrozumieć Twój wzorzec snu.

  Aplikacja samoczynnie rejestruje godziny odpoczynku, tworząc wzorzec, który może pomóc w lepszym planowaniu skutecznego snu. Nadzoruj pracę serca Pozwól nowemu smartwatchowi nadzorować pracę Twojego serca, podczas gdy Ty skupiasz się na swoim dniu.

  wbudowany sensor PPG regularnie mierzy tętno i rytm serca podczas noszenia Galaxy Watch6, alarmując, jeśli tętno jest zbyt wysokie albo zbyt niskie. Śledzenie EKG w czasie rzeczywistym pozwala Ci obserwować serce, mierząc tętno i rytm pod kątem nieregularnej pracy.

  Zmierz i śledź swoje ciśnienie krwi prosto z nadgarstka za pomocą smartwatcha Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny. Nie jest wymagany żaden dodatkowy sprzęt! Spersonalizowane strefy tętna Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny personalizuje strefy tętna na podstawie Twojego wieku i kondycji fizycznej, dzięki czemu treningi są dobrane do Twoich możliwości.

  Właściwe monitorowanie tętna pomaga zoptymalizować intensywność treningu, co z kolei przekłada się na ulepszone rezultaty i bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń. Każda aktywność ma znaczenie Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny rejestruje Twoje aktywności fizyczne, śledząc ruchy w trakcie 90 treningów i samoczynnie zapisując aktywności jak bieganie czy jazda na rowerze.

  Każdy ruch ma znaczenie, dlatego smartwatch jest za każdym razem czujny. Monitoring składu ciała nadzoruj wszystkie aspekty, od zawartości tłuszczu w ciele po masę mięśniową. Wszystkie osobiste dane, które Ci potrzeba, aby śledzić swoje postępy i pracować nad poprawą stanu zdrowia.

  To wszystko, dzięki smartwatchowi Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarnemu. Więcej możliwości...


☆ Apple Watch 4 40mm (czarny) ☆

Apple Watch 4 40mm (czarny) Najniższa Cena Online

☆ Apple Watch 4 40mm (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Watch 4 40mm (czarny)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Zmiany rodzą się we wnętrzu.

  • Apple Watch Series 4. Radykalnie przeprojektowany i ulepszony technicznie. Żeby jeszcze bardziej motywować Cię do ruchu, lepiej dbać o Twoje zdrowie i szybciej zespajać ze światem.

  To nie ewolucja. To trans­formacja.

  • Największy ekran w historii Apple Watch. Detektor pracy serca wykorzystujący impulsy elektryczne. Przeprojektowane pokrętło Digital Crown wysyłające dotykowy sygnał zwrotny. Dobrze znany, a jednocześnie kompletnie odmieniony Apple Watch ustanawia nowy kanon wśród zegarków.

  Opiekun i mentor.

  • Powiadomienia o wysokim albo niskim tętnie. Wykrywanie upadku i Alarmowe SOS. Tarcze w apce Oddech. Apple Watch jest wprost wytworzony do tego, aby codziennie dbać o Twoje zdrowie. I ma dość mocy, by wydajnie je chronić.

  zwiększony program ćwiczeń.

  • samoczynne rozpoznawanie treningu. Treningi dla entuzjastów jogi i pieszych wędrówek. Zaawanso­wane funkcje dla biegaczy, w tym kadencja i alerty tempa. Jednym spojrzeniem sprawdzasz nawet pięć rozmaitych parametrów, dzięki temu starannie nadzorujesz swoje ulubione ćwiczenia.

  Urodzony motywator.

  • Wciągająca rywalizacja. Udostępnianie aktywności znajomym. Spersonalizowane porady. Miesięczne wyzwania. Nagrody za osiągnięcia. To wszystko zmotywuje Cię do codziennego domykania pierścieni apki Aktywność.

  Sieć komórkowa, czyli pełna swoboda.

  • Walkie-Talkie, rozmowy telefoniczne i wiadomości. Strumieniowanie Apple Music i Apple Podcasts. Dzięki dostępowi do sieci komórkowej na Apple Watch używasz wszelkich tych funkcji, nawet jeśli nie masz przy sobie telefonu.

  To nie ewolucja. To trans­formacja.

  • Series 4 to radykalnie przeprojektowana i lepsza wersja Apple Watch. Każdy szczegół – od zaokrąglonych rogów nowego, pokaźniejszego ekranu po architekturę czipa S4 – został ponownie przemyślany i opracowany od podstaw. Apple Watch od początku był wyjątkowo osobistym urządzeniem. A teraz jest jeszcze konkretniejszy.

  Największy wyświetlacz w historii Apple Watch. Pokaźna rzecz.

  • ekran to kluczowy i najbardziej charakterystyczny składnik Apple Watch. Prawdziwym wyzwaniem było rozszerzenie wyświetlacza bez zauważalnej zmiany wymiaru koperty czy też ograniczenia efektywności baterii. Zwężenie ramki zwiększyło obszar ekranu o ponad 30%. A technika wyświetlania LTPO pozwala na skuteczniejsze wykorzystywanie energii. Dzięki temu możesz używać Apple Watch poprzez cały dzień bez doładowywania.

  Silniejsze doznania. W nowym profilu.

  • Zaokrąglone rogi ekranu precyzyjnie wpasowują się w łagodne krzywizny koperty, stwarzając piękną i harmonijną całość. Pozwala to wypełniać obrazami cały ekran, który jest równocześnie aktywną powierzchnią dotykową.

  Wykorzystuje każdy milimetr ekranu.

  • Aby niczego nie stracić z możliwości, jakie dają praktyczne rozmiary ekranu, przeprojektowany został cały interfejs zegarka. Na wyświetlaczu gromadzi się teraz więcej detali i informacji. Tarcza Infograf umożliwia ustawienie nawet ośmiu komplikacji. Starczy rzut oka, aby zobaczyć więcej i zrobić więcej.

  Digital Crown. Przełom. Raz jeszcze.

  • Pokrętło Digital Crown powstało po to,komfortowo korzystać z Apple Watch bez zasłaniania ekranu palcem. W Apple Watch Series 4 przeprojektowaliśmy je w pełni. Dotykowy sygnał zwrotny powoduje,teraz, obracając pokrętłem, wyraźnie czujesz kliknięcia.

  Cud miniaturyzacji.

  • Pokrętło Digital Crown to jeden z najbardziej wyrafinowanych systemów tworzonych przez Apple. W Apple Watch Series 4 potrafi jeszcze więcej, choć jest pokaźnie mniejsze – cały mechanizm zmalał o 30 procent, mimo iż w jego wnętrzu jest dzisiaj o 21 procent części więcej.

  Czuwa nad Twoim sercem.

  • Optyczny czujnik tętna od początku był częścią Apple Watch, pozwalającą ekspresowo sprawdzić puls. Teraz potrafi na dodatek wykryć, iż Twoje tętno jest od 10 minut niższe przede wszystkim, a Ty nie podejmujesz żadnej aktywności. Wysyła Ci wtedy powiadomienie o niskim tętnie. Taki stan bywa objawem bradykardii, w której serce nie pompuje do organizmu wystarczającej ilości nasyconej tlenem krwi, co może mieć poważne konsekwencje.

  obfite pomysły w mniejszej przestrzeni.

  • Zoptymalizowany pod każdym względem Apple Watch jest dzisiaj jeszcze mocnojszy, choć wyraźnie smuklejszy. I działa choćby 18 godzin bez doładowywania.
  • Czip S4. To nie tylko procesor. To kompletny układ SiP (Silicon in Package), który łączy wszystkie części systemu. Dzięki takiej architekturze czipa Apple Watch proponuje niesamowite możliwości, choć jego gabaryty są tak nieduże. Apple Watch to jedyny produkt na świecie, który działa całkowicie w oparciu o SiP.
  • choćby dwukrotnie szybszy. Procesor CPU czwartej generacji wyraźnie przyspieszył. Apki otwierają się szybciej, a sprawność całego systemu zauważalnie wzrosła.
  • 50% głośniejszy głośnik. Głośnik w Apple Watch Series 4 jest pokaźniejszy i jeszcze mocniejszy, co radykalnie poprawia jakość dźwięku. Ponadto mikrofon został przełożony na przeciwną stronę. Ogranicza to pogłos, umożliwiając wyraźniejsze połączenia telefoniczne.

☆ Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny (6941487291847) ☆

Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny (6941487291847) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny (6941487291847) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny (6941487291847)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Inteligentne zegarki Watch 4 wykorzystują fizyczne przyciski, obrotowe korony zegarków i kolorowe ekrany i proponują eSIM, połączenia głosowe, HUAWEI Music, połączenia MeeTime, monitorowanie tętna, TruSleepTM, wykrywanie SpO2, badanie zdrowia serca, bezdech senny, zarządzanie zdrowiem układu oddechowego, monitorowanie temperatury skóry, zarządzanie poziomem glukozy we krwi, monitorowanie sporej wysokości, dużo trybów treningowych, asystent wiadomości, inteligentne połączenie, asystent głosowy, płatności mobilne, EKG, GNSS, NFC, Wi-Fi, wykrywanie upadku i SOS, bogate tarcze zegarka, ładowanie bezprzewodowe i metody wprowadzania informacji, które są adekwatne równocześnie do codziennego stosowania, jak i profesjonalnych treningów....

☆ Galaxy Watch6 BT 44mm Aluminum Graphite SM-R940NZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG ☆

Galaxy Watch6 BT 44mm Aluminum Graphite SM-R940NZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG Najniższa Cena Online

☆ Galaxy Watch6 BT 44mm Aluminum Graphite SM-R940NZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Galaxy Watch6 BT 44mm Aluminum Graphite SM-R940NZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarny Smukły i sportowy design Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarny, ze smukłym, krągłym i lekkim aluminiowym korpusem proponuje gustowny design i trwałość dzięki użyciu szkła szafirowego, co w połączeniu z certyfikatem ochrony IP68 i 5ATM, powoduje, iż jest doskonale przygotowany na wszelkie codzienne wyzwania, niezależnie od warunków atmosferycznych.

  prędkie działanie i ładowanie Procesor w smartwatchu Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarny, dzięki ulepszeniom, działa o 18% szybciej, co przekłada się na płynniejszą pracę i szybsze uruchamianie aplikacji.

  Po pełnym naładowaniu smartwatch może funkcjonować choćby do 40 godzin. Baterię uzupełnisz do 45% nawet w pół godziny dzięki szybkiemu ładowaniu. Z Galaxy Watch6 jesteś przygotowany na każdy trening. Ulepszone dni zaczynają się od korzystnych nocy Z Galaxy Watch6 zyskaj pełne zrozumienie swego snu.

  monitoruj na bieżąco etapy snu - od czuwania, przez sen lekki i głęboki, aż do REM. Dzięki detekcji chrapania i poradom trenera snu, udoskonalaj jakość swojego odpoczynku. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarny dostarcza przezroczyste raporty snu, nadzorując cykle REM, lekkiego i głębokiego snu, co pozwala zrozumieć Twój wzorzec snu.

  Aplikacja automatycznie rejestruje godziny odpoczynku, wytwarzając wzorzec, który może pomóc w lepszym planowaniu skutecznego snu. Nadzoruj pracę serca Pozwól nowemu smartwatchowi obserwować pracę Twojego serca, w trakcie gdy Ty skupiasz się na swym dniu.

  zastosowany sensor PPG regularnie mierzy tętno i rytm serca w trakcie noszenia Galaxy Watch6, alarmując, jeśli tętno jest zbyt wysokie albo zbyt niskie. Śledzenie EKG w czasie rzeczywistym pozwala Ci obserwować serce, mierząc tętno i rytm pod kątem nieregularnej pracy.

  Zmierz i śledź swoje ciśnienie krwi prosto z nadgarstka przy pomocy smartwatcha Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarnego. Nie jest wymagany żaden dodatkowy sprzęt! Spersonalizowane strefy tętna Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarny personalizuje strefy tętna na podstawie Twojego wieku i kondycji fizycznej, dzięki czemu treningi są dostosowane do Twoich możliwości.

  Właściwe monitorowanie tętna pomaga zoptymalizować intensywność treningu, co z kolei przekłada się na ulepszone rezultaty i bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń. Każda aktywność ma znaczenie Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarny rejestruje Twoje aktywności fizyczne, śledząc ruchy podczas 90 treningów i samoczynnie zapisując aktywności jak bieganie czy jazda na rowerze.

  Każdy ruch ma znaczenie, dlatego smartwatch jest zawsze czujny. Monitoring składu ciała kontroluj wszystkie aspekty, od zawartości tłuszczu w ciele po masę mięśniową. Wszystkie osobiste dane, które Ci potrzeba, by śledzić swoje postępy i pracować nad poprawą stanu zdrowia.

  To wszystko, dzięki smartwatchowi Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarnemu. Osobno niezwykłe. Razem genialne Sprawdzaj stan słuchawek bez...Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche męskie do 2000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche męskie do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy męskich do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Diesel Smartwatch Gen 6 Smartwatch Griffed DZT2041 Czarny, 4064092179453 ☆

Diesel Smartwatch Gen 6 Smartwatch Griffed DZT2041 Czarny, 4064092179453 Najniższa Cena Online

☆ Diesel Smartwatch Gen 6 Smartwatch Griffed DZT2041 Czarny, 4064092179453 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Diesel On
 • Nazwa produktu: Diesel Smartwatch Gen 6 Smartwatch Griffed DZT2041 Czarny, 4064092179453
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Diesel Smartwatch Gen 6 Smartwatch Griffed DZT2041 Czarny

☆ Galaxy Watch6 BT 44mm Aluminum Graphite SM-R940NZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG ☆

Galaxy Watch6 BT 44mm Aluminum Graphite SM-R940NZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG Najniższa Cena Online

☆ Galaxy Watch6 BT 44mm Aluminum Graphite SM-R940NZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Galaxy Watch6 BT 44mm Aluminum Graphite SM-R940NZKAEUE Smartwatch GPS SAMSUNG
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarny Smukły i sportowy design Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarny, ze smukłym, kolistym i lekkim aluminiowym korpusem oferuje wytworny design i trwałość dzięki użyciu szkła szafirowego, co w połączeniu z atestem ochrony IP68 i 5ATM, powoduje, iż jest genialnie przygotowany na wszelkie codzienne wyzwania, niezależnie od warunków atmosferycznych.

  prędkie działanie i ładowanie Procesor w smartwatchu Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarny, dzięki ulepszeniom, działa o 18% szybciej, co przekłada się na płynniejszą pracę i szybsze uruchamianie aplikacji.

  Po pełnym naładowaniu smartwatch może funkcjonować choćby do 40 godzin. Baterię uzupełnisz do 45% nawet w pół godziny dzięki prędkiemu ładowaniu. Z Galaxy Watch6 jesteś przygotowany na każdy trening. Lepsze dni zaczynają się od korzystnych nocy Z Galaxy Watch6 zyskaj pełne zrozumienie swojego snu.

  kontroluj na bieżąco etapy snu - od czuwania, poprzez sen lekki i głęboki, aż do REM. Dzięki detekcji chrapania i poradom trenera snu, poprawiaj jakość swego odpoczynku. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarny dostarcza transparentne raporty snu, obserwując cykle REM, lekkiego i głębokiego snu, co pozwala zrozumieć Twój wzorzec snu.

  Aplikacja samoczynnie rejestruje godziny odpoczynku, tworząc wzorzec, który może pomóc w lepszym planowaniu produktywnego snu. Monitoruj pracę serca Pozwól nowemu smartwatchowi monitorować pracę Twojego serca, podczas gdy Ty skupiasz się na swoim dniu.

  zaimplementowany czujnik PPG regularnie mierzy tętno i rytm serca w trakcie noszenia Galaxy Watch6, alarmując, jeśli tętno jest zbyt wysokie lub zbyt niskie. Śledzenie EKG w czasie rzeczywistym pozwala Ci obserwować serce, mierząc tętno i rytm pod kątem nieregularnej pracy.

  Zmierz i śledź swoje ciśnienie krwi prosto z nadgarstka za pomocą smartwatcha Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarnego. Nie jest wymagany żaden dodatkowy sprzęt! Spersonalizowane strefy tętna Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarny personalizuje strefy tętna na podstawie Twojego wieku i kondycji fizycznej, dzięki temu treningi są przypasowane do Twoich możliwości.

  Właściwe monitorowanie tętna pomaga zoptymalizować intensywność treningu, co z kolei przekłada się na lepsze rezultaty i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Każda aktywność ma znaczenie Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarny rejestruje Twoje aktywności fizyczne, śledząc ruchy w trakcie 90 treningów i automatycznie zapisując aktywności jak bieganie czy jazda na rowerze.

  Każdy ruch ma znaczenie, dlatego smartwatch jest zawsze czujny. Monitoring składu ciała obserwuj wszystkie aspekty, od zawartości tłuszczu w ciele po masę mięśniową. Wszystkie osobiste dane, które Ci potrzeba, żeby śledzić swoje postępy i pracować nad poprawą stanu zdrowia.

  To wszystko, dzięki smartwatchowi Samsung Galaxy Watch 6 BT 44mm R940 czarnemu. Osobno niezwykłe. Razem świetne Sprawdzaj stan słuchawek bez...


☆ Samsung Galaxy watch6 lte 40mm aluminum graphite sm-r935fzkaeue smartwatch gps ☆

Samsung Galaxy watch6 lte 40mm aluminum graphite sm-r935fzkaeue smartwatch gps Najniższa Cena Online

☆ Samsung Galaxy watch6 lte 40mm aluminum graphite sm-r935fzkaeue smartwatch gps - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy watch6 lte 40mm aluminum graphite sm-r935fzkaeue smartwatch gps
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny Smukły i sportowy design Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny, ze smukłym, kolistym i lekkim aluminiowym korpusem oferuje szykowny design i trwałość dzięki użyciu szkła szafirowego, co w połączeniu z certyfikatem ochrony IP68 i 5ATM, sprawia, iż jest nadzwyczajnie przygotowany na wszelkie codzienne wyzwania, niezależnie od warunków atmosferycznych.

  prędkie działanie i ładowanie Procesor w smartwatchu Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny, dzięki ulepszeniom, działa o 18% szybciej, co przekłada się na płynniejszą pracę i szybsze uruchamianie aplikacji.

  Po pełnym naładowaniu smartwatch może funkcjonować nawet do 40 godzin. Baterię uzupełnisz do 45% choćby w pół godziny dzięki prędkiemu ładowaniu. Z Galaxy Watch6 jesteś przygotowany na każdy trening. Ulepszone dni zaczynają się od korzystnych nocy Z Galaxy Watch6 zyskaj pełne zrozumienie swojego snu.

  pilnuj na bieżąco etapy snu - od czuwania, przez sen lekki i głęboki, aż do REM. Dzięki detekcji chrapania i poradom trenera snu, poprawiaj jakość swego odpoczynku. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny dostarcza transparentne raporty snu, monitorując cykle REM, lekkiego i głębokiego snu, co pozwala zrozumieć Twój wzorzec snu.

  Aplikacja automatycznie rejestruje godziny odpoczynku, tworząc wzorzec, który może pomóc w ulepszonym planowaniu produktywnego snu. Pilnuj pracę serca Pozwól nowemu smartwatchowi obserwować pracę Twojego serca, w trakcie gdy Ty skupiasz się na swoim dniu.

  wbudowany czujka PPG regularnie mierzy tętno i rytm serca w trakcie noszenia Galaxy Watch6, alarmując, jeśli tętno jest zbyt wysokie lub zbyt niskie. Śledzenie EKG w czasie rzeczywistym pozwala Ci obserwować serce, mierząc tętno i rytm pod kątem nieregularnej pracy.

  Zmierz i śledź swoje ciśnienie krwi prosto z nadgarstka przy pomocy smartwatcha Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny. Nie jest wymagany żaden dodatkowy sprzęt! Spersonalizowane strefy tętna Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny personalizuje strefy tętna na podstawie Twojego wieku i kondycji fizycznej, dzięki temu treningi są dostosowane do Twoich możliwości.

  Właściwe monitorowanie tętna pomaga zoptymalizować intensywność treningu, co z kolei przekłada się na lepsze rezultaty i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Każda aktywność ma znaczenie Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarny rejestruje Twoje aktywności fizyczne, śledząc ruchy podczas 90 treningów i automatycznie zapisując aktywności jak bieganie czy jazda na rowerze.

  Każdy ruch ma znaczenie, dlatego smartwatch jest za każdym razem czujny. Monitoring składu ciała monitoruj wszystkie aspekty, od zawartości tłuszczu w ciele po masę mięśniową. Wszystkie osobiste informacje, które potrzebujesz, by śledzić swoje postępy i pracować nad poprawą stanu zdrowia.

  To wszystko, dzięki smartwatchowi Samsung Galaxy Watch 6 SM-R935FZ LTE 40mm czarnemu. Więcej możliwości...


☆ Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny (6941487291847) ☆

Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny (6941487291847) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny (6941487291847) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny (6941487291847)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Inteligentne zegarki Watch 4 wykorzystują fizyczne przyciski, obrotowe korony zegarków i kolorowe ekrany i oferują eSIM, połączenia głosowe, HUAWEI Music, połączenia MeeTime, monitorowanie tętna, TruSleepTM, wykrywanie SpO2, badanie zdrowia serca, bezdech senny, zarządzanie zdrowiem układu oddechowego, monitorowanie temperatury skóry, zarządzanie poziomem glukozy we krwi, monitorowanie znacznej wysokości, niemało trybów treningowych, asystent wiadomości, inteligentne połączenie, asystent głosowy, płatności przenośne, EKG, GNSS, NFC, Wi-Fi, wykrywanie upadku i SOS, bogate tarcze zegarka, ładowanie bezprzewodowe i metody wprowadzania danych, które są trafne zarówno do codziennego użytkowania, jak i fachowych treningów....

☆ Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! (6901443090204) ☆

Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! (6901443090204) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! (6901443090204) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! (6901443090204)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Huawei Watch D czarny Huawei Watch D czarny to smartwatch z rozbudowanymi funkcjami mierzcymi aktywno serca oraz cinienie krwi. Dziki wielu trybom treningowym umoliwia aktywno na wysokim poziomie produktywn regeneracj.

  Duym atutem jest wytrzymay akumulator. Zaawansowany pomiar cinienia krwi Smartwatch umoliwia istotnie dokładny pomiar cinienia krwi. Jest to moliwe dziki zastosowaniu progresywnego czujnika i specjalnie zaprojektowanej konstrukcji zegarka.

  Uzyskiwaniu dokadnych wynikó,w sprzyja ró,wnie algorytm pomiaru cinienia TruBP. Kolejnym udogodnieniem jest moliwo analizy EKG, któ,ra powiadamia o ewentualnych nieprawidowociach w biciu serca. Ponad 70 trybó,w treningowych Huawei Watch D pozwala wykorzysta a 70 trybó,w treningowych, poprzez co codzienna aktywno staje si jeszcze prostsza.

  Poza wspomaganiem treningu, zegarek uatwia ró,wnie zaplanowanie adekwatnego snu i regeneracji. Codzienne raporty i cise monitorowanie stanu zdrowia Smartwatch udostpnia dokadne raporty dotyczce cinienia krwi czy ostatnich aktywnoci, dziki czemu z atwoci mona ledzi histori swoich postpó,w.

  Swoje rezultaty i cechy mona udostpnia i poró,wnywa dziki aplikacji Huawei Zdrowie. Elegancka i wytrzymaa budowa Huawei Watch D charakteryzuje si estetycznym wygldem, a zarazem potężn i solidn konstrukcj.

  Tarcza ze szkem 2,5D elegancko pokazuje si na rku, z kolei aluminiowa rama powoduje, e zegarek jest wytrzymały na uszkodzenia.Podsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch męski do 2000 zł najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch męski do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch męski do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre smartwatche męskie – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy męskich do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych zegarków smartwatchy dla mężczyzn.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch męski do 2000 zł opinie,
 • dobre zegarki smartwatche męskie do 2000 zł cena,
 • ranking smartwatchy męskich do 2000 zł,
 • zegarek smartwatch męski do 2000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach męskich do 2000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach męskich do 2000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach męskich do 2000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki zegarek smartwatch męski do 2000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach męskich do 2000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch męski do 2000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami męskimi do 2000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche męskie do 2000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *