FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy męskich Apple. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy męskich Apple


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych smartwatchy męskich Apple. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy męskich Apple,
 • TOP5 chętnie kupowanych zegarków smartwatchy dla mężczyzn.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie zegarki smartwatche męskie Apple najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche męskie Apple, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking smartwatchy męskich Apple, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Apple watch ultra gps + cellular 49mm koperta tytanowa + opaska alpine rozmiar l (księżycowa poświata) (0194253425441) ☆

Apple watch ultra gps + cellular 49mm koperta tytanowa + opaska alpine rozmiar l (księżycowa poświata) (0194253425441) Najniższa Cena Online

☆ Apple watch ultra gps + cellular 49mm koperta tytanowa + opaska alpine rozmiar l (księżycowa poświata) (0194253425441) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple watch ultra gps + cellular 49mm koperta tytanowa + opaska alpine rozmiar l (księżycowa poświata) (0194253425441)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 54
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Szanowni konsumenci! Ze względu na wielkie zainteresowanie produktem, termin dostawy może ulec wydłużeniu. Apple Watch Ultra GPS+Cellular 49mm tytan, ksiycowa powiata opaska Alpine L demonstrujemy Apple Watch Ultra GPS, progresywny i stylowy smartwatch o nietuzinkowym designie.

  To niesamowite urzdzenie jest pene funkcji, któ,re przypadn do gustu zaró,wno kobietom jak i mczynom, w tym GPS, Bluetooth, WiFi i obsuga Apple Pay. W dodatku zawiera wbudowany system pomiaru pulsu i tester EKG dla Twoich potrzeb zdrowotnych i fitness.

  A dziki wspaniaemu wywietlaczowi Retina Always on Display, ten zegarek z pewnoci przycignie uwag. Niezalenie od tego, czy ledzisz swoje cele fitness, czy pozostajesz w kontakcie w podró,y, Apple Watch Ultra GPS to świetne urzdzenie dla Ciebie.

  Prezentowany model ma kopert o wielkoci 49mm oraz opask Alpine. Imponujcy wywietlacz Dziki wywietlaczowi Retina, któ,ry nie ganie i dwukrotnie janiejszemu ró,du wiata, Apple Watch Ultra jest gotowy na wszelkie warunki owietleniowe, choćby ostre soce.

  Natomiast przy sabym owietleniu Digital Crown wieci gbok czerwieni, aktywujc tryb nocny. Na wikszym ekranie mona umieci dane treningowe i rozbudowane tarcze, a tarcza Guide, produkowana wycznie dla Apple Watch Ultra, zawiera zegar z kompasem, któ,ry wskazuje aktualn godzin.

  Mona na niej wywietli a osiem pozycji. Z Apple Watch Ultra dotrzesz wszdzie Gdy chcesz w peni wykorzysta swoje treningi w miecie albo w plenerze, bezawaryjny system nawigacji ma kluczowe znaczenie. Szczególnie dokadny, dwuczstotliwociowy system GPS w Apple Watch Ultra dziaa nawet w najtrudniejszych miejscach.

  W wikszoci sytuacji typowy system GPS dziaajcy na jednej czstotliwoci L1 jest wystarczajcy. Jednak gdy due budynki, drzewa lub gsta rolinno zakó,caj sygna satelitarny, jak radzi sobie nowszy system, któ,ry dziaa na pamie L5? Pasmo L5 usuwa sporo bdó,w, zapewniajc stay sygna nawet w najszczególniej zatoczonych obszarach miejskich.

  Apple stworzyo now konstrukcj anteny dla Apple Watch Ultra, któ,ra mieci dwa systemy GPS: L1 i L5. Jest ona energooszczdna i ma wikszy zasig, a take zagwarantuje dokadne dane o lokalizacji na potrzeby planowania trasy i obliczania dystansu i tempa na podstawie poczonych odczytó,w dwó,ch czstotliwoci.

  Trenuj z Apple Watch Ultra Kiedy Apple zaczo stwarza zegarek asygnowany do uprawiania wymagajcych sportó,w, musiao myle nieszablonowo. Najwikszym dowodem na to s specjalistyczne paski asygnowane do aktywnoci na wieym powietrzu, treningó,w wytrzymaociowych i sportó,w wodnych.

  nie ma znaczenia, czy testujesz swoje fizyczne granice w dystansie, czy w innych dyscyplinach. Apple Watch Ultra zawsze bdzie Twoim prawidłowym kompanem. Żeby si doskonali, musisz wiedzie, co robisz poprawnie, a co nieprawidowo.

  Nowa aplikacja treningowa dostarczy Ci wszelkich niezbędnych danych. Opró,cz wywietlania szeciu metryk jednoczenie, wikszy ekran pozwoli Ci na bicie rekordó,w. Z Apple Watch Ultra nigdy si nie zgubisz podczas wdró,wki przez nietknity teren niezbdny jest dokadny kompas.

  Dziki nowo zaprojektowanej aplikacji Compass, uytkownicy mog odkrywa nowe horyzonty za pomoc swego nadgarstka. Żeby natychmiast umieci punkt orientacyjny Compass w aktualnej lokalizacji lub aktywowa funkcj Track, starczy jedno nacinicie przycisku akcji.

  Wybierz, czy chcesz si teraz porusza do przodu czy do tyu. Natomiast jeli jednak si gdzie zagubisz albo bdziesz potrzebowa pomocy uyj syreny alarmowej, któ,ra jest syszalna w odlegoci 180 metró,w. Przytrzymaj przycisk akcji, jeli Ci trzeba pomocy.

  Syrena wyemituje oguszajcy dwik o nateniu 86 decybeli, aby zwró,ci na siebie uwag.


☆ Apple watch 5 40mm (złoty z opaską sportową w kolorze różowym) ☆

Apple watch 5 40mm (złoty z opaską sportową w kolorze różowym) Najniższa Cena Online

☆ Apple watch 5 40mm (złoty z opaską sportową w kolorze różowym) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple watch 5 40mm (złoty z opaską sportową w kolorze różowym)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Na rynku pojawia się coraz więcej smartwatchów wyekwipowanych w moduł NFC. Ta nowoczesna technika zrewolucjonizowała bezprzewodową komunikację i wprowadziła niemało pomocnych funkcji. Specjalny chip pozwoli użytkownikowi na płatności zbliżeniowe za pomocą zegarka zsynchronizowanego z kartą. Cykl odbywa się prędko i nie wymaga dostępu do internetu. Funkcja NFC wyszuka ponadto użycie przy parowaniu maszyn albo wymianie plików. Połączenie nie wymaga podawania pinu ani hasła.
  GPS Przydatną funkcją inteligentnych zegarków jest moduł GPS, określający lokalizację urządzenia. To komfortowe rozwiązanie dla kierowców, które pozwoli za każdym razem trafić do celu dzięki zainstalowanym mapom. Tak zaopatrzony smartwatch może także śledzić aktywność treningową, obliczając przebyty dystans, a także tempo. W dodatku pozwoli rodzicom sprawdzić, gdzie w danej chwili znajdują się ich pociechy. Ta pomocna technologia została zainstalowana na pokładzie wielu modeli z rozmaitych segmentów cenowych.
  Funkcja WiFi Inteligentne zegarki wyposażone w moduł WiFi pozwolą na automatyczną komunikację z zapisanymi sieciami. Gdy połączenie ze smartfonem zostanie zerwane, a zegarek zapamięta sieć WiFi, nadal będzie możliwość korzystania z opcji internetowych. Szybko sprawdzimy pogodę, otworzymy skrzynkę pocztową i uzyskamy dostęp do aplikacji treningowej, czy muzycznej. To technika, która istotnie poprawia komfort wykorzystywania, gwarantując stały dostęp do najważniejszych funkcji i zastosowań.
  32 GB Smartwatche zaopatrzone pamięć wewnętrzną na poziomie 32 GB zostały zaprojektowane z myślą o najszczególniej wymagających użytkownikach. Miłośnicy nowinek technologicznych docenią możliwość instalacji wielu choćby najistotniej nowoczesnych aplikacji. Taki zasób pozwoli też utworzyć szeroką bibliotekę plików multimedialnych. W pamięci urządzenia bez problemów zbierzesz mnóstwo oraz utworów muzycznych. Inteligentny zegarek sprawi, że dostęp do ulubionych piosenek za każdym razem będzie w zasięgu ręki.
  Kompatybilne z iOS Smartwatche kompatybilne z systemem iOS to urządzenia, które można z łatwością zsynchronizować z iPhoneem. Aktualnie na taką technologię decyduje się coraz więcej producentów. Dzięki temu posiadacze smartfonów z logo nadgryzionego jabłka mogą znaleźć inteligentny zegarek na każdej półce cenowej. Duży wybór modeli pozwoli dobrać znakomity sprzęt do własnych preferencji. To zarówno innowacyjne smartwatche o wysokich parametrach technicznych, jak i tańsze, które nadzwyczajnie sprawdzą się przy podstawowych zastosowaniach.
  Krokomierz Inteligentne zegarki wyekwipowane w licznik kroków to urządzenia obserwujące aktywność fizyczną. Znalazły duże zastosowanie nie tylko wśród biegaczy,na dodatek pozostałych użytkowników, którzy ilość spalonych kalorii chcą posiadać zawsze pod kontrolą. Smartwatch dokładnie wyliczy tę wartość na podstawie liczby kroków i tempa przebytego dystansu. Dzięki czemu najważniejsze statystyki będą za każdym razem w zasięgu ręki. To nadzwyczajne rozwiązanie, które wraz z funkcją GPS definiuje najwyższy komfort treningu.
  Monitor snu Smartwatche zaopatrzone w funkcję monitorowania snu pozwolą dokładnie określić jakość wypoczynku. Po przebudzeniu będziesz mógł sprawdzić precyzyjne statystyki, dotyczące długości snu, a także jego poszczególnych faz. Kolejną przydatną funkcją jest inteligentne budzenie. Smartwatch postawi użytkownika na nogi dzięki delikatnym wibracjom. Możemy ustawić budzik na mocną godzinę albo skorzystać z sugestii zegarka, który na podstawie analiz wykryje moment, w którym będziesz najszczególniej wyspany.
  Pomiar tętna Pulsometr zastosowany w konstrukcję smartwatcha to wspaniałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy stale walczą o coraz ulepszone wyniki sportowe. Ta funkcja pozwoli z łatwością sprawdzić, jakie tętno umożliwia przebycie danego dystansu w określonym tempie. Na tej podstawie można opracować najbardziej ładną technologię treningu. To oczywiście nie jedyne zastosowanie tej technologii. Stały monitoring tętna spoczynkowego pozwoli wykryć ewentualne problemy z ciśnieniem. Wszystko w dbałości o Twoje zdrowie.
  Licznik kalorii Po smartwatche wyekwipowane w licznik kalorii sięgną kupujący, dla których zdrowy fason życia stanowi wartość priorytetową. Technologia analizuje długość aktywności fizycznej, pomiar tętna i przebyty dystans. Na podstawie tych , a także informacji o wadze i wzroście użytkownika dokonuje pomiaru spalonych kalorii. Po treningu otrzymasz szczegółowe statystyki, które pozwolą na ocenę jego sprawności. Ta funkcja może być nieprzeciętnym motywatorem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.
  Akcelerometr Akcelerometr pozwoli na wykrycie położenia przestrzennego zegarka. Oznacza to możliwość rejestracji wszystkich ruchów stworzonych w pionie i poziomie. Smartwatch rozpozna na dodatek pochylenie lub przekręcenie ręki. Technika może współpracować z systemem pomiaru kroków, które liczone są na podstawie ruchów wyprodukowanych przez użytkownika. Dzięki temu uzyskasz skrupulatne wyniki o przebytym dystansie. To nieprzeciętna wiadomość dla wszelkich entuzjastów spacerów, którzy stawiają sobie za cel pokonanie określonej liczby kroków.
  Pomiar aktywności Inteligentne zegarki pozwolą na całodobowe monitorowanie aktywności użytkownika. Wbudowany akcelerometr dokładnie rejestruje położenie urządzenia. Dzięki czemu otrzymasz dostęp do szczegółowych raportów na temat intensywności i regularności Twoich ruchów. Codzienną aktywność fizyczną zmierzy krokomierz. Natomiast funkcja analizy jakości snu sprawdzi długość Twojego odpoczynku i zaproponuje adekwatne godziny budzenia. Możliwość badania aktywności z całą pewnością docenią entuzjaści zdrowego stylu życia.
  Barometr Barometr zaimplementowany w konstrukcję smartwatcha to specjalny detektor, który przedstawi informacje o aktualnym ciśnieniu powietrza dla danej lokalizacji. Tak wyposażony zegarek sprawdzi się wspaniale na rękach osób wrażliwych na zmiany pogodowe. Jeśli urządzenie wykryje niesprzyjające warunki do odbycia treningu albo spaceru, będziesz mógł przełożyć swoją aktywność na inny czas. Barometry w smartwatchach działają niezwykle starannie i przekazują rzetelne informacje, które mogą posiadać kluczowe znaczenie dla meteopatów.
  Żyroskop Smartwatche zaopatrzone w żyroskop, pozwolą rejestrować informację o ruchach użytkownika. To specjalny detektor, który odnajdzie wykorzystanie przy monitorowaniu aktywności fizycznej. Tę technikę szczególnie docenią użytkownicy, którym zależy na coraz ulepszonych wynikach sportowych. Na podstawie analizy ruchu zostaną sporządzone staranne statystyki treningu. Żyroskop zezwala na pomiar oparty na trzech płaszczyznach. Dzięki temu uzyskany rezultat jest staranniejszy, w sytuacji akcelerometru.
  Pomiar temperatury Smartwatche zaopatrzone w funkcję pomiaru temperatury potrafią przez całą dobę rejestrować jej poziom. To idealne rozwiązanie dla osób, które zawsze chcą posiadać w zasięgu ręki najważniejsze dane o pogodzie. Zegarki znajdą także użycie przy planowaniu aktywności fizycznej. Dane przedstawione poprzez ekran urządzenia pozwolą właściwie przygotować się do treningu biegowego, a także szczegółowo opracować program pieszej lub rowerowej wycieczki. Tę technikę docenią wszyscy entuzjaści zdrowego stylu życia.
  detektor EKG Smartwatche z zastosowanym czujnikiem EKG potrafią bardzo szybko zbadać pracę serca. To świetna wiadomość dla osób, które za każdym razem chcą mieć pod ręką dane o swoim stanie zdrowia. Technologia znana z wizyt lekarskich wreszcie przyjęła minimalistyczny format. Proste badanie uruchomisz w kilka sekund, a wynik otrzymasz w formie wykresu. W razie jakichkolwiek wątpliwości o stan zdrowia uzyskany rezultat możesz przesłać do specjalisty. Dzięki czemu każdego dnia będziesz czuł się bezpiecznie.
  18 godzin wykorzystywania Smartwatch, który pozwoli na 18 godzin stosowania, możesz z powodzeniem wziąć do pracy i stale analizować aktywność podczas realizowania rutynowych obowiązków. Wieczorem warto naładować zegarek, żeby następnie wykorzystać go do monitorowania jakości snu. Dbając o jak najwyższą energooszczędność warto obniżyć poziom jasności ekranu i wyłączyć wszystkie niepotrzebne funkcje i aplikacje. Dzięki temu każdego dnia będziesz cieszyć się z szerokich możliwości tego kompaktowego urządzenia.
  Sportowy Sportowy pasek to stylowy dodatek do smartwatcha, który łączy w sobie wysoką funkcjonalność i wygodę stosowania. Dzięki czemu każdy trening będzie przebiegał w komfortowych warunkach. Materiał paska jest niezwykle wytrzymały na czynniki środowiskowe, jednak może być podatny na zerwanie lub zarysowanie. Połączony z wodoodporną kopertą zegarka, generuje kombinację, którą można wykorzystać choćby w trakcie pływania lub biegu przy deszczowej aurze. Warto sprawdzić, jakie typy kolorystyczne przygotował producent.
  Bluetooth Funkcja Bluetooth umożliwia bezprzewodową komunikację pomiędzy urządzeniami. Starczy zsynchronizować inteligentny zegarek ze smartfonem, żeby ten za pomocą specjalnej aplikacji przekazał użytkownikowi wszystkie statystyki na temat aktywności treningowej, jakości snu, czy przebytego dystansu. Ta technika pozwala na dodatek na zdalne zarządzanie ustawieniami smartwatcha. Połączenie działa nad wyraz momentalnie i sprawdza się genialnie w każdych warunkach. Dzięki czemu możesz spersonalizować zegarek na niemało sposobów. Zegarek, jakiego nie było.
  Ma wyświetlacz, który nigdy nie gaśnie. A godzina i tarcza są za każdym razem widoczne.
  Możesz go ułożyć po swemu. Dobierając dowolny pasek do koperty w Apple Watch Studio.
  Ma apki, które dbają o Twoje serce. Możesz błyskawicznie zmierzyć swój puls, a z apką EKG sprawdzić rytm pracy serca.
  I da znać, kiedy jest za głośno. Oznajmiając poprzez apkę Hałas o poziomie dźwięku mogącym uszkodzić Ci słuch.
  Pozwoli z łatwością śledzić proces menstruacyjny. I zbierać w prosty sposób informacje o miesiączkach z nową apką Śledzenie cyklu. Pomoże w treningach. Dobierając je do Twoich aktywności i opisując wskaźnikami odpowiednimi do poziomu nowoczesnia.
  I zmotywuje do ruchu, ćwiczeń i wstania z fotela. A pierścienie apki Aktywność, śledząc Twoje postępy, pomogą mniej przesiadywać, więcej się ruszać i codziennie ćwiczyć. Możesz także rzucić wyzwanie znajomym.
  Zagra 50 milionów piosenek. Otwierając przed Tobą całą bibliotekę Apple Music. I nie zapomni o ulubionych podcastach. I zorientuje się w terenie. Z kompasem i pomiarem wysokości bez problemu wynajdziesz się na każdym zakręcie i szczycie.
  Raz-dwa pobierze apki. Posiadając App Store na ręku, wyszukasz i ściągniesz najnowsze apki w kilka sekund. I pozwoli odstawić telefon. Dzięki łączności komórkowej możesz dzisiaj zadzwonić ze szlaku, wysłać wiadomość z kajaka albo strumieniować muzę na stoku. Z samego zegarka.
  Możesz nim płacić od ręki. Nabyć kawę, świeże buty albo coś do jedzenia. Dzięki Apple Pay zrobisz to momentalnie i bezpiecznie. I wiedzieć o wszystkim dzięki powiadomieniom. Lekkie stuknięcie w nadgarstek przypomni Ci, że masz spotkanie, za długo siedzisz lub Ci potrzeba przerwy. Na koniec bonus: ten zegarek prezentuje godzinę. A wybierając z ponad stu tarcz, a także nieskończenie wielu sposobów ich personalizacji, skomponujesz zegarek, jakiego nie było. Po prostu Twój.

☆ Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886) ☆

Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886) Najniższa Cena Online

☆ Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  zachwyca możliwo­ściami. Namawia ceną. Znaczny wyświetlacz Retina pozwala zobaczyć więcej jednym zerknięciem. Zaawanso­wane czujniki rejestrują Twój każdy ruch. A potężne funkcje dbają o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.

  Przyznasz, iż Apple Watch SE ma sporo do zaoferowania. Za mniej niżeli myślisz. Wszystko, co chcesz. W jednej kopercie. Ten sam kultowy dizajn i tak obfity ekran jak w Apple Watch Series 6. Potężny i wydajny dwurdze­niowy układ SiP S5.

  rozszerzające bezpieczeństwo funkcje – wykrywanie upadku i Alarmowe SOS. Opcja łączności komórkowej zezwalająca zapomnieć o telefonie. Wyżej, dalej, głębiej. Nakręca do wysiłku. Pierścienie aktywności motywują do działania, demonstrując Twój ruch w ciągu dnia przy pomocy trzech prostych wskaźników – Ruch, Ćwiczenie i Na nogach.

  A dodatkowej zachęty dostarczają spersonalizowane porady, rywalizacja z przyjaciółmi i nagrody. Wskakuj do wody. Apple Watch SE jest wodoodporny na głębokości do 50 metrów. Zanurkuj więc śmiało w basenie, licz serie i mierz czas przepłynięcia odcinków.

  A jeśli pływasz w morzu czy jeziorze, pokonaną trasę prześledzisz na mapie. Treningi na rozciąganie. Możliwości. Odnajdziesz tu sporo aktywności, by się porządnie zmęczyć. Pomiędzy innymi bieg, marsz, jogę, jazdę na rowerze, intensywne treningi interwałowe i taniec.

  Oprócz tego Apple Watch SE paruje się z kompatybilnymi urządzeniami na siłowni. Wszystko, żeby skuteczniej dać Ci wycisk. Liczy się każdy krok, przysiad i skok. Unieś nadgarstek i zobaczysz spersonalizowane wskaźniki, takie jak odległość, tempo, kadencja, okrążenia, spalone kalorie i tętno.

  A wysokościomierz pokaże Ci w czasie rzeczywistym zmiany wysokości, gdy się wspinasz czy zbiegasz w doliny. Podcasty i muzyka dla Twoich uszu. Z Apple Music możesz zagrać z nadgarstka 70 milionów zagrzewających do wysiłku piosenek.

  Albo posłuchać najnowszych podcastów. Inspiracji wystarczy na cały trening. I każdy następny. Wskazówki dla zdrowia. Zegarek na pulsie. Apple Watch SE inspiruje do zdrowszego stylu życia. Dostarcza Ci ważnych danych zdrowotnych i zachęca do podtrzymywania prawidłowych nawyków.

  obserwuje pracę Twojego serca i od razu daje znać, kiedy potrzebna jest konsultacja lekarska. A w nagłych przypadkach dzwoni po pomoc. Sen prawidłowy. Dzień korzystny. Nowa apka Sen współpracuje z iPhonem,nadzorować Twój sen.

  Pomaga trzymać się wypracowanego wcześniej harmonogramu, aby spać jeszcze lepiej. Pozwala także obserwować trendy w Twoim śnie i sprawdzać, jak blisko ideału jesteś. Uprzejmie donosi. Na zdrowie. Apple Watch SE przypomni o myciu dłoni poprzez zalecane 20 sekund.

  Delikatnym stuknięciem da znać, kiedy zrobi się za głośno. Będzie monitorować Twój proces menstruacyjny. I pomoże wyciszyć się z apką Oddech. Masz więc zdrowie pod kontrolą – z nadgarstka. Wykrywanie upadku i Alarmowe SOS.

  Gdy niebezpiecznie upadniesz i pozostajesz w bezruchu, zaimplementowany przyspieszeniomierz i żyroskop wykryją to i Apple Watch SE zawiadomi służby ratunkowe. Możesz także szybko wezwać pomoc nawet za granicą – naciskając i przytrzymując przycisk boczny.

  W biegu i na bieżąco. Wszystko pod ręką. Nawet gdy telefon gdzie indziej. Zadzwoń do biura, niezwłocznie odpowiedz na mejla, skorzystaj z zastosowanego kompasu i wskazówek „krok po kroku” w Mapach. Dzięki opcji łączności komórkowej masz pełną swobodę działania nawet bez telefonu6.

  A wszystkie swoje kontakty w kontakcie. Cała rodzina na nadgarstku. Dzięki Ustawieniom rodzinnym możesz sparować ze swym iPhonem zegarki dzieci albo osób starszych, które nie mają własnego iPhone’a. W ten sposób wszyscy będą swobodnie komunikować się poprzez telefon, wiadomości tekstowe czy Walkie-Talkie.

  Mogą również robić inne rzeczy, na przykład słuchać muzyki, wyszukiwać apki i domykać swoje pierścienie aktywności. Twoje dzieci i Twoi rodzice zyskują obszerniejszą niezależność, a Ty nie martwisz się o bliskich, bo w każdej chwili możesz się z nimi skontaktować.

  Powiadomienia. Nie do przegapienia. Lekkie stuknięcie w nadgarstek przypomni Ci, że masz spotkanie, za długo siedzisz albo Ci trzeba przerwy. Nie noś portfela. Noś zegarek. I płać nim zbliżeniowo w sklepach.

  Skanuj kartę pokładową prosto z nadgarstka. Albo kupuj bilety do kina. To bezgotówkowy, bezproblemowy i bezpieczniejszy sposób na transakcje. Na wszystko wyszuka się tarcza. Cokolwiek Cię kręci – surfing, piesze wędrówki czy fotografia – bez wątpienia odszukasz odpowiednią tarczę.

  teraz jeszcze łatwiej odkryjesz świeże tarcze w App Store, mediach społecznościowych, na blogach i stronach internetowych, a potem wyślesz je przyjaciołom i rodzinie mejlem lub esemesem.


☆ Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny + szkło ☆

Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny + szkło Najniższa Cena Online

☆ Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny + szkło - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny + szkło
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Ochronny pancerz - etui i pasek - tworzony z połączenia takich materiałów jak tworzywo TPU i poliwęglan, które gwarantują najwyższą ochronę podczas skrajnych sytuacji. Nowa technika narożników gwarantuje niesamowitą amortyzacje upadków. Beetle Pro pokryto błyszczącym włóknem węglowym, które tworzy elegancką teksturę karbonową.

☆ Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską trail s/m w kolorze niebieskim czarnym mrf53wb/a smartwatch (0194253832010) ☆

Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską trail s/m w kolorze niebieskim czarnym mrf53wb/a smartwatch (0194253832010) Najniższa Cena Online

☆ Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską trail s/m w kolorze niebieskim czarnym mrf53wb/a smartwatch (0194253832010) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską trail s/m w kolorze niebieskim czarnym mrf53wb/a smartwatch (0194253832010)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular koperta tytanowa 49mm + opaska Trail niebieski/czarny S/M Nowy poziom wyzwań. Najwytrzymalszy i najwszechstronniejszy smartwatch Apple Watch Ultra 2 przesuwa kolejne granice.

  Ma nowy układ SiP S9. Najjaśniejszy ekran w historii produktów Apple. Oczarowuje nową możliwością bezdotykowej obsługi. I pozwala tworzyć neutralne węglowo zestawienia koperty i paska. Ze wszech miar twardziel.

  Smartwatch Apple Watch Ultra 2 zaprojektowano z myślą o niebywałych osiągach. Lekka koperta z tytanu jest wytrzymała i oporna na korozję. A jej delikatnie uniesione krawędzie bronią brzegi szkła szafirowego przed uderzeniami.

  Wodoodporność do 100 m. Oporność na pył klasy IP6X. Największy i najjaśniejszy ekran w historii Apple Watch. Napędzany nowym układem SiP 9 niegasnący ekran Retina w smartwatchu Apple Watch Ultra 2 ma jasność szczytową 3000 nitów, więc choćby w ostrym świetle słonecznym widać na nim wszystko jeszcze lepiej.

  Z kolei w słabym świetle redukuje swoją jasność do jednego nita. Tryb nocny włącza się dzisiaj automatycznie, gdy tylko zrobi się ciemno. Znaczny wyświetlacz luźno pomieści spersonalizowane widoki niemal każdej Twojej aktywności.

  A przy zewnętrznych krawędziach nowej tarczy wyświetlane są dynamicznie aktualizowane informacje, takie jak wysokość nad poziomem morza, zanurzenie czy upływające sekundy. Żadnej czynności się nie boi.

  Programowalny przycisk czynności pozwala sterować wieloma funkcjami. Możesz go wykorzystać do rozpoczęcia treningu, oznaczania punktów trasy w apce Kompas czy w trakcie nurkowania. Jeśli Ty dasz radę, to on także.

  Smartwatch Apple Watch Ultra 2 to nieodzowne i wszechstronne narzędzie na Twoim nadgarstku. Choć tak nieznaczne, daje ogromne możliwości. Moc nowego układu SiP S9. Zaprojektowany specjalnie poprzez Apple układ scalony sprawia, iż smartwatch Apple Watch Ultra 2 jest jeszcze wszechstronniejszy, prostszy w użyciu i szybszy.

  Nowy dwurdzeniowy procesor CPU ma 5,6 miliarda tranzystorów – o 60% więcej niżeli model poprzedniej generacji. Nowy czterordzeniowy system Neural Engine przetwarza zadania wykorzystujące technologię uczenia maszynowego choćby dwa razy szybciej.

  Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom możliwe są świeże funkcje, takie jak Znajdowanie dokładne iPhone’a,, a także nowy, magiczny sposób obsługi Apple Watch za pomocą prostego gestu dwukrotnego stuknięcia. Magia.

  Masz ją w palcach. Możesz momentalnie i z łatwością korzystać ze smartwatcha Apple Watch Ultra 2 bez dotykania wyświetlacza. Dwukrotne stuknięcie palcem wskazującym i kciukiem pozwala odbierać połączenia, zatrzymywać i uruchamiać minutniki i używać mnóstwa innych opcji.

  Codzienne czynności wykonuje się jeszcze prościej, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy druga ręka jest zajęta. Poznaj pierwszy neutralny węglowo artykuł. Smartwatch Apple Watch Ultra 2 to pierwszy artykuł neutralny węglowo.

  Tym samym Apple zrobiło milowy krok w stronę osiągnięcia neutralności węglowej wszelkich produktów Apple do 2030 roku. Dz...


☆ Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch 4/5/6/7/8/SE (44/45 mm) Czarny + szkło (0843439123076) ☆

Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch 4/5/6/7/8/SE (44/45 mm) Czarny + szkło (0843439123076) Najniższa Cena Online

☆ Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch 4/5/6/7/8/SE (44/45 mm) Czarny + szkło (0843439123076) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SUPCASE
 • Nazwa produktu: Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch 4/5/6/7/8/SE (44/45 mm) Czarny + szkło (0843439123076)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Ochronny pancerz - etui i pasek - wytwarzany z połączenia takich materiałów jak tworzywo TPU, a także poliwęglan, które zapewniają najwyższą ochronę w trakcie ekstremalnych sytuacji. Nowa technika narożników gwarantuje niesamowitą amortyzacje upadków. Beetle Pro pokryto błyszczącym włóknem węglowym, który buduje elegancką teksturę karbonową....

☆ Etui SPIGEN Tough Armor do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny ☆

Etui SPIGEN Tough Armor do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny Najniższa Cena Online

☆ Etui SPIGEN Tough Armor do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPIGEN
 • Nazwa produktu: Etui SPIGEN Tough Armor do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Spigen Tough Armor® do Apple Watch Ultra to pancerne etui ochronne ze szkłem o twardości 9H.
  powłoka etui została wytwarzana z poliwęglanu oraz TPU. Uniesione krawędzie bronią przed uderzeniami i zarysowaniami.
  Ramka wyśmienicie dopasowana gwarantuje pełen dostęp do wszystkich funkcji dzięki starannym wycięciom.
  Podwyższone krawędzie dla ulepszonej ochrony ekranu.

  atrybuty artykułu:
  · Pancerny design
  · Poliwęglanowa powłoka z TPU
  · Pełen dostęp do wszelkich funkcji dzięki precyzyjnym wycięciom
  · dobrana ramka z dotykowymi przyciskam
  · Podwyższone krawędzie dla ulepszonej ochrony ekranu
  · Kompatybilność: Apple Watch Ultra 49 mm 2022 r


☆ SmartWatch APPLE Watch SE GPS Koperta 44 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym MYDT2WB/A (0190199763258) ☆

SmartWatch APPLE Watch SE GPS Koperta 44 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym MYDT2WB/A (0190199763258) Najniższa Cena Online

☆ SmartWatch APPLE Watch SE GPS Koperta 44 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym MYDT2WB/A (0190199763258) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: SmartWatch APPLE Watch SE GPS Koperta 44 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym MYDT2WB/A (0190199763258)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  produkt NOWY ORYGINALNY FABRYCZNIE ZAPAKOWANY GWARANCJA PRODUCENTA APPLE Watch SE 2022 44mm (Północ z opaską sportową w odcieniu północ) Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ USP_3: Zgarek, który wskaże dni płodne Komunikacja: Bluetooth, NFC, WiFi GPS: Tak Pulsometr: Tak Pulsoksymetr: Nie Szerokość koperty [mm]: 38 rodzaj: Smartwatch Kompatybilna platforma: iOS rozmiar wyświetlacza [cal]: Brak danych Indeks: 486048 Stylowe rozwiązanie Koperty przystępne są w trzech stylowych kolorach.

  progresywne czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności. Nowoczesne funkcje bezpieczeństwa. Komfortowe dane kontaktowe. Szybszy i skuteczniejszy dwurdzeniowy procesor. APPLE Watch SE oferuje niezliczone możliwości.

  Moda na prędkość APPLE Watch SE jest zasilany przez chip SiP S8, który jest nawet do 20% szybszy. Dzięki niemu będziesz mógł radować się płynnymi przejściami pomiędzy aplikacjami, a to wszystko patrząc na ekran stylowej koperty, która występuje w trzech ładnych kolorach: Midnight, Moonlight i Silver.

  Ulepszenia zorientowane na Ziemię Etui wytworzone jest kompletnie z aluminium pochodzącego z recyklingu. Jego dobrany kolorystycznie i przeprojektowany spód jest wytwarzany w procesie, który ogranicza emisję CO2 o ponad 80%.

  Bądź eko dzięki APPLE Watch SE. Lubi pluskać się w wodzie APPLE Watch SE jest wodoodporny do 50 metrów głębokości. Możesz śledzić serię i liczbę basenów, w których pływasz. Sprawdź trasy podróży na morzu lub jeziorze.

  I poznaj skrupulatne atrybuty swojego treningu, nawet podczas ćwiczeń z deską do pływania. Pluskaj się, pływaj lub surfuj – Twój zegarek to uwielbia. Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ odcień czarny Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ zarys koperty prostokątny Więcej wskaźników, więcej mocy Ruszaj się i nabierz rozpędu dzięki pierścieniowi aktywności.

  Trenuj jak nigdy dotąd dzięki aplikacji Workout. Doświadcz niestandardowych treningów z zaawansowanymi pomiarami, takimi jak strefy tętna, długość kroku, czas przyziemienia i wibracje pionowe. Ponadto aplikacja Mapy pomoże Ci znaleźć ciekawe miejsca i poprowadzi Cię krok po kroku do celu.

  Wykrywanie wypadków APPLE Watch SE wykryje wypadek, a następnie automatycznie skonsoliduje Cię ze służbami ratunkowymi, przekazuje on dyspozytorom Twoją lokalizację i sygnalizuje kontakty alarmowe. Wykrywanie kolizji wykorzystuje połączoną moc lepszego trójosiowego żyroskopu i akcelerometru o pokaźnym przyspieszeniu z nieporównanym dotąd szerokim zakresem dynamiki.

  Funkcja wykorzystuje jeszcze mikrofony, barometry, GPS i progresywne algorytmy fuzji czujników oparte na analizie miliona godzin danych z rzeczywistych sytuacji drogowych i wypadków. Zdrowie serca pod ścisłą obserwacją zobacz swój puls w dowolnym momencie dzięki aplikacji Tętno i otrzymuj alerty o niskim lub wysokim tętnie i arytmiach.

  O zdrowie Twoich uszu dba aplikacja Hałas, która oznajmia, kiedy poziom hałasu wokół Ciebie rozpoczyna być szkodliwy. Dokumentuj swój cykl menstruacyjny, zapisuj objawy, takie jak ból i przejrzyj oczekiwane dni płodne.

  w dodatku aplikacja Leki przypomni Ci wygodnie i dyskretnie, że czas zażyć lekarstwo. Uspokój się dzięki aplikacji Uważność Ta aplikacja pomoże Ci złagodzić powszedni stres, poprawić koncentrację i psychicznie przygotować się na świeże wyzwania.

  Poprowadzi Cię poprzez serię relaksujących oddechów i wykorzystuje krótki, prowokujący do myślenia motyw, aby przypomnieć Ci o wewnętrznej równowadze. Spójrz na siebie podczas snu Aplikacja Sen współpracuje z iPhonem,monitorować odpoczynek.

  Pomaga trzymać się ustalonego harmonogramu i dobrych nawyków, by poprawić jakość snu. Sprawdza, jak długo trwają jego fazy, w tym REM, faza podstawowa i głęboka i, kiedy się budzisz. Pozwala obserwować trendy w Twoich snach i demonstruje, jak blisko jesteś swych ideałów.

  Jedyne, czego nie może zrobić, to policzyć owieczek. Zbliż się do wszystkiego, co się liczy Odbieraj połączenia na drodze. Wyślij wiadomość z plaży. Sprawdzaj powiadomienia na pierwszy rzut oka. Płać nadgarstkiem za pomocą APPLE Pay.

  Masz mnóstwo opcji, a dzięki komunikacji komórkowej wszystko jest osiągalne bez telefonu. Twoja karta pokładowa, bilety do kina i karta członkowska są zawsze pod ręką. Używaj w dodatku zegarka APPLE Watch SE jako wizjera aparatu iPhone’a.

  zobacz podgląd i ustaw samowyzwalacz lub od razu zrób zdjęcie. Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ Materiał koperty aluminium Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ Złącza brak doskonałe do konfiguracji domowych Dzięki niej wszyscy Twoi bliscy, młodzi i starsi, mogą posiadać APPLE Watcha SE.

  nawet jeśli nie mają własnego iPhone’a. Z łatwością udostępniaj swoim bliskim swoje ulubione funkcje związane ze zdrowiem, bezpieczeństwem i łącznością. Dla nich to niezależność i dużo zabawy. Steruj oświetleniem, termostatami i bramami garażowymi.

  Spójrz na system monitoringu, żeby zobaczyć, kto puka do drzwi dzięki aplikacji dom. Ułatw sobie dbanie o bezpieczeństwo. Ustaw apki jak chcesz Dziesiątki tysięcy aplikacji w App Store istotnie powiększają możliwości Twojego zegarka.

  odnajdziesz aplikacje do wszelkiego, od uprawiania tenisa, śledzenia tras rowerowych po wycieczki metrem. Ponadto niemało Twoich ulubionych aplikacji na iPhone’a ma odpowiedniki na APPLE Watch SE. Za pomocą zegarka możesz używać AirTag do prostego lokalizowania znajomych oraz sprzętów i przedmiotów.

  Jeśli zapomnisz zabrać iPhone’a, przypomni Ci o tym specjalny sygnał. Słuchaj tego, czego chcesz Sparuj słuchawki AirPods z APPLE Watch SE i słuchaj milionów piosenek APPLE Music, które inspirują do Twoich wysiłków.

  Możesz także słuchać najnowszych podcastów albo audiobooków. Zapewnij sobie wystarczająco dużo inspiracji na całą sesję treningową. I rozrywkę przez resztę dnia.


☆ Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską trail m/l w kolorze niebieskim czarnym mrf63wb/a smartwatch ☆

Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską trail m/l w kolorze niebieskim czarnym mrf63wb/a smartwatch Najniższa Cena Online

☆ Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską trail m/l w kolorze niebieskim czarnym mrf63wb/a smartwatch - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską trail m/l w kolorze niebieskim czarnym mrf63wb/a smartwatch
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular koperta tytanowa 49mm + opaska Trail niebieski/czarny M/L Nowy poziom wyzwań. Najwytrzymalszy i najwszechstronniejszy smartwatch Apple Watch Ultra 2 przesuwa kolejne granice.

  Ma nowy układ SiP S9. Najjaśniejszy ekran w historii produktów Apple. Oczarowuje nową możliwością bezdotykowej obsługi. I pozwala wytwarzać neutralne węglowo zestawienia koperty i paska. Ze wszech miar twardziel.

  Smartwatch Apple Watch Ultra 2 zaprojektowano z myślą o niebywałych osiągach. Lekka koperta z tytanu jest wytrzymała i wytrzymała na korozję. A jej delikatnie uniesione krawędzie bronią brzegi szkła szafirowego przed uderzeniami.

  Wodoodporność do 100 m. Wytrzymałość na pył klasy IP6X. Największy i najjaśniejszy wyświetlacz w historii Apple Watch. Napędzany nowym układem SiP 9 niegasnący wyświetlacz Retina w smartwatchu Apple Watch Ultra 2 ma jasność szczytową 3000 nitów, więc choćby w ostrym świetle słonecznym widać na nim wszystko jeszcze lepiej.

  Z kolei w słabym świetle redukuje swoją jasność do jednego nita. Tryb nocny włącza się dzisiaj samoczynnie, gdy tylko zrobi się ciemno. Wielki wyświetlacz swobodnie pomieści spersonalizowane widoki niemal każdej Twojej aktywności.

  A przy zewnętrznych krawędziach nowej tarczy wyświetlane są dynamicznie aktualizowane informacje, takie jak wysokość nad poziomem morza, zanurzenie czy upływające sekundy. Żadnej czynności się nie boi.

  Programowalny przycisk czynności pozwala sterować wieloma funkcjami. Możesz go użyć do rozpoczęcia treningu, oznaczania punktów trasy w apce Kompas czy podczas nurkowania. Jeśli Ty dasz radę, to on także.

  Smartwatch Apple Watch Ultra 2 to nieodzowne i wszechstronne narzędzie na Twoim nadgarstku. Choć tak minimalne, daje ogromne możliwości. Moc nowego układu SiP S9. Zaprojektowany specjalnie poprzez Apple układ scalony sprawia, iż smartwatch Apple Watch Ultra 2 jest jeszcze wszechstronniejszy, prostszy w użyciu i szybszy.

  Nowy dwurdzeniowy procesor CPU ma 5,6 miliarda tranzystorów – o 60% więcej aniżeli model poprzedniej generacji. Nowy czterordzeniowy system Neural Engine przetwarza zadania wykorzystujące technikę uczenia maszynowego nawet dwa razy szybciej.

  Dzięki tym progresywnym rozwiązaniom osiągalne są świeże funkcje, takie jak Znajdowanie dokładne iPhone’a, oraz nowy, magiczny sposób obsługi Apple Watch przy pomocy prostego gestu dwukrotnego stuknięcia. Magia.

  Masz ją w palcach. Możesz ekspresowo i łatwo korzystać ze smartwatcha Apple Watch Ultra 2 bez dotykania wyświetlacza. Dwukrotne stuknięcie palcem wskazującym i kciukiem pozwala odbierać połączenia, zatrzymywać i uruchamiać minutniki i używać mnóstwa innych opcji.

  Codzienne czynności wykonuje się jeszcze prościej, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy druga ręka jest zajęta. Poznaj pierwszy neutralny węglowo produkt. Smartwatch Apple Watch Ultra 2 to pierwszy towar neutralny węglowo.

  Tym samym Apple zrobiło milowy krok w stronę osiągnięcia neutralności węglowej wszelkich produktów Apple do 2030 roku. Dz...


☆ Apple Watch 4 40mm (czarny) ☆

Apple Watch 4 40mm (czarny) Najniższa Cena Online

☆ Apple Watch 4 40mm (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Watch 4 40mm (czarny)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Zmiany rodzą się w środku.

  • Apple Watch Series 4. Radykalnie przeprojektowany i udoskonalony technologicznie. Aby jeszcze bardziej motywować Cię do ruchu, lepiej dbać o Twoje zdrowie i szybciej bratać ze światem.

  To nie ewolucja. To trans­formacja.

  • Największy wyświetlacz w historii Apple Watch. Sensor pracy serca wykorzystujący impulsy elektryczne. Przeprojektowane pokrętło Digital Crown wysyłające dotykowy sygnał zwrotny. Korzystnie znany, a jednocześnie w całości odmieniony Apple Watch ustanawia nowy standard wśród zegarków.

  Opiekun i mentor.

  • Powiadomienia o wysokim albo niskim tętnie. Wykrywanie upadku i Alarmowe SOS. Tarcze w apce Oddech. Apple Watch jest wprost wykonany do tego, by codziennie dbać o Twoje zdrowie. I ma dość mocy, by efektywnie je bronić.

  zwiększony program ćwiczeń.

  • automatyczne rozpoznawanie treningu. Treningi dla zwolenników jogi i pieszych wędrówek. Zaawanso­wane funkcje dla biegaczy, w tym kadencja i alerty tempa. Jednym spojrzeniem sprawdzasz choćby pięć różnych parametrów, dzięki czemu skrupulatnie pilnujesz swoje ulubione ćwiczenia.

  Urodzony motywator.

  • Wciągająca rywalizacja. Udostępnianie aktywności znajomym. Spersonalizowane porady. Miesięczne wyzwania. Nagrody za osiągnięcia. To wszystko zmotywuje Cię do codziennego domykania pierścieni apki Aktywność.

  Sieć komórkowa, czyli pełna swoboda.

  • Walkie-Talkie, rozmowy telefoniczne i wiadomości. Strumieniowanie Apple Music i Apple Podcasts. Dzięki dostępowi do sieci komórkowej na Apple Watch używasz wszystkich tych funkcji, nawet jeśli nie masz przy sobie telefonu.

  To nie ewolucja. To trans­formacja.

  • Series 4 to radykalnie przeprojektowana i ulepszona wersja Apple Watch. Każdy szczegół – od zaokrąglonych rogów nowego, większego ekranu po architekturę czipa S4 – został ponownie przemyślany i opracowany od podstaw. Apple Watch od początku był wyjątkowo osobistym urządzeniem. A teraz jest jeszcze konkretniejszy.

  Największy wyświetlacz w historii Apple Watch. Znaczna rzecz.

  • wyświetlacz to kluczowy i najistotniej typowy komponent Apple Watch. Prawdziwym wyzwaniem było rozszerzenie wyświetlacza bez zauważalnej zmiany wymiaru koperty czy też ograniczenia wydajności baterii. Zwężenie ramki zwiększyło obszar ekranu o ponad 30%. A technika wyświetlania LTPO umożliwia skuteczniejsze wykorzystywanie energii. Dzięki czemu możesz używać Apple Watch poprzez cały dzień bez doładowywania.

  Silniejsze doznania. W nowym zarysie.

  • Zaokrąglone rogi ekranu starannie wpasowują się w łagodne krzywizny koperty, wytwarzając piękną i harmonijną całość. Pozwala to wypełniać obrazami cały ekran, który jest jednocześnie aktywną powierzchnią dotykową.

  Wykorzystuje każdy milimetr ekranu.

  • Aby niczego nie stracić z możliwości, jakie dają poręczne wymiary ekranu, przeprojektowany został cały interfejs zegarka. Na wyświetlaczu posiada się teraz więcej detali i informacji. Tarcza Infograf pozwala na ustawienie nawet ośmiu komplikacji. Wystarczy rzut oka, żeby zobaczyć więcej i zrobić więcej.

  Digital Crown. Przełom. Raz jeszcze.

  • Pokrętło Digital Crown powstało po to,wygodnie korzystać z Apple Watch bez zasłaniania ekranu palcem. W Apple Watch Series 4 przeprojektowaliśmy je kompletnie. Dotykowy sygnał zwrotny powoduje,dzisiaj, obracając pokrętłem, wyraźnie czujesz kliknięcia.

  Cud miniaturyzacji.

  • Pokrętło Digital Crown to jeden z najbardziej wyrafinowanych systemów wytworzonych przez Apple. W Apple Watch Series 4 potrafi jeszcze więcej, choć jest wyraźnie mniejsze – cały mechanizm zmalał o 30 procent, mimo że w jego wnętrzu jest teraz o 21 procent części więcej.

  Czuwa nad Twoim sercem.

  • Optyczny detektor tętna od początku był częścią Apple Watch, pozwalającą ekspresowo sprawdzić puls. Teraz potrafi na dodatek wykryć, że Twoje tętno jest od 10 minut niższe głównie, a Ty nie podejmujesz żadnej aktywności. Wysyła Ci wtedy powiadomienie o niskim tętnie. Taki stan bywa objawem bradykardii, w której serce nie pompuje do organizmu wystarczającej ilości nasyconej tlenem krwi, co może mieć poważne konsekwencje.

  wielkie pomysły w mniejszej przestrzeni.

  • Zoptymalizowany pod każdym względem Apple Watch jest dzisiaj jeszcze potężniejszy, choć wyraźnie smuklejszy. I działa nawet 18 godzin bez doładowywania.
  • Czip S4. To nie tylko procesor. To kompletny układ SiP (Silicon in Package), który integruje wszystkie komponenty systemu. Dzięki takiej architekturze czipa Apple Watch proponuje niesamowite możliwości, choć jego gabaryty są tak małe. Apple Watch to jedyny artykuł na świecie, który działa całkowicie w oparciu o SiP.
  • nawet dwukrotnie szybszy. Procesor CPU czwartej generacji wyraźnie przyspieszył. Apki otwierają się szybciej, a efektywność całego systemu zauważalnie wzrosła.
  • 50% głośniejszy głośnik. Głośnik w Apple Watch Series 4 jest pokaźniejszy i jeszcze mocniejszy, co radykalnie udoskonala jakość dźwięku. Dodatkowo mikrofon został przełożony na przeciwną stronę. Ogranicza to pogłos, umożliwiając wyraźniejsze połączenia telefoniczne.


Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche męskie Apple – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche męskie Apple, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy męskich Apple jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny + szkło ☆

Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny + szkło Najniższa Cena Online

☆ Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny + szkło - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny + szkło
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Ochronny pancerz - etui i pasek - tworzony z połączenia takich tworzyw jak tworzywo TPU, a także poliwęglan, które zapewniają najwyższą ochronę w trakcie skrajnych sytuacji. Nowa technologia narożników gwarantuje niesamowitą amortyzacje upadków. Beetle Pro pokryto błyszczącym włóknem węglowym, które wytwarza elegancką teksturę karbonową.

☆ Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch 4/5/6/7/8/SE (44/45 mm) Czarny + szkło (0843439123076) ☆

Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch 4/5/6/7/8/SE (44/45 mm) Czarny + szkło (0843439123076) Najniższa Cena Online

☆ Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch 4/5/6/7/8/SE (44/45 mm) Czarny + szkło (0843439123076) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SUPCASE
 • Nazwa produktu: Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do Apple Watch 4/5/6/7/8/SE (44/45 mm) Czarny + szkło (0843439123076)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Ochronny pancerz - etui i pasek - wykonany z połączenia takich materiałów jak tworzywo TPU oraz poliwęglan, które zapewniają najwyższą ochronę w trakcie arcytrudnych sytuacji. Nowa technika narożników gwarantuje niesamowitą amortyzacje upadków. Beetle Pro pokryto połyskującym włóknem węglowym, który tworzy elegancką teksturę karbonową....

☆ Etui SPIGEN Tough Armor do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny ☆

Etui SPIGEN Tough Armor do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny Najniższa Cena Online

☆ Etui SPIGEN Tough Armor do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPIGEN
 • Nazwa produktu: Etui SPIGEN Tough Armor do Apple Watch Ultra (49mm) Czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Spigen Tough Armor® do Apple Watch Ultra to pancerne etui ochronne ze szkłem o twardości 9H.
  powłoka etui została wyprodukowana z poliwęglanu i TPU. Uniesione krawędzie chronią przed uderzeniami i zarysowaniami.
  Ramka perfekcyjnie dobrana zapewnia pełen dostęp do wszystkich funkcji dzięki dokładnym wycięciom.
  Podwyższone krawędzie dla ulepszonej ochrony ekranu.

  parametry towaru:
  · Pancerny design
  · Poliwęglanowa warstwa z TPU
  · Pełen dostęp do wszystkich funkcji dzięki precyzyjnym wycięciom
  · przypasowana ramka z dotykowymi przyciskam
  · Podwyższone krawędzie dla ulepszonej ochrony ekranu
  · Kompatybilność: Apple Watch Ultra 49 mm 2022 r


☆ Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886) ☆

Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886) Najniższa Cena Online

☆ Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Smartwatch watch se gps koperta 40 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym mydp2wb/a (0190199762886)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  oszałamia możliwo­ściami. Zachęca ceną. Znaczny ekran Retina pozwala zobaczyć więcej jednym zerknięciem. Zaawanso­wane czujniki rejestrują Twój każdy ruch. A solidne funkcje dbają o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.

  Przyznasz, że Apple Watch SE ma dużo do zaoferowania. Za mniej niżeli myślisz. Wszystko, co chcesz. W jednej kopercie. Ten sam kultowy dizajn i tak wielki ekran jak w Apple Watch Series 6. Mocny i produktywny dwurdze­niowy układ SiP S5.

  zwiększające bezpieczeństwo funkcje – wykrywanie upadku i Alarmowe SOS. Opcja łączności komórkowej pozwalająca zapomnieć o telefonie. Wyżej, dalej, głębiej. Nakręca do wysiłku. Pierścienie aktywności motywują do działania, przedstawiając Twój ruch w ciągu dnia za pomocą trzech prostych wskaźników – Ruch, Ćwiczenie i Na nogach.

  A dopełniającej zachęty dostarczają spersonalizowane porady, rywalizacja z przyjaciółmi i nagrody. Wskakuj do wody. Apple Watch SE jest wodoodporny na głębokości do 50 metrów. Zanurkuj więc śmiało w basenie, licz serie i mierz czas przepłynięcia odcinków.

  A jeśli pływasz w morzu czy jeziorze, pokonaną trasę prześledzisz na mapie. Treningi na rozciąganie. Możliwości. Wynajdziesz tu dużo aktywności, żeby się porządnie zmęczyć. Pomiędzy innymi bieg, marsz, jogę, jazdę na rowerze, intensywne treningi interwałowe i taniec.

  Oprócz tego Apple Watch SE paruje się z kompatybilnymi urządzeniami na siłowni. Wszystko, żeby efektywniej dać Ci wycisk. Liczy się każdy krok, przysiad i skok. Unieś nadgarstek i zobaczysz spersonalizowane wskaźniki, takie jak odległość, tempo, kadencja, okrążenia, spalone kalorie i tętno.

  A wysokościomierz pokaże Ci w czasie rzeczywistym zmiany wysokości, gdy się wspinasz czy zbiegasz w doliny. Podcasty i muzyka dla Twoich uszu. Z Apple Music możesz zagrać z nadgarstka 70 milionów zagrzewających do wysiłku piosenek.

  Albo posłuchać najnowszych podcastów. Inspiracji starczy na cały trening. I każdy następny. Wskazówki dla zdrowia. Zegarek na pulsie. Apple Watch SE inspiruje do zdrowszego stylu życia. Dostarcza Ci ważnych danych zdrowotnych i namawia do podtrzymywania prawidłowych nawyków.

  nadzoruje pracę Twojego serca i od razu daje znać, kiedy niezbędna jest konsultacja lekarska. A w nagłych przypadkach dzwoni po pomoc. Sen korzystny. Dzień prawidłowy. Nowa apka Sen współpracuje z iPhonem,nadzorować Twój sen.

  Pomaga trzymać się wypracowanego wcześniej harmonogramu, żeby spać jeszcze lepiej. Pozwala także obserwować trendy w Twoim śnie i sprawdzać, jak blisko ideału jesteś. Uprzejmie donosi. Na zdrowie. Apple Watch SE przypomni o myciu dłoni przez zalecane 20 sekund.

  Delikatnym stuknięciem da znać, kiedy zrobi się za głośno. Będzie monitorować Twój cykl menstruacyjny. I pomoże wyciszyć się z apką Oddech. Masz więc zdrowie pod kontrolą – z nadgarstka. Wykrywanie upadku i Alarmowe SOS.

  Gdy niebezpiecznie upadniesz i pozostajesz w bezruchu, zaimplementowany przyspieszeniomierz i żyroskop wykryją to i Apple Watch SE zawiadomi służby ratunkowe. Możesz także błyskawicznie wezwać pomoc nawet za granicą – naciskając i przytrzymując przycisk boczny.

  W biegu i na bieżąco. Wszystko pod ręką. Choćby gdy telefon gdzie indziej. Zadzwoń do biura, bezzwłocznie odpowiedz na mejla, skorzystaj z wbudowanego kompasu i wskazówek „krok po kroku” w Mapach. Dzięki opcji łączności komórkowej masz całkowitą swobodę działania choćby bez telefonu6.

  A wszystkie swoje kontakty w kontakcie. Cała rodzina na nadgarstku. Dzięki Ustawieniom rodzinnym możesz sparować ze swoim iPhonem zegarki dzieci lub osób starszych, które nie posiadają własnego iPhone’a. W ten sposób wszyscy będą swobodnie komunikować się poprzez telefon, wiadomości tekstowe czy Walkie-Talkie.

  Mogą też robić inne rzeczy, na przykład słuchać muzyki, wyszukiwać apki i domykać swoje pierścienie aktywności. Twoje dzieci i Twoi rodzice zyskują większą niezależność, a Ty nie martwisz się o bliskich, bo w każdej chwili możesz się z nimi skontaktować.

  Powiadomienia. Nie do przegapienia. Lekkie stuknięcie w nadgarstek przypomni Ci, iż masz spotkanie, za długo siedzisz albo Ci potrzeba przerwy. Nie noś portfela. Noś zegarek. I płać nim zbliżeniowo w sklepach.

  Skanuj kartę pokładową prosto z nadgarstka. Albo kupuj bilety do kina. To bezgotówkowy, bezproblemowy i bezpieczniejszy sposób na transakcje. Na wszystko wyszuka się tarcza. Cokolwiek Cię kręci – surfing, piesze wędrówki czy fotografia – z pewnością odnajdziesz odpowiednią tarczę.

  dzisiaj jeszcze łatwiej odkryjesz świeże tarcze w App Store, mediach społecznościowych, na blogach i stronach internetowych, a potem wyślesz je przyjaciołom i rodzinie mejlem albo esemesem.


☆ SmartWatch APPLE Watch SE GPS Koperta 44 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym MYDT2WB/A (0190199763258) ☆

SmartWatch APPLE Watch SE GPS Koperta 44 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym MYDT2WB/A (0190199763258) Najniższa Cena Online

☆ SmartWatch APPLE Watch SE GPS Koperta 44 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym MYDT2WB/A (0190199763258) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: SmartWatch APPLE Watch SE GPS Koperta 44 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym MYDT2WB/A (0190199763258)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  towar NOWY ORYGINALNY FABRYCZNIE ZAPAKOWANY GWARANCJA PRODUCENTA APPLE Watch SE 2022 44mm (Północ z opaską sportową w kolorze północ) Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ USP_3: Zgarek, który wskaże dni płodne Komunikacja: Bluetooth, NFC, WiFi GPS: Tak Pulsometr: Tak Pulsoksymetr: Nie Szerokość koperty [mm]: 38 wariant: Smartwatch Kompatybilna platforma: iOS rozmiar wyświetlacza [cal]: Brak danych Indeks: 486048 Stylowe rozwiązanie Koperty przystępne są w trzech stylowych kolorach.

  progresywne czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności. Nowoczesne funkcje bezpieczeństwa. Wygodne informacje kontaktowe. Szybszy i efektywniejszy dwurdzeniowy procesor. APPLE Watch SE proponuje niezliczone możliwości.

  Moda na szybkość APPLE Watch SE jest zasilany przez chip SiP S8, który jest choćby do 20% szybszy. Dzięki niemu będziesz mógł radować się płynnymi przejściami pomiędzy aplikacjami, a to wszystko patrząc na wyświetlacz stylowej koperty, która występuje w trzech pięknych kolorach: Midnight, Moonlight i Silver.

  Ulepszenia zorientowane na Ziemię Etui stworzone jest w pełni z aluminium pochodzącego z recyklingu. Jego przypasowany kolorystycznie i przeprojektowany spód jest produkowany w procesie, który zniża emisję CO2 o ponad 80%.

  Bądź eko dzięki APPLE Watch SE. Lubi pluskać się w wodzie APPLE Watch SE jest wodoodporny do 50 metrów głębokości. Możesz śledzić kolekcję i liczbę basenów, w których pływasz. Sprawdź trasy podróży na morzu albo jeziorze.

  I poznaj dokładne właściwości swego treningu, nawet w trakcie ćwiczeń z deską do pływania. Pluskaj się, pływaj albo surfuj – Twój zegarek to uwielbia. Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ kolor czarny Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ kształt koperty prostokątny Więcej wskaźników, więcej mocy Ruszaj się i nabierz rozpędu dzięki pierścieniowi aktywności.

  Trenuj jak nigdy dotąd dzięki aplikacji Workout. Doświadcz niestandardowych treningów z innowacyjnymi pomiarami, takimi jak strefy tętna, długość kroku, czas przyziemienia i wibracje pionowe. Ponadto aplikacja Mapy pomoże Ci znaleźć atrakcyjne miejsca i poprowadzi Cię krok po kroku do celu.

  Wykrywanie wypadków APPLE Watch SE wykryje wypadek, a następnie automatycznie dopasuje Cię ze służbami ratunkowymi, przekazuje on dyspozytorom Twoją lokalizację i zawiadamia kontakty alarmowe. Wykrywanie kolizji wykorzystuje połączoną moc lepszego trójosiowego żyroskopu i akcelerometru o pokaźnym przyspieszeniu z nieporównanym dotąd szerokim zakresem dynamiki.

  Funkcja wykorzystuje także mikrofony, barometry, GPS i progresywne algorytmy fuzji czujników oparte na analizie miliona godzin danych z rzeczywistych sytuacji drogowych i wypadków. Zdrowie serca pod ścisłą obserwacją zobacz swój puls w dowolnym momencie dzięki aplikacji Tętno i otrzymuj alerty o niskim albo wysokim tętnie i arytmiach.

  O zdrowie Twoich uszu dba aplikacja Hałas, która sygnalizuje, kiedy poziom hałasu wokół Ciebie początkuje być destrukcyjny. Dokumentuj swój proces menstruacyjny, zapisuj objawy, takie jak ból i sprawdź oczekiwane dni płodne.

  na dodatek aplikacja Leki przypomni Ci wygodnie i dyskretnie, iż czas zażyć lekarstwo. Uspokój się dzięki aplikacji Uważność Ta aplikacja pomoże Ci złagodzić codzienny stres, poprawić koncentrację i psychicznie przygotować się na nowe wyzwania.

  Poprowadzi Cię przez serię relaksujących oddechów i wykorzystuje krótki, prowokujący do myślenia motyw, żeby przypomnieć Ci o wewnętrznej równowadze. Spójrz na siebie w trakcie snu Aplikacja Sen współpracuje z iPhonem,nadzorować odpoczynek.

  Pomaga trzymać się ustalonego harmonogramu i prawidłowych nawyków, by poprawić jakość snu. Sprawdza, jak długo trwają jego fazy, w tym REM, faza podstawowa i głęboka, a także, kiedy się budzisz. Pozwala obserwować trendy w Twoich snach i prezentuje, jak blisko jesteś swoich ideałów.

  Jedyne, czego nie może zrobić, to policzyć owieczek. Zbliż się do wszelkiego, co się liczy Odbieraj połączenia na drodze. Wyślij wiadomość z plaży. Sprawdzaj powiadomienia na pierwszy rzut oka. Płać nadgarstkiem za pomocą APPLE Pay.

  Masz sporo opcji, a dzięki komunikacji komórkowej wszystko jest realne bez telefonu. Twoja karta pokładowa, bilety do kina i karta członkowska są za każdym razem pod ręką. Używaj również zegarka APPLE Watch SE jako wizjera aparatu iPhone’a.

  przejrzyj podgląd i ustaw samowyzwalacz lub od razu zrób zdjęcie. Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ Materiał koperty aluminium Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ Złącza brak znakomite do konfiguracji domowych Dzięki niej wszyscy Twoi bliscy, młodzi i starsi, mogą mieć APPLE Watcha SE.

  nawet jeśli nie posiadają własnego iPhone’a. Z łatwością udostępniaj swym bliskim swoje ulubione funkcje związane ze zdrowiem, bezpieczeństwem i łącznością. Dla nich to niezależność i dużo zabawy. Steruj oświetleniem, termostatami i bramami garażowymi.

  Spójrz na system monitoringu, by zobaczyć, kto puka do drzwi dzięki aplikacji dom. Ułatw sobie dbanie o bezpieczeństwo. Ustaw apki jak chcesz Dziesiątki tysięcy aplikacji w App Store znacznie powiększają możliwości Twojego zegarka.

  odszukasz aplikacje do wszystkiego, od uprawiania tenisa, śledzenia tras rowerowych po wycieczki metrem. Dodatkowo mnóstwo Twoich ulubionych aplikacji na iPhone’a ma odpowiedniki na APPLE Watch SE. Przy pomocy zegarka możesz używać AirTag do prostego lokalizowania znajomych oraz sprzętów i przedmiotów.

  Jeśli zapomnisz wziąć iPhone’a, przypomni Ci o tym specjalny sygnał. Słuchaj tego, czego chcesz Sparuj słuchawki AirPods z APPLE Watch SE i słuchaj milionów piosenek APPLE Music, które inspirują do Twoich wysiłków.

  Możesz także słuchać najnowszych podcastów albo audiobooków. Zapewnij sobie wystarczająco dużo inspiracji na całą sesję treningową. I rozrywkę przez resztę dnia.Podsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch męski Apple najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch męski Apple w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch męski Apple w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane smartwatche męskie – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy męskich Apple nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych zegarków smartwatchy dla mężczyzn.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch męski Apple opinie,
 • dobre zegarki smartwatche męskie Apple cena,
 • ranking smartwatchy męskich Apple,
 • zegarek smartwatch męski Apple jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach męskich Apple

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach męskich Apple?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach męskich Apple odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki zegarek smartwatch męski Apple wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach męskich Apple warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch męski Apple jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami męskimi Apple zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche męskie Apple to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *