FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania GoGEN. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania GoGEN


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania GoGEN,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania GoGEN najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania GoGEN, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek bluetooth do biegania GoGEN, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Gogen Słuchawki nauszne hbtm41rr czerwony ☆

Gogen Słuchawki nauszne hbtm41rr czerwony Najniższa Cena Online

☆ Gogen Słuchawki nauszne hbtm41rr czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GoGEN
 • Nazwa produktu: Gogen Słuchawki nauszne hbtm41rr czerwony
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Uniwersalne rozwiązanie dla wymagającego słuchacza

  GoGEN HBTM41 nowoczesne słuchawki bezprzewodowe z pałąkiem na głowie, wspaniałe do słuchania muzyki z dowolnych urządzeń odtwarzających audio, które obsługują technikę Bluetooth albo posiadają Jack 3,5 mm wejście audio. Tworzyją wysokiej jakości dźwięk, a na dodatek będą Cię reprezentować wykwintnym designem. Bez względu na to, jaki styl muzyki jest dla Ciebie najkorzystniejszy. Ze słuchawkami Gogen HBTM41 możesz słuchać muzyki dowolnego gatunku i nigdy nie będziesz rozczarowany złym dźwiękiem. Czyste odtwarzanie muzyki zapewniają głośniki aktywne 40 mm o zakresie częstotliwości od 20 do 20000 Hz. Dzięki czemu można słuchać wszelkich rodzajów muzyki, od rocka do muzyki konwencjonalnej. Słuchawki Gogen HBTM41 reprodukują wierny i szczególnie wyważony dźwięk z głębokimi basami i wysokimi tonami.

  Słuchaj RADIA i telefonuj!

  Gogen HBTM41 to wyjątkowy model ze zaimplementowanym tunerem FM. Sterowanie radia jest zintegrowane razem z innymi elementami sterowania do prawego nausznika. Ze zintegrowanym mikrofonem słuchawki mogą być ponadto użytkowane do odbierania połączeń przychodzących.

  Swoboda ruchu i słuchania

  szybkie parowanie za pomocą technologii bezprzewodowej zapewnia rzetelną i jasną reprodukcję dźwięku z dowolnego urządzenia wyposażonego w funkcje Bluetooth. Korzystaj z zalet łączności bezprzewodowej w powszednich czynnościach i poczuj swobodę podczas słuchania muzyki w odległości do 10 m. Żeby zmienić utwór, głośność, lub odebrać połączenie przychodzące starczy nacisnąć jeden przycisk. Gładko można przechodzić z poszczególnych modu trybu, słuchania i rozmowy poprzez telefon bez konieczności wydobywania komórki z kieszeni. W zależności od głośności po jednym ładowaniu jest sześć godzin zabawy. Duża wyściełana część na głowę z regulacją wielkości, wraz z nad wyraz miękkimi nausznikami dostosowują się do każdego kształtu głowy, umożliwiając komfortowe długie używanie.

  Zdejmowalny, trwały kabel audio

  Jeżeli chcesz podłączyć słuchawki do komputera mobilnego lub stacjonarnego do sparowania poprzez Bluetooth i bez zużywania zaimplementowanych baterii, słuchawki mogą służyć jak normalne słuchawki przewodowe. Wystarczy podłączyć przewód audio. Przewód można odłączyć, jest odporny na skręcanie i łamanie wyposażony w Jack złącze 3,5 mm. W opakowaniu słuchawek ponadto można znaleźć kabel USB ładujący w komfortowym oplocie ubraniowym.

  Składane i trwałe

  Dzięki składanej konstrukcji słuchawki wziąć można ze sobą wszędzie. W walizce zajmują minimum przestrzeni. Ich design z czerwonym elementem z błyszczącego plastiku postępowy, młodzieńczy wygląd. Odłączalny kabel o długości 1,2 m ze złączem jack 3,5 mm jest wytrzymały na skręcanie i komfortowy w użyciu.

☆ Słuchawki douszne GOGEN Bluetooth EBTM82STRB Turkusowy (8590393269495) ☆

Słuchawki douszne GOGEN Bluetooth EBTM82STRB Turkusowy (8590393269495) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne GOGEN Bluetooth EBTM82STRB Turkusowy (8590393269495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GoGEN
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne GOGEN Bluetooth EBTM82STRB Turkusowy (8590393269495)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe GoGEN EBTM 82STRB Słuchawki bezprzewodowe GoGEN EBTM 82STRBSpróbuj bez przewodówNie daj się złączyć. Wybiegnij na zewnątrz i zabierz ze sobą ulubioną muzykę. Bez zapotrzebowania przyłączania kabli do odtwarzacza.

  Słuchawki GoGEN EBTM82STR są w pełni bezprzewodowe. Dzięki technice przesyłania strumieniowego Bluetooth® możnaskonsolidować się z telefonem komórkowym, tabletem albo odtwarzaczem MP3 obsługującym połączenia bezprzewodowe.

  Słuchawki wytrzymają odtwarzać muzykę aż 5 godzin.Pasują jak ulałSłuchawki bezprzewodowe GoGEN EBTM82STR mają specjalny anatomiczny zarys, wyśmienicie trzymają i pasują do każdego ucha. Nie musisz ograniczać się w żadnych swoich czynnościach - biegaj, skacz, jeźdź na rowerze.

  Słuchawki będą nadal należycie trzymać. Ponadto możesz na sterowniku wyregulować głośność odtwarzanej muzyki, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz ponadto wykonywać połączenia telefoniczne bez konieczności zdejmowania słuchawek.WłasnościRegulacja głośnościMikrofon (odbiór połączenia)Zakres częstotliwości: 20-20 000 HzImpedancja (przy 1 kHz): 32 OhmCzułość: 92 dB ± 3 dBŻywotność baterii do 5 godzinCzas ładowania około 2 godzinSpecyfikacja:Gwarancja24 miesiąceWykonanie słuchawkidouszneRodzaj słuchawekpółotwarteNadaje się do sportuTakSposób transmisji informacjibezprzewodowy (Bluetooth)rodzaj złączabluetoothRegulacja głośnościna kablu od słuchawekMikrofonTakZakres częstotliwości od20 HzZakres częstotliwości do20000 HzGłośność (dB)92 dBImpedancja32 omKolorturkusowySystem akustycznyzamkniętyOdłączany przewódNieOdbieranie połączeńTakAnulowanie hałasuNieWaga23 gWysokość4,5 cmSzerokość2,5 cmGłębokość2,5 cmWaga opakowania64 gWysokość opakowania13,5 cmSzerokość opakowania13,0 cmGłębokość opakowania3,5 cm


☆ Gogen Słuchawki deckoslechyduob bluetooth 5.2 niebieskie ☆

Gogen Słuchawki deckoslechyduob bluetooth 5.2 niebieskie Najniższa Cena Online

☆ Gogen Słuchawki deckoslechyduob bluetooth 5.2 niebieskie - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GoGEN
 • Nazwa produktu: Gogen Słuchawki deckoslechyduob bluetooth 5.2 niebieskie
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki GoGEN DECKOSLECHYDUOB Bluetooth 5.2 Niebieskie Słuchawki dla nieznacznych entuzjastów muzyki udekorowane wizerunkami postaci z dziecięcego kanału TV, te słuchawki doceni każdy minimalny podróżnik, który lubi słuchać bajek albo piosenek w drodze. Słuchawki GoGEN DECKOSLECHYDUOB zostały zaprojektowane i tworzone specjalnie dla dzieci. Zakres częstotliwości słuchawek wynosi 20 - 20 000 Hz. Składana konstrukcja wymiar można łatwo regulować, aby leżały komfortowo na uszach. Ponadto budowa jest składana w celu nieskomplikowanego i bezpiecznego przewożenia słuchawek GoGEN DECKOSLECHYDUOB np. W walizce albo plecaku. Dzięki temu słuchawki możesz bezproblemowo zabrać ze sobą, aby zapewnić dziecku rozrywkę w trakcie podróży. 45 godzin pracy (przy głośności 50%) Słuchawki GoGEN DECKOSLECHYDUOB zasilane są niezwykle pojemnym akumulatorem, który wystarcza na aż 45 godzin pracy (przy głośności 50%). Ładowanie odbywa się przy pomocy innowacyjnego kabla USB-C i zajmuje około 2 godzin. Słuchawki będą gotowe do działania w mgnieniu oka! zastosowany mikrofon Treści muzyczne można przesyłać z telefonu do słuchawek GoGEN DECKOSLECHYDUOB przez Bluetooth i za pośrednictwem kabla audio 3,5 mm. Po sparowaniu słuchawek z telefonem komórkowym osiągalne jest także prowadzenie rozmów telefonicznych dzięki zastosowanemu mikrofonowi.chronić wrażliwy słuch dzieci, słuchawki są zaopatrzone w ogranicznik głośności.


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania GoGEN – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania GoGEN, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania GoGEN jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Gogen Słuchawki nauszne hbtm41rr czerwony ☆

Gogen Słuchawki nauszne hbtm41rr czerwony Najniższa Cena Online

☆ Gogen Słuchawki nauszne hbtm41rr czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GoGEN
 • Nazwa produktu: Gogen Słuchawki nauszne hbtm41rr czerwony
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Uniwersalne rozwiązanie dla wymagającego słuchacza

  GoGEN HBTM41 postępowe słuchawki bezprzewodowe z pałąkiem na głowie, wspaniałe do słuchania muzyki z dowolnych sprzętów odtwarzających audio, które obsługują technikę Bluetooth albo posiadają Jack 3,5 mm wejście audio. Budujeją wysokiej jakości dźwięk, a na dodatek będą Cię reprezentować wyszukanym designem. Bez względu na to, jaki styl muzyki jest dla Ciebie najkorzystniejszy. Ze słuchawkami Gogen HBTM41 możesz słuchać muzyki dowolnego gatunku i nigdy nie będziesz rozczarowany złym dźwiękiem. Czyste odtwarzanie muzyki zapewniają głośniki dynamiczne 40 mm o zakresie częstotliwości od 20 do 20000 Hz. Dzięki temu można słuchać wszelkich rodzajów muzyki, od rocka do muzyki tradycyjnej. Słuchawki Gogen HBTM41 reprodukują wierny i wyjątkowo wyważony dźwięk z głębokimi basami i wysokimi tonami.

  Słuchaj RADIA i telefonuj!

  Gogen HBTM41 to unikatowy model ze zaimplementowanym tunerem FM. Sterowanie radia jest zintegrowane razem z innymi elementami sterowania do prawego nausznika. Ze zintegrowanym mikrofonem słuchawki mogą być w dodatku wykorzystywane do odbierania połączeń przychodzących.

  Swoboda ruchu i słuchania

  szybkie parowanie przy pomocy technologii bezprzewodowej zapewnia rzetelną i jasną reprodukcję dźwięku z dowolnego urządzenia zaopatrzonego w funkcje Bluetooth. Korzystaj z zalet łączności bezprzewodowej w codziennych czynnościach i poczuj swobodę podczas słuchania muzyki w odległości do 10 m. Żeby zmienić utwór, głośność, lub odebrać połączenie przychodzące wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Gładko można przechodzić z poszczególnych modu trybu, słuchania i rozmowy przez telefon bez konieczności wydobywania komórki z kieszeni. W zależności od głośności po jednym ładowaniu jest sześć godzin zabawy. Obszerna wyściełana część na głowę z regulacją wielkości, wraz z bardzo miękkimi nausznikami dopasowują się do każdego kształtu głowy, umożliwiając wygodne długie użytkowanie.

  Zdejmowalny, trwały przewód audio

  Jeżeli chcesz podłączyć słuchawki do komputera mobilnego albo stacjonarnego do sparowania przez Bluetooth i bez zużywania zastosowanych baterii, słuchawki mogą służyć jak normalne słuchawki przewodowe. Wystarczy podłączyć przewód audio. Przewód można odłączyć, jest niepodatny na skręcanie i łamanie wyekwipowany w Jack złącze 3,5 mm. W opakowaniu słuchawek na dodatek można znaleźć przewód USB ładujący w wygodnym oplocie konfekcyjnym.

  Składane i trwałe

  Dzięki składanej konstrukcji słuchawki wziąć można ze sobą wszędzie. W walizce zajmują minimum przestrzeni. Ich design z czerwonym elementem z lśniącego plastiku postępowy, młodzieńczy wygląd. Odłączalny kabel o długości 1,2 m ze złączem jack 3,5 mm jest wytrzymały na skręcanie i wygodny w użyciu.

☆ Słuchawki douszne GOGEN Bluetooth EBTM82STRB Turkusowy (8590393269495) ☆

Słuchawki douszne GOGEN Bluetooth EBTM82STRB Turkusowy (8590393269495) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne GOGEN Bluetooth EBTM82STRB Turkusowy (8590393269495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GoGEN
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne GOGEN Bluetooth EBTM82STRB Turkusowy (8590393269495)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe GoGEN EBTM 82STRB Słuchawki bezprzewodowe GoGEN EBTM 82STRBSpróbuj bez przewodówNie daj się scalić. Wybiegnij na zewnątrz i zabierz ze sobą ulubioną muzykę. Bez potrzeby podłączania kabli do odtwarzacza.

  Słuchawki GoGEN EBTM82STR są w pełni bezprzewodowe. Dzięki technice przesyłania strumieniowego Bluetooth® możnazłączyć się z telefonem komórkowym, tabletem lub odtwarzaczem MP3 obsługującym połączenia bezprzewodowe.

  Słuchawki wytrzymają odtwarzać muzykę aż 5 godzin.Pasują jak ulałSłuchawki bezprzewodowe GoGEN EBTM82STR posiadają specjalny anatomiczny kształt, świetnie trzymają i pasują do każdego ucha. Nie musisz ograniczać się w żadnych swych czynnościach - biegaj, skacz, jeźdź na rowerze.

  Słuchawki będą nadal dobrze trzymać. W dodatku możesz na sterowniku wyregulować głośność odtwarzanej muzyki, a dzięki zastosowanemu mikrofonowi możesz jeszcze wykonywać połączenia telefoniczne bez konieczności zdejmowania słuchawek.WłasnościRegulacja głośnościMikrofon (odbiór połączenia)Zakres częstotliwości: 20-20 000 HzImpedancja (przy 1 kHz): 32 OhmCzułość: 92 dB ± 3 dBŻywotność baterii do 5 godzinCzas ładowania około 2 godzinSpecyfikacja:Gwarancja24 miesiąceWykonanie słuchawkidouszneRodzaj słuchawekpółotwarteNadaje się do sportuTakSposób transmisji danychbezprzewodowy (Bluetooth)typ złączabluetoothRegulacja głośnościna kablu od słuchawekMikrofonTakZakres częstotliwości od20 HzZakres częstotliwości do20000 HzGłośność (dB)92 dBImpedancja32 omKolorturkusowySystem akustycznyzamkniętyOdłączany przewódNieOdbieranie połączeńTakAnulowanie hałasuNieWaga23 gWysokość4,5 cmSzerokość2,5 cmGłębokość2,5 cmWaga opakowania64 gWysokość opakowania13,5 cmSzerokość opakowania13,0 cmGłębokość opakowania3,5 cm


☆ Gogen Słuchawki deckoslechyduob bluetooth 5.2 niebieskie ☆

Gogen Słuchawki deckoslechyduob bluetooth 5.2 niebieskie Najniższa Cena Online

☆ Gogen Słuchawki deckoslechyduob bluetooth 5.2 niebieskie - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GoGEN
 • Nazwa produktu: Gogen Słuchawki deckoslechyduob bluetooth 5.2 niebieskie
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki GoGEN DECKOSLECHYDUOB Bluetooth 5.2 Niebieskie Słuchawki dla małych fanów muzyki zdobione wizerunkami postaci z dziecięcego kanału TV, te słuchawki doceni każdy mały podróżnik, który lubi słuchać bajek lub piosenek w drodze. Słuchawki GoGEN DECKOSLECHYDUOB zostały zaprojektowane i wytworzone specjalnie dla dzieci. Zakres częstotliwości słuchawek wynosi 20 - 20 000 Hz. Składana kompozycja wymiar można prosto regulować, aby leżały komfortowo na uszach. W dodatku kompozycja jest składana w celu nieskomplikowanego i bezpiecznego przewożenia słuchawek GoGEN DECKOSLECHYDUOB np. W walizce albo plecaku. Dzięki temu słuchawki możesz bez problemu zabrać ze sobą, aby zapewnić dziecku rozrywkę podczas podróży. 45 godzin pracy (przy głośności 50%) Słuchawki GoGEN DECKOSLECHYDUOB zasilane są wyjątkowo pojemnym akumulatorem, który wystarcza na aż 45 godzin pracy (przy głośności 50%). Ładowanie odbywa się za pomocą innowacyjnego kabla USB-C i zajmuje około 2 godzin. Słuchawki będą gotowe do działania w mgnieniu oka! zaimplementowany mikrofon Treści muzyczne można przesyłać z telefonu do słuchawek GoGEN DECKOSLECHYDUOB przez Bluetooth, a także za pośrednictwem kabla audio 3,5 mm. Po sparowaniu słuchawek z telefonem komórkowym możliwe jest na dodatek prowadzenie rozmów telefonicznych dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi.chronić wrażliwy słuch dzieci, słuchawki są zaopatrzone w ogranicznik głośności.


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania GoGEN najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania GoGEN w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania GoGEN w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki bluetooth do biegania – TOP7 czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania GoGEN nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania GoGEN opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania GoGEN cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania GoGEN,
 • słuchawki bluetooth do biegania GoGEN jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania GoGEN

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania GoGEN?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania GoGEN odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania GoGEN najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania GoGEN warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness GoGEN, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania GoGEN są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness GoGEN zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania GoGEN to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *