FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking skakanek treningowych Spokey. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Skakanki do ćwiczeń i zabawy / Ranking skakanek treningowych Spokey


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych skakanek treningowych Spokey. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skakanek treningowych Spokey,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych skakanek do ćwiczeń.

Jakie skakanki Spokey do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skakanki Spokey do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking skakanek treningowych Spokey, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Spokey Skakanka pump pro (5902693299325) ☆

Spokey Skakanka pump pro (5902693299325) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Skakanka pump pro (5902693299325) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Skakanka pump pro (5902693299325)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka Spokey PUMP PRO z łożyskami funkcjonalne rączki Skakanka łożyskowana Spokey PUMP PRO: ma łożyska, dzięki którym linka nie plącze się podczas ćwiczeń, a sam ruch jest płynny i dynamiczny, umożliwia dostosowanie długości linki do wzrostu ćwiczącego w zaledwie kilka sekund, jest zaopatrzona w użyteczne rączki o antypoślizgowej strukturze, które genialnie dostosowują się do rąk i nie ślizgają się podczas treningu, ma wyjmowane obciążniki do rączek (każdy po 130 g), z którymi uchwyty stają się cięższe, a ćwiczenia bardziej wymagające, to model używany poprzez profesjonalistów.

  unikatowa konstrukcja Spokey PUMP PRO to skakanka o wyjątkowej konstrukcji, jaką wykorzystują profesjonaliści, mistrzowie sztuk walki i bokserzy podczas treningów. Z dodatkowymi obciążeniami, które można swobodnie wyjmować z uchwytów, jest nieco cięższa typowe modele, dlatego umożliwia przeprowadzanie jeszcze bardziej intensywnych ćwiczeń ze rozszerzonym tempem skakania.

  Trening ze skakanką Spokey PUMP PRO aktywuje mięśnie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem dolnych partii – łydek i ud oraz widocznie przyspiesza metabolizm, co przynosi niesamowite efekty! Dzięki takim ćwiczeniom można pozbyć się zbędnych kilogramów, wyszczuplić ciało i poprawić ogólną kondycję.

  Nowy wymiar ćwiczeń ze skakanką Ze Spokey PUMP PRO każdy trening stanie się jeszcze bardziej komfortowy. To skakanka, której długość linki można scalić do wzrostu ćwiczącego w zaledwie kilka sekund.

  Co więcej, nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych narzędzi. Sama linka została produkowana ze stali, dzięki czemu cechuje się maksymalną wytrzymałością. Trenując ze skakanką Spokey PUMP PRO poprawisz kondycję organizmu, koordynację ruchową, wzmocnisz mięśnie i pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Trenuj jak profesjonaliści z wyjmowanymi obciążnikami Skakanka bokserska Spokey PUMP PRO to model, z którym ćwiczenia będą nie tylko komfortowe,najczęściej efektywne. Z nią urozmaicisz rutynowy trening, przeprowadzisz dynamiczne ćwiczenia ogólnorozwojowe i crossfitu.

  funkcjonalne uchwyty o antypoślizgowej strukturze, które doskonale dopasowują się do dłoni i jednocześnie nie wyślizgują się podczas realizowania podskoków. Lecz to nie wszystko! PUMP PRO jest zaopatrzona w unikalny, profesjonalny system łożysk, z którym linki nie plączą się w trakcie treningu, a sam ruch jest szczególnie płynny i dynamiczny.

  na dodatek skakanka ma wyjmowane odważniki do uchwytów (każdy waży 130 g), co sprawia, że rączka może być lekka albo ciężka i pozwala dostosować intensywność treningu do własnych potrzeb.


☆ Skakanka SPOKEY Candy Rope II z łożyskami ☆

Skakanka SPOKEY Candy Rope II z łożyskami Najniższa Cena Online

☆ Skakanka SPOKEY Candy Rope II z łożyskami - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Skakanka SPOKEY Candy Rope II z łożyskami
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  SKAKANKA Z OBCIĄŻENIAMI SPOKEY CANDY ROPE Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

  Lekki fitness? W budowaniu formy istotnym czynnikiem jest realizowanie ćwiczeń aerobowych oraz wykorzystywanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. Hantle i obciążenia, twistery, gumy. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są wykorzystywane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ mają trafnie dopasowane akcesoria - m.in. Antypoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wskazać sobie realny cel stosowny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! by osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle - przerwij go. Efekty ćwiczenia ze skakanką Skakanka jest jednym z akcesoriów najchętniej użytkowanych w trakcie treningu. Ćwiczenia z nią aktywują mięśnie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem jego dolnych partii (łydki, uda). W zależności od tempa i dynamiczności ćwiczeń, trening ze skakanką skierowany może być na wyszczuplenie ciała i redukcję tkanki tłuszczowej, albo budowanie mięśni oraz poprawę kondycji.

  Skakanka Spokey CANDY ROPE przygotowana została z myślą o osobach, które planują urozmaicić swój trening o intensywne ćwiczenia ogólnorozwojowe.

  JAKOŚĆ
  Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymogi, dlatego dokładamy wszystkich starań aby do jego wykonania stosowane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA
  Rękojeściom nadana została dodatkowo struktura plastra, co gwarantuje pewny uchwyt w trakcie treningu. Długość linki łatwo można przystosować do wzrostu ćwiczącego.


  PRZEZNACZENIE
  wysmuklenie sylwetki spalenie tłuszczu budowanie mięśni nóg.

☆ Skakanka SPOKEY Score (5902693299318) ☆

Skakanka SPOKEY Score (5902693299318) Najniższa Cena Online

☆ Skakanka SPOKEY Score (5902693299318) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Skakanka SPOKEY Score (5902693299318)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka Spokey SCORE: jest wyekwipowana w licznik, z którym nie musisz odliczać produkowanych powtórzeń, ergonomiczne uchwyty z dodatkowymi pasami antypoślizgowymi, które znakomicie dopasowują się do dłoni i nie ślizgają się w trakcie treningu, pozwala na dobranie długości linki do wzrostu ćwiczącego bez wykorzystania żadnych dodatkowych narzędzi.

  Jakie efekty przynosi trening na skakance? Regularne, a zaledwie kilkuminutowe ćwiczenia posiadają ogromny wpływ na ulepszenie kondycji, koordynacji ruchowej, wzmocnienie mięśni i wyszczuplenie sylwetki. Wszystko dlatego, że skakanie aktywuje mięśnie całego ciała i wyraźnie przyspiesza metabolizm.

  W zależności od planu treningowego można przystosować tempo i intensywność ćwiczeń lub potraktować skoki jako rozgrzewkę. Ze skakanką Spokey SCORE trening będzie jeszcze bardziej komfortowy! Skakanka z licznikiem skoków Spokey SCORE podkreśla się zastosowanym licznikiem, z którym nie trzeba odliczać tworzonych powtórzeń!

  dzięki czemu można skupić się wyłącznie na prawidłowym przeprowadzeniu treningu, który ze skakanką SCORE będzie maksymalnie komfortowy, przyjemny i dobrany do Twoich potrzeb. To model z dostosowywaną długością linki.

  Wszystko, co musisz zrobić to przeciągnąć linkę poprzez specjalnie przygotowane otwory, bez konieczności wykorzystywania dodatkowych narzędzi. Trenuj w domu tak, jak lubisz Skakanka z licznikiem skoków Spokey SCORE to najkorzystniejszy przyrząd do urozmaicenia powszednich treningów domowych.

  Pomoże Ci przeprowadzić dynamiczne ćwiczenia ogólnorozwojowe. Jej pokaźnym plusem są ergonomiczne uchwyty z dodatkowymi pasami antypoślizgowymi, które świetnie dopasowują się do rąk, co likwiduje wyślizgiwanie się rączek w trakcie skakania.

  parametry: - licznik ułatwiający liczenie - rączki: przeciwpoślizgowe i poręczne - długość: 300 cm - materiał: uchwyty: tworzywo nienaturalne, PP; linka: PVC


☆ Skakanka SPOKEY Crossfit Czarny (5901180341967) ☆

Skakanka SPOKEY Crossfit Czarny (5901180341967) Najniższa Cena Online

☆ Skakanka SPOKEY Crossfit Czarny (5901180341967) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Skakanka SPOKEY Crossfit Czarny (5901180341967)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  osiągalna regulacja długości linki w bardzo prosty i szybki sposób. Skakanka, której konstrukcja umożliwia realizowanie ćwiczeń z dużą intensywnością (prędkością). Wykonana z wysokiej jakości materiału, co unosi wytrzymałość skakanki.

  Plastikowe komfortowe rączki. Korzyści jakie płyną z używania skakanki to wysmuklenie sylwetki, spalenie tłuszczu, zbudowanie mięśni, rozszerzenie kondycji. Główne atrybuty skakanki to długość linki ok. 300 cm, linka stalowa pokryta materiałem, możliwość regulacji długości linki, obrotowe końcówki zapobiegające skręcaniu linki, długość rączek to ok.

  16 cm....


☆ Skakanka SPOKEY Crossfit Niebieski ☆

Skakanka SPOKEY Crossfit Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Skakanka SPOKEY Crossfit Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Skakanka SPOKEY Crossfit Niebieski
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  osiągalna regulacja długości linki w bardzo prosty i prędki sposób. Skakanka, której konstrukcja pozwala na realizowanie ćwiczeń z dużą intensywnością (szybkością). Wytworzona z wysokiej jakości materiału, co podciąga odporność skakanki.

  Plastikowe komfortowe rączki. Korzyści jakie płyną z wykorzystywania skakanki to wysmuklenie sylwetki, spalenie tłuszczu, zbudowanie mięśni, rozszerzenie kondycji. Główne właściwości skakanki to długość linki ok. 300 cm, linka stalowa pokryta materiałem, możliwość regulacji długości linki, obrotowe końcówki zapobiegające skręcaniu linki, długość rączek to ok.

  16 cm....


☆ Spokey Skakanka crossfit midd ☆

Spokey Skakanka crossfit midd Najniższa Cena Online

☆ Spokey Skakanka crossfit midd - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Skakanka crossfit midd
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka przygotowana została z myślą o osobach, które planują urozmaicić swój trening o dynamiczne ćwiczenia ogólnorozwojowe. Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymogi, dlatego dokładamy wszystkich starań żeby do jego wykonania stosowane były materiały najwyższej jakości.

  Długość linki łatwo można przypasować do wzrostu ćwiczącego. Żeby to zrobić wystarczy w odpowiednim miejscu skręcić śrubkę. Nie potrzeba do tego żadnych narzędzi. Model Crossfit Midd wyekwipowany został w łożyska, dzięki którym podczas ćwiczeń linka nie plącze się, zaś ruch jest płynny i dynamiczny.

  wykorzystanie stalowej linki pokrytej materiałem gwarantuje wysoką solidność i niską wagę skakanki. Dzięki ćwiczeniom na skakance wysmuklisz sylwetkę, spalisz tkankę tłuszczową, pomoże w budowaniu mięśni nóg....


☆ Skakanka crossfit tweet ii marki Spokey ☆

Skakanka crossfit tweet ii marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Skakanka crossfit tweet ii marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Skakanka crossfit tweet ii marki Spokey
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka Spokey X ROPE TWEET ma łożyska, dzięki którym linka nie plącze się podczas ćwiczeń Skakanka Spokey X ROPE TWEET ma łożyska, dzięki którym linka nie plącze się w trakcie ćwiczeń, a sam ruch jest płynny i dynamiczny.

  Jest wyposażona w funkcjonalne rączki, które wspaniale dostosowują się do rąk i nie ślizgają się podczas treningu. Pozwala na dostosowanie długości linki do wzrostu ćwiczącego bez zastosowania żadnych dodatkowych narzędzi.

  Poprawa kondycji Skakanka to jedno z najczęściej i najchętniej używanych akcesoriów fitness w trakcie treningu. Podczas skoków aktywują się mięśnie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem dolnych partii – łydek i ud, a także pokaźnie przyspiesza metabolizm, co przynosi niesamowite efekty!

  Dzięki takim ćwiczeniom na skakance Spokey X ROPE TWEET można pozbyć się zbędnych kilogramów, wyszczuplić ciało i poprawić ogólną kondycję. Płynny i dynamiczny ruch Skakanka Spokey X ROPE TWEET pomoże Ci urozmaicić powszedni trening w domu i wzmocnić go o dynamiczne ćwiczenia ogólnorozwojowe.

  Została wyekwipowana w ergonomiczne uchwyty, które nieprzeciętnie dopasowują się do rąk, co eliminuje wyślizgiwanie się rączek podczas realizowania podskoków. Jednak jej największym atutem są łożyska, dzięki którym linka nie plącze się podczas treningu, a sam ruch jest szczególnie płynny i dynamiczny.

  przystosuj skakankę do własnych potrzeb X ROPE TWEET to lepsza skakanka fitness, z którą każdy trening będzie błogi i maksymalnie komfortowy! Wszystko dlatego, że linka została wyprodukowana ze stali pokrytej tworzywem nienaturalnym, co zagwarantuje jej wysoką oraz niską wagę.

  dzięki czemu ruchy nie są skrępowane, a ramiona pracują nad wyraz luźno. Co więcej, długość linki w skakance Spokey X ROPE TWEET można w przystępny sposób, bez żadnych dodatkowych narzędzi, dopasować do wzrostu ćwiczącego – aby to zrobić, wystarczy w odpowiednim miejscu skręcić śrubkę.


☆ Skakanka basic marki Spokey ☆

Skakanka basic marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Skakanka basic marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Skakanka basic marki Spokey
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka z rączkami piankowymi Spokey BASIC została tworzona z myślą o maksymalnym komforcie w trakcie ćwiczeń. Uchwyty są bezdyskusyjnie przyjemniejsze w trzymaniu od innych modeli, wyśmienicie dopasowują się do i nie ślizgają się w trakcie treningu. To dlatego Spokey BASIC będzie genialnym wyborem dla osób zaczynających swoją przygodę z treningiem fitness, a także dla tych, którzy szukają sprzętu do urozmaicenia domowych ćwiczeń....

☆ Skakanka x rope tweet marki Spokey ☆

Skakanka x rope tweet marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Skakanka x rope tweet marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Skakanka x rope tweet marki Spokey
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Spokey X Rope Tweet została zaopatrzona w funkcjonalne uchwyty, które świetnie dostosowują się do rąk, co usuwa wyślizgiwanie się rączek podczas wykonywania podskoków. Jednak jej największym atutem są łożyska, dzięki którym linka nie plącze się podczas treningu, a sam ruch jest niezwykle płynny i dynamiczny....


Podobne zestawienia:


Najtańsze skakanki Spokey do ćwiczeń – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze skakanki Spokey do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skakanek treningowych Spokey jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Skakanka SPOKEY Candy Rope II z łożyskami ☆

Skakanka SPOKEY Candy Rope II z łożyskami Najniższa Cena Online

☆ Skakanka SPOKEY Candy Rope II z łożyskami - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Skakanka SPOKEY Candy Rope II z łożyskami
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  SKAKANKA Z OBCIĄŻENIAMI SPOKEY CANDY ROPE Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany poprzez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

  Lekki fitness? W budowaniu formy istotnym czynnikiem jest realizowanie ćwiczeń aerobowych, a także użytkowanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. Hantle i obciążenia, twistery, gumy. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są używane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ mają adekwatnie dostosowane akcesoria - m.in. Przeciwpoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wyszczególnić sobie realny cel adekwatny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! aby osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle - przerwij go. Efekty ćwiczenia ze skakanką Skakanka jest jednym z akcesoriów najchętniej wykorzystywanych podczas treningu. Ćwiczenia z nią aktywują mięśnie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem jego dolnych partii (łydki, uda). W zależności od tempa i aktywności ćwiczeń, trening ze skakanką skierowany może być na wyszczuplenie ciała i redukcję tkanki tłuszczowej, lub budowanie mięśni i ulepszenie kondycji.

  Skakanka Spokey CANDY ROPE przygotowana pozostała z myślą o osobach, które planują urozmaicić swój trening o energiczne ćwiczenia ogólnorozwojowe.

  JAKOŚĆ
  Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie kryteria, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania stosowane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA
  Rękojeściom nadana została w dodatku struktura plastra, co zapewnia pewny uchwyt w trakcie treningu. Długość linki z łatwością można dostosować do wzrostu ćwiczącego.


  PRZEZNACZENIE
  wysmuklenie sylwetki spalenie tłuszczu budowanie mięśni nóg.

☆ Skakanka basic marki Spokey ☆

Skakanka basic marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Skakanka basic marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Skakanka basic marki Spokey
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka z rączkami piankowymi Spokey BASIC została produkowana z myślą o maksymalnym komforcie podczas ćwiczeń. Uchwyty są bezspornie przyjemniejsze w trzymaniu od innych modeli, znakomicie dostosowują się do i nie ślizgają się podczas treningu. To dlatego Spokey BASIC będzie perfekcyjnym wyborem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z treningiem fitness i dla tych, którzy szukają sprzętu do urozmaicenia domowych ćwiczeń....

☆ Skakanka SPOKEY Crossfit Czarny (5901180341967) ☆

Skakanka SPOKEY Crossfit Czarny (5901180341967) Najniższa Cena Online

☆ Skakanka SPOKEY Crossfit Czarny (5901180341967) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Skakanka SPOKEY Crossfit Czarny (5901180341967)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  osiągalna regulacja długości linki w niezwykle prosty i szybki sposób. Skakanka, której budowa zezwala na realizowanie ćwiczeń z dużą intensywnością (szybkością). Wykonana z wysokiej jakości materiału, co podciąga wytrzymałość skakanki.

  Plastikowe komfortowe rączki. Korzyści jakie płyną z wykorzystywania skakanki to wysmuklenie sylwetki, spalenie tłuszczu, zbudowanie mięśni, powiększenie kondycji. Główne cechy skakanki to długość linki ok. 300 cm, linka stalowa pokryta tworzywem, możliwość regulacji długości linki, obrotowe końcówki zapobiegające skręcaniu linki, długość rączek to ok.

  16 cm....


☆ Skakanka SPOKEY Crossfit Niebieski ☆

Skakanka SPOKEY Crossfit Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Skakanka SPOKEY Crossfit Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Skakanka SPOKEY Crossfit Niebieski
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  realna regulacja długości linki w szczególnie prosty i szybki sposób. Skakanka, której konstrukcja zezwala na realizowanie ćwiczeń z dużą intensywnością (szybkością). Wytwarzana z wysokiej jakości materiału, co podwyższa wytrzymałość skakanki.

  Plastikowe wygodne rączki. Korzyści jakie płyną z wykorzystywania skakanki to wysmuklenie sylwetki, spalenie tłuszczu, zbudowanie mięśni, powiększenie kondycji. Główne cechy skakanki to długość linki ok. 300 cm, linka stalowa pokryta tworzywem, możliwość regulacji długości linki, obrotowe końcówki zapobiegające skręcaniu linki, długość rączek to ok.

  16 cm....


☆ Spokey Skakanka crossfit midd ☆

Spokey Skakanka crossfit midd Najniższa Cena Online

☆ Spokey Skakanka crossfit midd - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Skakanka crossfit midd
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka przygotowana została z myślą o osobach, które planują urozmaicić swój trening o dynamiczne ćwiczenia ogólnorozwojowe. Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymogi, dlatego dokładamy wszystkich starań aby do jego wykonania używane były materiały najwyższej jakości.

  Długość linki prosto można dopasować do wzrostu ćwiczącego. Żeby to zrobić wystarczy w odpowiednim miejscu skręcić śrubkę. Nie potrzeba do tego żadnych narzędzi. Model Crossfit Midd wyposażony został w łożyska, dzięki którym w trakcie ćwiczeń linka nie plącze się, zaś ruch jest płynny i dynamiczny.

  użycie stalowej linki pokrytej materiałem zagwarantuje wysoką wytrzymałość i niską wagę skakanki. Dzięki ćwiczeniom na skakance wysmuklisz sylwetkę, spalisz tkankę tłuszczową, pomoże w budowaniu mięśni nóg....Podsumowanie, czyli jaka skakanka Spokey najlepsza?


Najlepsza skakanka Spokey w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza skakanka Spokey w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre skakanki do ćwiczeń – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych skakanek treningowych Spokey nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych skakanek do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka skakanka Spokey opinie i efekty,
 • dobre skakanki Spokey do ćwiczeń cena,
 • ranking skakanek treningowych Spokey,
 • skakanka Spokey jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o skakankach do ćwiczeń Spokey

#1 Gdzie szukać opinii o skakankach do ćwiczeń Spokey?

Aktualnie zaprezentowane informacje o skakankach do ćwiczeń Spokey odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka skakanka Spokey najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych skakankach do ćwiczeń Spokey warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z skakankami Spokey do ćwiczeń treningowych i fitnessu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie skakanki Spokey do ćwiczeń są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z skakankami Spokey do ćwiczeń treningowych i fitnessu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach skakanki Spokey do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *