FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking produktów z inuliną ForMeds. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Inuliny – odżywki, suplementy, produkty spożywcze / Ranking produktów z inuliną ForMeds


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych produktów z inuliną ForMeds. Opracowane zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych produktów z inuliną ForMeds,
 • TOP5 często wybieranych produktów zawierających inulinę.

Jakie produkty z inuliną ForMeds najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane produkty z inuliną ForMeds, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking produktów z inuliną ForMeds, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ BICAPS B12 (5902768866575) ☆

BICAPS B12 (5902768866575) Najniższa Cena Online

☆ BICAPS B12 (5902768866575) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu z inuliną - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ForMeds
 • Nazwa produktu: BICAPS B12 (5902768866575)
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, suplementy i odżywki z inuliną
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z inuliną:

  Formeds Witamina B 12 kapsułki

  Bio caps B12

  ilość porcji: 60

  Suplement diety

  BICAPS B12 mieści 500 μg witaminy B12 (metylokobalamina) oraz 290 mg inuliny w 1 kapsułce bez żadnych dodatków. Witamina B12 została otrzymana w drodze fermentacji. Towar stosowny dla wegetarian i wegan. Naturalna kapsułka z pullulanu Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. W trakcie produkcji nie stosuje się bezkompromisowców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest adekwatna dla wegetarian i wegan. Krystaliczny skład Produkty nie zawierają nienaturalnych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp. Pojemnik z roślinnych bezkompromisowców Pojemnik wytworzony jest z roślinnych i odnawialnych bezkompromisowców nie GMO. Etykieta jest w pełni biodegradowalna i pasuje do kompostowania. Skład artykułu Porcja dzienna- 1 kapsułka posiada (referencyjna wartość spożycia %): Witamina B12- 500 μg (20 000 %), Inulina- 290 mg.

  elementy:

  inulina (korzeń cykorii), pullulan (otoczka kapsułki), witamina B12 (metylokobalamina).

  sposób użycia

  Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

  liczba kapsułek w opakowaniu: 60.

  ilość porcji w opakowaniu: 60.

  Zawartość opakowania netto: 17,4 g.

  Zawartość 1 kapsułki netto: 290,5 mg. Środki ostrożności Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być wykorzystywany poprzez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być wykorzystywany jako substytut najróżniejszej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze części. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Działanie Witamina B12 wspomaga działanie układu niepodatnościowego i nerwowego. Pomaga w utrzymaniu poprawnego metabolizmu homocysteiny i produkcji czerwonych krwinek. Przyczynia się dodatkowo do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

  Producent: Formeds

  dane o Producencie:

  marka ForMeds ® została założona w 2012 roku. Od samego początku specjalizujemy się w tworzeniu suplementów diety bez chemicznych dodatków. Naszym priorytetem jest oferowanie naturalnych, sprawnych, a także bezpiecznych wyrobów. Opracowywanie nowej receptury i każdy etap testowania podlega ścisłej kontroli. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę doświadczonych specjalistów. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami HACCP i wszystkie jego etapy są udokumentowane. Wytwarzanie odbywa się na progresywnych liniach produkcyjnych zapewniających najwyższy kanon oferty finalnej. Składnikami suplementów diety są bezkompromisowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych europejskich dostawców. Wszystkie produkty marki FORMEDS Sp. Z o. O. Znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego, a także w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ. Dbając o naszych kupujących stale poszerzamy asortyment gwarantując profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i mamy nadzieję spełnić wszelkie Państwa wymogi. Nasze produkty są stale doceniane prestiżowymi atestami, takimi jak: Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016, artykuł Roku 2016. Dodatkowo za dwukrotne przyznanie dokumentu Jakość Roku® otrzymaliśmy ponadto atest Jakość Roku® Brąz.


☆ Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3 ☆

Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3 Najniższa Cena Online

☆ Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu z inuliną - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FORMEDS Sp. z o. o. ul. Grunwaldzka 184, 60-166 Poznań, Polska, Dystry
 • Nazwa produktu: Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, suplementy i odżywki z inuliną
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z inuliną:
  F-VIT B3

  ilość porcji: 60

  Suplement diety F-VIT B3 zawiera niacynę (kwas nikotynowy) i inulinę z korzenia cykorii w formie proszku.


  Kwas nikotynowy

  szczególnie korzystnie przyswajana forma niacyny

  50 mg w porcji

  Wysoka dawka niacyny

  progresywna forma proszku

  Brak wypełniaczy, barwników i konserwantów

  SKŁAD towaru

  Porcja dzienna 0,8 g posiada:

  • Niacyna- 50 mg (312 %),
  • Inulina- 750 mg.

  elementy: inulina (korzeń cykorii), niacyna (kwas nikotynowy).
  Zawartość opakowania netto: 48 g.
  ilość porcji w opakowaniu: 60.

  SPOSÓB użycia

  1. Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia.
  2. Dodać 200 ml wody lub innego napoju
  i wymieszać.
  Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania,precyzyjnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie podczas posiłku. Przed spożyciem aktywnie wstrząsnąć pojemnik.

  ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być wykorzystywany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Towar nie może być używany jako substytut najróżniejszej diety. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze części. Zalecamy jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt może wywoływać zaczerwienienie twarzy i ciała.

  DZIAŁANIE

  Niacyna przyczynia się do utrzymania korzystnego metabolizmu energetycznego i zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w dodatku w korzystnym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

  WITAMINA B3 (NIACYNA)

  W organizmie człowieka witamina B3 (niacyna, witamina PP) jest niezbędna dla wielu cyklów życiowych, w tym produkcji energii, syntezy niektórych hormonów i DNA, metabolizmu węglowodanów, tłuszczów, cholesterolu i białek, a także wzrostu tkanek organizmu. Może być ona, w przeciwieństwie do innych witamin z grupy B, wykonana w organizmie z podstawowego aminokwasu, tryptofanu. Są to jednak niepokaźne ilości i jej najważniejszym źródłem powinno być pożywienie. Należy ponadto pamiętać, że tryptofan należy do aminokwasów egzogennych, czyli takich, które nie mogą być syntetyzowane w organizmie, ale muszą zostać dostarczone w pożywieniu.

  W suplementacji niacyna występuję w trzech formach, tj. Jako: kwas nikotynowy, amid kwasu nikotynowego i heksanikotynian inozytolu, z czego to ten pierwszy znamionuje się najlepszą biodostępnością. Kwas nikotynowy chroni przed chorobami sercowo-naczyniowymi. Kwas nikotynowy i jego amid, mają takie same cechy witaminowe, różnią się niezwykle działaniem na naczynia krwionośne i gospodarkę lipidową: kwas nikotynowy powiększa naczynia krwionośne, w tym także wieńcowe serca, a także obniża poziom cholesterolu i lipidów w osoczu, a efektu tego nie wykazuje amid kwasu nikotynowego. Witamina B3 w tej postaci ma jedno działanie niepożądane, które może wprawiać w zakłopotanie w towarzystwie - może wywoływać na twarzy rumieniec albo zaczerwienienie, w rzadszych wypadkach świąd. Objaw znany jako „niacynowy rumieniec" albo „flushing", występuje jednak u osób, które przyjmują szczególnie wysokie dawki kwasu nikotynowego i może utrzymywać się maksymalnie do godziny. Nie jest to niebezpieczne, tylko nieestetyczne i zwykle efekt ten nie występuje przy stopniowym wdrożeniu niacyny do diety poprzez okres kilku tygodni. Jak mówią naukowcy z Orthomolecul.org- zespołu badawczego ds. Żywienia powołanego poprzez Linusa Paulinga - rumieniec oznacza, że lek działa, więc nie jest to wcale objaw niepożądany i pojawia się w wyniku zwiększenia tętnic.

  Na polepszenie wchłaniania witaminy B3 wpływają: witaminy z grupy B, witamina C, fosfor oraz chrom.

  Źródłem witamy B3 są: drożdże, orzeszki ziemne, otręby pszenne, ryby, nabiał (w tym odtłuszczone mleko), fasola, groch, soja, migdały, grzyby, suszone brzoskwinie i mąka z pełnego przemiału, chude mięso, kasz gryczana, grzyby, pomidory.

  Funkcje witaminy B3:

  Niedobory witaminy PP wywołują pelagrę. Skrót PP pochodzi od pierwotnej anglojęzycznej nazwy "Pellagra-Preventing factor". Niacyna jest wydajna w obniżaniu poziomu cholesterolu (LDL) we krwi, przez ograniczanie jego produkcji w wątrobie. Uzupełniającą zaletą tej witaminy jest podnoszenie poziomu prawidłowego cholesterolu HDL. Niacyna oddziałuje także prawidłowo na system nerwowy i stan psychiczny człowieka. Rzeczywiście, koi ona nerwy, ułatwia sen, zagwarantuje spokój psychiczny. Dzięki temu jest wykorzystywana w leczeniu zaburzeń psychicznych, a nad wyraz schizofrenii. Niedobór witaminy B3 niejednokrotnie jest bowiem rozpoznawany jako stan schizofreniczny, jeśli większość dolegliwości objawia się jako psychicznych w przebiegu niedoboru. Niacyna powiększa przepływ krwi w zaburzeniach układu krążenia, takich jak choroba Raynauda. Niacyna rozszerza wrażliwość na insulinę i jej wydzielanie. Broni także komórki produkujące insulinę w trzustce przed przeróżnymi czynnikami, w tym reakcjami autoagresyjnymi i wolnymi rodnikami. Niacyna jako komponent dwóch ważnych koenzymów: NAD i NADP , które w połączeniu z białkami tworzą enzymy oksydoreduktazy, uczestniczy w metabolizmie białka, tłuszczu i węglowodanów oraz utlenianiu komórkowym. Z tego powodu niacyna jest konieczna w trakcie zachodzących cyklów fizjologicznych mięśni, mózgu, a także całego układu nerwowego. W dodatku, niektóre choroby ośrodkowego układu nerwowego (stanowczo encefalopatia u alkoholików), dobrze reagują na leczenie sporymi dawkami (ok. 1 g dziennie) kwasu nikotynowego.

  Witamina B3:

  - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego,
  - pomaga w dobrym funkcjonowaniu układu nerwowego,
  - pomaga w utrzymaniu poprawnych funkcji psychologicznych,
  - pomaga w utrzymaniu dobrego stanu błon śluzowych,
  - pomaga zachować zdrową skórę,
  - przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

  wyznaczonia do suplementacji witaminy B3:

  - wysoki poziom LDL, niski poziom HDL,
  - przy leczeniu pelagry,
  - przy zaburzeniach układu krążenia czy układu nerwowego,
  - bóle menstruacyjne, nieregularne menstruacje,
  - problemy skórne,
  - bóle migrenowe, zawroty głowy w syndromie Meniera,
  - niektóre typy cukrzycy.

  Źródła:

  1) Gawęcki J. Red.: Witaminy. Wydawnictwo AR w Poznaniu, 2002;
  2) Gawęcki J., Hryniewiecki L. Red.: Żywienie człowieka. Podstawy nauki o żywieniu. PWN, 2008;
  3) Gupta, Sanjiv S., LDL Cholesterol, Statins And PCSK 9 Inhibi. Indian Heart J. 2015;
  4) Lebiedzińska A., Czaja J., Hinz A., Szefer P. Ocena zawartości witaminy B3 w suplementach diety i preparatach farmaceutycznych. Prob Hig Epidemiol, 2011;
  5) Somer E., Encyklopedia witamin i minerałów, Amber, 2000;
  6) Parsons WB. Cholesterol Control Without Diet! The Niacin Solution. Scottsdale, AZ: Lilac Press, 1998;
  7) www.mayoclinic.com;
  8) Chase H.P., Butler-Simon N., Garg S., McDuffie M., Hoops S.L. And O’Brien D., A trial of nicotinamide in newly diagnosed patients with Type 1 (insulin-dependent) diabetes mellitus. Diabetologia, 1990;
  9) Coronary Drug Project Research Group, Clofibrate and niacin in coronary heart disease., Journal of the American Medical Association 1975;
  10) Fraunfelder F. W., Fraunfelder, F. T., Illingworth, D. R., Adverse ocular effects associated with niacin therapy. British Journal of Ophthalmology 1995;
  11) Hoffer, A. Safety, side effects and relative nicotinic acid and nicotinamide. Schizophrenia 1969;
  12) Knopp, R. H., Ginsberg, J., Albers, J. J. Contrasting effects of unmodified and time-release forms of niacin on lipoproteins in hyperlipidemic subjects: clues to mechanism of action of niacin. 1985;
  13) Sebrell, W.H. And Butler, R.E. A reaction to the oral administration of nicotinic acid. Journal of the American Medical Association 1938;
  14) Spies, T.D., Bean WB, Stone, R.E. The treatment of subclinical and classic pellagra. Use of nicotinic acid, nicotinic acid amide and sodium nicotinate, with special reference to the vasodilator action and the effect on mental symptoms. Journal of the American Medical Association 1938;
  15) Vague, P., Vialettes, B., Lassmann-Vague, V., and Vallo, J. J. Nicotinamide may extend remission phase in insulin dependent diabetes. Lancet 1987;
  16) Bays HE, et al. Comparison of once daily, niacin extended – release/lovastatin with standard simvastatin. Am J Card 2003;
  17) Niedźwiedzki A. Komentarz: Bezpieczeństwo Witamin , Dr. Rath Research Institute 2013;
  18) Nagalski A., Bryła J., Niacin in therapy Postepy Hig Med Dosw. (online), 2007;

  Opracowanie jest własnością producenta FORMEDS Sp. Z o. O. Kopiowanie albo rozpowszechnianie jest możliwe wyłącznie po otrzymaniu pisemnej zgody producenta FORMEDS Sp. Z o. O.Podobne zestawienia:


Najtańsze produkty z inuliną ForMeds – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze produkty z inuliną ForMeds, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich produktów z inuliną ForMeds jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3 ☆

Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3 Najniższa Cena Online

☆ Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu z inuliną - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FORMEDS Sp. z o. o. ul. Grunwaldzka 184, 60-166 Poznań, Polska, Dystry
 • Nazwa produktu: Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, suplementy i odżywki z inuliną
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z inuliną:
  F-VIT B3

  liczba porcji: 60

  Suplement diety F-VIT B3 mieści niacynę (kwas nikotynowy) i inulinę z korzenia cykorii w formie proszku.


  Kwas nikotynowy

  wyjątkowo dobrze przyswajana forma niacyny

  50 mg w porcji

  Wysoka dawka niacyny

  innowacyjna forma proszku

  Brak wypełniaczy, barwników i konserwantów

  SKŁAD artykułu

  Porcja dzienna 0,8 g mieści:

  • Niacyna- 50 mg (312 %),
  • Inulina- 750 mg.

  komponenty: inulina (korzeń cykorii), niacyna (kwas nikotynowy).
  Zawartość opakowania netto: 48 g.
  ilość porcji w opakowaniu: 60.

  SPOSÓB użycia

  1. Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia.
  2. Dodać 200 ml wody albo innego napoju
  i wymieszać.
  Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania,starannie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie podczas posiłku. Przed spożyciem aktywnie wstrząsnąć pojemnik.

  ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być użytkowany poprzez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być użytkowany jako substytut rozmaitej diety. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze komponentów. Zalecamy stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Artykuł może powodować zaczerwienienie twarzy i ciała.

  DZIAŁANIE

  Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga także w korzystnym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz utrzymaniu poprawnych funkcji psychologicznych.

  WITAMINA B3 (NIACYNA)

  W organizmie człowieka witamina B3 (niacyna, witamina PP) jest niezbędna dla wielu procesów życiowych, w tym produkcji energii, syntezy niektórych hormonów i DNA, metabolizmu węglowodanów, tłuszczów, cholesterolu i białek oraz wzrostu tkanek organizmu. Może być ona, w przeciwieństwie do innych witamin z grupy B, wytworzona w organizmie z podstawowego aminokwasu, tryptofanu. Są to jednak niewiele znaczące ilości i jej najważniejszym źródłem powinno być pożywienie. Należy jeszcze pamiętać, że tryptofan należy do aminokwasów egzogennych, czyli takich, które nie mogą być syntetyzowane w organizmie, ale muszą zostać dostarczone w pożywieniu.

  W suplementacji niacyna występuję w trzech formach, tj. Jako: kwas nikotynowy, amid kwasu nikotynowego, a także heksanikotynian inozytolu, z czego to ten pierwszy cechuje się najlepszą biodostępnością. Kwas nikotynowy chroni przed chorobami sercowo-naczyniowymi. Kwas nikotynowy i jego amid, mają takie same atrybuty witaminowe, różnią się wyjątkowo działaniem na naczynia krwionośne i gospodarkę lipidową: kwas nikotynowy powiększa naczynia krwionośne, w tym ponadto wieńcowe serca i zniża poziom cholesterolu i lipidów w osoczu, a efektu tego nie wykazuje amid kwasu nikotynowego. Witamina B3 w tej postaci ma jedno działanie niepożądane, które może wprawiać w zakłopotanie w towarzystwie - może wywoływać na twarzy rumieniec lub zaczerwienienie, w rzadszych wypadkach świąd. Objaw znany jako „niacynowy rumieniec" albo „flushing", występuje jednak u osób, które przyjmują wyjątkowo wysokie dawki kwasu nikotynowego i może utrzymywać się maksymalnie do godziny. Nie jest to niebezpieczne, tylko nieestetyczne i głównie efekt ten nie występuje przy stopniowym wdrożeniu niacyny do diety poprzez okres kilku tygodni. Jak mówią naukowcy z Orthomolecul.org- zespołu badawczego ds. Żywienia powołanego poprzez Linusa Paulinga - rumieniec oznacza, iż lek działa, więc nie jest to wcale objaw niepożądany i pojawia się w wyniku zwiększenia tętnic.

  Na polepszenie wchłaniania witaminy B3 wpływają: witaminy z grupy B, witamina C, fosfor i chrom.

  Źródłem witamy B3 są: drożdże, orzeszki ziemne, otręby pszenne, ryby, nabiał (w tym odtłuszczone mleko), fasola, groch, soja, migdały, grzyby, suszone brzoskwinie i mąka z pełnego przemiału, chude mięso, kasz gryczana, grzyby, pomidory.

  Funkcje witaminy B3:

  Niedobory witaminy PP wywołują pelagrę. Skrót PP pochodzi od pierwotnej anglojęzycznej nazwy "Pellagra-Preventing factor". Niacyna jest sprawna w zniżaniu poziomu cholesterolu (LDL) we krwi, przez ograniczanie jego produkcji w wątrobie. Uzupełniającą zaletą tej witaminy jest podnoszenie poziomu korzystnego cholesterolu HDL. Niacyna oddziałuje w dodatku należycie na system nerwowy i stan psychiczny człowieka. Rzeczywiście, koi ona nerwy, usprawnia sen, gwarantuje spokój psychiczny. Dzięki temu jest użytkowana w leczeniu zaburzeń psychicznych, a istotnie schizofrenii. Niedobór witaminy B3 często jest bowiem rozpoznawany jako stan schizofreniczny, jeśli większość dolegliwości objawia się jako psychicznych w przebiegu niedoboru. Niacyna rozszerza przepływ krwi w zaburzeniach układu krążenia, takich jak choroba Raynauda. Niacyna rozszerza wrażliwość na insulinę i jej wydzielanie. Broni jeszcze komórki produkujące insulinę w trzustce przed różnymi czynnikami, w tym reakcjami autoagresyjnymi i wolnymi rodnikami. Niacyna jako komponent dwóch ważnych koenzymów: NAD i NADP , które w połączeniu z białkami tworzą enzymy oksydoreduktazy, uczestniczy w metabolizmie białka, tłuszczu i węglowodanów i utlenianiu komórkowym. Z tego powodu niacyna jest konieczna w trakcie zachodzących procesów fizjologicznych mięśni, mózgu oraz całego układu nerwowego. Na dodatek, niektóre choroby ośrodkowego układu nerwowego (szczególnie encefalopatia u alkoholików), prawidłowo reagują na leczenie znacznymi dawkami (ok. 1 g dziennie) kwasu nikotynowego.

  Witamina B3:

  - przyczynia się do utrzymania poprawnego metabolizmu energetycznego,
  - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego,
  - pomaga w utrzymaniu poprawnych funkcji psychologicznych,
  - pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych,
  - pomaga zachować zdrową skórę,
  - przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

  wyodrębnionia do suplementacji witaminy B3:

  - wysoki poziom LDL, niski poziom HDL,
  - przy leczeniu pelagry,
  - przy zaburzeniach układu krążenia czy układu nerwowego,
  - bóle menstruacyjne, nieregularne menstruacje,
  - problemy skórne,
  - bóle migrenowe, zawroty głowy w syndromie Meniera,
  - niektóre warianty cukrzycy.

  Źródła:

  1) Gawęcki J. Red.: Witaminy. Wydawnictwo AR w Poznaniu, 2002;
  2) Gawęcki J., Hryniewiecki L. Red.: Żywienie człowieka. Podstawy nauki o żywieniu. PWN, 2008;
  3) Gupta, Sanjiv S., LDL Cholesterol, Statins And PCSK 9 Inhibi. Indian Heart J. 2015;
  4) Lebiedzińska A., Czaja J., Hinz A., Szefer P. Ocena zawartości witaminy B3 w suplementach diety i preparatach farmaceutycznych. Prob Hig Epidemiol, 2011;
  5) Somer E., Encyklopedia witamin i minerałów, Amber, 2000;
  6) Parsons WB. Cholesterol Control Without Diet! The Niacin Solution. Scottsdale, AZ: Lilac Press, 1998;
  7) www.mayoclinic.com;
  8) Chase H.P., Butler-Simon N., Garg S., McDuffie M., Hoops S.L. And O’Brien D., A trial of nicotinamide in newly diagnosed patients with Type 1 (insulin-dependent) diabetes mellitus. Diabetologia, 1990;
  9) Coronary Drug Project Research Group, Clofibrate and niacin in coronary heart disease., Journal of the American Medical Association 1975;
  10) Fraunfelder F. W., Fraunfelder, F. T., Illingworth, D. R., Adverse ocular effects associated with niacin therapy. British Journal of Ophthalmology 1995;
  11) Hoffer, A. Safety, side effects and relative nicotinic acid and nicotinamide. Schizophrenia 1969;
  12) Knopp, R. H., Ginsberg, J., Albers, J. J. Contrasting effects of unmodified and time-release forms of niacin on lipoproteins in hyperlipidemic subjects: clues to mechanism of action of niacin. 1985;
  13) Sebrell, W.H. And Butler, R.E. A reaction to the oral administration of nicotinic acid. Journal of the American Medical Association 1938;
  14) Spies, T.D., Bean WB, Stone, R.E. The treatment of subclinical and classic pellagra. Use of nicotinic acid, nicotinic acid amide and sodium nicotinate, with special reference to the vasodilator action and the effect on mental symptoms. Journal of the American Medical Association 1938;
  15) Vague, P., Vialettes, B., Lassmann-Vague, V., and Vallo, J. J. Nicotinamide may extend remission phase in insulin dependent diabetes. Lancet 1987;
  16) Bays HE, et al. Comparison of once daily, niacin extended – release/lovastatin with kanon simvastatin. Am J Card 2003;
  17) Niedźwiedzki A. Komentarz: Bezpieczeństwo Witamin , Dr. Rath Research Institute 2013;
  18) Nagalski A., Bryła J., Niacin in therapy Postepy Hig Med Dosw. (online), 2007;

  Opracowanie jest własnością producenta FORMEDS Sp. Z o. O. Kopiowanie lub rozpowszechnianie jest osiągalne tylko po otrzymaniu pisemnej zgody firmy FORMEDS Sp. Z o. O.


☆ BICAPS B12 (5902768866575) ☆

BICAPS B12 (5902768866575) Najniższa Cena Online

☆ BICAPS B12 (5902768866575) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu z inuliną - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ForMeds
 • Nazwa produktu: BICAPS B12 (5902768866575)
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, suplementy i odżywki z inuliną
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z inuliną:

  Formeds Witamina B 12 kapsułki

  Bio caps B12

  ilość porcji: 60

  Suplement diety

  BICAPS B12 gromadzi 500 μg witaminy B12 (metylokobalamina) oraz 290 mg inuliny w 1 kapsułce bez żadnych dodatków. Witamina B12 pozostała otrzymana w drodze fermentacji. Artykuł optymalny dla wegetarian i wegan. Naturalna kapsułka z pullulanu Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. W trakcie produkcji nie stosuje się ascetycznców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest optymalna dla wegetarian i wegan. Krystaliczny skład Produkty nie zawierają sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp. Pojemnik z roślinnych ascetycznców Pojemnik produkowany jest z roślinnych i odnawialnych surowców nie GMO. Etykieta jest w pełni biodegradowalna i nadaje się do kompostowania. Skład produktu Porcja dzienna- 1 kapsułka posiada (referencyjna wartość spożycia %): Witamina B12- 500 μg (20 000 %), Inulina- 290 mg.

  elementy:

  inulina (korzeń cykorii), pullulan (otoczka kapsułki), witamina B12 (metylokobalamina).

  sposób zastosowania

  Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie podczas posiłku.

  liczba kapsułek w opakowaniu: 60.

  ilość porcji w opakowaniu: 60.

  Zawartość opakowania netto: 17,4 g.

  Zawartość 1 kapsułki netto: 290,5 mg. Środki ostrożności Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Towar nie może być stosowany poprzez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Artykuł nie może być wykorzystywany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze elementów. Zalecamy jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Działanie Witamina B12 wspomaga działanie układu niepodatnościowego oraz nerwowego. Pomaga w utrzymaniu korzystnego metabolizmu homocysteiny i produkcji czerwonych krwinek. Przyczynia się ponadto do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

  Producent: Formeds

  dane o Producencie:

  marka ForMeds ® została założona w 2012 roku. Od samego początku specjalizujemy się w tworzeniu suplementów diety bez chemicznych dodatków. Naszym priorytetem jest oferowanie naturalnych, produktywnych, a także bezpiecznych wyrobów. Opracowywanie nowej receptury i każdy etap testowania podlega ścisłej kontroli. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę doświadczonych specjalistów. Cały cykl produkcji zgodny jest z procedurami HACCP i wszystkie jego etapy są udokumentowane. Wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych zapewniających najwyższy standard oferty finalnej. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od lubianych europejskich dostawców. Wszystkie produkty producenta FORMEDS Sp. Z o. O. Znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego, a także w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ. Dbając o naszych konsumentów stale poszerzamy asortyment zapewniając fachową i kompleksową obsługę. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i mamy nadzieję spełnić wszelkie Państwa oczekiwania. Nasze produkty są stale doceniane prestiżowymi atestami, takimi jak: Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016, produkt Roku 2016. Dodatkowo za dwukrotne przyznanie atestu Jakość Roku® otrzymaliśmy także dokument Jakość Roku® Brąz.Podsumowanie, czyli jaka inulina ForMeds najlepsza?


Najlepsza inulina ForMeds w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza inulina ForMeds w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane produkty z inuliną – TOP7 luty 2024

Jeżeli żadna z powyższych produktów z inuliną ForMeds nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych produktów zawierających inulinę.


Powiązania tematyczne:

 • jaka inulina ForMeds opinie i efekty,
 • dobre produkty z inuliną ForMeds cena,
 • ranking produktów z inuliną ForMeds,
 • inulina ForMeds jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o produktach z inuliną ForMeds

#1 Gdzie szukać opinii o produktach z inuliną ForMeds?

Aktualnie zaprezentowane informacje o produktach z inuliną ForMeds odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka inulina ForMeds najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych produktach z inuliną ForMeds warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z produktami zawierającymi inulinę ForMeds, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie produkty z inuliną ForMeds są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z produktami zawierającymi inulinę ForMeds zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach produkty z inuliną ForMeds to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *