FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking piłek rehabilitacyjnych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Piłki gimnastyczne, rehabilitacyjne, lekarskie / Ranking piłek rehabilitacyjnych


Pomagamy w wyborze dobrych piłek rehabilitacyjnych. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych piłek rehabilitacyjnych,
 • TOP5 często wybieranych rehabilitacyjnych piłek gimnastycznych do ćwiczeń.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie piłki gimnastyczne najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane piłki gimnastyczne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking piłek rehabilitacyjnych, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Piłka gimnastyczna orzeszek HMS YP05 - niebieska ☆

Piłka gimnastyczna orzeszek HMS YP05 - niebieska Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna orzeszek HMS YP05 - niebieska - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna orzeszek HMS YP05 - niebieska
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka fitness rodzaju PEANUT to perfekcyjny przyrząd do ćwiczeń i rehabilitacji. YP05 to piłka od polskiego producenta sprzętu HMS. Ćwiczenia z piłką gimnastyczną HMS YP05 Peanut są zalecane osobom, które prowadzą siedzący tryb życia, lub w pracy nadmiernie obciążają kręgosłup. Regularne ćwiczenia z piłką budują kondycję, ulepszają stabilizację ciała i powiększają efektywność. Piłka rehabilitacyjna HMS to w pierwszej kolejności bezpieczeństwo stosowania. Posiada ona standardową antypoślizgową powierzchnię. To właśnie ona gwarantuje,nawet po dłuższejj sesji treningowej i spoceniu się w trakcie treningu piłka będzie miała odpowiedni "chwyt", dzięki czemu ćwicząca osoba nie spadnie na podłogę. Piłka została tworzona z najwyższą troską o łączenia, a użycie materiałów najwyższje klasy sprawia, że piłka znajdzie zachwyt nawet w oczach najszczególniej wymagających trenerów czy fizjoterapeutów. Cechą standardową piłki jest kształt fistaszka, który obniży stabilność podczas ćwiczeń. Ten kształt pozwala także na realizowanie ćwiczeń z najróżniejszą szerokością uchwytu. Specjalne niesymetryczne głowy powodują, iż trening jest bardziej wymagający. Piłka gimnastyczna YP05 PEANUT polskiej firmy HMS to prosty przyrząd, który sprawi, iż trening będzie atrakcyjny i urozmaicony. W zestawie z pompką

☆ Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK ☆

Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 75 cm producenta Reebok jest optymalna dla osób o wzroście 188 cm i wyższych. Została stworzona z przeciwpoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność podczas treningu. Zastosowana podczas produkcji technologia anti-burst powoduje, iż przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co uniemożliwia ryzyku wystąpienia kontuzji. Ćwiczenia z piłką są doskonałym sposobem na powiększenie efektów codziennych treningów. W trakcie ćwiczeń aktywowane są różne grupy mięśni, które nie byłyby aktywne w trakcie ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Nadaje się do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,podczas siedzenia na niej, kąt między miednicą a kolanami wynosił 90 stopni. Innowacyjny design dzięki unikatowej strukturze powierzchni, gwarantującej spory komfort ćwiczeń. Do zestawu dołączona jest pompka pozwalająca na prędkie i proste napompowanie piłki. Dane technologicznE: wymiary: 75 x 75 x 75 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1,3 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Kolor: czarny Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) załączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych technice i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Rewelacyjnie przypasowane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez dużo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Sapphire Piłka gimnastyczna 65 cm sg-042 - niebieska ☆

Sapphire Piłka gimnastyczna 65 cm sg-042 - niebieska Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Piłka gimnastyczna 65 cm sg-042 - niebieska - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Piłka gimnastyczna 65 cm sg-042 - niebieska
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka fitness SAPPHIRE SG-042Przedstawiamy Państwu piłkę fitness SG-042 cenionej producenta SAPPHIRE.Piłka fitness Sapphire SG-042 rekomendowana jest przez specjalistów jako nieodzowny przyrząd treningu dla osób pragnących zachować sprawność fizyczną, poprawić kondycję i sylwetkę.

  Oferowany przyrząd dedykowany jest także dla osób starszych i pań w ciąży (ćwiczenia wzmacniające / udoskonalające pracę stawów).Model: SG-042Kolor: NIEBIESKIŚrednica: 65cmKlasa użytkowa H (do wykorzystania domowego) ⭐⭐⭐⭐⭐Maksymalne obciążenie 150kgPompka ręczna w komplecie ✅ POMPKA W ZESTAWIEW skład zestawu wchodzi ergonomiczna pompka ręczna, która przyda się nie tylko przed pierwszym użyciem piłki, lecz także w sytuacji gdy trzeba będzie ją zabrać ze sobą (np.

  na urlop) ✅ POZYTYWNY WPŁYW ĆWICZEŃ Z PIŁKĄ SG-42Ćwiczenia z piłką nad wyraz dobrze wpływają na układ nerwowy: odprężają, uwalniają od stresu i ulepszają samopoczucie. Trening udoskonala równowagę i koordynację ruchową.

  ✅ POMYSŁ NA PREZENTOferowany pakiet, to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby! Wielofunkcyjne użycie piłki w treningu równocześnie pań jak i mężczyzn czyni z niej podarunek nad wyraz uniwersalny.

  GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!


☆ Piłka gimnastyczna masująca 65 cm Body Sculpture BB 003 (5903733003803) ☆

Piłka gimnastyczna masująca 65 cm Body Sculpture BB 003 (5903733003803) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna masująca 65 cm Body Sculpture BB 003 (5903733003803) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna masująca 65 cm Body Sculpture BB 003 (5903733003803)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 65cm Body Sculpture BB001 jest genialna do ćwiczeń korekcyjnych, rozciągających, wzmacniających, a także w trakcie rehabilitacji. To także niezastąpiony przyrząd do ćwiczeń pilates i jogi. Może być użytkowana równocześnie przez zawodowych sportowców, jak i osoby szanujące od czasu do czasu się poruszać. Wysoka produktywność treningów z zastosowaniem piłek gimnastycznych wynika z konieczności wykonywania ćwiczeń na niestabilnym podłożu, co dodatkowo pobudza mięśnie posturalne. Dzięki czemu ćwiczenia z piłką gimnastyczną to rewelacyjna metoda na uniknięcie problemów z kręgosłupem i zadbanie o poprawną postawę. To także dobry sposób na udoskonalenie zmysłu równowagi i czucia ciała w przestrzeni. Oryginalna piłka marki Body Sculpture została produkowana z najlepszej jakości gumy. Specjalna struktura powierzchni piłki fitness sprawia, że ciało nie ślizga się po jej powierzchni w trakcie realizowania ćwiczeń. Maksymalne obciążenie piłki to aż 250kg! Piłka o średnicy 65 cm jest stosowna dla osób o wzroście 166-180 cm. Występują różne rozmiary piłek. Średnicę piłki należy dobrać do wzrostu osoby ćwiczącej: 55 cm – wzrost: 150-164 cm, 65 cm – wzrost: 165-182 cm, 75 cm – wzrost: 182 i więcej.

☆ Adidas Piłka gimnastyczna 65 cm adbl-11246gr - szara ☆

Adidas Piłka gimnastyczna 65 cm adbl-11246gr - szara Najniższa Cena Online

☆ Adidas Piłka gimnastyczna 65 cm adbl-11246gr - szara - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Piłka gimnastyczna 65 cm adbl-11246gr - szara
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna producenta Adidas przyda się każdemu, kto chciałby zwiększyć efekty swych rutynowych treningów albo po prostu poprawić swoją mobilność. W trakcie ćwiczeń z piłką aktywowanych jest więcej przeróżnych grup mięśni, podczas poruszania się na płaskiej powierzchni. Przedmiot nadaje się do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania, poprawy stabilizacji i wielu innych. Piłka ma 65 cm średnicy, dzięki czemu jest perfekcyjna dla osób o wzroście 170-185 cm. Zrobiona jest z antypoślizgowego tworzywa PVC, co sprawia, iż nie ślizga się w trakcie treningu, zapewniając bezpieczeństwo i stabilność ćwiczeń. Zaimplementowana technika anti-burst zapobiega odkształcaniu się piłki, a w razie przebicia powoli traci powietrze. Pomaga to uniknąć urazów i chroni przed nagłym upadkiem. W zestawie znajduje się pompka ręczna. Piłka może być używana przez każdego, bez względu na wiek czy formę fizyczną. Ćwiczenia z nią nie tylko pomagają wzmocnić mięśnie, ale też wspomagają utrzymanie korzystnej postawy. Informacje technicznE: rozmiary: 65 x 65 x 65 cm (dł. X szer. X wys.) Dla osób o wzroście: 170-185 cm Kolor: szary Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Materiał: PVC Do piłki załączona jest pompka Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najmocniej lubianych marek na całym świecie. Starając się bezustannie jednoczyć elegancję, prekursorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają standardowe dla marki trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników w trakcie treningów. Misją firmy adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w konieczne narzędzia ku temu, żeby mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i niemało innych – każdy odnajdzie coś dla siebie. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Piłka gimnastyczna Uncle Sam 75 cm do jogi pilatesa rehabilitacji, 2298258523 ☆

Piłka gimnastyczna Uncle Sam 75 cm do jogi pilatesa rehabilitacji, 2298258523 Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna Uncle Sam 75 cm do jogi pilatesa rehabilitacji, 2298258523 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Uncle Sam
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna Uncle Sam 75 cm do jogi pilatesa rehabilitacji, 2298258523
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka do ćwiczeń Uncle Sam o średnicy 75 cm Pilates, Joga, fitness, rehabilitacja,srebrny Można ją wykorzystywać do ćwiczeń wzmacniających, rozciągających oraz ruchowych, a także do rehabilitacji.

  genialnie stanie na wysokości zadania również podczas ćwiczeń jogi czy pilatesa.

  Można ją także zastosować zamiast fotela biurowego umożliwiając w ten sposób przyjęcie najwygodniejszej pozycji dla naszego kręgosłupa.

  wykorzystanie piłki:

  • trening ogólnorozwojowy
  • treningi fitness
  • ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha i grzbietowe
  • rehabilitacja kręgosłupa, a także stawów
  • poprawa ruchomości stawów
  • korygowanie wad postawy
  • usprawnienie koordynacji ruchowej

  informacje techniczne:

  • wytrzymała piłka z PVC
  • technologia Anti- Burst zagwarantuje powolne schodzenie powietrza w sytuacji rozszczelnienia piłki
  • średnica 75 cm
  • bez ftalanów
  • max. Waga użytkownika 120 kg
  • kolor srebrny

☆ Piłka gimnastyczna 65 cm do jogi pilatesa rehabilitacji marki Uncle sam ☆

Piłka gimnastyczna 65 cm do jogi pilatesa rehabilitacji marki Uncle sam Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 65 cm do jogi pilatesa rehabilitacji marki Uncle sam - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Uncle Sam
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 65 cm do jogi pilatesa rehabilitacji marki Uncle sam
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka do ćwiczeń Uncle Sam o średnicy 65 cm Pilates, Joga, fitness, rehabilitacja, kolor czerwony

  Można ją wykorzystywać do ćwiczeń wzmacniających, rozciągających, a także ruchowych, a także do rehabilitacji.

  wyśmienicie sprawdzi się w dodatku w trakcie ćwiczeń jogi czy pilatesa.

  Można ją także wykorzystać zamiast fotela biurowego umożliwiając w ten sposób przyjęcie najwygodniejszej pozycji dla naszego kręgosłupa.

  zastosowanie piłki:

  • trening ogólnorozwojowy
  • treningi fitness
  • ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha i grzbietowe
  • rehabilitacja kręgosłupa, a także stawów
  • poprawa ruchomości stawów
  • korygowanie wad postawy
  • usprawnienie koordynacji ruchowej

  informacje technologiczne:

  • wytrzymała piłka z PVC
  • technologia Anti- Burst zapewnia powolne schodzenie powietrza w przypadku rozszczelnienia piłki
  • średnica 65 cm
  • bez ftalanów
  • max. Waga użytkownika 120 kg
  • kolor czerwony

☆ Piłka gimnastyczna 55 cm - 2 kolory marki Zipro ☆

Piłka gimnastyczna 55 cm - 2 kolory marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 55 cm - 2 kolory marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 55 cm - 2 kolory marki Zipro
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  parametry techniczne

☆ Piłka gimnastyczna 65cm + pompka marki Allright ☆

Piłka gimnastyczna 65cm + pompka marki Allright Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 65cm + pompka marki Allright - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Allright
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 65cm + pompka marki Allright
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  atrybuty technologiczne

☆ Piłka gimnastyczna Allright 85cm + pompka ☆

Piłka gimnastyczna Allright 85cm + pompka Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna Allright 85cm + pompka - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Allright
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna Allright 85cm + pompka
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  cechy techniczne


Podobne zestawienia:


Najtańsze piłki gimnastyczne – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze piłki gimnastyczne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich piłek rehabilitacyjnych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Piłka gimnastyczna EB FIT 1028552 Fioletowy (5902431028552) ☆

Piłka gimnastyczna EB FIT 1028552 Fioletowy (5902431028552) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna EB FIT 1028552 Fioletowy (5902431028552) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna EB FIT 1028552 Fioletowy (5902431028552)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  PIŁKA PILATES o średnicy 25 cm zezwala na realizowanie wielu ćwiczeń. Polecana w trakcie relaksacji i rozciągania. Rewelacyjny przyrząd do rehabilitacji - Wzmacnia mięśnie i odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Piłka jest wspaniałym przyrządem dla osób z nadwagą, a także pań w ciąży.

  użycie piłki w ćwiczeniach daje ciału dopełniające wyzwania, wprowadza do treningu urozmaicenie i nowe pozytywne bodźce!

  Pilates to system ćwiczeń fizycznych, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała, bez nadmiernego rozbudowania ich. System pilates jest oparte na elementach pochodzących z jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Trening pilates przyczynia się do wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowywania i obciążania kręgosłupa, a także korzystnie wpływa na ulepszenie postawy.


  właściwości:
  • Kolor: fioletowy
  • Średnica: 25cm
  • Waga netto: 140g
  • Waga brutto: 170g
  • Materiału: PVC
  • Opakowanie: 24x16x2,5cm (blister)
  • marka: EB FIT

  EB FIT to marka specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie asygnowanym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz perfekcyjne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

☆ Xqmax Piłka gimnastyczna pilates różowy (25 cm) (5902431051536) ☆

Xqmax Piłka gimnastyczna pilates różowy (25 cm) (5902431051536) Najniższa Cena Online

☆ Xqmax Piłka gimnastyczna pilates różowy (25 cm) (5902431051536) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XQMAX
 • Nazwa produktu: Xqmax Piłka gimnastyczna pilates różowy (25 cm) (5902431051536)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Myślisz o wzbogaceniu swoich ćwiczeń w elementy wzmacniające mięśnie, poprawiających koordynację ruchów i równowagę? perfekcyjnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie Piłka FITNESS PILATES firmy XQMAX....

☆ Eb fit Piłka gimnastyczna 1028538 niebieski (5902431028538) ☆

Eb fit Piłka gimnastyczna 1028538 niebieski (5902431028538) Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Piłka gimnastyczna 1028538 niebieski (5902431028538) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Piłka gimnastyczna 1028538 niebieski (5902431028538)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna o średnicy 25 cm marki EB FIT umożliwia realizowanie wielu ćwiczeń. Rekomendowana w trakcie relaksacji i rozciągania. Genialny przyrząd do rehabilitacji - Wzmacnia mięśnie i odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Piłka jest nieprzeciętnym przyrządem dla osób z nadwagą oraz pań w ciąży....

☆ Piłka gimnastyczna 1028545 szary marki Eb fit ☆

Piłka gimnastyczna 1028545 szary marki Eb fit Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 1028545 szary marki Eb fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 1028545 szary marki Eb fit
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  PIŁKA PILATES o średnicy 25 cm pozwala na realizowanie wielu ćwiczeń. Polecana podczas relaksacji i rozciągania. Znakomity przyrząd do rehabilitacji - Wzmacnia mięśnie i odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Piłka jest genialnym przyrządem dla osób z nadwagą i kobiet w ciąży.

  wykorzystanie piłki w ćwiczeniach daje ciału uzupełniające wyzwania, wprowadza do treningu urozmaicenie i świeże pozytywne bodźce!

  Pilates to system ćwiczeń fizycznych, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszelkich mięśni ciała, bez nadmiernego rozbudowania ich. System pilates jest oparte na elementach pochodzących z jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Trening pilates przyczynia się do wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowywania i obciążania kręgosłupa oraz należycie wpływa na ulepszenie postawy.


  atrybuty:
  • Kolor: szary
  • Średnica: 25cm
  • Waga netto: 140g
  • Waga brutto: 170g
  • Materiału: PVC
  • Opakowanie: 24x16x2,5cm (blister)
  • producent: EB FIT

  EB FIT to marka specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

☆ Piłka gimnastyczna XQMAX Pilates Czarny (25 cm) (5902431051543) ☆

Piłka gimnastyczna XQMAX Pilates Czarny (25 cm) (5902431051543) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna XQMAX Pilates Czarny (25 cm) (5902431051543) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XQMAX
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna XQMAX Pilates Czarny (25 cm) (5902431051543)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Myślisz o wzbogaceniu swoich ćwiczeń w komponenty wzmacniające mięśnie, poprawiających koordynację ruchów i równowagę? doskonałym rozwiązaniem będzie dla Ciebie Piłka FITNESS PILATES marki XQMAX....Podsumowanie, czyli jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna najlepsza?


Najlepsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre piłki gimnastyczne – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych piłek rehabilitacyjnych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych rehabilitacyjnych piłek gimnastycznych do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna opinie i efekty,
 • dobre piłki gimnastyczne cena,
 • ranking piłek rehabilitacyjnych,
 • gimnastyczna piłka rehabilitacyjna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o piłkach rehabilitacyjnych

#1 Gdzie szukać opinii o piłkach rehabilitacyjnych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o piłkach rehabilitacyjnych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych piłkach rehabilitacyjnych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z piłkami gimnastycznymi, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie piłki gimnastyczne są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z piłkami gimnastycznymi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach piłki gimnastyczne to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *