FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking pasów wyszczuplających One Fitness. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Pasy wyszczuplające / Ranking pasów wyszczuplających One Fitness


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych pasów wyszczuplających One Fitness. Opracowane zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych pasów wyszczuplających One Fitness,
 • TOP5 chętnie kupowanych pasów odchudzających na uda i brzuch.

Jakie pasy odchudzające One Fitness najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane pasy odchudzające One Fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking pasów wyszczuplających One Fitness, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ One fitness Pas wyszczuplający br125 (5907695588521) ☆

One fitness Pas wyszczuplający br125 (5907695588521) Najniższa Cena Online

☆ One fitness Pas wyszczuplający br125 (5907695588521) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pasa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ONE FITNESS
 • Nazwa produktu: One fitness Pas wyszczuplający br125 (5907695588521)
 • Segment produktowy: Odchudzające pasy fitness wyszczuplające na brzuch i uda
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis pasa:

  Platforma wibracyjna SVP01 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy wyśmienitą sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha i górnych partii mięśni.Platforma zezwala na trening na 3 stopniach intensywności.

  Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie nieznacznego odstępu między stopami sprawia, że uprawiasz jogging, a duże rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 poziomów szybkości, w połączeniu z minutnikiem, który ma komputer SVP01 daje gwarancje, że sprzęt zintegrujemy do swych oczekiwań.

  W komplecie dołączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Na dodatek platforma rewelacyjnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni. Dodatkowym plusem jest mata do akupresury załączona do zestawu.

  Matę zakłada się na platformę. Stworzona została, w innowacyjnym systemie akupresury dwustrefowej. Ma wypustki wyższe i niższe, dzięki czemu możemy ustawieniem stóp regulować posiom masażu. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących, znajdujących się na macie, zagwarantuje nieprzeciętny masaż stóp, a w rezultacie całkowite odprężenie.Urządzenie pasuje dla osób na każdym stopniu innowacyjnia.

  SVP01 ma 10 programów treningowych, a także tryb manualny co daje możliwość przypasowania treningu do swych możliwości i potrzeb. Przyrząd jest prosty w obsłudze. Pilot dołączony do produktu przystępne sterowanie i zmianę programów.Dzięki SVP01 uzyskanie doskonałej sylwetki ciała będzie realne bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie.

  Wykonanie treningu jest osiągalne nawet podczas oglądania ulubionego programu w telewizji.Specyfikacja:wymiary:Długość: 53cmSzerokość: 31 cmWysokość: 12cmWymiary powierzchni treningowej:Długość: 46cmSzerokość: 27cmWaga produktu: 14kgMateriał:ABSPlastikMetalowa ramaFunkcje:10 programów treningowychTryb ręczny regulujący prędkość i czas pracy3 poziomy intensywności99 poziomów prędkościFunkcja ustawienia czasu od 20min w dółMaksymalna waga użytkownika: 150 kgMoc: 220V/180WNapięcie znamionowe: 220-240 VAC 100-120 VACMoc znamionowa: 200 WCzęstotliwość znamionowa: 50/60 HzAmplituda drgań: od 1cm do 2.8cmZestaw posiada:Mate do akupresuryPilot,Taśmy oporowePlatformę wibracyjnąUwagi:Nie dedykowana do stosowania komercyjnegoGwarancja 24 miesiące...Podobne zestawienia:


Najtańsze pasy odchudzające One Fitness – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze pasy odchudzające One Fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich pasów wyszczuplających One Fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ One fitness Pas wyszczuplający br125 (5907695588521) ☆

One fitness Pas wyszczuplający br125 (5907695588521) Najniższa Cena Online

☆ One fitness Pas wyszczuplający br125 (5907695588521) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis pasa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ONE FITNESS
 • Nazwa produktu: One fitness Pas wyszczuplający br125 (5907695588521)
 • Segment produktowy: Odchudzające pasy fitness wyszczuplające na brzuch i uda
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis pasa:

  Platforma wibracyjna SVP01 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy znakomitą sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha oraz górnych partii mięśni.Platforma zezwala na trening na 3 stopniach intensywności.

  Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie znikomego odstępu między stopami powoduje, iż uprawiasz jogging, a pokaźne rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 stopni szybkości, w połączeniu z minutnikiem, który posiada komputer SVP01 daje gwarancje, że sprzęt scalimy do swoich oczekiwań.

  W zestawie dołączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. W dodatku platforma idealnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni. Dodatkowym plusem jest mata do akupresury dołączona do zestawu.

  Matę zakłada się na platformę. Stworzona została, w postępowym systemie akupresury dwustrefowej. Posiada wypustki wyższe i niższe, dzięki czemu możemy ustawieniem stóp regulować posiom masażu. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących, znajdujących się na macie, zapewnia wspaniały masaż stóp, a w efekcie całkowite odprężenie.Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu zaawansowania.

  SVP01 posiada 10 programów treningowych, a także tryb manualny co daje możliwość dobrania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Przyrząd jest prosty w obsłudze. Pilot załączony do towaru łatwe sterowanie i zmianę programów.Dzięki SVP01 uzyskanie nadzwyczajnej sylwetki ciała będzie osiągalne bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie.

  Wykonanie treningu jest realne choćby podczas oglądania ulubionego programu w telewizji.Specyfikacja:wymiary:Długość: 53cmSzerokość: 31 cmWysokość: 12cmWymiary powierzchni treningowej:Długość: 46cmSzerokość: 27cmWaga artykułu: 14kgMateriał:ABSPlastikMetalowa ramaFunkcje:10 programów treningowychTryb ręczny regulujący prędkość i czas pracy3 poziomy intensywności99 poziomów prędkościFunkcja ustawienia czasu od 20min w dółMaksymalna waga użytkownika: 150 kgMoc: 220V/180WNapięcie znamionowe: 220-240 VAC 100-120 VACMoc znamionowa: 200 WCzęstotliwość znamionowa: 50/60 HzAmplituda drgań: od 1cm do 2.8cmZestaw gromadzi:Mate do akupresuryPilot,Taśmy oporowePlatformę wibracyjnąUwagi:Nie dedykowana do użytkowania komercyjnegoGwarancja 24 miesiące...Podsumowanie, czyli jaki pas wyszczuplający One Fitness na brzuch i uda najlepszy?


Najlepszy pas wyszczuplający One Fitness na brzuch i uda w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy pas wyszczuplający One Fitness na brzuch i uda w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre pasy wyszczuplające – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji pasów wyszczuplających One Fitness nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych pasów odchudzających na uda i brzuch.


Powiązania tematyczne:

 • jaki pas wyszczuplający One Fitness na brzuch i uda opinie i efekty,
 • dobre pasy odchudzające One Fitness cena,
 • ranking pasów wyszczuplających One Fitness,
 • pas wyszczuplający One Fitness na brzuch i uda jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o pasach wyszczuplających One Fitness

#1 Gdzie szukać opinii o pasach wyszczuplających One Fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o pasach wyszczuplających One Fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki pas wyszczuplający One Fitness na brzuch i uda najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych pasach wyszczuplających One Fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z pasami odchudzającymi One Fitness na uda i brzuch, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie pasy odchudzające One Fitness są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z pasami odchudzającymi One Fitness na uda i brzuch zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach pasy odchudzające One Fitness to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.