FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking odżywek typu Gainer do 3000 g. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Odżywki typu Gainer na masę / Ranking odżywek typu Gainer do 3000 g


Pomagamy w wyborze dobrych odżywek typu Gainer do 3000 g. Opracowane zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych odżywek typu Gainer do 3000 g,
 • TOP5 chętnie kupowanych odżywek na masę typu Gainer dla sportowców.

Jakie Gainery na masę do 3000 g najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gainery na masę do 3000 g, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking odżywek typu Gainer do 3000 g, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ mutant mass extreme 2720 g marki Pvl ☆

mutant mass extreme 2720 g marki Pvl Najniższa Cena Online

☆ mutant mass extreme 2720 g marki Pvl - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PVL
 • Nazwa produktu: mutant mass extreme 2720 g marki Pvl
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  Mutant Mass Extreme to kompleksowa mieszanka z wysoką zawartością szybko przyswajalnych węglowodanów i białka w postaci izolatu, koncentratu, a także hydrolizatu serwatki. W związku z tym wspiera rozwój i utrzymanie masy mięśniowej, jak i też zdrowie kości. Ponadto została wzbogacona kluczowymi minerałami.

☆ Mass Pak 3000G ☆

Mass Pak 3000G Najniższa Cena Online

☆ Mass Pak 3000G - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 6Pak Nutrition
 • Nazwa produktu: Mass Pak 3000G
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  Gainer MASS PAK - 3 kg

  Gainer MASS PAK to innowacyjny suplement diety dedykowany dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na kalorie. Wyśmienity podczas budowania masy mięśniowej. Wyśmienicie sprawdzi się w sportach siłowych.

  SMAK: słony karmel


  Dla kogo jest MASS PAK?

  MASS PAK został wyprodukowany z myślą o osobach uprawiających różnorodne dyscypliny sportowe, a zwłaszcza treningi siłowe, wytrzymałościowe i wydolnościowe (czyli intensywne i wyczerpujące). Pamiętaj,używanie odżywek węglowodanowo-białkowych uzależnione jest od typu i intensywności treningu oraz od stopnia progresywnia. A po co w ogóle stosujemy produkty tego typu?

  Produkty węglowodanowo-białkowe stosujemy, kiedy pełnowartościowa dieta przy odpowiednim treningu to za mało do osiągnięcia zamierzonych celów.

  Jeśli nie widzisz progresu w budowie swojej masy mięśniowej, jeśli jesteś osobą o typie ektomorficznym (czyli trudno przybierasz na wadze) albo po prostu jeśli Ci potrzeba obszerniejszej ilości węglowodanów jako paliwa energetycznego – odżywki będące połączeniem węglowodanów i białka są wspaniałym wyborem. MASS PAK został ponadto wzbogacony o kreatynę, taurynę i L-glicynę.

  Energia a glikogen

  dostępność energii podczas ćwiczeń moduluje fizjologiczną odpowiedź na trening. Aktualnie glikogen jest uważany nie tylko za substrat energetyczny, ale także za regulator szlaków sygnałowych regulujących adaptacje w odpowiedzi na wysiłek. Zaobserwowano, iż odpowiedź anaboliczna po treningu oporowym zależy od stanu zapasów glikogenu1.

  Czym tak naprawdę jest glikogen?

  Węglowodany są magazynowane jako glikogen wątrobowy i mięśniowy. Glikogen to rozgałęziony polimer glukozy, w którym komórki przechowują i wykorzystują glukozę w celu zaspokojenia swoich potrzeb energetycznych. Glikogen mięśniowy jest głównym źródłem energii podczas długofalowych ćwiczeń o średniej do wysokiej intensywności. Rozwój zmęczenia w trakcie wyczerpujących ćwiczeń jest często związany z niskimi stężeniami glikogenu w mięśniach. Poziom glikogenu w mięśniach jest przede wszystkim przywracany do poziomu sprzed treningu w ciągu 24 godzin, jeśli zapewniona jest wystarczająca ilość węglowodanów. Dlatego też zalecenia żywieniowe dla sportowców wytrzymałościowych sugerują wysoką przystępność węglowodanów w celu regeneracji powysiłkowej w celu uzupełnienia zapasów glikogenu2.

  Białko jako składnik odżywczy jest na dodatek ważne

  Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu oraz wspiera w utrzymaniu zdrowych kości3. Znając rolę i znaczenie białek i węglowodanów bez dwóch zdań można stwierdzić, iż połączenie ich w jednym produkcie ma sens. A oprócz tego obecne wyniki badań sugerują, iż wyraźną przewagę w magazynowaniu glikogenu mięśniowego po wysiłku można osiągnąć dzięki dodaniu białka do suplementu węglowodanowego.

  Gainer MASS PAK - 3 kg

  składniki: maltodekstryna (69 %), glukoza (14 %), koncentrat białka serwatkowego ( z mleka) (8 %), aromaty1, barwnik (karmel amoniakalny)1, monohydrat kreatyny (2,28 %), tauryna (2 %), L-glicyna (2 %), aromaty2,3,4,5, substancja zagęszczająca (guma celulozowa), sól4, barwnik (katoteny)2, koncentrat soku buraczanego w proszku (dla zabarwienia)3, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)sup>3, substancja słodząca (sukraloza). Może zawierać niezamierzoną występowanie soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.. Dotyczy artykułu o smaku: czekoladowym1, waniliowym2, malinowym3, solonego karmelu4, masła orzechowego5.


  MASS PAK

  Suplement diety. gromadzi cukry i substancję słodzącą. Produkt dostarczający elementy odżywcze - zwykle węglowodany i białka, uzupełniający w dodatku dietę w monohydrat kreatyny, taurynę i L-glicynę. Białka przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, ich spożywanie wspiera budowę masy mięśniowej i pośrednio wspomaga regenerację mięśni po treningu. Ponadto białka pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Artykuł jest rewelacyjną propozycją dla osób wyczynowo uprawiających najróżniejsze dyscypliny sportu, nad wyraz zalecany jako uzupełnienie diety podczas treningów siłowych, wytrzymałościowych i wydolnościowych.

  Zalecane spożycie

  Rozpuścić 3,5 miarki proszku (100 g) w 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Spożywać rano, przed albo po treningu.

  Uwagi

  Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze części produktu. Towar nie może być używany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut różnej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

  Warunki przechowywania

  Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci. Bronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


☆ Megabol gainer 737 3000g (5907582338918) ☆

Megabol gainer 737 3000g (5907582338918) Najniższa Cena Online

☆ Megabol gainer 737 3000g (5907582338918) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Megabol
 • Nazwa produktu: Megabol gainer 737 3000g (5907582338918)
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis gainera:

  GAINER 737™
  Preparat klasy 'gainer', podwyższona – 30% zawartość białka. Najbardziej aktualne opracowania dotyczące dietetyki sportowej zalecają taką właśnie ilość białka w preparatach białkowo-węglowodanowych.

  GAINER 737™ jest wynikiem wielomiesięcznych prac mających na celu zaprojektowanie produktu o pełnowartościowym aminogramie, w pełni przyswajalnego i optymalnie wykorzystywanego przez organizm sportowca a zarazem przystępnego cenowo.

  GAINER 737™ zawiera wszystko co najważniejsze:
  30% białka pochodzącego z serwatki, WPC, WPI, WPH i izolowanej proteiny zarodków pszenicy, będącej bogatym źródłem L-glutaminy. Hydrolizowane białka zwierzece dostarczają w każdej porcji wolnych peptydowych form aminokwasów.. Poza tym 737 zawiera krystalicznie czyste, wolne aminokwasy L-leucynę i L-lizynę. Zestaw ten tworzy uniwersalny profil aminokwasowy o wysokiej wartości biologicznej. Taki skład aminogramu zapewnia dostęp do aminokwasów ilościowo i strukturalnie dopasowanych do zapotrzebowania zmienionego w wyniku treningu fizycznego.

  Optymalnie dobrany kompleks węglowodanów prostych i złożonych ma na celu jak najdłuższe oddziaływanie energetyczne na organizm. Węglowodany proste - szybkowchłanialne zapewniają energię bezpośrednio po spożyciu, natomiast złożone - wolnowchłanialne, długotrwale uwalniają składniki energetyczne.

  Wysoka zawartość glutaminy (30g kwasu glutaminowego/100g białka). Glutamina jest podstawowym aminokwasem ustrojowym. Jest transporterem azotu w przewodzie pokarmowym oraz prekursorem ważnych czynników metabolicznych (arginina, glutation, tauryna). Przyspiesza regenerację tkanki mięśniowej.

  Pełen zestaw witamin (E, C, B1, B2, PP, B6, B12, folacyna, biotyna, kwas pantotenowy) zapewnia uzupełnienie ich braków, do których często dochodzi przy systematycznych, intensywnych treningach.

  Aminokwasy w formie wolnej i peptydowej. Aminokwasy w takiej formie znane są wszystkim kulturystom jako popularny suplement. Dodanie aminokasów do odżywki wpływa na skrócenie czasu ich dostępności (przed uzyskiwaniem ich w długotrwałym procesie trawienia białek). Oprócz podstawowej funkcji budulcowej pełnią funkcję ochronną jako składnik regulatorów metabolicznych- enzymów i białek funkcjonalnych (transportowe, odpornościowe, receptory).

  * % Referencyjna wartość spożycia

  Jest to idealny preparat dla wszystkich którzy jedzą zbyt mało, biorąc pod uwagę obciążenie treningiem i potrzebę zwiększania wagi ciała. Publikacje naukowe zgodnie podają, że bez dostarczania do organizmu nadwyżki energii i dużej ilości białka (2g/kg wagi) nie można powiększyć masy ciała. Nawet najlepsza odżywka nie pomoże, jeżeli będzie używana w małej ilości. Zapotrzebowanie na białko osoby trenującej kulturystykę jest 4-krotnie większe niż przeciętnego nie trenującego człowieka. Dodatkowo, przy uprawianiu sportu wzrasta (średnio o 40-60%) zapotrzebowanie na energię a chcąc zwiększać wagę trzeba dostarczyć w posiłkach więcej energii niż się jej zużywa. Tak znaczne zwiększenie ilości codziennego pożywienia jest zwykle bardzo kłopotliwe, często zabieg ten sprowadza się do spożywania dużych ilości podstawowych produktów spożywczych (mleko, nabiał), czasem 'z przymusu'. GAINER 737™ to produkt dostarczający wszelkich niezbędnych składników łatwiej i mniejszym kosztem niż dodatkowe posiłki. Poza tym spożywanie smacznego szejka jest po prostu przyjemniejsze.


☆ Amix Gainer CarboJet Basic 3000 g ☆

Amix Gainer CarboJet Basic 3000 g Najniższa Cena Online

☆ Amix Gainer CarboJet Basic 3000 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amix
 • Nazwa produktu: Amix Gainer CarboJet Basic 3000 g
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  Gainer CarboJet Basic ma specjalnie skomponowany stosunek węglowodanów i białek, które przyczyniają się do rozwoju i utrzymania masy mięśniowej oraz jest bogaty w L-glutaminę i aminokwasy BCAA. Zrówoważony kompleks węglowodanów jest złożony z prędkich i powolnych węglowodanów dla słusznego dostarczania energii.

☆ TREC SOLID MASS 3000g Gainer MASA czekolada, 5901828342783 ☆

TREC SOLID MASS 3000g Gainer MASA czekolada, 5901828342783 Najniższa Cena Online

☆ TREC SOLID MASS 3000g Gainer MASA czekolada, 5901828342783 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trec
 • Nazwa produktu: TREC SOLID MASS 3000g Gainer MASA czekolada, 5901828342783
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:

  Wysokiej jakości odżywka węglowodanowo białkowa której zadaniem jest wsparcie prowadzonej diety uzupełnienie niedoborów substancji odżywczych sięgnij po nią jeżeli twoja dieta jest niełatwa do utrzymania ryzach zmagasz się np niedostateczną ilością kalorii każdego dnia ponadto może pełnić rolę zastępczego posiłku awaryjnych sytuacjach wysokiej jakości gainer odżywka na masę mieści potężną dawkę pełnowartościowego białka pochodzącego koncentratu protein serwatki wpc każda porcja to idealnie zbilansowana formuła odżywcza której zadaniem jest szybkie uzupełnienie braków prowadzonej diecie może pełnić rolę awaryjnego posiłku bardzo dobrze smakuje bez problemu się rozpuszcza wspiera szybką regenerację oraz rozwój masy mięśniowej wykazuje działanie antykataboliczne występuje gramaturach 1000g 3000g 5800g działanie trec solid mass trec solid mass niezwykle smaczna odżywka na masę rodzaju gainer składzie której wynajdziesz wysokiej jakości węglowodany złożone, a także pełnowartościowe źródło białka jakim jest koncentrat protein serwatki wpc charakteryzuje się on nadzwyczajnym aminogramem który jest swoistą gwarancją iż każda jego porcja gwarantuje twoim mięśniom dostęp do wszystkich niezbędnych aminokwasów dla skutecznej rozbudowy regeneracji upragnionej muskulatury każda porcja preparatu jest źródłem substancji odżywczych oraz kalorii których optymalna ilość diecie warunkuje osiągane efekty formuła obejmuje mieszankę najważniejszych witamin trec solid mass dzięki prawidłowo zbilansowanej formule może być bez problemu wykorzystywany roli zastępczego posiłku warto wspomniećzarówno smak jak rozpuszczalność stoi na bardzo wysokim poziomie smacznego mocne strony trec solid mass dopracowany smak nieskomplikowane prędkie przygotowanie każdej porcji rozpuszczalność preparatu nie przysparza żadnych problemów, a także niezwykle prawidłowo zbilansowana zawartość węglowodanów białka tłuszczów wyjątkowo dobrze się sprawdzi każdego dnia składniki trec solid mass formuła preparatu została oparta najwyższej jakości źródle węglowodanów złożonych maltodekstrynach oraz protein koncentrat białek serwatki wpc marka zadbał także wartościowy dodatek postaci kompleksu witaminowego rewelacyjnej przyswajalności wykorzystywanie trec solid mass odżywki na masę powstały celu uzupełnienia niedoboru substancji odżywczych diecie każdego sportowca który takowego wsparcia potrzebuje oczywiście takie aspekty jak smak rozpuszczalność stoją na wysokim poziomie dzięki czemu może pewnym zakresie pełnić rolę urozmaicenia nudnego monotonnego jadłospisu natomiast dzięki nadzwyczajnemu zbilansowaniu substancji odżywczych sprawdzi się roli awaryjnego posiłku sposób użycia porcja 100 gram do czterech razy dziennie dni treningowe porcja rano po przebudzeniu ii porcja do godziny po treningu pozostałe porcje pomiędzy posiłkami dni nietreningowe porcja rano po przebudzeniu pozostałe porcje pomiędzy posiłkami przeciwwskazania występowanie uczulenia na jakąkolwiek substancję znajdującą się preparacie na ile wystarcza ten suplement...


☆ Trec solid mass - 3000g - vanilla ☆

Trec solid mass - 3000g - vanilla Najniższa Cena Online

☆ Trec solid mass - 3000g - vanilla - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: Trec solid mass - 3000g - vanilla
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  TREC SOLID MASS 3000 g Truskawka Podstawowa odżywka węglowodanowo-białkowa typu gainer asygnowana dla intensywnie trenujących sportowców
  • zawiera niedługo-, przeciętnie- i długołańcuchowe węglowodany oraz koncentrat białka serwatkowego
  • źródło wysoce biodostępnych węglowodanów oraz białka

  SOLID MASS to podstawowa odżywka węglowodanowo-białkowa rodzaju gainer przeznaczona dla intensywnie trenujących sportowców, których celem jest powiększenie masy ciała.

  SOLID MASS mieści niedługo-, średnio- i długołańcuchowe węglowodany i koncentrat białka serwatkowego. Preparat stanowi źródło wysoce biodostępnych węglowodanów i białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

  SOLID MASS wzbogacono w dodatku w kompleks ułatwiający dopełnianie witamin w codziennej diecie.

  Suplement diety

  Sposób wykorzystania

  Jednorazową porcję preparatu – 100 g (3,5 miarki) rozpuścić w 250 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. Stosować 4 porcje dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godziny po treningu, pozostałe porcje pomiędzy posiłkami. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, pozostałe porcje pomiędzy posiłkami.

  Ostrzeżenia

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut różnorodnej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Czerwień koszenilowa, może posiadać krzywdzący wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Artykuł może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

  składniki

  Maltodekstryny; koncentrat białka serwatki (z mleka); dekstroza; skrobia ryżowa; kakao w proszku dla smaku czekoladowego; regulator kwasowości dla smaku truskawkowego - kwas cytrynowy; substancja słodząca – sukraloza; kompleks witamin [wit. C (kwas L-askorbinowy); niacyna (nikotynamid); wit. E (octan DL-Alfa-tokoferylu); kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia); wit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny); wit. B2 (ryboflawina); wit. B1 (monoazotan tiaminy); kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy); biotyna (D-biotyna); wit. B12 (cyjanokobalamina)]; barwnik dla smaku waniliowego – beta karoten; barwnik dla smaku truskawkowego – czerwień koszenilowa.
☆ Trec mass xxl -3kg czekolda (5901828341038) ☆

Trec mass xxl -3kg czekolda (5901828341038) Najniższa Cena Online

☆ Trec mass xxl -3kg czekolda (5901828341038) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trec
 • Nazwa produktu: Trec mass xxl -3kg czekolda (5901828341038)
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  • Wysokiej jakości koncentrat białka serwatki i trafnie dopasowanych mono-, oligo- i polisacharydów
  • zawiera węglowodany i białko, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej
  • zawiera kompleks witamin,w tym wit. B6, która wspomaga korzystny metabolizm protein i glikogenu
  • artykuł rekomendowany dla sportowców dążących do szybkiego wzrostu masy ciała

  MASS XXL TO idealnE UZUPEŁNIENIE DIETY OSÓB W OKRESIE zwiększANIA MASY MIĘŚNIOWEJ
  Dążąc do przyrostu masy mięśniowej musimy regularnie zasilać swój organizm porcjami trafnie zbilansowanego pożywienia. Co oznacza korzystne zbilansowane w tym przypadku? Odnosi się ono do adekwatnego stosunku białka do węglowodanów. Podstawowym zaleceniem, na bazie którego układa się diety ukierunkowane na zwiększenie masy mięśniowej jest: 80% zawartości węglowodanów i 20% białka. I właśnie na bazie takiej proporcji opracowany został skład sztandarowego gainera trec – Mass XXl. Mass XXL to idealne uzupełnienie codziennego żywienia w okresie budowania mięśniowej.
  PŁYNNA POSTAĆ MASS XXL TO OGROMNA ZALETA W OKRESIE rozszerzANIA MASY MIĘŚNIOWEJ, stanowczo W PORZE POTRENINGOWEJ
  Osią każdej diety, także tej ukierunkowanej na powiększanie masy mięśniowej, jest regularne spożywanie posiłków w odstępach około 3 godzinnych. Niestety, ale chcąc prawidłowo wyglądać i osiągać coraz udoskonalone efekty treningowe należy jeść 5 - 6 razy na dobę. Niejednokrotnie jest tak, iż nie mamy czasu na przygotowanie takiej ilości posiłków, a tym bardziej ich bilansowanie. Za każdym razem wtedy możemy sięgnąć po porcję Maxx XXl. Porcja tego gainera trec dostarczy korzystną liczba węglowodanów i białka.
  Zastępując tradycyjny posiłek gainerem Mass XXl dostarczamy do organizmu porcję łatwostrawnego i błyskawicznie przyswajalnego pożywienia. Osiągamy w ten sposób sporą oszczędność energetyczną, gdyż ustrój nie będzie musiał nasilać procesów metabolicznych na zapotrzebowania trawienia pożywienia jak w przypadku klasycznego posiłku.
  Posiłek w postaci porcji Mass XXl to wspaniałe rozwiązanie w porze potreningowej, oczywiście po uprzednim uzupełnieniu węglowodanów (carbo/vitago) i antykatabolików (aminokwasy BCAA, glutamina). Organizm po intensywnym wysiłku jest tak skoncentrowany na zadaniu regeneracji mięśniowej, iż zmuszenie go do trawienia ciężkostrawnego posiłku mogłoby tylko zakłócać ten ważny w kontekście adaptacji treningowej proces. Pamiętaj, potreningowe okno anaboliczne nie zamyka się w 15 minut po zakończeniu treningu. Ono może być otwarte jeszcze mnóstwo godzin. Z tego względu jako potreningowy posiłek rewelacyjnie sprawdzi się gainer trec Mass XXL. Jego płynna postać spowoduje, iż nie będzie on nadmiernie obciążał układu pokarmowego. Dodatkowo ten gainer trec może pochwalić się świetnym składem węglowodanowym i białkowym. Podstawą profilu węglowodanowego są maltodekstryny, a nie fruktoza czy sacharoza, które są cukrami słabo odbudowującymi mięśnie. Bazą białkową Mass XXl jest białko serwatkowe, będą najwyżej jakości proteiną pełnowartościową, która będzie na dodatek wzmacniać potencjał anaboliczny w okresie potreningowym.
  MASS XXL TO TAKŻE korzystnY SPOSÓB GDY BRAK APETYTU
  Częstym problemem osób stawiających sobie za cel powiększenie masy mięśniowej jest brak apetytu. Spożywanie kolejne porcji kurczaka z ryżem może stać się wówczas niewykonalne. O dużo łatwiej jednak posiłek o wysokiej kaloryczności wypić aniżeli zjeść! Z tego względu, gdy dosięgają Cię problemy z apetytem zastąp nawet 2 posiłki na przestrzeni dnia płynną porcją Mass XXl. Przyswojenie białek i węglowodanów z tego gainera trec będzie ułatwione, gdyż Mass XXl wzbogacony jest w kompleks witamin sterujących trawieniem i absorbowaniem pożywienia (głównie witaminy z grupy B). Czy jeszcze stoi coś na przeszkodzie by rozpocząć dzieło budowania masy mięśniowej? Z Mass XXL to zadanie będzie nie tylko łatwiejsze lecz i dużo smaczniejsze!

☆ TREC MASS XXL - 3000 g GAINER NA MASE truskawka ☆

TREC MASS XXL - 3000 g GAINER NA MASE truskawka Najniższa Cena Online

☆ TREC MASS XXL - 3000 g GAINER NA MASE truskawka - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: TREC MASS XXL - 3000 g GAINER NA MASE truskawka
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  • Wysokiej jakości koncentrat białka serwatki i adekwatnie przypasowanych mono-, oligo- i polisacharydów
  • gromadzi węglowodany oraz białko, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej
  • mieści kompleks witamin,w tym wit. B6, która wspomaga korzystny metabolizm protein i glikogenu
  • artykuł polecany dla sportowców dążących do prędkiego wzrostu masy ciała

  MASS XXL TO wyśmienitE UZUPEŁNIENIE DIETY OSÓB W OKRESIE zwiększANIA MASY MIĘŚNIOWEJ
  Dążąc do przyrostu masy mięśniowej musimy regularnie zasilać swój organizm porcjami optymalnie zbilansowanego pożywienia. Co oznacza prawidłowe zbilansowane w tym przypadku? Odnosi się ono do optymalnego stosunku białka do węglowodanów. Podstawowym zaleceniem, na bazie którego układa się diety ukierunkowane na rozszerzenie masy mięśniowej jest: 80% zawartości węglowodanów i 20% białka. I właśnie na bazie takiej proporcji opracowany został skład sztandarowego gainera trec – Mass XXl. Mass XXL to idealne uzupełnienie codziennego żywienia w okresie budowania mięśniowej.
  PŁYNNA POSTAĆ MASS XXL TO OGROMNA ZALETA W OKRESIE zwiększANIA MASY MIĘŚNIOWEJ, wyjątkowo W PORZE POTRENINGOWEJ
  Osią każdej diety, także tej ukierunkowanej na rozszerzanie masy mięśniowej, jest regularne spożywanie posiłków w odstępach około 3 godzinnych. Niestety, lecz chcąc korzystnie wyglądać i osiągać coraz lepsze efekty treningowe należy jeść 5 - 6 razy na dobę. Niejednokrotnie jest tak, iż nie mamy czasu na przygotowanie takiej ilości posiłków, a tym bardziej ich bilansowanie. Zawsze wtedy możemy sięgnąć po porcję Maxx XXl. Porcja tego gainera trec dostarczy poprawną liczba węglowodanów i białka.
  Zastępując konwencjonalny posiłek gainerem Mass XXl dostarczamy do organizmu porcję łatwostrawnego i momentalnie przyswajalnego pożywienia. Osiągamy w ten sposób sporą oszczędność energetyczną, gdyż ustrój nie będzie musiał nasilać procesów metabolicznych na zapotrzebowania trawienia pożywienia jak w przypadku tradycyjnego posiłku.
  Posiłek w postaci porcji Mass XXl to doskonałe rozwiązanie w porze potreningowej, oczywiście po uprzednim uzupełnieniu węglowodanów (carbo/vitago) i antykatabolików (aminokwasy BCAA, glutamina). Organizm po intensywnym wysiłku jest tak skoncentrowany na zadaniu regeneracji mięśniowej, że zmuszenie go do trawienia ciężkostrawnego posiłku mogłoby tylko zakłócać ten ważny w kontekście adaptacji treningowej cykl. Pamiętaj, potreningowe okno anaboliczne nie zamyka się w 15 minut po zakończeniu treningu. Ono może być otwarte jeszcze niemało godzin. Z tego względu jako potreningowy posiłek nieprzeciętnie spełni oczekiwania gainer trec Mass XXL. Jego płynna postać spowoduje, że nie będzie on nadmiernie obciążał układu pokarmowego. Dodatkowo ten gainer trec może pochwalić się nieprzeciętnym składem węglowodanowym i białkowym. Podstawą profilu węglowodanowego są maltodekstryny, a nie fruktoza czy sacharoza, które są cukrami słabo odbudowującymi mięśnie. Bazą białkową Mass XXl jest białko serwatkowe, będą najwyżej jakości proteiną pełnowartościową, która będzie dodatkowo wzmacniać potencjał anaboliczny w okresie potreningowym.
  MASS XXL TO TAKŻE prawidłowY SPOSÓB GDY BRAK APETYTU
  Częstym problemem osób stawiających sobie za cel rozszerzenie masy mięśniowej jest brak apetytu. Spożywanie kolejne porcji kurczaka z ryżem może stać się wówczas niewykonalne. O mnóstwo łatwiej jednak posiłek o wysokiej kaloryczności wypić aniżeli zjeść! Z tego względu, gdy dosięgają Cię problemy z apetytem zastąp nawet 2 posiłki na przestrzeni dnia płynną porcją Mass XXl. Przyswojenie białek i węglowodanów z tego gainera trec będzie ułatwione, gdyż Mass XXl wzbogacony jest w kompleks witamin sterujących trawieniem i absorbowaniem pożywienia (na ogół witaminy z grupy B). Czy jeszcze stoi coś na przeszkodzie by rozpocząć dzieło budowania masy mięśniowej? Z Mass XXL to zadanie będzie nie tylko łatwiejsze lecz i dużo smaczniejsze!

☆ Trec solid mass - 3000g - strawberry (5901828342790) ☆

Trec solid mass - 3000g - strawberry (5901828342790) Najniższa Cena Online

☆ Trec solid mass - 3000g - strawberry (5901828342790) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: Trec solid mass - 3000g - strawberry (5901828342790)
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  TREC SOLID MASS 3000 g Truskawka Podstawowa odżywka węglowodanowo-białkowa rodzaju gainer dedykowana dla intensywnie trenujących sportowców
  • gromadzi krótko-, przeciętnie- i długołańcuchowe węglowodany oraz koncentrat białka serwatkowego
  • źródło wysoce biodostępnych węglowodanów i białka

  SOLID MASS to podstawowa odżywka węglowodanowo-białkowa typu gainer dedykowana dla intensywnie trenujących sportowców, których celem jest powiększenie masy ciała.

  SOLID MASS mieści niedługo-, przeciętnie- i długołańcuchowe węglowodany i koncentrat białka serwatkowego. Preparat stanowi źródło wysoce biodostępnych węglowodanów oraz białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

  SOLID MASS wzbogacono na dodatek w kompleks usprawniający dopełnianie witamin w codziennej diecie.

  Suplement diety

  Sposób wykorzystania

  Jednorazową porcję preparatu – 100 g (3,5 miarki) rozpuścić w 250 ml wody albo mleka, używając do tego szejkera albo miksera. Stosować 4 porcje dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godziny po treningu, pozostałe porcje między posiłkami. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, pozostałe porcje pomiędzy posiłkami.

  Ostrzeżenia

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być używany jako substytut różnorodnej diety. Preparat nie jest dedykowany dla dzieci, pań w ciąży i karmiących. Jednostajna dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Czerwień koszenilowa, może mieć destrukcyjny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Towar może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

  składniki

  Maltodekstryny; koncentrat białka serwatki (z mleka); dekstroza; skrobia ryżowa; kakao w proszku dla smaku czekoladowego; regulator kwasowości dla smaku truskawkowego - kwas cytrynowy; substancja słodząca – sukraloza; kompleks witamin [wit. C (kwas L-askorbinowy); niacyna (nikotynamid); wit. E (octan DL-Alfa-tokoferylu); kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia); wit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny); wit. B2 (ryboflawina); wit. B1 (monoazotan tiaminy); kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy); biotyna (D-biotyna); wit. B12 (cyjanokobalamina)]; barwnik dla smaku waniliowego – beta karoten; barwnik dla smaku truskawkowego – czerwień koszenilowa.
☆ gainer whey mass gain 3000 g marki Megabol ☆

gainer whey mass gain 3000 g marki Megabol Najniższa Cena Online

☆ gainer whey mass gain 3000 g marki Megabol - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Megabol
 • Nazwa produktu: gainer whey mass gain 3000 g marki Megabol
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:

  wyśmienita odżywka na masę której zakup nie zrujnuje twojego budżetu domowego formuła bazuje na kilku skrupulatnie dopasowanych źródłach węglowodanów i protein tym wpc i zarodków pszenicy preparat charakteryzuje się znakomicie zbilansowanymi substancjami odżywczymi oraz ciekawym smakiem prawidłową rozpuszczalnością wspiera rozwój jak szybką regenerację tkanki mięśniowej wybierz to co najlepsze nie przepłacaj wysokiej jakości preparat na masę której składzie wynajdziesz węglowodany najróżniejszym stopniu złożoności, a także wartościowe proteiny 20 sprzyja rozwojowi suchej masy mięśniowej i rozwojowi siły fizycznej skraca czas niezbędny na pełną regenerację organizmu choćby po wyjątkowo ciężkim treningu każda porcja dostarcza mieszankę potrzebnych aminokwasów endo, a także egzogennych zawiera dodatek witamin wyjątkowo dobrej przyswajalności cechuje się dopracowanym smakiem dobrą rozpuszczalnością jest to ekonomiczna odżywka dopracowanym składzie działanie megabol whey mass gain megabol whey mass gain ndash wysokokaloryczny gainer odżywka na masę wielkiej koncentracji wartościowego białka wyprodukowany został myślą wszelkich sportowcach którzy mają na celu szybkie powiększenie masy ciała potrzebują dopełniającego źródła energii świetnie sprawdzi się jako suplement zarówno dla amatorów treningu siłowego tym kulturystów jak przedstawicieli innych typów dyscyplin np sportów wytrzymałościowo siłowych wytrzymałościowych wpływa pozytywnie na szybkość jakość uzyskiwanych przyrostów masy mięśniowej oraz działa hamująco na katabolizm może pełnić rolę awaryjnego posiłku jednak zadbaj żeby był to dodatek uzupełnienie diety nie jej podstawa megabol whey mass gain ndash charakteryzuje się wysoką zawartością białka która sięga 20 każdej porcji pochodzi ono koncentratu protein serwatki wpc więc pełnowartościowego źródła budulca, a także zarodków pszenicy dzięki takiemu połączeniu uzyskano niezły profil aminokwasowy który jest niejako gwarancją tego iż twoje mięśnie będą miały dostęp do wszystkich niezbędnych aminokwasów niezbędnych do szybkiego rozwoju produktywnej regeneracji w dodatku interesująco smakuje bez problemu się rozpuszcza megabol whey mass gain ndash eksponuje się atrakcyjnym składem, a także wyjątkowo korzystną ceną zalety megabol whey mass gain niezła rozpuszczalność błogi smak znakomita wartość przemyślany skład świetny dobór dla osób zmagających się dietą poszukujących wsparcia jej prowadzeniu komponenty megabol whey mass gain wysokiej jakości maltodekstryny węglowodany złożone dekstroza oraz mieszanka koncentratu białka serwatki wpc protein pozyskiwanych zarodków pszenicy wszystko to podkreślone dodatkiem mieszanki witamin stosowanie megabol whey mass gain rekomendowany jest celu uzupełnienia braków diecie substancji odżywczych jak jej zbyt niskiej kaloryczności każda porcja to potężna dawka węglowodanów protein sposób wykorzystania porcja 50 gram do trzech razy dziennie ndash zależnie od zapotrzebowania na składniki odżywcze przeciwwskazania występowanie uczulenia na jakąkolwiek substan...Podobne zestawienia:


Najtańsze Gainery na masę do 3000 g – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze Gainery na masę do 3000 g, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich odżywek typu Gainer do 3000 g jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mass Pak 3000G ☆

Mass Pak 3000G Najniższa Cena Online

☆ Mass Pak 3000G - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 6Pak Nutrition
 • Nazwa produktu: Mass Pak 3000G
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  Gainer MASS PAK - 3 kg

  Gainer MASS PAK to progresywny suplement diety dedykowany dla osób o powiększonym zapotrzebowaniu na kalorie. Genialny w trakcie budowania masy mięśniowej. Nieprzeciętnie sprawdzi się w sportach siłowych.

  SMAK: słony karmel


  Dla kogo jest MASS PAK?

  MASS PAK został stworzony z myślą o osobach uprawiających różne dyscypliny sportowe, a zwłaszcza treningi siłowe, wytrzymałościowe i wydolnościowe (czyli intensywne i wyczerpujące). Pamiętaj,wykorzystywanie odżywek węglowodanowo-białkowych uzależnione jest od typu i intensywności treningu oraz od stopnia progresywnia. A po co w ogóle stosujemy produkty tego typu?

  Produkty węglowodanowo-białkowe stosujemy, kiedy pełnowartościowa dieta przy odpowiednim treningu to za niedużo do osiągnięcia zamierzonych celów.

  Jeśli nie widzisz progresu w budowie swojej masy mięśniowej, jeśli jesteś osobą o typie ektomorficznym (czyli trudno przybierasz na wadze) lub po prostu jeśli Ci trzeba obszerniejszej ilości węglowodanów jako paliwa energetycznego – odżywki będące połączeniem węglowodanów i białka są znakomitym wyborem. MASS PAK został na dodatek wzbogacony o kreatynę, taurynę i L-glicynę.

  Energia a glikogen

  przystępność energii podczas ćwiczeń moduluje fizjologiczną odpowiedź na trening. Obecnie glikogen jest uważany nie tylko za substrat energetyczny, ale także za regulator szlaków sygnałowych regulujących adaptacje w odpowiedzi na wysiłek. Zaobserwowano, iż odpowiedź anaboliczna po treningu oporowym zależy od stanu zapasów glikogenu1.

  Czym tak naprawdę jest glikogen?

  Węglowodany są magazynowane jako glikogen wątrobowy i mięśniowy. Glikogen to rozgałęziony polimer glukozy, w którym komórki przechowują i wykorzystują glukozę w celu zaspokojenia swych potrzeb energetycznych. Glikogen mięśniowy jest głównym źródłem energii podczas długofalowych ćwiczeń o średniej do wysokiej intensywności. Rozwój zmęczenia podczas wyczerpujących ćwiczeń jest często związany z niskimi stężeniami glikogenu w mięśniach. Poziom glikogenu w mięśniach jest przeważnie przywracany do poziomu sprzed treningu w ciągu 24 godzin, jeśli zapewniona jest wystarczająca ilość węglowodanów. Dlatego również zalecenia żywieniowe dla sportowców wytrzymałościowych sugerują wysoką dostępność węglowodanów w celu regeneracji powysiłkowej w celu uzupełnienia zapasów glikogenu2.

  Białko jako składnik odżywczy jest ponadto ważne

  Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu i wspiera w utrzymaniu zdrowych kości3. Znając rolę i znaczenie białek i węglowodanów bez dwóch zdań można stwierdzić, iż połączenie ich w jednym produkcie ma sens. A oprócz tego obecne wyniki badań sugerują, iż wyraźną przewagę w magazynowaniu glikogenu mięśniowego po wysiłku można osiągnąć dzięki dodaniu białka do suplementu węglowodanowego.

  Gainer MASS PAK - 3 kg

  elementy: maltodekstryna (69 %), glukoza (14 %), koncentrat białka serwatkowego ( z mleka) (8 %), aromaty1, barwnik (karmel amoniakalny)1, monohydrat kreatyny (2,28 %), tauryna (2 %), L-glicyna (2 %), aromaty2,3,4,5, substancja zagęszczająca (guma celulozowa), sól4, barwnik (katoteny)2, koncentrat soku buraczanego w proszku (dla zabarwienia)3, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)sup>3, substancja słodząca (sukraloza). Może zawierać niezamierzoną obecność soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.. Dotyczy towaru o smaku: czekoladowym1, waniliowym2, malinowym3, solonego karmelu4, masła orzechowego5.


  MASS PAK

  Suplement diety. gromadzi cukry i substancję słodzącą. Produkt dostarczający elementy odżywcze - na ogół węglowodany i białka, uzupełniający na dodatek dietę w monohydrat kreatyny, taurynę i L-glicynę. Białka przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, ich spożywanie wspiera budowę masy mięśniowej i pośrednio wspomaga regenerację mięśni po treningu. Dodatkowo białka pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Towar jest doskonałą propozycją dla osób wyczynowo uprawiających najróżniejsze dyscypliny sportu, stanowczo zalecany jako uzupełnienie diety w trakcie treningów siłowych, wytrzymałościowych i wydolnościowych.

  Zalecane spożycie

  Rozpuścić 3,5 miarki proszku (100 g) w 200 ml wody albo odtłuszczonego mleka. Spożywać rano, przed albo po treningu.

  Uwagi

  Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze części artykułu. Artykuł nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji towaru. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut najróżniejszej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

  Warunki przechowywania

  Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla drobnych dzieci. Bronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


☆ Megabol gainer 737 3000g (5907582338918) ☆

Megabol gainer 737 3000g (5907582338918) Najniższa Cena Online

☆ Megabol gainer 737 3000g (5907582338918) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Megabol
 • Nazwa produktu: Megabol gainer 737 3000g (5907582338918)
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis gainera:

  GAINER 737™
  Preparat klasy 'gainer', podwyższona – 30% zawartość białka. Najbardziej aktualne opracowania dotyczące dietetyki sportowej zalecają taką właśnie ilość białka w preparatach białkowo-węglowodanowych.

  GAINER 737™ jest wynikiem wielomiesięcznych prac mających na celu zaprojektowanie produktu o pełnowartościowym aminogramie, w pełni przyswajalnego i optymalnie wykorzystywanego przez organizm sportowca a zarazem przystępnego cenowo.

  GAINER 737™ zawiera wszystko co najważniejsze:
  30% białka pochodzącego z serwatki, WPC, WPI, WPH i izolowanej proteiny zarodków pszenicy, będącej bogatym źródłem L-glutaminy. Hydrolizowane białka zwierzece dostarczają w każdej porcji wolnych peptydowych form aminokwasów.. Poza tym 737 zawiera krystalicznie czyste, wolne aminokwasy L-leucynę i L-lizynę. Zestaw ten tworzy uniwersalny profil aminokwasowy o wysokiej wartości biologicznej. Taki skład aminogramu zapewnia dostęp do aminokwasów ilościowo i strukturalnie dopasowanych do zapotrzebowania zmienionego w wyniku treningu fizycznego.

  Optymalnie dobrany kompleks węglowodanów prostych i złożonych ma na celu jak najdłuższe oddziaływanie energetyczne na organizm. Węglowodany proste - szybkowchłanialne zapewniają energię bezpośrednio po spożyciu, natomiast złożone - wolnowchłanialne, długotrwale uwalniają składniki energetyczne.

  Wysoka zawartość glutaminy (30g kwasu glutaminowego/100g białka). Glutamina jest podstawowym aminokwasem ustrojowym. Jest transporterem azotu w przewodzie pokarmowym oraz prekursorem ważnych czynników metabolicznych (arginina, glutation, tauryna). Przyspiesza regenerację tkanki mięśniowej.

  Pełen zestaw witamin (E, C, B1, B2, PP, B6, B12, folacyna, biotyna, kwas pantotenowy) zapewnia uzupełnienie ich braków, do których często dochodzi przy systematycznych, intensywnych treningach.

  Aminokwasy w formie wolnej i peptydowej. Aminokwasy w takiej formie znane są wszystkim kulturystom jako popularny suplement. Dodanie aminokasów do odżywki wpływa na skrócenie czasu ich dostępności (przed uzyskiwaniem ich w długotrwałym procesie trawienia białek). Oprócz podstawowej funkcji budulcowej pełnią funkcję ochronną jako składnik regulatorów metabolicznych- enzymów i białek funkcjonalnych (transportowe, odpornościowe, receptory).

  * % Referencyjna wartość spożycia

  Jest to idealny preparat dla wszystkich którzy jedzą zbyt mało, biorąc pod uwagę obciążenie treningiem i potrzebę zwiększania wagi ciała. Publikacje naukowe zgodnie podają, że bez dostarczania do organizmu nadwyżki energii i dużej ilości białka (2g/kg wagi) nie można powiększyć masy ciała. Nawet najlepsza odżywka nie pomoże, jeżeli będzie używana w małej ilości. Zapotrzebowanie na białko osoby trenującej kulturystykę jest 4-krotnie większe niż przeciętnego nie trenującego człowieka. Dodatkowo, przy uprawianiu sportu wzrasta (średnio o 40-60%) zapotrzebowanie na energię a chcąc zwiększać wagę trzeba dostarczyć w posiłkach więcej energii niż się jej zużywa. Tak znaczne zwiększenie ilości codziennego pożywienia jest zwykle bardzo kłopotliwe, często zabieg ten sprowadza się do spożywania dużych ilości podstawowych produktów spożywczych (mleko, nabiał), czasem 'z przymusu'. GAINER 737™ to produkt dostarczający wszelkich niezbędnych składników łatwiej i mniejszym kosztem niż dodatkowe posiłki. Poza tym spożywanie smacznego szejka jest po prostu przyjemniejsze.


☆ gainer whey mass gain 3000 g marki Megabol ☆

gainer whey mass gain 3000 g marki Megabol Najniższa Cena Online

☆ gainer whey mass gain 3000 g marki Megabol - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Megabol
 • Nazwa produktu: gainer whey mass gain 3000 g marki Megabol
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:

  znakomita odżywka na masę której zakup nie zrujnuje twojego budżetu domowego formuła bazuje na kilku precyzyjnie dostosowanych źródłach węglowodanów, a także protein tym wpc, a także zarodków pszenicy preparat znamionuje się genialnie zbilansowanymi substancjami odżywczymi i atrakcyjnym smakiem korzystną rozpuszczalnością wspiera rozwój jak szybką regenerację tkanki mięśniowej wybierz to co najkorzystniejsze nie przepłacaj wysokiej jakości preparat na masę której składzie odnajdziesz węglowodany zróżnicowanym stopniu złożoności i wartościowe proteiny 20 sprzyja rozwojowi suchej masy mięśniowej i rozwojowi siły fizycznej skraca czas potrzebny na całkowitą regenerację organizmu choćby po niezwykle ciężkim treningu każda porcja dostarcza mieszankę koniecznych aminokwasów endo oraz egzogennych gromadzi dodatek witamin szczególnie prawidłowej przyswajalności znamionuje się dopracowanym smakiem korzystną rozpuszczalnością jest to ekonomiczna odżywka dopracowanym składzie działanie megabol whey mass gain megabol whey mass gain ndash wysokokaloryczny gainer odżywka na masę dużej koncentracji wartościowego białka produkowany został myślą wszystkich sportowcach którzy mają na celu prędkie rozszerzenie masy ciała potrzebują dodatkowego źródła energii nadzwyczajnie spełni oczekiwania jako suplement równocześnie dla amatorów treningu siłowego tym kulturystów jak przedstawicieli innych typów dyscyplin np sportów wytrzymałościowo siłowych wytrzymałościowych wpływa pozytywnie na prędkość jakość uzyskiwanych przyrostów masy mięśniowej oraz działa hamująco na katabolizm może pełnić rolę awaryjnego posiłku jednak zadbaj żeby był to dodatek uzupełnienie diety nie jej podstawa megabol whey mass gain ndash charakteryzuje się wysoką zawartością białka która sięga 20 każdej porcji pochodzi ono koncentratu protein serwatki wpc więc pełnowartościowego źródła budulca oraz zarodków pszenicy dzięki takiemu połączeniu uzyskano niezły profil aminokwasowy który jest niejako gwarancją tego iż twoje mięśnie będą miały dostęp do wszystkich potrzebnych aminokwasów potrzebnych do prędkiego rozwoju wydajnej regeneracji w dodatku ciekawie smakuje bezproblemowo się rozpuszcza megabol whey mass gain ndash akcentuje się niebanalnym składem, a także nad wyraz dobrą ceną atuty megabol whey mass gain niezła rozpuszczalność przyjemny smak idealna wartość przemyślany skład wyśmienity dobór dla osób zmagających się dietą poszukujących wsparcia jej prowadzeniu składniki megabol whey mass gain wysokiej jakości maltodekstryny węglowodany złożone dekstroza oraz mieszanka koncentratu białka serwatki wpc protein pozyskiwanych zarodków pszenicy wszystko to podkreślone dodatkiem mieszanki witamin używanie megabol whey mass gain sugerowany jest celu uzupełnienia braków diecie substancji odżywczych jak jej zbyt niskiej kaloryczności każda porcja to konkretna dawka węglowodanów protein sposób wykorzystania porcja 50 gram do trzech razy dziennie ndash zależnie od zapotrzebowania na komponenty odżywcze przeciwwskazania występowanie uczulenia na jakąkolwiek substan...


☆ Amix Gainer CarboJet Basic 3000 g ☆

Amix Gainer CarboJet Basic 3000 g Najniższa Cena Online

☆ Amix Gainer CarboJet Basic 3000 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amix
 • Nazwa produktu: Amix Gainer CarboJet Basic 3000 g
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  Gainer CarboJet Basic ma specjalnie skomponowany stosunek węglowodanów i białek, które przyczyniają się do rozwoju i utrzymania masy mięśniowej oraz jest bogaty w L-glutaminę i aminokwasy BCAA. Zrówoważony kompleks węglowodanów jest złożony z szybkich i powolnych węglowodanów dla adekwatnego dostarczania energii.

☆ TREC SOLID MASS 3000g Gainer MASA czekolada, 5901828342783 ☆

TREC SOLID MASS 3000g Gainer MASA czekolada, 5901828342783 Najniższa Cena Online

☆ TREC SOLID MASS 3000g Gainer MASA czekolada, 5901828342783 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trec
 • Nazwa produktu: TREC SOLID MASS 3000g Gainer MASA czekolada, 5901828342783
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:

  Wysokiej jakości odżywka węglowodanowo białkowa której zadaniem jest wsparcie prowadzonej diety uzupełnienie niedoborów substancji odżywczych sięgnij po nią jeżeli twoja dieta jest nieprzystępna do utrzymania ryzach zmagasz się np niedostateczną ilością kalorii każdego dnia w dodatku może pełnić rolę zastępczego posiłku awaryjnych sytuacjach wysokiej jakości gainer odżywka na masę mieści konkretną dawkę pełnowartościowego białka pochodzącego koncentratu protein serwatki wpc każda porcja to doskonale zbilansowana formuła odżywcza której zadaniem jest szybkie uzupełnienie braków prowadzonej diecie może pełnić rolę awaryjnego posiłku nad wyraz poprawnie smakuje bez problemu się rozpuszcza wspiera szybką regenerację i rozwój masy mięśniowej wykazuje działanie antykataboliczne występuje gramaturach 1000g 3000g 5800g działanie trec solid mass trec solid mass niezwykle smaczna odżywka na masę typu gainer składzie której odszukasz wysokiej jakości węglowodany złożone i pełnowartościowe źródło białka jakim jest koncentrat protein serwatki wpc znamionuje się on idealnym aminogramem który jest swoistą gwarancją iż każda jego porcja zagwarantuje twoim mięśniom dostęp do wszelkich koniecznych aminokwasów dla wydajnej rozbudowy regeneracji upragnionej muskulatury każda porcja preparatu jest źródłem substancji odżywczych oraz kalorii których odpowiednia liczba diecie warunkuje osiągane efekty formuła obejmuje mieszankę najważniejszych witamin trec solid mass dzięki poprawnie zbilansowanej formule może być bezproblemowo używany roli zastępczego posiłku warto wspomniećzarówno smak jak rozpuszczalność stoi na nad wyraz wysokim poziomie smacznego mocne strony trec solid mass dopracowany smak nietrudne prędkie przygotowanie każdej porcji rozpuszczalność preparatu nie przysparza żadnych problemów oraz nad wyraz dobrze zbilansowana zawartość węglowodanów białka tłuszczów wyjątkowo należycie się sprawdzi każdego dnia komponenty trec solid mass formuła preparatu została oparta najwyższej jakości źródle węglowodanów złożonych maltodekstrynach i protein koncentrat białek serwatki wpc producent zadbał także wartościowy dodatek postaci kompleksu witaminowego genialnej przyswajalności wykorzystywanie trec solid mass odżywki na masę powstały celu uzupełnienia niedoboru substancji odżywczych diecie każdego sportowca który takowego wsparcia potrzebuje oczywiście takie aspekty jak smak rozpuszczalność stoją na wysokim poziomie dzięki temu może pewnym zakresie pełnić rolę urozmaicenia nudnego monotonnego jadłospisu natomiast dzięki nadzwyczajnemu zbilansowaniu substancji odżywczych sprawdzi się roli awaryjnego posiłku sposób zastosowania porcja 100 gram do czterech razy dziennie dni treningowe porcja rano po przebudzeniu ii porcja do godziny po treningu pozostałe porcje między posiłkami dni nietreningowe porcja rano po przebudzeniu pozostałe porcje między posiłkami przeciwwskazania występowanie uczulenia na jakąkolwiek substancję znajdującą się preparacie na ile wystarcza ten suplement...Podsumowanie, czyli jaka odżywka Gainer dla sportowców do 3000 g najlepsza?


Najlepsze Gainery na masę do 3000 g w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gainery na masę do 3000 g w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre Gainery – Zestawienie styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych odżywek typu Gainer do 3000 g nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych odżywek na masę typu Gainer dla sportowców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka odżywka Gainer dla sportowców do 3000 g opinie i efekty,
 • dobre Gainery na masę do 3000 g cena,
 • ranking odżywek typu Gainer do 3000 g,
 • odżywka Gainer dla sportowców do 3000 g jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o Gainerach do 3000 g

#1 Gdzie szukać opinii o Gainerach do 3000 g?

Aktualnie zaprezentowane informacje o Gainerach do 3000 g odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka odżywka Gainer dla sportowców do 3000 g najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych Gainerach do 3000 g warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami węglowodanowo-białkowymi typu Gainer dla sportowców na masę do 3000 g, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie Gainery na masę do 3000 g są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z odżywkami węglowodanowo-białkowymi typu Gainer dla sportowców na masę do 3000 g zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach Gainery na masę do 3000 g to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *