FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking odżywek typu Gainer do 100 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Odżywki typu Gainer na masę / Ranking odżywek typu Gainer do 100 zł


Pomagamy w wyborze dobrych odżywek typu Gainer do 100 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych odżywek typu Gainer do 100 zł,
 • TOP5 często wybieranych odżywek na masę typu Gainer dla sportowców.

Jakie Gainery na masę do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gainery na masę do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking odżywek typu Gainer do 100 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Activlab mass up - 3500g - dark chocolate ☆

Activlab mass up - 3500g - dark chocolate Najniższa Cena Online

☆ Activlab mass up - 3500g - dark chocolate - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACTIVLAB
 • Nazwa produktu: Activlab mass up - 3500g - dark chocolate
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:

  Gainer Mass Up gromadzi najwyższej jakości koncentrat białka serwatkowego, optymalny stosunek węglowodanów prostych i złożonych oraz taurynę i monohydrat kreatyny. W dodatku spory profil aminokwasowy, w tym BCAA.


☆ mass up - 3500g - strawberry marki Activlab ☆

mass up - 3500g - strawberry marki Activlab Najniższa Cena Online

☆ mass up - 3500g - strawberry marki Activlab - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACTIVLAB
 • Nazwa produktu: mass up - 3500g - strawberry marki Activlab
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:

  Gainer Mass Up posiada najwyższej jakości koncentrat białka serwatkowego, słuszny stosunek węglowodanów prostych i złożonych oraz taurynę i monohydrat kreatyny. W dodatku pokaźny profil aminokwasowy, w tym BCAA.


☆ carb x 1200 g marki Applied nutrition ☆

carb x 1200 g marki Applied nutrition Najniższa Cena Online

☆ carb x 1200 g marki Applied nutrition - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Applied Nutrition
 • Nazwa produktu: carb x 1200 g marki Applied nutrition
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  Carb X to mieszanka, która służy jako szybkie źródło energii, ponieważ zawiera w głównej mierze węglowodany, a w szczególności silnie rozgałęzioną cykliczną dekstrynę. Dużą zaletą jest to, że nie posiada żadnego cukru. W składzie formuły znajduje się również AstraGin®, naturalny związek użytkowany w celu poprawy wchłaniania składników odżywczych i wspierania zdrowia jelit.

☆ Activlab mass up - 3500g - vanilla (5907368862828) ☆

Activlab mass up - 3500g - vanilla (5907368862828) Najniższa Cena Online

☆ Activlab mass up - 3500g - vanilla (5907368862828) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACTIVLAB
 • Nazwa produktu: Activlab mass up - 3500g - vanilla (5907368862828)
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:

  Gainer Mass Up posiada najwyższej jakości koncentrat białka serwatkowego, optymalny stosunek węglowodanów prostych i złożonych i taurynę i monohydrat kreatyny. Na dodatek obszerny profil aminokwasowy, w tym BCAA.


☆ żel endurosnack 10 x 75 g marki Nutrend ☆

żel endurosnack 10 x 75 g marki Nutrend Najniższa Cena Online

☆ żel endurosnack 10 x 75 g marki Nutrend - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nutrend
 • Nazwa produktu: żel endurosnack 10 x 75 g marki Nutrend
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  Żel Endurosnack to postępowy żel energetyczny o stopniowym uwalnianiu energii, który jest niezwykle wyraźny na przykład dla sportowców efektywnościowych. Żel Endurosnack zapobiega spadkowi energii, wskutek czego wydajnie wspomaga produktywność sportową. Zawierając aminokwasy BCAA chroni dodatkowo masę mięśniową w trakcie ćwiczenia.

☆ Mass Pak 3000G ☆

Mass Pak 3000G Najniższa Cena Online

☆ Mass Pak 3000G - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 6Pak Nutrition
 • Nazwa produktu: Mass Pak 3000G
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  Gainer MASS PAK - 3 kg

  Gainer MASS PAK to innowacyjny suplement diety dedykowany dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na kalorie. Idealny w trakcie budowania masy mięśniowej. Genialnie stanie na wysokości zadania w sportach siłowych.

  SMAK: słony karmel


  Dla kogo jest MASS PAK?

  MASS PAK został wytwarzany z myślą o osobach uprawiających przeróżne dyscypliny sportowe, a zwłaszcza treningi siłowe, wytrzymałościowe i wydolnościowe (czyli intensywne i wyczerpujące). Pamiętaj,używanie odżywek węglowodanowo-białkowych uzależnione jest od rodzaju i intensywności treningu oraz od stopnia zaawansowania. A po co w ogóle stosujemy produkty tego typu?

  Produkty węglowodanowo-białkowe stosujemy, kiedy pełnowartościowa dieta przy odpowiednim treningu to za mało do osiągnięcia zamierzonych celów.

  Jeśli nie widzisz progresu w budowie swej masy mięśniowej, jeśli jesteś osobą o typie ektomorficznym (czyli trudno przybierasz na wadze) lub po prostu jeśli potrzebujesz obszerniejszej ilości węglowodanów jako paliwa energetycznego – odżywki będące połączeniem węglowodanów i białka są wyśmienitym wyborem. MASS PAK został na dodatek wzbogacony o kreatynę, taurynę i L-glicynę.

  Energia a glikogen

  przystępność energii podczas ćwiczeń moduluje fizjologiczną odpowiedź na trening. Obecnie glikogen jest uważany nie tylko za substrat energetyczny, ale także za regulator szlaków sygnałowych regulujących adaptacje w odpowiedzi na wysiłek. Zaobserwowano, że odpowiedź anaboliczna po treningu oporowym zależy od stanu zapasów glikogenu1.

  Czym tak naprawdę jest glikogen?

  Węglowodany są magazynowane jako glikogen wątrobowy i mięśniowy. Glikogen to rozgałęziony polimer glukozy, w którym komórki przechowują i wykorzystują glukozę w celu zaspokojenia swych potrzeb energetycznych. Glikogen mięśniowy jest głównym źródłem energii w trakcie długotrwałych ćwiczeń o średniej do wysokiej intensywności. Rozwój zmęczenia podczas wyczerpujących ćwiczeń jest nieraz związany z niskimi stężeniami glikogenu w mięśniach. Poziom glikogenu w mięśniach jest typowo przywracany do poziomu sprzed treningu w ciągu 24 godzin, jeśli zapewniona jest wystarczająca ilość węglowodanów. Dlatego również zalecenia żywieniowe dla sportowców wytrzymałościowych sugerują wysoką przystępność węglowodanów w celu regeneracji powysiłkowej w celu uzupełnienia zapasów glikogenu2.

  Białko jako komponent odżywczy jest na dodatek ważne

  Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu, a także wspiera w utrzymaniu zdrowych kości3. Znając rolę i znaczenie białek i węglowodanów na pewno można stwierdzić, iż połączenie ich w jednym produkcie ma sens. A oprócz tego obecne wyniki badań sugerują, iż wyraźną przewagę w magazynowaniu glikogenu mięśniowego po wysiłku można osiągnąć dzięki dodaniu białka do suplementu węglowodanowego.

  Gainer MASS PAK - 3 kg

  składniki: maltodekstryna (69 %), glukoza (14 %), koncentrat białka serwatkowego ( z mleka) (8 %), aromaty1, barwnik (karmel amoniakalny)1, monohydrat kreatyny (2,28 %), tauryna (2 %), L-glicyna (2 %), aromaty2,3,4,5, substancja zagęszczająca (guma celulozowa), sól4, barwnik (katoteny)2, koncentrat soku buraczanego w proszku (dla zabarwienia)3, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)sup>3, substancja słodząca (sukraloza). Może zawierać niezamierzoną występowanie soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.. Dotyczy produktu o smaku: czekoladowym1, waniliowym2, malinowym3, solonego karmelu4, masła orzechowego5.


  MASS PAK

  Suplement diety. zawiera cukry i substancję słodzącą. Artykuł dostarczający elementy odżywcze - przeważnie węglowodany i białka, uzupełniający na dodatek dietę w monohydrat kreatyny, taurynę i L-glicynę. Białka przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, ich spożywanie wspiera budowę masy mięśniowej, a także pośrednio wspomaga regenerację mięśni po treningu. Ponadto białka pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Produkt jest genialną propozycją dla osób wyczynowo uprawiających różnorodne dyscypliny sportu, wyjątkowo zalecany jako uzupełnienie diety w trakcie treningów siłowych, wytrzymałościowych i wydolnościowych.

  Zalecane spożycie

  Rozpuścić 3,5 miarki proszku (100 g) w 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Spożywać rano, przed albo po treningu.

  Uwagi

  Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze komponentów produktu. Artykuł nie może być stosowany poprzez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji artykułu. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut przeróżnej diety. Zalecany jest jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

  Warunki przechowywania

  Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla śladowych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


☆ ActivLab Gainer Mass Up 3500 g (5907368845920) ☆

ActivLab Gainer Mass Up 3500 g (5907368845920) Najniższa Cena Online

☆ ActivLab Gainer Mass Up 3500 g (5907368845920) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ActivLab
 • Nazwa produktu: ActivLab Gainer Mass Up 3500 g (5907368845920)
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  Gainer Mass Up - certyfikowany gainer, który dostarczy energii, pomoże zbudować masę mięśniową, powiększyć trwałość i skuteczność. Posiada 393 kalorie, 83 g węglowodanów, 10 g białek, 2 g kreatyny oraz 2 g tauryny w jednej dawce. Jest nieprzeciętnym suplementem dla osób z szybkim metabolizmem, którzy posiadają problem ze zbudowaniem silnych i opornych mięśni, lecz także dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe i potrzebujących prędkiego i wydajnego uzupełnienia utraconych substancji odżywczych.

☆ Megabol gainer 737 3000g (5907582338918) ☆

Megabol gainer 737 3000g (5907582338918) Najniższa Cena Online

☆ Megabol gainer 737 3000g (5907582338918) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Megabol
 • Nazwa produktu: Megabol gainer 737 3000g (5907582338918)
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis gainera:

  GAINER 737™
  Preparat klasy 'gainer', podwyższona – 30% zawartość białka. Najbardziej aktualne opracowania dotyczące dietetyki sportowej zalecają taką właśnie ilość białka w preparatach białkowo-węglowodanowych.

  GAINER 737™ jest wynikiem wielomiesięcznych prac mających na celu zaprojektowanie produktu o pełnowartościowym aminogramie, w pełni przyswajalnego i optymalnie wykorzystywanego przez organizm sportowca a zarazem przystępnego cenowo.

  GAINER 737™ zawiera wszystko co najważniejsze:
  30% białka pochodzącego z serwatki, WPC, WPI, WPH i izolowanej proteiny zarodków pszenicy, będącej bogatym źródłem L-glutaminy. Hydrolizowane białka zwierzece dostarczają w każdej porcji wolnych peptydowych form aminokwasów.. Poza tym 737 zawiera krystalicznie czyste, wolne aminokwasy L-leucynę i L-lizynę. Zestaw ten tworzy uniwersalny profil aminokwasowy o wysokiej wartości biologicznej. Taki skład aminogramu zapewnia dostęp do aminokwasów ilościowo i strukturalnie dopasowanych do zapotrzebowania zmienionego w wyniku treningu fizycznego.

  Optymalnie dobrany kompleks węglowodanów prostych i złożonych ma na celu jak najdłuższe oddziaływanie energetyczne na organizm. Węglowodany proste - szybkowchłanialne zapewniają energię bezpośrednio po spożyciu, natomiast złożone - wolnowchłanialne, długotrwale uwalniają składniki energetyczne.

  Wysoka zawartość glutaminy (30g kwasu glutaminowego/100g białka). Glutamina jest podstawowym aminokwasem ustrojowym. Jest transporterem azotu w przewodzie pokarmowym oraz prekursorem ważnych czynników metabolicznych (arginina, glutation, tauryna). Przyspiesza regenerację tkanki mięśniowej.

  Pełen zestaw witamin (E, C, B1, B2, PP, B6, B12, folacyna, biotyna, kwas pantotenowy) zapewnia uzupełnienie ich braków, do których często dochodzi przy systematycznych, intensywnych treningach.

  Aminokwasy w formie wolnej i peptydowej. Aminokwasy w takiej formie znane są wszystkim kulturystom jako popularny suplement. Dodanie aminokasów do odżywki wpływa na skrócenie czasu ich dostępności (przed uzyskiwaniem ich w długotrwałym procesie trawienia białek). Oprócz podstawowej funkcji budulcowej pełnią funkcję ochronną jako składnik regulatorów metabolicznych- enzymów i białek funkcjonalnych (transportowe, odpornościowe, receptory).

  * % Referencyjna wartość spożycia

  Jest to idealny preparat dla wszystkich którzy jedzą zbyt mało, biorąc pod uwagę obciążenie treningiem i potrzebę zwiększania wagi ciała. Publikacje naukowe zgodnie podają, że bez dostarczania do organizmu nadwyżki energii i dużej ilości białka (2g/kg wagi) nie można powiększyć masy ciała. Nawet najlepsza odżywka nie pomoże, jeżeli będzie używana w małej ilości. Zapotrzebowanie na białko osoby trenującej kulturystykę jest 4-krotnie większe niż przeciętnego nie trenującego człowieka. Dodatkowo, przy uprawianiu sportu wzrasta (średnio o 40-60%) zapotrzebowanie na energię a chcąc zwiększać wagę trzeba dostarczyć w posiłkach więcej energii niż się jej zużywa. Tak znaczne zwiększenie ilości codziennego pożywienia jest zwykle bardzo kłopotliwe, często zabieg ten sprowadza się do spożywania dużych ilości podstawowych produktów spożywczych (mleko, nabiał), czasem 'z przymusu'. GAINER 737™ to produkt dostarczający wszelkich niezbędnych składników łatwiej i mniejszym kosztem niż dodatkowe posiłki. Poza tym spożywanie smacznego szejka jest po prostu przyjemniejsze.


☆ Amix Gainer CarboJet Basic 3000 g ☆

Amix Gainer CarboJet Basic 3000 g Najniższa Cena Online

☆ Amix Gainer CarboJet Basic 3000 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amix
 • Nazwa produktu: Amix Gainer CarboJet Basic 3000 g
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  Gainer CarboJet Basic ma specjalnie skomponowany stosunek węglowodanów i białek, które przyczyniają się do rozwoju i utrzymania masy mięśniowej i jest bogaty w L-glutaminę i aminokwasy BCAA. Zrówoważony kompleks węglowodanów jest złożony z szybkich i powolnych węglowodanów dla adekwatnego dostarczania energii.

☆ Gymbeam gainer true gain 2500 g (8586022212420) ☆

Gymbeam gainer true gain 2500 g (8586022212420) Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam gainer true gain 2500 g (8586022212420) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam gainer true gain 2500 g (8586022212420)
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis gainera:

  Gainer True Gain to mieszanka szybkich węglowodanów i białka, która wzbogacona jest monohydratem kreatyny i witaminą C. Zawiera prawidłowo przyswajalną maltodekstrynę i dekstrozę, które dostarczają kluczowych kalorii i natychmiastowo uzupełniają poziom energii.

  Białko z kolei wspomaga wzrost i utrzymanie mięśni, a kreatyna pomaga zmaksymalizować ich efektywność. Oferta specjalna! kup nasz nowy Gainer True Gain i otrzymaj 2 prezenty: argininę A.K.G i Moxy Power+ Energy Drink o smaku soczystych owoców leśnych.

  Promocja nie dotyczy klientów hurtowych.Podobne zestawienia:


Najtańsze Gainery na masę do 100 zł – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze Gainery na masę do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich odżywek typu Gainer do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Olimp dominator gainerator - 1000g - waniliowy (5901330039669) ☆

Olimp dominator gainerator - 1000g - waniliowy (5901330039669) Najniższa Cena Online

☆ Olimp dominator gainerator - 1000g - waniliowy (5901330039669) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: Olimp dominator gainerator - 1000g - waniliowy (5901330039669)
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  • przeróżnE CZASY WCHŁANIANIA BIAŁEK 3 FRAKCJE SERWATKOWE, MICELARNA KAZEINA I ALBUMINA JAJA
  • WĘGLOWODANY O zróżnicowanYM INDEKSIE GLIKEMICZNYM
  • DODATEK BCAA MAKSYMALIZUJĄCY DZIAŁANIE ANTYKATABOLICZNE
  • KRE-ALKALYN BUFOROWANA KREATYNA powiększAJĄCA MASOWE parametry towaru
  • JEDEN Z najlepszYCH GAINERÓW NA RYNKU!
  Olimp Dominator Gainerator - nowoczesna, wszechstronna kompozycja optymalnie zestawionych węglowodanów i pełnowartościowych białek zwierzęcych, które działając synergistycznie sprawią, że Twoje mięśnie będą wręcz pękały w szwach od nasycenia składnikami odżywczymi. Zapewniają to dwie ultra postępowe formuły – energetyczna i budulcowa, czyli nieprzeciętne Low-GLC i Slow-Mo-Pro, dedykowane dla najkorzystniejszych, z myślą o ich sukcesie… ale tylko najtwardsi potrafią okiełznać ich konkretny anaboliczny efekt. Przejrzyj, na co tak naprawdę Cię stać! Tym bardziej, iż zostały one usztywnione solidną porcją L-glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) i buforowanym monohydratem kreatyny Kre-Alkalyn i olejem MCT. Anaboliczna potęga Low-GLC i Slow-Mo-Pro została nasilona do granic wytrzymałości ludzkiego organizmu, przez co regeneracja i wzrost jeszcze nie nigdy nie były takie nietrudne.
  Doskonałość Gaineratora to niuanse w jego składzie, dopasowane w niesłychaną, diabelską kompozycję, poprzez najlepszych naukowców z Olimp Laboratories.

☆ żel endurosnack 10 x 75 g marki Nutrend ☆

żel endurosnack 10 x 75 g marki Nutrend Najniższa Cena Online

☆ żel endurosnack 10 x 75 g marki Nutrend - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nutrend
 • Nazwa produktu: żel endurosnack 10 x 75 g marki Nutrend
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  Żel Endurosnack to postępowy żel energetyczny o stopniowym uwalnianiu energii, który jest nad wyraz widoczny na przykład dla sportowców sprawnościowych. Żel Endurosnack uniemożliwia spadkowi energii, wskutek czego efektywnie wspomaga produktywność sportową. Zawierając aminokwasy BCAA broni dodatkowo masę mięśniową podczas ćwiczenia.

☆ Mass Pak 3000G ☆

Mass Pak 3000G Najniższa Cena Online

☆ Mass Pak 3000G - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 6Pak Nutrition
 • Nazwa produktu: Mass Pak 3000G
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:
  Gainer MASS PAK - 3 kg

  Gainer MASS PAK to postępowy suplement diety przeznaczony dla osób o powiększonym zapotrzebowaniu na kalorie. Wspaniały w trakcie budowania masy mięśniowej. Doskonale sprawdzi się w sportach siłowych.

  SMAK: słony karmel


  Dla kogo jest MASS PAK?

  MASS PAK został stworzony z myślą o osobach uprawiających zróżnicowane dyscypliny sportowe, a zwłaszcza treningi siłowe, wytrzymałościowe i wydolnościowe (czyli intensywne i wyczerpujące). Pamiętaj,użytkowanie odżywek węglowodanowo-białkowych uzależnione jest od rodzaju i intensywności treningu oraz od stopnia progresywnia. A po co w ogóle stosujemy produkty tego typu?

  Produkty węglowodanowo-białkowe stosujemy, kiedy pełnowartościowa dieta przy odpowiednim treningu to za mało do osiągnięcia zamierzonych celów.

  Jeśli nie widzisz progresu w budowie swojej masy mięśniowej, jeśli jesteś osobą o typie ektomorficznym (czyli trudno przybierasz na wadze) lub po prostu jeśli Ci potrzeba większej ilości węglowodanów jako paliwa energetycznego – odżywki będące połączeniem węglowodanów i białka są nieprzeciętnym wyborem. MASS PAK został dodatkowo wzbogacony o kreatynę, taurynę i L-glicynę.

  Energia a glikogen

  przystępność energii podczas ćwiczeń moduluje fizjologiczną odpowiedź na trening. Aktualnie glikogen jest uważany nie tylko za substrat energetyczny, lecz także za regulator szlaków sygnałowych regulujących adaptacje w odpowiedzi na wysiłek. Zaobserwowano, że odpowiedź anaboliczna po treningu oporowym zależy od stanu zapasów glikogenu1.

  Czym tak naprawdę jest glikogen?

  Węglowodany są magazynowane jako glikogen wątrobowy i mięśniowy. Glikogen to rozgałęziony polimer glukozy, w którym komórki przechowują i wykorzystują glukozę w celu zaspokojenia swych potrzeb energetycznych. Glikogen mięśniowy jest głównym źródłem energii w trakcie długofalowych ćwiczeń o średniej do wysokiej intensywności. Rozwój zmęczenia podczas wyczerpujących ćwiczeń jest niejednokrotnie związany z niskimi stężeniami glikogenu w mięśniach. Poziom glikogenu w mięśniach jest na ogół przywracany do poziomu sprzed treningu w ciągu 24 godzin, jeśli zapewniona jest wystarczająca ilość węglowodanów. Dlatego też zalecenia żywieniowe dla sportowców wytrzymałościowych sugerują wysoką przystępność węglowodanów w celu regeneracji powysiłkowej w celu uzupełnienia zapasów glikogenu2.

  Białko jako element odżywczy jest też ważne

  Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu i wspiera w utrzymaniu zdrowych kości3. Znając rolę i znaczenie białek i węglowodanów niewątpliwie można stwierdzić, że połączenie ich w jednym produkcie ma sens. A oprócz tego obecne wyniki badań sugerują, iż wyraźną przewagę w magazynowaniu glikogenu mięśniowego po wysiłku można osiągnąć dzięki dodaniu białka do suplementu węglowodanowego.

  Gainer MASS PAK - 3 kg

  składniki: maltodekstryna (69 %), glukoza (14 %), koncentrat białka serwatkowego ( z mleka) (8 %), aromaty1, barwnik (karmel amoniakalny)1, monohydrat kreatyny (2,28 %), tauryna (2 %), L-glicyna (2 %), aromaty2,3,4,5, substancja zagęszczająca (guma celulozowa), sól4, barwnik (katoteny)2, koncentrat soku buraczanego w proszku (dla zabarwienia)3, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)sup>3, substancja słodząca (sukraloza). Może zawierać niezamierzoną obecność soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.. Dotyczy produktu o smaku: czekoladowym1, waniliowym2, malinowym3, solonego karmelu4, masła orzechowego5.


  MASS PAK

  Suplement diety. zawiera cukry i substancję słodzącą. Towar dostarczający składniki odżywcze - najczęściej węglowodany i białka, uzupełniający dodatkowo dietę w monohydrat kreatyny, taurynę i L-glicynę. Białka przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, ich spożywanie wspiera budowę masy mięśniowej, a także pośrednio wspomaga regenerację mięśni po treningu. Dodatkowo białka pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Produkt jest genialną propozycją dla osób wyczynowo uprawiających różne dyscypliny sportu, bardzo zalecany jako uzupełnienie diety podczas treningów siłowych, wytrzymałościowych i wydolnościowych.

  Zalecane spożycie

  Rozpuścić 3,5 miarki proszku (100 g) w 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Spożywać rano, przed lub po treningu.

  Uwagi

  Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze części produktu. Produkt nie może być stosowany poprzez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

  Warunki przechowywania

  Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla niewiele znaczących dzieci. Bronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


☆ Mieszanka weight gainer - 1kg - łagodna czekolada marki Myprotein ☆

Mieszanka weight gainer - 1kg - łagodna czekolada marki Myprotein Najniższa Cena Online

☆ Mieszanka weight gainer - 1kg - łagodna czekolada marki Myprotein - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Mieszanka weight gainer - 1kg - łagodna czekolada marki Myprotein
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gainera:

  Droga do rewelacyjnej muskulatury nie jest prosta. Jeżeli chcesz przybrać na wadze albo rozszerzyć swoje wymiary, musisz spożywać w ciągu dnia nadwyżkę kalorii, to jest więcej kalorii, aniżeli ich spalasz. Brzmi prosto, prawda? Jednak spożywanie niewłaściwego typu żywności może prowadzić do powiększenia poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie, co nie ułatwi Ci wcale zadania.

  Dlatego żeby pomóc Ci w dążeniu do celu, opracowaliśmy nasz pakiet Gainer Bundle. Gromadzi on nasze bestsellerowe produkty dla entuzjastów fitnessu, które pomagają Ci przeć do przodu i wspierać Twój organizm w trakcie treningu.

  W pakiecie Gainer Bundle znajdują się: Mieszanka Weight Gainer Blend (1kg) Kreatyna jednowodna Creatine Monohydrate (250g) Płatki owsiane 100% Instant Oats (1kg) Kapsułki Essential Omega-3 (90 kapsułek) Masło orzechowe All Natural Peanut Butter Shaker Myprotein


☆ Megabol gainer 737 3000g (5907582338918) ☆

Megabol gainer 737 3000g (5907582338918) Najniższa Cena Online

☆ Megabol gainer 737 3000g (5907582338918) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis gainera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Megabol
 • Nazwa produktu: Megabol gainer 737 3000g (5907582338918)
 • Segment produktowy: Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer dla sportowców
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis gainera:

  GAINER 737™
  Preparat klasy 'gainer', podwyższona – 30% zawartość białka. Najbardziej aktualne opracowania dotyczące dietetyki sportowej zalecają taką właśnie ilość białka w preparatach białkowo-węglowodanowych.

  GAINER 737™ jest wynikiem wielomiesięcznych prac mających na celu zaprojektowanie produktu o pełnowartościowym aminogramie, w pełni przyswajalnego i optymalnie wykorzystywanego przez organizm sportowca a zarazem przystępnego cenowo.

  GAINER 737™ zawiera wszystko co najważniejsze:
  30% białka pochodzącego z serwatki, WPC, WPI, WPH i izolowanej proteiny zarodków pszenicy, będącej bogatym źródłem L-glutaminy. Hydrolizowane białka zwierzece dostarczają w każdej porcji wolnych peptydowych form aminokwasów.. Poza tym 737 zawiera krystalicznie czyste, wolne aminokwasy L-leucynę i L-lizynę. Zestaw ten tworzy uniwersalny profil aminokwasowy o wysokiej wartości biologicznej. Taki skład aminogramu zapewnia dostęp do aminokwasów ilościowo i strukturalnie dopasowanych do zapotrzebowania zmienionego w wyniku treningu fizycznego.

  Optymalnie dobrany kompleks węglowodanów prostych i złożonych ma na celu jak najdłuższe oddziaływanie energetyczne na organizm. Węglowodany proste - szybkowchłanialne zapewniają energię bezpośrednio po spożyciu, natomiast złożone - wolnowchłanialne, długotrwale uwalniają składniki energetyczne.

  Wysoka zawartość glutaminy (30g kwasu glutaminowego/100g białka). Glutamina jest podstawowym aminokwasem ustrojowym. Jest transporterem azotu w przewodzie pokarmowym oraz prekursorem ważnych czynników metabolicznych (arginina, glutation, tauryna). Przyspiesza regenerację tkanki mięśniowej.

  Pełen zestaw witamin (E, C, B1, B2, PP, B6, B12, folacyna, biotyna, kwas pantotenowy) zapewnia uzupełnienie ich braków, do których często dochodzi przy systematycznych, intensywnych treningach.

  Aminokwasy w formie wolnej i peptydowej. Aminokwasy w takiej formie znane są wszystkim kulturystom jako popularny suplement. Dodanie aminokasów do odżywki wpływa na skrócenie czasu ich dostępności (przed uzyskiwaniem ich w długotrwałym procesie trawienia białek). Oprócz podstawowej funkcji budulcowej pełnią funkcję ochronną jako składnik regulatorów metabolicznych- enzymów i białek funkcjonalnych (transportowe, odpornościowe, receptory).

  * % Referencyjna wartość spożycia

  Jest to idealny preparat dla wszystkich którzy jedzą zbyt mało, biorąc pod uwagę obciążenie treningiem i potrzebę zwiększania wagi ciała. Publikacje naukowe zgodnie podają, że bez dostarczania do organizmu nadwyżki energii i dużej ilości białka (2g/kg wagi) nie można powiększyć masy ciała. Nawet najlepsza odżywka nie pomoże, jeżeli będzie używana w małej ilości. Zapotrzebowanie na białko osoby trenującej kulturystykę jest 4-krotnie większe niż przeciętnego nie trenującego człowieka. Dodatkowo, przy uprawianiu sportu wzrasta (średnio o 40-60%) zapotrzebowanie na energię a chcąc zwiększać wagę trzeba dostarczyć w posiłkach więcej energii niż się jej zużywa. Tak znaczne zwiększenie ilości codziennego pożywienia jest zwykle bardzo kłopotliwe, często zabieg ten sprowadza się do spożywania dużych ilości podstawowych produktów spożywczych (mleko, nabiał), czasem 'z przymusu'. GAINER 737™ to produkt dostarczający wszelkich niezbędnych składników łatwiej i mniejszym kosztem niż dodatkowe posiłki. Poza tym spożywanie smacznego szejka jest po prostu przyjemniejsze.Podsumowanie, czyli jaka odżywka Gainer dla sportowców do 100 zł najlepsza?


Najlepsze Gainery na masę do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gainery na masę do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane Gainery – Ranking styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych odżywek typu Gainer do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych odżywek na masę typu Gainer dla sportowców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka odżywka Gainer dla sportowców do 100 zł opinie i efekty,
 • dobre Gainery na masę do 100 zł cena,
 • ranking odżywek typu Gainer do 100 zł,
 • odżywka Gainer dla sportowców do 100 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o Gainerach do 100 zł

#1 Gdzie szukać opinii o Gainerach do 100 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o Gainerach do 100 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka odżywka Gainer dla sportowców do 100 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych Gainerach do 100 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami węglowodanowo-białkowymi typu Gainer dla sportowców na masę do 100 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie Gainery na masę do 100 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z odżywkami węglowodanowo-białkowymi typu Gainer dla sportowców na masę do 100 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach Gainery na masę do 100 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *