FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking odżywek białkowych w opakowaniu do 3000 g. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Odżywki białkowe dla sportowców / Ranking odżywek białkowych w opakowaniu do 3000 g


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych odżywek białkowych w opakowaniu do 3000 g. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych odżywek białkowych w opakowaniu do 3000 g,
 • TOP5 często wybieranych odżywek białkowych dla sportowców.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie odżywki białkowe w opakowaniu do 3000 g najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane odżywki białkowe w opakowaniu do 3000 g, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking odżywek białkowych w opakowaniu do 3000 g, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Białko Kolagenowe - 2.5kg - Czekolada, P2811CEEHCP2 ☆

Białko Kolagenowe - 2.5kg - Czekolada, P2811CEEHCP2 Najniższa Cena Online

☆ Białko Kolagenowe - 2.5kg - Czekolada, P2811CEEHCP2 - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Białko Kolagenowe - 2.5kg - Czekolada, P2811CEEHCP2
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Ta mieszanka zawiera wysoce oczyszczone peptydy kolagenu, pozwalając na uzyskanie przepysznego koktajlu o 90% zawartości białka. Pomoże Ci on uzyskać poziom dziennego potrzeby na białko bez zbędnych tłuszczy i węglowodanów, co jest wspaniałym rozwiązaniem na zrzucenie zbędnych kilogramów i zyskanie koniecznej tkanki mięśniowej.

☆ Real pharm real mass gold edition - 3000gsuplementy białkowe > wielofrakcyjne (5902444715616) ☆

Real pharm real mass gold edition - 3000gsuplementy białkowe > wielofrakcyjne (5902444715616) Najniższa Cena Online

☆ Real pharm real mass gold edition - 3000gsuplementy białkowe > wielofrakcyjne (5902444715616) - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Real pharm
 • Nazwa produktu: Real pharm real mass gold edition - 3000gsuplementy białkowe > wielofrakcyjne (5902444715616)
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Real Mass od firmy Real Pharm jest to suplement węglowodanowo białkowa, a więc zyskujesz nie tylko nadwyżkę kaloryczną,w dodatku wspierasz swoje mięśnie w poprawnym rozroście, jak również wspierasz ich regenerację.

☆ GymBeam Białko WPI Izolat białka serwatkowego 2500 g (8586022219061) ☆

GymBeam Białko WPI Izolat białka serwatkowego 2500 g (8586022219061) Najniższa Cena Online

☆ GymBeam Białko WPI Izolat białka serwatkowego 2500 g (8586022219061) - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: GymBeam Białko WPI Izolat białka serwatkowego 2500 g (8586022219061)
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Pure IsoWhey to izolat białka serwatkowego jakości premium, który podkreśla się perfekcyjnym smakiem, a także prędkim przyswajaniem w organizmie. Ma niską procentową zawartość tłuszczu i cukru i w zależności od smaku posiada do 91% białka serwatkowego z wysoką wartością biologiczną i korzystnym spektrum aminokwasów. To sprawia, iż jest to perfekcyjny dobór dla osób, które chcą stracić na wadze lub powiększyć masę mięśniową.

☆ Białko Kolagenowe - 2.5kg - Wanilia (5056379595123) ☆

Białko Kolagenowe - 2.5kg - Wanilia (5056379595123) Najniższa Cena Online

☆ Białko Kolagenowe - 2.5kg - Wanilia (5056379595123) - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Białko Kolagenowe - 2.5kg - Wanilia (5056379595123)
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Ta mieszanka mieści wysoce oczyszczone peptydy kolagenu, pozwalając na uzyskanie przepysznego koktajlu o 90% zawartości białka. Pomoże Ci on uzyskać poziom dziennego potrzeby na białko bez zbędnych tłuszczy i węglowodanów, co jest nieprzeciętnym rozwiązaniem na zrzucenie zbędnych kilogramów i zyskanie potrzebnej tkanki mięśniowej.

☆ OLIMP PRO WHEY SHAKE - 2,27KG ☆

OLIMP PRO WHEY SHAKE - 2,27KG Najniższa Cena Online

☆ OLIMP PRO WHEY SHAKE - 2,27KG - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp Laboratories
 • Nazwa produktu: OLIMP PRO WHEY SHAKE - 2,27KG
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Stale rosnące wymagania w wymagającej kwestii żywienia osób aktywnych fizycznie, w stanach skrajnego obciążenia organizmu, a także jeszcze bardziej rygorystycznych zapotrzebowań restytucyjnych rośnie zapotrzebowanie wśród sportowców na najwyższej jakości produkty wysokobiałkowe. Współzawodnictwo z boisk i hal sportowych przenosi się na pole nutrigenomiki podbudowanej innowacyjnym wspomaganiem supelementacyjnym, które stanowi o „być albo nie być profesjonalistów, lecz i amatorów podchodzących do sportu w coraz bardziej wyczynowy sposób.
  PRO WHEY SHAKE TO zaawansowanE ROZWIĄZANIE W SUPLEMENTACJI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ŹRÓDŁAMI BIAŁKA.
  Kwestią nie podlegającą dyskusji jest fakt,ilość protein podlegających wymianie w organizmach zdrowych osób aktywnych fizycznie jest widocznie wyższa niżeli ta u osób nieobciążonych treningiem(I). Z tego także względu skład PRO WHEY SHAKE zbudowano na źródłach protein charakteryzujących się najwyższą wartością współczynnika wartości biologicznej, czyli izolacie (WPI), koncentracie (WPC) i hydrolizacie (WPH) białek frakcji serwatkowej mleka. W dodatku znamionują się wzorcową wartością wskaźnika strawności PDCAAS, wyznaczanego na podstawie potrzeby na poszczególne aminokwasy u ludzi i podatności danego źródła białka do jego strawienia(II). WPI, WPH i WPCstanowiące gros składu PRO WHEY SHAKE cechują się ponadto wyjątkowo wysoką zawartością aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA) oraz aminokwasów siarkowych, w tym cysteiny- jednego z głównych składników glutationu - cząsteczki o nad wyraz silnym działaniu antyoksydacyjnym.
  Istota działania i kwintesencja skuteczności PRO WHEY SHAKE została oparta na problematyce optymalizacji kinetyki wchłaniania aminokwasów w różnych stanach fizjologicznych organizmu, ze szczególnym uwzględnieniem okresu około treningowego. Spożycie porcji PRO WHEY SHAKE pozwalana na podniesienie poziomu aminokwasów w krwiobiegu już po około 15 minutach i utrzymanie tej tendencji nawet do ponad 2 godzin. Taki efekt został uzyskany dzięki wyjątkowej proporcji WPH: WPI: WPC wypracowanej przez specjalistów od suplementacji sportowców w Dziale Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories. Osiągnięty zakres czasowy kinetyki nasycania krwiobiegu wolnymi aminokwasami, „stawia PRO WHEY SHAKE na czele produktów o dedykowanym szerokim spektrum wykorzystywania, czyli zasadnych do wykorzystywania w stanach organizmu gdzie istnieje potrzeba dostarczenia aminokwasów w sposób błyskawiczny i przedłużony.
  Działanie PRO WHEY SHAKE mające na celu przeciwdziałanie zaistnieniu w środkuustrojowych warunków sprzyjających rozpadowi białek mięśniowych, m.in. Przez angażowanie aminokwasów do procesów energetycznych zostało usztywnione dodaniem farmaceutycznej jakości wolnej L-glutaminy. Liczba tego aminokwasu w tkance mięśniowej jest ściśle związana z jej zdolnością do syntezy białek. Im wyższy poziom glutaminy w mięśniach tym silniejszy anabolizm. Na dodatek wraz z L-leucyną (bardzo wielka zawartość w WPC, WPI, WPH)) kontroluje szlaki sygnałowe hormonów anabolicznych (insulina, insulinopodobny czynnik wzrostu, mechaniczny czynnik wzrostu).
  PRO WHEY SHAKE to ponadto extra porcja tauryny. Badania pokazują, że suplementacja tego aminokwasu umożliwia zwiększenie utleniania tłuszczu w trakcie submaksymalnego wysiłku(III), a także udoskonalenie wytrzymałości u wytrenowanych sportowców(IV). Powiększa ponadto płynność błony komórkowej, ulepszając jej ochronę, jak w dodatku wykazuje silne działanie antyoksydacyjne(V).
  stosowanie PRO WHEY SHAKE pozwoli na wytworzenie słusznego środowiska anabolicznego i antykatabolicznego w okresie około treningowym i przed snem. Sprzyja to uruchamianiu rezerw energetycznych skatalogowanych w tkance tłuszczowej chroniąc białka mięśniowe przed zagospodarowaniem ich na cele energetyczne. Warto ponadto dodać,elementy białkowe obecne w PRO WHEY SHAKE w sposób najszczególniej pokaźny ze wszystkich makroskładników zwiększają energetyczny koszt trawienia, poprzez co podnoszą zapotrzebowanie energetyczne ponad poziom podstawowej przemiany w przedziale 20-35%. Powiększa to wydatkowanie energetyczne organizmu, co przy zachowaniu diety wysokobiałkowej sprzyja osiągnięciu i utrzymaniu odtłuszczonej sylwetki.
  PRO WHEY SHAKE – ROZSMAKUJ SIĘ W profesjonalneJ skutecznOŚCI
  Pierwsze osoby, które miały okazję testować PRO WHEY SHAKE na etapie projektowania smaku produktu, zgodnie powtarzały – "nigdy nie spotkaliśmy się z tak pysznym i wyrazistym bukietem smaków, kremowej i delikatnej konsystencji". To może być dla Was świetna rekomendacja, jeśli oprócz najwyższej jakość składników i nowoczesnego składu, cenicie sobie pyszny smak odżywki białkowej. Ten efekt uda się uzyskać każdemu, ponieważ PRO WHEY SHAKE perfekcyjnie się rozpuszcza.
  PRO WHEY SHAKE rewelacyjnie spełni oczekiwania też w okresie redukcji wagi ciała. Jego niewątpliwą zaletą oprócz rewelacyjnych smaków, jest fakt,nadzwyczajnie syci, co zabija chęć na słodkie i słone przekąski, doprowadzając do ograniczania przyjmowania dodatkowych porcji kalorii, a czy właśnie nie oto Ci chodzi? Jeśli odpowiesz TAK, to już wiesz, że PRO WHEY SHAKE został wytwarzany z myślą o zaspokojeniu Twoich potrzeb w dążeniu do wymarzonej sylwetki.
  Dzięki spożyciu PRO WHEY SHAKE zapewniamy organizmowi odżywczą falę uderzeniową aminokwasów, która od początku swego działania zaprzęga wszelkie mechanizmy metaboliczne organizmu do rozpoczęcia cyklu syntezy i regeneracji struktur mięśniowych. Całości dopełnia nasycenie PRO WHEY SHAKE L-glutaminą i tauryną, pozwalających jeszcze skuteczniej hamować katabolizm białek mięśniowych.
  PRO WHEY SHAKE rekomendowane połączenia z innymi produktami:
  - w celu rozszerzania masy mięśniowej sugeruje się dopełniające użytkowanie w okresie około treningowym z REDWEILER, a w ciągu dnia DAA XTREME PROLACT-BLOCK.
  - w okresie redukcji tkanki tłuszczowej zaleca się łączenie, PRO WHEY SHAKE z produktem termogenicznym Thermo Speed Hardcore alboThermostim Hardcore.
  - w każdym z przypadków zaleca się stosowanie produktu witaminowo-mineralnego Vita-min MULTIPLE SPORT.

☆ pro whey shake 2270g marki Olimp ☆

pro whey shake 2270g marki Olimp Najniższa Cena Online

☆ pro whey shake 2270g marki Olimp - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: pro whey shake 2270g marki Olimp
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Stale rosnące oczekiwania w wymagającej kwestii żywienia osób aktywnych fizycznie, w stanach skrajnego obciążenia organizmu oraz jeszcze bardziej rygorystycznych zapotrzebowań restytucyjnych rośnie zapotrzebowanie wśród sportowców na najwyższej jakości produkty wysokobiałkowe. Współzawodnictwo z boisk i hal sportowych przenosi się na pole nutrigenomiki podbudowanej innowacyjnym wspomaganiem supelementacyjnym, które stanowi o „być albo nie być profesjonalistów, ale i amatorów podchodzących do sportu w coraz bardziej wyczynowy sposób.
  PRO WHEY SHAKE TO nowoczesnE ROZWIĄZANIE W SUPLEMENTACJI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ŹRÓDŁAMI BIAŁKA.
  Kwestią nie podlegającą dyskusji jest fakt,liczba protein podlegających podmianie w organizmach zdrowych osób aktywnych fizycznie jest znacznie wyższa niżeli ta u osób nieobciążonych treningiem(I). Z tego także względu skład PRO WHEY SHAKE zbudowano na źródłach protein znamionujących się najwyższą wartością współczynnika wartości biologicznej, czyli izolacie (WPI), koncentracie (WPC) i hydrolizacie (WPH) białek frakcji serwatkowej mleka. Ponadto cechują się wzorcową wartością wskaźnika strawności PDCAAS, wyznaczanego na podstawie zapotrzebowania na poszczególne aminokwasy u ludzi i podatności danego źródła białka do jego strawienia(II). WPI, WPH i WPCstanowiące gros składu PRO WHEY SHAKE znamionują się w dodatku szczególnie wysoką zawartością aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA) oraz aminokwasów siarkowych, w tym cysteiny- jednego z głównych części glutationu - cząsteczki o nad wyraz silnym działaniu antyoksydacyjnym.
  Istota działania i kwintesencja efektywności PRO WHEY SHAKE została oparta na problematyce optymalizacji kinetyki wchłaniania aminokwasów w rozmaitych stanach fizjologicznych organizmu, ze szczególnym uwzględnieniem okresu około treningowego. Spożycie porcji PRO WHEY SHAKE pozwalana na podniesienie poziomu aminokwasów w krwiobiegu już po około 15 minutach i utrzymanie tej tendencji choćby do ponad 2 godzin. Taki efekt został uzyskany dzięki wyjątkowej proporcji WPH: WPI: WPC wypracowanej przez specjalistów od suplementacji sportowców w Dziale Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories. Osiągnięty zakres czasowy kinetyki nasycania krwiobiegu wolnymi aminokwasami, „stawia PRO WHEY SHAKE na czele produktów o dedykowanym szerokim spektrum wykorzystywania, czyli zasadnych do stosowania w stanach organizmu gdzie istnieje potrzeba dostarczenia aminokwasów w sposób błyskawiczny i przedłużony.
  Działanie PRO WHEY SHAKE posiadające na celu przeciwdziałanie zaistnieniu wewnątrzustrojowych warunków sprzyjających rozpadowi białek mięśniowych, m.in. Przez angażowanie aminokwasów do procesów energetycznych zostało umocnione dodaniem farmaceutycznej jakości wolnej L-glutaminy. Ilość tego aminokwasu w tkance mięśniowej jest ściśle związana z jej zdolnością do syntezy białek. Im wyższy poziom glutaminy w mięśniach tym silniejszy anabolizm. Ponadto wraz z L-leucyną (niezwykle duża zawartość w WPC, WPI, WPH)) kontroluje szlaki sygnałowe hormonów anabolicznych (insulina, insulinopodobny czynnik wzrostu, mechaniczny czynnik wzrostu).
  PRO WHEY SHAKE to też extra porcja tauryny. Badania pokazują, iż suplementacja tego aminokwasu pozwala na powiększenie utleniania tłuszczu w trakcie submaksymalnego wysiłku(III), a także ulepszenie wytrzymałości u wytrenowanych sportowców(IV). Zwiększa ponadto płynność błony komórkowej, poprawiając jej ochronę, jak jeszcze wykazuje silne działanie antyoksydacyjne(V).
  stosowanie PRO WHEY SHAKE pozwoli na wytworzenie adekwatnego środowiska anabolicznego i antykatabolicznego w okresie około treningowym i przed snem. Sprzyja to uruchamianiu rezerw energetycznych skategoryzowanych w tkance tłuszczowej broniąc białka mięśniowe przed zagospodarowaniem ich na cele energetyczne. Warto dodatkowo dodać,komponenty białkowe obecne w PRO WHEY SHAKE w sposób najszczególniej istotny ze wszelkich makroskładników zwiększają energetyczny koszt trawienia, przez co podnoszą zapotrzebowanie energetyczne ponad poziom podstawowej przemiany w przedziale 20-35%. Zwiększa to wydatkowanie energetyczne organizmu, co przy zachowaniu diety wysokobiałkowej sprzyja osiągnięciu i utrzymaniu odtłuszczonej sylwetki.
  PRO WHEY SHAKE – ROZSMAKUJ SIĘ W profesjonalneJ produktywnOŚCI
  Pierwsze osoby, które miały okazję testować PRO WHEY SHAKE na etapie projektowania smaku artykułu, zgodnie powtarzały – "nigdy nie spotkaliśmy się z tak pysznym i wyrazistym bukietem smaków, kremowej i delikatnej konsystencji". To może być dla Was znakomita rekomendacja, jeśli oprócz najwyższej jakość komponentów i zaawansowanego składu, cenicie sobie pyszny smak odżywki białkowej. Ten efekt uda się uzyskać każdemu, ponieważ PRO WHEY SHAKE znakomicie się rozpuszcza.
  PRO WHEY SHAKE świetnie stanie na wysokości zadania dodatkowo w okresie redukcji wagi ciała. Jego niewątpliwą zaletą oprócz rewelacyjnych smaków, jest fakt,wspaniale syci, co zabija chęć na słodkie i słone przekąski, doprowadzając do ograniczania przyjmowania dodatkowych porcji kalorii, a czy właśnie nie oto Ci chodzi? Jeśli odpowiesz TAK, to już wiesz, że PRO WHEY SHAKE został wytworzony z myślą o zaspokojeniu Twoich potrzeb w dążeniu do wymarzonej sylwetki.
  Dzięki spożyciu PRO WHEY SHAKE zapewniamy organizmowi odżywczą falę uderzeniową aminokwasów, która od początku swojego działania zaprzęga wszelkie mechanizmy metaboliczne organizmu do rozpoczęcia procesu syntezy i regeneracji struktur mięśniowych. Całości dopełnia nasycenie PRO WHEY SHAKE L-glutaminą i tauryną, pozwalających jeszcze skuteczniej hamować katabolizm białek mięśniowych.
  PRO WHEY SHAKE sugerowane połączenia z innymi produktami:
  - w celu rozszerzania masy mięśniowej sugeruje się dopełniające użytkowanie w okresie około treningowym z REDWEILER, a w ciągu dnia DAA XTREME PROLACT-BLOCK.
  - w okresie redukcji tkanki tłuszczowej zaleca się łączenie, PRO WHEY SHAKE z produktem termogenicznym Thermo Speed Hardcore alboThermostim Hardcore.
  - w każdym z przypadków zaleca się używanie towaru witaminowo-mineralnego Vita-min MULTIPLE SPORT.

☆ Olimp Pro Whey Shake - 2,27kg - Waniliowy ☆

Olimp Pro Whey Shake - 2,27kg - Waniliowy Najniższa Cena Online

☆ Olimp Pro Whey Shake - 2,27kg - Waniliowy - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: Olimp Pro Whey Shake - 2,27kg - Waniliowy
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Stale rosnące kryteria w wymagającej kwestii żywienia osób aktywnych fizycznie, w stanach skrajnego obciążenia organizmu i jeszcze bardziej rygorystycznych zapotrzebowań restytucyjnych rośnie zapotrzebowanie wśród sportowców na najwyższej jakości produkty wysokobiałkowe. Współzawodnictwo z boisk i hal sportowych przenosi się na pole nutrigenomiki podbudowanej progresywnym wspomaganiem supelementacyjnym, które stanowi o „być albo nie być profesjonalistów, lecz i amatorów podchodzących do sportu w coraz bardziej wyczynowy sposób.
  PRO WHEY SHAKE TO innowacyjnE ROZWIĄZANIE W SUPLEMENTACJI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ŹRÓDŁAMI BIAŁKA.
  Kwestią nie podlegającą dyskusji jest fakt,ilość protein podlegających zamianie w organizmach zdrowych osób aktywnych fizycznie jest pokaźnie wyższa niż ta u osób nieobciążonych treningiem(I). Z tego też względu skład PRO WHEY SHAKE zbudowano na źródłach protein charakteryzujących się najwyższą wartością współczynnika wartości biologicznej, czyli izolacie (WPI), koncentracie (WPC) i hydrolizacie (WPH) białek frakcji serwatkowej mleka. Dodatkowo cechują się wzorcową wartością wskaźnika strawności PDCAAS, wyznaczanego na podstawie zapotrzebowania na poszczególne aminokwasy u ludzi i podatności danego źródła białka do jego strawienia(II). WPI, WPH i WPCstanowiące gros składu PRO WHEY SHAKE charakteryzują się w dodatku wyjątkowo wysoką zawartością aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA), a także aminokwasów siarkowych, w tym cysteiny- jednego z głównych elementów glutationu - cząsteczki o nad wyraz silnym działaniu antyoksydacyjnym.
  Istota działania i kwintesencja sprawności PRO WHEY SHAKE została oparta na problematyce optymalizacji kinetyki wchłaniania aminokwasów w przeróżnych stanach fizjologicznych organizmu, ze szczególnym uwzględnieniem okresu około treningowego. Spożycie porcji PRO WHEY SHAKE pozwalana na podniesienie poziomu aminokwasów w krwiobiegu już po około 15 minutach i utrzymanie tej tendencji choćby do ponad 2 godzin. Taki efekt został uzyskany dzięki unikatowej proporcji WPH: WPI: WPC wypracowanej poprzez specjalistów od suplementacji sportowców w Dziale Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories. Osiągnięty zakres czasowy kinetyki nasycania krwiobiegu wolnymi aminokwasami, „stawia PRO WHEY SHAKE na czele produktów o asygnowanym szerokim spektrum używania, czyli zasadnych do wykorzystywania w stanach organizmu gdzie istnieje potrzeba dostarczenia aminokwasów w sposób bezzwłoczny i przedłużony.
  Działanie PRO WHEY SHAKE mające na celu przeciwdziałanie zaistnieniu w środkuustrojowych warunków sprzyjających rozpadowi białek mięśniowych, m.in. Przez angażowanie aminokwasów do procesów energetycznych zostało usztywnione dodaniem farmaceutycznej jakości wolnej L-glutaminy. Liczba tego aminokwasu w tkance mięśniowej jest ściśle związana z jej zdolnością do syntezy białek. Im wyższy poziom glutaminy w mięśniach tym silniejszy anabolizm. W dodatku wraz z L-leucyną (niezwykle spora zawartość w WPC, WPI, WPH)) kontroluje szlaki sygnałowe hormonów anabolicznych (insulina, insulinopodobny czynnik wzrostu, mechaniczny czynnik wzrostu).
  PRO WHEY SHAKE to ponadto extra porcja tauryny. Badania pokazują, iż suplementacja tego aminokwasu umożliwia zwiększenie utleniania tłuszczu podczas submaksymalnego wysiłku(III), a także poprawę wytrzymałości u wytrenowanych sportowców(IV). Zwiększa ponadto płynność błony komórkowej, udoskonalając jej ochronę, jak dodatkowo wykazuje silne działanie antyoksydacyjne(V).
  używanie PRO WHEY SHAKE pozwoli na wytworzenie trafnego środowiska anabolicznego i antykatabolicznego w okresie około treningowym i przed snem. Sprzyja to uruchamianiu rezerw energetycznych zgromadzonych w tkance tłuszczowej chroniąc białka mięśniowe przed zagospodarowaniem ich na cele energetyczne. Warto też dodać,elementy białkowe obecne w PRO WHEY SHAKE w sposób najmocniej istotny ze wszelkich makroskładników zwiększają energetyczny koszt trawienia, poprzez co podnoszą zapotrzebowanie energetyczne ponad poziom podstawowej przemiany w przedziale 20-35%. Zwiększa to wydatkowanie energetyczne organizmu, co przy zachowaniu diety wysokobiałkowej sprzyja osiągnięciu i utrzymaniu odtłuszczonej sylwetki.
  PRO WHEY SHAKE – ROZSMAKUJ SIĘ W mistrzowskieJ skutecznOŚCI
  Pierwsze osoby, które miały okazję testować PRO WHEY SHAKE na etapie projektowania smaku produktu, zgodnie powtarzały – "nigdy nie spotkaliśmy się z tak pysznym i wyrazistym bukietem smaków, kremowej i delikatnej konsystencji". To może być dla Was znakomita rekomendacja, jeśli oprócz najwyższej jakość komponentów i progresywnego składu, cenicie sobie pyszny smak odżywki białkowej. Ten efekt uda się uzyskać każdemu, ponieważ PRO WHEY SHAKE znakomicie się rozpuszcza.
  PRO WHEY SHAKE nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania na dodatek w okresie redukcji wagi ciała. Jego niewątpliwą zaletą oprócz znakomitych smaków, jest fakt,znakomicie syci, co zabija chęć na słodkie i słone przekąski, doprowadzając do ograniczania przyjmowania dodatkowych porcji kalorii, a czy właśnie nie oto Ci chodzi? Jeśli odpowiesz TAK, to już wiesz, że PRO WHEY SHAKE został wytworzony z myślą o zaspokojeniu Twoich potrzeb w dążeniu do wymarzonej sylwetki.
  Dzięki spożyciu PRO WHEY SHAKE zapewniamy organizmowi odżywczą falę uderzeniową aminokwasów, która od początku swego działania zaprzęga wszelkie mechanizmy metaboliczne organizmu do rozpoczęcia cyklu syntezy i regeneracji struktur mięśniowych. Całości dopełnia nasycenie PRO WHEY SHAKE L-glutaminą i tauryną, pozwalających jeszcze skuteczniej hamować katabolizm białek mięśniowych.
  PRO WHEY SHAKE polecane połączenia z innymi produktami:
  - w celu powiększania masy mięśniowej sugeruje się dopełniające wykorzystywanie w okresie około treningowym z REDWEILER, a w ciągu dnia DAA XTREME PROLACT-BLOCK.
  - w okresie redukcji tkanki tłuszczowej zaleca się łączenie, PRO WHEY SHAKE z produktem termogenicznym Thermo Speed Hardcore alboThermostim Hardcore.
  - w każdym z przypadków zaleca się użytkowanie produktu witaminowo-mineralnego Vita-min MULTIPLE SPORT.

☆ Olimp Whey Protein Complex 100% - 2270g - Sernik Cytrynowy ☆

Olimp Whey Protein Complex 100% - 2270g - Sernik Cytrynowy Najniższa Cena Online

☆ Olimp Whey Protein Complex 100% - 2270g - Sernik Cytrynowy - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: Olimp Whey Protein Complex 100% - 2270g - Sernik Cytrynowy
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX 100%
  Jakość bez kompromisu w najkorzystniejszej cenie!!!
  kompilacja najwyższej jakości ultrafiltrowanego koncentratu białek serwatkowych WPC i izolatu białek serwatkowych WPI - CFM w formie instant.
  Izolat CFM i koncentrat białek serwatkowych takie jakich użyto w Whey Protein Complex 100% charakteryzują się wysoką wartością odżywczą. Pozyskiwane w innowacyjnych procesach technicznych zachowują pełną strukturę i aktywność użytecznych białek serwatkowych. Wysoka wartość odżywcza sprawia, że izolowane i koncentrowane białka serwatkowe lubiano za najwartościowsze źródła białka pokarmowego dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo.
  Izolat CFM i koncentrat białek serwatkowych przyczyniają się do wzrostu lub utrzymania masy mięśniowej.
  OLIMP 100% Whey Protein Complex to nieprzeciętne smaki, którym nie będziesz w stanie się oprzeć!
  WHEY PROTEIN COMPLEX 100%. Suplement diety. Wysokobiałkowy koncentrat w proszku. Posiada cukier i substancje słodzące.
  Preparat przeznaczony dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, dążących do rozwoju masy mięśniowej, z reguły sportowców wyczynowych i ćwiczących rekreacyjnie. Białko przyczynia się do wzrostu albo utrzymania masy mięśniowej.
  W naszym sklepie kupując produkty producenta Olimp, otrzymają Państwo katalog nagród! Za każdy zakup artykułu tej producenta, zbierają Państwo punkty, które następnie można wymienić na interesujące nagrody.

☆ Biotech Iso Whey Zero Lactose Free 2270g Ciasteczko z kremem + Gallon 1,9L, 5999076223022 ☆

Biotech Iso Whey Zero Lactose Free 2270g Ciasteczko z kremem + Gallon 1,9L, 5999076223022 Najniższa Cena Online

☆ Biotech Iso Whey Zero Lactose Free 2270g Ciasteczko z kremem + Gallon 1,9L, 5999076223022 - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BIOTECH USA
 • Nazwa produktu: Biotech Iso Whey Zero Lactose Free 2270g Ciasteczko z kremem + Gallon 1,9L, 5999076223022
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  BIAŁKO JAKO PODSTAWOWY BUDULEC MIĘŚNI
  Białko to istotny, jak nie najszczególniejszy budulec organizmu człowieka, w szczególności masy mięśniowej, jak również tkanki nerwowej i gruczołowej. W nauce istnieje dużo kryteriów podziału białek, lecz jednym z podstawowych jest podział ze względu na budowę i skład. Białka proste zbudowane są wyłącznie z aminokwasów i możemy do nich zaliczyć m.in. Protaminy,histony, albuminy, globuliny,prolaminy, gluteliny i skleroproteiny. Każde ze wspominanej grupy białek prostych na swój sposób, tj. W związku z posiadanymi przez siebie właściwościami oddziałuje na organizm człowieka. Wyróżniają się one w głównej mierze funkcjami, związkami w których można je znaleźć oraz m.in. Przyswajalnością. Z kolei do białek złożonych możemy zaliczyć chromoproteiny, fosfoproteiny, nukleoproteiny,lipidoproteiny, glikoproteiny, metaloproteiny, które podobnie jak białka proste różnią się w głównej mierze składem, działaniem, a mianowicie ośrodkiem działania w organizmie do których są skierowane,, a także lokalizacją w organizmie.
  Dla sportowców najważniejszym kryterium jest natomiast podział białka ze względu na wartości odżywcze, w którym wyodrębnić możemy białka doborowe tj. Pełnowartościowe, czyli takie które w swoim składzie zawierają wszystkie aminokwasy egzogenne, np. Albumina, kolagen, białko jaja kurzego, białko mleka i mięsa oraz białka niedoborowe tj. Niepełnowartościowe, czyli te nie mające nawet jednego aminokwasu egzogennego, czyli np. Żelatyna. Tym samym białko można śmiało uznać, za najważniejsze źródło elementów odżywczych, składające się z aminokwasów wytworzonych przez nasz organizm i dostarczanych ze źródeł zewnętrznych m.in. Pokarmu czy odżywek.
  DLACZEGO potrzebnE CI SĄ BIAŁKA?
  Białko m.in. Wspomaga utrzymanie masy mięśniowej, gdy trenujesz, jesteś na diecie albo po prostu w życiu codziennym. Twój organizm wymaga większej ilości białek, gdy trenujesz regularnie, niezależnie od tego czy celem jest powiększenie masy mięśniowej czy redukcja, lub wraz z wiekiem. To białka są po części odpowiedzialne za regenerację uszkodzeń. Co wyraźne, poziom białka należy regulować tj. Uzupełniać codziennie, aby zagwarantować swojemu organizmowi prawidłowy rozwój.U osób systematycznie ćwiczących na siłowni, zapotrzebowanie na białko rośnie. Co do zasady nie ma również znaczenia czy celem sportowca jest powiększenie masy mięśniowej czy także jej redukcja, albowiem w obu przypadkach białko odgrywa zasadniczą rolę i przyczynia się tym samym do osiągnięcia zamierzonych celów. W przypadku chęci rozszerzenia masy mięśniowej stanowi podstawę, z którego organizm może syntetyzować białka i tworzyć mięśnie, natomiast w przypadku redukcji drugim pomaga uniknąć nadmiernej utracie tkanki mięśniowej, regulując przy tym głód.
  DLACZEGO POWINIENEŚ KORZYSTAĆ Z SUPLEMENTÓW BIAŁKOWYCH?
  Spożywanie koktajli białkowych jest niewątpliwie prędkim, użytecznym i na ogół szczególnie dobrym sposobem na dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości białek. Sporządzenie takiego koktajlu nie wymaga od nas cudów – wystarczy białko w proszku, shaker, trochę wody. Proszek białkowy można pozyskać z mleka, jak w dodatku ze źródeł zwierzęcych, roślinnych albo ich połączenia. Jego wchłanianie może przebiegać momentalnie (30-40 minut), umiarkowanie (1-2 godziny) lub wolno (ponad 2 godziny). Sposób przyrządzenia koktajlu białkowego zależy tylko i wyłącznie od nas samych, ponieważ dzisiejszy rozwój suplementacji oferuje nam pokaźny wachlarz środków zawierających białko. W celu uzupełnienia powstałych wskutek treningu strat białkowych, tj. Szeroko rozumianej regeneracji, obowiązkiem powinna być konsumpcja posiłku białkowego do 30 minut po ćwiczeniach. Dla tych, którzy preferują trening wytrzymałościowy, zaleca się około 20 gramów białka, natomiast dla osób podejmujących trening siłowy do 40 gramów. Po treningu warto uzupełnić także węglowodany. Do koktajlu białkowego można zatem dodać garść płatków owsianych czy owoców, należy pamiętać jednak o podstawowej i najważniejszej zasadzie tzn. Koktajl białkowy powinien smakować, gdyż ma on być nagrodą po ciężkim treningu, a nie przykrym obowiązkiem.
  Przygotowując koktajl białkowy należy mieć na względzie jakość białka. Nie ulega wątpliwości, iż tylko użytkowanie dobrej jakości białka w optymalny sposób przysłuży się naszemu organizmowi. Podstawowym komponentyem koktajlu białkowego może być jogurt naturalny, kefir czy maślanka, także serek wiejski lub twaróg. Można wybrać odżywki białkowe. Jedną z takich odżywek jest Iso Whey Zero marki Bio Tech USA.
  warianty ODŻYWEK BIAŁKOWYCH
  Na rynku istnieją trzy typy odżywek białkowych tj. Koncentrat białkowy, nazywany WPC -Whey Protein Concentrate, który w kontraście do izolatów czy hydrolizatów, jest najtańszą opcją z najmniej przetworzonym białkiem,jest otrzymywany metodą mikro- i ultrafiltracji, gromadzi do 85% białka.. Izolat białkowy, inaczejWPI- Whey Protein Isolate zawiera więcej białka na 100 g aniżeli koncentrat i w przypadku białek pozyskiwanych z serwatki, nie posiada jakiegokolwiek tłuszczu i laktozyOtrzymywane są, podobnie jak koncentraty, przez mikrofiltrację metodą CMFTak dokładny cykl oczyszczania sprawia, że preparaty te zawierają choćby 95% białka, w tym jeszcze więcej aminokwasów egzogennych aniżeli koncentraty, przy prawie zerowej zawartości tłuszczów i węglowodanów. Hydrolizat białkowy, tzw. WPH -Whey Protein Hydrolysate analogicznie jak izolat ma wysoką koncentrację białka, z kolei zastosowany wobec białka cykl hydrolizy, ma zwiększać jego wchłanialność. Hydrolizaty są adekwatne dla osób z nietolerancją laktozy, bo zawierają do 100% oczyszczonego preparatu, który niewiele znaczące ilości, tego białka mlecznego.
  ISO WHEY ZERO – CZYLI ODŻYWKA BIAŁKOWA NA MIARĘ pragnień!
  Jedną z najkorzystniejszych odżywek białkowych dostępnych na rynku jest Iso Whey Zero firmy BioTech USA. Jest to odżywka o bogatej zawartości białka, która w sposób kompletny dostarcza organizmowi potrzebne porcje białka, pozwalające uzupełnić brakujące zapasy białka w diecie. Iso Whey Zero nie jest skierowane jedynie do solidnej grupy docelowej tj. Profesjonalnych sportowców, gdyż mogą ją jeszcze amatorscy sportowcy. Towar ten z zasady znamionuje wysoka koncentracja białka, szczególnie prawidłowy, niepowtarzalny smakami, a także praktycznie zerową ilością węglowodanów.
  Iso Whey Zero to najwyższej jakości, pozbawiany cukru, laktozy* i glutenu izolat białka serwatkowego ze elementyem podstawowym w postaci izolatu native whey, dodanym BCAA i aminokwasami. Uzupełnia dietę, wspomaga przyrost suchej masy mięśniowej, zatrzymuje katabolizm mięśniowy, a także przyspiesza regenerację mięśni, a co najważniejsze posiada w składzie wyłącznie najwyższej jakości czysty izolat białka serwatki, uzyskiwany metodą CFM*.
  Metoda CFM oznacza Cross Flow Microfiltration, a dokładnie mikrofiltrację przeprowadzaną w przepływie krzyżowym, polegającą na rozdzieleniu cząsteczek znajdujących się w fazie koloidalnej, wykorzystując różnicę ciśnień po obu stronach membrany (odfiltrowany roztwór jest w ruchu). Istotą procesu jest jednak to, że prowadzony jest on w obniżonej temperaturze, wobec czego w żaden sposób nie dochodzi do denaturacji struktur białkowych.niełatwa procedura tworzenia oraz wymóg zapewnienia optymalnych warunków technicznych powoduje, iż koszty produkcji izolatu białek serwatki rosną, co wpływa również na cenę. Należy jednak zaznaczyć, iż w ten sposób uzyskuje się odżywkę o najwyższej jakości i wartości biologicznej, która rekompensuje poniesione koszty zakupu.
  BIOTECH USA ISO WHEY ZERO – ODŻYWKA WŁAŚNIE DLA CIEBIE!
  • składnik podstawowy: Izolat Native Whey
  • skrajnie wysoka zawartość białka
  • Z dodatkiem aminokwasów: glutaminy i BCAA
  • prędkie i łatwe wchłanianie
  • Bez cukru, laktozy* i glutenu *
  • Bez środków konserwujących
  • Bez aspartamu

  Nasz Izolat Natywnego Białka Serwatki jest tworzony bezpośrednio ze świeżego mleka po pasteryzacji, mikro- i ultrafiltracji w niskiej temperaturze, a następnie poddany procesowi pulweryzacji w specjalnie asygnowanych do tego suszarniach. Dzięki tej oryginalnej procedurze struktura białka pozostaje zachowana w swojej najpełniejszej formie i pozostaje bogata w immoglobulinę (przeciwciała) i laktoferynę (będącą częścią układu opornościowego).
  Podobnie jak wszystkie produkty BioTechUSA, Iso Whey Zero składa się z bezpiecznych i precyzyjnie dopasowanych komponentów.
  CZYM JEST NIETOLERANCJA LAKTOZY?
  Laktoza, znana także jako cukier mleczny jest węglowodanem złożonym, stanowiącym ok. 2-8% suchej masy mleka. Laktoza jest nam niezbędna na ogół w okresie niemowlęcym, dlatego nie jest rzadkością, że w okresie dorosłym twój organizm nie produkuje laktazy, enzymu odpowiedzialnego za rozbicie laktozy, co z kolei jest przyczyną jej nietolerancji. Dzisiaj niemal 75% populacji światowej cierpi z powodu nietolerancji laktozy.

☆ Optimum nutrition Białko whey gold standard 2270 g jar caramel toffee (5060469989129) (8594014869194) ☆

Optimum nutrition Białko whey gold standard 2270 g jar caramel toffee (5060469989129) (8594014869194) Najniższa Cena Online

☆ Optimum nutrition Białko whey gold standard 2270 g jar caramel toffee (5060469989129) (8594014869194) - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Optimum Nutrition
 • Nazwa produktu: Optimum nutrition Białko whey gold standard 2270 g jar caramel toffee (5060469989129) (8594014869194)
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Aż 82% białka - ok. 24 g w porcji wydajne połączenie izolatu z koncentratem i hydrolizowanym izolatem W 100% tylko wyłącznie białka serwatkowe gwarancja środowiska anabolicznego ponad 4 g Glutaminy i Kwasu Glutaminowego w każdej porcji Aż 5.5 g BCAA w każdej porcji nad wyraz dobra rozpuszczalność (postać instantyzowana) najlepszy Suplement Roku i najkorzystniejsze Białko Roku poprzez 13 lat z rzędu Złoty standard Jakości Białka!!! najlepsze białko na rynku!!! Wysoka wartość biologiczna Wspomaga regenerację produktywnie wspiera budowę masy mięśniowej Wysoka zawartość białka Uzupełnienie białka w diecie nadzwyczajny smak i rozpuszczalność Zero bezwartościowych wypełniaczy Wysoka zawartość aminokwasów BCAA i EAA Najszybsza kinetyka wchłaniania niewielkie ilości tłuszczów i węglowodanów unikatowa formuła zawierająca peptydy serwatkowe Izolat i koncentrat białka serwatkowego Wysokiej jakości certyfikowane białko Wsparcie wzrostu mięśni Skład Whey...


Podobne zestawienia:


Najtańsze odżywki białkowe w opakowaniu do 3000 g – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze odżywki białkowe w opakowaniu do 3000 g, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich odżywek białkowych w opakowaniu do 3000 g jest aktualizowany na bieżąco.

☆ soja protein łowickie - 2100gsuplementy białkowe > białka roślinne marki Megabol ☆

soja protein łowickie - 2100gsuplementy białkowe > białka roślinne marki Megabol Najniższa Cena Online

☆ soja protein łowickie - 2100gsuplementy białkowe > białka roślinne marki Megabol - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MEGABOL
 • Nazwa produktu: soja protein łowickie - 2100gsuplementy białkowe > białka roślinne marki Megabol
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Soja Protein Łowickie od Megabol to suplement białkowa wytworzona z myślą o wegetarianach. Dostarczy ona do organizmu nad wyraz dużo łatwo przyswajalnego białka sojowego, który przyczyni się do powiększenia suchej wzrost mięśni

☆ Real pharm real mass gold edition - 3000gsuplementy białkowe > wielofrakcyjne (5902444715616) ☆

Real pharm real mass gold edition - 3000gsuplementy białkowe > wielofrakcyjne (5902444715616) Najniższa Cena Online

☆ Real pharm real mass gold edition - 3000gsuplementy białkowe > wielofrakcyjne (5902444715616) - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Real pharm
 • Nazwa produktu: Real pharm real mass gold edition - 3000gsuplementy białkowe > wielofrakcyjne (5902444715616)
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Real Mass od producenta Real Pharm jest to suplement węglowodanowo białkowa, a więc zyskujesz nie tylko nadwyżkę kaloryczną,także wspierasz swoje mięśnie w dobrym rozroście, jak jeszcze wspierasz ich regenerację.

☆ Gymbeam białko anabolic whey 2500 g (8588007130729) ☆

Gymbeam białko anabolic whey 2500 g (8588007130729) Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam białko anabolic whey 2500 g (8588007130729) - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam białko anabolic whey 2500 g (8588007130729)
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:

  Anabolic Whey to białko serwatkowe w proszku o wysokiej wartości biologicznej oraz zawartości białka 50%. Jest ono łatwostrawne i znamionuje się nadzwyczajnym profilem aminokwasowym oraz wysoką zawartością BCAA.

  ponadto, posiada monohydrat kreatyny, który pomaga zwiększyć efektywność, siłę i pojemność Twoich mięśni. PROMOCJA: Nasze białko Anabolic Whey dzisiaj w komplecie z fantastycznymi prezentami! dokonaj zakupu opakowanie 1000 g a otrzymasz shaker 700 ml gratis.

  dokonaj zakupu opakowanie 2500 g a otrzymasz shaker 700 ml wraz z 250 g Beta Alaniny gratis. Promocja nie dotyczy klientów hurtowych.


☆ RED SUPPORT Whey One - 2040g - White Chocolate PineappleSuplementy białkowe > Koncentraty WPC ☆

RED SUPPORT Whey One - 2040g - White Chocolate PineappleSuplementy białkowe > Koncentraty WPC Najniższa Cena Online

☆ RED SUPPORT Whey One - 2040g - White Chocolate PineappleSuplementy białkowe > Koncentraty WPC - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RED SUPPORT
 • Nazwa produktu: RED SUPPORT Whey One - 2040g - White Chocolate PineappleSuplementy białkowe > Koncentraty WPC
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  WheyOne to koncentrat białka serwatkowego, pomagający w regeneracji i rozbudowie wzrost mięśni. Znamionuje się wysoką zawartością białka, pysznym smakiem i korzystną rozpuszczalnością.

☆ Red support whey one - 2040g - caramel ice creamsuplementy białkowe > koncentraty wpc (5902367996086) ☆

Red support whey one - 2040g - caramel ice creamsuplementy białkowe > koncentraty wpc (5902367996086) Najniższa Cena Online

☆ Red support whey one - 2040g - caramel ice creamsuplementy białkowe > koncentraty wpc (5902367996086) - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RED SUPPORT
 • Nazwa produktu: Red support whey one - 2040g - caramel ice creamsuplementy białkowe > koncentraty wpc (5902367996086)
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  WheyOne to koncentrat białka serwatkowego, pomagający w regeneracji i rozbudowie wzrost mięśni. Znamionuje się wysoką zawartością białka, pysznym smakiem i korzystną rozpuszczalnością.


Podsumowanie, czyli jaka odżywka białkowa w opakowaniu do 3000 g najlepsza?


Najlepsze odżywki białkowe w opakowaniu do 3000 g w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze odżywki białkowe w opakowaniu do 3000 g w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre odżywki białkowe – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych odżywek białkowych w opakowaniu do 3000 g nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych odżywek białkowych dla sportowców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka odżywka białkowa w opakowaniu do 3000 g opinie i efekty,
 • dobre odżywki białkowe w opakowaniu do 3000 g cena,
 • ranking odżywek białkowych w opakowaniu do 3000 g,
 • odżywka białkowa w opakowaniu do 3000 g jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o odżywkach białkowych w opakowaniu do 3000 g

#1 Gdzie szukać opinii o odżywkach białkowych w opakowaniu do 3000 g?

Aktualnie zaprezentowane informacje o odżywkach białkowych w opakowaniu do 3000 g odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka odżywka białkowa w opakowaniu do 3000 g najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych odżywkach białkowych w opakowaniu do 3000 g warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami białkowymi w opakowaniu do 3000 g dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie odżywki białkowe w opakowaniu do 3000 g są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z odżywkami białkowymi w opakowaniu do 3000 g dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach odżywki białkowe w opakowaniu do 3000 g to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *