FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking odżywek białkowych do 300 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Odżywki białkowe dla sportowców / Ranking odżywek białkowych do 300 zł


Pomagamy w wyborze dobrych odżywek białkowych do 300 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych odżywek białkowych do 300 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odżywek białkowych dla sportowców.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie odżywki białkowe do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane odżywki białkowe do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking odżywek białkowych do 300 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ OLIMP PRO WHEY SHAKE - 2,27KG ☆

OLIMP PRO WHEY SHAKE - 2,27KG Najniższa Cena Online

☆ OLIMP PRO WHEY SHAKE - 2,27KG - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp Laboratories
 • Nazwa produktu: OLIMP PRO WHEY SHAKE - 2,27KG
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Stale rosnące oczekiwania w wymagającej kwestii żywienia osób aktywnych fizycznie, w stanach skrajnego obciążenia organizmu i jeszcze bardziej rygorystycznych zapotrzebowań restytucyjnych rośnie zapotrzebowanie wśród sportowców na najwyższej jakości produkty wysokobiałkowe. Współzawodnictwo z boisk i hal sportowych przenosi się na pole nutrigenomiki podbudowanej nowoczesnym wspomaganiem supelementacyjnym, które stanowi o „być albo nie być profesjonalistów, lecz i amatorów podchodzących do sportu w coraz bardziej wyczynowy sposób.
  PRO WHEY SHAKE TO zaawansowanE ROZWIĄZANIE W SUPLEMENTACJI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ŹRÓDŁAMI BIAŁKA.
  Kwestią nie podlegającą dyskusji jest fakt,ilość protein podlegających podmianie w organizmach zdrowych osób aktywnych fizycznie jest znacznie wyższa niż ta u osób nieobciążonych treningiem(I). Z tego także względu skład PRO WHEY SHAKE zbudowano na źródłach protein znamionujących się najwyższą wartością współczynnika wartości biologicznej, czyli izolacie (WPI), koncentracie (WPC) i hydrolizacie (WPH) białek frakcji serwatkowej mleka. Ponadto znamionują się wzorcową wartością wskaźnika strawności PDCAAS, wyznaczanego na podstawie zapotrzebowania na poszczególne aminokwasy u ludzi i podatności danego źródła białka do jego strawienia(II). WPI, WPH i WPCstanowiące gros składu PRO WHEY SHAKE cechują się na dodatek niezwykle wysoką zawartością aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA), a także aminokwasów siarkowych, w tym cysteiny- jednego z głównych części glutationu - cząsteczki o niezwykle silnym działaniu antyoksydacyjnym.
  Istota działania i kwintesencja produktywności PRO WHEY SHAKE została oparta na problematyce optymalizacji kinetyki wchłaniania aminokwasów w najróżniejszych stanach fizjologicznych organizmu, ze szczególnym uwzględnieniem okresu około treningowego. Spożycie porcji PRO WHEY SHAKE pozwalana na podniesienie poziomu aminokwasów w krwiobiegu już po około 15 minutach i utrzymanie tej tendencji choćby do ponad 2 godzin. Taki efekt został uzyskany dzięki wyjątkowej proporcji WPH: WPI: WPC wypracowanej poprzez specjalistów od suplementacji sportowców w Dziale Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories. Osiągnięty zakres czasowy kinetyki nasycania krwiobiegu wolnymi aminokwasami, „stawia PRO WHEY SHAKE na czele produktów o przeznaczonym szerokim spektrum użytkowania, czyli zasadnych do użytkowania w stanach organizmu gdzie istnieje potrzeba dostarczenia aminokwasów w sposób momentalny i przedłużony.
  Działanie PRO WHEY SHAKE mające na celu przeciwdziałanie zaistnieniu we wnętrzuustrojowych warunków sprzyjających rozpadowi białek mięśniowych, m.in. Przez angażowanie aminokwasów do procesów energetycznych zostało usztywnione dodaniem farmaceutycznej jakości wolnej L-glutaminy. Liczba tego aminokwasu w tkance mięśniowej jest ściśle związana z jej zdolnością do syntezy białek. Im wyższy poziom glutaminy w mięśniach tym silniejszy anabolizm. Na dodatek wraz z L-leucyną (nad wyraz szeroka zawartość w WPC, WPI, WPH)) kontroluje szlaki sygnałowe hormonów anabolicznych (insulina, insulinopodobny czynnik wzrostu, mechaniczny czynnik wzrostu).
  PRO WHEY SHAKE to też extra porcja tauryny. Badania pokazują, iż suplementacja tego aminokwasu umożliwia rozszerzenie utleniania tłuszczu w trakcie submaksymalnego wysiłku(III), a także poprawę wytrzymałości u wytrenowanych sportowców(IV). Powiększa na dodatek płynność błony komórkowej, udoskonalając jej ochronę, jak jeszcze wykazuje silne działanie antyoksydacyjne(V).
  używanie PRO WHEY SHAKE pozwoli na wytworzenie optymalnego środowiska anabolicznego i antykatabolicznego w okresie około treningowym i przed snem. Sprzyja to uruchamianiu rezerw energetycznych zebranych w tkance tłuszczowej broniąc białka mięśniowe przed zagospodarowaniem ich na cele energetyczne. Warto w dodatku dodać,elementy białkowe obecne w PRO WHEY SHAKE w sposób najbardziej znaczny ze wszystkich makroskładników rozszerzają energetyczny koszt trawienia, przez co podnoszą zapotrzebowanie energetyczne ponad poziom podstawowej przemiany w przedziale 20-35%. Rozszerza to wydatkowanie energetyczne organizmu, co przy zachowaniu diety wysokobiałkowej sprzyja osiągnięciu i utrzymaniu odtłuszczonej sylwetki.
  PRO WHEY SHAKE – ROZSMAKUJ SIĘ W profesjonalneJ wydajnOŚCI
  Pierwsze osoby, które miały okazję testować PRO WHEY SHAKE na etapie projektowania smaku artykułu, zgodnie powtarzały – "nigdy nie spotkaliśmy się z tak pysznym i wyrazistym bukietem smaków, kremowej i delikatnej konsystencji". To może być dla Was genialna rekomendacja, jeśli oprócz najwyższej jakość elementów i zaawansowanego składu, cenicie sobie pyszny smak odżywki białkowej. Ten efekt uda się uzyskać każdemu, ponieważ PRO WHEY SHAKE nieprzeciętnie się rozpuszcza.
  PRO WHEY SHAKE perfekcyjnie sprawdzi się jeszcze w okresie redukcji wagi ciała. Jego niewątpliwą zaletą oprócz wyśmienitych smaków, jest fakt,świetnie syci, co zabija chęć na słodkie i słone przekąski, doprowadzając do ograniczania przyjmowania dodatkowych porcji kalorii, a czy właśnie nie oto Ci chodzi? Jeśli odpowiesz TAK, to już wiesz, że PRO WHEY SHAKE został produkowany z myślą o zaspokojeniu Twoich potrzeb w dążeniu do wymarzonej sylwetki.
  Dzięki spożyciu PRO WHEY SHAKE zapewniamy organizmowi odżywczą falę uderzeniową aminokwasów, która od początku swojego działania zaprzęga wszelkie mechanizmy metaboliczne organizmu do rozpoczęcia cyklu syntezy i regeneracji struktur mięśniowych. Całości dopełnia nasycenie PRO WHEY SHAKE L-glutaminą i tauryną, zezwalających jeszcze skuteczniej hamować katabolizm białek mięśniowych.
  PRO WHEY SHAKE polecane połączenia z innymi produktami:
  - w celu rozszerzania masy mięśniowej sugeruje się dodatkowe wykorzystywanie w okresie około treningowym z REDWEILER, a w ciągu dnia DAA XTREME PROLACT-BLOCK.
  - w okresie redukcji tkanki tłuszczowej zaleca się łączenie, PRO WHEY SHAKE z produktem termogenicznym Thermo Speed Hardcore lubThermostim Hardcore.
  - w każdym z przypadków zaleca się wykorzystywanie produktu witaminowo-mineralnego Vita-min MULTIPLE SPORT.

☆ QNT Metapure Zero Carb - 2000g - Dark Chocolate (5425002402792) ☆

QNT Metapure Zero Carb - 2000g - Dark Chocolate (5425002402792) Najniższa Cena Online

☆ QNT Metapure Zero Carb - 2000g - Dark Chocolate (5425002402792) - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QNT
 • Nazwa produktu: QNT Metapure Zero Carb - 2000g - Dark Chocolate (5425002402792)
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:

  Metapure Zero Carb to wysokiej jakości izolat białka serwatkowego. Pozyskany metodą ultrafiltracji w niskiej temperaturze, dzięki czemu zachowuje maksimum wartości odżywczych i parametry. Towar perfekcyjny dla osób z nietolerancją laktozy.


☆ Scitec Nutrition Białko 100% Whey Isolate 2000 g ☆

Scitec Nutrition Białko 100% Whey Isolate 2000 g Najniższa Cena Online

☆ Scitec Nutrition Białko 100% Whey Isolate 2000 g - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scitec Nutrition
 • Nazwa produktu: Scitec Nutrition Białko 100% Whey Isolate 2000 g
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:

  100% Whey Isolate z dodatkiem l-glutaminy

  Waga 2000g

  Smak: malina

  100% WHEY ISOLATE to najlepszej jakości białko stworzone z izolatu serwatki, a także z hydrolizowanego białka serwatki.

  Formuła ta posiada mniej węglowodanów niżeli kiedykolwiek wcześniej! Izolaty, w kontraście do koncentratów znamionują się wyższą zawartością procentową białka, zawierają w dodatku mniej cukru (włącznie z laktozą) i tłuszczu.

  Suplementy białkowe są źródłem kwasów azotowych i niezbędych aminokwasów, które organizm wykorzystuje do wzrostu i utrzymania tkanek ciała. 100% WHEY ISOLATE przyczynia się do utrzymania i rozwoju masy mięśniowej i utrzymania prawidłowego stanu tkanki kostnej*.

  Białka mleka są tak zwanymi białkami kompletnymi, ponieważ dostarczają one organizmowi wszystkich 9 aminokwasów niezbędnych (tj.histydyny, izoleucyny, leucyny, lizyny, metioniny, fenyloalaniny, treoniny, tryptofanu, waliny), których nie jest on w stanie samodzielnie syntezować i muszą być one dostarczane wraz z dobrze zbilansowaną dietą albo suplementacją.

  100% WHEY ISOLATE wzbogacony został na dodatek w taurynę i L-glutaminę, która jest najobficiej występującym wolnym aminokwasem w ludzkiej krwi.

  Sposób użycia

  Wymieszać 1 porcję (25 g) z 300 ml wody, mleka lub innego napoju. Spożywać najlepiej po treningu.

  dane alergiczne

  możliwa obecność mleka, jaj, glutenu, soi, orzechów, orzeszków ziemnych, selera, ryb i skorupiaków.

  Opakowania

  2000 g- 80 porcji.


  komponenty

  Malinowy: Mikrofiltrowany i ultrafiltrowany izolat białka serwatki [z mleka, emulgator (lecytyny (soja)], aromat (malinowy), L-glutamina, substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), regulator kwasowości (kwas cytrynowy monohydrat), hydrolizat białka serwatki (z mleka), barwnik (Pąs 4R***).


  Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być używany jako substytut (zamiennik) różnorodnej diety. Dla zdrowia ważna jest przeróżna dieta, a także zdrowy tryb życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla śladowych dzieci.


☆ Optimum nutrition 100% casein protein - 1820g - strawberry - odżywki białkowe ☆

Optimum nutrition 100% casein protein - 1820g - strawberry - odżywki białkowe Najniższa Cena Online

☆ Optimum nutrition 100% casein protein - 1820g - strawberry - odżywki białkowe - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OPTIMUM NUTRITION
 • Nazwa produktu: Optimum nutrition 100% casein protein - 1820g - strawberry - odżywki białkowe
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  CASEIN 100 mieści 100% kazeiny micelarnej, która jest wzorcowym źródłem pełnowartościowych protein o dobrym, przedłużonym czasie wchłaniania. Towar zapewnia wielogodzinne zaopatrzenie mięśni we wszystkie potrzebne aminokwasy.

☆ MUTANT Iso Surge - 2270gSuplementy białkowe > Wielofrakcyjne ☆

MUTANT Iso Surge - 2270gSuplementy białkowe > Wielofrakcyjne Najniższa Cena Online

☆ MUTANT Iso Surge - 2270gSuplementy białkowe > Wielofrakcyjne - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MUTANT
 • Nazwa produktu: MUTANT Iso Surge - 2270gSuplementy białkowe > Wielofrakcyjne
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  rewelacyjne połączenie izolatu i hydrolizatu białka serwatki spod szyldu PVL Mutant. Daj się uwieść bogatemu profilowi aminokwasowemu, dobrej rozpuszczalności napoje/produkty i fantastycznym wariantom smakowym. Iso Surge w sporej gramaturze - aż 2270g.

☆ Gaspari nutrition proven whey - 1814g ☆

Gaspari nutrition proven whey - 1814g Najniższa Cena Online

☆ Gaspari nutrition proven whey - 1814g - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gaspari nutrition
 • Nazwa produktu: Gaspari nutrition proven whey - 1814g
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Proven Whey to nieszablonowy izolat serwatki, który niewątpliwie pomoże Ci osiągnąć cele treningowe. Sięgając po białko firmy Gaspari wybierasz najwyższą jakość bezkompromisowca i fantastyczny smak napoje/produkty. Artykuł gromadzi 60 porcji WPI.

☆ iso whey zero - 2270g + prezent marki Biotech usa ☆

iso whey zero - 2270g + prezent marki Biotech usa Najniższa Cena Online

☆ iso whey zero - 2270g + prezent marki Biotech usa - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BioTech USA
 • Nazwa produktu: iso whey zero - 2270g + prezent marki Biotech usa
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Poszukujesz wyśmienitego źródła białka? Polecamy ISO WHEY ZERO od BIOTECH z wyjątkowo wysoką zawartością białka: 88% i z dodatkiem aminokwasów funkcjonalnych: L-argininy HCl, L-glutaminy, BCAA. ISO Whey Zero to szybka i nietrudna wchłanialność.

☆ Zestaw BioTech USA Iso Whey Zero - 908g + 500g + prezenty ☆

Zestaw BioTech USA Iso Whey Zero - 908g + 500g + prezenty Najniższa Cena Online

☆ Zestaw BioTech USA Iso Whey Zero - 908g + 500g + prezenty - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BioTech USA
 • Nazwa produktu: Zestaw BioTech USA Iso Whey Zero - 908g + 500g + prezenty
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Poszukujesz idealnego źródła białka? Polecamy ISO WHEY ZERO od BIOTECH z wyjątkowo wysoką zawartością białka: 88% i z dodatkiem aminokwasów użytecznych: L-argininy HCl, L-glutaminy, BCAA. ISO Whey Zero to szybka i przystępna wchłanialność.

☆ 4+ nutrition egg+ - 1000g - dark chocolate - odżywki białkowe ☆

4+ nutrition egg+ - 1000g - dark chocolate - odżywki białkowe Najniższa Cena Online

☆ 4+ nutrition egg+ - 1000g - dark chocolate - odżywki białkowe - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 4+ NUTRITION
 • Nazwa produktu: 4+ nutrition egg+ - 1000g - dark chocolate - odżywki białkowe
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  EGG+ to wysokiej jakości białko jajeczne. Albumina jajeczna znamionuje się wzorcowym aminogramem. Suplement to 100% białko jaj - nie mieści cukru i glutenu. Aż 23 g białka i ponad 5 gramów BCAA w porcji! Wysoka bioprzyswajalność. 33 porcje.

☆ Hiro.lab whey protein isolate - 1800g (5060727120769) ☆

Hiro.lab whey protein isolate - 1800g (5060727120769) Najniższa Cena Online

☆ Hiro.lab whey protein isolate - 1800g (5060727120769) - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiro.lab
 • Nazwa produktu: Hiro.lab whey protein isolate - 1800g (5060727120769)
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 7
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Whey Protein Isolate od Hero.Lab to znakomity izolat białka serwatkowego, który w swoim składzie ma aż 85% wartościowych protein. Poprawi Twoją wydolność i regenerację oraz pomoże rozwinąć suchą masę mięśniową. Atest HACCP i GMP


Podobne zestawienia:


Najtańsze odżywki białkowe do 300 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze odżywki białkowe do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich odżywek białkowych do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mammut Nutrition Białko Formel 90 3000 g (4260121347743) ☆

Mammut Nutrition Białko Formel 90 3000 g (4260121347743) Najniższa Cena Online

☆ Mammut Nutrition Białko Formel 90 3000 g (4260121347743) - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mammut Nutrition
 • Nazwa produktu: Mammut Nutrition Białko Formel 90 3000 g (4260121347743)
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:

  Białko Formel 90 to wieloskładnikowe białko, które posiada wyjątkową mieszankę 4 rodzajów białka. Pochodzi ono z soi, mleka i jajek. Jest to wysokiej jakości źródło białka, które wspomaga wzrost i zachowanie masy mięśniowej.

  ponadto zawiera witaminę B6, która pomaga obniżać zmęczenie i wyczerpanie. Jest wyśmienite po treningu albo o każdej porze dnia.


☆ OLIMP PRO WHEY SHAKE - 2,27KG ☆

OLIMP PRO WHEY SHAKE - 2,27KG Najniższa Cena Online

☆ OLIMP PRO WHEY SHAKE - 2,27KG - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp Laboratories
 • Nazwa produktu: OLIMP PRO WHEY SHAKE - 2,27KG
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Stale rosnące oczekiwania w wymagającej kwestii żywienia osób aktywnych fizycznie, w stanach skrajnego obciążenia organizmu oraz jeszcze bardziej rygorystycznych zapotrzebowań restytucyjnych rośnie zapotrzebowanie wśród sportowców na najwyższej jakości produkty wysokobiałkowe. Współzawodnictwo z boisk i hal sportowych przenosi się na pole nutrigenomiki podbudowanej innowacyjnym wspomaganiem supelementacyjnym, które stanowi o „być albo nie być profesjonalistów, ale i amatorów podchodzących do sportu w coraz bardziej wyczynowy sposób.
  PRO WHEY SHAKE TO nowoczesnE ROZWIĄZANIE W SUPLEMENTACJI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ŹRÓDŁAMI BIAŁKA.
  Kwestią nie podlegającą dyskusji jest fakt,ilość protein podlegających zamianie w organizmach zdrowych osób aktywnych fizycznie jest pokaźnie wyższa aniżeli ta u osób nieobciążonych treningiem(I). Z tego również względu skład PRO WHEY SHAKE zbudowano na źródłach protein znamionujących się najwyższą wartością współczynnika wartości biologicznej, czyli izolacie (WPI), koncentracie (WPC) i hydrolizacie (WPH) białek frakcji serwatkowej mleka. Na dodatek znamionują się wzorcową wartością wskaźnika strawności PDCAAS, wyznaczanego na podstawie zapotrzebowania na poszczególne aminokwasy u ludzi i podatności danego źródła białka do jego strawienia(II). WPI, WPH i WPCstanowiące gros składu PRO WHEY SHAKE cechują się w dodatku szczególnie wysoką zawartością aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA) oraz aminokwasów siarkowych, w tym cysteiny- jednego z głównych części glutationu - cząsteczki o nad wyraz silnym działaniu antyoksydacyjnym.
  Istota działania i kwintesencja produktywności PRO WHEY SHAKE została oparta na problematyce optymalizacji kinetyki wchłaniania aminokwasów w różnych stanach fizjologicznych organizmu, ze szczególnym uwzględnieniem okresu około treningowego. Spożycie porcji PRO WHEY SHAKE pozwalana na podniesienie poziomu aminokwasów w krwiobiegu już po około 15 minutach i utrzymanie tej tendencji choćby do ponad 2 godzin. Taki efekt został uzyskany dzięki wyjątkowej proporcji WPH: WPI: WPC wypracowanej przez specjalistów od suplementacji sportowców w Dziale Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories. Osiągnięty zakres czasowy kinetyki nasycania krwiobiegu wolnymi aminokwasami, „stawia PRO WHEY SHAKE na czele produktów o asygnowanym szerokim spektrum użytkowania, czyli zasadnych do wykorzystywania w stanach organizmu gdzie istnieje potrzeba dostarczenia aminokwasów w sposób momentalny i przedłużony.
  Działanie PRO WHEY SHAKE posiadające na celu przeciwdziałanie zaistnieniu w środkuustrojowych warunków sprzyjających rozpadowi białek mięśniowych, m.in. Przez angażowanie aminokwasów do procesów energetycznych zostało umocnione dodaniem farmaceutycznej jakości wolnej L-glutaminy. Liczba tego aminokwasu w tkance mięśniowej jest ściśle związana z jej zdolnością do syntezy białek. Im wyższy poziom glutaminy w mięśniach tym silniejszy anabolizm. Ponadto wraz z L-leucyną (bardzo szeroka zawartość w WPC, WPI, WPH)) kontroluje szlaki sygnałowe hormonów anabolicznych (insulina, insulinopodobny czynnik wzrostu, mechaniczny czynnik wzrostu).
  PRO WHEY SHAKE to również extra porcja tauryny. Badania pokazują, że suplementacja tego aminokwasu pozwala na rozszerzenie utleniania tłuszczu podczas submaksymalnego wysiłku(III) i poprawę wytrzymałości u wytrenowanych sportowców(IV). Rozszerza również płynność błony komórkowej, poprawiając jej ochronę, jak też wykazuje silne działanie antyoksydacyjne(V).
  użytkowanie PRO WHEY SHAKE pozwoli na wytworzenie adekwatnego środowiska anabolicznego i antykatabolicznego w okresie około treningowym i przed snem. Sprzyja to uruchamianiu rezerw energetycznych zgromadzonych w tkance tłuszczowej chroniąc białka mięśniowe przed zagospodarowaniem ich na cele energetyczne. Warto dodatkowo dodać,elementy białkowe obecne w PRO WHEY SHAKE w sposób najbardziej istotny ze wszystkich makroskładników rozszerzają energetyczny koszt trawienia, poprzez co podnoszą zapotrzebowanie energetyczne ponad poziom podstawowej przemiany w przedziale 20-35%. Zwiększa to wydatkowanie energetyczne organizmu, co przy zachowaniu diety wysokobiałkowej sprzyja osiągnięciu i utrzymaniu odtłuszczonej sylwetki.
  PRO WHEY SHAKE – ROZSMAKUJ SIĘ W fachoweJ efektywnOŚCI
  Pierwsze osoby, które miały okazję testować PRO WHEY SHAKE na etapie projektowania smaku towaru, zgodnie powtarzały – "nigdy nie spotkaliśmy się z tak pysznym i wyrazistym bukietem smaków, kremowej i delikatnej konsystencji". To może być dla Was nadzwyczajna rekomendacja, jeśli oprócz najwyższej jakość części i innowacyjnego składu, cenicie sobie pyszny smak odżywki białkowej. Ten efekt uda się uzyskać każdemu, ponieważ PRO WHEY SHAKE wyśmienicie się rozpuszcza.
  PRO WHEY SHAKE doskonale stanie na wysokości zadania ponadto w okresie redukcji wagi ciała. Jego niewątpliwą zaletą oprócz znakomitych smaków, jest fakt,idealnie syci, co zabija chęć na słodkie i słone przekąski, doprowadzając do ograniczania przyjmowania dodatkowych porcji kalorii, a czy właśnie nie oto Ci chodzi? Jeśli odpowiesz TAK, to już wiesz, że PRO WHEY SHAKE został wykonany z myślą o zaspokojeniu Twoich potrzeb w dążeniu do wymarzonej sylwetki.
  Dzięki spożyciu PRO WHEY SHAKE zapewniamy organizmowi odżywczą falę uderzeniową aminokwasów, która od początku swojego działania zaprzęga wszelkie mechanizmy metaboliczne organizmu do rozpoczęcia cyklu syntezy i regeneracji struktur mięśniowych. Całości dopełnia nasycenie PRO WHEY SHAKE L-glutaminą i tauryną, pozwalających jeszcze skuteczniej hamować katabolizm białek mięśniowych.
  PRO WHEY SHAKE polecane połączenia z innymi produktami:
  - w celu rozszerzania masy mięśniowej sugeruje się uzupełniające użytkowanie w okresie około treningowym z REDWEILER, a w ciągu dnia DAA XTREME PROLACT-BLOCK.
  - w okresie redukcji tkanki tłuszczowej zaleca się łączenie, PRO WHEY SHAKE z produktem termogenicznym Thermo Speed Hardcore alboThermostim Hardcore.
  - w każdym z przypadków zaleca się wykorzystywanie towaru witaminowo-mineralnego Vita-min MULTIPLE SPORT.

☆ Olimp pro whey shake - 2,27kg - ciasteczkowy marki Olimp laboratories ☆

Olimp pro whey shake - 2,27kg - ciasteczkowy marki Olimp laboratories Najniższa Cena Online

☆ Olimp pro whey shake - 2,27kg - ciasteczkowy marki Olimp laboratories - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp Laboratories
 • Nazwa produktu: Olimp pro whey shake - 2,27kg - ciasteczkowy marki Olimp laboratories
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Stale rosnące kryteria w wymagającej kwestii żywienia osób aktywnych fizycznie, w stanach skrajnego obciążenia organizmu i jeszcze bardziej rygorystycznych zapotrzebowań restytucyjnych rośnie zapotrzebowanie wśród sportowców na najwyższej jakości produkty wysokobiałkowe. Współzawodnictwo z boisk i hal sportowych przenosi się na pole nutrigenomiki podbudowanej progresywnym wspomaganiem supelementacyjnym, które stanowi o „być albo nie być profesjonalistów, ale i amatorów podchodzących do sportu w coraz bardziej wyczynowy sposób.
  PRO WHEY SHAKE TO innowacyjnE ROZWIĄZANIE W SUPLEMENTACJI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ŹRÓDŁAMI BIAŁKA.
  Kwestią nie podlegającą dyskusji jest fakt,liczba protein podlegających zamianie w organizmach zdrowych osób aktywnych fizycznie jest pokaźnie wyższa niżeli ta u osób nieobciążonych treningiem(I). Z tego również względu skład PRO WHEY SHAKE zbudowano na źródłach protein znamionujących się najwyższą wartością współczynnika wartości biologicznej, czyli izolacie (WPI), koncentracie (WPC) i hydrolizacie (WPH) białek frakcji serwatkowej mleka. Ponadto charakteryzują się wzorcową wartością wskaźnika strawności PDCAAS, wyznaczanego na podstawie zapotrzebowania na poszczególne aminokwasy u ludzi i podatności danego źródła białka do jego strawienia(II). WPI, WPH i WPCstanowiące gros składu PRO WHEY SHAKE cechują się na dodatek wyjątkowo wysoką zawartością aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA), a także aminokwasów siarkowych, w tym cysteiny- jednego z głównych części glutationu - cząsteczki o szczególnie silnym działaniu antyoksydacyjnym.
  Istota działania i kwintesencja sprawności PRO WHEY SHAKE została oparta na problematyce optymalizacji kinetyki wchłaniania aminokwasów w najróżniejszych stanach fizjologicznych organizmu, ze szczególnym uwzględnieniem okresu około treningowego. Spożycie porcji PRO WHEY SHAKE pozwalana na podniesienie poziomu aminokwasów w krwiobiegu już po około 15 minutach i utrzymanie tej tendencji nawet do ponad 2 godzin. Taki efekt został uzyskany dzięki wyjątkowej proporcji WPH: WPI: WPC wypracowanej przez specjalistów od suplementacji sportowców w Dziale Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories. Osiągnięty zakres czasowy kinetyki nasycania krwiobiegu wolnymi aminokwasami, „stawia PRO WHEY SHAKE na czele produktów o dedykowanym szerokim spektrum użytkowania, czyli zasadnych do używania w stanach organizmu gdzie istnieje potrzeba dostarczenia aminokwasów w sposób niezwłoczny i przedłużony.
  Działanie PRO WHEY SHAKE posiadające na celu przeciwdziałanie zaistnieniu wewnątrzustrojowych warunków sprzyjających rozpadowi białek mięśniowych, m.in. Poprzez angażowanie aminokwasów do procesów energetycznych zostało umocnione dodaniem farmaceutycznej jakości wolnej L-glutaminy. Ilość tego aminokwasu w tkance mięśniowej jest ściśle związana z jej zdolnością do syntezy białek. Im wyższy poziom glutaminy w mięśniach tym silniejszy anabolizm. Ponadto wraz z L-leucyną (niezwykle pokaźna zawartość w WPC, WPI, WPH)) kontroluje szlaki sygnałowe hormonów anabolicznych (insulina, insulinopodobny czynnik wzrostu, mechaniczny czynnik wzrostu).
  PRO WHEY SHAKE to dodatkowo extra porcja tauryny. Badania pokazują, że suplementacja tego aminokwasu umożliwia powiększenie utleniania tłuszczu podczas submaksymalnego wysiłku(III) i ulepszenie wytrzymałości u wytrenowanych sportowców(IV). Rozszerza również płynność błony komórkowej, udoskonalając jej ochronę, jak ponadto wykazuje silne działanie antyoksydacyjne(V).
  wykorzystywanie PRO WHEY SHAKE pozwoli na wytworzenie słusznego środowiska anabolicznego i antykatabolicznego w okresie około treningowym i przed snem. Sprzyja to uruchamianiu rezerw energetycznych skategoryzowanych w tkance tłuszczowej chroniąc białka mięśniowe przed zagospodarowaniem ich na cele energetyczne. Warto też dodać,elementy białkowe obecne w PRO WHEY SHAKE w sposób najszczególniej widoczny ze wszystkich makroskładników powiększają energetyczny koszt trawienia, poprzez co podnoszą zapotrzebowanie energetyczne ponad poziom podstawowej przemiany w przedziale 20-35%. Zwiększa to wydatkowanie energetyczne organizmu, co przy zachowaniu diety wysokobiałkowej sprzyja osiągnięciu i utrzymaniu odtłuszczonej sylwetki.
  PRO WHEY SHAKE – ROZSMAKUJ SIĘ W fachoweJ efektywnOŚCI
  Pierwsze osoby, które miały okazję testować PRO WHEY SHAKE na etapie projektowania smaku produktu, zgodnie powtarzały – "nigdy nie spotkaliśmy się z tak pysznym i wyrazistym bukietem smaków, kremowej i delikatnej konsystencji". To może być dla Was genialna rekomendacja, jeśli oprócz najwyższej jakość części i progresywnego składu, cenicie sobie pyszny smak odżywki białkowej. Ten efekt uda się uzyskać każdemu, ponieważ PRO WHEY SHAKE nadzwyczajnie się rozpuszcza.
  PRO WHEY SHAKE genialnie stanie na wysokości zadania jeszcze w okresie redukcji wagi ciała. Jego niewątpliwą zaletą oprócz idealnych smaków, jest fakt,świetnie syci, co zabija chęć na słodkie i słone przekąski, doprowadzając do ograniczania przyjmowania dodatkowych porcji kalorii, a czy właśnie nie oto Ci chodzi? Jeśli odpowiesz TAK, to już wiesz, że PRO WHEY SHAKE został wytworzony z myślą o zaspokojeniu Twoich potrzeb w dążeniu do wymarzonej sylwetki.
  Dzięki spożyciu PRO WHEY SHAKE zapewniamy organizmowi odżywczą falę uderzeniową aminokwasów, która od początku swojego działania zaprzęga wszelkie mechanizmy metaboliczne organizmu do rozpoczęcia cyklu syntezy i regeneracji struktur mięśniowych. Całości dopełnia nasycenie PRO WHEY SHAKE L-glutaminą i tauryną, pozwalających jeszcze skuteczniej hamować katabolizm białek mięśniowych.
  PRO WHEY SHAKE polecane połączenia z innymi produktami:
  - w celu zwiększania masy mięśniowej sugeruje się uzupełniające używanie w okresie około treningowym z REDWEILER, a w ciągu dnia DAA XTREME PROLACT-BLOCK.
  - w okresie redukcji tkanki tłuszczowej zaleca się łączenie, PRO WHEY SHAKE z produktem termogenicznym Thermo Speed Hardcore alboThermostim Hardcore.
  - w każdym z przypadków zaleca się używanie produktu witaminowo-mineralnego Vita-min MULTIPLE SPORT.

☆ Scitec Nutrition Protein 100% Whey Professional 2350 g (5999100012752) ☆

Scitec Nutrition Protein 100% Whey Professional 2350 g (5999100012752) Najniższa Cena Online

☆ Scitec Nutrition Protein 100% Whey Professional 2350 g (5999100012752) - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scitec Nutrition
 • Nazwa produktu: Scitec Nutrition Protein 100% Whey Professional 2350 g (5999100012752)
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  100% Whey Protein Professional jest 73% mieszanką białkową ultrafiltrowanych koncentratu serwatki oraz izolatu. Ma on wysoką wartość biologiczną, gromadzi 47.5% aminokwasów anabolicznych i 10% nienaruszonej frakcji białka immunoglobuliny, które wspierają układ wytrzymałościowy. Charakteryzuje się ona niską zawartością laktozy i jest wzbogacona L-leucyną, tauryną, a także L-glutaminą, a także mieszanką enzymów trawiennych.

☆ Biotech usa Biotech, odżywka białkowa, iso whey zero, orzechowa, 2270 g (5999076223060) ☆

Biotech usa Biotech, odżywka białkowa, iso whey zero, orzechowa, 2270 g (5999076223060) Najniższa Cena Online

☆ Biotech usa Biotech, odżywka białkowa, iso whey zero, orzechowa, 2270 g (5999076223060) - opis i specyfikacje ☆

Krótki opis odżywki białkowej - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BioTech USA
 • Nazwa produktu: Biotech usa Biotech, odżywka białkowa, iso whey zero, orzechowa, 2270 g (5999076223060)
 • Segment produktowy: Odżywki białkowe na przyspieszenie budowy masy mięśniowej i regeneracji po treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis odżwyki:
  Iso Whey Zero: 100% źródło Native Whey Isolate* z dodatkowymi aminokwasami - trudno o wyższą jakość!CO CZYNI GO TAK nieszablonowYM?
  - native whey nie jest półproduktem mleczarskim,
  - pozyskiwany jest z mleka krów hodowanych w organicznych warunkach,
  - ascetyczniec jest wolny od antybiotyków i hormonów,
  - filtracja przebiega w niskiej temperaturze co gwarantuje zachowanie wszelkich struktur biologicznie czynnych,
  - zachowanie atrybuty biologicznych takich frakcji jak immunoglobuliny.
  ""Native Whey jest nowym składnikiem. A dlaczego Native Whey jest unikatowy? Z dwóch powodów: ze względu na źródło pochodzenia i cykl produkcji."" Ulisses Jr. - Fitness Influencer
  BioTech Iso Whey Zero jet mistrzowskim produktem, którego wykorzystanie wiąże się ze rozszerzonym ryzykiem skrajnych przyrostów tkanki mięśniowej, dzięki czemu już w niedługim czasie będziesz się cieszył wysportowaną i umięśnioną sylwetką. Jest to odżywka najwyższych lotów, której aminokwasy mają istotnie anaboliczny potencjał. Wystarczą dwie porcje dziennieradować się w pełni wszystkimi zaletami tego białka. W składzie Iso Whey Zero odszukasz wysokiej jakości izolat białek serwatki (WPI) otrzymywany metodą CFM - NIE gromadzi ZBĘDNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY! Preparat jest bogatym źródłem BCAA co oznacza dla Ciebie nic innego jak doskonałe zabezpieczenie przed katabolizmem potreningowym. Nie oszukujmy się – jest to produkt najkorzystniejszy w swojej klasie.
  BioTech Iso Whey Zero - przeszło 85% białka z izolatu białek serwatki. Odzywka zawiera także olej MCT, BCAA, lecytynę. Preparat przeznaczony jest dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, które w prędki sposób wpływa na rozwój masy i siły mięśniowej
  Jest wysoce uznanym suplementem, składającym się z protein pochodzących z WPI. Synteza równocześnie tych jak i tysięcy innych białek w organizmie zależy od dostępności aminokwasów. W przeciwieństwie do magazynowanych węglowodanów czy tłuszczy organizm utrzymuje jedynie niepokaźny zapas aminokwasów. Niski pozom któregoś z podstawowych aminokwasów powoduje, że organizm może nie budować zależnych od niego białek.
  jednocześnie choćby krótkoterminowy deficyt aminokwasów może zaszkodzić procesowi naprawy i regeneracji zdrowych komórek. Dotyczy to zwłaszcza procesu wzrostu komórek mięśniowych. Na szczęście możemy łatwo zapobiec takiemu rozwojowi wydarzeń. Starczy stosować zrównoważona dietę, bogatą w wysokiej jakości proteiny.
  Iso Whey Zero jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób intensywnie trenujących, które jak nikt inny potrzebują momentalnie wchłanianych aminokwasów żeby ich trening przynosił jak najkorzystniejsze rezultaty. Badania wykazały, iż niedobór łańcuchów aminokwasów w powiązaniu ze wzmożonym wysiłkiem może prowadzić do spalania tkanki mięśniowej, ze względu na zapotrzebowanie organizmu na azot. Jedną spomiędzy wielu funkcji spełnianych przez aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach BCAA jest asysta w procesie transportu tłuszczy do komórek w celu wyprodukowania porcji energii.
  Stymuluje w dodatku przysadkę, która stwarza hormon wzrostu zaangażowany w rozwój tkanki mięśniowej i wyzwalanie kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej (np. Utrata tkanki tłuszczowej). BCAA dostarcza też organizmowi azotu. Aminokwasy dostarczane organizmowi przez 100 % Iso Whey są budulcem masy mięśniowej.Iso Whey Zero jest wyjątkowo wartościowym źródłem protein zapewniającym wysoki poziom aminokwasów zwłaszcza z grupy EAA.


Podsumowanie, czyli jaka odżywka białkowa do 300 zł najlepsza?


Najlepsze odżywki białkowe do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze odżywki białkowe do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze odżywki białkowe – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych odżywek białkowych do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych odżywek białkowych dla sportowców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka odżywka białkowa do 300 zł opinie i efekty,
 • dobre odżywki białkowe do 300 zł cena,
 • ranking odżywek białkowych do 300 zł,
 • odżywka białkowa do 300 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o odżywkach białkowych do 300 zł

#1 Gdzie szukać opinii o odżywkach białkowych do 300 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o odżywkach białkowych do 300 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka odżywka białkowa do 300 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych odżywkach białkowych do 300 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami białkowymi do 300 zł dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie odżywki białkowe do 300 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z odżywkami białkowymi do 300 zł dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach odżywki białkowe do 300 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *