FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking obciążników na kostki i nadgarstek. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Obciążniki ciężarki / Ranking obciążników na kostki i nadgarstek


Pomagamy w wyborze dobrych obciążników na kostki i nadgarstek. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych obciążników na kostki i nadgarstek,
 • TOP5 chętnie kupowanych ciężarków na kostki i nadgarstki.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie ciężarki na kostki i nadgarstki najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane ciężarki na kostki i nadgarstki, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking obciążników na kostki i nadgarstek, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Obciążniki na nadgarstki REEBOK, RAWT-11071BL ☆

Obciążniki na nadgarstki REEBOK, RAWT-11071BL Najniższa Cena Online

☆ Obciążniki na nadgarstki REEBOK, RAWT-11071BL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: REEBOK
 • Nazwa produktu: Obciążniki na nadgarstki REEBOK, RAWT-11071BL
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:

  OBCIĄŻNIKI NA NADGARSTKI RAWT-11071BL z blokadą na kciuka są produkowane z miękkiego neoprenu i nylonu OPIS produktu: Obciążniki na nadgarstki wykonane z miękkiego i komfortowego neoprenu. Regulacja wymiaru za pomocą rzepu.

  prekursorskie i ergonomiczne rozwiązanie blokady kciuka, likwiduje problem zsuwania się obciążników w trakcie intensywnych ćwiczeń. Specjalna gumowa końcówka obciążników upraszcza ściąganie i wkładanie. Kolor: szary z niebiskimi wykończeniami wymiary: 33 x 14,3 x 2,3 cm Waga obciążeń: 2 x 1 kg Nr artykułu: RAWT-11071BL REEBOK TO TWARDY FITNESS.

  Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i innowacyjne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się uzupełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie".

  Reebok to twardy fitness, który wykracza poza efektywność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego prawidłowego samopoczucia. Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych.

  Oznacza to bezustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, żeby wspierać innowacjami sympatyków, którzy sami testują granice klasycznego pojęcia skuteczności. Konsekwencją tych poszukiwań są bezawaryjne, nowoczesne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Obciążniki ob02 2 x 0.7 kg niebieskie marki Hms ☆

Obciążniki ob02 2 x 0.7 kg niebieskie marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Obciążniki ob02 2 x 0.7 kg niebieskie marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Obciążniki ob02 2 x 0.7 kg niebieskie marki Hms
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:

  Obciążniki OB02 2 x 0,7 kg to komplet obciążeń asygnowanych przede wszystkim do ćwiczeń aerobiku, pilates, joggingu czy treningu ogólnorozwojowym. Dopełniające obciążenie pozwala powiększyć stopień trudności nawet najprostszych ćwiczeń i przyczynić się do szybszych postępów w drodze do ulepszonych wyników.

  wygodne obciążniki HMS w kolorze niebieskim mogą stosowane być jako dociążenie kostek albo nadgarstków – pozwala to uniwersalnie stosować je w treningu różnych partii ciała. Klasyczna konstrukcja oparta jest miękkim futerale z wypełnieniem w postaci stalowego śrutu.

  Obciążenia 0,7 kg sprzedawane są w komplecie po dwie sztuki – na obie kostki lub oba nadgarstki. Opaski można dowolnie regulować dzięki zapięciu na wytrzymały rzep. Miękki materiał pokrycia nie sprawia otarć i nie powoduje uczucia dyskomfortu.

  W praktyce jedynym odczuwalnym parametrem jest dodatkowe obciążenie. Komplet obciążeń 2x0,7 kg może być używany prze kobiety i panów w każdym wieku. Markowy firma HMS to gwarancja prawidłowego wykonania i niskiej ceny.


☆ OB04 BLUE OBCIĄŻNIKI NA RĘCE I NOGI 2 x 1KG HMS ☆

OB04 BLUE OBCIĄŻNIKI NA RĘCE I NOGI 2 x 1KG HMS Najniższa Cena Online

☆ OB04 BLUE OBCIĄŻNIKI NA RĘCE I NOGI 2 x 1KG HMS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: OB04 BLUE OBCIĄŻNIKI NA RĘCE I NOGI 2 x 1KG HMS
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:

  komplet obciążników na ręce i nogi o wadze 2 x 1 kg, pozwalających na rozszerzenie obciążenia mięśni podczas realizowania ćwiczeń. Wytwarzane z wysokiej jakości tworzyw. Dzięki dzięki płynnej regulacji zapięcia można je z powodzeniem stosować zarówno na nogach jak i rękach.

  Przyrząd genialnie pasuje do dynamicznych ćwiczeń realizowanych samodzielnie w domu. Może być wykorzystywany do rozgrzewki przed treningiem siłowym czy do treningu fitness. Perfekcyjnie nadają się do aerobiku, ćwiczeń ogólnorozwojowych, są {pomocn|przydatn)e w joggingu oraz w rehabilitacji. Obciążniki, pomogą osiągnąć wymarzone efekty szybciej i efektywniej niż podczas zwykłego treningu.

  Parametry techniczne:

  - Materiał: neopren wypełniony metalowym śrutem

  - Zapięcie: pasek na rzep

  Cena za parę (2 sztuki).


☆ OBCIĄŻNIKI HMS OB03 2 x 1.5 KG NIEBIESKIE (5907695590654) ☆

OBCIĄŻNIKI HMS OB03 2 x 1.5 KG NIEBIESKIE (5907695590654) Najniższa Cena Online

☆ OBCIĄŻNIKI HMS OB03 2 x 1.5 KG NIEBIESKIE (5907695590654) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: OBCIĄŻNIKI HMS OB03 2 x 1.5 KG NIEBIESKIE (5907695590654)
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:

  Obciążniki OB03 2 x 1,5 kg w odcieniu niebieskim to sugestia skierowana dla osób pragnących zintensyfikować swój codzienny trening. Perfekcyjna sugestia dla sympatyków fitnessu, aerobiku, joggingu i treningu ogólnorozwojowego.

  Przemyślana i niezwykle prawidłowo tworzona budowa powoduje, że opaska z obciążnikami HMS zagwarantuje obszerny komfort noszenia i możliwość regulacji. Wytrzymały rzep utrzyma obciążnik na miejscu niezależnie od intensywności treningu.

  Ciężarki OB03 zakładać można nadgarstki albo kostki. Pakiet obciążników treningowych OB03 w odcieniu niebieskim wytworzony został z miękkiego materiału do którego włożono obciążenie w postaci metalowego śrutu.

  Stalowe kulki pozwalają związać się przyrządowi do kształtu ciała co zagwarantuje ogromną wygodę użytkowania bez zbędnych otarć czy uczucia dyskomfortu. W komplecie znajdują się dwa obciążniki do ćwiczeń OB03 – każdy z nich waży 1,5 kg.

  wykorzystanie ciężarków w ćwiczeniach pozwoli rozszerzyć stopień trudności i pomóc w szybszym osiągnięciu wymarzonych wyników.


☆ Hms Obciążniki ob03 2 x 1.5 kg czerwone (5907695590661) ☆

Hms Obciążniki ob03 2 x 1.5 kg czerwone (5907695590661) Najniższa Cena Online

☆ Hms Obciążniki ob03 2 x 1.5 kg czerwone (5907695590661) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Obciążniki ob03 2 x 1.5 kg czerwone (5907695590661)
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:

  Regularny trening jest podstawą zdrowego stylu życia. Warto pomyśleć o jego intensyfikacji, szczególnie jeśli dotychczasowo dobierane aktywności przestały przynosić zadowalające efekty. Obciążnik OB03 2 x 1,5 kg od HMS Ten charakterystyczny obciążnik został wytworzony z miękkiej,bardzo wytrzymałej tkaniny na zewnątrz i ciężkiego śrutu metalowego umieszczonego wewnątrz.

  dobór śrutu w zastępstwie obciążenia monolitycznego jest podyktowany chęcią dopasowania obciążnika do ciała w jak najlepszy sposób. Metalowe drobinki w formie kulek znacznie łatwiej przylegają do obciążonej części ciała, jednocześnie gwarantując użytkownikowi udoskonalony komfort.

  Jak używać obciążników OB03? Ciężarki tego typu zakłada się na kostki lub nadgarstki, zapinając je na rzep. Dzięki komfortowej regulacji można je złączyć doskonale do swych potrzeb. Dzięki tym ciężarkom można zintensyfikować takie treningi, jak pomiędzy innymi: jogging, fitness, pilates, aerobik.

  Wykorzystując obciążniki tego typu, dajemy sobie szansę za rozszerzenie sprawności dotychczasowych treningów, ponieważ powiększą one ich poziom trudności i zmuszą nasze mięśnie do większej pracy. Warto wykorzystywać je zamiennie, raz na górne części ciała, raz na dolne.

  Ciężarki oczywiście można wykorzystywać według indywidualnych potrzeb i nic nie stoi na przeszkodzie,zastosować ich w trakcie treningów siłowych. Ich łączna waga wynosi 3 kg. W pakiecie znajdują się dwa praktyczne obciążniki z atestami bezpieczeństwa, od producenta Marbo Sport.


☆ OBCIĄŻNIKI HMS CB02 2 x 0.7 KG CZERWONE (5907695590647) ☆

OBCIĄŻNIKI HMS CB02 2 x 0.7 KG CZERWONE (5907695590647) Najniższa Cena Online

☆ OBCIĄŻNIKI HMS CB02 2 x 0.7 KG CZERWONE (5907695590647) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: OBCIĄŻNIKI HMS CB02 2 x 0.7 KG CZERWONE (5907695590647)
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:

  wygodne i bardzo praktyczne Obciążniki OB02 2 x 0,7 kg w kolorze czerwonym to komplet przeznaczony dla osób pragnących zintensyfikować swój trening. Genialne obciążenie dla fanów joggingu, aerobiku, pilates, itp.

  Obciążniki pozwalają powiększyć poziom trudności ćwiczeń i zintensyfikować trening w drodze do coraz lepszych wyników. Obciążenia zapinane 0,7 kg mogą być używane jako dodatkowy ciężar zakładany na kostki lub nadgarstki – uniwersalny charakter ciężarków sprawia, że mogą być użytkowane przy ćwiczeniach dolnych i górnych partii mięśniowych.

  Ciężarki na kostki i nadgarstki HMS stworzone są w postaci opasek z miękkiego i wytrzymałego materiału – rolę obciążenia pełni tutaj ciężki śrut stalowy. W komplecie uzyskujemy dwa obciążniki – każdy o wadze 0,7 kg.

  Jeden z najmocniej uniwersalnych ciężarów, który trafny jest jednakowo dla kobiet jak i panów. Opaski obciążające 2x0,7 kg regulowane są z pomocą pasków na rzepy, które konkretne zapięcie, a także możliwość dostosowania obwodu do swoich potrzeb.

  Miękkie pokrycie zabezpiecza przed otarciami i uczuciem dyskomfortu.


☆ Obciążniki na nadgarstki i kostki 2x0,45 kg Body Sculpture BB 2700UEPK (5903733007405) ☆

Obciążniki na nadgarstki i kostki 2x0,45 kg Body Sculpture BB 2700UEPK (5903733007405) Najniższa Cena Online

☆ Obciążniki na nadgarstki i kostki 2x0,45 kg Body Sculpture BB 2700UEPK (5903733007405) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Obciążniki na nadgarstki i kostki 2x0,45 kg Body Sculpture BB 2700UEPK (5903733007405)
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:
  spinane na rzep obciążniki na nadgarstki albo kostki BB 2700UEPK firmy Body Sculpture są nadzwyczajne do joggingu, aerobiku i ćwiczeń ulepszających gibkość i jędrność ciała. Uniwersalny rozmiar dostosowywany jest za pomocą paska zapinanego na rzep. Waga 2 x 0,45 kg jest wyśmienita dla biegaczy. Lekkie obciążenie dłoni wymusza ich poprawną, bardziej intensywną pracę. Oprócz wzmocnienia mięśni, biegacz poprawia także technikę podczas treningu. Dane technologiczne: rozmiary: 37,5 x 8 x 2 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 2 x 0,45 kg wymiar: uniwersalny Przeznaczenie: użytek domowy / amatorski Gwarancja: 2 lata

☆ Obciążniki na ręce i kostki ob06 (2 x 3 kg) marki Hms ☆

Obciążniki na ręce i kostki ob06 (2 x 3 kg) marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Obciążniki na ręce i kostki ob06 (2 x 3 kg) marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Obciążniki na ręce i kostki ob06 (2 x 3 kg) marki Hms
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:

  OB06 HMS, to wysokiej jakości obciążniki. Produkt został wytwarzany z najkorzystniejszych materiałów. Przyrząd doskonale sprawdzi się, w ćwiczeniach pilates, joggingu, aerobiku, a także ćwiczeniach ogólnych. Obciążniki, pomogą osiągnąć wymarzone efekty, szybciej i wydajniej, podczas zwykłego treningu. OB06 HMS, mają ergonomiczne zapięcia na rzep, dlatego można ich używać równocześnie jako obciążenia na kostki, jak i obciążenia na nadgarstki.

  Specyfikacja:

  • Materiał: neopren wypełniony metalowym śrutem
  • Zapięcie: pasek na rzep
  • Waga: 2 x 3 kg
  • Kolor: czarny

  Uwagi:

  • Nie asygnowane do stosowania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące
  "

☆ Obciążniki na ręce i nogi 2 x 3 kg HMS OB06 BLACK, 17-47-318 ☆

Obciążniki na ręce i nogi 2 x 3 kg HMS OB06 BLACK, 17-47-318 Najniższa Cena Online

☆ Obciążniki na ręce i nogi 2 x 3 kg HMS OB06 BLACK, 17-47-318 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Obciążniki na ręce i nogi 2 x 3 kg HMS OB06 BLACK, 17-47-318
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:
  znaczny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Reebok Obciążniki na nadgarstki rawt-11070bl 2 x 0,5 kg - (5055436110835) ☆

Reebok Obciążniki na nadgarstki rawt-11070bl 2 x 0,5 kg - (5055436110835) Najniższa Cena Online

☆ Reebok Obciążniki na nadgarstki rawt-11070bl 2 x 0,5 kg - (5055436110835) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Obciążniki na nadgarstki rawt-11070bl 2 x 0,5 kg - (5055436110835)
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:

  Obciążniki na nadgarstki firmy Reebok są świetne do joggingu, aerobiku oraz ćwiczeń polepszających gibkość i jędrność ciała. Uniwersalny rozmiar regulowany jest za pomocą paska spinanego na rzep. Obciążniki posiadają blokadę kciuka. Dzięki czemu nie przesuwają się podczas treningu. Ciężarki są wytworzone z miękkiego neoprenu i nylonu, co gwarantuje wygodę i komfort ćwiczeń.

  Waga 2 x 0,5 kg jest wspaniała dla biegaczy. Lekkie obciążenie rąk wymusza ich poprawną, bardziej intensywną pracę. Oprócz wzmocnienia mięśni, biegacz ulepsza także technikę w trakcie treningu.

  informacje technologicznE:

  Materiał wykonania: neopren, nylon

  rozmiar: uniwersalny

  Kolor: szary z niebieskimi wykończeniami

  rozmiary: 32 x 13 x 1.5 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga: 2 x 0,5 kg

  Gwarancja: 2 lata

  REEBOK TO wyjątkowY SPRZĘT FITNESS

  Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych technologii i nieszablonowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu.

  Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  wyśmienicie dobrane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu sprawia, że wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez niemało lat.Podobne zestawienia:


Najtańsze ciężarki na kostki i nadgarstki – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze ciężarki na kostki i nadgarstki, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich obciążników na kostki i nadgarstek jest aktualizowany na bieżąco.

☆ OBCIĄŻNIKI HMS CB02 2 x 0.7 KG CZERWONE (5907695590647) ☆

OBCIĄŻNIKI HMS CB02 2 x 0.7 KG CZERWONE (5907695590647) Najniższa Cena Online

☆ OBCIĄŻNIKI HMS CB02 2 x 0.7 KG CZERWONE (5907695590647) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: OBCIĄŻNIKI HMS CB02 2 x 0.7 KG CZERWONE (5907695590647)
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:

  wygodne oraz niezwykle ergonomiczne Obciążniki OB02 2 x 0,7 kg w kolorze czerwonym to zestaw dedykowany dla osób pragnących zintensyfikować swój trening. Wspaniałe obciążenie dla sympatyków joggingu, aerobiku, pilates, itp.

  Obciążniki pozwalają zwiększyć poziom trudności ćwiczeń oraz zintensyfikować trening w drodze do coraz ulepszonych wyników. Obciążenia zapinane 0,7 kg mogą być użytkowane jako dodatkowy ciężar zakładany na kostki albo nadgarstki – uniwersalny charakter ciężarków powoduje, iż mogą być użytkowane przy ćwiczeniach dolnych i górnych partii mięśniowych.

  Ciężarki na kostki i nadgarstki HMS wyprodukowane są w postaci opasek z miękkiego i wytrzymałego materiału – rolę obciążenia pełni tutaj ciężki śrut stalowy. W pakiecie otrzymujemy dwa obciążniki – każdy o wadze 0,7 kg.

  Jeden z najistotniej uniwersalnych ciężarów, który odpowiedni jest jednakowo dla pań jak i panów. Opaski obciążające 2x0,7 kg dostosowywane są z pomocą pasków na rzepy, które solidne zapięcie, a także możliwość dopasowania obwodu do swoich potrzeb.

  Miękkie pokrycie zabezpiecza przed otarciami i uczuciem dyskomfortu.


☆ Obciążniki ob02 2 x 0.7 kg niebieskie marki Hms ☆

Obciążniki ob02 2 x 0.7 kg niebieskie marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Obciążniki ob02 2 x 0.7 kg niebieskie marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Obciążniki ob02 2 x 0.7 kg niebieskie marki Hms
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:

  Obciążniki OB02 2 x 0,7 kg to komplet obciążeń asygnowanych głównie do ćwiczeń aerobiku, pilates, joggingu czy treningu ogólnorozwojowym. Dopełniające obciążenie pozwala powiększyć stopień trudności nawet najprostszych ćwiczeń i przyczynić się do szybszych postępów w drodze do lepszych wyników.

  komfortowe obciążniki HMS w odcieniu niebieskim mogą stosowane być jako dociążenie kostek lub nadgarstków – pozwala to uniwersalnie stosować je w treningu rozmaitych partii ciała. Konwencjonalna budowa oparta jest miękkim futerale z wypełnieniem w postaci stalowego śrutu.

  Obciążenia 0,7 kg sprzedawane są w zestawie po dwie sztuki – na obie kostki lub oba nadgarstki. Opaski można dowolnie regulować dzięki zapięciu na wytrzymały rzep. Miękki materiał pokrycia nie sprawia otarć i nie powoduje uczucia dyskomfortu.

  W praktyce jedynym odczuwalnym parametrem jest dopełniające obciążenie. Zestaw obciążeń 2x0,7 kg może być używany prze kobiety i mężczyzn w każdym wieku. Markowy producent HMS to gwarancja prawidłowego wykonania i niskiej ceny.


☆ OB04 BLUE OBCIĄŻNIKI NA RĘCE I NOGI 2 x 1KG HMS ☆

OB04 BLUE OBCIĄŻNIKI NA RĘCE I NOGI 2 x 1KG HMS Najniższa Cena Online

☆ OB04 BLUE OBCIĄŻNIKI NA RĘCE I NOGI 2 x 1KG HMS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: OB04 BLUE OBCIĄŻNIKI NA RĘCE I NOGI 2 x 1KG HMS
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:

  zestaw obciążników na ręce i nogi o wadze 2 x 1 kg, zezwalających na rozszerzenie obciążenia mięśni podczas realizowania ćwiczeń. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw. Dzięki dzięki płynnej regulacji zapięcia można je z powodzeniem stosować zarówno na nogach jak i rękach.

  Przyrząd idealnie pasuje do dynamicznych ćwiczeń wykonywanych samodzielnie w domu. Może być stosowany do rozgrzewki przed treningiem siłowym czy do treningu fitness. Wyśmienicie nadają się do aerobiku, ćwiczeń ogólnorozwojowych, są {pomocn|przydatn)e w joggingu oraz w rehabilitacji. Obciążniki, pomogą osiągnąć wymarzone efekty szybciej i efektywniej niż podczas zwykłego treningu.

  Parametry techniczne:

  - Materiał: neopren wypełniony metalowym śrutem

  - Zapięcie: pasek na rzep

  Cena za parę (2 sztuki).


☆ Hms Obciążniki ob03 2 x 1.5 kg czerwone (5907695590661) ☆

Hms Obciążniki ob03 2 x 1.5 kg czerwone (5907695590661) Najniższa Cena Online

☆ Hms Obciążniki ob03 2 x 1.5 kg czerwone (5907695590661) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Obciążniki ob03 2 x 1.5 kg czerwone (5907695590661)
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:

  Regularny trening jest podstawą zdrowego stylu życia. Warto pomyśleć o jego intensyfikacji, istotnie jeśli dotychczasowo dobierane aktywności przestały przynosić zadowalające efekty. Obciążnik OB03 2 x 1,5 kg od HMS Ten standardowy obciążnik został wyprodukowany z miękkiej,niezwykle wytrzymałej dzianiny na zewnątrz i ciężkiego śrutu metalowego umieszczonego wewnątrz.

  wybór śrutu w zastępstwie obciążenia monolitycznego jest podyktowany chęcią dobrania obciążnika do ciała w jak najlepszy sposób. Metalowe drobinki w formie kulek widocznie łatwiej przylegają do obciążonej części ciała, równocześnie gwarantując użytkownikowi ulepszony komfort.

  Jak używać obciążników OB03? Ciężarki tego typu zakłada się na kostki lub nadgarstki, zapinając je na rzep. Dzięki wygodnej regulacji można je zbratać nieprzeciętnie do swoich potrzeb. Dzięki tym ciężarkom można zintensyfikować takie treningi, jak pomiędzy innymi: jogging, fitness, pilates, aerobik.

  Wykorzystując obciążniki tego typu, dajemy sobie szansę za zwiększenie produktywności dotychczasowych treningów, ponieważ zwiększą one ich poziom trudności i zmuszą nasze mięśnie do obszerniejszej pracy. Warto wykorzystywać je zamiennie, raz na górne części ciała, raz na dolne.

  Ciężarki oczywiście można wykorzystywać według jednostkowych potrzeb i nic nie stoi na przeszkodzie,użyć ich podczas treningów siłowych. Ich łączna waga wynosi 3 kg. W zestawie znajdują się dwa poręczne obciążniki z dokumentami bezpieczeństwa, od producenta Marbo Sport.


☆ Obciążniki na nadgarstki i kostki 2x0,45 kg Body Sculpture BB 2700UEPK (5903733007405) ☆

Obciążniki na nadgarstki i kostki 2x0,45 kg Body Sculpture BB 2700UEPK (5903733007405) Najniższa Cena Online

☆ Obciążniki na nadgarstki i kostki 2x0,45 kg Body Sculpture BB 2700UEPK (5903733007405) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ciężarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Obciążniki na nadgarstki i kostki 2x0,45 kg Body Sculpture BB 2700UEPK (5903733007405)
 • Segment produktowy: Obciążniki oraz ciężarki na kostki i ręce
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis obciążnika:
  zapinane na rzep obciążniki na nadgarstki albo kostki BB 2700UEPK firmy Body Sculpture są nadzwyczajne do joggingu, aerobiku oraz ćwiczeń poprawiających gibkość i jędrność ciała. Uniwersalny wymiar regulowany jest przy pomocy paska zapinanego na rzep. Waga 2 x 0,45 kg jest rewelacyjna dla biegaczy. Lekkie obciążenie dłoni wymusza ich poprawną, bardziej intensywną pracę. Oprócz wzmocnienia mięśni, biegacz poprawia także technologię w trakcie treningu. Informacje techniczne: wymiary: 37,5 x 8 x 2 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 2 x 0,45 kg rozmiar: uniwersalny Przeznaczenie: użytek domowy / amatorski Gwarancja: 2 lata


Podsumowanie, czyli jakie obciążenie ciężarki na kostkę i nadgarstek najlepszy?


Najlepsze obciążenie ciężarki na kostkę i nadgarstek w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze obciążenie ciężarki na kostkę i nadgarstek w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze obciążniki na ręce i nogi – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji obciążników na kostki i nadgarstek nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych ciężarków na kostki i nadgarstki.


Powiązania tematyczne:

 • jakie obciążenie ciężarki na kostkę i nadgarstek opinie i efekty,
 • dobre ciężarki na kostki i nadgarstki cena,
 • ranking obciążników na kostki i nadgarstek,
 • obciążenie ciężarki na kostkę i nadgarstek jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o obciążnikach na kostki i nadgarstki

#1 Gdzie szukać opinii o obciążnikach na kostki i nadgarstki?

Aktualnie zaprezentowane informacje o obciążnikach na kostki i nadgarstki odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie obciążenie ciężarki na kostkę i nadgarstek wybrać? Które najlepsze?

Poszukując informacji o dobrych obciążnikach na kostki i nadgarstki warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z obciążeniem ciężarkami na ręce i nogi, w tym na nadgarstek i kostkę, oparte również na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie obciążenie ciężarki na kostkę i nadgarstek są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z obciążeniem ciężarkami na ręce i nogi, w tym na nadgarstek i kostkę zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach ciężarki na kostki i nadgarstki to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *