FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking obciążników kettlebell winylowych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Odważniki kettlebell / Ranking obciążników kettlebell winylowych


Pomagamy w wyborze dobrych obciążników kettlebell winylowych. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych obciążników kettlebell winylowych,
 • TOP5 często wybieranych kulowych odważników kettlebell do ćwiczeń fitness i treningu siłowego.

Jakie odważniki kettlebell winylowe najlepiej wybrać? Ranking listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane odważniki kettlebell winylowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking obciążników kettlebell winylowych, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM RADEŁKOWANY HMS KTC 16 KG (5907695524284) ☆

KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM RADEŁKOWANY HMS KTC 16 KG (5907695524284) Najniższa Cena Online

☆ KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM RADEŁKOWANY HMS KTC 16 KG (5907695524284) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM RADEŁKOWANY HMS KTC 16 KG (5907695524284)
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:
  dane
  • Materiał: żeliwo
  • Waga: 16 kg
  • Chromowany uchwyt
  • Zakres dostępnych wag: 4 - 20 kg
  zalety
  • Wysokiej jakości żeliwo
  • Winylowe pokrycie ciężarka
  • skrupulatnie stworzona kompozycja
  • Radełkowany uchwyt

  Przeznaczenie

  Model KTC to przedstawiciel ciężarków z kolekcji Kattlebell. Ich niewątpliwym atutem jest ergonomiczny zarys uchwytu, który uniemożliwia wyślizgiwaniu się przyrządu z rąk. Ponadto radełkowane wykończenie polepsza chwyt i jednostajne rozłożenie ciężaru. Estetyczne wykonanie, a także walory użytkowe zapewniają wysoką jakość.

  solidny trening

  Trening za pomocą Kattlebelli cechuje się w głównej mierze wszechstronnością. Ćwiczenia wzmacniające całe ciało oraz rozwijające koordynację ruchową poprawią wydolność organizmu. Pozwala rozwijać praktycznie wszystkie partie mięśniowe oraz wykonywać ćwiczenia wielostawowe, które aktywizują mięśnie przede wszystkim pomijane w trakcie konwencjonalnego treningu siłowego.


  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 producent dostarcza świeże, innowacyjne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezawaryjność sprzętu i odporność poprzez niemało lat intensywnych ćwiczeń.

  znaczna gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  marka oprócz rodzimego rynku niezwykle dobrze prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  towar
  firma
  Kod producenta
  17-64-075
  EAN
  5907695524284
  informacje podstawowe
  wariant
  Kettlebell
  Waga [kg]
  16
  Materiał wewnętrzny
  Żeliwo
  Materiał zewnętrzny
  Winyl
  Kolor
  Czarny

☆ Hms Kettlebell żeliwny pokryty winylem knv 16 kg czarny ☆

Hms Kettlebell żeliwny pokryty winylem knv 16 kg czarny Najniższa Cena Online

☆ Hms Kettlebell żeliwny pokryty winylem knv 16 kg czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Kettlebell żeliwny pokryty winylem knv 16 kg czarny
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:

  Kettlebell żeliwny 16 kg - obowiązkowy komponent domowej siłowni

  Hantle rodzaju kettlebell stosuje się już od dawna w większości treningów siłowych. Trening z ich wykorzystaniem niesie za sobą szereg korzyści, między innymi:

  • wzmacnia, modeluje i wyszczupla wszystkie partie ciała, bez nadmiernego przyrostu masy mięśniowej. W trakcie treningu najbardziej efektywnie pracują mięśnie ramion, jednak ćwiczenia z kettlebellami żeliwnymi angażują całe ciało;
  • polepsza mobilność, kondycje i wydolność organizmu - przy systematycznych treningach organizm męczy się o niemało wolniej;
  • ulepsza rozciągliwość skóry, sprawny jest w walce z cellulitem i wiotką skórą;
  • profesjonalny trening z kettlebellami stabilizuje kręgosłup, redukuje wszelkie wady postawy oraz uniemożliwia bólom w obrębie pleców.

  Z kettlebellem 16 kg osiągniesz zamierzone cele

  Kettle żeliwne od producenta HMS są wytrzymałe, wygodne i bezpieczne w wykorzystywaniu. Hantla o wadze 16 kg jest potrzebnym narzędziem dla wszelkich zwolenników wzmacniania ciała. Z pomocą hantli o wadze 16 kg będziesz w stanie wykonać niemało rozmaitych ćwiczeń wzmacniających wszystkie partie ciała.

  Obciążenie kettla zatopiono w masie gumowej, dzięki niej ciężar jest optymalnie chroniony, a także nie powoduje hałasu przy odkładaniu sprzętu na podłoże. elastyczna guma ma działanie przeciwpoślizgowe, niweluje to ryzyko kontuzji spowodowanej przez przypadkowe wypadnięcie i wyślizgnięcie się sprzętu z dłoni, chroni na dodatek podłoże przed uszkodzeniem. Kettel komfortowy, poręczny uchwyt, który nie jest osłonięty gumą. Zagwarantuje pewny i jednostajny chwyt, w trakcie ćwiczeń można dowolnie manewrować ciężarem, zachowując przy tym właściwe ułożenie dłoni.

  Kettel cechuje się postępowym kształtem, dzięki temu nada oryginalnego desingu Twojej siłowni. Sprzęt sprawdza się równocześnie w indywidualnych, domowych treningach, jak i tych pod okiem profesjonalisty. Kettle są trwałe, produkowane z wysokiej jakości materiałów. Będą służyć sporo lat, nawet przy najbardziej intensywnych treningach.


☆ Kettlebell HMS pokryty winylem 12 kg (5907695501483) ☆

Kettlebell HMS pokryty winylem 12 kg (5907695501483) Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell HMS pokryty winylem 12 kg (5907695501483) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Kettlebell HMS pokryty winylem 12 kg (5907695501483)
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:

  KN HMS, to rodzina ciężarków Kettlebell wytwarzanych z wysokiej jakości żeliwa, pokrytych winylem i wyposażonych w konkretny uchwyt. Wykorzystane materiały oraz wysoka jakość wykonania świadczą równocześnie o ich nieszablonowych walorach użytkowych, jak i estetycznych.

  wyjątkowo ważnym elementem ciężarków KN HMS, jest ich użyteczny oraz wspomniany komfortowy uchwyt. Dzięki tym cechom gwarantują bezpieczeństwo w czasie wykonywania ćwiczeń i pewnie leżą w dłoni. Płaski spód gwarantuje jednostajne podparcie, a obfity zakres wagowy pozwala na skrupulatne przypasowanie obciążenia do swych potrzeb.

  Ciężarki Kettlebell są szczególnie uniwersalne. Treningi z KN HMS wzmacnia mięśnie, znakomicie rozwija koordynację ruchową, powiększając jednocześnie ogólną wydolność organizmu. Przy ich pomocy można ćwiczyć niemal wszystkie grupy mięśniowe. Ich wielką zaletą, jest możliwość wykonywania tzw. Ćwiczeń wielostawowych, aktywujących mięśnie, które są nieraz pomijane w trakcie tradycyjnego treningu siłowego. Mogą być też ważnym uzupełnieniem treningu z wolnymi ciężarami.

  Specyfikacja techniczna i wyposażenie:


☆ Hms Kettlebell pokryty winylem 28 kg (5907695509717) ☆

Hms Kettlebell pokryty winylem 28 kg (5907695509717) Najniższa Cena Online

☆ Hms Kettlebell pokryty winylem 28 kg (5907695509717) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Kettlebell pokryty winylem 28 kg (5907695509717)
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:

  Kettlebell żeliwny Blue HMS KNV28 28kg

  KNV HMS, to rodzina ciężarków Kettlebell tworzonych z wysokiej jakości żeliwa, pokrytych winylem i zaopatrzonych w solidny uchwyt. Zastosowane materiały oraz wysoka jakość wykonania świadczą jednocześnie o ich wyjątkowych walorach użytkowych, jak i estetycznych. Szczególnie ważnym elementem ciężarków KNV HMS, jest ich funkcjonalny oraz wspomniany wygodny uchwyt. Dzięki tym cechom gwarantują bezpieczeństwo w czasie wykonywania ćwiczeń, a także pewnie leżą w rąk. Płaski spód zagwarantuje stabilne podparcie, a dostępny zakres wagowy umożliwia staranne dopasowanie obciążenia do swoich potrzeb. Ciężarki Kettlebell są szczególnie uniwersalne. Treningi z KNV HMS wzmacnia mięśnie, idealnie rozwija koordynację ruchową, powiększając jednocześnie ogólną wydolność organizmu. Przy ich pomocy można ćwiczyć niemal wszystkie grupy mięśniowe. Ich wielką zaletą, jest możliwość wykonywania tzw. Ćwiczeń wielostawowych, aktywujących mięśnie, które są często pomijane w trakcie konwencjonalnego treningu siłowego. Mogą być ponadto ważnym uzupełnieniem treningu z wolnymi ciężarami.

  Specyfikacja

  • materiał: żeliwo
  • zewnętrzna warstwa winylowa
  • uchwyt malowany na czarno
  • waga: 28 kg

  Uwagi:

  • nie dedykowany do użytkowania komercyjnego
  • gwarancja 24 miesiące

☆ Hms Kettlebell pokryty winylem 4 kg (5907695501452) ☆

Hms Kettlebell pokryty winylem 4 kg (5907695501452) Najniższa Cena Online

☆ Hms Kettlebell pokryty winylem 4 kg (5907695501452) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Kettlebell pokryty winylem 4 kg (5907695501452)
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:
  KN HMS, to rodzina ciężarków Kettlebell wykonanych z wysokiej jakości żeliwa, pokrytych winylem i zaopatrzonych w solidny uchwyt. Zaimplementowane materiały oraz wysoka jakość wykonania świadczą zarówno o ich nieszablonowych walorach użytkowych, jak i estetycznych.
  nad wyraz ważnym elementem ciężarków KN HMS, jest ich funkcjonalny , a także wspomniany komfortowy uchwyt. Dzięki tym cechom gwarantują bezpieczeństwo w czasie wykonywania ćwiczeń i pewnie leżą w rąk. Płaski spód zapewnia zrównoważone podparcie, a dostępny zakres wagowy umożliwia staranne przypasowanie obciążenia do swoich potrzeb.
  Ciężarki Kettlebell są szczególnie uniwersalne. Treningi z KN HMS wzmacnia mięśnie, genialnie rozwija koordynację ruchową, rozszerzając równocześnie ogólną wydolność organizmu. Przy ich pomocy można ćwiczyć niemal wszystkie grupy mięśniowe. Ich wielką zaletą, jest możliwość realizowania tzw. Ćwiczeń wielostawowych, aktywujących mięśnie, które są niejednokrotnie pomijane w trakcie konwencjonalnego treningu siłowego. Mogą być ponadto ważnym uzupełnieniem treningu z wolnymi ciężarami.
  parametry technologiczne

☆ Kettlebell pokryty winylem 6 kg marki Hms ☆

Kettlebell pokryty winylem 6 kg marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell pokryty winylem 6 kg marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Kettlebell pokryty winylem 6 kg marki Hms
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:
  KN HMS, to rodzina ciężarków Kettlebell wytworzonych z wysokiej jakości żeliwa, pokrytych winylem i wyekwipowanych w solidny uchwyt. Zastosowane materiały i wysoka jakość wykonania świadczą równocześnie o ich wyjątkowych walorach użytkowych, jak i estetycznych.
  szczególnie ważnym elementem ciężarków KN HMS, jest ich ergonomiczny , a także wspomniany wygodny uchwyt. Dzięki tym cechom gwarantują bezpieczeństwo w czasie realizowania ćwiczeń, a także pewnie leżą w rąk. Płaski spód zagwarantuje stabilne podparcie, a dostępny zakres wagowy pozwala na dokładne dobranie obciążenia do swoich potrzeb.
  Ciężarki Kettlebell są niezwykle uniwersalne. Treningi z KN HMS wzmacnia mięśnie, genialnie rozwija koordynację ruchową, zwiększając jednocześnie ogólną wydolność organizmu. Przy ich pomocy można ćwiczyć niemal wszystkie grupy mięśniowe. Ich wielką zaletą, jest możliwość wykonywania tzw. Ćwiczeń wielostawowych, aktywujących mięśnie, które są niejednokrotnie pomijane podczas klasycznego treningu siłowego. Mogą być również ważnym uzupełnieniem treningu z wolnymi ciężarami.
  parametry technologiczne

☆ Kettlebell pokryty winylem 8 kg marki Hms ☆

Kettlebell pokryty winylem 8 kg marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell pokryty winylem 8 kg marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Kettlebell pokryty winylem 8 kg marki Hms
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:

  KN HMS, to rodzina ciężarków Kettlebell wyprodukowanych z wysokiej jakości żeliwa, pokrytych winylem i wyposażonych w konkretny uchwyt. Zastosowane materiały, a także wysoka jakość wykonania świadczą równocześnie o ich wyjątkowych walorach użytkowych, jak i estetycznych.

  nad wyraz ważnym elementem ciężarków KN HMS, jest ich funkcjonalny oraz wspomniany komfortowy uchwyt. Dzięki tym cechom zapewniają bezpieczeństwo w czasie realizowania ćwiczeń oraz pewnie leżą w dłoni. Płaski spód zapewnia zrównoważone podparcie, a obszerny zakres wagowy umożliwia dokładne dobranie obciążenia do swoich potrzeb.

  Ciężarki Kettlebell są bardzo uniwersalne. Treningi z KN HMS wzmacnia mięśnie, idealnie rozwija koordynację ruchową, zwiększając jednocześnie ogólną wydolność organizmu. Przy ich pomocy można ćwiczyć niemal wszystkie grupy mięśniowe. Ich wielką zaletą, jest możliwość wykonywania tzw. Ćwiczeń wielostawowych, aktywujących mięśnie, które są często pomijane podczas tradycyjnego treningu siłowego. Mogą być także ważnym uzupełnieniem treningu z wolnymi ciężarami.

  Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:


☆ Hms Kettlebell pokryty winylem 10 kg (5907695537567) ☆

Hms Kettlebell pokryty winylem 10 kg (5907695537567) Najniższa Cena Online

☆ Hms Kettlebell pokryty winylem 10 kg (5907695537567) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Kettlebell pokryty winylem 10 kg (5907695537567)
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:
  KNV HMS, to rodzina ciężarków Kettlebell wytworzonych z wysokiej jakości żeliwa, pokrytych winylem i zaopatrzonych w konkretny uchwyt. Zaimplementowane materiały, a także wysoka jakość wykonania świadczą zarówno o ich nieszablonowych walorach użytkowych, jak i estetycznych. Niezwykle ważnym elementem ciężarków KNV HMS, jest ich użyteczny oraz wspomniany komfortowy uchwyt. Dzięki tym cechom zapewniają bezpieczeństwo w czasie realizowania ćwiczeń, a także pewnie leżą w rąk. Płaski spód gwarantuje stabilne podparcie, a dostępny zakres wagowy pozwala na staranne przypasowanie obciążenia do swoich potrzeb. Ciężarki Kettlebell są bardzo uniwersalne. Treningi z KNV HMS wzmacnia mięśnie, znakomicie rozwija koordynację ruchową, zwiększając równocześnie ogólną wydolność organizmu. Przy ich pomocy można ćwiczyć niemal wszystkie grupy mięśniowe. Ich wielką zaletą, jest możliwość wykonywania tzw. Ćwiczeń wielostawowych, aktywujących mięśnie, które są niejednokrotnie pomijane w trakcie tradycyjnego treningu siłowego. Mogą być w dodatku ważnym uzupełnieniem treningu z wolnymi ciężarami.


  Specyfikacja:

  Materiał: żeliwo
  Zewnętrzna powłoka winylowa
  Uchwyt malowany na czarno
  Kolor: niebieski
  Waga: 10 kg

  Uwagi:

  Gwarancja 24 miesiące

☆ Kettlebell HMS pokryty winylem 16 kg ☆

Kettlebell HMS pokryty winylem 16 kg Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell HMS pokryty winylem 16 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Kettlebell HMS pokryty winylem 16 kg
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:
  KNV HMS, to rodzina ciężarków Kettlebell wykonanych z wysokiej jakości żeliwa, pokrytych winylem i wyposażonych w mocny uchwyt. Zastosowane materiały oraz wysoka jakość wykonania świadczą jednocześnie o ich unikatowych walorach użytkowych, jak i estetycznych. Wyjątkowo ważnym elementem ciężarków KNV HMS, jest ich praktyczny i wspomniany komfortowy uchwyt. Dzięki tym cechom zapewniają bezpieczeństwo w czasie realizowania ćwiczeń i pewnie leżą w rąk. Płaski spód gwarantuje jednostajne podparcie, a dostępny zakres wagowy pozwala na staranne dopasowanie obciążenia do swych potrzeb. Ciężarki Kettlebell są istotnie uniwersalne. Treningi z KNV HMS wzmacnia mięśnie, idealnie rozwija koordynację ruchową, powiększając jednocześnie ogólną wydolność organizmu. Przy ich pomocy można ćwiczyć niemal wszystkie grupy mięśniowe. Ich wielką zaletą, jest możliwość realizowania tzw. Ćwiczeń wielostawowych, aktywujących mięśnie, które są nieraz pomijane w trakcie konwencjonalnego treningu siłowego. Mogą być również ważnym uzupełnieniem treningu z wolnymi ciężarami.


  Specyfikacja:

  Materiał: żeliwo
  Zewnętrzna powłoka winylowa
  Uchwyt malowany na czarno
  Kolor: niebiesko-czarny
  Waga: 16 kg

  Uwagi:

  Gwarancja 24 miesiące

☆ Home ideas Kettlebell pokryty winylem 4.0 kg hms ☆

Home ideas Kettlebell pokryty winylem 4.0 kg hms Najniższa Cena Online

☆ Home ideas Kettlebell pokryty winylem 4.0 kg hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HOME IDEAS
 • Nazwa produktu: Home ideas Kettlebell pokryty winylem 4.0 kg hms
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:
  Kettlebell pokryty winylem 4.0 kg HMS Kettlebell HSM to przyrząd do ćwiczeń wzmacniających, coraz częściej używany poprzez osoby dbające o sylwetkę. Wytworzony jest z wysokiej jakości żeliwa, pokryty winylem, wyekwipowany w konkretny i wytrzymały uchwyt. Ten odważnik kulowy z uchwytem może urozmaicić trening z użyciem sztangi i hantli. Niekiedy jest używany choćby jako ich zamiennik. Odważnik ma przesunięty środek ciężkości, poprzez co zmusza mięśnie do nieco innej pracy. Dzięki czemu osiągalny jest wszechstronny rozwój i kompleksowy trening. Korzystając z kettlebell, możemy zaangażować do pracy całe ciało: mięśnie posturalne, mięśnie nóg, ramion, klatki piersiowej, barków, pleców, pośladków i brzucha. Kettlebell, oprócz wzmacniania siły mięśni, może wypływać na dodatek na ich rzeźbę, a także rozwijać dynamikę i równowagę ćwiczącej osoby. Efekty treningu z kettlebells HMS: poprawa siły i wytrzymałości całego ciała bez widocznej rozbudowy mięśni. Jeśli zależy ci na wzmocnieniu siły, ale nie chcesz wyglądać jak atleta, kettlebells są dla ciebie. Trening z odważnikami nie izoluje mięśni, ale wpływa na ich współdziałanie. To powoduje, iż sylwetka rozwija się bardziej harmonijnie w sytuacji klasycznego treningu na siłowni.rozszerzenie gibkości, poprawa koordynacji ruchowej, motoryki, a w wyniku czego – ogólnej efektywności fizycznej. Trening z kettlebells wymaga bezustannego trzymania balansu i równowagi. Dzięki temu zyskasz większą świadomość ciała, a także będziesz mniej narażony na kontuzje podczas realizowania codziennych czynności (np. Dźwigania ciężkich przedmiotów).uniemożliwianie bólom pleców i korekta wad postawy. Ćwiczenia z kettlebells aktywują mięśnie głębokie ciała. To one odpowiadają za stabilizację sylwetki i prawidłową kondycję kręgosłupa. Jeśli cierpisz na bóle pleców, masz problemy z utrzymaniem poprawnej postawy, trening z odważnikami pomoże ci wzmocnić mięśnie głębokie i odciąży kręgosłup.szybsza utrata kilogramów. Im więcej mięśni pracuje równocześnie, tym więcej kalorii spala twój organizm. Kettlebells jako narzędzie do kompleksowych ćwiczeń angażujących mnóstwo grup mięśniowych pozwoli ci zwiększyć produktywność odchudzania.poprawa kondycji. Trening z odważnikami może mieć charakter aktywny - wówczas łączy w sobie komponenty siłowe i cardio. Szybkie tempo ćwiczeń ma dobry wpływ na pracę serca i całego układu krążenia, dotlenia oraz powiększa wydolność organizmu. Dane technologiczne:towar nowy, wysokiej jakości;skuteczny i bezpieczny;jednostajna konstrukcja;łatwy w obsłudze;asygnowany do ćwiczeń siłowych;materiał: żeliwo;zewnętrzna warstwa: winylowa;kolor: niebiesko-czarny;waga: 4 kg. Poniżej znajduje się kilka przykładowych ćwiczeń z zastosowaniem Kettlebell HMS: Zanim zainicjujesz jakiekolwiek ćwiczenia z użyciem Kettlebells, przeprowadź rozgrzewkę: np, 5 minut biegu, kilka aktywnych podskoków i wymachy rękami i nogami. Przy ćwiczeniach z Kettlebells ważna jest także pozycja startowa: w większości przypadków: po prostu stań prosto, ramiona i barki trzymaj rozluźnione, a kolana lekko ugięte. Aby podnieść odważnik zginasz kolana i pochylasz plecy (trzymając je wyprostowane). Przy ćwiczeniach ważne jest także oddychanie: gdy napinasz brzuch - wdech, wypuszczaj powietrze dopiero po zakończeniu wysiłku. Podrzut z wyciskaniem: Zacznij od pozycji startowej. Utrzymując plecy prosto, pochyl się z odważnikiem do przodu. Zrób zamach i podciągnij odważnik na wysokość klatki piersiowej. Zegnij ramie i trzymaj je prostopadle do ziemi, a nadgarstek w linii przedramienia. Podnieś kettlebell - wyprostuj w pełni ramie. Opóść powoli na ziemię.Wykonaj linię i powtórz drugą ręką. Wstawanie z odważnikiem: Połóż się na plecach. Lewą nogę trzymaj zgiętą w kolanie. Odważnik unieś lewą ręką wysoko nad siebie - ramie musi być w pełni wyprostowane.Utrzymując wyprostowane plecy, lewą nogę zgiętą w kolanie i odważnik w lewej ręce z wyprostowanym ramieniem - spróbuj usiąść. Następnie uklęknij na prawej nodze i spróbuj wstać. Następnie wciąż utrzymując plecy wyprostowane, lewą nogę zgiętą oraz odważnik w ręce - spróbuj znowu się położyć.W następnej linii zamień strony - prawa ręka zgięta w kolanie, odważnik w prawej ręce itd. Wymach odważnikiem: Podnieś kettlebel i zrób nim zamach. Zegnij biodra i kolana. Prowadząc go między nogami, spróbuj, żeby znalazł się jak najdalej za tobą. Wyprostuj się. Wyprowadź odważnik, tak by ramię z kettlebelem było równoległe do podłoża. Ponownie zegnij kolana i biodra. Następnie wykonaj ćwiczenie drugą ręką.To ćwiczenie możesz wykonać także, trzymając odważnik obiema rękami....


Podobne zestawienia:


Najtańsze odważniki kettlebell winylowe – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze odważniki kettlebell winylowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich obciążników kettlebell winylowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ 3 kg kettlebell winylowy hantel crossfit marki Gorilla sports ☆

3 kg kettlebell winylowy hantel crossfit marki Gorilla sports Najniższa Cena Online

☆ 3 kg kettlebell winylowy hantel crossfit marki Gorilla sports - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: 3 kg kettlebell winylowy hantel crossfit marki Gorilla sports
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:

  Kettlebell Winylowe kontrast 3 kg Przeznaczenie: do treningu crossfit i silowego Specyfikacja: ciezar: 3 kg powloka: tworzywo sztuczne wypelnienie: cement producent: Gorilla Sports nieprzeciętne do treningu silowego i poprawy równowagi Ciezarek kettle to genialny produkt dla kazdego, kto chce pracowac nad zwiekszeniem sily miesni.

  Prócz tego pomagaja równiez poprawic równowage i koordynacje ruchów. Praca z kettlebell wymusza utrzymanie balansu ciala, co jest zasluga przesunietego srodka ciezkosci. Dzieki temu przy treningu pracuje cale cialo!

  Wygoda uzywania w domu Nie musisz korzystac z klubu fitness! Ciezarki kettlebell moga byc trzymane w domu. Ich powloka zostala tworzona z tworzywa nienaturalnego, które chroni twoja podloge przed zarysowaniem.

  Nasze kettle do cwiczen zostaly wyprofilowane od spodu, by zminimalizowac ryzyko obijania sie o podloge. Dzieki temu rozwiazaniu kettlebell nie turla sie po ziemi.


☆ Home ideas Kettlebell pokryty winylem 4.0 kg hms ☆

Home ideas Kettlebell pokryty winylem 4.0 kg hms Najniższa Cena Online

☆ Home ideas Kettlebell pokryty winylem 4.0 kg hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HOME IDEAS
 • Nazwa produktu: Home ideas Kettlebell pokryty winylem 4.0 kg hms
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:
  Kettlebell pokryty winylem 4.0 kg HMS Kettlebell HSM to przyrząd do ćwiczeń wzmacniających, coraz częściej wykorzystywany przez osoby dbające o sylwetkę. Wytworzony jest z wysokiej jakości żeliwa, pokryty winylem, wyekwipowany w solidny i wytrzymały uchwyt. Ten odważnik kulowy z uchwytem może urozmaicić trening z zastosowaniem sztangi i hantli. Niekiedy jest wykorzystywany choćby jako ich zamiennik. Odważnik ma przesunięty środek ciężkości, poprzez co zmusza mięśnie do nieco innej pracy. Dzięki czemu osiągalny jest wszechstronny rozwój i kompleksowy trening. Korzystając z kettlebell, możemy zaangażować do pracy całe ciało: mięśnie posturalne, mięśnie nóg, ramion, klatki piersiowej, barków, pleców, pośladków i brzucha. Kettlebell, oprócz wzmacniania siły mięśni, może wypływać w dodatku na ich rzeźbę, a także rozwijać dynamikę i równowagę ćwiczącej osoby. Efekty treningu z kettlebells HMS: poprawa siły i wytrzymałości całego ciała bez widocznej rozbudowy mięśni. Jeśli zależy ci na wzmocnieniu siły, ale nie chcesz wyglądać jak atleta, kettlebells są dla ciebie. Trening z odważnikami nie izoluje mięśni, ale wpływa na ich współdziałanie. To sprawia, iż sylwetka rozwija się bardziej harmonijnie w sytuacji konwencjonalnego treningu na siłowni.powiększenie gibkości, poprawa koordynacji ruchowej, motoryki, a w konsekwencji – ogólnej wydajności fizycznej. Trening z kettlebells wymaga nieprzerwanego trzymania balansu i równowagi. Dzięki czemu zyskasz większą świadomość ciała i będziesz mniej narażony na kontuzje podczas realizowania rutynowych czynności (np. Dźwigania ciężkich przedmiotów).zapobieganie bólom pleców i korekta wad postawy. Ćwiczenia z kettlebells aktywują mięśnie głębokie ciała. To one odpowiadają za stabilizację sylwetki i dobrą kondycję kręgosłupa. Jeśli cierpisz na bóle pleców, masz problemy z utrzymaniem prawidłowej postawy, trening z odważnikami pomoże ci wzmocnić mięśnie głębokie i odciąży kręgosłup.szybsza utrata kilogramów. Im więcej mięśni pracuje jednocześnie, tym więcej kalorii spala twój organizm. Kettlebells jako narzędzie do kompleksowych ćwiczeń angażujących sporo grup mięśniowych pozwoli ci rozszerzyć produktywność odchudzania.poprawa kondycji. Trening z odważnikami może mieć charakter aktywny - wówczas łączy w sobie komponenty siłowe i cardio. Szybkie tempo ćwiczeń ma korzystny wpływ na pracę serca i całego układu krążenia, dotlenia, a także rozszerza wydolność organizmu. Informacje technologiczne:produkt nowy, wysokiej jakości;skuteczny i bezpieczny;zrównoważona kompozycja;łatwy w obsłudze;przeznaczony do ćwiczeń siłowych;materiał: żeliwo;zewnętrzna powłoka: winylowa;kolor: niebiesko-czarny;waga: 4 kg. Poniżej znajduje się kilka przykładowych ćwiczeń z zastosowaniem Kettlebell HMS: Zanim zapoczątkujesz jakiekolwiek ćwiczenia z zastosowaniem Kettlebells, przeprowadź rozgrzewkę: np, 5 minut biegu, kilka energicznych podskoków, a także wymachy rękami i nogami. Przy ćwiczeniach z Kettlebells ważna jest także pozycja startowa: w większości przypadków: po prostu stań prosto, ramiona i barki trzymaj rozluźnione, a kolana lekko ugięte. Aby podnieść odważnik zginasz kolana i pochylasz plecy (trzymając je wyprostowane). Przy ćwiczeniach ważne jest także oddychanie: gdy napinasz brzuch - wdech, wypuszczaj powietrze dopiero po zakończeniu wysiłku. Podrzut z wyciskaniem: Zacznij od pozycji startowej. Utrzymując plecy prosto, pochyl się z odważnikiem do przodu. Zrób zamach i podciągnij odważnik na wysokość klatki piersiowej. Zegnij ramie i trzymaj je prostopadle do ziemi, a nadgarstek w linii przedramienia. Podnieś kettlebell - wyprostuj w całości ramie. Opóść powoli na ziemię.Wykonaj linię i powtórz drugą ręką. Wstawanie z odważnikiem: Połóż się na plecach. Lewą nogę trzymaj zgiętą w kolanie. Odważnik unieś lewą ręką wysoko nad siebie - ramie musi być całkowicie wyprostowane.Utrzymując wyprostowane plecy, lewą nogę zgiętą w kolanie i odważnik w lewej ręce z wyprostowanym ramieniem - spróbuj usiąść. Następnie uklęknij na prawej nodze i spróbuj wstać. Następnie wciąż utrzymując plecy wyprostowane, lewą nogę zgiętą, a także odważnik w ręce - spróbuj znowu się położyć.W następnej kolekcji zamień strony - prawa ręka zgięta w kolanie, odważnik w prawej ręce itd. Wymach odważnikiem: Podnieś kettlebel i zrób nim zamach. Zegnij biodra i kolana. Prowadząc go między nogami, spróbuj, żeby znalazł się jak najdalej za tobą. Wyprostuj się. Wyprowadź odważnik, tak żeby ramię z kettlebelem było równoległe do podłoża. Ponownie zegnij kolana i biodra. Następnie wykonaj ćwiczenie drugą ręką.To ćwiczenie możesz wykonać także, trzymając odważnik obiema rękami....

☆ Kettlebell winylowy 4 kg granatowy HMS KNV4 ☆

Kettlebell winylowy 4 kg granatowy HMS KNV4 Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell winylowy 4 kg granatowy HMS KNV4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Kettlebell winylowy 4 kg granatowy HMS KNV4
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:
  obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM HMS KTC 4 KG CZERWONY (5907695524239) ☆

KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM HMS KTC 4 KG CZERWONY (5907695524239) Najniższa Cena Online

☆ KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM HMS KTC 4 KG CZERWONY (5907695524239) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM HMS KTC 4 KG CZERWONY (5907695524239)
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:
  informacje
  • Materiał: żeliwo
  • Waga: 4 kg
  • Chromowany uchwyt
  • Zakres przystępnych wag: 4 - 20 kg
  mocne strony
  • Wysokiej jakości żeliwo
  • Winylowe pokrycie ciężarka
  • precyzyjnie wytwarzana konstrukcja
  • Radełkowany uchwyt

  Przeznaczenie

  Model KTC to przedstawiciel ciężarków z serii Kattlebell. Ich niewątpliwym atutem jest praktyczny kształt uchwytu, który zapobiega wyślizgiwaniu się przyrządu z dłoni. Na dodatek radełkowane wykończenie ulepsza chwyt i stabilne rozłożenie ciężaru. Estetyczne wykonanie oraz walory użytkowe zapewniają wysoką jakość.

  konkretny trening

  Trening za pomocą Kattlebelli cechuje się w głównej mierze wszechstronnością. Ćwiczenia wzmacniające całe ciało oraz rozwijające koordynację ruchową poprawią wydolność organizmu. Pozwala rozwijać praktycznie wszystkie partie mięśniowe, a także wykonywać ćwiczenia wielostawowe, które aktywizują mięśnie z reguły pomijane w trakcie klasycznego treningu siłowego.


  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 producent dostarcza świeże, innowacyjne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i odporność poprzez dużo lat dynamicznych ćwiczeń.

  obfita gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta towarów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  marka oprócz rodzimego rynku niezwykle poprawnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  towar
  producent
  Kod producenta
  17-64-070
  EAN
  5907695524239
  informacje podstawowe
  wariant
  Kettlebell
  Waga [kg]
  4
  Materiał wewnętrzny
  Żeliwo
  Materiał zewnętrzny
  Winyl
  Kolor
  Czerwony

☆ Kettlebell żeliwny pokryty winylem knv 4 kg czarny marki Hms ☆

Kettlebell żeliwny pokryty winylem knv 4 kg czarny marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell żeliwny pokryty winylem knv 4 kg czarny marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Kettlebell żeliwny pokryty winylem knv 4 kg czarny marki Hms
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:
  informacje
  • Materiał: żeliwo
  • powłoka winylu na zewnętrznej stronie ciężarka
  • Waga: 4 kg
  • Zakres przystępnych wag: 4 - 32 kg

  Model KNV to przedstawiciel ciężarków z linii Kattlebell. Ich niewątpliwym atutem jest praktyczny kształt uchwytu, który uniemożliwia wyślizgiwaniu się przyrządu z dłoni. Spód jest genialnie płaski, dlatego zezwala na położenie ciężarka na każdej powierzchni, bez obaw o jego niestabilność. Estetyczne wykonanie, a także walory użytkowe gwarantują wysoką jakość.


  dostatek ćwiczeń

  Trening za pomocą Kattlebelli znamionuje się głównie uniwersalnością. Urządzenie wzmacnia całe ciało, a także rozwija koordynację ruchową. Pozwala rozwijać praktycznie wszystkie partie mięśniowe, a także wykonywać ćwiczenia wielostawowe, które aktywizują mięśnie zwykle pomijane podczas konwencjonalnego treningu siłowego.


  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 marka dostarcza nowe, postępowe produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i trwałość przez sporo lat energicznych ćwiczeń.

  obszerna gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  marka oprócz rodzimego rynku szczególnie korzystnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  artykuł
  marka
  Kod producenta
  17-64-060
  EAN
  5907695524147
  dane podstawowe
  wariant
  Kettlebell
  Waga [kg]
  4
  Materiał wewnętrzny
  Żeliwo
  Materiał zewnętrzny
  Winyl
  Kolor
  Czarny


Podsumowanie, czyli jaki odważnik kulowy kettlebell winylowy najlepszy?


Najlepszy odważnik kulowy kettlebell winylowy w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy odważnik kulowy kettlebell winylowy w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze obciążniki kettlebell – Ranking listopad 2023

Jeżeli żadna z powyższych obciążników kettlebell winylowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych kulowych odważników kettlebell do ćwiczeń fitness i treningu siłowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki odważnik kulowy kettlebell winylowy opinie i efekty,
 • dobre odważniki kettlebell winylowe cena,
 • ranking obciążników kettlebell winylowych,
 • odważnik kulowy kettlebell winylowy jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o obciążników kettlebell Axer Sport

#1 Gdzie szukać opinii o obciążników kettlebell Axer Sport?

Aktualnie zaprezentowane informacje o obciążników kettlebell Axer Sport odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki odważnik kulowy kettlebell winylowy wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych obciążników kettlebell Axer Sport warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki odważnik kulowy kettlebell winylowy jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z obciążników kettlebell Body Sculpture zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach odważniki kettlebell winylowe to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *