FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking materacy do ćwiczeń do 200 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Materace do ćwiczeń / Ranking materacy do ćwiczeń do 200 zł


Pomagamy w wyborze dobrych materacy do ćwiczeń do 200 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych materacy do ćwiczeń do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych materacy gimnastycznych do ćwiczeń i treningu fitness.

Jakie materace do ćwiczeń do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane materace do ćwiczeń do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking materacy do ćwiczeń do 200 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ , materac gimnastyczny sh-110, szary marki Sapphire ☆

, materac gimnastyczny sh-110, szary marki Sapphire Najniższa Cena Online

☆ , materac gimnastyczny sh-110, szary marki Sapphire - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: , materac gimnastyczny sh-110, szary marki Sapphire
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis materaca:

  MATERAC GIMNASTYCZNY SAPPHIRE SH-110 ukazujemy Państwu nowość uznanej firmy Sapphire - Materac gimnastyczny SH-110. Bezkompromisowa jakość naszego produktu sprawia, iż znajduje on podziw wśród osób ceniących produkty z najwyższej półki.Model: SH-110Długość 180cmSzerokość 60cmGrubość 5cmEstetyczny wyglądSkładany na trzy części, może pełnić funkcję siedziskaWbudowane zamki błyskawiczne, zezwalają na zdjęcie poszyciaMaterac prosto utrzymać w czystości, nie nasiąkaPraktyczne uchwyty do przenoszeniaKlasa użytkowa: H (do wykorzystywania domowego)⭐⭐⭐⭐⭐Kolor: grafit OPIS produktu:Materac SH-110 przeznaczony jest nie tylko do ćwiczeń w głównej mierze gimnastycznych - rewelacyjnie spełni oczekiwania także przy treningach fitness, rehabilitacji czy także zabawie najmłodszych.Wypełnienie materaca stanowi doskonałe zabezpieczenie dla osoby ćwiczącej, a materiały wysokiej jakości są najlepszą gwarancją bezproblemowej eksploatacji.

  SPECYFIKACJA:Długość: 180cmSzerokość: 60cmGrubość: 5cmMateriał wypełnienia: piankaWymiary złożonego materaca (wys./dł./szer.): 15 x 60 x 60 cmGratis: 2 ebooki ✅ NAJWYŻSZA JAKOŚĆZarówno poszycie materaca, jak i jego wypełnienie zostały tworzone z wysokiej jakości tworzyw - zaufaj sprawdzonej marce i dokonaj zakupu artykuł, który posłuży Ci przez lata!

  ✅ WYPEŁNIENIE O GRUBOŚCI AŻ 5CMZwróć uwagę na grubość materaca SH-110. To jeden z najważniejszych parametrów, dzięki któremu ćwiczenia stają się bardziej komfortowe! trafna grubość to także większe bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników!

  ✅ funkcjonalnE UCHWYTYMaterac SH-110 zaopatrzony został w dwa materiałowe uchwyty, które po złożeniu materaca dają możliwość nietrudnego przetransportowania go w inne miejsce. Zabierz swój materac ze sobą do ogrodu albo na plażę - możliwości zastosowania są nieograniczone.

  ✅ zastosowanE ZAMKI błyskawicznEDodatkowym atutem materaca są zamki niezwłoczne na bokach elementów. Dzięki nim prosto zdejmiesz poszycie lub skontrolujesz wypełnienie materaca. ✅ przystępny DO UTRZYMANIA W CZYSTOŚCINasz materac ma poszycie, które nie wchłania potu i wilgoci.

  Po treningu wystarczy go tylko przetrzeć. ✅ progresywnY DESIGN:Materac wytworzony został w najmodniejszej aktualnie stylistyce - części w coraz ciemniejszych odcieniach, które dają ciekawy efekt przejść kolorystycznych.

  ✅ MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA:Nieużywany w danym momencie materac można złożyć zyskując nie tylko dopełniającą przestrzeń, lecz także szczególnie estetyczne miejsce do siedzenia. GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!


☆ Sapphire, Materac gimnastyczny SH-110, czarna, jednokolorowa ☆

Sapphire, Materac gimnastyczny SH-110, czarna, jednokolorowa Najniższa Cena Online

☆ Sapphire, Materac gimnastyczny SH-110, czarna, jednokolorowa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire, Materac gimnastyczny SH-110, czarna, jednokolorowa
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis materaca:

  MATERAC GIMNASTYCZNY SAPPHIRE SH-110Przedstawiamy Państwu nowość uznanej firmy Sapphire - Materac gimnastyczny SH-110. Bezkompromisowa jakość naszego towaru powoduje, że znajduje on zachwyt wśród osób lubiących produkty z najwyższej półki.Model: SH-110Klasa użytkowa H (do użytku domowego)Długość 180cmSzerokość 60cmGrubość 5cmEstetyczny wyglądSkładany na trzy części, może pełnić funkcję siedziskaMaterac prosto utrzymać w czystości, nie nasiąkaPraktyczne uchwyty do przenoszeniaKolor: czarny OPIS artykułu:Materac SH-110 dedykowany jest nie tylko do ćwiczeń typowo gimnastycznych - genialnie stanie na wysokości zadania także przy treningach fitness, rehabilitacji czy też zabawie najmłodszych.Wypełnienie materaca stanowi świetne zabezpieczenie dla osoby ćwiczącej, a materiały wysokiej jakości są najlepszą gwarancją bezproblemowej eksploatacji.

  SPECYFIKACJA:Długość: 180cmSzerokość: 60cmGrubość: 5cmMateriał wypełnienia: piankaWymiary złożonego materaca (wys./dł./szer.): 15 x 60 x 60 cmGratis: 2 ebooki NAJWYŻSZA JAKOŚĆZarówno poszycie materaca, jak i jego wypełnienie zostały wytworzone z wysokiej jakości tworzyw - zaufaj sprawdzonej marce i dokonaj zakupu artykuł, który posłuży Ci przez lata!

  WYPEŁNIENIE O GRUBOŚCI AŻ 5CMZwróć uwagę na grubość materaca SH-110. To jeden z najważniejszych parametrów, dzięki któremu ćwiczenia stają się bardziej komfortowe! optymalna grubość to także pokaźniejsze bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników!

  ergonomicznE UCHWYTYMaterac SH-110 wyposażony został w dwa materiałowe uchwyty, które po złożeniu materaca dają możliwość nietrudnego przetransportowania go w inne miejsce. Zabierz swój materac ze sobą do ogrodu lub na plażę - możliwości zastosowania są nieograniczone.

  wbudowanE ZAMKI błyskawicznEDodatkowym atutem materaca są zamki bezzwłoczne na bokach komponentów. Dzięki nim łatwo zdejmiesz poszycie albo skontrolujesz wypełnienie materaca. MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA:Nieużywany w danym momencie materac można złożyć zyskując nie tylko dodatkową przestrzeń, lecz także szczególnie estetyczne miejsce do siedzenia.

  GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!


☆ Sapphire, Materac gimnastyczny SH-110, różowo-fioletowa, MATASH110PINKPURPLE ☆

Sapphire, Materac gimnastyczny SH-110, różowo-fioletowa, MATASH110PINKPURPLE Najniższa Cena Online

☆ Sapphire, Materac gimnastyczny SH-110, różowo-fioletowa, MATASH110PINKPURPLE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire, Materac gimnastyczny SH-110, różowo-fioletowa, MATASH110PINKPURPLE
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis materaca:

  MATERAC GIMNASTYCZNY SAPPHIRE SH-110Przedstawiamy Państwu nowość renomowanej firmy Sapphire - Materac gimnastyczny SH-110. Bezkompromisowa jakość naszego produktu sprawia, że znajduje on zachwyt wśród osób lubiących produkty z najwyższej półki.Model: SH-110Klasa użytkowa H (do użytku domowego)Długość 180cmSzerokość 60cmGrubość 5cmEstetyczny wyglądSkładany na trzy części, może pełnić funkcję siedziskaWbudowane zamki niezwłoczne, umożliwiają zdjęcie poszyciaMaterac prosto utrzymać w czystości, nie nasiąkaPraktyczne uchwyty do przenoszeniaKolor: różowo-fioletowy OPIS artykułu:Materac SH-110 przeznaczony jest nie tylko do ćwiczeń na ogół gimnastycznych - rewelacyjnie spełni oczekiwania także przy treningach fitness, rehabilitacji czy też zabawie najmłodszych.Wypełnienie materaca stanowi perfekcyjne zabezpieczenie dla osoby ćwiczącej, a materiały wysokiej jakości są najlepszą gwarancją bezproblemowej eksploatacji.

  SPECYFIKACJA:Długość: 180cmSzerokość: 60cmGrubość: 5cmMateriał wypełnienia: piankaWymiary złożonego materaca (wys./dł./szer.): 15 x 60 x 60 cmGratis: 2 ebooki NAJWYŻSZA JAKOŚĆZarówno poszycie materaca, jak i jego wypełnienie zostały stworzone z wysokiej jakości tworzyw - zaufaj sprawdzonej marce i dokonaj zakupu produkt, który posłuży Ci poprzez lata!

  WYPEŁNIENIE O GRUBOŚCI AŻ 5CMZwróć uwagę na grubość materaca SH-110. To jeden z najważniejszych parametrów, dzięki któremu ćwiczenia stają się bardziej wygodne! stosowna grubość to także pokaźniejsze bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników!

  funkcjonalnE UCHWYTYMaterac SH-110 zaopatrzony został w dwa materiałowe uchwyty, które po złożeniu materaca dają możliwość nieskomplikowanego przetransportowania go w inne miejsce. Zabierz swój materac ze sobą do ogrodu albo na plażę - możliwości użycia są nieograniczone.

  wbudowanE ZAMKI momentalnEDodatkowym atutem materaca są zamki niezwłoczne na bokach składników. Dzięki nim prosto zdejmiesz poszycie albo skontrolujesz wypełnienie materaca. Nieskomplikowany DO UTRZYMANIA W CZYSTOŚCINasz materac ma poszycie, które nie wchłania potu i wilgoci.

  Po treningu starczy go tylko przetrzeć. ProgresywnY DESIGN:Materac wyprodukowany został w najmodniejszej aktualnie stylistyce - elementy w coraz ciemniejszych odcieniach, które dają interesujący efekt przejść kolorystycznych.

  MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA:Nieużywany w danym momencie materac można złożyć zyskując nie tylko uzupełniającą przestrzeń, lecz także szczególnie estetyczne miejsce do siedzenia. GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!


☆ Materac SPOKEY Air Bed (5902693267898) ☆

Materac SPOKEY Air Bed (5902693267898) Najniższa Cena Online

☆ Materac SPOKEY Air Bed (5902693267898) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Materac SPOKEY Air Bed (5902693267898)
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis materaca:
  Materac Spokey AIR BED został wyekwipowany w unikatową pompkę w postaci worka, która jest istotnie lekka, nie stanowi dopełniającego balastu do dźwigania i… pozwala wypełnić materac powietrzem w mniej niżeli minutę! AIR BED gwarantuje genialną izolację od podłoża, a także trafne wsparcie dla ciała....

☆ Campingaz Materac quickbed single ☆

Campingaz Materac quickbed single Najniższa Cena Online

☆ Campingaz Materac quickbed single - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CAMPINGAZ
 • Nazwa produktu: Campingaz Materac quickbed single
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis materaca:
  Nadmuchiwany dwuosobowy materac z przyjemnym w dotyku welurowym wykończeniem u góry, zapewni każdej parze wygodny wypoczynek na kempingu albo podczas niespodziewanej wizyty gości. Materac wyekwipowany został w system Airtight uniemożliwiający schodzeniu powietrza (ma zawór Double Lock z podwójną blokadą powietrza). Spiralna kompozycja materaca stanowczo wpływa na jakość snu. Komfortowy i jednocześnie trwały, produkowany z materiału PVC – jest pozbawiony destrukcyjnych związków ftalanu, co czyni go zdrowym i przychylnym środowisku. System Airtight® zapobiega schodzeniu powietrza....

☆ Blaupunkt Materac im420 ☆

Blaupunkt Materac im420 Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt Materac im420 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Blaupunkt Materac im420
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis materaca:
  Materac dmuchany to idealne rozwiązanie pod namiot, na kemping, do opalania się w przydomowym ogródku, a także do spania, gdy odwiedzą nas goście. W każdym przypadku stanie na wysokości zadania on jako wygodne miejsce do wypoczynku....

☆ Materac JILONG 21470 ☆

Materac JILONG 21470 Najniższa Cena Online

☆ Materac JILONG 21470 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JILONG
 • Nazwa produktu: Materac JILONG 21470
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis materaca:
  Co roku powstaje 100 nowych produktów pod nazwą JILONG. To nowoczesna Japońska marka projektująca produkty z tworzywa nienaturalnego do turystyki i rekreacji wodnej. Długoletnie doświadczenie zapewnia zadowolenie z zakupu. Produkty dostarczane są na cały świat. Produkty firmy JILONG posiadają sporo certyfikatów takich jak ITS, TUV i SGS....

☆ Materac JILONG Jl020256-1N ☆

Materac JILONG Jl020256-1N Najniższa Cena Online

☆ Materac JILONG Jl020256-1N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JILONG
 • Nazwa produktu: Materac JILONG Jl020256-1N
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis materaca:
  Co roku powstaje 100 nowych produktów pod nazwą JILONG. To nowoczesna Japońska firma projektująca produkty z tworzywa nienaturalnego do turystyki i rekreacji wodnej. Długoletnie doświadczenie gwarantuje zadowolenie z zakupu. Produkty dostarczane są na cały świat. Produkty marki JILONG mają dużo dokumentów takich jak ITS, TUV i SGS....

☆ Spokey Materac air bed zielony ☆

Spokey Materac air bed zielony Najniższa Cena Online

☆ Spokey Materac air bed zielony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Materac air bed zielony
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis materaca:
  Mata samopompująca Spokey AIR PAD to sprawdzone rozwiązanie, które powoduje, iż nocleg w terenie przebiega w wygodnych warunkach. Łączy w sobie mocne strony tradycyjnych karimat i dmuchanych materacy. Jest wyjątkowo lekka i termoizolacyjna, a przy tym zachowuje lepszą zdolność do wyrównywania podłoża, ponieważ warstwa powietrza usuwa ucisk drobnych patyków czy kamieni. Jest też bardziej wygodna od pianki, gdyż pokaźnie łatwiej poddaje się naciskowi ciała i dopasowuje do niego swoje kształty. Ogromnym atutem maty AIR PAD jest zmniejszona waga i objętość, co powoduje, że jest najlepszym wyborem, gdy chcemy przenosić ją w plecaku....

☆ Materac air bed szary marki Spokey ☆

Materac air bed szary marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Materac air bed szary marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Materac air bed szary marki Spokey
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis materaca:
  Mata samopompująca Spokey AIR PAD to sprawdzone rozwiązanie, które sprawia, że nocleg w terenie przebiega w komfortowych warunkach. Łączy w sobie mocne strony konwencjonalnych karimat i dmuchanych materacy. Jest wyjątkowo lekka i termoizolacyjna, a przy tym zachowuje ulepszoną zdolność do wyrównywania podłoża, ponieważ warstwa powietrza likwiduje ucisk nieznacznych patyków czy kamieni. Jest też bardziej komfortowa od pianki, gdyż wyraźnie łatwiej poddaje się naciskowi ciała i dopasowuje do niego swoje kształty. Ogromnym atutem maty AIR PAD jest zmniejszona waga i pojemność, co powoduje, iż jest najlepszym wyborem, gdy chcemy przenosić ją w plecaku....


Podobne zestawienia:


Najtańsze materace do ćwiczeń do 200 zł – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze materace do ćwiczeń do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich materacy do ćwiczeń do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Materac JILONG Jl020256-1N ☆

Materac JILONG Jl020256-1N Najniższa Cena Online

☆ Materac JILONG Jl020256-1N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JILONG
 • Nazwa produktu: Materac JILONG Jl020256-1N
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis materaca:
  Co roku powstaje 100 nowych produktów pod nazwą JILONG. To progresywna Japońska producent projektująca produkty z tworzywa nienaturalnego do turystyki i rekreacji wodnej. Długoletnie doświadczenie zagwarantuje zadowolenie z zakupu. Produkty dostarczane są na cały świat. Produkty producenta JILONG posiadają mnóstwo dokumentów takich jak ITS, TUV i SGS....

☆ Blaupunkt Materac im420 ☆

Blaupunkt Materac im420 Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt Materac im420 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Blaupunkt Materac im420
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis materaca:
  Materac dmuchany to doskonałe rozwiązanie pod namiot, na kemping, do opalania się w przydomowym ogródku, a także do spania, gdy odwiedzą nas goście. W każdym przypadku stanie na wysokości zadania on jako wygodne miejsce do wypoczynku....

☆ Materac im220 marki Blaupunkt ☆

Materac im220 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online

☆ Materac im220 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BLAUPUNKT
 • Nazwa produktu: Materac im220 marki Blaupunkt
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis materaca:
  wygodny materac dmuchany przydaje się nie tylko na kempingu, będzie nadzwyczajnym rozwiązaniem, gdy trzeba przenocować gości lub urządzić nocowankę dla przyjaciół swych pociech. Taka noc to znaczna atrakcje da niejednego dziecka....

☆ Spokey Materac air bed zielony ☆

Spokey Materac air bed zielony Najniższa Cena Online

☆ Spokey Materac air bed zielony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Materac air bed zielony
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis materaca:
  Mata samopompująca Spokey AIR PAD to sprawdzone rozwiązanie, które powoduje, że nocleg w terenie przebiega w wygodnych warunkach. Łączy w sobie mocne strony klasycznych karimat i dmuchanych materacy. Jest wyjątkowo lekka i termoizolacyjna, a przy tym zachowuje ulepszoną zdolność do wyrównywania podłoża, ponieważ powłoka powietrza likwiduje ucisk znikomych patyków czy kamieni. Jest też bardziej wygodna od pianki, gdyż istotnie łatwiej poddaje się naciskowi ciała i dostosowuje do niego swoje kształty. Ogromnym atutem maty AIR PAD jest zmniejszona waga i pojemność, co sprawia, iż jest najlepszym wyborem, gdy chcemy przenosić ją w plecaku....

☆ Materac gimnastyczny HMS Premium MGS02 180 x 60 cm Różowy, 17-44-283 ☆

Materac gimnastyczny HMS Premium MGS02 180 x 60 cm Różowy, 17-44-283 Najniższa Cena Online

☆ Materac gimnastyczny HMS Premium MGS02 180 x 60 cm Różowy, 17-44-283 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis materaca - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Materac gimnastyczny HMS Premium MGS02 180 x 60 cm Różowy, 17-44-283
 • Segment produktowy: Materace do ćwiczeń i treningu fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis materaca:

  MGS02 HMS PREMIUM, to składany materac gimnastyczny. Niezależnie od uprawianej dyscypliny sportu, ćwiczenia wykonywane w leżeniu albo w podporze, mogą być problematyczne, jeśli nie zostanie zastosowany odpowiedni materac albo mata. Istnieje nawet, ryzyko kontuzji. Z pomocą, zjawia się producent HMS PREMIUM, ze swoim składanym materacem. MGS02, ma 5 cm grubości, dzięki temu doskonale izoluje ciało od podłoża, dając przy tym genialny komfort użytkowania. Takie rozwiązanie sprawia, że materac zda egzamin w każdej dyscyplinie sportu i przy każdym ćwiczeniu. Trening siłowy, sztuki walki, sporty zespołowe, a także joga i ćwiczenia relaksacyjne. Każdy sportowiec doceni mocne strony, płynące z wykonywania ćwiczeń na MGS02. MGS02, po złożeniu zajmuje niezwykle niedużo miejsca, zatem trening w zaciszu domowym nie będzie problemem. Składa się z trzech segmentów, trwale ze sobą połączonych. Rozłożenie i złożenie go po treningu, zajmuje kilka sekund. By jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z materaca, został on zaopatrzony w specjalne uchwyty do przenoszenia. Pozwoli to, wziąć go ze sobą w każde miejsce i wykonać trening w dowolnych warunkach. MGS02, wytwarzany został z bardzo trwałych tworzyw. Zewnętrzne pokrycie materaca jest proste w utrzymaniu czystości, a wewnętrzna część nie odkształca się. MGS02 HMS PREMIUM, to nieprzeciętny towarzysz każdego treningu. Specyfikacja: Materiał: nylon, EPE rozmiary po rozłożeniu: Długość: 180 cm Szerokość: 60 cm Grubość: 5 cm rozmiary po złożeniu: Długość: 60 cm Szerokość: 60 cm Wysokość: 15 cm liczba segmentów: 3 Uchwyty do przenoszenia: tak Waga towaru: 1,15 kg Uwagi: Nie dedykowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiącePodsumowanie, czyli jaki materac gimnastyczny do ćwiczeń fitness do 200 zł najlepszy?


Najlepszy materac gimnastyczny do ćwiczeń fitness do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy materac gimnastyczny do ćwiczeń fitness do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane materace do ćwiczeń – TOP7 luty 2024

Jeżeli żaden z powyższych materacy do ćwiczeń do 200 zł nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych materacy gimnastycznych do ćwiczeń i treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki materac gimnastyczny do ćwiczeń fitness do 200 zł opinie,
 • dobre materace do ćwiczeń do 200 zł cena,
 • ranking materacy do ćwiczeń do 200 zł,
 • materac gimnastyczny do ćwiczeń fitness do 200 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o materacach do ćwiczeń do 200 zł

#1 Gdzie szukać opinii o materacach do ćwiczeń do 200 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o materacach do ćwiczeń do 200 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki materac gimnastyczny do ćwiczeń fitness do 200 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych materacach do ćwiczeń do 200 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z materacami gimnastycznymi do ćwiczeń i treningu fitness do 200 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki materac gimnastyczny do ćwiczeń fitness do 200 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z materacami gimnastycznymi do ćwiczeń i treningu fitness do 200 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach materace do ćwiczeń do 200 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *