FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking mat do ćwiczeń HMS. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Maty do ćwiczeń i masujące / Ranking mat do ćwiczeń HMS


Pomagamy w wyborze dobrych mat do ćwiczeń HMS. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych mat do ćwiczeń HMS,
 • TOP5 chętnie kupowanych mat do ćwiczenia jogi, pilatesu itp..

Jakie maty do ćwiczeń HMS najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane maty do ćwiczeń HMS, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking mat do ćwiczeń HMS, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Mata do akupresury HMS AKM09, AL*_17-44-320 ☆

Mata do akupresury HMS AKM09, AL*_17-44-320 Najniższa Cena Online

☆ Mata do akupresury HMS AKM09, AL*_17-44-320 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata do akupresury HMS AKM09, AL*_17-44-320
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  AKM09 to mata do akupresury. Wspaniałe i produktywne, narzędzie do relaksacji, a także pozbycia się dolegliwości bólowych. Jej wykorzystanie, pozwala pozbyć się napięcia mięśniowego, usprawnić krążenie krwi a także pobudzić wydzielanie endorfin. Zbawienne skutki wykorzystywania maty, odczują nie tylko ludzie z bólami kręgosłupa czy bólami głowy, lecz także Ci cierpiący na bezsenność. Mata posiada aż 8640 kolców z tworzywa nienaturalnego, co daje taką samą liczbę punktów nacisku. Kolce, znajdują się na specjalnie wyprofilowanych rozetkach. Tak duża, ilość kolców, a także stosowna gęstość ułożenia rozetek sprawiają, iż uzyskujemy słuszny nacisk ciała. Poszewka maty jest ściągana, dzięki temu bez problemu możemy ją uprać. AKM09 można używać na dużo sposobów. Układając ją na ziemi i kładąc się na niej, zapewnimy sobie nieprzeciętny masaż pleców. Jeśli na niej staniemy, wymasujemy stopy. Masaż jest osiągalny jeszcze na siedząco, kiedy ułożymy matę na krześle. Mata jest wyjątkowo ergonomiczna i można zabrać ją ze sobą wszędzie. Mata do akupresury, jest {pomocn|przydatn)ym i pomocnym dla zdrowia narzędziem, którego pozytywne działanie, powinno zainteresować każdego, bez względu na wiek czy płeć. Specyfikacja: Kolor: zielono-biały Materiał: bawełna, poliuretan, ABS, plastik Wymiary: 66 x 41 x 2 cm Ilość rozet: 180 Ilość kolców na rozecie: 48 Łączna ilość punktów masujących: 8640 Waga zestawu: 0,4 kg Uwagi: Nie przeznaczona do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Hms Mata do akupresury premium akm04 set ☆

Hms Mata do akupresury premium akm04 set Najniższa Cena Online

☆ Hms Mata do akupresury premium akm04 set - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Mata do akupresury premium akm04 set
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  AKM04 SET to pakiet składający się z maty i poduszki do akupresury. Mata do akupresury, to doskonałe i sprawne, narzędzie do relaksacji oraz pozbycia się dolegliwości bólowych. Jej zastosowanie, pozwala pozbyć się napięcia mięśniowego, usprawnić krążenie krwi a także pobudzić wydzielanie endorfin. Zbawienne skutki używania maty, odczują nie tylko ludzie z bólami kręgosłupa czy bólami głowy, ale także Ci cierpiący na bezsenność. Całość zestawu, ma aż 15444 kolców z tworzywa nienaturalnego, co daje taką samą liczbę punktów nacisku. Kolce, znajdują się na specjalnie wyprofilowanych rozetkach. Tak znaczna, ilość kolców i odpowiednia gęstość ułożenia rozetek sprawiają, że uzyskujemy adekwatny nacisk ciała. Poszewka maty oraz poduszki jest ściągana, dzięki temu bez problemu możemy ją uprać. Zestawu, można używać na niemało sposobów. Układając matę na ziemi i kładąc się na niej, zapewnimy sobie genialny masaż pleców. Jeśli na niej staniemy, wymasujemy stopy. Masaż jest realny na dodatek na siedząco, kiedy ułożymy matę na krześle. Dzięki długości maty, zmieści się na niej prawie całe nasze ciało, a gdy ułożymy ją na krześle, jej powierzchnia obejmie jednocześnie część siedzącą jak i oparcie. Poduszka dołączona do zestawu, rewelacyjnie spełni oczekiwania w masażu odcinka szyjnego kręgosłupa, lecz także odnajdzie swoje użycie przy odcinku lędźwiowym. Umożliwi też wymasowanie solidnych miejsc na ciele, np. Na rękach czy nogach. Mata jest wyjątkowo ergonomiczna i można wziąć ją ze sobą wszędzie. Pokaźnym ułatwieniem, jest futerał, który po zapakowaniu zestawu można zarzucić na plecy. Mata do akupresury, jest {pomocn|przydatn)ym i pomocnym dla zdrowia narzędziem, którego pozytywne działanie, powinno zainteresować każdego, bez względu na wiek czy płeć. Specyfikacja: Kolor: czarno-żółty Materiał: bawełna, poliuretan, ABS, plastik Wymiary: Mata: 125 x 48 x 2 cm Poduszka: 37 x 15 x 10 cm Ilość rozet: Mata: 414 Poduszka: 54 Ilość kolców na rozecie: 33 Łączna ilość punktów masujących: 15444 Waga zestawu: 1 kg Uwagi: Nie przeznaczony do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Hms Mata fitness z otworami mfk02 - różowy ☆

Hms Mata fitness z otworami mfk02 - różowy Najniższa Cena Online

☆ Hms Mata fitness z otworami mfk02 - różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Mata fitness z otworami mfk02 - różowy
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Mata fitness MFK02 to idealny artykuł do ćwiczeń. Sprawdzi się zarówno w treningu siłowym jak i w aerobiku. Antypoślizgowa podstawa maty uniemożliwia przesuwaniu się podczas ćwiczeń. Dzięki temu nasz trening będzie komfortowy niezależnie od typu nawierzchni na której ćwiczymy. Mata zagwarantuje rewelacyjną amortyzację między użytkownikiem a twardą podłogą. MFK02 dostosowuje się do kształtu ciała trenującego co sprawia, iż wygoda w czasie ćwiczeń jest idealna.Mata treningowa sprawdzi się doskonale jednocześnie do ćwiczeń w domowym zaciszu jak i na siłowni. Funkcjonalne otwory w macie pozwalają na powieszenie artykułu na ścianie.Mata MFK02 to obowiązkowy element naszych fitnessowych ćwiczeń. Specyfikacja: wymiary: 120cmx60cmx20mm Materiał: TPE 13mm / EVA 7mm Odległość pomiędzy otworami: 50cm Uwagi:Gwarancja 24 miesiące Kraj pochodzenia: Tajwan


☆ Hms Mata fitness z otworami mfk02 - niebieski ☆

Hms Mata fitness z otworami mfk02 - niebieski Najniższa Cena Online

☆ Hms Mata fitness z otworami mfk02 - niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Mata fitness z otworami mfk02 - niebieski
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Mata fitness MFK02 to genialny towar do ćwiczeń. Stanie na wysokości zadania jednocześnie w treningu siłowym jak i w aerobiku. Przeciwpoślizgowa podstawa maty uniemożliwia przesuwaniu się podczas ćwiczeń. Dzięki temu nasz trening będzie wygodny niezależnie od rodzaju nawierzchni na której ćwiczymy. Mata zagwarantuje znakomitą amortyzację pomiędzy użytkownikiem a twardą podłogą. MFK02 dostosowuje się do kształtu ciała trenującego co powoduje, że wygoda w czasie ćwiczeń jest nadzwyczajna.Mata treningowa sprawdzi się rewelacyjnie jednocześnie do ćwiczeń w domowym zaciszu jak i na siłowni. Praktyczne otwory w macie pozwalają na powieszenie artykułu na ścianie.Mata MFK02 to obowiązkowy element naszych fitnessowych ćwiczeń. Specyfikacja: wymiary: 120cmx60cmx20mm Materiał: TPE 13mm / EVA 7mm Odległość pomiędzy otworami: 50cm Uwagi:Gwarancja 24 miesiące Kraj pochodzenia: Tajwan


☆ Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary ☆

Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary Najniższa Cena Online

☆ Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:

  odpowiednia mata do ćwiczeń do absolutna podstawa każdego treningu jogi czy aerobiku - dosłownie i w przenośni. Gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas aktywności fizycznej, a także wyznacza naszą własną przestrzeń na sali pełnej innych ćwiczących.

  Na co zwracać uwagę przy wyborze maty do jogi? rewelacyjna mata do jogi powinna cechować się przede wszystkim odpowiednią przyczepnością, dzięki temu jest zrównoważona i nie ślizga się. Ważna jest również grubość maty, co zespaja się z izolacją i wygodą dla ciała i stawów.

  Dobra mata do ćwiczeń powinna również być sprężysta,równocześnie nie odkształcać się na długi czas. Wszystko to zależy od materiału, z jakiego została wytwarzana. Mata do jogi 10 mm YM03 HMS w uniwersalnym kolorze szarym spełnia wszystkie znaczne kryteria, żeby służyć do treningów przez długi czas.

  Wykorzystany w produkowaniu syntetyczny kauczuk zwiększy jakość ćwiczeń i komfort dla ciała, z którym pozostaje w bezpośrednim kontakcie. Użycie maty nie musi ograniczać się wyłącznie do treningu fitness.

  Gdy nadejdzie czas relaksu i odpoczynku, można wykorzystać ją na pikniku lub na plaży, a choćby w czasie siedzenia przy ognisku. Łatwość przechowywania i transportu powoduje, że można zabrać ją wszędzie.

  parametry szarej maty do jogi 10 mm YM03 - HMS: wykonanie z grubego i genialnie amortyzującego tworzywa NBR (syntetyczny kauczuk), spora rozciągliwość, niewiele znacząca waga - łatwość transportu i przenoszenia, niska pamięć kształtu - błyskawicznie się wyrównuje, paski kompresyjne upraszczające przechowywanie.


☆ Hms Mata do akupresury akm10 74x42 cm pomarańczowa - pomarańczowy ☆

Hms Mata do akupresury akm10 74x42 cm pomarańczowa - pomarańczowy Najniższa Cena Online

☆ Hms Mata do akupresury akm10 74x42 cm pomarańczowa - pomarańczowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Mata do akupresury akm10 74x42 cm pomarańczowa - pomarańczowy
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  AKM10 to mata do akupresury. Nadzwyczajne i wydajne, narzędzie do relaksacji i pozbycia się dolegliwości bólowych. Jej wykorzystanie, pozwala pozbyć się napięcia mięśniowego, usprawnić krążenie krwi a także pobudzić wydzielanie endorfin. Zbawienne skutki użytkowania maty, odczują nie tylko ludzie z bólami kręgosłupa czy bólami głowy, ale także Ci cierpiący na bezsenność. Mata ma aż 6930 kolców z tworzywa sztucznego, co daje taką samą liczbę punktów nacisku. Kolce, znajdują się na specjalnie wyprofilowanych rozetkach. Tak znaczna, ilość kolców oraz odpowiednia gęstość ułożenia rozetek sprawiają, iż uzyskujemy trafny nacisk ciała. Poszewka maty jest ściągana, dzięki czemu bezproblemowo możemy ją uprać. AKM10 można używać na niemało sposobów. Układając ją na ziemi i kładąc się na niej, zapewnimy sobie genialny masaż pleców. Jeśli na niej staniemy, wymasujemy stopy. Masaż jest realny też na siedząco, kiedy ułożymy matę na krześle. Mata jest szczególnie ergonomiczna i można zabrać ją ze sobą wszędzie. Mata do akupresury, jest {pomocn|przydatn)ym i pomocnym dla zdrowia narzędziem, którego pozytywne działanie, powinno zainteresować każdego, bez względu na wiek czy płeć. Specyfikacja: Kolor: pomarańczowy Materiał: bawełna, poliuretan, ABS, plastik Wymiary: 74 x 42 x 2 cm Ilość rozet: 210 Ilość kolców na rozecie: 33 Łączna ilość punktów masujących: 6930 Waga zestawu: 0,4 kg Uwagi: Nie przeznaczona do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Mata piankowa puzzle pod sprzęt siłowy marki Hms ☆

Mata piankowa puzzle pod sprzęt siłowy marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Mata piankowa puzzle pod sprzęt siłowy marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata piankowa puzzle pod sprzęt siłowy marki Hms
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  MATA PUZZLE POD SPRZĘT SIŁOWY 600 x 600 x 12 MM


  Mata puzzle efektywnie zabezpiecza podłogi przed uszkodzeniami i ponadto tłumi dźwięk podczas treningu z ciężarami. Redukuje drgania wywołane ćwiczeniami. Matę można stosować pod sprzęt sportowy taki jak np.: ławka, rower treningowy, orbitrek, bieżnia, wioślarz czy atlas. Dzięki systemowi rodzaju "puzzle" matę można dowolnie konfigurować. Głębokie wcięcia gwarantują stabilność złożonej maty.


  informacje techniczne:

  • Materiał: EVA
  • rozmiary po złożeniu 4 elementów: 122 x 122 cm
  • Zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem
  • obniża hałas i drgania
  • przystępne łączenie i rozłączanie elementów
  • Łatwość czyszczenia
  • przeciwpoślizgowa, perforowana powierzchnia
  • wymiary jednego elementu: długość: 61 cm, szerokość: 61 cm
  • Grubość: 12 mm
  • Gwarancja 24 miesiące


☆ Hms Mata do akupresury akm09 66x41 cm brązowa - brązowy (5907695540505) ☆

Hms Mata do akupresury akm09 66x41 cm brązowa - brązowy (5907695540505) Najniższa Cena Online

☆ Hms Mata do akupresury akm09 66x41 cm brązowa - brązowy (5907695540505) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Mata do akupresury akm09 66x41 cm brązowa - brązowy (5907695540505)
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  AKM09 to mata do akupresury. Idealne i wydajne, narzędzie do relaksacji oraz pozbycia się dolegliwości bólowych. Jej zastosowanie, pozwala pozbyć się napięcia mięśniowego, usprawnić krążenie krwi a także pobudzić wydzielanie endorfin. Zbawienne skutki stosowania maty, odczują nie tylko ludzie z bólami kręgosłupa czy bólami głowy, lecz także Ci cierpiący na bezsenność. Mata ma aż 8640 kolców z tworzywa nienaturalnego, co daje taką samą liczbę punktów nacisku. Kolce, znajdują się na specjalnie wyprofilowanych rozetkach. Tak znaczna, ilość kolców i trafna gęstość ułożenia rozetek sprawiają, że uzyskujemy adekwatny nacisk ciała. Poszewka maty jest ściągana, dzięki temu bez problemu możemy ją uprać. AKM09 można używać na sporo sposobów. Układając ją na ziemi i kładąc się na niej, zapewnimy sobie świetny masaż pleców. Jeśli na niej staniemy, wymasujemy stopy. Masaż jest osiągalny jeszcze na siedząco, kiedy ułożymy matę na krześle. Mata jest nad wyraz użyteczna i można wziąć ją ze sobą wszędzie. Mata do akupresury, jest {pomocn|przydatn)ym i pomocnym dla zdrowia narzędziem, którego pozytywne działanie, powinno zainteresować każdego, bez względu na wiek czy płeć. Specyfikacja: Kolor: brązowo-biały Materiał: bawełna, poliuretan, ABS, plastik Wymiary: 66 x 41 x 2 cm Ilość rozet: 180 Ilość kolców na rozecie: 48 Łączna ilość punktów masujących: 8640 Waga zestawu: 0,4 kg Uwagi: Nie przeznaczona do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Mata do akupresury + poduszka AKM01 64x42 cm HMS niebieska - niebieski ☆

Mata do akupresury + poduszka AKM01 64x42 cm HMS niebieska - niebieski Najniższa Cena Online

☆ Mata do akupresury + poduszka AKM01 64x42 cm HMS niebieska - niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata do akupresury + poduszka AKM01 64x42 cm HMS niebieska - niebieski
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  AKM01 SET to pakiet składający się z maty i poduszki do akupresury. Mata do akupresury, to wyśmienite i efektywne, narzędzie do relaksacji i pozbycia się dolegliwości bólowych. Jej użycie, pozwala pozbyć się napięcia mięśniowego, usprawnić krążenie krwi a także pobudzić wydzielanie endorfin. Zbawienne skutki wykorzystywania maty, odczują nie tylko ludzie z bólami kręgosłupa czy bólami głowy, lecz także Ci cierpiący na bezsenność. Całość zestawu, ma aż 11088 kolców z tworzywa nienaturalnego, co daje taką samą liczbę punktów nacisku. Kolce, znajdują się na specjalnie wyprofilowanych rozetkach. Tak znaczna, ilość kolców, a także adekwatna gęstość ułożenia rozetek powodują, iż uzyskujemy słuszny nacisk ciała. Poszewka maty i poduszki jest ściągana, dzięki temu bezproblemowo możemy ją uprać. Zestawu, można używać na niemało sposobów. Układając matę na ziemi i kładąc się na niej, zapewnimy sobie nadzwyczajny masaż pleców. Jeśli na niej staniemy, wymasujemy stopy. Masaż jest możliwy na dodatek na siedząco, kiedy ułożymy matę na krześle. Poduszka załączona do zestawu, idealnie sprawdzi się w masażu odcinka szyjnego kręgosłupa, ale także wynajdzie swoje zastosowanie przy odcinku lędźwiowym. Umożliwi w dodatku wymasowanie mocnych miejsc na ciele, np. Na rękach czy nogach. Mata jest niezwykle poręczna i można zabrać ją ze sobą wszędzie. Pokaźnym ułatwieniem, jest futerał, który po zapakowaniu zestawu można zarzucić na plecy. Mata do akupresury, jest {pomocn|przydatn)ym i pomocnym dla zdrowia narzędziem, którego pozytywne działanie, powinno zainteresować każdego, bez względu na wiek czy płeć. Specyfikacja: Kolor: niebiesko-żółty Materiał: bawełna, poliuretan, ABS, plastik Wymiary: Mata: 65 x 42 x 2 cm Poduszka: 38 x 15 x 10 cm Ilość rozet: Mata: 180 Poduszka: 51 Ilość kolców na rozecie: 48 Łączna ilość punktów masujących: 11088 Waga zestawu: 0,7 kg Uwagi: Nie przeznaczony do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Mata do akupresury + poduszka akm03 74x42 cm pomarańczowa - pomarańczowy marki Hms ☆

Mata do akupresury + poduszka akm03 74x42 cm pomarańczowa - pomarańczowy marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Mata do akupresury + poduszka akm03 74x42 cm pomarańczowa - pomarańczowy marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata do akupresury + poduszka akm03 74x42 cm pomarańczowa - pomarańczowy marki Hms
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  AKM03 SET to komplet składający się z maty i poduszki do akupresury. Mata do akupresury, to znakomite i wydajne, narzędzie do relaksacji oraz pozbycia się dolegliwości bólowych. Jej zastosowanie, pozwala pozbyć się napięcia mięśniowego, usprawnić krążenie krwi a także pobudzić wydzielanie endorfin. Zbawienne skutki używania maty, odczują nie tylko ludzie z bólami kręgosłupa czy bólami głowy, lecz także Ci cierpiący na bezsenność. Całość zestawu, ma aż 9618 kolców z tworzywa nienaturalnego, co daje taką samą liczbę punktów nacisku. Kolce, znajdują się na specjalnie wyprofilowanych rozetkach. Tak obszerna, ilość kolców i stosowna gęstość ułożenia rozetek sprawiają, iż uzyskujemy optymalny nacisk ciała. Poszewka maty i poduszki jest ściągana, dzięki czemu bez problemu możemy ją uprać. Zestawu, można używać na mnóstwo sposobów. Układając matę na ziemi i kładąc się na niej, zapewnimy sobie wyśmienity masaż pleców. Jeśli na niej staniemy, wymasujemy stopy. Masaż jest możliwy na dodatek na siedząco, kiedy ułożymy matę na krześle. Poduszka załączona do zestawu, rewelacyjnie spełni oczekiwania w masażu odcinka szyjnego kręgosłupa, lecz także wynajdzie swoje zastosowanie przy odcinku lędźwiowym. Umożliwi również wymasowanie mocnych miejsc na ciele, np. Na rękach czy nogach. Mata jest szczególnie użyteczna i można wziąć ją ze sobą wszędzie. Sporym ułatwieniem, jest futerał, który po zapakowaniu zestawu można zarzucić na plecy. Mata do akupresury, jest {pomocn|przydatn)ym i pomocnym dla zdrowia narzędziem, którego pozytywne działanie, powinno zainteresować każdego, bez względu na wiek czy płeć. Specyfikacja: Kolor: pomarańczowy Materiał: bawełna, poliuretan, ABS, plastik Wymiary: Mata: 74 x 42 x 2 cm Poduszka: 38 x 15 x 10 cm Ilość rozet: Mata: 178 Poduszka: 51 Ilość kolców na rozecie: 42 Łączna ilość punktów masujących: 9618 Waga zestawu: 0,7 kg Uwagi: Nie przeznaczony do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiącePodobne zestawienia:


Najtańsze maty do ćwiczeń HMS – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze maty do ćwiczeń HMS, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich mat do ćwiczeń HMS jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary ☆

Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary Najniższa Cena Online

☆ Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:

  trafna mata do ćwiczeń do absolutna podstawa każdego treningu jogi czy aerobiku - dosłownie i w przenośni. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo w trakcie aktywności fizycznej oraz wyznacza naszą własną przestrzeń na sali pełnej innych ćwiczących.

  Na co zwracać uwagę przy wyborze maty do jogi? znakomita mata do jogi powinna wyróżniać się najczęściej odpowiednią przyczepnością, dzięki czemu jest jednostajna i nie ślizga się. Ważna jest również grubość maty, co łączy się z izolacją i wygodą dla ciała i stawów.

  Dobra mata do ćwiczeń powinna również być elastyczna,jednocześnie nie odkształcać się na długi czas. Wszystko to zależy od materiału, z jakiego została wytwarzana. Mata do jogi 10 mm YM03 HMS w uniwersalnym odcieniu szarym spełnia wszystkie wyraźne wymagania, żeby służyć do treningów przez długi czas.

  Wykorzystany w wytwarzaniu syntetyczny kauczuk rozszerzy jakość ćwiczeń i komfort dla ciała, z którym pozostaje w bezpośrednim kontakcie. Zastosowanie maty nie musi ograniczać się wyłącznie do treningu fitness.

  Gdy nadejdzie czas relaksu i odpoczynku, można zastosować ją na pikniku albo na plaży, a nawet w czasie siedzenia przy ognisku. Łatwość przechowywania i transportu powoduje, że można zabrać ją wszędzie.

  atrybuty szarej maty do jogi 10 mm YM03 - HMS: wykonanie z grubego i nieprzeciętnie amortyzującego tworzywa NBR (plastikowy kauczuk), obszerna sprężystość, niewiele znacząca waga - łatwość transportu i przenoszenia, niska pamięć kształtu - szybko się wyrównuje, paski kompresyjne ułatwiające przechowywanie.


☆ Mata HMS FT34 Czarny ☆

Mata HMS FT34 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Mata HMS FT34 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata HMS FT34 Czarny
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  atrybuty:

  • Materiał: EVA
  • Grubość: 10 mm
  • wymiary jednego elementu:
   • długość: 610 mm
   • szerokość: 610 mm
  • wymiary po złożeniu 4 komponentów:
   • długość: 1220 mm
   • szerokość: 1220 mm
  • Twardość: 20

  MP10 to Mata PUZZLE ONE FITNESS. skutecznie zabezpiecza nawierzchnię przed uszkodzeniami i w dodatku tłumi dźwięk podczas treningu z ciężarami. Mata została produkowana z materiałów najlepszej jakości. Jej podstawową funkcją jest redukcja drgań wywołanych ćwiczeniami. MP10 można stosować pod sprzęt sportowy taki jak np.: ławka, rower treningowy, orbitrek, bieżnia, wioślarz czy atlas. Dzięki systemowi typu "puzzle" matę można dowolnie konfigurować. Głębokie wcięcia gwarantują stabilność konstrukcji złożonej z kilku komponentów.

  zalety:

  • Zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem
  • ogranicza hałas i drgania
  • Łatwe łączenie i rozłączanie komponentów
  • Łatwość czyszczenia
  • antypoślizgowa, perforowana powierzchnia

☆ YM03 PURPLE MATA DO YOGI HMS, AL*_17-44-122 ☆

YM03 PURPLE MATA DO YOGI HMS, AL*_17-44-122 Najniższa Cena Online

☆ YM03 PURPLE MATA DO YOGI HMS, AL*_17-44-122 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: YM03 PURPLE MATA DO YOGI HMS, AL*_17-44-122
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:
  YM03 HMS to mata do jogi wytwarzana z grubego, nieprzeciętnie amortyzującego tworzywa NBR. Jest to wariant syntetycznego kauczuku. Ten wytrzymały materiał zapewnia perfekcyjną przyczepność. Dzięki temu mata jest jednostajna i nie ślizga się po podłożu podczas treningu. Artykuł producenta HMS to ponadto wysoki komfort ćwiczeń, gdyż tworzywo NBR gwarantuje idealną izolację. Pamiętajmy, iż im grubsza jest mata, tym większa wygoda dla naszego ciała i stawów. Warto więc zdecydować się na YM03 HMS. Mata to dodatkowo spora sprężystość i śladowa waga. Materiał, z którego ją stworzono ma niską pamięć kształtu dzięki czemu błyskawicznie się wyrównuje. YM03 może zostać wykorzystana podczas zajęć jogi, aerobiku i fitness. Produkt świetnie spełni oczekiwania jeszcze na plaży. Przechowywanie i transportowanie maty usprawniają paski kompresyjne. Specyfikacja
  • wymiary: 183 cm x 61 cm
  • Grubość: 10 mm
  • Materiał: NBR
  • Kolor: purpurowy
  Uwagi
  • Gwarancja 24 miesiące

☆ Mata do ćwiczeń Yogi 10mm - niebieski, 17-44-121 ☆

Mata do ćwiczeń Yogi 10mm - niebieski, 17-44-121 Najniższa Cena Online

☆ Mata do ćwiczeń Yogi 10mm - niebieski, 17-44-121 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata do ćwiczeń Yogi 10mm - niebieski, 17-44-121
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Niebieska Mata do Jogi, Fitness i Aerobiku - YM03 HMS Mata do jogi YM03 od HMS - lekka, miękka, zrównoważona i wytrzymała! Mata do jogi to główny atrybut każdego jogina zalecany poprzez szkoły różnorodnych tradycji i stylów.

  Swoją sławę zyskała jako mata do jogi - dzisiaj raduje się dużą popularnością jako mata do ćwiczeń różnego rodzaju. Mata marki HMS asygnowana jest do ćwiczeń jogi, fitnessu, aerobiku, zajęć rehabilitacyjnych, gimnastycznych i korekcyjnych i ćwiczeń innego typu.

  charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Dzięki użytemu materiałowi - tworzywo NBR (postępowy,plastikowy kauczuk)- jest konkretna, bardzo wytrzymała, nie odkształca się a dodatkowo łatwo się ją czyści.

  ponadto materiał NBR gwarantuje świetną przyczepność do podłoża - mata jest jednostajna i nie ślizga się co daje znaczne obszerne poczucie bezpieczeństwa w trakcie realizowania ćwiczeń. Trafna grubość maty umożliwia wygodne i komfortowe realizowanie ćwiczeń równocześnie w pozycjach klęczących, jak i leżących.

  Mata może być stosowana także jako mata turystyczna na wycieczki poza miastem. Mata zajmuje niedużo miejsca, jest lekka - zabierając matę na zajęcia nie odczujemy żadnego uzupełniającego obciążenia. Paski kompresyjne znajdujące się w komplecie znacząco usprawniają jej transport i przechowywanie.

  użycie maty HMS YM03:na treningi do jogi,na zajęcia gimnastyczne,na zajęcia rehabilitacyjne,do klubów fitness,na aerobik;do ćwiczeń w domu;świetnie sprawdzi się na dodatek na plaży czy również wycieczkach w plenerze.

  Jak dbać, czyścić i konserwować swoją matę do jogi, fitness YM03 HMS? Maty są używane energicznie podczas każdych zajęć. Nic dziwnego, iż ulegają one zabrudzeniu, płynące nie tylko z kurzu i brudu, lecz także z naszego potu mogą negatywnie wpływać na stan fizyczny naszej maty.

  Nieczyszczone maty mogą tracić swoje atrybuty antypoślizgowe i szybciej zużywać się. W dodatku dla własnego komfortu powinniśmy dbać o wykonywanie ćwiczeń na czystej, zadbanej macie. Poza tym dbając o matę przedłużamy jej życie.

  Do czyszczenia mat rekomendowane są specjalne środki, które gwarantują czystość maty, ale także wpływają jej stosownyą konserwację. Oczywiście istnieją także inne możliwości. Nie musisz od razu inwestować w specjalistyczne środki wystarczy to co masz w domu pod ręką.

  Matę HMS YM03 możesz spokojnie przetrzeć namoczoną ścierką, można także wypłukać matę pod prysznicem oraz namoczyć w wannie. Ważne, aby po skończonym myciu wywiesić matę do wyschnięcia. Nie zaleca się prania mat w pralce.

  Niezależnie od metody, zalecamy wykorzystywanie jedynie lekkich detergentów, np. Mydła.Przed rozpoczęciem korzystania z nowej maty zalecamy jej precyzyjne wyczyszczenie. Pomoże to pousuwać osady poprzemysłowe, pozbyć się energicznego zapachu, jaki wydzielają świeże maty i nadać macie prawidłowych parametry antypoślizgowych.

  informacje techniczne:artykuł nowy, wysokiej jakości;wykonany z najkorzystniejszych materiałów;materiał - 100 % NBR,miękka, elastyczna,mocna, wytrzymała, odporna na odkształcanie się,waga produktu: 0,3 kg,kolor - niebieski.

  rozmiary po rozłożeniu:długość: 183 cm,szerokość: 61 cm,grubość: 10 mm,...


☆ Mata do jogi YM05 HMS - zielony ☆

Mata do jogi YM05 HMS - zielony Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi YM05 HMS - zielony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata do jogi YM05 HMS - zielony
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  YM05 HMS to mata do jogi wykonana z grubego, nadzwyczajnie amortyzującego tworzywa TPE. Mata jest przeciwpoślizgowa dzięki czemu jest stabilna i nie ślizga się po podłożu podczas treningu. Towar to ponadto wysoki komfort ćwiczeń, ponieważ tworzywo TPE gwarantuje nadzwyczajną izolację. YM05 to znaczna rozciągliwość, a także śladowa waga. Materiał, z którego ją produkowano ma niską pamięć kształtu dzięki czemu błyskawicznie się wyrównuje. Mata nadaje się do wykorzystana w trakcie zajęć jogi, aerobiku i fitness. Specyfikacja: Kolor: zielono-czarna Materiał: TPE rozmiary: 180cm x 60cm x 5mm Uwagi: Gwarancja 24 miesiące Kraj pochodzenia: TajwanPodsumowanie, czyli jaka treningowa mata do ćwiczeń HMS najlepsza?


Najlepsza treningowa mata do ćwiczeń HMS w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza treningowa mata do ćwiczeń HMS w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane maty do ćwiczeń – Ranking grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych mat do ćwiczeń HMS nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych mat do ćwiczenia jogi, pilatesu itp..


Powiązania tematyczne:

 • jaka treningowa mata do ćwiczeń HMS opinie i efekty,
 • dobre maty do ćwiczeń HMS cena,
 • ranking mat do ćwiczeń HMS,
 • treningowa mata do ćwiczeń HMS jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o matach do ćwiczeń HMS

#1 Gdzie szukać opinii o matach do ćwiczeń HMS?

Aktualnie zaprezentowane informacje o matach do ćwiczeń HMS odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka treningowa mata do ćwiczeń HMS najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych matach do ćwiczeń HMS warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z matami i karimatami do ćwiczeń HMS, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie maty do ćwiczeń HMS są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z matami i karimatami do ćwiczeń HMS zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach maty do ćwiczeń HMS to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *