FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking mat do ćwiczeń HMS. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Maty do ćwiczeń i masujące / Ranking mat do ćwiczeń HMS


Pomagamy w wyborze dobrych mat do ćwiczeń HMS. Opracowane zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych mat do ćwiczeń HMS,
 • TOP5 chętnie kupowanych mat do ćwiczenia jogi, pilatesu itp..

Jakie maty do ćwiczeń HMS najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane maty do ćwiczeń HMS, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking mat do ćwiczeń HMS, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Mata do akupresury + poduszka akm03 74x42 cm pomarańczowa - pomarańczowy marki Hms ☆

Mata do akupresury + poduszka akm03 74x42 cm pomarańczowa - pomarańczowy marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Mata do akupresury + poduszka akm03 74x42 cm pomarańczowa - pomarańczowy marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata do akupresury + poduszka akm03 74x42 cm pomarańczowa - pomarańczowy marki Hms
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  AKM03 SET to komplet składający się z maty i poduszki do akupresury. Mata do akupresury, to znakomite i wydajne, narzędzie do relaksacji oraz pozbycia się dolegliwości bólowych. Jej zastosowanie, pozwala pozbyć się napięcia mięśniowego, usprawnić krążenie krwi a także pobudzić wydzielanie endorfin. Zbawienne skutki używania maty, odczują nie tylko ludzie z bólami kręgosłupa czy bólami głowy, lecz także Ci cierpiący na bezsenność. Całość zestawu, ma aż 9618 kolców z tworzywa nienaturalnego, co daje taką samą liczbę punktów nacisku. Kolce, znajdują się na specjalnie wyprofilowanych rozetkach. Tak obszerna, ilość kolców i stosowna gęstość ułożenia rozetek sprawiają, iż uzyskujemy optymalny nacisk ciała. Poszewka maty i poduszki jest ściągana, dzięki czemu bez problemu możemy ją uprać. Zestawu, można używać na mnóstwo sposobów. Układając matę na ziemi i kładąc się na niej, zapewnimy sobie wyśmienity masaż pleców. Jeśli na niej staniemy, wymasujemy stopy. Masaż jest możliwy na dodatek na siedząco, kiedy ułożymy matę na krześle. Poduszka załączona do zestawu, rewelacyjnie spełni oczekiwania w masażu odcinka szyjnego kręgosłupa, lecz także wynajdzie swoje zastosowanie przy odcinku lędźwiowym. Umożliwi również wymasowanie mocnych miejsc na ciele, np. Na rękach czy nogach. Mata jest szczególnie użyteczna i można wziąć ją ze sobą wszędzie. Sporym ułatwieniem, jest futerał, który po zapakowaniu zestawu można zarzucić na plecy. Mata do akupresury, jest {pomocn|przydatn)ym i pomocnym dla zdrowia narzędziem, którego pozytywne działanie, powinno zainteresować każdego, bez względu na wiek czy płeć. Specyfikacja: Kolor: pomarańczowy Materiał: bawełna, poliuretan, ABS, plastik Wymiary: Mata: 74 x 42 x 2 cm Poduszka: 38 x 15 x 10 cm Ilość rozet: Mata: 178 Poduszka: 51 Ilość kolców na rozecie: 42 Łączna ilość punktów masujących: 9618 Waga zestawu: 0,7 kg Uwagi: Nie przeznaczony do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Mata piankowa puzzle pod sprzęt siłowy marki Hms ☆

Mata piankowa puzzle pod sprzęt siłowy marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Mata piankowa puzzle pod sprzęt siłowy marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata piankowa puzzle pod sprzęt siłowy marki Hms
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata puzzle efektywnie zabezpiecza podłogi przed uszkodzeniami i ponadto tłumi dźwięk podczas treningu z ciężarami. Redukuje drgania wywołane ćwiczeniami. Matę można stosować pod sprzęt sportowy taki jak np.: ławka, rower treningowy, orbitrek, bieżnia, wioślarz czy atlas. Dzięki systemowi rodzaju "puzzle" matę można dowolnie konfigurować. Głębokie wcięcia gwarantują stabilność złożonej maty.
  zalety:

  Zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem
  ogranicza hałas i drgania
  łatwe łączenie i rozłączanie elementów
  Łatwość czyszczenia
  antypoślizgowa, perforowana powierzchnia  Specyfikacja:

  Materiał: EVA
  Grubość: 12 mm
  rozmiary jednego elementu:

  długość: 610 mm
  szerokość: 610 mm


  wymiary po złożeniu 4 komponentów:

  długość: 1180 mm
  szerokość: 1180 mm


  Twardość: 30

  Uwagi:

  Gwarancja 24 miesiące

☆ Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary ☆

Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary Najniższa Cena Online

☆ Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis maty:

  odpowiednia mata do ćwiczeń do absolutna podstawa każdego treningu jogi czy aerobiku - dosłownie i w przenośni. Gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas aktywności fizycznej, a także wyznacza naszą własną przestrzeń na sali pełnej innych ćwiczących.

  Na co zwracać uwagę przy wyborze maty do jogi? rewelacyjna mata do jogi powinna cechować się przede wszystkim odpowiednią przyczepnością, dzięki temu jest zrównoważona i nie ślizga się. Ważna jest również grubość maty, co zespaja się z izolacją i wygodą dla ciała i stawów.

  Dobra mata do ćwiczeń powinna również być sprężysta,równocześnie nie odkształcać się na długi czas. Wszystko to zależy od materiału, z jakiego została wytwarzana. Mata do jogi 10 mm YM03 HMS w uniwersalnym kolorze szarym spełnia wszystkie znaczne kryteria, żeby służyć do treningów przez długi czas.

  Wykorzystany w produkowaniu syntetyczny kauczuk zwiększy jakość ćwiczeń i komfort dla ciała, z którym pozostaje w bezpośrednim kontakcie. Użycie maty nie musi ograniczać się wyłącznie do treningu fitness.

  Gdy nadejdzie czas relaksu i odpoczynku, można wykorzystać ją na pikniku lub na plaży, a choćby w czasie siedzenia przy ognisku. Łatwość przechowywania i transportu powoduje, że można zabrać ją wszędzie.

  parametry szarej maty do jogi 10 mm YM03 - HMS: wykonanie z grubego i genialnie amortyzującego tworzywa NBR (syntetyczny kauczuk), spora rozciągliwość, niewiele znacząca waga - łatwość transportu i przenoszenia, niska pamięć kształtu - błyskawicznie się wyrównuje, paski kompresyjne upraszczające przechowywanie.


☆ Mata do akupresury premium akm03 set marki Hms ☆

Mata do akupresury premium akm03 set marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Mata do akupresury premium akm03 set marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata do akupresury premium akm03 set marki Hms
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:

  AKM03 SET to pakiet składający się z maty i poduszki do akupresury. Mata do akupresury, to rewelacyjne i produktywne, narzędzie do relaksacji, a także pozbycia się dolegliwości bólowych. Jej zastosowanie, pozwala pozbyć się napięcia mięśniowego, usprawnić krążenie krwi a także pobudzić wydzielanie endorfin. Zbawienne skutki stosowania maty, odczują nie tylko ludzie z bólami kręgosłupa czy bólami głowy, lecz także Ci cierpiący na bezsenność. Całość zestawu, posiada aż 9618 kolców z tworzywa sztucznego, co daje taką samą liczbę punktów nacisku. Kolce, znajdują się na specjalnie wyprofilowanych rozetkach. Tak znaczna, ilość kolców oraz trafna gęstość ułożenia rozetek sprawiają, iż uzyskujemy adekwatny nacisk ciała. Poszewka maty i poduszki jest ściągana, dzięki czemu bez problemu możemy ją uprać. Zestawu, można używać na dużo sposobów. Układając matę na ziemi i kładąc się na niej, zapewnimy sobie wspaniały masaż pleców. Jeśli na niej staniemy, wymasujemy stopy. Masaż jest realny też na siedząco, kiedy ułożymy matę na krześle. Poduszka załączona do zestawu, wspaniale stanie na wysokości zadania w masażu odcinka szyjnego kręgosłupa, lecz także odszuka swoje wykorzystanie przy odcinku lędźwiowym. Umożliwi także wymasowanie potężnych miejsc na ciele, np. Na rękach czy nogach. Mata jest szczególnie praktyczna i można wziąć ją ze sobą wszędzie. Obfitym ułatwieniem, jest futerał, który po zapakowaniu zestawu można zarzucić na plecy. Mata do akupresury, jest {pomocn|przydatn)ym i pomocnym dla zdrowia narzędziem, którego pozytywne działanie, powinno zainteresować każdego, bez względu na wiek czy płeć. Specyfikacja: Kolor: niebieski Materiał: bawełna, poliuretan, ABS, plastik Wymiary: Mata: 74 x 42 x 2 cm Poduszka: 38 x 15 x 10 cm Ilość rozet: Mata: 178 Poduszka: 51 Ilość kolców na rozecie: 42 Łączna ilość punktów masujących: 9618 Waga zestawu: 0,7 kg Uwagi: Nie przeznaczony do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Hms Mata do akupresury premium akm01 set ☆

Hms Mata do akupresury premium akm01 set Najniższa Cena Online

☆ Hms Mata do akupresury premium akm01 set - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Mata do akupresury premium akm01 set
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  AKM01 SET to komplet składający się z maty i poduszki do akupresury. Mata do akupresury, to rewelacyjne i produktywne, narzędzie do relaksacji oraz pozbycia się dolegliwości bólowych. Jej zastosowanie, pozwala pozbyć się napięcia mięśniowego, usprawnić krążenie krwi a także pobudzić wydzielanie endorfin. Zbawienne skutki używania maty, odczują nie tylko ludzie z bólami kręgosłupa czy bólami głowy, lecz także Ci cierpiący na bezsenność. Całość zestawu, posiada aż 11088 kolców z tworzywa nienaturalnego, co daje taką samą liczbę punktów nacisku. Kolce, znajdują się na specjalnie wyprofilowanych rozetkach. Tak znaczna, ilość kolców, a także optymalna gęstość ułożenia rozetek sprawiają, iż uzyskujemy słuszny nacisk ciała. Poszewka maty, a także poduszki jest ściągana, dzięki czemu bezproblemowo możemy ją uprać. Zestawu, można używać na dużo sposobów. Układając matę na ziemi i kładąc się na niej, zapewnimy sobie genialny masaż pleców. Jeśli na niej staniemy, wymasujemy stopy. Masaż jest realny również na siedząco, kiedy ułożymy matę na krześle. Poduszka dołączona do zestawu, idealnie spełni oczekiwania w masażu odcinka szyjnego kręgosłupa, lecz także wyszuka swoje zastosowanie przy odcinku lędźwiowym. Umożliwi też wymasowanie mocnych miejsc na ciele, np. Na rękach czy nogach. Mata jest bardzo funkcjonalna i można wziąć ją ze sobą wszędzie. Wielkim ułatwieniem, jest futerał, który po zapakowaniu zestawu można zarzucić na plecy. Mata do akupresury, jest {pomocn|przydatn)ym i pomocnym dla zdrowia narzędziem, którego pozytywne działanie, powinno zainteresować każdego, bez względu na wiek czy płeć. Specyfikacja: Kolor: różowo-biały Materiał: bawełna, poliuretan, ABS, plastik Wymiary: Mata: 65 x 42 x 2 cm Poduszka: 38 x 15 x 10 cm Ilość rozet: Mata: 180 Poduszka: 51 Ilość kolców na rozecie: 48 Łączna ilość punktów masujących: 11088 Waga zestawu: 0,7 kg Uwagi: Nie przeznaczony do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Mata ym07 różowy marki Hms ☆

Mata ym07 różowy marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Mata ym07 różowy marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata ym07 różowy marki Hms
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  YM07 HMS, to mata do jogi, o niebanalnej kolorystyce. Materiał zapewnia dobrą przyczepność, dzięki czemu mata jest zrównoważona i nie ślizga się po podłożu, w trakcie treningu.
  YM07 HMS, to też komfort ćwiczeń, gdyż tworzywo NBR, ma 12 mm grubości.
  YM07 HMS, może zostać wykorzystana w trakcie zajęć jogi, aerobiku i fitness. Mata, wspaniale sprawdzi się na dodatek na plaży.


  Specyfikacja:

  Kolor: czarny
  wymiary: 1830 mm x 610 mm
  Grubość: 12 mm
  Materiał: 100% NBR
  Waga produktu: 0,9 kg

  Uwagi:

  Gwarancja 24 miesiące

☆ Mata klubowa z otworami 10 mm mfk04 czana - marki Hms ☆

Mata klubowa z otworami 10 mm mfk04 czana - marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Mata klubowa z otworami 10 mm mfk04 czana - marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hms
 • Nazwa produktu: Mata klubowa z otworami 10 mm mfk04 czana - marki Hms
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata fitness MFK04 to rewelacyjny produkt do ćwiczeń. Spełni oczekiwania zarówno w treningu siłowym jak i w aerobiku. Przeciwpoślizgowa podstawa maty zapobiega przesuwaniu się. Dzięki temu nasz trening będzie wygodny niezależnie od typu nawierzchni na której ćwiczymy. Mata zapewnia wspaniałą amortyzację pomiędzy użytkownikiem a twardą podłogą. MFK04 dostosowuje się do kształtu ciała trenującego co sprawia, iż wygoda w czasie ćwiczeń jest perfekcyjna. Dodatkowo dzięki wykonaniu ze zgrzewanej i laminowanej pianki PVC jest niepodatna na odkształcenia, zapewniając tym samym dużą swobodę treningu. Dzięki specyficznemu pokryciu utrzymanie czystoście jest nieprzeciętnie proste. Mata nie absorbuje potu, kurzu ani brudu i po każdy treningu starczy przetrzeć ją wilgotną ścierką. Mata treningowa sprawdzi się świetnie jednocześnie do ćwiczeń w domowym zaciszu jak i na siłowni. Funkcjonalne otwory w macie zezwalają na powieszenie produktu na ścianie. Mata MFK04 to obowiązkowy komponent naszych fitnessowych ćwiczeń.

☆ Mata do yogi ym04 1.5x61x183cm różowa marki Hms ☆

Mata do yogi ym04 1.5x61x183cm różowa marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Mata do yogi ym04 1.5x61x183cm różowa marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata do yogi ym04 1.5x61x183cm różowa marki Hms
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis maty:

   Mata YM04 HMS Specyfikacja: wymiary: 1830 mm x 610 mm Grubość: 15 mm Materiał: 100% NBR Kolor: różowy Waga towaru: 0,9 kg YM04 HMS to mata do jogi o interesującej kolorystyce. Materiał gwarantuje dobrą przyczepność, dzięki temu mata jest jednostajna i nie ślizga się po podłożu w trakcie treningu.

  YM04 HMS to też komfort ćwiczeń, gdyż tworzywo NBR ma 15 mm grubości. YM04 HMS może zostać wykorzystana podczas zajęć jogi, aerobiku i fitness. Mata wspaniale stanie na wysokości zadania na dodatek na plaży. O marce HMS to jedna z najbardziej lubianych, polskich marek z branży sportowej.

  W ofercie marki wyszukacie Państwo spory asortyment z kategorii: fitness i sportów siłowych. Wysoka jakość, innowacyjne wzornictwo i progresywne technologii produkcji czynią z naszego sprzętu rewelacyjnego partnera w każdej formie treningu.

  Odpowiadamy na wymogi osób zaangażowanych w treningi cardio, ćwiczenia aerobowe, gimnastyczne, cross-fit oraz treningi siłowe. Produkty firmy HMS pozwalają zbudować w swym domu całkowicie wyposażoną siłownię....


☆ Mata HMS FT34 Czarny ☆

Mata HMS FT34 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Mata HMS FT34 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata HMS FT34 Czarny
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:

  właściwości:

  • Materiał: EVA
  • Grubość: 10 mm
  • wymiary jednego elementu:
   • długość: 610 mm
   • szerokość: 610 mm
  • rozmiary po złożeniu 4 składników:
   • długość: 1220 mm
   • szerokość: 1220 mm
  • Twardość: 20

  MP10 to Mata PUZZLE ONE FITNESS. efektywnie zabezpiecza nawierzchnię przed uszkodzeniami, a także ponadto tłumi dźwięk podczas treningu z ciężarami. Mata została produkowana z tworzyw najlepszej jakości. Jej podstawową funkcją jest redukcja drgań wywołanych ćwiczeniami. MP10 można stosować pod sprzęt sportowy taki jak np.: ławka, rower treningowy, orbitrek, bieżnia, wioślarz czy atlas. Dzięki systemowi typu "puzzle" matę można dowolnie konfigurować. Głębokie wcięcia gwarantują stabilność konstrukcji złożonej z kilku części.

  atuty:

  • Zabezpiecza podłogę przed zniszczeniem
  • ogranicza hałas i drgania
  • Łatwe łączenie i rozłączanie części
  • Łatwość czyszczenia
  • przeciwpoślizgowa, perforowana powierzchnia

☆ Ym04 gray mata do yogi marki Hms ☆

Ym04 gray mata do yogi marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Ym04 gray mata do yogi marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Ym04 gray mata do yogi marki Hms
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis maty:
  YM04 HMS to mata do jogi o interesującej kolorystyce. Materiał zagwarantuje dobrą przyczepność, dzięki czemu mata jest stabilna i nie ślizga się po podłożu podczas treningu. YM04 HMS to dodatkowo komfort ćwiczeń, gdyż tworzywo NBR ma 15 mm grubości. YM04 HMS może zostać wykorzystana podczas zajęć jogi, aerobiku i fitness. Mata wspaniale stanie na wysokości zadania także na plaży. Specyfikacja
  • rozmiary: 1830 mm x 610 mm
  • Grubość: 15 mm
  • Materiał: 100% NBR
  • Kolor: szary
  • Waga produktu: 0,9 kg
  Uwagi:
  • Gwarancja 24 miesiące


Podobne zestawienia:


Najtańsze maty do ćwiczeń HMS – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze maty do ćwiczeń HMS, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich mat do ćwiczeń HMS jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary ☆

Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary Najniższa Cena Online

☆ Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata Do Ćwiczeń HMS - Mata do Jogi Grey - szary
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis maty:

  trafna mata do ćwiczeń do absolutna podstawa każdego treningu jogi czy aerobiku - dosłownie i w przenośni. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo w trakcie aktywności fizycznej oraz wyznacza naszą własną przestrzeń na sali pełnej innych ćwiczących.

  Na co zwracać uwagę przy wyborze maty do jogi? znakomita mata do jogi powinna wyróżniać się najczęściej odpowiednią przyczepnością, dzięki czemu jest jednostajna i nie ślizga się. Ważna jest również grubość maty, co łączy się z izolacją i wygodą dla ciała i stawów.

  Dobra mata do ćwiczeń powinna również być elastyczna,jednocześnie nie odkształcać się na długi czas. Wszystko to zależy od materiału, z jakiego została wytwarzana. Mata do jogi 10 mm YM03 HMS w uniwersalnym odcieniu szarym spełnia wszystkie wyraźne wymagania, żeby służyć do treningów przez długi czas.

  Wykorzystany w wytwarzaniu syntetyczny kauczuk rozszerzy jakość ćwiczeń i komfort dla ciała, z którym pozostaje w bezpośrednim kontakcie. Zastosowanie maty nie musi ograniczać się wyłącznie do treningu fitness.

  Gdy nadejdzie czas relaksu i odpoczynku, można zastosować ją na pikniku albo na plaży, a nawet w czasie siedzenia przy ognisku. Łatwość przechowywania i transportu powoduje, że można zabrać ją wszędzie.

  atrybuty szarej maty do jogi 10 mm YM03 - HMS: wykonanie z grubego i nieprzeciętnie amortyzującego tworzywa NBR (plastikowy kauczuk), obszerna sprężystość, niewiele znacząca waga - łatwość transportu i przenoszenia, niska pamięć kształtu - szybko się wyrównuje, paski kompresyjne ułatwiające przechowywanie.


☆ Mata HMS FT34 Czarny ☆

Mata HMS FT34 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Mata HMS FT34 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata HMS FT34 Czarny
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:

  atrybuty:

  • Materiał: EVA
  • Grubość: 10 mm
  • wymiary jednego elementu:
   • długość: 610 mm
   • szerokość: 610 mm
  • wymiary po złożeniu 4 komponentów:
   • długość: 1220 mm
   • szerokość: 1220 mm
  • Twardość: 20

  MP10 to Mata PUZZLE ONE FITNESS. skutecznie zabezpiecza nawierzchnię przed uszkodzeniami i w dodatku tłumi dźwięk podczas treningu z ciężarami. Mata została produkowana z materiałów najlepszej jakości. Jej podstawową funkcją jest redukcja drgań wywołanych ćwiczeniami. MP10 można stosować pod sprzęt sportowy taki jak np.: ławka, rower treningowy, orbitrek, bieżnia, wioślarz czy atlas. Dzięki systemowi typu "puzzle" matę można dowolnie konfigurować. Głębokie wcięcia gwarantują stabilność konstrukcji złożonej z kilku komponentów.

  zalety:

  • Zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniem
  • ogranicza hałas i drgania
  • Łatwe łączenie i rozłączanie komponentów
  • Łatwość czyszczenia
  • antypoślizgowa, perforowana powierzchnia

☆ Hms Mata puzzle mp10 (5907695590753) ☆

Hms Mata puzzle mp10 (5907695590753) Najniższa Cena Online

☆ Hms Mata puzzle mp10 (5907695590753) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Mata puzzle mp10 (5907695590753)
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:
  MP10 to Mata PUZZLE ONE FITNESS. wydajnie zabezpiecza nawierzchnię przed uszkodzeniami i dodatkowo tłumi dźwięk w trakcie treningu z ciężarami. Mata została stworzona z materiałów najlepszej jakości. Jej podstawową funkcją jest redukcja drgań wywołanych ćwiczeniami. MP10 można stosować pod sprzęt sportowy taki jak np.: ławka, rower treningowy, orbitrek, bieżnia, wioślarz czy atlas. Dzięki systemowi rodzaju "puzzle" matę można dowolnie konfigurować. Głębokie wcięcia zapewniają stabilność konstrukcji złożonej z kilku komponentów.
  atuty:

  Zabezpiecza podłogę przed zniszczeniem
  obniża hałas i drgania
  łatwe łączenie i rozłączanie części
  Łatwość czyszczenia
  antypoślizgowa, perforowana powierzchnia  Specyfikacja:

  Materiał: EVA
  Grubość: 10 mm
  wymiary jednego elementu:

  długość: 610 mm
  szerokość: 610 mm


  wymiary po złożeniu 4 elementów:

  długość: 1180 mm
  szerokość: 1180 mm


  Twardość: 20

  Uwagi:

  Gwarancja 24 miesiące

☆ Mata do ćwiczeń Yogi 10mm - niebieski, 17-44-121 ☆

Mata do ćwiczeń Yogi 10mm - niebieski, 17-44-121 Najniższa Cena Online

☆ Mata do ćwiczeń Yogi 10mm - niebieski, 17-44-121 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata do ćwiczeń Yogi 10mm - niebieski, 17-44-121
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Niebieska Mata do Jogi, Fitness i Aerobiku - YM03 HMS Mata do jogi YM03 od HMS - lekka, miękka, zrównoważona i wytrzymała! Mata do jogi to główny atrybut każdego jogina zalecany poprzez szkoły różnorodnych tradycji i stylów.

  Swoją sławę zyskała jako mata do jogi - dzisiaj raduje się dużą popularnością jako mata do ćwiczeń różnego rodzaju. Mata marki HMS asygnowana jest do ćwiczeń jogi, fitnessu, aerobiku, zajęć rehabilitacyjnych, gimnastycznych i korekcyjnych i ćwiczeń innego typu.

  charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Dzięki użytemu materiałowi - tworzywo NBR (postępowy,plastikowy kauczuk)- jest konkretna, bardzo wytrzymała, nie odkształca się a dodatkowo łatwo się ją czyści.

  ponadto materiał NBR gwarantuje świetną przyczepność do podłoża - mata jest jednostajna i nie ślizga się co daje znaczne obszerne poczucie bezpieczeństwa w trakcie realizowania ćwiczeń. Trafna grubość maty umożliwia wygodne i komfortowe realizowanie ćwiczeń równocześnie w pozycjach klęczących, jak i leżących.

  Mata może być stosowana także jako mata turystyczna na wycieczki poza miastem. Mata zajmuje niedużo miejsca, jest lekka - zabierając matę na zajęcia nie odczujemy żadnego uzupełniającego obciążenia. Paski kompresyjne znajdujące się w komplecie znacząco usprawniają jej transport i przechowywanie.

  użycie maty HMS YM03:na treningi do jogi,na zajęcia gimnastyczne,na zajęcia rehabilitacyjne,do klubów fitness,na aerobik;do ćwiczeń w domu;świetnie sprawdzi się na dodatek na plaży czy również wycieczkach w plenerze.

  Jak dbać, czyścić i konserwować swoją matę do jogi, fitness YM03 HMS? Maty są używane energicznie podczas każdych zajęć. Nic dziwnego, iż ulegają one zabrudzeniu, płynące nie tylko z kurzu i brudu, lecz także z naszego potu mogą negatywnie wpływać na stan fizyczny naszej maty.

  Nieczyszczone maty mogą tracić swoje atrybuty antypoślizgowe i szybciej zużywać się. W dodatku dla własnego komfortu powinniśmy dbać o wykonywanie ćwiczeń na czystej, zadbanej macie. Poza tym dbając o matę przedłużamy jej życie.

  Do czyszczenia mat rekomendowane są specjalne środki, które gwarantują czystość maty, ale także wpływają jej stosownyą konserwację. Oczywiście istnieją także inne możliwości. Nie musisz od razu inwestować w specjalistyczne środki wystarczy to co masz w domu pod ręką.

  Matę HMS YM03 możesz spokojnie przetrzeć namoczoną ścierką, można także wypłukać matę pod prysznicem oraz namoczyć w wannie. Ważne, aby po skończonym myciu wywiesić matę do wyschnięcia. Nie zaleca się prania mat w pralce.

  Niezależnie od metody, zalecamy wykorzystywanie jedynie lekkich detergentów, np. Mydła.Przed rozpoczęciem korzystania z nowej maty zalecamy jej precyzyjne wyczyszczenie. Pomoże to pousuwać osady poprzemysłowe, pozbyć się energicznego zapachu, jaki wydzielają świeże maty i nadać macie prawidłowych parametry antypoślizgowych.

  informacje techniczne:artykuł nowy, wysokiej jakości;wykonany z najkorzystniejszych materiałów;materiał - 100 % NBR,miękka, elastyczna,mocna, wytrzymała, odporna na odkształcanie się,waga produktu: 0,3 kg,kolor - niebieski.

  rozmiary po rozłożeniu:długość: 183 cm,szerokość: 61 cm,grubość: 10 mm,...


☆ Mata piankowa puzzle pod sprzęt siłowy marki Hms ☆

Mata piankowa puzzle pod sprzęt siłowy marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Mata piankowa puzzle pod sprzęt siłowy marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Mata piankowa puzzle pod sprzęt siłowy marki Hms
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata puzzle efektywnie zabezpiecza podłogi przed uszkodzeniami i dodatkowo tłumi dźwięk podczas treningu z ciężarami. Redukuje drgania wywołane ćwiczeniami. Matę można stosować pod sprzęt sportowy taki jak np.: ławka, rower treningowy, orbitrek, bieżnia, wioślarz czy atlas. Dzięki systemowi rodzaju "puzzle" matę można dowolnie konfigurować. Głębokie wcięcia zapewniają stabilność złożonej maty.
  mocne strony:

  Zabezpiecza podłogę przed zniszczeniem
  zniża hałas i drgania
  proste łączenie i rozłączanie komponentów
  Łatwość czyszczenia
  przeciwpoślizgowa, perforowana powierzchnia  Specyfikacja:

  Materiał: EVA
  Grubość: 12 mm
  rozmiary jednego elementu:

  długość: 610 mm
  szerokość: 610 mm


  rozmiary po złożeniu 4 komponentów:

  długość: 1180 mm
  szerokość: 1180 mm


  Twardość: 30

  Uwagi:

  Gwarancja 24 miesiące


Podsumowanie, czyli jaka treningowa mata do ćwiczeń HMS najlepsza?


Najlepsza treningowa mata do ćwiczeń HMS w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza treningowa mata do ćwiczeń HMS w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane maty do ćwiczeń – Ranking czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych mat do ćwiczeń HMS nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych mat do ćwiczenia jogi, pilatesu itp..


Powiązania tematyczne:

 • jaka treningowa mata do ćwiczeń HMS opinie i efekty,
 • dobre maty do ćwiczeń HMS cena,
 • ranking mat do ćwiczeń HMS,
 • treningowa mata do ćwiczeń HMS jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o matach do ćwiczeń HMS

#1 Gdzie szukać opinii o matach do ćwiczeń HMS?

Aktualnie zaprezentowane informacje o matach do ćwiczeń HMS odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka treningowa mata do ćwiczeń HMS najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych matach do ćwiczeń HMS warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z matami i karimatami do ćwiczeń HMS, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie maty do ćwiczeń HMS są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z matami i karimatami do ćwiczeń HMS zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach maty do ćwiczeń HMS to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *