FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking legginsów sportowych męskich do 100 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Legginsy sportowe / Ranking legginsów sportowych męskich do 100 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych legginsów sportowych męskich do 100 zł. Opracowane zestawienia są aktualne lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych legginsów sportowych męskich do 100 zł,
 • TOP5 często wybieranych sportowych legginsów dla mężczyzn m.in. do ćwiczeń fitness i jogi, do biegania lub na siłownię.

Jakie sportowe legginsy męskie do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sportowe legginsy męskie do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking legginsów sportowych męskich do 100 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy) ☆

CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy) Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis towaru dokument wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i udoskonalone ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał praktyczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek na nogawce dekoracyjne elementy odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do indywidualnej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem momentalnym Ykk, pochodzącym z recyklingu trafne dostosowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu Lycra® Sport parametry artykułu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - właściwości: ozdobne komponenty odblaskowe, ergonomiczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja krój: przypasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na obecność substancji szkodliwych Numer certyfikatu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 producenta Oeko-Tex® to najbardziej znany na świecie, niezależny atest dla wszelkiego typu wyrobów ubraniowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza, że wyrób odzieżowy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych. RCS – Recycled Claim kanon zastosowanie 7% albo więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer dokumentu: CU 851646 Ze starego nowe: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych tworzyw oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS zezwala na identyfikację i pełną identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein nadaje się doskonale Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit ☆

legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit Najniższa Cena Online

☆ legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis artykułu dokument wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i lepsze ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał ergonomiczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek błyskawiczny na nogawce dekoratywne komponenty odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do jednostkowej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem bezzwłocznym Ykk, pochodzącym z recyklingu trafne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu Lycra® Sport atrybuty artykułu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - parametry: ozdobne komponenty odblaskowe, użyteczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja fason: przypasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji zgubnych Numer certyfikatu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 firmy Oeko-Tex® to najistotniej znany na świecie, niezależny atest dla wszelkiego rodzaju wyrobów włókienniczych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza, że wyrób włókienniczy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących. RCS – Recycled Claim kanon zastosowanie 7% albo więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer atestu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych tworzyw oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS pozwala na identyfikację i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein nadaje się wyśmienicie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.


☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536) ☆

Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536) Najniższa Cena Online

☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis produktu certyfikat wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i ulepszone ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał ergonomiczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na suwak na nogawce ozdobne komponenty odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do jednostkowej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem niezwłocznym Ykk, pochodzącym z recyklingu słuszne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu Lycra® Sport cechy artykułu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - właściwości: dekoratywne elementy odblaskowe, ergonomiczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja fason: dostosowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na obecność substancji destrukcyjnych Numer certyfikatu: S09-0891 Hohenstein Htti kanon 100 producenta Oeko-Tex® to najbardziej znany na świecie, niezależny atest dla wszelkiego typu wyrobów odzieżowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia.

  Etykieta potwierdza, że wyrób włókienniczy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących. RCS – Recycled Claim standard wykorzystanie 7% albo więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer atestu: CU 851646 Ze starego nowe: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych materiałów oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS pozwala na identyfikację i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein pasuje genialnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie ☆

CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis produktu certyfikat wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i udoskonalone ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał użyteczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek na nogawce dekoratywne części odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do indywidualnej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem bezzwłocznym Ykk, pochodzącym z recyklingu trafne dostosowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu Lycra® Sport atrybuty artykułu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - parametry: dekoratywne elementy odblaskowe, ergonomiczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja krój: przypasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na obecność substancji szkodliwych Numer atestu: S09-0891 Hohenstein Htti kanon 100 marki Oeko-Tex® to najistotniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego rodzaju wyrobów tekstylnych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza, że wyrób konfekcyjny albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących. RCS – Recycled Claim kanon zastosowanie 7% albo więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer atestu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych materiałów oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS pozwala na identyfikację i całkowitą identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein nadaje się perfekcyjnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.


☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567) ☆

Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567) Najniższa Cena Online

☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis produktu certyfikat wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i ulepszone ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał funkcjonalna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek błyskawiczny na nogawce dekoratywne elementy odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do indywidualnej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem błyskawicznym Ykk, pochodzącym z recyklingu optymalne dostosowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu Lycra® Sport atrybuty towaru table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - atrybuty: dekoratywne elementy odblaskowe, funkcjonalna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja krój: dopasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na obecność substancji krzywdzących Numer dokumentu: S09-0891 Hohenstein Htti kanon 100 producenta Oeko-Tex® to najszczególniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszystkiego typu wyrobów włókienniczych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji zgubnych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza, iż wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji destrukcyjnych. RCS – Recycled Claim standard użycie 7% albo więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer atestu: CU 851646 Ze starego nowe: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych tworzyw oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS zezwala na identyfikację i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein pasuje idealnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.


☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (l (52/54), antracytowy) (4334036009598) ☆

Crivit legginsy funkcyjne męskie (l (52/54), antracytowy) (4334036009598) Najniższa Cena Online

☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (l (52/54), antracytowy) (4334036009598) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit legginsy funkcyjne męskie (l (52/54), antracytowy) (4334036009598)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis produktu atest wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i udoskonalone ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał funkcjonalna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na suwak na nogawce dekoracyjne elementy odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do jednostkowej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem niezwłocznym Ykk, pochodzącym z recyklingu optymalne dobranie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu Lycra® Sport parametry towaru table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - cechy: ozdobne części odblaskowe, użyteczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja krój: dopasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji zgubnych Numer atestu: S09-0891 Hohenstein Htti kanon 100 producenta Oeko-Tex® to najmocniej znany na świecie, niezależny atest dla wszystkiego rodzaju wyrobów konfekcyjnych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza, że wyrób włókienniczy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych. RCS – Recycled Claim kanon zastosowanie 7% albo więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer dokumentu: CU 851646 Ze starego nowe: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych tworzyw oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS pozwala na identyfikację i całkowitą identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein pasuje nadzwyczajnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.Podobne zestawienia:


Najtańsze sportowe legginsy męskie do 100 zł – Ranking lipiec 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze sportowe legginsy męskie do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich legginsów sportowych męskich do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy) ☆

CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy) Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis artykułu dokument wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i lepsze ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał ergonomiczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek na nogawce dekoracyjne elementy odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do jednostkowej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem błyskawicznym Ykk, pochodzącym z recyklingu adekwatne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu Lycra® Sport cechy artykułu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - parametry: dekoratywne elementy odblaskowe, poręczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja fason: dopasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji szkodliwych Numer certyfikatu: S09-0891 Hohenstein Htti kanon 100 producenta Oeko-Tex® to najszczególniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszystkiego typu wyrobów tekstylnych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji zgubnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia.

  Etykieta potwierdza, że wyrób odzieżowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych. RCS – Recycled Claim standard użycie 7% albo więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer atestu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych materiałów oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS zezwala na identyfikację i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein pasuje idealnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.


☆ legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit ☆

legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit Najniższa Cena Online

☆ legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis produktu dokument wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i lepsze ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał praktyczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek błyskawiczny na nogawce ozdobne komponenty odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do indywidualnej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem niezwłocznym Ykk, pochodzącym z recyklingu stosowne dostosowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu Lycra® Sport parametry produktu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - parametry: dekoracyjne elementy odblaskowe, użyteczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja krój: przypasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji krzywdzących Numer certyfikatu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 firmy Oeko-Tex® to najbardziej znany na świecie, niezależny atest dla wszystkiego rodzaju wyrobów odzieżowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji zgubnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza, że wyrób ubraniowy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych. RCS – Recycled Claim kanon użycie 7% albo więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer dokumentu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych tworzyw oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS umożliwia identyfikację i pełną identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein pasuje nadzwyczajnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.


☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536) ☆

Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536) Najniższa Cena Online

☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis produktu certyfikat wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i lepsze ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał funkcjonalna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na suwak na nogawce dekoracyjne części odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do jednostkowej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem błyskawicznym Ykk, pochodzącym z recyklingu słuszne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu Lycra® Sport atrybuty artykułu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - parametry: dekoracyjne komponenty odblaskowe, użyteczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja fason: dostosowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na obecność substancji zgubnych Numer dokumentu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 marki Oeko-Tex® to najmocniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszystkiego typu wyrobów odzieżowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania.

  Etykieta potwierdza, że wyrób włókienniczy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych. RCS – Recycled Claim standard użycie 7% albo więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer certyfikatu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych materiałów oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS umożliwia identyfikację i pełną identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein nadaje się świetnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała.

  Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie ☆

CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis artykułu atest wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i lepsze ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał użyteczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek na nogawce dekoracyjne części odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do indywidualnej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem momentalnym Ykk, pochodzącym z recyklingu optymalne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu Lycra® Sport cechy produktu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - atrybuty: dekoratywne komponenty odblaskowe, funkcjonalna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja krój: dopasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji zgubnych Numer atestu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 firmy Oeko-Tex® to najistotniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszystkiego typu wyrobów ubraniowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania.

  Etykieta potwierdza, że wyrób konfekcyjny lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych. RCS – Recycled Claim standard wykorzystanie 7% albo więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer certyfikatu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych materiałów oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS umożliwia identyfikację i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein nadaje się perfekcyjnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567) ☆

Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567) Najniższa Cena Online

☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis artykułu dokument wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i udoskonalone ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał użyteczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek na nogawce ozdobne części odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do jednostkowej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem błyskawicznym Ykk, pochodzącym z recyklingu stosowne dostosowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu Lycra® Sport cechy towaru table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - właściwości: dekoratywne części odblaskowe, poręczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja fason: dostosowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na obecność substancji krzywdzących Numer certyfikatu: S09-0891 Hohenstein Htti kanon 100 firmy Oeko-Tex® to najistotniej znany na świecie, niezależny atest dla wszelkiego typu wyrobów włókienniczych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia.

  Etykieta potwierdza, iż wyrób odzieżowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących. RCS – Recycled Claim kanon wykorzystanie 7% lub więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer certyfikatu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych tworzyw oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS umożliwia identyfikację i całkowitą identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein pasuje wspaniale Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała.

  Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.Podsumowanie, czyli jakie legginsy sportowe męskie do 100 zł najlepsze?


Najlepsze sportowe legginsy męskie do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze sportowe legginsy męskie do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre legginsy sportowe męskie – TOP7 lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji legginsów sportowych męskich do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych sportowych legginsów dla mężczyzn m.in. do ćwiczeń fitness i jogi, do biegania lub na siłownię.


Powiązania tematyczne:

 • jakie legginsy sportowe męskie do 100 zł opinie,
 • dobre sportowe legginsy męskie do 100 zł cena,
 • ranking legginsów sportowych męskich do 100 zł,
 • legginsy sportowe męskie do 100 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o legginsach sportowych męskich do 100 zł

#1 Gdzie szukać opinii o legginsach sportowych męskich do 100 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o legginsach sportowych męskich do 100 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie legginsy sportowe męskie do 100 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych legginsach sportowych męskich do 100 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z sportowymi legginsami męskimi do 100 zł do ćwiczeń fitness i jogi, do biegania lub na siłownię, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie sportowe legginsy męskie do 100 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z sportowymi legginsami męskimi do 100 zł do ćwiczeń fitness i jogi, do biegania lub na siłownię zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach sportowe legginsy męskie do 100 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *