FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking legginsów sportowych do 100 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Legginsy sportowe / Ranking legginsów sportowych do 100 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych legginsów sportowych do 100 zł. Opracowane zestawienia są aktualne lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych legginsów sportowych do 100 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych sportowych legginsów m.in. do ćwiczeń fitness i jogi, do biegania lub na siłownię.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie sportowe legginsy do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sportowe legginsy do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking legginsów sportowych do 100 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Legginsy Anette Czarne ☆

Legginsy Anette Czarne Najniższa Cena Online

☆ Legginsy Anette Czarne - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldar
 • Nazwa produktu: Legginsy Anette Czarne
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Â


☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy) ☆

CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy) Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis towaru certyfikat wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i udoskonalone ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał praktyczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na suwak na nogawce dekoratywne części odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do indywidualnej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem niezwłocznym Ykk, pochodzącym z recyklingu słuszne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu Lycra® Sport atrybuty produktu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - parametry: ozdobne elementy odblaskowe, użyteczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja fason: dobrany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji zgubnych Numer atestu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 marki Oeko-Tex® to najistotniej znany na świecie, niezależny atest dla wszystkiego typu wyrobów ubraniowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza, iż wyrób tekstylny lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji destrukcyjnych. RCS – Recycled Claim kanon wykorzystanie 7% lub więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer certyfikatu: CU 851646 Ze starego nowe: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych tworzyw oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS umożliwia identyfikację i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein pasuje rewelacyjnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit ☆

legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit Najniższa Cena Online

☆ legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis artykułu certyfikat wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i udoskonalone ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał funkcjonalna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek na nogawce dekoracyjne komponenty odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do indywidualnej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem momentalnym Ykk, pochodzącym z recyklingu stosowne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu Lycra® Sport właściwości produktu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - właściwości: dekoracyjne elementy odblaskowe, praktyczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja krój: dopasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na występowanie substancji szkodliwych Numer atestu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 producenta Oeko-Tex® to najistotniej znany na świecie, niezależny atest dla wszelkiego rodzaju wyrobów odzieżowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do użycia.

  Etykieta potwierdza, że wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych. RCS – Recycled Claim standard wykorzystanie 7% albo więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer atestu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych materiałów oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS zezwala na identyfikację i całkowitą identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein pasuje wyśmienicie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.


☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536) ☆

Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536) Najniższa Cena Online

☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis towaru atest wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i lepsze ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał użyteczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na suwak na nogawce ozdobne elementy odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do jednostkowej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem niezwłocznym Ykk, pochodzącym z recyklingu adekwatne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu Lycra® Sport właściwości produktu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - właściwości: dekoratywne komponenty odblaskowe, użyteczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja fason: dopasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji zgubnych Numer atestu: S09-0891 Hohenstein Htti kanon 100 firmy Oeko-Tex® to najmocniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszelkiego typu wyrobów włókienniczych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do wykorzystania.

  Etykieta potwierdza, iż wyrób ubraniowy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych. RCS – Recycled Claim standard zastosowanie 7% albo więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer certyfikatu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych tworzyw oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS pozwala na identyfikację i całkowitą identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein pasuje genialnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie ☆

CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis towaru certyfikat wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i lepsze ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał funkcjonalna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na suwak na nogawce ozdobne części odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do jednostkowej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem niezwłocznym Ykk, pochodzącym z recyklingu stosowne dostosowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu Lycra® Sport parametry artykułu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - cechy: ozdobne elementy odblaskowe, ergonomiczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja krój: dostosowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na obecność substancji zgubnych Numer dokumentu: S09-0891 Hohenstein Htti kanon 100 firmy Oeko-Tex® to najistotniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego typu wyrobów konfekcyjnych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do użycia.

  Etykieta potwierdza, iż wyrób konfekcyjny albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych. RCS – Recycled Claim kanon wykorzystanie 7% lub więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer dokumentu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych materiałów oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS zezwala na identyfikację i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein nadaje się świetnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567) ☆

Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567) Najniższa Cena Online

☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis produktu atest wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i ulepszone ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał poręczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na suwak na nogawce dekoratywne elementy odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do jednostkowej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem niezwłocznym Ykk, pochodzącym z recyklingu stosowne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu Lycra® Sport cechy artykułu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - atrybuty: ozdobne elementy odblaskowe, praktyczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja fason: dopasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na obecność substancji szkodliwych Numer atestu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 producenta Oeko-Tex® to najszczególniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszystkiego typu wyrobów odzieżowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza, iż wyrób ubraniowy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych. RCS – Recycled Claim standard zastosowanie 7% albo więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer atestu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych materiałów oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS zezwala na identyfikację i całkowitą identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein nadaje się wyśmienicie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (l (52/54), antracytowy) (4334036009598) ☆

Crivit legginsy funkcyjne męskie (l (52/54), antracytowy) (4334036009598) Najniższa Cena Online

☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (l (52/54), antracytowy) (4334036009598) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit legginsy funkcyjne męskie (l (52/54), antracytowy) (4334036009598)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis towaru dokument wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i udoskonalone ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał użyteczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek błyskawiczny na nogawce dekoratywne komponenty odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do indywidualnej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem niezwłocznym Ykk, pochodzącym z recyklingu trafne dostosowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu Lycra® Sport parametry artykułu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - właściwości: dekoracyjne elementy odblaskowe, poręczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja krój: dopasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na obecność substancji destrukcyjnych Numer certyfikatu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 firmy Oeko-Tex® to najmocniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego typu wyrobów odzieżowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza, że wyrób odzieżowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych. RCS – Recycled Claim kanon użycie 7% albo więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer dokumentu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych tworzyw oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS umożliwia identyfikację i całkowitą identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein nadaje się nieprzeciętnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała.

  Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ Puma legginsy treningowe damskie kolor czarny gładkie 586835, 586835 ☆

Puma legginsy treningowe damskie kolor czarny gładkie 586835, 586835 Najniższa Cena Online

☆ Puma legginsy treningowe damskie kolor czarny gładkie 586835, 586835 - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Puma legginsy treningowe damskie kolor czarny gładkie 586835, 586835
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:
  - Better Cotton Initiative. Produkty, oznaczone tym znakiem, zawierają przynajmniej 50% bawełny pochodzącej od sprzedawcy lub producenta, należącej do inicjatywy Better Cotton, a także inwestującej w rozwój BCI.- dobrze dopasowany fason z podwyższoną talią uniemożliwia zsuwaniu się podczas ruchu.- Cienka, sprężysta tkanina.

☆ Alma legginsy sportowe fit collection czarne marki Eldar ☆

Alma legginsy sportowe fit collection czarne marki Eldar Najniższa Cena Online

☆ Alma legginsy sportowe fit collection czarne marki Eldar - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldar
 • Nazwa produktu: Alma legginsy sportowe fit collection czarne marki Eldar
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Wyszczuplające legginsy z wysokim stanem i podłużnymi wstawkami z siateczki. Wyśmienicie korygują sylwetkę. Dłuższy tył uniemożliwia zsuwaniu się legginsów w trakcie treningu co daje komfort noszenia podczas tej czynności jak i na co dzień.


☆ Krótkie Legginsy Treningowe Kolarki Bezszwowe Szybkoschnące M/L ☆

Krótkie Legginsy Treningowe Kolarki Bezszwowe Szybkoschnące M/L Najniższa Cena Online

☆ Krótkie Legginsy Treningowe Kolarki Bezszwowe Szybkoschnące M/L - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Krótkie Legginsy Treningowe Kolarki Bezszwowe Szybkoschnące M/L
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:
  niedługie Legginsy Treningowe Kolarki Bezszwowe Szybkoschnące M/L


Podobne zestawienia:


Najtańsze sportowe legginsy do 100 zł – Ranking lipiec 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze sportowe legginsy do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich legginsów sportowych do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy) ☆

CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy) Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie (M (48/50), Antracytowy)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis artykułu atest wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i udoskonalone ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał funkcjonalna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na suwak na nogawce dekoracyjne elementy odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do indywidualnej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem momentalnym Ykk, pochodzącym z recyklingu optymalne dobranie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu Lycra® Sport właściwości towaru table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - cechy: dekoratywne komponenty odblaskowe, funkcjonalna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja fason: dobrany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji destrukcyjnych Numer atestu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 marki Oeko-Tex® to najistotniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszystkiego typu wyrobów włókienniczych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia.

  Etykieta potwierdza, iż wyrób włókienniczy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych. RCS – Recycled Claim kanon wykorzystanie 7% lub więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer certyfikatu: CU 851646 Ze starego nowe: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych materiałów oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS pozwala na identyfikację i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein pasuje genialnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit ☆

legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit Najniższa Cena Online

☆ legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), antracytowy) marki Crivit
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis produktu certyfikat wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i lepsze ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał praktyczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek na nogawce dekoracyjne komponenty odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do indywidualnej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem momentalnym Ykk, pochodzącym z recyklingu stosowne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu Lycra® Sport parametry produktu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - cechy: dekoracyjne części odblaskowe, użyteczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja fason: przypasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji krzywdzących Numer dokumentu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 marki Oeko-Tex® to najbardziej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego typu wyrobów ubraniowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do wykorzystania.

  Etykieta potwierdza, iż wyrób tekstylny lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji destrukcyjnych. RCS – Recycled Claim kanon użycie 7% lub więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer atestu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych materiałów oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS umożliwia identyfikację i całkowitą identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein pasuje idealnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536) ☆

Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536) Najniższa Cena Online

☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit legginsy funkcyjne męskie (s (44/46), czarny) (4334036009536)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis towaru certyfikat wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i lepsze ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał użyteczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek błyskawiczny na nogawce ozdobne części odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do indywidualnej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem niezwłocznym Ykk, pochodzącym z recyklingu stosowne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu Lycra® Sport parametry produktu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - cechy: ozdobne komponenty odblaskowe, praktyczna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja fason: dopasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na występowanie substancji krzywdzących Numer certyfikatu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 marki Oeko-Tex® to najmocniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszystkiego rodzaju wyrobów włókienniczych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania.

  Etykieta potwierdza, że wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych. RCS – Recycled Claim standard użycie 7% albo więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer atestu: CU 851646 Ze starego nowe: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych tworzyw oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS zezwala na identyfikację i całkowitą identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein nadaje się rewelacyjnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.


☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie ☆

CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Legginsy funkcyjne męskie
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis artykułu certyfikat wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i lepsze ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał użyteczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek błyskawiczny na nogawce dekoracyjne elementy odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do indywidualnej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem błyskawicznym Ykk, pochodzącym z recyklingu słuszne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu Lycra® Sport parametry towaru table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - parametry: dekoratywne komponenty odblaskowe, funkcjonalna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja fason: dostosowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji zgubnych Numer certyfikatu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 firmy Oeko-Tex® to najistotniej znany na świecie, niezależny atest dla wszystkiego rodzaju wyrobów ubraniowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji zgubnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza, że wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących. RCS – Recycled Claim kanon użycie 7% lub więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer certyfikatu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych materiałów oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS pozwala na identyfikację i całkowitą identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein nadaje się doskonale Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.


☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567) ☆

Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567) Najniższa Cena Online

☆ Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567) - opis i charakterystyka ☆

Krótki opis legginsów - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit legginsy funkcyjne męskie (xl (56/58), czarny) (4334036009567)
 • Segment produktowy: Legginsy sportowe damskie i męskie do ćwiczeń fitness, treningu i na siłownię
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis legginsów:

  Crivit Legginsy funkcyjne męskie Opis towaru certyfikat wg standardu Recycled Claim maksymalny komfort noszenia dzięki lekkiej kompresji szybsza regeneracja i udoskonalone ukrwienie szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał poręczna kieszeń na telefon komórkowy i kieszeń na zamek błyskawiczny na nogawce ozdobne elementy odblaskowe naszyte kieszenie z materiału pochodzącego z recyklingu zintegrowany ściągacz sznurkowy do jednostkowej regulacji obwodu z wysokiej jakości zamkiem błyskawicznym Ykk, pochodzącym z recyklingu adekwatne dobranie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu Lycra® Sport atrybuty artykułu table Kolor: antracytowy, czarny Wzór: - cechy: ozdobne komponenty odblaskowe, funkcjonalna kieszeń na telefon Funkcja: lekka kompresja, szybsza regeneracja krój: przypasowany Wysokość talii: - Długość: długie Materiał: 75% poliamid (7% z recyklingu), 25% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary S (44/46) – XXL (60/62) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na występowanie substancji zgubnych Numer certyfikatu: S09-0891 Hohenstein Htti standard 100 producenta Oeko-Tex® to najbardziej znany na świecie, niezależny atest dla wszystkiego typu wyrobów odzieżowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do użycia.

  Etykieta potwierdza, że wyrób odzieżowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych. RCS – Recycled Claim standard wykorzystanie 7% lub więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer certyfikatu: CU 851646 Ze starego świeże: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych tworzyw oszczędzane są cenne zasoby.

  RCS pozwala na identyfikację i całkowitą identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein pasuje perfekcyjnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.Podsumowanie, czyli jakie legginsy sportowe do 100 zł najlepsze?


Najlepsze sportowe legginsy do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze sportowe legginsy do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze sportowe legginsy – Zestawienie lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji legginsów sportowych do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych sportowych legginsów m.in. do ćwiczeń fitness i jogi, do biegania lub na siłownię.


Powiązania tematyczne:

 • jakie legginsy sportowe do 100 zł opinie,
 • dobre sportowe legginsy do 100 zł cena,
 • ranking legginsów sportowych do 100 zł,
 • legginsy sportowe do 100 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o legginsach sportowych do 100 zł

#1 Gdzie szukać opinii o legginsach sportowych do 100 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o legginsach sportowych do 100 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie legginsy sportowe do 100 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych legginsach sportowych do 100 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z sportowymi legginsami do 100 zł do ćwiczeń fitness i jogi, do biegania lub na siłownię, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie sportowe legginsy do 100 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z sportowymi legginsami do 100 zł do ćwiczeń fitness i jogi, do biegania lub na siłownię zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach sportowe legginsy do 100 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *