FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking ławeczek ProForm do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ławeczki treningowe / Ranking ławeczek ProForm do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze dobrych ławeczek ProForm do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych ławeczek ProForm do ćwiczeń,
 • TOP5 chętnie kupowanych ławeczek do treningu i ćwiczeń fitness.

Jakie ławki ProForm treningowe najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane ławki ProForm treningowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking ławeczek ProForm do ćwiczeń, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Proform Ławka treningowa sport xt 1320 | ☆

Proform Ławka treningowa sport xt 1320 | Najniższa Cena Online

☆ Proform Ławka treningowa sport xt 1320 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Ławka treningowa sport xt 1320 |
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:
  Ławka Proform dostosowywana Sport Xt 1320 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Ławka olimpijska ze stojakiem sport xt v2 z modlitewnikiem marki Proform ☆

Ławka olimpijska ze stojakiem sport xt v2 z modlitewnikiem marki Proform Najniższa Cena Online

☆ Ławka olimpijska ze stojakiem sport xt v2 z modlitewnikiem marki Proform - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Ławka olimpijska ze stojakiem sport xt v2 z modlitewnikiem marki Proform
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:
  Ławka do ćwiczeń to podstawowy komponent wyposażenia domowej siłowni. Różnorodność ćwiczeń jakie można wykonać za pomocą ławki treningowej wpływa na popularność tego towaru. Możesz wybrać ławkę z przeznaczeniem do treningu siłowego z obciążeniem lub do typowego kardio. Ławka sama w sobie daje nam dużo możliwości, a w pakiecie z akcesoriami takimi jak modlitewnik, uchwyt na nogi czy miejsce na hantle i sztangę pozwala zrobić pełny trening jak na konwencjonalnej siłowni we własnym domu, a za razem utrzymać porządek. Ławka olimpijska ze stojakiem marki Proform to podstawowy komponent wyposażenia Twojej domowej siłowni. Oparcie możesz ustawić w 6 różnorodnych kątach nachylenia. Dzięki temu komfortowo możesz pracować nad wybranymi partiami mięśni, bez konieczności kupowania innych sprzętów. Starczy ławka, sztanga i hantle, abyś mógł produktywnie powiększyć swoją siłę, solidność i wyrzeźbić sylwetkę. Maksymalne obciążenie ławki to aż 277 kg. Ma cztery pokryte gąbką uchwyty blokujące nogi, a przy nich miejsce na umieszczenie maksymalnie 68 kg obciążników. Dzięki czemu siedząc na ławce możesz wykonać ponadto mocny trening nóg. Uchwyty umieszczone na stojaku na sztangę możesz umieszczać niżej lub wyżej, w zależności od tego, jakie ćwiczenia masz w planach. Ławka pokryta jest pianką i estetycznym nowocześnie wyglądającym materiałem. Niebieskie wstawki z logo Proform powodują,towar jest jeszcze bardziej ciekawy. Pamiętaj, że trening należy poprzedzić rozgrzewką,zmniejszyć ryzyko odniesienia kontuzji. W sytuacji ćwiczeń ze sztangą, dla Twojego bezpieczeństwa ważne jest, aby ktoś był gotowy pomóc Ci dokończyć w podniesieniu ostatniego powtórzenia. Dane technologicznE: rozmiary ławki: 183 x 69 x 160 cm (dł. X szer. X wys.) wymiary stojaka: 83 x 124 x 160 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 49 kg Regulacja oparcia: 6 wariantów (-15° do 75°) Siedzisko i oparcie obszyte winylem Maksymalna waga użytkownika: 136 kg Maksymalne obciążenie ławki: 277 kg Maksymalne obciążenie prasy nóg: 68 kg Maksymalne obciążenie stojaka na sztangę: 140 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata

☆ Proform Ławka regulowana carbon strength (0043619448160) ☆

Proform Ławka regulowana carbon strength (0043619448160) Najniższa Cena Online

☆ Proform Ławka regulowana carbon strength (0043619448160) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROFORM
 • Nazwa produktu: Proform Ławka regulowana carbon strength (0043619448160)
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  atrybuty: - Ławka do ćwiczeń to podstawowy składnik wyposażenia domowej siłowni. Mnogość ćwiczeń jakie można wykonać przy pomocy ławki treningowej wpływa na popularność tego produktu. Możesz wybrać ławkę z przeznaczeniem do treningu siłowego z obciążeniem lub do charakterystycznego kardio.

  Ławka sama w sobie daje nam dużo możliwości, a w komplecie z akcesoriami takimi jak modlitewnik, uchwyt na nogi czy miejsce na hantle i sztangę pozwala zrobić pełny trening jak na klasycznej siłowni we własnym domu, a za razem utrzymać porządek.

  - Ławka regulowana Carbon Strength marki Proform z regulowanym siedziskiem i oparciem zezwala na ustawienie aż 66 pozycji nachylenia. Dzięki czemu możesz pracować nad solidnymi partiami mięśni jeszcze wygodniej niżeli dotychczas.

  Ustawienie równocześnie oparcia jak i siedziska zmienisz za pomocą umieszczonej na ramie korby regulacyjnej. Powoduje to,ekspresowo i łatwo możesz przejść do ćwiczenia, które wymaga innego kąta nachylenia.

  - Maksymalne obciążenie ławki to aż 276 kg. Dzięki temu nieprzeciętnie pasuje do ćwiczeń z hantlami a nawet sztangą, jeśli dołączysz do niej stojak. - Umieszczone na urządzeniu uchwyt i kółka transportowe pozwalają na proste i bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce.

  Gumowe nóżki antypoślizgowe zrównoważone ustawienie ławki. Dzięki temu możesz w pełni skupić się na treningu, a Twoje mięśnie będą pracowały prawidłowo. - Ławka pokryta jest pianką i estetycznym nowocześnie wyglądającym materiałem.

  Niebieskie wstawki z logo Proform sprawiają,produkt jest jeszcze bardziej niebanalny. - Ławkę można ustawić tak, żeby wykonać na niej zaplanowany trening ramion, barków, bicepsów, brzucha, pleców czy klatki piersiowej.

  Pamiętaj, iż ćwiczenia należy poprzedzić rozgrzewką,obniżyć ryzyko odniesienia kontuzji. Dane technologicznE: wymiary: 135 x 69 x 122 cm (dł. X szer. X wys.) Regulacja oparcia: 11 wariantów (-20° do 75°) Regulacja siedziska: 6 wariantów (0° do 40°) Wygoda: Ławka wyściełana gąbką wysokiej gęstości Maksymalna waga użytkownika: 136 kg Maksymalne obciążenie: 276 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata


☆ PROFORM ŁAWKA POZIOMA CARBON STRENGTH (0043619894530) ☆

PROFORM ŁAWKA POZIOMA CARBON STRENGTH (0043619894530) Najniższa Cena Online

☆ PROFORM ŁAWKA POZIOMA CARBON STRENGTH (0043619894530) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROFORM
 • Nazwa produktu: PROFORM ŁAWKA POZIOMA CARBON STRENGTH (0043619894530)
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  cechy: - Ławka do ćwiczeń to podstawowy składnik wyposażenia domowej siłowni. Obfitość ćwiczeń jakie można wykonać przy pomocy ławki treningowej wpływa na popularność tego towaru. Możesz wybrać ławkę z przeznaczeniem do treningu siłowego z obciążeniem lub do standardowego kardio.

  Ławka sama w sobie daje nam dużo możliwości, a w zestawie z akcesoriami takimi jak modlitewnik, uchwyt na nogi czy miejsce na hantle i sztangę pozwala zrobić pełny trening jak na konwencjonalnej siłowni we własnym domu, a za razem utrzymać porządek.

  - Ławka pozioma Carbon Strength firmy Proform to podstawowe wyposażenie każdej domowej siłowni. Korzystając z niej możesz wykonać dużo ćwiczeń siłowych i wzmacniających. Przyda się każdemu, kto chce zwiększyć siłę swoich mięśni, wymodelować sylwetkę i spalić tkankę tłuszczową.

  - Maksymalne obciążenie ławki to aż 299 kg. Dzięki czemu nadzwyczajnie pasuje do ćwiczeń z hantlami a nawet sztangą, jeśli dołączysz do niej stojak. - Ławka pokryta jest pianką i estetycznym nowocześnie wyglądającym materiałem.

  Niebieskie wstawki z logo Proform sprawiają,towar jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Uchwyt i kółka pozwolą Ci na prędkie i nietrudne przemieszczanie ławki. - Ławka w paczce jest już w 70% złożona. Pozostałe 30% błyskawicznie skręcisz u siebie w domu, starczy tylko pięć śrub i ławka będzie gotowa do korzystania.

  W celu zabezpieczenia podłogi albo dywanu, ławkę możesz umieścić na macie. Dzięki czemu unikniesz zarysowań na panelach i w pełni możesz cieszyć się treningiem. Pamiętaj, iż ćwiczenia należy poprzedzić rozgrzewką,ograniczyć ryzyko odniesienia kontuzji.

  dane technicznE: rozmiary: 115 x 69 x 44 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 14 kg Dodatki: kółka transportowe, uchwyt transportowy Maksymalna waga użytkownika: 158 kg Maksymalne obciążenie ławki: 299 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata


☆ Ławka pozioma ProForm Sport XT, BT*_PFBE01120 ☆

Ławka pozioma ProForm Sport XT, BT*_PFBE01120 Najniższa Cena Online

☆ Ławka pozioma ProForm Sport XT, BT*_PFBE01120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROFORM
 • Nazwa produktu: Ławka pozioma ProForm Sport XT, BT*_PFBE01120
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  cechy: - Ławka do ćwiczeń to podstawowy komponent wyposażenia domowej siłowni. Obfitość ćwiczeń jakie można wykonać przy pomocy ławki treningowej wpływa na popularność tego produktu. Możesz wybrać ławkę z przeznaczeniem do treningu siłowego z obciążeniem albo do charakterystycznego kardio.

  Ławka sama w sobie daje nam dużo możliwości, a w komplecie z akcesoriami takimi jak modlitewnik, uchwyt na nogi czy miejsce na hantle i sztangę pozwala zrobić pełny trening jak na konwencjonalnej siłowni we własnym domu, a za razem utrzymać porządek.

  - Wysokiej jakości ławka pozioma Sport XT producenta Proform to podstawowy sprzęt do każdej domowej siłowni. Korzystając z niej możesz wykonać dużo ćwiczeń siłowych i wzmacniających. Przyda się każdemu, kto chce zwiększyć siłę swoich mięśni, wymodelować sylwetkę i spalić tkankę tłuszczową.

  - Maksymalne obciążenie ławki to 158 kg. Dzięki temu doskonale pasuje do ćwiczeń z hantlami a nawet sztangą, jeśli dołączysz do niej stojak. Rama ławki wytworzona została z grubych stalowych profili.

  powoduje to, iż jest konkretna, zrównoważona i trwała, a Ty możesz w pełni skoncentrować się na treningu. - Ławka pokryta jest pianką i estetycznym nowocześnie wyglądającym materiałem. Niebieskie wstawki z logo Proform sprawiają,towar jest jeszcze bardziej niebanalny.

  - Ławkę złożysz błyskawicznie u siebie w domu. Do pełnego jej skręcenia wystarczy siedem śrub. W celu zabezpieczenia podłogi lub dywanu, ławkę możesz umieścić na macie. Dzięki czemu unikniesz zarysowań na panelach i w pełni możesz cieszyć się treningiem.

  Pamiętaj, że ćwiczenia należy poprzedzić rozgrzewką,ograniczyć ryzyko odniesienia kontuzji. Dane technicznE: wymiary: 101x 48 x 44 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 9 kg Materiał obicia ławki: winyl Maksymalne obciążenie: 158 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata


☆ Ławka olimpijska ze stojakami ProForm Sport XT, LAWKAOLIMPPROFORMSPORTXT ☆

Ławka olimpijska ze stojakami ProForm Sport XT, LAWKAOLIMPPROFORMSPORTXT Najniższa Cena Online

☆ Ławka olimpijska ze stojakami ProForm Sport XT, LAWKAOLIMPPROFORMSPORTXT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROFORM
 • Nazwa produktu: Ławka olimpijska ze stojakami ProForm Sport XT, LAWKAOLIMPPROFORMSPORTXT
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Ławka do ćwiczeń to podstawowy element wyposażenia domowej siłowni. Różnorodność ćwiczeń jakie można wykonać za pomocą ławki treningowej wpływa na popularność tego towaru. Możesz wybrać ławkę z przeznaczeniem do treningu siłowego z obciążeniem albo do charakterystycznego kardio. Ławka sama w sobie daje nam dużo możliwości, a w pakiecie z akcesoriami takimi jak modlitewnik, uchwyt na nogi czy miejsce na hantle i sztangę pozwala zrobić pełny trening jak na konwencjonalnej siłowni we własnym domu, a za razem utrzymać porządek.

  Ławka olimpijska ze stojakami Sport XT producenta Proform to podstawowy składnik wyposażenia Twojej domowej siłowni. Oparcie możesz ustawić w 6 zróżnicowanych kątach nachylenia. Dzięki temu wygodnie możesz pracować nad wybranymi partiami mięśni, bez konieczności kupowania innych sprzętów. Wystarczy ławka, sztanga i hantle, abyś mógł sprawnie powiększyć swoją siłę, odporność i wyrzeźbić sylwetkę.

  Maksymalne obciążenie ławki to aż 231 kg. Ma cztery pokryte gąbką uchwyty blokujące nogi, a przy nich miejsce na umieszczenie maksymalnie 59 kg obciążników. Dzięki temu siedząc na ławce możesz wykonać w dodatku potężny trening nóg. Uchwyty umieszczone na stojaku na sztangę możesz umieszczać niżej albo wyżej, w zależności od tego, jakie ćwiczenia masz w planach.

  Ławka pokryta jest pianką i estetycznym nowocześnie wyglądającym materiałem. Niebieskie wstawki z logo Proform powodują,towar jest jeszcze bardziej interesujący.

  Pamiętaj, iż trening należy poprzedzić rozgrzewką,zniżyć ryzyko odniesienia kontuzji. W przypadku ćwiczeń ze sztangą, dla Twojego bezpieczeństwa ważne jest, by ktoś był gotowy pomóc Ci dokończyć w podniesieniu ostatniego powtórzenia.

  dane technicznE:

  rozmiary: 193 x 105 x 138 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga: 34 kg

  Regulacja oparcia: 6 wariantów (-15° do 75°)

  Średnica uchwytów na obciążenia: 4,8 cm

  Siedzisko i oparcie obszyte winylem

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  Maksymalne obciążenie ławki: 231 kg

  Maksymalne obciążenie prasy nóg: 59 kg

  Maksymalne obciążenie stojaka na sztangę: 95 kg

  Maksymalna wysokość uchwytów na sztangę (regulacja): 127 cm

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata


☆ Ławka olimpijska Proform Carbon Strength ☆

Ławka olimpijska Proform Carbon Strength Najniższa Cena Online

☆ Ławka olimpijska Proform Carbon Strength - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROFORM
 • Nazwa produktu: Ławka olimpijska Proform Carbon Strength
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Proform ławka olimpijska Carbon Strength cechy: - Ławka do ćwiczeń to podstawowy komponent wyposażenia domowej siłowni. - mnogość ćwiczeń jakie można wykonać przy pomocy ławki treningowej wpływa na popularność tego produktu.

  - Możesz wybrać ławkę z przeznaczeniem do treningu siłowego z obciążeniem albo do charakterystycznego kardio. - Ławka sama w sobie daje nam dużo możliwości, a w pakiecie z akcesoriami takimi jak modlitewnik, uchwyt na nogi czy miejsce na hantle i sztangę pozwala zrobić pełny trening jak na tradycyjnej siłowni we własnym domu, a za razem utrzymać porządek.

  - Ławka olimpijska Carbon Strength marki Proform pomoże Ci wykonać nawet najbardziej zaawansowany trening siłowy w Twoim własnym domu. - Oparcie i siedzenie są dostosowywane, możesz ustawić je łącznie w 66 konfiguracjach.

  - dzięki temu wygodnie i produktywnie możesz pracować nad wybranymi partiami mięśni. Starczy ławka, sztanga i hantle, abyś mógł rozszerzyć swoją siłę, wytrzymałość i wyrzeźbić sylwetkę. - Uchwyty na sztangę możesz ustawić na dogodnej dla siebie wysokości, w zależności od Twojego wzrostu i ćwiczeń, jakie chcesz wykonać.

  umożliwiają to haki asekuracyjne, które możesz swobodnie regulować. Regulacja pozwala Ci złączyć wysokość sztangi i jej odległość od ławki sprawiając, iż staje się jeszcze bardziej uniwersalna. W dodatku stojak wyposażony jest w dwa uchwyty na obciążenia, które pozwolą Ci utrzymać w domowej siłowni ład i porządek.

  Na stojaku znajdują się także uchwyty na gumy treningowe. - W zestawie z ławką znajduje się także dostosowywany modlitewnik z uchwytem na sztangę, który możesz w razie zapotrzebowania zdemontować. - równocześnie ławka jak i modlitewnik pokryte są pianką i estetycznym nowocześnie wyglądającym materiałem.

  Niebieskie wstawki z logo Proform sprawiają,produkt jest jeszcze bardziej interesujący. - Pamiętaj, że trening należy poprzedzić rozgrzewką,zniżyć ryzyko odniesienia kontuzji. W sytuacji ćwiczeń ze sztangą, dla Twojego bezpieczeństwa ważne jest, by ktoś był gotowy pomóc Ci dokończyć w podniesieniu ostatniego powtórzenia.

  informacje technicznE: - wymiary: 226 x 171 x 164 cm (dł. X szer. X wys.) - Regulacja siedziska: 6 wariantów (0° do 40°) - Regulacja oparcia: 11 wariantów (-20° do 75°) - Odległość między uchwytami na sztangę: 109,3 cm - Długość uchwytów na sztangę: 12,2 cm - Maksymalna wysokość uchwytów na sztangę (regulacja): 149 cm - Średnica uchwytów na obciążenia: 4,8 cm - Siedzisko i oparcie obszyte winylem - Maksymalna waga użytkownika: 136 kg - Maksymalne obciążenie modlitewnika: 45 kg - Maksymalne obciążenie stojaka na sztangę: 141 kg - Przeznaczenie: użytek domowy - Gwarancja: 2 lata


☆ Ławka treningowa ze stojakiem ProForm Sport Xt 11520 | ☆

Ławka treningowa ze stojakiem ProForm Sport Xt 11520 | Najniższa Cena Online

☆ Ławka treningowa ze stojakiem ProForm Sport Xt 11520 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Ławka treningowa ze stojakiem ProForm Sport Xt 11520 |
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:
  Ławka Proform olimpijska ze stojakami Sport Xt 11520 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 18% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


Podobne zestawienia:


Najtańsze ławki ProForm treningowe – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze ławki ProForm treningowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich ławeczek ProForm do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Ławka pozioma ProForm Sport XT, BT*_PFBE01120 ☆

Ławka pozioma ProForm Sport XT, BT*_PFBE01120 Najniższa Cena Online

☆ Ławka pozioma ProForm Sport XT, BT*_PFBE01120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROFORM
 • Nazwa produktu: Ławka pozioma ProForm Sport XT, BT*_PFBE01120
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  cechy: - Ławka do ćwiczeń to podstawowy element wyposażenia domowej siłowni. Różnorodność ćwiczeń jakie można wykonać za pomocą ławki treningowej wpływa na popularność tego towaru. Możesz wybrać ławkę z przeznaczeniem do treningu siłowego z obciążeniem albo do typowego kardio.

  Ławka sama w sobie daje nam dużo możliwości, a w pakiecie z akcesoriami takimi jak modlitewnik, uchwyt na nogi czy miejsce na hantle i sztangę pozwala zrobić pełny trening jak na tradycyjnej siłowni we własnym domu, a za razem utrzymać porządek.

  - Wysokiej jakości ławka pozioma Sport XT marki Proform to podstawowy sprzęt do każdej domowej siłowni. Korzystając z niej możesz wykonać mnóstwo ćwiczeń siłowych i wzmacniających. Przyda się każdemu, kto chce zwiększyć siłę swoich mięśni, wymodelować sylwetkę i spalić tkankę tłuszczową.

  - Maksymalne obciążenie ławki to 158 kg. Dzięki temu idealnie nadaje się do ćwiczeń z hantlami a choćby sztangą, jeśli dołączysz do niej stojak. Rama ławki wyprodukowana została z grubych stalowych profili.

  sprawia to, że jest mocna, zrównoważona i trwała, a Ty możesz w pełni skoncentrować się na treningu. - Ławka pokryta jest pianką i estetycznym nowocześnie wyglądającym materiałem. Niebieskie wstawki z logo Proform sprawiają,produkt jest jeszcze bardziej niebanalny.

  - Ławkę złożysz błyskawicznie u siebie w domu. Do pełnego jej skręcenia starczy siedem śrub. W celu zabezpieczenia podłogi lub dywanu, ławkę możesz umieścić na macie. Dzięki temu unikniesz zarysowań na panelach i w pełni możesz cieszyć się treningiem.

  Pamiętaj, iż ćwiczenia należy poprzedzić rozgrzewką,zniżyć ryzyko odniesienia kontuzji. Dane technicznE: wymiary: 101x 48 x 44 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 9 kg Materiał obicia ławki: winyl Maksymalne obciążenie: 158 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata


☆ Proform Ławka treningowa sport xt 1320 | ☆

Proform Ławka treningowa sport xt 1320 | Najniższa Cena Online

☆ Proform Ławka treningowa sport xt 1320 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Ławka treningowa sport xt 1320 |
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:
  Ławka Proform dostosowywana Sport Xt 1320 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.

☆ PROFORM ŁAWKA POZIOMA CARBON STRENGTH (0043619894530) ☆

PROFORM ŁAWKA POZIOMA CARBON STRENGTH (0043619894530) Najniższa Cena Online

☆ PROFORM ŁAWKA POZIOMA CARBON STRENGTH (0043619894530) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROFORM
 • Nazwa produktu: PROFORM ŁAWKA POZIOMA CARBON STRENGTH (0043619894530)
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  właściwości: - Ławka do ćwiczeń to podstawowy składnik wyposażenia domowej siłowni. Mnogość ćwiczeń jakie można wykonać przy pomocy ławki treningowej wpływa na popularność tego produktu. Możesz wybrać ławkę z przeznaczeniem do treningu siłowego z obciążeniem albo do typowego kardio.

  Ławka sama w sobie daje nam dużo możliwości, a w komplecie z akcesoriami takimi jak modlitewnik, uchwyt na nogi czy miejsce na hantle i sztangę pozwala zrobić pełny trening jak na klasycznej siłowni we własnym domu, a za razem utrzymać porządek.

  - Ławka pozioma Carbon Strength firmy Proform to podstawowe wyposażenie każdej domowej siłowni. Korzystając z niej możesz wykonać mnóstwo ćwiczeń siłowych i wzmacniających. Przyda się każdemu, kto chce rozszerzyć siłę swoich mięśni, wymodelować sylwetkę i spalić tkankę tłuszczową.

  - Maksymalne obciążenie ławki to aż 299 kg. Dzięki temu nadzwyczajnie nadaje się do ćwiczeń z hantlami a nawet sztangą, jeśli dołączysz do niej stojak. - Ławka pokryta jest pianką i estetycznym nowocześnie wyglądającym materiałem.

  Niebieskie wstawki z logo Proform sprawiają,towar jest jeszcze bardziej ciekawy. Uchwyt i kółka pozwolą Ci na prędkie i przystępne przemieszczanie ławki. - Ławka w paczce jest już w 70% złożona. Pozostałe 30% błyskawicznie skręcisz u siebie w domu, wystarczy tylko pięć śrub i ławka będzie gotowa do użytkowania.

  W celu zabezpieczenia podłogi albo dywanu, ławkę możesz umieścić na macie. Dzięki czemu unikniesz zarysowań na panelach i w pełni możesz radować się treningiem. Pamiętaj, że ćwiczenia należy poprzedzić rozgrzewką,zniżyć ryzyko odniesienia kontuzji.

  dane technologicznE: wymiary: 115 x 69 x 44 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 14 kg Dodatki: kółka transportowe, uchwyt transportowy Maksymalna waga użytkownika: 158 kg Maksymalne obciążenie ławki: 299 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata


☆ Ławka treningowa ze stojakiem ProForm Sport Xt 11520 | ☆

Ławka treningowa ze stojakiem ProForm Sport Xt 11520 | Najniższa Cena Online

☆ Ławka treningowa ze stojakiem ProForm Sport Xt 11520 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Ławka treningowa ze stojakiem ProForm Sport Xt 11520 |
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:
  Ławka Proform olimpijska ze stojakami Sport Xt 11520 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 18% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.

☆ Ławka olimpijska ze stojakami ProForm Sport XT, LAWKAOLIMPPROFORMSPORTXT ☆

Ławka olimpijska ze stojakami ProForm Sport XT, LAWKAOLIMPPROFORMSPORTXT Najniższa Cena Online

☆ Ławka olimpijska ze stojakami ProForm Sport XT, LAWKAOLIMPPROFORMSPORTXT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROFORM
 • Nazwa produktu: Ławka olimpijska ze stojakami ProForm Sport XT, LAWKAOLIMPPROFORMSPORTXT
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Ławka do ćwiczeń to podstawowy składnik wyposażenia domowej siłowni. Różnorodność ćwiczeń jakie można wykonać za pomocą ławki treningowej wpływa na popularność tego artykułu. Możesz wybrać ławkę z przeznaczeniem do treningu siłowego z obciążeniem albo do charakterystycznego kardio. Ławka sama w sobie daje nam dużo możliwości, a w zestawie z akcesoriami takimi jak modlitewnik, uchwyt na nogi czy miejsce na hantle i sztangę pozwala zrobić pełny trening jak na konwencjonalnej siłowni we własnym domu, a za razem utrzymać porządek.

  Ławka olimpijska ze stojakami Sport XT marki Proform to podstawowy składnik wyposażenia Twojej domowej siłowni. Oparcie możesz ustawić w 6 przeróżnych kątach nachylenia. Dzięki temu wygodnie możesz pracować nad wybranymi partiami mięśni, bez konieczności kupowania innych sprzętów. Wystarczy ławka, sztanga i hantle, abyś mógł efektywnie rozszerzyć swoją siłę, odporność i wyrzeźbić sylwetkę.

  Maksymalne obciążenie ławki to aż 231 kg. Ma cztery pokryte gąbką uchwyty blokujące nogi, a przy nich miejsce na umieszczenie maksymalnie 59 kg obciążników. Dzięki temu siedząc na ławce możesz wykonać również potężny trening nóg. Uchwyty umieszczone na stojaku na sztangę możesz umieszczać niżej albo wyżej, w zależności od tego, jakie ćwiczenia masz w planach.

  Ławka pokryta jest pianką i estetycznym nowocześnie wyglądającym materiałem. Niebieskie wstawki z logo Proform powodują,towar jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

  Pamiętaj, iż trening należy poprzedzić rozgrzewką,zmniejszyć ryzyko odniesienia kontuzji. W sytuacji ćwiczeń ze sztangą, dla Twojego bezpieczeństwa ważne jest, żeby ktoś był gotowy pomóc Ci dokończyć w podniesieniu ostatniego powtórzenia.

  informacje technologicznE:

  rozmiary: 193 x 105 x 138 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga: 34 kg

  Regulacja oparcia: 6 wariantów (-15° do 75°)

  Średnica uchwytów na obciążenia: 4,8 cm

  Siedzisko i oparcie obszyte winylem

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  Maksymalne obciążenie ławki: 231 kg

  Maksymalne obciążenie prasy nóg: 59 kg

  Maksymalne obciążenie stojaka na sztangę: 95 kg

  Maksymalna wysokość uchwytów na sztangę (regulacja): 127 cm

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lataPodsumowanie, czyli jaka ławeczka treningowa ProForm do ćwiczeń najlepsza?


Najlepsza ławeczka treningowa ProForm do ćwiczeń w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza ławeczka treningowa ProForm do ćwiczeń w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane ławki do ćwiczeń – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji ławeczek ProForm do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych ławeczek do treningu i ćwiczeń fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaka ławeczka treningowa ProForm do ćwiczeń opinie i efekty,
 • dobre ławki ProForm treningowe cena,
 • ranking ławeczek ProForm do ćwiczeń,
 • ławeczka treningowa ProForm do ćwiczeń jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o ławeczkach ProForm do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o ławeczkach ProForm do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o ławeczkach ProForm do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka ławeczka treningowa ProForm do ćwiczeń najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych ławeczkach ProForm do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z ławkami treningowymi ProForm do ćwiczenia mięśni, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie ławki ProForm treningowe są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z ławkami treningowymi ProForm do ćwiczenia mięśni zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach ławki ProForm treningowe to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *