FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking ławeczek Gymrex do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ławeczki treningowe / Ranking ławeczek Gymrex do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych ławeczek Gymrex do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych ławeczek Gymrex do ćwiczeń,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych ławeczek wielofunkcyjnych do ćwiczeń.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie ławki Gymrex treningowe najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane ławki Gymrex treningowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking ławeczek Gymrex do ćwiczeń, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Gymrex ławka treningowa - 9 poziomów - 135 kg gr-ab 250 - 3 lata gwarancji ☆

Gymrex ławka treningowa - 9 poziomów - 135 kg gr-ab 250 - 3 lata gwarancji Najniższa Cena Online

☆ Gymrex ławka treningowa - 9 poziomów - 135 kg gr-ab 250 - 3 lata gwarancji - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex ławka treningowa - 9 poziomów - 135 kg gr-ab 250 - 3 lata gwarancji
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Ławka treningowa marki Gymrex stanowi uniwersalne narzędzie dla osób marzących o rozwoju zróżnicowanych mięśni ciała. Model GR-AB 250 zezwala na wykonanie wielu ćwiczeń np. Z zastosowaniem hantli. Można też dobrać do niego stojak pod sztangę.

  Wytrzymały sprzęt asygnowano dla osób o wadze do 135 kg. Całość wspiera się na solidnej ramie ze stali malowanej proszkowo. Tapicerkę produkowano z ekoskóry PU, która jest wytrzymała i łatwa do wyczyszczenia.

  Nóżki z gumowymi podkładkami nie rysują podłogi i nie ślizgają się. Komfort stosowania wynika z grubości pianki wynoszącej 55 mm i stosownego oparcia pod plecy (375 x 250 mm). Sprzęt posiada 9-poziomową regulację.

  Ławka do ćwiczeń producenta Gymrex nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w fachowym treningu, a także domowej siłowni. Model GR-AB 250 po wyposażeniu w sztangę, gryf lub hantle umożliwi wykonanie wielu ćwiczeń na najróżniejsze partie mięśniowe.


☆ ławka skośna do wyciskania - 135 kg - 1080 x 270 mm gr-mg51 - 3 lata gwarancji marki Gymrex ☆

ławka skośna do wyciskania - 135 kg - 1080 x 270 mm gr-mg51 - 3 lata gwarancji marki Gymrex Najniższa Cena Online

☆ ławka skośna do wyciskania - 135 kg - 1080 x 270 mm gr-mg51 - 3 lata gwarancji marki Gymrex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: ławka skośna do wyciskania - 135 kg - 1080 x 270 mm gr-mg51 - 3 lata gwarancji marki Gymrex
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Prowadzisz studio fitness lub chcesz założyć domową siłownię? by trenować mięśnie klatki piersiowej, ramion i tricepsy, potrzebujesz ławki skośnej do wyciskania GR-MG51 od Gymrex! 100% komfortu, wysokiej jakości materiały i użyteczność!

  Dzięki ławce pod sztangę rozszerzysz swoje możliwości treningowe oraz zadbasz o zdrowie oraz kondycję! Dzięki stali malowanej proszkowo ławka olimpijska jest stanowczo jednostajna i może wytrzymać maksymalny ciężar do 135 kg.

  nadaje się więc dla szerokiej gamy treningów i sportowców o najróżniejszej sile, niezależnie czy są to początkujący, czy profesjonaliści. Na dodatek uchwyty na sztangę znajdują się na poręcznej wysokości. Siedzisko ławki do wyciskania jest wyprodukowane z pianki wyściełanej skórą PU i pozwala wygodnie ułożyć się w trakcie treningu.

  Dzięki czarno-żółtemu designowi ławka pod sztangę wspaniale pasuje do każdego rodzaju studia fitness lub domowej siłowni.


☆ Gymrex maszyna do przysiadów - 150 kg gr-mg50 - 3 lata gwarancji ☆

Gymrex maszyna do przysiadów - 150 kg gr-mg50 - 3 lata gwarancji Najniższa Cena Online

☆ Gymrex maszyna do przysiadów - 150 kg gr-mg50 - 3 lata gwarancji - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex maszyna do przysiadów - 150 kg gr-mg50 - 3 lata gwarancji
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Prowadzisz studio fitness lub chcesz założyć domową siłownię? by trenować mięśnie ud, Ci potrzeba maszyny do przysiadów od Gymrex! 100% komfortu, wysokiej jakości materiał i duża sprężystość! Dzięki sprzętowi powiększasz swoje możliwości treningowe i inwestujesz w zdrowie, siłę i korzystne samopoczucie!

  Za sprawą stali malowanej proszkowo suwnica do przysiadów jest istotnie zrównoważona i może wytrzymać maksymalny ciężar do 150 kg. Dzięki temu nadaje się do szerokiej gamy metod treningowych dla sportowców o najróżniejszej sile, niezależnie od tego, czy są początkującymi, czy profesjonalistami.

  Maszyna do przysiadów w dodatku praktyczne uchwyty. Obicie oparcia wyprodukowano z pianki wyściełanej skórą, dzięki temu zagwarantuje komfortowe wsparcie w trakcie treningu. Czarny odcień nadaje sprzętowi optymalny wygląd pasujący do siłowni i pasuje do każdego rodzaju studia fitness i domowego kącika ćwiczeń.


☆ Ławka do ćwiczeń bicepsów - 220 kg marki Gymrex ☆

Ławka do ćwiczeń bicepsów - 220 kg marki Gymrex Najniższa Cena Online

☆ Ławka do ćwiczeń bicepsów - 220 kg marki Gymrex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Ławka do ćwiczeń bicepsów - 220 kg marki Gymrex
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Ławka do ćwiczeń bicepsów oferowana przez firmę Gymrex przeznaczona jest do szerokiego wachlarzu treningów siłowych, skupiających się na ramionach. Urządzenie spełnia najwyższe standardy techniczne i estetyczne.

  dzięki czemu model GR-RC50 posłuży perfekcyjnie do amatorskich ćwiczeń w domowym wykorzystania. Wygodę wykorzystywania ławki do ćwiczeń zagwarantuje regulowane siedzenie, zaopatrzone w możliwość ustawiania jego wysokości w zakresie 450 – 550 mm.

  wymiary te normowane są także w przypadku modlitewnika do treningu ramion, w przedziale 810 – 960 mm. Powyższe funkcje upraszczają dobranie oferowanego towaru indywidualnie do wzrostu osoby trenującej, podnosząc tym samym wygodę korzystania z urządzenia.

  Komfort wykonywanych ćwiczeń rozszerza w dodatku komfortowy uchwyt na sztangę. Wytrzymała budowa osiągnięta została dzięki trwałej, stalowej ramie, a także wykonaniu ławki z wysokiej jakości tworzyw obiciowych na siedzisku i podłokietniku.

  przez to jest ona w stanie utrzymać maksymalną wagę użytkownika wynoszącą aż 120 kg. Antypoślizgowe plastikowe nóżki zapewniają dużą stabilność urządzenia, zapobiegając jego przemieszczaniu się, czy poruszaniu w czasie realizowanych ćwiczeń.

  Ławka do ćwiczeń bicepsów producenta Gymrex doskonale spełnia swoją rolę w domowym użytkowania każdej trenującej osoby. Model GR-RC50 cechuje się niebywałą trwałością i dbałością o najmniejsze detale. Dzięki przeznaczeniu do szerokiej gamy ćwiczeń, skoncentrowanych na rozmaitych partiach ramion, oferowane urządzenie pozwala błyskawicznie i produktywnie osiągnąć wymarzoną sylwetkę.


☆ ławka treningowa - regulowane oparcie - 100 kg gr-mg112 - 3 lata gwarancji marki Gymrex ☆

ławka treningowa - regulowane oparcie - 100 kg gr-mg112 - 3 lata gwarancji marki Gymrex Najniższa Cena Online

☆ ławka treningowa - regulowane oparcie - 100 kg gr-mg112 - 3 lata gwarancji marki Gymrex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: ławka treningowa - regulowane oparcie - 100 kg gr-mg112 - 3 lata gwarancji marki Gymrex
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Ławka treningowa od Gymrex to wszechstronna pomoc w treningu dla mięśni całej górnej części ciała. Dzięki opcjom regulacji i uchwytom do pompek wyściełana ławeczka treningowa jest wyśmienitym wsparciem do ćwiczeń, takich jak wyciskanie na ławce, wiosłowanie hantlami, przeciąganie się, przysiady lub pompki.

  Ławka do ćwiczeń pozwala sprawnie i delikatnie wzmocnić klatkę piersiową, ramiona, brzuch, triceps i biceps. Sprzęt jest idealny dla początkujących i profesjonalistów oraz w każdej domowej siłowni!

  budowa ławeczki do ćwiczeń klatki piersiowej gwarantuje Ci niewiarygodną obfitość treningu. Pozwala na jednocześnie początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom szybką budowę mięśni. Dzięki zróżnicowanym kątom regulacji obfitego oparcia 305 x 868 mm (0-90°) ławka treningowa jest wspaniała do wielu ćwiczeń z wykorzystaniem sztangi, hantli lub sztangielek.

  Podnóżki są perfekcyjne do przysiadów w zróżnicowanych wariantach. Ciągła tapicerka siedziska i oparcia zezwala na perfekcyjne dostosowanie do ciała oraz komfortowy trening. Przekłada się to na dobre wykonywanie ćwiczeń i uniemożliwia nieprawidłowym obciążeniom.

  Tapicerka ławki do ćwiczeń jest pokryta plastikiem, co czyni ją stanowczo higieniczną i łatwą do czyszczenia. Antypoślizgowa powłoka uchwytów zapewnia przyczepność i pewne trzymanie nawet podczas intensywnych sesji.

  Dzięki wymiarom 395 x 385 mm siedzisko zagwarantuje wystarczającą przestrzeń do treningu. Przy maksymalnym udźwigu 100 kg ławka treningowa jest wyjątkowo wytrzymała. Oprócz zrównoważonej konstrukcji gwarantuje to wysokiej jakości stal.

  stworzono z niej ramę sprzętu. Dzięki zawartym w zestawie akcesoriom montażowym i szczegółowej instrukcji ławkę można szybko rozstawić i użyć do efektywnego treningu całej górnej partii ciała.


☆ Gymrex Maszyna do treningu mięśni dwugłowych ud – 135 kg GR-MG64 - 3 LATA GWARANCJI ☆

Gymrex Maszyna do treningu mięśni dwugłowych ud – 135 kg GR-MG64 - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

☆ Gymrex Maszyna do treningu mięśni dwugłowych ud – 135 kg GR-MG64 - 3 LATA GWARANCJI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex Maszyna do treningu mięśni dwugłowych ud – 135 kg GR-MG64 - 3 LATA GWARANCJI
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Prowadzisz studio fitness lub chcesz założyć domową siłownię? by trenować nogi i całą dolną część ciała, potrzebujesz maszyny do treningu mięśni dwugłowych ud od Gymrex! 100% komfortu, wysokiej jakości materiał i duża elastyczność!

  Dzięki sprzętowi zwiększasz swoje możliwości treningowe i inwestujesz w zdrowie, siłę i korzystne samopoczucie! Dzięki stali malowanej proszkowo maszyna do treningu mięśnia dwugłowego jest szczególnie zrównoważona i może wytrzymać maksymalny ciężar do 135 kg.

  dzięki czemu pasuje do szerokiej gamy metod treningowych dla sportowców o różnej sile, niezależnie od tego, czy są początkującymi, czy profesjonalistami. Dodatkowo podnóżek można dostosować do wymiaru butów użytkownika.

  Ma także regulację wysokości. Oparcie klatki piersiowej jest produkowane z pianki wyściełanej skórą PU, dzięki czemu klatkę piersiową można wygodnie oprzeć podczas treningu. Za sprawą stalowej konstrukcji i czarnego koloru maszyna do treningu mięśni dwugłowych ud ma stosowny wygląd pasujący do siłowni i pasuje do każdego typu studia fitness, a także domowego kącika ćwiczeń.


☆ Gymrex Ławka skośna do wyciskania - 135 kg GR-MG56 - 3 LATA GWARANCJI ☆

Gymrex Ławka skośna do wyciskania - 135 kg GR-MG56 - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

☆ Gymrex Ławka skośna do wyciskania - 135 kg GR-MG56 - 3 LATA GWARANCJI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex Ławka skośna do wyciskania - 135 kg GR-MG56 - 3 LATA GWARANCJI
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Prowadzisz studio fitness lub chcesz założyć domową siłownię? żeby trenować mięśnie klatki piersiowej, ramion i tricepsy, Ci potrzeba ławki skośnej do wyciskania GR-MG56 od Gymrex! 100% komfortu, wysokiej jakości materiały i ergonomiczność!

  Dzięki ławce pod sztangę powiększysz swoje możliwości treningowe oraz zadbasz o zdrowie oraz kondycję! Dzięki stali malowanej proszkowo ławka olimpijska jest niezwykle zrównoważona i może wytrzymać maksymalny ciężar do 135 kg.

  pasuje więc dla szerokiej gamy treningów i sportowców o najróżniejszej sile, niezależnie czy są to początkujący, czy profesjonaliści. Na dodatek uchwyty na sztangę znajdują się na ergonomicznej wysokości. Siedzisko ławki do wyciskania jest stworzone z pianki wyściełanej skórą PU i pozwala komfortowo ułożyć się w trakcie treningu.

  Dzięki czarno-żółtemu designowi ławka pod sztangę doskonale pasuje do każdego typu studia fitness albo domowej siłowni.


☆ Gymrex Ławka treningowa do ćwiczenia pleców - 130 kg GR-BT 50 - 3 LATA GWARANCJI ☆

Gymrex Ławka treningowa do ćwiczenia pleców - 130 kg GR-BT 50 - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

☆ Gymrex Ławka treningowa do ćwiczenia pleców - 130 kg GR-BT 50 - 3 LATA GWARANCJI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex Ławka treningowa do ćwiczenia pleców - 130 kg GR-BT 50 - 3 LATA GWARANCJI
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Z ławką treningową producenta Gymrex będziesz w stanie błyskawicznie wzmocnić mięśnie brzucha i pleców i uzyskać wymarzoną sylwetkę. Model GR-BT 50 stworzono z myślą jednocześnie o profesjonalistach, jak i amatorach.

  Możliwość regulacji pozwala dostosować sprzęt treningowy do typu ćwiczeń. Ustalisz m.in. Wysokość w 1 z 5 pozycji (59-66 cm), a także kąt nachylenia oparcia/siedziska (22-28°). Blokadę nóg na dodatek możesz regulować.

  Zmienisz jej wysokość w zakresach 5-10,5 cm (trening pleców) i 0-10,5 cm (trening brzucha) oraz kąt nachylenia – 10-30° (trening pleców) i 28-90°(trening brzucha). Wytrzymałość na obciążenia do 130 kg wynika z wykorzystania materiałów wysokiej jakości.

  Ramę ławki treningowej wytwarzano ze stali gwarantującej wysoką solidność. Z kolei obicie ze skóry plastikowej są solidne łatwe w czyszczeniu. Całość z łatwością złożysz i przechowasz. Zadbaj o swoją muskulaturę razem z ławką treningową marki Gymrex.

  regulowana oraz szeroka trwałość bez dwóch zdań ułatwią wykonywanie zróżnicowanych ćwiczeń na plecy i brzuch. Złóż zamówienie i przekonaj się sam!


☆ Ławka treningowa - 120 kg ☆

Ławka treningowa - 120 kg Najniższa Cena Online

☆ Ławka treningowa - 120 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Ławka treningowa - 120 kg
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Ławeczka do ćwiczeń firmy Gymrex to wysokiej jakości sprzęt do amatorskich treningów. Jest dedykowana do stosowania domowego i dzięki swej konstrukcji pozwala zaangażować różne partie mięśni, a tym samym szybko uzyskać wymarzoną sylwetkę.

  Przyrząd znamionuje się możliwością regulacji poszczególnych elementów, które wytworzono z konkretnych materiałów. Odporność modelu GR-SI50 to zasługa wytrzymałej, stalowej ramy, na której opiera się jego budowa.

  W ten sposób osiągnięta została duża nośność, zezwalająca korzystać ze sprzętu osobom ważącym do 120 kg. Uniwersalność ławki treningowej Gymrex wynika z faktu, że poszczególne jej komponenty można regulować.

  Siedzisko (4 pozycje ustawienia) da się odchylać w zakresie 0 – 40°, oparcie (10 pozycji ustawienia) w zakresie 0 – 90°, zaś wspornik nóg (5 pozycji ustawienia) pomiędzy 15 a 32 cm. Na skutek czego połączysz ławkę do różnego typu ćwiczeń fizycznych (np.

  brzuszki, ćwiczenia z hantlami itp.). Komfort podczas treningu ze sprzętem GR-SI50 został zapewniony poprzez miękkie, piankowe podkładki, a także gąbkę tapicerską o sporej gęstości. Dzięki czemu wszystkie ćwiczenia odbywać będą się w poczuciu wygody.

  potężna, uniwersalna ławeczka do ćwiczeń to sprzęt asygnowany wyłącznie do użytkowania domowego. Znakomicie radzi sobie z obszernym obciążeniem i pozwala trenować zróżnicowane partie mięśni. Regulowane elementy konstrukcji, a także najwyższej jakości materiały to atuty, które powodują,artykuł producenta Gymrex jest wyborem świetnym.


☆ Gymrex ławka treningowa do ćwiczenia pleców - 135 kg gr-be 150 - 3 lata gwarancji ☆

Gymrex ławka treningowa do ćwiczenia pleców - 135 kg gr-be 150 - 3 lata gwarancji Najniższa Cena Online

☆ Gymrex ławka treningowa do ćwiczenia pleców - 135 kg gr-be 150 - 3 lata gwarancji - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex ławka treningowa do ćwiczenia pleców - 135 kg gr-be 150 - 3 lata gwarancji
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Ławka treningowa marki Gymrex została zaprojektowana do treningów grzbietowych partii mięśni oraz brzucha, nóg i pośladków. Model GR-BE 150 doskonale odszuka się jednocześnie na siłowni czy w klubie fitness, jak i domowym kąciku do ćwiczeń.

  dedykowany jest dla osób o wadze do 135 kg. Funkcjonalny sprzęt pozwala na wielki wachlarz ćwiczeń. Pozwalają one poprawić sylwetkę, a także przygotować ciało do bardziej wymagających treningów z dużym obciążeniem – np.

  martwego ciągu. Z powodzeniem możnazespolić do ławki dopełniające akcesoria: hantle lub stojak na sztangę. Komfortowa obsługa wynika z regulacji modlitewnika 692-854 mm. Konstrukcję tworzono z potężnej stali pomalowanej proszkowo.

  Tapicerka z ekoskóry PU jest estetyczna i nietrudna do wyczyszczenia. Szukasz ławki treningowej do ćwiczenia mięśni pleców, nóg i brzucha? Dzięki modelowi GR-BE 150 od Gymrex bardzo momentalnie uzyskasz wymarzone efekty.

  Zamów ławkę skośną z dostawą pod drzwi!Podobne zestawienia:


Najtańsze ławki Gymrex treningowe – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze ławki Gymrex treningowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich ławeczek Gymrex do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ ławka treningowa - regulowane oparcie - 100 kg gr-mg112 - 3 lata gwarancji marki Gymrex ☆

ławka treningowa - regulowane oparcie - 100 kg gr-mg112 - 3 lata gwarancji marki Gymrex Najniższa Cena Online

☆ ławka treningowa - regulowane oparcie - 100 kg gr-mg112 - 3 lata gwarancji marki Gymrex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: ławka treningowa - regulowane oparcie - 100 kg gr-mg112 - 3 lata gwarancji marki Gymrex
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Ławka treningowa od Gymrex to wszechstronna pomoc w treningu dla mięśni całej górnej części ciała. Dzięki opcjom regulacji i uchwytom do pompek wyściełana ławeczka treningowa jest wyśmienitym wsparciem do ćwiczeń, takich jak wyciskanie na ławce, wiosłowanie hantlami, przeciąganie się, przysiady lub pompki.

  Ławka do ćwiczeń pozwala skutecznie i delikatnie wzmocnić klatkę piersiową, ramiona, brzuch, triceps i biceps. Sprzęt jest nadzwyczajny dla początkujących i profesjonalistów i w każdej domowej siłowni!

  konstrukcja ławeczki do ćwiczeń klatki piersiowej gwarantuje Ci niewiarygodną dostatek treningu. Pozwala na zarówno początkującym, jak i nowoczesnym użytkownikom szybką budowę mięśni. Dzięki najróżniejszym kątom regulacji obfitego oparcia 305 x 868 mm (0-90°) ławka treningowa jest idealna do wielu ćwiczeń z zastosowaniem sztangi, hantli albo sztangielek.

  Podnóżki są nieprzeciętne do przysiadów w zróżnicowanych wariantach. Ciągła tapicerka siedziska i oparcia umożliwia wyśmienite dopasowanie do ciała oraz komfortowy trening. Przekłada się to na poprawne realizowanie ćwiczeń i uniemożliwia nieprawidłowym obciążeniom.

  Tapicerka ławki do ćwiczeń jest pokryta plastikiem, co czyni ją niezwykle higieniczną i łatwą do czyszczenia. Przeciwpoślizgowa warstwa uchwytów zapewnia przyczepność i pewne trzymanie nawet w trakcie intensywnych sesji.

  Dzięki wymiarom 395 x 385 mm siedzisko zagwarantuje wystarczającą przestrzeń do treningu. Przy maksymalnym udźwigu 100 kg ławka treningowa jest wyjątkowo niepodatna. Oprócz jednostajnej konstrukcji gwarantuje to wysokiej jakości stal.

  wykonano z niej ramę sprzętu. Dzięki zawartym w zestawie akcesoriom montażowym oraz szczegółowej instrukcji ławkę można szybko rozstawić i zastosować do efektywnego treningu całej górnej partii ciała.


☆ Ławka treningowa - 120 kg ☆

Ławka treningowa - 120 kg Najniższa Cena Online

☆ Ławka treningowa - 120 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Ławka treningowa - 120 kg
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Ławeczka do ćwiczeń firmy Gymrex to wysokiej jakości sprzęt do amatorskich treningów. Jest dedykowana do użytkowania domowego i dzięki swojej konstrukcji pozwala zaangażować rozmaite partie mięśni, a tym samym błyskawicznie uzyskać wymarzoną sylwetkę.

  Przyrząd cechuje się możliwością regulacji poszczególnych części, które wyprodukowano z solidnych materiałów. Odporność modelu GR-SI50 to zasługa wytrzymałej, stalowej ramy, na której opiera się jego budowa.

  W ten sposób osiągnięta została wielka nośność, pozwalająca korzystać ze sprzętu osobom ważącym do 120 kg. Uniwersalność ławki treningowej Gymrex wynika z faktu, iż poszczególne jej elementy można regulować.

  Siedzisko (4 pozycje ustawienia) da się odchylać w zakresie 0 – 40°, oparcie (10 pozycji ustawienia) w zakresie 0 – 90°, zaś wspornik nóg (5 pozycji ustawienia) pomiędzy 15 a 32 cm. Na skutek czego skonsolidujesz ławkę do najróżniejszego typu ćwiczeń fizycznych (np.

  brzuszki, ćwiczenia z hantlami itp.). Komfort podczas treningu ze sprzętem GR-SI50 został zapewniony przez miękkie, piankowe podkładki, a także gąbkę tapicerską o obszernej gęstości. Dzięki czemu wszystkie ćwiczenia odbywać będą się w poczuciu wygody.

  potężna, uniwersalna ławeczka do ćwiczeń to sprzęt asygnowany wyłącznie do wykorzystywania domowego. Perfekcyjnie radzi sobie z dużym obciążeniem i pozwala trenować przeróżne partie mięśni. Regulowane komponenty konstrukcji oraz najwyższej jakości materiały to zalety, które powodują,produkt firmy Gymrex jest wyborem genialnym.


☆ Gymrex Ławka treningowa do ćwiczenia pleców - 130 kg GR-BT 50 - 3 LATA GWARANCJI ☆

Gymrex Ławka treningowa do ćwiczenia pleców - 130 kg GR-BT 50 - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

☆ Gymrex Ławka treningowa do ćwiczenia pleców - 130 kg GR-BT 50 - 3 LATA GWARANCJI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex Ławka treningowa do ćwiczenia pleców - 130 kg GR-BT 50 - 3 LATA GWARANCJI
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Z ławką treningową marki Gymrex będziesz w stanie szybko wzmocnić mięśnie brzucha, a także pleców i uzyskać wymarzoną sylwetkę. Model GR-BT 50 wytworzono z myślą jednocześnie o profesjonalistach, jak i amatorach.

  Możliwość regulacji pozwala dostosować sprzęt treningowy do rodzaju ćwiczeń. Ustalisz m.in. Wysokość w 1 z 5 pozycji (59-66 cm) i kąt nachylenia oparcia/siedziska (22-28°). Blokadę nóg jeszcze możesz regulować.

  Zmienisz jej wysokość w zakresach 5-10,5 cm (trening pleców) i 0-10,5 cm (trening brzucha) oraz kąt nachylenia – 10-30° (trening pleców) i 28-90°(trening brzucha). Odporność na obciążenia do 130 kg wynika z wykorzystania materiałów wysokiej jakości.

  Ramę ławki treningowej wytworzono ze stali gwarantującej wysoką trwałość. Z kolei obicie ze skóry syntetycznej są mocne przystępne w czyszczeniu. Całość prosto złożysz i przechowasz. Zadbaj o swoją muskulaturę razem z ławką treningową marki Gymrex.

  dostosowywana oraz wielka trwałość bez dwóch zdań ułatwią realizowanie różnorodnych ćwiczeń na plecy i brzuch. Złóż zamówienie i przekonaj się sam!


☆ Ławka do ćwiczeń bicepsów - 220 kg marki Gymrex ☆

Ławka do ćwiczeń bicepsów - 220 kg marki Gymrex Najniższa Cena Online

☆ Ławka do ćwiczeń bicepsów - 220 kg marki Gymrex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Ławka do ćwiczeń bicepsów - 220 kg marki Gymrex
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Ławka do ćwiczeń bicepsów oferowana poprzez producenta Gymrex dedykowana jest do szerokiego wachlarzu treningów siłowych, skupiających się na ramionach. Urządzenie spełnia najwyższe standardy techniczne i estetyczne.

  dzięki czemu model GR-RC50 posłuży znakomicie do amatorskich ćwiczeń w domowym stosowania. Wygodę wykorzystywania ławki do ćwiczeń zagwarantuje dostosowywane siedzenie, wyposażone w możliwość ustawiania jego wysokości w zakresie 450 – 550 mm.

  rozmiary te normowane są także w sytuacji modlitewnika do treningu ramion, w przedziale 810 – 960 mm. Powyższe funkcje upraszczają przypasowanie oferowanego artykułu indywidualnie do wzrostu osoby trenującej, podnosząc tym samym wygodę korzystania z urządzenia.

  Komfort wykonywanych ćwiczeń powiększa dodatkowo komfortowy uchwyt na sztangę. Wytrzymała budowa osiągnięta została dzięki trwałej, stalowej ramie oraz wykonaniu ławki z wysokiej jakości tworzyw obiciowych na siedzisku i podłokietniku.

  przez to jest ona w stanie utrzymać maksymalną wagę użytkownika wynoszącą aż 120 kg. Antypoślizgowe plastikowe nóżki zapewniają dużą stabilność urządzenia, zapobiegając jego przemieszczaniu się, czy poruszaniu w czasie wykonywanych ćwiczeń.

  Ławka do ćwiczeń bicepsów firmy Gymrex doskonale spełnia swoją rolę w domowym korzystania każdej trenującej osoby. Model GR-RC50 cechuje się niebywałą trwałością i trosceą o najmniejsze szczegóły. Dzięki przeznaczeniu do szerokiej gamy ćwiczeń, skoncentrowanych na zróżnicowanych partiach ramion, oferowane urządzenie pozwala błyskawicznie i produktywnie osiągnąć wymarzoną sylwetkę.


☆ Gymrex ławka rzymska - regulowana - do 100 kg gr-mg109 - 3 lata gwarancji ☆

Gymrex ławka rzymska - regulowana - do 100 kg gr-mg109 - 3 lata gwarancji Najniższa Cena Online

☆ Gymrex ławka rzymska - regulowana - do 100 kg gr-mg109 - 3 lata gwarancji - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis ławeczki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex ławka rzymska - regulowana - do 100 kg gr-mg109 - 3 lata gwarancji
 • Segment produktowy: Ławeczki do ćwiczeń i treningu siłowego w warunkach domowych i klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ławeczki:

  Ławka rzymska od Gymrex, eksperta w dziedzinie sportu i zdrowia, to sprawna pomoc treningowa dla solidnych pleców i jędrnego brzucha. Ławeczka do ćwiczeń pleców może zrobić jednak o niemało więcej: w zależności od ćwiczeń wzmacniane są na dodatek nogi, ramiona i pośladki!

  Pracuj z własną masą ciała i grawitacją, aby uzyskać bezpieczny i funkcjonalny trening z szybkimi wynikami. Silne mięśnie pleców i brzucha są niezwykle ważne, by przeciwdziałać bólowi, który w dzisiejszych czasach często pojawia się podczas wielogodzinnego siedzenia w szkole, na uczelni, w biurze albo w domowym gabinecie.

  Ukierunkowany trening z własną masą ciała, np. Brzuszki, oferuje niewiarygodną dostatek ćwiczeń. Sprzęt pozwala na wydajny trening siłowy zarówno początkującym, jak i nowoczesnym użytkownikom. Ławeczkę rzymską adekwatnie zjednoczysz w ośmiu krokach do jednostkowej wielkości ciała dla osób o maksymalnej wadze 100 kg.

  Nogi są mocno zaczepione pod wspornikami o szerokości 19,5 cm, które wyściełano pianką. Kiedy wykonujesz produktywne dipy na dwóch tylnych uchwytach, robisz coś dla swych tricepsów, mięśni ramion i klatki piersiowej.

  Grube oparcie o rozmiarach 410 x 320 mm wytworzono z pianki polietylenowej (EPE). Pokryto ją wyszukanym i wytrzymałym tworzywem (PVC). Podobnie jak jednostajna budowa ze stali malowanej proszkowo materiał ten jest nie tylko wyjątkowo wytrzymały,głównie higieniczny i nietrudny w pielęgnacji.

  formuje to nadzwyczajne warunki do codziennego używania na siłowni. Na dodatek przeciwpoślizgowe nóżki zrównoważoną podstawę i bronią podłogę przed zarysowaniami. Dzięki dostarczonym akcesoriom montażowym oraz szczegółowej instrukcji ławka rzymska jest szybka do rozłożenia i gotowa do zastosowania.Podsumowanie, czyli jaka ławeczka treningowa Gymrex do ćwiczeń najlepsza?


Najlepsza ławeczka treningowa Gymrex do ćwiczeń w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza ławeczka treningowa Gymrex do ćwiczeń w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane ławki do ćwiczeń – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji ławeczek Gymrex do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych treningowych ławeczek wielofunkcyjnych do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka ławeczka treningowa Gymrex do ćwiczeń opinie i efekty,
 • dobre ławki Gymrex treningowe cena,
 • ranking ławeczek Gymrex do ćwiczeń,
 • ławeczka treningowa Gymrex do ćwiczeń jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o ławeczkach Gymrex do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o ławeczkach Gymrex do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o ławeczkach Gymrex do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka ławeczka treningowa Gymrex do ćwiczeń najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych ławeczkach Gymrex do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z ławkami treningowymi Gymrex do ćwiczenia mięśni, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie ławki Gymrex treningowe są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z ławkami treningowymi Gymrex do ćwiczenia mięśni zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach ławki Gymrex treningowe to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *