FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking koszulek sportowych X-Bionic. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Koszulki sportowe / Ranking koszulek sportowych X-Bionic


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych koszulek sportowych X-Bionic. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych koszulek sportowych X-Bionic,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych koszulek sportowych i do ćwiczeń fitness.

Jakie koszulki treningowe X-Bionic najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane koszulki treningowe X-Bionic, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking koszulek sportowych X-Bionic, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ X-bionic Koszulka męska the trick 4.0 run ☆

X-bionic Koszulka męska the trick 4.0 run Najniższa Cena Online

☆ X-bionic Koszulka męska the trick 4.0 run - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: X-bionic Koszulka męska the trick 4.0 run
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC THE TRICK 4.0 RUN podciąga bieganie na wyższy poziom. Zaawansowana kompozycja zapewni Ci inteligentną termoregulację, dzięki dwukrotnie większej powierzchni odprowadzania wilgoci. Koszulkę wyposażono w rewolucyjną kompresję strefową i opatentowany system 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® optymalizującą skuteczność dzięki lepszemu chłodzeniu, którego powierzchnia została zwiększona dwukrotnie w stosunku do innych modeli. System schładza ciało, gdy się pocisz, i ogrzewa, gdy jest Ci zimno. W przeciwieństwie do legendarnego systemu 3D Bionic Sphere®, złożoną strukturę 3D wewnętrznych i zewnętrznych kanałów powietrznych uzupełniają części w kształcie litery Y. To dodatkowo polepsza naturalną termodynamikę i stanowczo powiększa produktywność. Dzięki tym technologiom temperatura ciała utrzymana jest na poziomie adekwatnych 37°C, a mięśnie dostają wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek. Specjalna dzianina THE TRICK® wzdłuż kręgosłupa stymuluje efekt przegrania ciała, w konsekwencji czego mózg już na długo przed przed rozpoczęciem produkcji potu otrzymuje informację, iż może nastąpić przegrzanie. Daje to efekt taki, że wczesne pocenie wydajniejsze chłodzenie. Splot słoneczny, gdzie umiejscowione się ważne połączenia nerwowe odpowiadające za odczuwanie korzystnego samopoczucia, broniony jest specjalnymi kanałami AirComplex-Zone, które mają za zadanie zatrzymać ciepłe powietrze i i izolować je od zimna, zapobiegając wychłodzeniu. Koszulka znakomicie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które przez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry uniemożliwiają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza proponuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna tkanina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą precyzyjnością. Rozciągliwy strefa okolic barków zezwala na nieograniczony ruch i odpowiednią elastyczność w zależności od sylwetki uzyskiwanej podczas jazdy, co pozwala na pokonywanie kolejnych kilometrów bardziej komfortowo. Rękawy i dół koszulki dopracowane taśmą Aktiv-Bund gwarantują jej rewelacyjnie trzymanie bez ślizgania, a ergonomiczny fason IDEO-Waistband® utrzymuje bieliznę na właściwym miejscu. X-BIONIC THE TRICK 4.0 RUN to genialna koszulka biegowa, której walory doceni każdy, od początkującego do innowacyjnego. Dzięki dążeniu do utrzymania stałej temperatury ciała na poziomie 37°C spełni oczekiwania i zapewni pełen komfort w każdych warunkach o każdej porze.

☆ Koszulka męska X-BIONIC ENERGY ACCUMULATOR 4.0 ☆

Koszulka męska X-BIONIC ENERGY ACCUMULATOR 4.0 Najniższa Cena Online

☆ Koszulka męska X-BIONIC ENERGY ACCUMULATOR 4.0 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: Koszulka męska X-BIONIC ENERGY ACCUMULATOR 4.0
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC ENERGY ACCUMULATOR 4.0 to naszpikowana najnowszymi, inteligentnymi rozwiązaniami koszulka termoaktywna z długim rękawem i kolistym kołnierzykiem. Produkty z linii ENERGY ACCUMULATOR znamionuje wysoka kompresja i izolacja - są niezastąpione w trakcie uprawiania sportu w arcytrudnych warunkach i na arcytrudnie wysokim poziomie. Koszulkę wyposażono w bezprecedensową kompresję strefową i opatentowany system 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® optymalizującą wydajność dzięki udoskonalonemu chłodzeniu. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową przez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zapewnia intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Rękawy i dół koszulki doszlifowane taśmą Aktiv-Bund utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, zapewniając jej nieprzeciętnie trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach polepsza czas reakcji nerwowo-mięśniowej, zapewniając równowagę i stabilność ciała. Technika Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu zapewnia całkowitą izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, nawet podczas mocnego zgięcia. Koszulka znakomicie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które przez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry uniemożliwiają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza proponuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna tkanina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą dokładnością. Dzięki wykorzystaniu wielu technice temperatura ciała utrzymana jest na poziomie optymalnych 37°C, a mięśnie uzyskują wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek.

☆ Koszulka z półgolfem energy accumulator 4.0 patriot switzerland marki X-bionic ☆

Koszulka z półgolfem energy accumulator 4.0 patriot switzerland marki X-bionic Najniższa Cena Online

☆ Koszulka z półgolfem energy accumulator 4.0 patriot switzerland marki X-bionic - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: Koszulka z półgolfem energy accumulator 4.0 patriot switzerland marki X-bionic
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka z półgolfem X-BIONIC ENERGY ACCUMULATOR 4.0 PATRIOT SWITZERLAND to naszpikowana najnowszymi, inteligentnymi rozwiązaniami z najwyższej półki koszulka termoaktywna z długim rękawem i okrągłym, podwyższonym kołnierzykiem dla zawodników, wytwarzana w kolorystyce odcieni narodowych Szwajcarii. Produkty z linii ENERGY ACCUMULATOR PATRIOT cechuje wysoka kompresja i izolacja - są niezastąpione w trakcie uprawiania sportu w arcytrudnych warunkach i na arcytrudnie wysokim poziomie. Koszulkę wyekwipowano w rewolucyjną kompresję strefową, a także opatentowany system 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® optymalizującą efektywność dzięki ulepszonemu chłodzeniu. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową poprzez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zapewnia intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Rękawy i dół koszulki doszlifowane taśmą Aktiv-Bund utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, gwarantując jej wyśmienicie trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach poprawia czas reakcji nerwowo-mięśniowej, zapewniając równowagę i stabilność ciała. Technika Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu gwarantuje całkowitą izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, nawet w trakcie solidnego zgięcia. Koszulka nieprzeciętnie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które przez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry zapobiegają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza proponuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna tkanina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą starannością. Dzięki wykorzystaniu wielu technologii temperatura ciała utrzymana jest na poziomie słusznych 37°C, a mięśnie otrzymują wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek.

☆ Koszulka męska X-BIONIC APANI 4.0 MERINO ☆

Koszulka męska X-BIONIC APANI 4.0 MERINO Najniższa Cena Online

☆ Koszulka męska X-BIONIC APANI 4.0 MERINO - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: Koszulka męska X-BIONIC APANI 4.0 MERINO
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC APANI 4.0 MERINO to bielizna termoaktywna asygnowana tym, którzy cenią sobie naturalne materiały i ich cechy. Wełna merynosów saksońskich, z której wykonano koszulkę, pomaga zachować stosowną temperaturę ciała (chłodzi albo grzeje w zależności od zapotrzebowania) i jest materiałem szybkoschnącym, co w połączeniu z inteligentnymi rozwiązaniami, znanymi z produktów X-Bionic, formuje bieliznę rewelacyjną do uprawiania sportu w niskich temperaturach. Produkty z linii APANI charakteryzują się niska kompresją,spory zakres ruchów i niezwykle przyjemne, delikatne ciepło - są niezastąpione podczas uprawiania sportu w skrajnie niskich temperaturach. Koszulkę wyposażono w bezprecedensową kompresję strefową oraz opatentowany system 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® optymalizującą skuteczność dzięki lepszemu chłodzeniu. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową przez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zapewnia intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Rękawy i dół koszulki wykończone taśmą Aktiv-Bund utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, gwarantując jej wspaniale trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach ulepsza czas reakcji nerwowo-mięśniowej, gwarantując równowagę i stabilność ciała. Technika Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu zagwarantuje całkowitą izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, nawet w trakcie potężnego zgięcia. Koszulka nadzwyczajnie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które poprzez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry uniemożliwiają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza proponuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna dzianina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą skrupulatnością. Dzięki wykorzystaniu wielu technice temperatura ciała utrzymana jest na poziomie słusznych 37°C, a mięśnie dostają wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek.

☆ X-bionic Koszulka z półgolfem energy accumulator 4.0 patriot poland ☆

X-bionic Koszulka z półgolfem energy accumulator 4.0 patriot poland Najniższa Cena Online

☆ X-bionic Koszulka z półgolfem energy accumulator 4.0 patriot poland - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: X-bionic Koszulka z półgolfem energy accumulator 4.0 patriot poland
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka z półgolfem X-BIONIC ENERGY ACCUMULATOR 4.0 PATRIOT POLAND to naszpikowana najnowszymi, inteligentnymi rozwiązaniami z najwyższej półki koszulka termoaktywna z długim rękawem i okrągłym, podwyższonym kołnierzykiem dla zawodników, wykonana w kolorystyce barw narodowych Polski. Produkty z linii ENERGY ACCUMULATOR PATRIOT cechuje wysoka kompresja i izolacja - są niezastąpione w trakcie uprawiania sportu w skrajnych warunkach i na arcytrudnie wysokim poziomie. Koszulkę wyekwipowano w bezprecedensową kompresję strefową i zastrzeżony system 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® optymalizującą sprawność dzięki ulepszonemu chłodzeniu. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową przez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zagwarantuje intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Rękawy i dół koszulki dopracowane taśmą Aktiv-Bund utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, zapewniając jej rewelacyjnie trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach ulepsza czas reakcji nerwowo-mięśniowej, gwarantując równowagę i stabilność ciała. Technika Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu zapewnia całkowitą izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, nawet podczas mocnego zgięcia. Koszulka doskonale radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które poprzez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry uniemożliwiają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza oferuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna dzianina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą dokładnością. Dzięki wykorzystaniu wielu technice temperatura ciała utrzymana jest na poziomie stosownych 37°C, a mięśnie uzyskują wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek.

☆ X-bionic Koszulka męska apani 4.0 merino ☆

X-bionic Koszulka męska apani 4.0 merino Najniższa Cena Online

☆ X-bionic Koszulka męska apani 4.0 merino - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: X-bionic Koszulka męska apani 4.0 merino
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC APANI 4.0 MERINO to bielizna termoaktywna przeznaczona tym, którzy cenią sobie naturalne materiały i ich cechy. Wełna merynosów saksońskich, z której tworzono koszulkę, pomaga zachować optymalną temperaturę ciała (chłodzi lub grzeje w zależności od potrzeby) i jest materiałem szybkoschnącym, co w połączeniu z inteligentnymi rozwiązaniami, znanymi z produktów X-Bionic, kreuje bieliznę nieprzeciętną do uprawiania sportu w niskich temperaturach. Produkty z linii APANI znamionują się niska kompresją,szeroki zakres ruchów i stanowczo przyjemne, delikatne ciepło - są niezastąpione podczas uprawiania sportu w ekstremalnie niskich temperaturach. Koszulkę wyposażono w bezprecedensową kompresję strefową, a także opatentowany system 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® optymalizującą sprawność dzięki ulepszonemu chłodzeniu. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową przez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zagwarantuje intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Rękawy i dół koszulki wykończone taśmą Aktiv-Bund utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, zapewniając jej znakomicie trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach udoskonala czas reakcji nerwowo-mięśniowej, gwarantując równowagę i stabilność ciała. Technika Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu zagwarantuje całkowitą izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, nawet w trakcie mocnego zgięcia. Koszulka nadzwyczajnie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które poprzez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry uniemożliwiają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza oferuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna tkanina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą precyzyjnością. Dzięki wykorzystaniu wielu technice temperatura ciała utrzymana jest na poziomie stosownych 37°C, a mięśnie dostają wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek.

☆ Koszulka damska X-BIONIC APANI 4.0 MERINO ☆

Koszulka damska X-BIONIC APANI 4.0 MERINO Najniższa Cena Online

☆ Koszulka damska X-BIONIC APANI 4.0 MERINO - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: Koszulka damska X-BIONIC APANI 4.0 MERINO
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC APANI 4.0 MERINO to bielizna termoaktywna asygnowana tym, którzy cenią sobie naturalne materiały i ich właściwości. Wełna merynosów saksońskich, z której wyprodukowano koszulkę, pomaga zachować trafną temperaturę ciała (chłodzi albo grzeje w zależności od potrzeby) i jest materiałem szybkoschnącym, co w połączeniu z inteligentnymi rozwiązaniami, znanymi z produktów X-Bionic, wytwarza bieliznę idealną do uprawiania sportu w niskich temperaturach. Produkty z linii APANI charakteryzują się niska kompresją,pokaźny zakres ruchów i stanowczo przyjemne, delikatne ciepło - są niezastąpione podczas uprawiania sportu w skrajnie niskich temperaturach. Koszulkę zaopatrzono w bezprecedensową kompresję strefową i zastrzeżony system 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® optymalizującą efektywność dzięki ulepszonemu chłodzeniu. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową przez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zapewnia intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Rękawy i dół koszulki wykończone taśmą Aktiv-Bund utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, zapewniając jej nadzwyczajnie trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach polepsza czas reakcji nerwowo-mięśniowej, gwarantując równowagę i stabilność ciała. Technologia Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu zagwarantuje całkowitą izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, choćby w trakcie mocnego zgięcia. Koszulka nieprzeciętnie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które przez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry zapobiegają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza oferuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna tkanina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą skrupulatnością. Dzięki wykorzystaniu wielu technice temperatura ciała utrzymana jest na poziomie optymalnych 37°C, a mięśnie dostają wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek.

☆ Koszulka męska X-BIONIC INVENT 4.0 BIKE RACE ZIP ☆

Koszulka męska X-BIONIC INVENT 4.0 BIKE RACE ZIP Najniższa Cena Online

☆ Koszulka męska X-BIONIC INVENT 4.0 BIKE RACE ZIP - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: Koszulka męska X-BIONIC INVENT 4.0 BIKE RACE ZIP
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Poczuj przyjemność pokonywania rowerowych kilometrów z koszulką X-BIONIC INVENT 4.0 BIKE RACE ZIP. Superlekka i poręczna budowa zapewni Ci komfort i inteligentną termoregulację, przypasowaną do Twojego wysiłku. Legendarny zastrzeżony system 3D Bionic Sphere® ochładza, gdy się pocisz i ogrzewa, gdy jest zimno. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową poprzez ukierunkowane odparowanie. Rękawy i dół koszulki wykończone taśmą Aktiv-Bund i użyteczny krój IDEO-Waistband® utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, gwarantując jej nieprzeciętnie trzymanie bez ślizgania. Koszulka genialnie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które przez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry uniemożliwiają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza proponuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna dzianina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą skrupulatnością. Specjalnie profilowana stójka Dolphin Rider Neck zapobiega podrażnieniom w strefie karku. Z tyłu u dołu pleców znajdują się również kieszenie gwarantujące bezpieczne przechowywanie i szybki dostęp do przeróżnego typu akcesoriów koniecznych podczas jazdy. Pionowy kanał wentylacyjny Venus XT Rib rozszerza cyrkulację powietrza, a co za tym idzie powoduje szybsze odparowywanie potu ze skóry. Wyjątkowo wrażliwe na wychłodzenia okolice żeber i miednicy wyekwipowano w dodatkową izolację Kidney Ribs. Dzięki wykorzystaniu wielu technologii temperatura ciała utrzymana jest na poziomie adekwatnych 37°C, a mięśnie dostają wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek. Koszulka X-BIONIC INVENT 4.0 BIKE RACE ZIP to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które cenią niską kompresję, wysoka oddychalność i niezwykłą lekkość w trakcie letnich wypraw rowerowych.

☆ Koszulka damska X-BIONIC RADIACTOR 4.0 ☆

Koszulka damska X-BIONIC RADIACTOR 4.0 Najniższa Cena Online

☆ Koszulka damska X-BIONIC RADIACTOR 4.0 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: Koszulka damska X-BIONIC RADIACTOR 4.0
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC RADIACTOR 4.0 to lżejsza bielizna termoaktywna o niskiej kompresji i wysokiej izolacji wykorzystująca bezprecedensowy materiał XITANIT™, który gwarantuje skórze słuszny mikroklimat, maksymalne wsparcie podczas aktywności fizycznej oraz inteligentną regulację temperatury ciała. Produkty z linii RADIACTOR charakteryzuje średnia kompresja, lecz wysoka izolacja - są niezastąpione podczas uprawiania sportu w skrajnie niskich temperaturach. Koszulkę zaopatrzono w bezprecedensową kompresję strefową oraz opatentowany system 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® optymalizującą efektywność dzięki udoskonalonemu chłodzeniu. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową przez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zapewnia intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Rękawy i dół koszulki wykończone taśmą Aktiv-Bund utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, gwarantując jej perfekcyjnie trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach polepsza czas reakcji nerwowo-mięśniowej, gwarantując równowagę i stabilność ciała. Technika Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu zapewnia pełną izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, choćby podczas mocnego zgięcia. Koszulka nieprzeciętnie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które poprzez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry uniemożliwiają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza oferuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna tkanina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą dokładnością. Dzięki wykorzystaniu wielu technologii temperatura ciała utrzymana jest na poziomie optymalnych 37°C, a mięśnie otrzymują wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek.

☆ Koszulka męska invent 4.0 marki X-bionic ☆

Koszulka męska invent 4.0 marki X-bionic Najniższa Cena Online

☆ Koszulka męska invent 4.0 marki X-bionic - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: Koszulka męska invent 4.0 marki X-bionic
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC INVENT 4.0 to superlekka koszulka termoaktywna z długim rękawem i krągłym kołnierzykiem. Legendarny opatentowany system 3D Bionic Sphere® chłodzi, gdy się pocisz i ogrzewa podczas odpoczynku. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową poprzez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 gwarantuje intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Pionowy kanał wentylacyjny Venus XT Rib zwiększa cyrkulację powietrza, a co z tego wynika sprawia szybsze odparowywanie potu ze skóry. Rękawy i dół koszulki doszlifowane taśmą Aktiv-Bund i funkcjonalny fason IDEO-Waistband® utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, zapewniając jej idealnie trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach polepsza czas reakcji nerwowo-mięśniowej, zapewniając równowagę i stabilność ciała. Technika Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu zagwarantuje całkowitą izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, choćby podczas mocnego zgięcia. Koszulka znakomicie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które poprzez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry zapobiegają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza oferuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna tkanina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą starannością. Dzięki wykorzystaniu wielu technice temperatura ciała utrzymana jest na poziomie słusznych 37°C, a mięśnie dostają wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek. Koszulka z linii INVENT zmniejsza ryzyko przegrzania poprzez wykorzystanie procesu termoregulacji. X-BIONIC INVENT 4.0 może być noszona samodzielnie lub pod inną koszulką, aby zmaksymalizować efekt chłodzenia, zwiększając w ten sposób solidność i predysponując do poprawiania wyników.


Podobne zestawienia:


Najtańsze koszulki treningowe X-Bionic – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze koszulki treningowe X-Bionic, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich koszulek sportowych X-Bionic jest aktualizowany na bieżąco.

☆ X-bionic Koszulka damska invent 4.0 lt ☆

X-bionic Koszulka damska invent 4.0 lt Najniższa Cena Online

☆ X-bionic Koszulka damska invent 4.0 lt - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: X-bionic Koszulka damska invent 4.0 lt
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC INVENT 4.0 LT to superlekka koszulka termoaktywna z krótkim rękawkiem i kolistym kołnierzykiem. Legendarny zastrzeżony system 3D Bionic Sphere® chłodzi, gdy się pocisz i ogrzewa w trakcie odpoczynku. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową poprzez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zagwarantuje intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Rękawy i dół koszulki doszlifowane taśmą Aktiv-Bund i ergonomiczny fason IDEO-Waistband® utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, gwarantując jej wspaniale trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach polepsza czas reakcji nerwowo-mięśniowej, zapewniając równowagę i stabilność ciała. Koszulka znakomicie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które przez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry uniemożliwiają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza oferuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna dzianina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą skrupulatnością. Dzięki wykorzystaniu wielu technologii temperatura ciała utrzymana jest na poziomie stosownych 37°C, a mięśnie dostają wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek. Koszulka z linii INVENT ogranicza ryzyko przegrzania poprzez wykorzystanie cyklu termoregulacji. X-BIONIC INVENT 4.0 LT może być noszona samodzielnie albo pod inną koszulką, żeby zmaksymalizować efekt chłodzenia, zwiększając w ten sposób odporność i predysponując do poprawiania wyników.

☆ Koszulka męska invent 4.0 lt marki X-bionic ☆

Koszulka męska invent 4.0 lt marki X-bionic Najniższa Cena Online

☆ Koszulka męska invent 4.0 lt marki X-bionic - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: Koszulka męska invent 4.0 lt marki X-bionic
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC INVENT 4.0 LT to superlekka koszulka termoaktywna z krótkim rękawkiem i kolistym kołnierzykiem. Legendarny zastrzeżony system 3D Bionic Sphere® chłodzi, gdy się pocisz i ogrzewa podczas odpoczynku. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową przez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zapewnia intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Pionowy kanał wentylacyjny Venus XT Rib powiększa cyrkulację powietrza, a co za tym idzie sprawia szybsze odparowywanie potu ze skóry. Rękawy i dół koszulki doszlifowane taśmą Aktiv-Bund i funkcjonalny fason IDEO-Waistband® utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, gwarantując jej wspaniale trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach polepsza czas reakcji nerwowo-mięśniowej, gwarantując równowagę i stabilność ciała. Koszulka perfekcyjnie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które przez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry zapobiegają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza oferuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna dzianina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą starannością. Dzięki wykorzystaniu wielu technologii temperatura ciała utrzymana jest na poziomie adekwatnych 37°C, a mięśnie uzyskują wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek. Koszulka z linii INVENT zmniejsza ryzyko przegrzania przez wykorzystanie procesu termoregulacji. X-BIONIC INVENT 4.0 LT może być noszona samodzielnie lub pod inną koszulką, żeby zmaksymalizować efekt chłodzenia, rozszerzając w ten sposób odporność i predysponując do ulepszania wyników.

☆ Koszulka męska invent 4.0 marki X-bionic ☆

Koszulka męska invent 4.0 marki X-bionic Najniższa Cena Online

☆ Koszulka męska invent 4.0 marki X-bionic - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: Koszulka męska invent 4.0 marki X-bionic
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC INVENT 4.0 to superlekka koszulka termoaktywna z długim rękawem i krągłym kołnierzykiem. Legendarny zastrzeżony system 3D Bionic Sphere® chłodzi, gdy się pocisz i ogrzewa w trakcie odpoczynku. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową poprzez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zapewnia intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Pionowy kanał wentylacyjny Venus XT Rib powiększa cyrkulację powietrza, a co z tego wynika sprawia szybsze odparowywanie potu ze skóry. Rękawy i dół koszulki dopracowane taśmą Aktiv-Bund i praktyczny krój IDEO-Waistband® utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, gwarantując jej wyśmienicie trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach ulepsza czas reakcji nerwowo-mięśniowej, zapewniając równowagę i stabilność ciała. Technika Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu zapewnia pełną izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, choćby w trakcie konkretnego zgięcia. Koszulka genialnie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które przez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry zapobiegają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza proponuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna tkanina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą starannością. Dzięki wykorzystaniu wielu technologii temperatura ciała utrzymana jest na poziomie trafnych 37°C, a mięśnie uzyskują wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek. Koszulka z linii INVENT ogranicza ryzyko przegrzania poprzez wykorzystanie cyklu termoregulacji. X-BIONIC INVENT 4.0 może być noszona samodzielnie lub pod inną koszulką, aby zmaksymalizować efekt chłodzenia, zwiększając w ten sposób wytrzymałość i predysponując do ulepszania wyników.

☆ X-bionic Koszulka damska invent 4.0 ☆

X-bionic Koszulka damska invent 4.0 Najniższa Cena Online

☆ X-bionic Koszulka damska invent 4.0 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: X-bionic Koszulka damska invent 4.0
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC INVENT 4.0 to superlekka koszulka termoaktywna z długim rękawem i kolistym kołnierzykiem. Legendarny zastrzeżony system 3D Bionic Sphere® chłodzi, gdy się pocisz i ogrzewa w trakcie odpoczynku. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową poprzez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zapewnia intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Rękawy i dół koszulki dopracowane taśmą Aktiv-Bund i funkcjonalny fason IDEO-Waistband® utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, gwarantując jej znakomicie trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach poprawia czas reakcji nerwowo-mięśniowej, zapewniając równowagę i stabilność ciała. Technologia Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu zapewnia pełną izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, nawet w trakcie solidnego zgięcia. Koszulka idealnie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które przez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry uniemożliwiają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza oferuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna dzianina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą precyzyjnością. Dzięki wykorzystaniu wielu technologii temperatura ciała utrzymana jest na poziomie słusznych 37°C, a mięśnie otrzymują wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek. Koszulka z linii INVENT zniża ryzyko przegrzania przez użycie cyklu termoregulacji. X-BIONIC INVENT 4.0 może być noszona samodzielnie lub pod inną koszulką, by zmaksymalizować efekt chłodzenia, zwiększając w ten sposób trwałość i predysponując do udoskonalania wyników.

☆ Koszulka damska invent 4.0 marki X-bionic ☆

Koszulka damska invent 4.0 marki X-bionic Najniższa Cena Online

☆ Koszulka damska invent 4.0 marki X-bionic - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: Koszulka damska invent 4.0 marki X-bionic
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC INVENT 4.0 to superlekka koszulka termoaktywna z długim rękawem i kolistym kołnierzykiem. Legendarny opatentowany system 3D Bionic Sphere® chłodzi, gdy się pocisz i ogrzewa podczas odpoczynku. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową poprzez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zapewnia intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Rękawy i dół koszulki doszlifowane taśmą Aktiv-Bund i funkcjonalny fason IDEO-Waistband® utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, gwarantując jej rewelacyjnie trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach polepsza czas reakcji nerwowo-mięśniowej, gwarantując równowagę i stabilność ciała. Technika Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu zapewnia pełną izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, nawet podczas potężnego zgięcia. Koszulka znakomicie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które poprzez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry zapobiegają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza oferuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna dzianina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą dokładnością. Dzięki wykorzystaniu wielu technologii temperatura ciała utrzymana jest na poziomie adekwatnych 37°C, a mięśnie dostają wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek. Koszulka z linii INVENT zniża ryzyko przegrzania poprzez wykorzystanie cyklu termoregulacji. X-BIONIC INVENT 4.0 może być noszona samodzielnie lub pod inną koszulką, by zmaksymalizować efekt chłodzenia, rozszerzając w ten sposób solidność i predysponując do poprawiania wyników.


Podsumowanie, czyli jaka treningowa koszulka sportowa X-Bionic najlepsza?


Najlepsze koszulki treningowe X-Bionic w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze koszulki treningowe X-Bionic w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane koszulki sportowe – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych koszulek sportowych X-Bionic nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych treningowych koszulek sportowych i do ćwiczeń fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaka treningowa koszulka sportowa X-Bionic opinie,
 • dobre koszulki treningowe X-Bionic cena,
 • ranking koszulek sportowych X-Bionic,
 • treningowa koszulka sportowa X-Bionic jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o koszulkach sportowych X-Bionic

#1 Gdzie szukać opinii o koszulkach sportowych X-Bionic?

Aktualnie zaprezentowane informacje o koszulkach sportowych X-Bionic odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka treningowa koszulka sportowa X-Bionic najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych koszulkach sportowych X-Bionic warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z sportowymi koszulkami i t-shirtami treningowymi X-Bionic, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie koszulki treningowe X-Bionic są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z sportowymi koszulkami i t-shirtami treningowymi X-Bionic zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach koszulki treningowe X-Bionic to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *