FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking koszulek sportowych do 450 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Koszulki sportowe / Ranking koszulek sportowych do 450 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych koszulek sportowych do 450 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych koszulek sportowych do 450 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych koszulek sportowych i do ćwiczeń fitness.

Jakie koszulki treningowe do 450 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane koszulki treningowe do 450 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking koszulek sportowych do 450 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Koszulka męska invent 4.0 marki X-bionic ☆

Koszulka męska invent 4.0 marki X-bionic Najniższa Cena Online

☆ Koszulka męska invent 4.0 marki X-bionic - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: Koszulka męska invent 4.0 marki X-bionic
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC INVENT 4.0 to superlekka koszulka termoaktywna z długim rękawem i okrągłym kołnierzykiem. Legendarny zastrzeżony system 3D Bionic Sphere® chłodzi, gdy się pocisz i ogrzewa w trakcie odpoczynku. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową poprzez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zagwarantuje intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Pionowy kanał wentylacyjny Venus XT Rib rozszerza cyrkulację powietrza, a co z tego wynika powoduje szybsze odparowywanie potu ze skóry. Rękawy i dół koszulki doszlifowane taśmą Aktiv-Bund i funkcjonalny fason IDEO-Waistband® utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, zapewniając jej nieprzeciętnie trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach poprawia czas reakcji nerwowo-mięśniowej, zapewniając równowagę i stabilność ciała. Technologia Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu zapewnia pełną izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, nawet podczas mocnego zgięcia. Koszulka nieprzeciętnie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które przez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry zapobiegają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza proponuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna tkanina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą precyzyjnością. Dzięki wykorzystaniu wielu technice temperatura ciała utrzymana jest na poziomie słusznych 37°C, a mięśnie uzyskują wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek. Koszulka z linii INVENT zmniejsza ryzyko przegrzania poprzez zastosowanie cyklu termoregulacji. X-BIONIC INVENT 4.0 może być noszona samodzielnie lub pod inną koszulką, by zmaksymalizować efekt chłodzenia, powiększając w ten sposób trwałość i predysponując do poprawiania wyników.

☆ Assos Koszulka rowerowa mille gt c2 ☆

Assos Koszulka rowerowa mille gt c2 Najniższa Cena Online

☆ Assos Koszulka rowerowa mille gt c2 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Assos
 • Nazwa produktu: Assos Koszulka rowerowa mille gt c2
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka rowerowa ASSOS MILLE GT C2 to innowacyjna koszulka rowerowa o wyjątkowo wszechstronnym zaimplementowaniu. Na uwagę zasługuje jej klasyczny fason i absolutny minimalizm konstrukcyjny. Koszulka stanie na wysokości zadania równocześnie w trakcie treningów, startu w zawodach czy niezobowiązującej przejażdżki w gronie znajomych. Wykonana z lekkiego i w pełni termoaktywnego materiału BIG DUAL Tex wydajnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i szybko wysycha. Odznacza się także bakteriostatycznymi właściwościami. Hamuje tym samym rozwój bakterii i zapobiega pojawianiu się przykrych zapachów. Pozbawione pionowych przeszyć reglanowe rękawki zapewniają dużą swobodę i nie wywołują przykrych podrażnień. Koszulka jest przy tym szczególnie wygodna i nie ogranicza ruchu w żadnej płaszczyźnie. Zamek na całej jej długości pomaga łatwiej kontrolować temperaturę organizmu i wydajnie zapobiega niepożądanemu przegrzaniu. Wyposażona w trzy pojemne kieszenie bez problemu pomieści wszystkie niezbędne drobiazgi. Dzięki kieszeniom skonstruowanym zgodnie z koncepcją Triple Ramp ich zawartość jest zawsze bezpieczna bez względu na warunki jazdy. CLIMACODE 1/3

☆ X-bionic Koszulka damska invent 4.0 ☆

X-bionic Koszulka damska invent 4.0 Najniższa Cena Online

☆ X-bionic Koszulka damska invent 4.0 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: X-bionic Koszulka damska invent 4.0
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC INVENT 4.0 to superlekka koszulka termoaktywna z długim rękawem i krągłym kołnierzykiem. Legendarny opatentowany system 3D Bionic Sphere® chłodzi, gdy się pocisz i ogrzewa w trakcie odpoczynku. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową poprzez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 gwarantuje intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Rękawy i dół koszulki doszlifowane taśmą Aktiv-Bund i użyteczny krój IDEO-Waistband® utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, zapewniając jej wyśmienicie trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach ulepsza czas reakcji nerwowo-mięśniowej, zapewniając równowagę i stabilność ciała. Technologia Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu gwarantuje całkowitą izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, nawet podczas konkretnego zgięcia. Koszulka wspaniale radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które przez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry zapobiegają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza proponuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna dzianina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą skrupulatnością. Dzięki wykorzystaniu wielu technologii temperatura ciała utrzymana jest na poziomie optymalnych 37°C, a mięśnie uzyskują wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek. Koszulka z linii INVENT obniża ryzyko przegrzania przez wykorzystanie procesu termoregulacji. X-BIONIC INVENT 4.0 może być noszona samodzielnie albo pod inną koszulką, by zmaksymalizować efekt chłodzenia, powiększając w ten sposób wytrzymałość i predysponując do polepszania wyników.

☆ Koszulka damska invent 4.0 marki X-bionic ☆

Koszulka damska invent 4.0 marki X-bionic Najniższa Cena Online

☆ Koszulka damska invent 4.0 marki X-bionic - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: X-Bionic
 • Nazwa produktu: Koszulka damska invent 4.0 marki X-bionic
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka X-BIONIC INVENT 4.0 to superlekka koszulka termoaktywna z długim rękawem i krągłym kołnierzykiem. Legendarny opatentowany system 3D Bionic Sphere® chłodzi, gdy się pocisz i ogrzewa podczas odpoczynku. System Sweat Traps® wychwytuje pot i wspiera równowagę temperaturową przez ukierunkowane odparowanie. System kanalików AIR-CONDITIONING CHANNEL® 4.0 zagwarantuje intensywną wentylację ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Rękawy i dół koszulki doszlifowane taśmą Aktiv-Bund i poręczny krój IDEO-Waistband® utrzymują bieliznę na właściwym miejscu, zapewniając jej idealnie trzymanie bez ślizgania. Prążkowana struktura na ramionach ulepsza czas reakcji nerwowo-mięśniowej, zapewniając równowagę i stabilność ciała. Technika Expansion Ribs® umiejscowiona w łokciach działająca na zasadzie akordeonu zapewnia pełną izolację od chłodu tej newralgicznej części ciała, nawet w trakcie konkretnego zgięcia. Koszulka genialnie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami dzięki włóknom SKIN NODOR®, które poprzez uwalnianie jonów neutralnych dla skóry zapobiegają namnażaniu się bakterii. Nowa generacja produktów X-BIONIC 4.0 jako pierwsza proponuje ultra-wysoką jakość Retina® - wyjątkowo szczelna tkanina, w której termoregulujące strefy mogą działać z najwyższą dokładnością. Dzięki wykorzystaniu wielu technice temperatura ciała utrzymana jest na poziomie adekwatnych 37°C, a mięśnie otrzymują wsparcie i są gotowe na ponadludzki wysiłek. Koszulka z linii INVENT ogranicza ryzyko przegrzania poprzez zastosowanie cyklu termoregulacji. X-BIONIC INVENT 4.0 może być noszona samodzielnie lub pod inną koszulką, żeby zmaksymalizować efekt chłodzenia, powiększając w ten sposób solidność i predysponując do polepszania wyników.

☆ Koszulka Rab Cindercrino Zip Tee Orion Blue XL ☆

Koszulka Rab Cindercrino Zip Tee Orion Blue XL Najniższa Cena Online

☆ Koszulka Rab Cindercrino Zip Tee Orion Blue XL - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rab_
 • Nazwa produktu: Koszulka Rab Cindercrino Zip Tee Orion Blue XL
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Lekka, zapinana do połowy koszulka rowerowa z dostosowaną do ciała konstrukcją i syntetycznym materiałem merino, żeby zoptymalizować komfort. Niepodatny na zapachy, prędko odprowadzający wilgoć i szybkoschnący, ma swobodny krój i tylną kieszeń do przechowywania koniecznych rzeczy pod ręką. Koszulka Rab Cindercrino Zip Tee pokaźne właściwości: Syncrino™ 125 Mieszanka Merino/Poliester (125gsm) Single jersey Motiv™ Aero z subtelną strukturą siateczki (85gsm) z obróbką zapachową dostosowanie tkaniny w systemie Body Maping w celu ulepszonej regulacji temperatury ciała Zoptymalizowane do jazdy na rowerze dla uzyskiwania wyższych osiągów i komfortu Lekki, głęboki zamek błyskawiczny YKK® na środku z przodu dla udoskonalonej wentylacji Bezszwowa zewnętrzna krawędź rękawa dla obszerniejszego komfortu zapinana na zamek boczna kieszeń lędźwiowa YKK® do przechowywania Obniżona tylna lamówka z markowym silikonowym ściągaczem pomaga utrzymać koszulkę na miejscu w trakcie jazdy Materiał główny: 53% poliester, 47% wełna merino. Drugi: 100% poliester (56% z recyklingu) dobranie: Slim Środkowa długość tyłu (wymiar M): 74 cm/29.1 cala

☆ Rab_ Koszulka rab cinder jersey sahara xl ☆

Rab_ Koszulka rab cinder jersey sahara xl Najniższa Cena Online

☆ Rab_ Koszulka rab cinder jersey sahara xl - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rab_
 • Nazwa produktu: Rab_ Koszulka rab cinder jersey sahara xl
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Ta opływowa i lekka, dobrana koszulka z zamkiem na całej długości jest wytwarzana z materiałów dobranych do ciała, aby zmaksymalizować jej prędkie odprowadzanie wilgoci. Ma 3dostępne tylne kieszenie, obniżony dół z silikonowym ściągaczem i laserowo wycięte otwory wentylacyjne pod pachami. Koszulka Rab Cinder Jersey widoczne parametry: Motiv™ (102g/m²) z technologią przędzy S.Café® Single jersey Motiv™ Aero z subtelną strukturą siateczki (85gsm) dostosowanie dzianiny w systemie Body Maping w celu lepszej regulacji temperatury ciała Zoptymalizowane do jazdy na rowerze dla uzyskiwania wyższych osiągów i komfortu Lekki zamek YKK® na całej długości z przodu na środku dla ulepszonej wentylacji i dostosowania Bezszwowa zewnętrzna krawędź rękawa dla obszerniejszego komfortu Centralna, mieszkowa kieszeń lędźwiowa spinana na zamek YKK® do przechowywania 2 mieszkowe kieszenie boczne dla nietrudnego dostępu Obniżona lamówka z markowym silikonowym ściągaczem pomaga utrzymać koszulkę na miejscu w trakcie jazdy laserowo wycięte otwory wentylacyjne na panelach pod pachami Materiał główny: 55% poliester z recyklingu, 45% poliester. Drugi: 100% poliester (56% z recyklingu) przypasowanie: Slim Środkowa długość tyłu (rozmiar M): 74 cm/29.1 cala

☆ Rab_ Koszulka rab cindercrino zip tee wmns purple sage 14 ☆

Rab_ Koszulka rab cindercrino zip tee wmns purple sage 14 Najniższa Cena Online

☆ Rab_ Koszulka rab cindercrino zip tee wmns purple sage 14 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rab_
 • Nazwa produktu: Rab_ Koszulka rab cindercrino zip tee wmns purple sage 14
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Lekka, spinana do połowy koszulka rowerowa z przypasowaną do ciała konstrukcją i syntetycznym materiałem merino, aby zoptymalizować komfort. Wytrzymały na zapachy, ekspresowo odprowadzający wilgoć i szybkoschnący, ma luźny fason i tylną kieszeń na potrzebne rzeczy pod ręką. Koszulka Rab Cindercrino Zip Tee Wmns wyraźne właściwości: Syncrino™ 125 Mieszanka Merino/Poliester (125gsm) Single jersey Motiv™ Aero z subtelną strukturą siateczki (85gsm) z obróbką zapachową wyprodukowana w technologii BodyMaping w celu udoskonalonej regulacji temperatury ciała Zoptymalizowana do jazdy na rowerze dla uzyskiwania wyższych osiągów i komfortu Lekki, głęboki zamek błyskawiczny YKK® na środku z przodu dla udoskonalonej wentylacji Bezszwowa zewnętrzna krawędź rękawa dla obszerniejszego komfortu zapinana na zamek boczna kieszeń lędźwiowa YKK® do przechowywania Obniżona tylna krawędź z markowym silikonowym ściągaczem pomaga utrzymać koszulkę na miejscu podczas jazdy Materiał główny: 53% poliester, 47% wełna merino. Drugi: 100% poliester (56% z recyklingu) dobranie: Slim Środkowa długość tyłu (wymiar 10): 64.5 cm/25.4 cala

☆ Rab_ Koszulka rab cinder jersey wmns orion blue 14 ☆

Rab_ Koszulka rab cinder jersey wmns orion blue 14 Najniższa Cena Online

☆ Rab_ Koszulka rab cinder jersey wmns orion blue 14 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rab_
 • Nazwa produktu: Rab_ Koszulka rab cinder jersey wmns orion blue 14
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Ta opływowa i lekka, dobrana koszulka z zamkiem na całej długości jest wytwarzana z materiałów przypasowanych do ciała, by zmaksymalizować jej szybkie odprowadzanie wilgoci. Ma 3dostępne tylne kieszenie, obniżony dół z silikonowym ściągaczem i laserowo wycięte otwory wentylacyjne pod pachami. Koszulka Rab Cinder Jersey Wmns pokaźne parametry: Motiv™ (102g/m²) z technologią przędzy S.Café® Single jersey Motiv™ Aero z subtelną strukturą siateczki (85gsm) z obróbką zapachową wyprodukowana w technologii BodyMaping w celu lepszej regulacji temperatury ciała Zoptymalizowana do jazdy na rowerze dla uzyskiwania wyższych osiągów i komfortu Lekki zamek YKK® na całej długości na środku z przodu dla udoskonalonej wentylacji i dopasowania Bezszwowa zewnętrzna krawędź rękawa dla większego komfortu Centralna, mieszkowa kieszeń lędźwiowa zapinana na zamek YKK® do przechowywania 2 mieszkowe kieszenie boczne dla przystępnego dostępu Obniżona lamówka z markowym silikonowym ściągaczem pomaga utrzymać koszulkę na miejscu w trakcie jazdy laserowo wycięte otwory wentylacyjne na panelach pod pachami Materiał główny: 55% poliester z recyklingu, 45% poliester. Drugi: 100% poliester (56% z recyklingu) przypasowanie: Slim Środkowa długość tyłu (rozmiar 10): 65 cm/25,5 cala

☆ Koszulka rab cindercrino zip tee light khaki s marki Rab_ ☆

Koszulka rab cindercrino zip tee light khaki s marki Rab_ Najniższa Cena Online

☆ Koszulka rab cindercrino zip tee light khaki s marki Rab_ - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rab_
 • Nazwa produktu: Koszulka rab cindercrino zip tee light khaki s marki Rab_
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Lekka, zapinana do połowy koszulka rowerowa z dopasowaną do ciała konstrukcją i plastikowym materiałem merino, żeby zoptymalizować komfort. Odporny na zapachy, prędko odprowadzający wilgoć i szybkoschnący, ma luźny fason i tylną kieszeń do przechowywania potrzebnych rzeczy pod ręką. Koszulka Rab Cindercrino Zip Tee znaczne właściwości: Syncrino™ 125 Mieszanka Merino/Poliester (125gsm) Single jersey Motiv™ Aero z subtelną strukturą siateczki (85gsm) z obróbką zapachową przypasowanie tkaniny w systemie Body Maping w celu ulepszonej regulacji temperatury ciała Zoptymalizowane do jazdy na rowerze dla uzyskiwania wyższych osiągów i komfortu Lekki, głęboki suwak YKK® na środku z przodu dla ulepszonej wentylacji Bezszwowa zewnętrzna krawędź rękawa dla większego komfortu spinana na zamek boczna kieszeń lędźwiowa YKK® do przechowywania Obniżona tylna lamówka z markowym silikonowym ściągaczem pomaga utrzymać koszulkę na miejscu w trakcie jazdy Materiał główny: 53% poliester, 47% wełna merino. Drugi: 100% poliester (56% z recyklingu) dopasowanie: Slim Środkowa długość tyłu (wymiar M): 74 cm/29.1 cala

☆ Koszulka rab cinder jersey wmns red grapefruit 12 marki Rab_ ☆

Koszulka rab cinder jersey wmns red grapefruit 12 marki Rab_ Najniższa Cena Online

☆ Koszulka rab cinder jersey wmns red grapefruit 12 marki Rab_ - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rab_
 • Nazwa produktu: Koszulka rab cinder jersey wmns red grapefruit 12 marki Rab_
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Ta opływowa i lekka, dobrana koszulka z zamkiem na całej długości jest wytwarzana z materiałów dobranych do ciała, by zmaksymalizować jej szybkie odprowadzanie wilgoci. Ma 3przystępne tylne kieszenie, obniżony dół z silikonowym ściągaczem i laserowo wycięte otwory wentylacyjne pod pachami. Koszulka Rab Cinder Jersey Wmns pokaźne właściwości: Motiv™ (102g/m²) z technologią przędzy S.Café® Single jersey Motiv™ Aero z subtelną strukturą siateczki (85gsm) z obróbką zapachową wyprodukowana w technologii BodyMaping w celu udoskonalonej regulacji temperatury ciała Zoptymalizowana do jazdy na rowerze dla uzyskiwania wyższych osiągów i komfortu Lekki zamek YKK® na całej długości na środku z przodu dla ulepszonej wentylacji i dopasowania Bezszwowa zewnętrzna krawędź rękawa dla większego komfortu Centralna, mieszkowa kieszeń lędźwiowa spinana na zamek YKK® do przechowywania 2 mieszkowe kieszenie boczne dla łatwego dostępu Obniżona lamówka z markowym silikonowym ściągaczem pomaga utrzymać koszulkę na miejscu w trakcie jazdy laserowo wycięte otwory wentylacyjne na panelach pod pachami Materiał główny: 55% poliester z recyklingu, 45% poliester. Drugi: 100% poliester (56% z recyklingu) dopasowanie: Slim Środkowa długość tyłu (wymiar 10): 65 cm/25,5 cala


Podobne zestawienia:


Najtańsze koszulki treningowe do 450 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze koszulki treningowe do 450 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich koszulek sportowych do 450 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Assos Koszulka rowerowa mille gt c2 ☆

Assos Koszulka rowerowa mille gt c2 Najniższa Cena Online

☆ Assos Koszulka rowerowa mille gt c2 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Assos
 • Nazwa produktu: Assos Koszulka rowerowa mille gt c2
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Koszulka rowerowa ASSOS MILLE GT C2 to progresywna koszulka rowerowa o wyjątkowo wszechstronnym zaimplementowaniu. Na uwagę zasługuje jej tradycyjny fason i absolutny minimalizm konstrukcyjny. Koszulka sprawdzi się zarówno w trakcie treningów, startu w zawodach czy niezobowiązującej przejażdżki w gronie znajomych. Wytworzona z lekkiego i w pełni termoaktywnego materiału BIG DUAL Tex skutecznie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i szybko wysycha. Odznacza się także bakteriostatycznymi właściwościami. Hamuje tym samym rozwój bakterii i uniemożliwia pojawianiu się przykrych zapachów. Pozbawione pionowych przeszyć reglanowe rękawki zapewniają dużą swobodę i nie wywołują przykrych podrażnień. Koszulka jest przy tym nad wyraz wygodna i nie ogranicza ruchu w żadnej płaszczyźnie. Zamek na całej jej długości pomaga łatwiej kontrolować temperaturę organizmu i sprawnie zapobiega niechcianemu przegrzaniu. Wyekwipowana w trzy pojemne kieszenie bezproblemowo pomieści wszystkie potrzebne drobiazgi. Dzięki kieszeniom skonstruowanym zgodnie z koncepcją Triple Ramp ich zawartość jest za każdym razem bezpieczna bez względu na warunki jazdy. CLIMACODE 1/3

☆ Koszulka Rab Cindercrino Zip Tee Orion Blue XL ☆

Koszulka Rab Cindercrino Zip Tee Orion Blue XL Najniższa Cena Online

☆ Koszulka Rab Cindercrino Zip Tee Orion Blue XL - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rab_
 • Nazwa produktu: Koszulka Rab Cindercrino Zip Tee Orion Blue XL
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Lekka, spinana do połowy koszulka rowerowa z przypasowaną do ciała konstrukcją i plastikowym materiałem merino, aby zoptymalizować komfort. Oporny na zapachy, szybko odprowadzający wilgoć i szybkoschnący, ma swobodny fason i tylną kieszeń do przechowywania koniecznych rzeczy pod ręką. Koszulka Rab Cindercrino Zip Tee znaczne atrybuty: Syncrino™ 125 Mieszanka Merino/Poliester (125gsm) Single jersey Motiv™ Aero z subtelną strukturą siateczki (85gsm) z obróbką zapachową przypasowanie tkaniny w systemie Body Maping w celu ulepszonej regulacji temperatury ciała Zoptymalizowane do jazdy na rowerze dla uzyskiwania wyższych osiągów i komfortu Lekki, głęboki zamek YKK® na środku z przodu dla udoskonalonej wentylacji Bezszwowa zewnętrzna krawędź rękawa dla obszerniejszego komfortu zapinana na zamek boczna kieszeń lędźwiowa YKK® do przechowywania Obniżona tylna lamówka z markowym silikonowym ściągaczem pomaga utrzymać koszulkę na miejscu w trakcie jazdy Materiał główny: 53% poliester, 47% wełna merino. Drugi: 100% poliester (56% z recyklingu) dostosowanie: Slim Środkowa długość tyłu (rozmiar M): 74 cm/29.1 cala

☆ Rab_ Koszulka rab cinder jersey sahara xl ☆

Rab_ Koszulka rab cinder jersey sahara xl Najniższa Cena Online

☆ Rab_ Koszulka rab cinder jersey sahara xl - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rab_
 • Nazwa produktu: Rab_ Koszulka rab cinder jersey sahara xl
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Ta opływowa i lekka, dostosowana koszulka z zamkiem na całej długości jest wykonana z materiałów dobranych do ciała, by zmaksymalizować jej prędkie odprowadzanie wilgoci. Posiada 3przystępne tylne kieszenie, obniżony dół z silikonowym ściągaczem i laserowo wycięte otwory wentylacyjne pod pachami. Koszulka Rab Cinder Jersey wyraźne właściwości: Motiv™ (102g/m²) z technologią przędzy S.Café® Single jersey Motiv™ Aero z subtelną strukturą siateczki (85gsm) dostosowanie dzianiny w systemie Body Maping w celu udoskonalonej regulacji temperatury ciała Zoptymalizowane do jazdy na rowerze dla uzyskiwania wyższych osiągów i komfortu Lekki zamek YKK® na całej długości z przodu na środku dla udoskonalonej wentylacji i dopasowania Bezszwowa zewnętrzna krawędź rękawa dla pokaźniejszego komfortu Centralna, mieszkowa kieszeń lędźwiowa zapinana na zamek YKK® do przechowywania 2 mieszkowe kieszenie boczne dla przystępnego dostępu Obniżona lamówka z markowym silikonowym ściągaczem pomaga utrzymać koszulkę na miejscu podczas jazdy laserowo wycięte otwory wentylacyjne na panelach pod pachami Materiał główny: 55% poliester z recyklingu, 45% poliester. Drugi: 100% poliester (56% z recyklingu) dopasowanie: Slim Środkowa długość tyłu (rozmiar M): 74 cm/29.1 cala

☆ Rab_ Koszulka rab cindercrino zip tee wmns purple sage 14 ☆

Rab_ Koszulka rab cindercrino zip tee wmns purple sage 14 Najniższa Cena Online

☆ Rab_ Koszulka rab cindercrino zip tee wmns purple sage 14 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rab_
 • Nazwa produktu: Rab_ Koszulka rab cindercrino zip tee wmns purple sage 14
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Lekka, zapinana do połowy koszulka rowerowa z dobraną do ciała konstrukcją i plastikowym materiałem merino, aby zoptymalizować komfort. Niepodatny na zapachy, momentalnie odprowadzający wilgoć i szybkoschnący, ma swobodny fason i tylną kieszeń na konieczne rzeczy pod ręką. Koszulka Rab Cindercrino Zip Tee Wmns istotne atrybuty: Syncrino™ 125 Mieszanka Merino/Poliester (125gsm) Single jersey Motiv™ Aero z subtelną strukturą siateczki (85gsm) z obróbką zapachową wykonana w technologii BodyMaping w celu udoskonalonej regulacji temperatury ciała Zoptymalizowana do jazdy na rowerze dla uzyskiwania wyższych osiągów i komfortu Lekki, głęboki zamek YKK® na środku z przodu dla ulepszonej wentylacji Bezszwowa zewnętrzna krawędź rękawa dla większego komfortu zapinana na zamek boczna kieszeń lędźwiowa YKK® do przechowywania Obniżona tylna krawędź z markowym silikonowym ściągaczem pomaga utrzymać koszulkę na miejscu w trakcie jazdy Materiał główny: 53% poliester, 47% wełna merino. Drugi: 100% poliester (56% z recyklingu) dopasowanie: Slim Środkowa długość tyłu (wymiar 10): 64.5 cm/25.4 cala

☆ Rab_ Koszulka rab cinder jersey wmns orion blue 14 ☆

Rab_ Koszulka rab cinder jersey wmns orion blue 14 Najniższa Cena Online

☆ Rab_ Koszulka rab cinder jersey wmns orion blue 14 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis koszulki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Rab_
 • Nazwa produktu: Rab_ Koszulka rab cinder jersey wmns orion blue 14
 • Segment produktowy: Koszulki sportowe i treningowe do biegania, siłowni oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis koszulki:
  Ta opływowa i lekka, dopasowana koszulka z zamkiem na całej długości jest wyprodukowana z materiałów dopasowanych do ciała, aby zmaksymalizować jej szybkie odprowadzanie wilgoci. Ma 3dostępne tylne kieszenie, obniżony dół z silikonowym ściągaczem i laserowo wycięte otwory wentylacyjne pod pachami. Koszulka Rab Cinder Jersey Wmns widoczne właściwości: Motiv™ (102g/m²) z technologią przędzy S.Café® Single jersey Motiv™ Aero z subtelną strukturą siateczki (85gsm) z obróbką zapachową wytwarzana w technologii BodyMaping w celu lepszej regulacji temperatury ciała Zoptymalizowana do jazdy na rowerze dla uzyskiwania wyższych osiągów i komfortu Lekki zamek YKK® na całej długości na środku z przodu dla udoskonalonej wentylacji i dopasowania Bezszwowa zewnętrzna krawędź rękawa dla obszerniejszego komfortu Centralna, mieszkowa kieszeń lędźwiowa zapinana na zamek YKK® do przechowywania 2 mieszkowe kieszenie boczne dla nieskomplikowanego dostępu Obniżona lamówka z markowym silikonowym ściągaczem pomaga utrzymać koszulkę na miejscu w trakcie jazdy laserowo wycięte otwory wentylacyjne na panelach pod pachami Materiał główny: 55% poliester z recyklingu, 45% poliester. Drugi: 100% poliester (56% z recyklingu) dobranie: Slim Środkowa długość tyłu (wymiar 10): 65 cm/25,5 cala


Podsumowanie, czyli jaka treningowa koszulka sportowa do 450 zł najlepsza?


Najlepsze koszulki treningowe do 450 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze koszulki treningowe do 450 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre koszulki sportowe – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych koszulek sportowych do 450 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych treningowych koszulek sportowych i do ćwiczeń fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaka treningowa koszulka sportowa do 450 zł opinie,
 • dobre koszulki treningowe do 450 zł cena,
 • ranking koszulek sportowych do 450 zł,
 • treningowa koszulka sportowa do 450 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o koszulkach sportowych do 450 zł

#1 Gdzie szukać opinii o koszulkach sportowych do 450 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o koszulkach sportowych do 450 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka treningowa koszulka sportowa do 450 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych koszulkach sportowych do 450 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z sportowymi koszulkami i t-shirtami treningowymi do 450 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie koszulki treningowe do 450 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z sportowymi koszulkami i t-shirtami treningowymi do 450 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach koszulki treningowe do 450 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *