FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking kołysek do brzuszków do 500 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Kołyski do brzuszków / Ranking kołysek do brzuszków do 500 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych kołysek do brzuszków do 500 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kołysek do brzuszków do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych kołysek do robienia i ćwiczenia mięśni brzucha.

Jakie kołyski do brzuszków do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kołyski do brzuszków do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking kołysek do brzuszków do 500 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bladerunner Rolki damskie by rollerblade advantage pro xt black/pink | (8050459835014) ☆

Bladerunner Rolki damskie by rollerblade advantage pro xt black/pink | (8050459835014) Najniższa Cena Online

☆ Bladerunner Rolki damskie by rollerblade advantage pro xt black/pink | (8050459835014) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bladerunner
 • Nazwa produktu: Bladerunner Rolki damskie by rollerblade advantage pro xt black/pink | (8050459835014)
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kołyski:

  Łyżworolki Bladerunner Advantage Pro XT 23 cm | rozmiar: 35 EU | Kolor: Czarny | Taniej o 25% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Latarka diodowa Fenix PD35 V3.0 (6942870308180) ☆

Latarka diodowa Fenix PD35 V3.0 (6942870308180) Najniższa Cena Online

☆ Latarka diodowa Fenix PD35 V3.0 (6942870308180) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fenix
 • Nazwa produktu: Latarka diodowa Fenix PD35 V3.0 (6942870308180)
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kołyski:

  Fenix PD35 V3.0 to III generacja lubianej latarki taktycznej dla służb mundurowych i pasjonatów militariów. Po modernizacji układu optycznego latarka ma strumień 1700 lumenów, jej zasięg wzrósł do 375 m, wyposażono ją także w poręczne dodatki w postaci wskaźnika poziomu baterii, koronki chroniącej optykę oraz akumulatora ładowanego przez port USB.

  Najważniejsze zmiany w wersji V3:

  • wzmocniony strumień światła- aż 1700 lumenów
  • innowacyjna dioda LED SFT40
  • zasięg efektywny do 375 m
  • układ optyczny chroniony ząbkowaną koroną
  • 5 trybów światła stałego + strobo
  • wskaźnik poziomu akumulatora
  • akumulator ARB-L18-2600U z funkcją ładowania USB
  • nowy układ optyczny: wypukła soczewka i drobny odbłyśnik
  • tytanowy klips do mocowania latarki
  Wytrzymała konstrukcja

  Tubus latarki wykonano z anodowanego aluminium A6061-T6 HA-III, co gwarantuje wysoką wytrzymałość na uszkodzenia oraz solidność konstrukcji. Dzięki poprzecznemu moletowaniu powierzchni, latarka nie wyślizguje się z dłoni, a jej chwyt jest korzystnie wyczuwalny. Moletowana powierzchnia usprawnia i przyspiesza oddawanie ciepła, które wytwarza dioda podczas pracy. Układ optyczny zabezpiecza ząbkowana korona, która pozwala na dodatek na wykorzystanie latarki do technik samoobrony. Latarka jest kompaktowa oraz wygodna w wykorzystywaniu i noszeniu. Jej długość wynosi 134 mm, a ciężar bez baterii to zaledwie 84 g, dzięki czemu może nam towarzyszyć w codziennej i outdoorowej aktywności. Dzięki zastosowaniu tytanowego klipsa latarkę można ekspresowo zamocować na pasie, plecaku lub kamizelce taktycznej. Do obsługi latarki zastosowano dwa włączniki: tylny- odpowiedzialny za aktywację światła stałego oraz boczny- do zmiany trybów i aktywacji strobo.

  Taktyczny szperacz

  Źródłem światła jest dioda nowej generacji LUMINUS SFT40, formująca maksymalny strumień światła 1700 lumenów przez 85 minut!* Światło ma chłodno-białą barwę, doskonałe do zastosowań taktycznych wymagających maksymalnej jasności. Ludzkie oko odbiera „zimne światło” jako mocniejsze, dlatego najlepiej sprawdza się do oświetlania terenu, oddalonych obiektów i oślepiania napastnika.

  Modernizacji poddano także układ optyczny, w nowej wersji składa się on z wypukłej soczewki i niedużego odbłyśnika o gładkiej powierzchni, czego efektem jest rozszerzenie zasięgu prawie o 50% w stosunku do innych latarek o calowej głowicy. Dzięki takiej konstrukcji strumień jest perfekcyjnie skoncentrowany, a jego zasięg sięga nawet do 357 m! Parametry światła pozwalają na staranne oświetlenie oddalonych obiektów i efektywną pracę w działaniach patrolowych, dzięki czemu Fenix PD35 V3.0 świetnie spełni oczekiwania jako latarka taktyczna oraz oświetlenie edc.

  Tryby pracy z łatwą obsługą

  Użytkownik ma do dyspozycji 5 trybów światła stałego: turbo, wysoki, średni, niski oraz tryb błyskowy: strobo. Do obsługi latarki służą dwa przyciski tj. Tylny włącznik odpowiedzialny za włączanie/ wyłączanie latarki i światło chwilowe, oraz boczny włącznik służący do aktywacji strobo i zmianę poziomów jasności. Taka funkcjonalność powoduje, że latarka Fenix PD35 V3.0 jest szczególnie przyjazna w używaniu, dzięki czemu idealnie spełni oczekiwania w działaniach służb mundurowych oraz myślistwie.

  Akumulator z ładowaniem poprzez port USB

  Fenix PD35 V3.0 jest zasilany za pomocą progresywnego ogniwa Fenix ​​ARB-L18-2600U 18650 (w komplecie), które po pełnym naładowaniu zapewnia nawet do 230 godzin pracy (w trybie eco). Akumulator ma zastosowany port ładowania micro-USB. To użyteczne i komfortowe rozwiązanie zezwala na ładowanie ogniwa bez zapotrzebowania korzystania z zewnętrznej ładowarki. Do ładowania potrzebujemy jedynie kabla micro-USB (w zestawie) oraz źródło prądu np. Poweru bank, laptopa, komputera stacjonarnego lub samochodowej ładowarki z USB. Akumulator USB pozwala nie tylko zaoszczędzić pieniądze (na zakupie ładowarki), w głównej mierze gwarantuje komfort, niezależność oraz mobilność. Alternatywą dla akumulatora 18650 są jednorazowe baterie CR123, które zwykle stosowane w okresie zimowym z uwagi na odporność na działanie niskich temperatur oraz brak efektu samo rozładowywania.

  Wskaźnik poziomu akumulatora

  podczas pracy lub polowania warto kontrolować stan akumulatora, dlatego w latarce Fenix PD35 V3.0 zastosowano wskaźnik zawiadamiający o poziomie energii ogniwa zasilającego. Dioda w bocznym włączniku poprzez 3 sekundy od aktywacji latarki powiadamia o poziomie akumulatora.
  Uwaga! Wskaźnik współpracuje wyłącznie z akumulatorami z kolekcji Fenix ARB-L18. Równie {pomocn|przydatn)ą funkcją jest ostrzeżenie o niskim napięciu akumulatora, które przypomina o konieczności naładowaniu lub wymianie ogniwa.

  Wskazania poziomu akumulatora:
  • stałe światło zielone: 100-85%,
  • migające światło zielone: 85-50%,
  • stałe światło czerwone: 50-25%,
  • migające światło czerwone: 25-1%.
  Funkcje dodatkowe

  Latarka zapamiętuje ostatni używany poziom jasności. Po ponownym włączeniu latarka automatycznie aktywuje się w tym trybie (funkcja pamięci). Latarka ma wysoką klasę ochrony IP68, jest zatem odporna na pył, kurz, pełne zanurzenia wodzie na głębokości 2 m oraz upadek z wysokości 1 m. Producent nie zapomniał także o zastosowaniu zabezpieczenia przed przegrzaniem i odwróconą polaryzacją oraz sterownika z cyfrową regulacją prądu.

  Parametry światła były testowane przy użyciu akumulatora ARB-L21-2600U.

  * Parametr ten określa sumaryczny czas świecenia w trybie turbo.


☆ Latarka czołowa Fenix HM65R-DT czarna (6942870309910) ☆

Latarka czołowa Fenix HM65R-DT czarna (6942870309910) Najniższa Cena Online

☆ Latarka czołowa Fenix HM65R-DT czarna (6942870309910) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fenix
 • Nazwa produktu: Latarka czołowa Fenix HM65R-DT czarna (6942870309910)
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis kołyski:

  Fenix HM65R-DT to zmodernizowana wersja bezusterkowej latarka czołowej, której dwa emitery światła o sumarycznym strumieniu 1500 lumenów oraz arcytrudnie wytrzymała, a przy tym nad wyraz lekka pokrywa z magnezu powodują, że model spełni oczekiwania w najtrudniejszych sytuacjach.

  Fenix HM65R-DT - mocne latarki czołowe dla wymagających użytkowników

  Latarka potężny i wytrzymały na uszkodzenia korpus z lekkiego stopu magnezu, materiału wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz warunki atmosferyczne. Czołówka ma zwartą i lekką konstrukcję pozbawioną zewnętrznych przewodów, dzięki czemu latarka jest nad wyraz wygodna w stosowaniu i perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w każdej formie aktywności outdoorowej, począwszy od eksploracji jaskiń, obozowania, a także wieczornego joggingu.

  Głównym źródłem światła latarki jest zimna dioda Luminus SST40 (6500 K), która emituje maksymalny strumień 1300 lumenów o chłodnej barwie rekomendowanej do wszelkich zastosowań wymagających intensywności i maksymalnej jasności.

  Światło odbijane od gładkiego reflektora ma dosyć skoncentrowany strumień o zasięgu roboczym do 163 m. Oprócz emitera o obfitym zasięgu w czołówce zaimplementowano także drugą mniejszą diodę Luminus SST20 (o ciepłej barwie 3000 K) oraz soczewką kolimacyjnej, która równomiernie rozprasza światło i gwarantuje wyjątkowo produktywne i jednorodne oświetlenie na bliskim dystansie. Latarka ma oczywiście regulacja kąta świecenia, która odbywa się poprzez odchylenie całego modułu latarki.

  Czołówka Fenix HM65R-DT zasilana jest akumulatorem 18650 (w zestawie), który można także zastąpić 2 bateriami jednorazowymi CR123. Zalecamy jednak wykorzystywaniu akumulatora 18650, który gwarantuje pełne atrybuty światła oraz dłuższą pracę latarki. W tym modelu zainstalowano port USB-C, który pozwala na ładowanie akumulatora wysokim prądem 1,5 A bez potrzeby wyciągania go z urządzenia. Jest to szczególnie ergonomiczne rozwiązanie w sytuacji, kiedy planujemy długą pracę z zastosowaniem latarki czołowej.

  Latarki czołowe Fenix — niezawodne czołówki do zastosowań outdoorowych

  Dzięki zaimplementowaniu dwóch przycisków obsługa latarki jest szczególnie prosta i wygodna, a także co najważniejsze, nie wymaga zdejmowania latarki z głowy. Każdy emiter obsługiwany jest osobnym włącznikiem, który służy też do zmiany poziomu jasności. Emiter SST40 o obfitym zasięgu proponuje 3 tryby pracy: wysoki (1300 lumenów), przeciętny (400 lumenów), niski (130 lumenów). Emiter SST20 o świetle rozproszonym zagwarantuje trzy alternatywne tryby: wysoki (400 lumenów), przeciętny (130 lumenów), a także niski (5 lumenów). Strumień latarki można powiększyć choćby do 1500 lumenów, włączając jednocześnie dwie diody.

  Czołówka Fenix HM65R-DT jest wyposażona w zabezpieczenie przed odwróconą polaryzacją, broniące przed nieprawidłową instalacją baterii. Latarka znamionuje się wysoką klasą ochrony IP68, co oznacza, iż jest wytrzymała na kurz, pył, solidny deszcz, a choćby pełne zanurzenie w wodzie (2 m) przez 30 minut. Dlatego HM65R może być z powodzeniem stosowany w każdych warunkach pogodowych, praktycznie do każdej aktywności fizycznej. Wygodne przenoszenie latarki na głowie zapewnia zmodernizowana opaska gumowa, odprowadzająca pot, a także zaopatrzona w odblaskowe wstawki rozszerzające naszą widoczność i bezpieczeństwo w trakcie poruszania się nocą po drodze albo szlaku. W HM65R-DT zastosowano sterownik stałoprądowy, który zagwarantuje dłuższy czas pracy latarki.

  W pakiecie: akumulator litowo-jonowy ARB-L18-3400, gumowa opaska na głowę, zapasowy O-ring, kabel ładujący USB typu C.

  Przedstawione właściwości uzyskano w warunkach laboratoryjnych. Podczas testów wykorzystywano akumulator Fenix ARB-L18 18650 3400 mAh 3,6 V.☆ Roces Rolki damskie warp thread tif black/light pink | (8020187923628) ☆

Roces Rolki damskie warp thread tif black/light pink | (8020187923628) Najniższa Cena Online

☆ Roces Rolki damskie warp thread tif black/light pink | (8020187923628) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Roces
 • Nazwa produktu: Roces Rolki damskie warp thread tif black/light pink | (8020187923628)
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kołyski:

  Łyżworolki Roces Warp Thread W Tif 00001 | wymiar: 38 EU | Kolor: Czarny | Taniej o 21% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.


☆ Hulajnoga - indo x70 trampoline scooter (multi) rozmiar: 670mm marki Indo ☆

Hulajnoga - indo x70 trampoline scooter (multi) rozmiar: 670mm marki Indo Najniższa Cena Online

☆ Hulajnoga - indo x70 trampoline scooter (multi) rozmiar: 670mm marki Indo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: INDO
 • Nazwa produktu: Hulajnoga - indo x70 trampoline scooter (multi) rozmiar: 670mm marki Indo
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kołyski:

☆ 2x Antyszczekacz Psa Szczekanie domu Pet Safe Ecma ☆

2x Antyszczekacz Psa Szczekanie domu Pet Safe Ecma Najniższa Cena Online

☆ 2x Antyszczekacz Psa Szczekanie domu Pet Safe Ecma - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: 2x Antyszczekacz Psa Szczekanie domu Pet Safe Ecma
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kołyski:
  2x Antyszczekacz Psa Szczekanie domu Pet Safe Ecma

☆ Rolki męskie Tempish Wox UNI szare | (8592678133781) ☆

Rolki męskie Tempish Wox UNI szare | (8592678133781) Najniższa Cena Online

☆ Rolki męskie Tempish Wox UNI szare | (8592678133781) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tempish
 • Nazwa produktu: Rolki męskie Tempish Wox UNI szare | (8592678133781)
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kołyski:

  Łyżworolki Tempish Wox UNI | rozmiar: 41 EU | Kolor: Czarny | Taniej o 30% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Fenix Latarka diodowa bc21r v3.0 - rowerowa ☆

Fenix Latarka diodowa bc21r v3.0 - rowerowa Najniższa Cena Online

☆ Fenix Latarka diodowa bc21r v3.0 - rowerowa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fenix
 • Nazwa produktu: Fenix Latarka diodowa bc21r v3.0 - rowerowa
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kołyski:

  Fenix BC21R V3.0 to potężna latarka rowerowa o strumieniu światła 1200 lumenów, zaopatrzona w wymienny akumulator 18650 o pojemności 2600 mAh, port ładowania USB-C, wskaźnik poziomu akumulatora, a także potężny uchwyt na kierownicę z system QD.

  Fenix BC21R to bezusterkowe oświetlenie, które spełni oczekiwania zarówno w mieście, jak i górskich bezdrożach. BC21R V3.0 to wielofunkcyjne oświetlenie, które może być montowane na kierownicy albo kasku rowerowym,, a także wykorzystywana jako standardowa latarka ręczna.

  Latarka rowerowa Fenix BC21R V3.0 w sklepie Kolba — oficjalnego dystrybutora produktów Fenix w Polsce

  Latarka ma lekką konstrukcję tworzoną z anodowanego aluminium, co zezwala na właściwe odprowadzanie ciepła i zapewnia jej wytrzymałość na całkowite zanurzenie w wodzie (do 2 m), upadek z wysokości 1,5 m, a także przenikania kurzu i drobnych ciał stałych. Wysoka klasa ochrony IP68 sprawia, iż latarka świetnie sprawdzi w trakcie nieprzystępnych warunków pogodowych niezależnie od tego, czy jest użytkowana w mieście, w lesie czy w trakcie jazdy po górach.

  Dzięki niewielkim rozmiarom, niskiej masie (157 g z akumulatorem), a także funkcji szybkiego wypięcia z kierownicy, Lampka rowerowa BC21R V3.0 może być ponadto użytkowana także jako charakterystyczna latarka ręczna. Jeśli zaopatrzymy się w adapter ALD-08, latarkę można zamontować na kasku rowerowym, co dodatkowo pozwala na stosowanie latarki w formie czołówki podczas czynności wymagających wolnych dłoni. Uchwyt rowerowy ma funkcję prędkiego odłączenia latarki z kierownicy. W tym celu należy jedynie nacisnąć dźwignię blokującą i wysunąć lampkę z obejmy. W zestawie znajdują się silikonowe adaptery, które zezwalają na staranne dostosowanie uchwytu do średnicy kierownicy w zakresie od 28 do 35 mm. Dzięki nim możemy także regulować i blokować nachylenie latarki w zakresie 15°.

  W latarce Fenix BC21R V3.0 zaimplementowano diodę Luminus SST40 emitująca maksymalny strumień światła aż 1200 lumenów. Produkowane światło ma neutralną barwę, nie męczy oczu, zagwarantuje wierne oddawanie , a także zdolność rozpoznawania większej ilości szczegółów w warunkach widzenia nocnego. Maksymalny zasięg odbitego światła w trybie turbo wynosi 142 m, co równocześnie w warunkach miejskich, jak i bezdrożach zapewnia wyśmienitą widoczność, a także możliwość wczesnego reagowania na sytuację na drodze. Fenix BC21R ma obszerny strumień światła, który zapewnia wygodne pole widzenia, nad wyraz w trakcie pokonywania zakrętów albo jazdy po niełatwym terenie.

  Latarki rowerowe Fenix w sklepie outdoorowym Kolba

  Zasilanie Źródłem prądu jest akumulator 18650 o pojemności 2600 mAh, który po naładowaniu zapewnia prawie 10 godzin pracy w trybie 600 lumenów, lub do 132 minut w trybie turbo 1200 lumenów (sumaryczny czas pracy). Ładowanie akumulatora odbywa się przez zaimplementowany port USB-C, dlatego nie musimy martwić się zakupem dodatkowej ładowarki. Wysoki prąd ładowania 2 A umożliwia całkowite naładowanie załączonego akumulatora w zaledwie 2 godziny. Warto podkreślić,w trakcie ładowania możemy korzystać z latarki (wyłącznie tryb niski i przeciętny), choć wpłynie to oczywiście na wydłużony czas ładowania akumulatora. Poziom naładowania akumulatora możemy kontrolować dzięki diodzie LED umieszczonej we włączniku, która w prosty i czytelny sposób oznajmia nas o stanie energii (funkcja działa jedynie z akumulatorami 18650 z serii Fenix ARB-L18). Do zasilania latarki możemy alternatywnie używać jednorazowych baterii CR123A.

  Status wskaźnika poziomu akumulatora:

  • czerwona migająca dioda: poziom krytyczny 1-25%
  • czerwona dioda: niski poziom 25-50%
  • zielona migająca dioda: przeciętny poziom 50-85%
  • zielona dioda: wysoki poziom 85-100%

  Fenix BC21R V3.0 proponuje 4 tryby światła ciągłego: niski→średni→wysoki→turbo, a także światło błyskowe o strumieniu 400 lumenów. Do włączania/ wyłączania i zmiany jasności służy jeden metalowy przycisk, który aktywuje także wskaźnik poziomu akumulatora. Prosta i instynktowna obsługa to niewątpliwa zaleta latarki rowerowej, zwłaszcza w miejskich aglomeracjach o znacznym nasileniu ruchu.

  Latarka zapamiętuje ostatni użytkowany poziom jasności. Po ponownym włączeniu latarka samoczynnie aktywuje się w tym trybie (funkcja pamięci). Ostrzeżenie o niskim stanie akumulatora uruchamiane jest samoczynnie po spadku zdefiniowanego poziomu napięcia (pulsująca dioda wskaźnika poziomu akumulatora). W latarce zastosowano także zabezpieczenie przed przegrzaniem w trybie turbo. Dla bezpieczeństwa elektroniki, po osiągnięciu 60° C sterownik samoczynnie zniża jasność o kilka lumenów, co zezwala na ponowne włączenie trybu turbo.

  właściwości światła były testowane w warunkach laboratoryjnych przy użyciu akumulatora ARB-L18-2600.


☆ Lampa kempingowa cl26r pro oliwkowa marki Fenix ☆

Lampa kempingowa cl26r pro oliwkowa marki Fenix Najniższa Cena Online

☆ Lampa kempingowa cl26r pro oliwkowa marki Fenix - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fenix
 • Nazwa produktu: Lampa kempingowa cl26r pro oliwkowa marki Fenix
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis kołyski:

  Fenix CL26R PRO to poręczna lampa biwakowa, którą można wykorzystać do oświetlenia pomieszczenia, namiotu, przyczepy kempingowej, domku letniskowego, łodzi albo stołu roboczego. Prezentowany model jest wersją rozwojową lampy Fenix CL26R – urządzenia cieszącego się opinią niezawodnego, wytrzymałego i poręcznego.

  Lampa biwakowa Fenix CL26R Pro – tryby świecenia i funkcja powerbanku

  Lampa posłuży właścicielowi nie tylko do tego, do czego najczęściej używa się lamp. Może bowiem stać się powerbankiem i pomóc w ładowaniu innych urządzeń USB.

  Lampa umożliwia korzystanie z dwóch barw światła tj. Białego i czerwonego. Światło białe może świecić w trzech trybach. W zależności od potrzeb i sytuacji użytkownik może skierować je w dół np. Do oświetlenia wnętrza namiotu. W takim wypadku światło może posiadać moc 5, 50 albo 150 lumenów. Do przodu można skierować strumień o mocy 25 lumenów. Można wreszcie skorzystać ze standardowego rozproszonego światła, oświetlającego obszar o promieniu 15 m. I tu użytkownik może regulować moc. Do wyboru ma 50, 200 lub 500 lumenów.

  Przednie oświetlenie jednokierunkowe i oświetlenie dolne to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, szczególnie przydatne w sytuacjach, w których dookólne oświetlenie nie jest niezbędne. Tryby dookólny i dolny można uruchomić równocześnie, uzyskując tym samym światło o mocy 650 lumenów. Światło czerwone pracuje w dwóch trybach: ciągłym i błyskowym. Moc wynosi tu 3 lumeny.

  Lampa biwakowa Fenix CL26R Pro – zasilanie

  Fenix CL26R PRO zasilana jest akumulatorem litowo-jonowym rodzaju 21700 o obszerności 5000 mAh (w pakiecie), który ładowany jest bezpośrednio w latarce za pomocą złącza USB-C i dostarczy energii nawet na 408 godzin pracy (w trybie „ekonomicznym”).

  potężna i wytrzymała na złe warunki

  Dzięki wytrzymałej i wytrzymałej na uderzenia konstrukcji o stopniu ochrony IP66, lampa może być bezpiecznie stosowana nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych, na przykład podczas ulewnego deszczu.

  Górna część lampy wyposażona jest w karabińczyk i silny magnes neodymowy, dzięki temu lampę można łatwo zawiesić albo przymocować do czegoś żelaznego. Kompaktowe wymiary latarni przypadną do gustu miłośnikom biwakowania i wędrówek.

  Fenix CL26R Pro to nowoczesna lampa biwakowa, która niewątpliwie stanie się nieodłącznym kompanem dla wielu zwolenników turystyki, leśnego obozowania, a także pasjonatów sportów ekstremalnych.

  Lampa biwakowa Fenix CL26R Pro – parametry
  • Źródłem światła są białe diody SMD i czerwone diody LED;
  • sześć trybów oświetlenia dookólnego, trzy tryby oświetlenia dolnego, a także standardowy tryb dookólny;
  • tryby oświetlenia dookólnego i dolnego można bratać, uzyskując w ten sposób łączną moc do 650 lumenów;
  • lampę zasila akumulator litowo-jonowym 21700 o obszerności 5000 mAh (w zestawie);
  • ładowana przez złącze USB-C;
  • lampa może pełnić funkcja powerbanku (posiada złącze wyjściowe USB-A);
  • wytrzymała konstrukcja;
  • klasa wytrzymałości IP66 sprawia, że lampa jest wytrzymała na pył, intensywny deszcz oraz chwilowe zalanie wodą;
  • wielokierunkowy dyfuzor stwarza spory, jednolity stożek światła o zasięgu do 15 metrów;
  • lampa ma karabińczyk i magnes neodymowy, usprawniający mocowanie i zawieszanie;
  • w zestawie, oprócz lampy, umieszczono akumulator Fenix ARB-L21-5000 V2.0, zapasowy o-ring i kabel USB-C.

☆ Latarka diodowa Fenix CL28R (6942870309071) ☆

Latarka diodowa Fenix CL28R (6942870309071) Najniższa Cena Online

☆ Latarka diodowa Fenix CL28R (6942870309071) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fenix
 • Nazwa produktu: Latarka diodowa Fenix CL28R (6942870309071)
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis kołyski:

  Outdoorowa lampa Fenix CL28R to pierwszy model oświetlenia firmy Fenix pozwalający na płynną zmianę temperatury barwowej światła w zakresie od 2700 do 6000 K. Lampa emituje białe światło o strumieniu 2000 lumenów i kącie 160°, przydatne do oświetlania szerokiej sceny, miejsca pracy lub biwaku. Kompaktowa forma, możliwość mocowania na kilka sposobów i pojemny akumulator 10 000 mAh powodują, iż halogen Fenix CL28R sprawnie wypełnia lukę pomiędzy lampą biwakową i halogenem przemysłowym.

  Obszary zastosowań lampy CL28R:

  • prace warsztatowe, wykończeniowe i budowlane
  • aktywność outdoorowa np. Camping, eksploracja jaskiń, urbex
  • fotografika, produkcja filmów na zapotrzebowania social media
  • oświetlenie awaryjne i ostrzegawcze
  • oświetlenie do imprez plenerowych

  atrybuty lampy fotograficznej Fenix CL28R:

  • przenośny reflektor o maksymalnym strumieniu 2000 lumenów i kącie świecenia o szerokości aż 160°
  • duży zakres zastosowań np. Turystyka, majsterkowanie, wykorzystania przemysłowe, social media, fotografia plenerowa
  • dwa pokrętła do regulacji jasności, i płynnej zmiany barwy światła w zakresie od 2700 do 6500 K
  • 5 trybów pracy, w tym 3 tryby światła białego, a także 2 tryby światła czerwonego
  • dodatkowe światło o czerwonej barwie
  • maksymalny czas pracy nawet do 2 tygodni (światło czerwone o strumieniu 9 lumenów)
  • wydajny akumulator o objętości az 10 000 mAh
  • szybkie ładowanie USB-C ładuje akumulator w zaledwie 4 godziny
  • przydatna funkcja power banku — pozwalająca na ładowanie innych sprzętów
  • magnetyczny uchwyt obracany w zakresie 360° z gwintowanym gniazdem do mocowania na statywie fotograficznym
  • budowa z normą IP66 wytrzymała na upadek z wysokości 1,5 m i zalanie wodą
  Fenix CL28R - oświetlenie dla fotografów i twórców contentu w mediach społecznościowych

  Źródłem białego światła jest emiter LED COB o maksymalnym strumieniu 2000 lumenów, zezwalający oświetlić obszar o ultraszerokim kącie 160° na dystansie do 50 metrów. Prosta budowa płytki LED COB pozwala wygenerować potężny strumień (ma widocznie udoskonalony współczynnik lumenów na Wat) przy równocześnie niskim zużyciu energii, co powoduje, że ten wariant emitera coraz częściej zastępuje klasyczne halogeny. Najważniejszą cechą płytki LED rodzaju COB jest to, iż emituje jednolity strumień światła o obfitej gęstości optycznej. Emiter LED COB składa się z wielu LED zgrupowanych i połączonych razem bezpośrednio na jednym chipie/płytce — stąd wzięła się nazwa COB (Chip On Board).

  Użytkownik ma do dyspozycji 3 ustawienia jasności światła białego: wysoki (2000 lumenów), przeciętny (1000 lumenów), niski (10 lumenów), oraz 2 tryby światła czerwonego tj. Światła ciągłe i błyskowe o strumieniu 9 lumenów umożliwiając w ten sposób dostosowanie oświetlenia do własnych potrzeb. Warto podkreślić, iż sumaryczny czas pracy latarki w trybie turbo 2000 lumenów wynosi blisko 9 godzin! Do zmiany poziomu jasności służy obszerne pokrętło o radełkowanej powierzchni.

  Światło emitowane poprzez czerwoną diodę idealnie sprawdzi się do zadań wymagających zachowania widzenia w nocy, może na dodatek pełnić funkcję oświetlenia awaryjnego lub ratunkowego. Do aktywacji czerwonego światła służy oddzielny przycisk zlokalizowany na górze lampy.

  najistotniej oryginalną cechą lampy fotograficznej Fenix CL28R jest system regulacji temperatury barwowej światła, które zezwala na płynną zmianę barwy w zakresie od 2700 K do 6000 K. Dzięki tej funkcjonalności lampa Fenix CL28R doskonałe spełni oczekiwania jako oświetlenie do fotografii nocnej. Ciepła barwa światła ma wyjątkowo wysoki współczynnik CRI, dzięki temu przedmioty fotografowane w tym świetle posiadają tak naturalne takie odcienie, jakby były oświetlone światłem słonecznym. Płynna bezstopniowa regulacja barwy światła odbywa się przy pomocy moletowanego pokrętła.

  zastosowany akumulator o imponującej objętości 10 000 mAh zagwarantuje do 15 dni ciągłego świecenia w trynie niskim lub do 9 godzin w trybie turbo (czas sumaryczny). Warto podkreślić, że lampa outdoorowa CL28R może pełnić także funkcję power banku, dzięki któremu podładujemy nasz telefon albo tablet. Zaimplementowany port USB-C z protokołem QC ładuję ogromny akumulator 10 000 mAh w zaledwie 4 godziny. Gniazdo jest zabezpieczone przed wilgocią, wodą i pyłem gumową zatyczką. W każdym momencie możemy sprawdzić poziom akumulatora. W tym celu wystarczy wyłączyć latarkę i raz nacisnąć pomarańczowy przycisk (służący do aktywacji czerwonego światła). Diodowy wskaźnik poprzez 3 sekundy sygnalizuje nas o stanie baterii w następujący sposób:

  • cztery świecące diody: 100-80%,
  • trzy świecące diody: 80-60%,
  • dwie świecące diody: 60-40%,
  • jedna świecąca dioda: 40-20%
  • jedna migająca dioda: 20-1%

  Obrotowy uchwyt halogenu CL28R pracuje w zakresie 360°, ma także magnetyczną podstawę i gwintowane gniazdo, pozwalające na mocowanie lampy do metalowych powierzchni oraz montaż na dowolnym statywie fotograficznym. CL28R jest niepodatna na upadek z wysokości 1,5 metra i normę niepodatności IP66, dlatego jest konkretnym i bezusterkowym narzędziem, na którym można polegać niezależnie od warunków pogodowych.

  Ultraszeroki kąt świecenia 160°, potężny strumień o regulowanej barwie oraz praktyczna wielkość, powodują, iż halogen Fenix CL28R zagwarantuje doskonałe oświetlenie dla pasjonatów outdooru. Fotografów i twórców treści social media.

  Przedstawione parametry uzyskano w warunkach laboratoryjnych. Podczas testów stosowano 2 akumulatory Fenix 5000 mAh.
Podobne zestawienia:


Najtańsze kołyski do brzuszków do 500 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze kołyski do brzuszków do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kołysek do brzuszków do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kamizelka star floation vest (grey) 2021 marki Mystic ☆

Kamizelka star floation vest (grey) 2021 marki Mystic Najniższa Cena Online

☆ Kamizelka star floation vest (grey) 2021 marki Mystic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mystic
 • Nazwa produktu: Kamizelka star floation vest (grey) 2021 marki Mystic
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kołyski:

  Kamizelka asekuracyjna Mystic Star Floation Vest (blue) zostala zaprojektowana z mysla o milosnikach sportów wodnych jak paddleboarding czy kitesurfing. Jest to certyfikowana kamizelka asekuracyjna, a zatem taka która po upadku do wody bedzie Cie utrzymywala na powierzchni wody.

  Charakterystyka kamizelki: atest EN ISO12402-5 osloniete boczne elementy kamizelkiregulowana dlugosc ramion rozmiary: S(40-60kg), M(60-80kg), L(+70kg), XL(+70kg)...


☆ Mata treningowa admt-12235gr marki Adidas ☆

Mata treningowa admt-12235gr marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Mata treningowa admt-12235gr marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Mata treningowa admt-12235gr marki Adidas
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kołyski:

  Nawyższej jakości, gruba zwijana mata wyśmienita do treningów. Zwijana, wyprodukowana z wysokiej jakości pianki NBR, precyzyjnie doszlifowana potężnymi obszyciami, grubsza i dłuższa typowe maty.

  cechy technologiczne

☆ Mata do ćwiczeń admt-12235 marki Adidas ☆

Mata do ćwiczeń admt-12235 marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Mata do ćwiczeń admt-12235 marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Mata do ćwiczeń admt-12235 marki Adidas
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kołyski:
  Zwijana mata treningowa produkowana z wysokiej jakości pianki NBR, starannie doszlifowana mocnymi obszyciami, grubsza i dłuższa typowe maty. Materiał wykonania gwarantuje wspaniałą amortyzację, ochronę ciała i komfort ćwiczeń. Mata nie przesuwa się po podłodze w trakcie ćwiczeń. Matę można zwinąć, dzięki temu nie zajmuje sporo miejsca. Dodatkowy pasek umożliwia wygodne przenoszenie maty. Przystępna w czyszczeniu, nie wchłania wody i wilgoci. Wytrzymała na rozdarcia i przetarcia.
  właściwości techniczne

☆ Rękawice Dakine Titan (black) 2023 ☆

Rękawice Dakine Titan (black) 2023 Najniższa Cena Online

☆ Rękawice Dakine Titan (black) 2023 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Dakine
 • Nazwa produktu: Rękawice Dakine Titan (black) 2023
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kołyski:
  Szczegółowy opis produktu przystępny na stronie sklepu

☆ Kask Uvex Fierce (black) 2023 ☆

Kask Uvex Fierce (black) 2023 Najniższa Cena Online

☆ Kask Uvex Fierce (black) 2023 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kołyski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Uvex
 • Nazwa produktu: Kask Uvex Fierce (black) 2023
 • Segment produktowy: Kołyski do ćwiczenia mięśni brzucha i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kołyski:
  Szczegółowy opis artykułu przystępny na stronie sklepu


Podsumowanie, czyli jaka kołyska do robienia brzuszków do 500 zł najlepsza?


Najlepsza kołyska do robienia brzuszków do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza kołyska do robienia brzuszków do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane kołyski do brzuszków – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji kołysek do brzuszków do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych kołysek do robienia i ćwiczenia mięśni brzucha.


Powiązania tematyczne:

 • jaka kołyska do robienia brzuszków do 500 zł opinie i efekty,
 • dobre kołyski do brzuszków do 500 zł cena,
 • ranking kołysek do brzuszków do 500 zł,
 • kołyska do robienia brzuszków do 500 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o kołyskach do brzuszków do 500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o kołyskach do brzuszków do 500 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o kołyskach do brzuszków do 500 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka kołyska do robienia brzuszków do 500 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych kołyskach do brzuszków do 500 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z kołyskami do 500 zł do robienia brzuszków i ćwiczenia mięśni brzucha, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie kołyski do brzuszków do 500 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z kołyskami do 500 zł do robienia brzuszków i ćwiczenia mięśni brzucha zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach kołyski do brzuszków do 500 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *