FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking hantli Reebok do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Hantle do ćwiczeń / Ranking hantli Reebok do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych hantli Reebok do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych hantli Reebok do ćwiczeń,
 • TOP5 często wybieranych hantli do fitnessu i treningu siłowego.

Jakie hantle Reebok treningowe najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane hantle Reebok treningowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking hantli Reebok do ćwiczeń, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17002 2 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17002 ☆

Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17002 2 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17002 Najniższa Cena Online

☆ Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17002 2 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17002 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17002 2 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17002
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Kettlebell 2 kg marki Reebok pomaga rozwijać siłę i kondycję, które są podstawą każdego treningu fitness. Wytworzone z myślą o realizowaniu pojedynczych i złożonych ruchów, ćwiczenia z kettlebellami rozwijają kondycję, siłę i trwałość mięśniową. Trening z kettlebellem to rewelacyjna opcja do domowego treningu. Z jego pomocą możesz wytrenować ramiona, pośladki, mięśnie nóg i brzucha. Żeliwny rdzeń został pokryty materiałem PVC. Waga obciążnika została wyraźnie opisana i oznaczona, upraszczając identyfikację. Pamiętaj, aby nie zaczynać treningów z kettlebellem od znacznego ciężaru. Wybierz na początku taki, którym możesz ćwiczyć swobodnie, aby na początku pracować nad techniką. Dzięki czemu unikniesz kontuzji spowodowanych przeciążeniem albo niewłaściwą pozycją. ĆWICZENIA IZOLOWANE I ZŁOŻONE - wykonany do realizowania jednocześnie ruchów izolowanych, jak i złożonych, kettlebell rozwija odporność, siłę i wytrzymałość mięśniową. Także powiększa ogólną produktywność, jeśli wykonuje się nim dynamiczne ruchy. Pokaźny DESIGN UCHWYTU - Kettlebelle marki Reebok są wytwarzane tak,wygodnie ćwiczyło się używając jednej a także dwóch dłoni. Sprawia to, iż treningi mogą być jeszcze bardziej dynamiczne. Całkowita wytrzymałość - Z żeliwnym rdzeniem i winylową powłoką, kettlebelle są zaprojektowane tak, by wytrzymywać powtórzenie po powtórzeniu. Informacje technologicznE: Waga: 2 kg rozmiary: 14,9 x 6,7 x 14 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: żeliwo (95,5%), PVC (4,5%) Kolor: szary Gwarancja: 2 lata artykuł do stosowania domowego REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i progresywne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dopełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza efektywność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego dobrego samopoczucia. Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieprzerwane poszukiwanie nowych rozwiązań, żeby wspierać innowacjami zwolenników, którzy sami testują granice konwencjonalnego pojęcia skuteczności. Konsekwencją tych poszukiwań są bezusterkowe, postępowe i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

☆ Hantle z uchwytem 2X0,5 kg Reebok RAWT-11060RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11060RD ☆

Hantle z uchwytem 2X0,5 kg Reebok RAWT-11060RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11060RD Najniższa Cena Online

☆ Hantle z uchwytem 2X0,5 kg Reebok RAWT-11060RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11060RD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Hantle z uchwytem 2X0,5 kg Reebok RAWT-11060RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11060RD
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Pokryte powłoką pianki hantle z uchwytami marki Reebok zostały zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie i utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej użytkownika. Ich waga 2 x 0,5 kg powoduje,wspaniale nadają się do ćwiczeń fitness, ogólnorozwojowych, a także joggingu. Podczas treningu z minimalnym ciężarem, całą pracę wykonują solidne partie mięśni. Dzięki czemu w trakcie ćwiczeń obniżasz ryzyko kontuzji. Dostosowywane na rzepy uchwyty umożliwiają wspaniałe dopasowanie hantli do każdego rozmiaru rąk. Zapewnia to bezpieczny i pewny chwyt w trakcie intensywnych i dynamicznych treningów. Informacje technologicznE: Waga: 2 x 0,5 kg wymiary: 21 x 4,4 x 5,6 cm (dł. X szer. X wys.) Długość uchwytu: 10 cm Materiał wykonania: żeliwo (90%), pianka NBR, TPR W pakiecie 2 sztuki Kolor: szary z czerwonym wykończeniem Przeznaczenie: użytek domowy / amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu prekursorskich technice i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Nieprzeciętnie dobrane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez dużo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Reebok Hantle z uchwytami rawt-11062bl, rozmiar: n/a ☆

Reebok Hantle z uchwytami rawt-11062bl, rozmiar: n/a Najniższa Cena Online

☆ Reebok Hantle z uchwytami rawt-11062bl, rozmiar: n/a - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Hantle z uchwytami rawt-11062bl, rozmiar: n/a
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  cechy: - Pokryte powłoką pianki hantle z uchwytami firmy Reebok zostały zaprojektowane tak, żeby pomóc w poprawie i utrzymaniu prawidłowej kondycji fizycznej użytkownika. Ich waga 2 x 2 kg powoduje,doskonale nadają się do ćwiczeń fitness, ogólnorozwojowych oraz joggingu. W trakcie treningu z niewielkim ciężarem, całą pracę wykonują potężne partie mięśni. Dzięki czemu podczas ćwiczeń zniżasz ryzyko kontuzji. - regulowane na rzepy uchwyty zezwalają na świetne dopasowanie hantli do każdego rozmiaru dłoni. Gwarantuje to bezpieczny i pewny chwyt w trakcie intensywnych i dynamicznych treningów. Informacje technologicznE: - Waga: 2 x 2 kg - rozmiary: 25,6 x 5 x 6,1 cm (dł. X szer. X wys.) - Materiał wykonania: żeliwo (91%), pianka NBR, TPR - W pakiecie 2 sztuki - Kolor: szary z niebieskimi elementami - Przeznaczenie: użytek domowy / amatorski - Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa jednocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technice i nieszablonowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Rewelacyjnie dopasowane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi poprzez niemało lat.

☆ Odważnik kettlebell rawt-17008 8 kg marki Reebok ☆

Odważnik kettlebell rawt-17008 8 kg marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Odważnik kettlebell rawt-17008 8 kg marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Odważnik kettlebell rawt-17008 8 kg marki Reebok
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Kettlebell 8 kg producenta Reebok pomaga rozwijać siłę i kondycję, które są podstawą każdego treningu fitness. Wyprodukowane z myślą o wykonywaniu pojedynczych i złożonych ruchów, ćwiczenia z kettlebellami rozwijają kondycję, siłę i solidność mięśniową. Trening z kettlebellem to idealna opcja do domowego treningu. Z jego pomocą możesz wytrenować ramiona, pośladki, mięśnie nóg i brzucha. Żeliwny rdzeń został pokryty materiałem PVC. Waga obciążnika została wyraźnie opisana i oznaczona, usprawniając identyfikację. Pamiętaj, żeby nie zaczynać treningów z kettlebellem od obfitego ciężaru. Wybierz na początku taki, którym możesz ćwiczyć swobodnie, aby na początku pracować nad techniką. Dzięki czemu unikniesz kontuzji spowodowanych przeciążeniem lub niewłaściwą pozycją. ĆWICZENIA IZOLOWANE I ZŁOŻONE - tworzony do wykonywania zarówno ruchów izolowanych, jak i złożonych, kettlebell rozwija trwałość, siłę i wytrzymałość mięśniową. Także rozszerza ogólną efektywność, jeśli wykonuje się nim dynamiczne ruchy. Wielki DESIGN UCHWYTU - Kettlebelle firmy Reebok są stworzone tak,wygodnie ćwiczyło się używając jednej a także dwóch dłoni. Powoduje to, iż treningi mogą być jeszcze bardziej dynamiczne. Całkowita solidność - Z żeliwnym rdzeniem i winylową powłoką, kettlebelle są zaprojektowane tak, by wytrzymywać powtórzenie po powtórzeniu. Informacje technologicznE: Waga: 8 kg wymiary: 17,6 x 11,4 x 20,1 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: żeliwo (97,25%), PVC (2,75%) Kolor: szary Gwarancja: 2 lata artykuł do korzystania domowego REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i postępowe podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dodatkowego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza efektywność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego prawidłowego samopoczucia. Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieprzerwane poszukiwanie nowych rozwiązań, by wspierać innowacjami miłośników, którzy sami testują granice klasycznego pojęcia wydajności. Wynikiem tych poszukiwań są niezawodne, postępowe i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

☆ Reebok Hantle z uchwytem 2x2 kg rawt-11062rd ☆

Reebok Hantle z uchwytem 2x2 kg rawt-11062rd Najniższa Cena Online

☆ Reebok Hantle z uchwytem 2x2 kg rawt-11062rd - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Hantle z uchwytem 2x2 kg rawt-11062rd
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Pokryte warstwą pianki hantle z uchwytami producenta Reebok zostały zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie i utrzymaniu korzystnej kondycji fizycznej użytkownika. Ich waga 2 x 2 kg sprawia,nieprzeciętnie nadają się do ćwiczeń fitness, ogólnorozwojowych i joggingu. W trakcie treningu z drobnym ciężarem, całą pracę wykonują konkretne partie mięśni. Dzięki czemu podczas ćwiczeń obniżasz ryzyko kontuzji. Dostosowywane na rzepy uchwyty zezwalają na nadzwyczajne przypasowanie hantli do każdego rozmiaru dłoni. Gwarantuje to bezpieczny i pewny chwyt w trakcie intensywnych i dynamicznych treningów. Informacje technicznE: Waga: 2 x 2 kg rozmiary: 25,6 x 5 x 6,1 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał wykonania: żeliwo (91%), pianka NBR, TPR W zestawie 2 sztuki Kolor: szary z czerwonymi elementami Przeznaczenie: użytek domowy / amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych technice i nieszablonowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Idealnie dopasowane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi poprzez mnóstwo lat.

☆ Hantle z uchwytem 2x1 kg Reebok RAWT-11061RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11061RD ☆

Hantle z uchwytem 2x1 kg Reebok RAWT-11061RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11061RD Najniższa Cena Online

☆ Hantle z uchwytem 2x1 kg Reebok RAWT-11061RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11061RD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Hantle z uchwytem 2x1 kg Reebok RAWT-11061RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11061RD
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Pokryte powłoką pianki hantle z uchwytami firmy Reebok zostały zaprojektowane tak, by pomóc w poprawie i utrzymaniu korzystnej kondycji fizycznej użytkownika. Ich waga 2 x 1 kg sprawia,znakomicie nadają się do ćwiczeń fitness, ogólnorozwojowych i joggingu. Podczas treningu z drobnym ciężarem, całą pracę wykonują mocne partie mięśni. Dzięki czemu podczas ćwiczeń zniżasz ryzyko kontuzji. Dostosowywane na rzepy uchwyty umożliwiają wspaniałe przypasowanie hantli do każdego wymiaru dłoni. Gwarantuje to bezpieczny i pewny chwyt w trakcie intensywnych i dynamicznych treningów. Informacje technicznE: Waga: 2 x 1 kg wymiary: 21 x 5 x 6 cm (dł. X szer. X wys.) Długość uchwytu: 10 cm Materiał wykonania: żeliwo (91%), pianka NBR, TPR W komplecie 2 sztuki Kolor: szary z czerwonym wykończeniem Przeznaczenie: użytek domowy / amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych technice i nieszablonowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Wspaniale dobrane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu sprawia, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez sporo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17006 6 kg ☆

Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17006 6 kg Najniższa Cena Online

☆ Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17006 6 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17006 6 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Kettlebell 6 kg firmy Reebok pomaga rozwijać siłę i kondycję, które są podstawą każdego treningu fitness. Stworzone z myślą o realizowaniu pojedynczych i złożonych ruchów, ćwiczenia z kettlebellami rozwijają kondycję, siłę i odporność mięśniową. Trening z kettlebellem to perfekcyjna opcja do domowego treningu. Z jego pomocą możesz wytrenować ramiona, pośladki, mięśnie nóg i brzucha. Żeliwny rdzeń został pokryty materiałem PVC. Waga obciążnika została wyraźnie opisana i oznaczona, ułatwiając identyfikację. Pamiętaj, aby nie zaczynać treningów z kettlebellem od szerokiego ciężaru. Wybierz na początku taki, którym możesz ćwiczyć luźno, by na początku pracować nad techniką. Dzięki czemu unikniesz kontuzji spowodowanych przeciążeniem albo niewłaściwą pozycją. ĆWICZENIA IZOLOWANE I ZŁOŻONE - wytwarzany do realizowania jednocześnie ruchów izolowanych, jak i złożonych, kettlebell rozwija trwałość, siłę i odporność mięśniową. Także zwiększa ogólną efektywność, jeśli wykonuje się nim dynamiczne ruchy. Obszerny DESIGN UCHWYTU - Kettlebelle firmy Reebok są wykonane tak,wygodnie ćwiczyło się używając jednej a także dwóch dłoni. Sprawia to, że treningi mogą być jeszcze bardziej dynamiczne. Pełna trwałość - Z żeliwnym rdzeniem i winylową warstwą, kettlebelle są zaprojektowane tak, by wytrzymywać powtórzenie po powtórzeniu. Informacje technologicznE: Waga: 6 kg rozmiary: 17,3 x 10 x 18,4 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: żeliwo (97%), PVC (3%) Kolor: szary Gwarancja: 2 lata towar do wykorzystania domowego REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i postępowe podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dodatkowego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza produktywność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego korzystnego samopoczucia. Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, by wspierać innowacjami entuzjastów, którzy sami testują granice klasycznego pojęcia wydajności. Wynikiem tych poszukiwań są bezawaryjne, nowoczesne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

☆ Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17004 4 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17004 ☆

Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17004 4 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17004 Najniższa Cena Online

☆ Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17004 4 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17004 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17004 4 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17004
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Kettlebell 4 kg firmy Reebok pomaga rozwijać siłę i kondycję, które są podstawą każdego treningu fitness. Produkowane z myślą o wykonywaniu pojedynczych i złożonych ruchów, ćwiczenia z kettlebellami rozwijają kondycję, siłę i trwałość mięśniową. Trening z kettlebellem to rewelacyjna opcja do domowego treningu. Z jego pomocą możesz wytrenować ramiona, pośladki, mięśnie nóg i brzucha. Żeliwny rdzeń został pokryty tworzywem PVC. Waga obciążnika została wyraźnie opisana i oznaczona, upraszczając identyfikację. Pamiętaj, by nie zaczynać treningów z kettlebellem od sporego ciężaru. Wybierz na początku taki, którym możesz ćwiczyć swobodnie, by na początku pracować nad techniką. Dzięki temu unikniesz kontuzji spowodowanych przeciążeniem lub niewłaściwą pozycją. ĆWICZENIA IZOLOWANE I ZŁOŻONE - wykonany do wykonywania równocześnie ruchów izolowanych, jak i złożonych, kettlebell rozwija wytrzymałość, siłę i trwałość mięśniową. Także rozszerza ogólną efektywność, jeśli wykonuje się nim dynamiczne ruchy. Duży DESIGN UCHWYTU - Kettlebelle marki Reebok są produkowane tak,wygodnie ćwiczyło się używając jednej a także dwóch dłoni. Sprawia to, iż treningi mogą być jeszcze bardziej dynamiczne. Kompletna trwałość - Z żeliwnym rdzeniem i winylową warstwą, kettlebelle są zaprojektowane tak, żeby wytrzymywać powtórzenie po powtórzeniu. Dane technicznE: Waga: 4 kg rozmiary: 16,2 x 8,7 x 16,3 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: żeliwo (96,5%), PVC (3,5%) Kolor: szary Gwarancja: 2 lata towar do wykorzystania domowego REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i innowacyjne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana poprzez Reebok brzmi: „Nie boję się dodatkowego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza sprawność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego korzystnego samopoczucia. Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieprzerwane poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami entuzjastów, którzy sami testują granice klasycznego pojęcia efektywności. Rezultatem tych poszukiwań są bezusterkowe, postępowe i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.


Podobne zestawienia:


Najtańsze hantle Reebok treningowe – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze hantle Reebok treningowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich hantli Reebok do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17002 2 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17002 ☆

Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17002 2 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17002 Najniższa Cena Online

☆ Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17002 2 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17002 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17002 2 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17002
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Kettlebell 2 kg firmy Reebok pomaga rozwijać siłę i kondycję, które są podstawą każdego treningu fitness. Wyprodukowane z myślą o realizowaniu pojedynczych i złożonych ruchów, ćwiczenia z kettlebellami rozwijają kondycję, siłę i trwałość mięśniową. Trening z kettlebellem to doskonała opcja do domowego treningu. Z jego pomocą możesz wytrenować ramiona, pośladki, mięśnie nóg i brzucha. Żeliwny rdzeń został pokryty materiałem PVC. Waga obciążnika została wyraźnie opisana i oznaczona, usprawniając identyfikację. Pamiętaj, aby nie zaczynać treningów z kettlebellem od pokaźnego ciężaru. Wybierz na początku taki, którym możesz ćwiczyć luźno, by na początku pracować nad techniką. Dzięki temu unikniesz kontuzji spowodowanych przeciążeniem lub niewłaściwą pozycją. ĆWICZENIA IZOLOWANE I ZŁOŻONE - wykonany do realizowania jednocześnie ruchów izolowanych, jak i złożonych, kettlebell rozwija solidność, siłę i trwałość mięśniową. Także zwiększa ogólną efektywność, jeśli wykonuje się nim dynamiczne ruchy. Znaczny DESIGN UCHWYTU - Kettlebelle producenta Reebok są wyprodukowane tak,komfortowo ćwiczyło się używając jednej a także dwóch rąk. Powoduje to, że treningi mogą być jeszcze bardziej dynamiczne. Całkowita wytrzymałość - Z żeliwnym rdzeniem i winylową warstwą, kettlebelle są zaprojektowane tak, by wytrzymywać powtórzenie po powtórzeniu. Dane technologicznE: Waga: 2 kg rozmiary: 14,9 x 6,7 x 14 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: żeliwo (95,5%), PVC (4,5%) Kolor: szary Gwarancja: 2 lata produkt do wykorzystania domowego REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i postępowe podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się uzupełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza efektywność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego dobrego samopoczucia. Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to bezustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami wielbicieli, którzy sami testują granice klasycznego pojęcia wydajności. Rezultatem tych poszukiwań są bezawaryjne, postępowe i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

☆ Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17004 4 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17004 ☆

Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17004 4 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17004 Najniższa Cena Online

☆ Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17004 4 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17004 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17004 4 kg, KETTLEBELLREEBOKRAWT17004
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Kettlebell 4 kg producenta Reebok pomaga rozwijać siłę i kondycję, które są podstawą każdego treningu fitness. Wyprodukowane z myślą o wykonywaniu pojedynczych i złożonych ruchów, ćwiczenia z kettlebellami rozwijają kondycję, siłę i solidność mięśniową. Trening z kettlebellem to świetna opcja do domowego treningu. Z jego pomocą możesz wytrenować ramiona, pośladki, mięśnie nóg i brzucha. Żeliwny rdzeń został pokryty materiałem PVC. Waga obciążnika została wyraźnie opisana i oznaczona, usprawniając identyfikację. Pamiętaj, aby nie zaczynać treningów z kettlebellem od szerokiego ciężaru. Wybierz na początku taki, którym możesz ćwiczyć swobodnie, aby na początku pracować nad techniką. Dzięki czemu unikniesz kontuzji spowodowanych przeciążeniem lub niewłaściwą pozycją. ĆWICZENIA IZOLOWANE I ZŁOŻONE - tworzony do wykonywania jednocześnie ruchów izolowanych, jak i złożonych, kettlebell rozwija odporność, siłę i trwałość mięśniową. Także zwiększa ogólną wydajność, jeśli wykonuje się nim dynamiczne ruchy. Szeroki DESIGN UCHWYTU - Kettlebelle marki Reebok są wyprodukowane tak,wygodnie ćwiczyło się używając jednej a także dwóch rąk. Powoduje to, iż treningi mogą być jeszcze bardziej dynamiczne. Całkowita trwałość - Z żeliwnym rdzeniem i winylową warstwą, kettlebelle są zaprojektowane tak, żeby wytrzymywać powtórzenie po powtórzeniu. Dane technicznE: Waga: 4 kg rozmiary: 16,2 x 8,7 x 16,3 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: żeliwo (96,5%), PVC (3,5%) Kolor: szary Gwarancja: 2 lata artykuł do użytku domowego REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i progresywne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dodatkowego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza wydajność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego prawidłowego samopoczucia. Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, żeby wspierać innowacjami entuzjastów, którzy sami testują granice tradycyjnego pojęcia produktywności. Efektem tych poszukiwań są bezusterkowe, postępowe i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

☆ Hantle z uchwytem 2X0,5 kg Reebok RAWT-11060RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11060RD ☆

Hantle z uchwytem 2X0,5 kg Reebok RAWT-11060RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11060RD Najniższa Cena Online

☆ Hantle z uchwytem 2X0,5 kg Reebok RAWT-11060RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11060RD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Hantle z uchwytem 2X0,5 kg Reebok RAWT-11060RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11060RD
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Pokryte warstwą pianki hantle z uchwytami producenta Reebok zostały zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie i utrzymaniu prawidłowej kondycji fizycznej użytkownika. Ich waga 2 x 0,5 kg sprawia,wyśmienicie nadają się do ćwiczeń fitness, ogólnorozwojowych oraz joggingu. W trakcie treningu z minimalnym ciężarem, całą pracę wykonują potężne partie mięśni. Dzięki temu podczas ćwiczeń zmniejszasz ryzyko kontuzji. Dostosowywane na rzepy uchwyty zezwalają na nadzwyczajne dobranie hantli do każdego rozmiaru dłoni. Zapewnia to bezpieczny i pewny chwyt w trakcie intensywnych i dynamicznych treningów. Dane technologicznE: Waga: 2 x 0,5 kg rozmiary: 21 x 4,4 x 5,6 cm (dł. X szer. X wys.) Długość uchwytu: 10 cm Materiał wykonania: żeliwo (90%), pianka NBR, TPR W komplecie 2 sztuki Kolor: szary z czerwonym wykończeniem Przeznaczenie: użytek domowy / amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technice i nieszablonowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Nieprzeciętnie przypasowane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu sprawia, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez sporo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17006 6 kg ☆

Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17006 6 kg Najniższa Cena Online

☆ Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17006 6 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Odważnik kettlebell Reebok RAWT-17006 6 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Kettlebell 6 kg producenta Reebok pomaga rozwijać siłę i kondycję, które są podstawą każdego treningu fitness. Wyprodukowane z myślą o wykonywaniu pojedynczych i złożonych ruchów, ćwiczenia z kettlebellami rozwijają kondycję, siłę i odporność mięśniową. Trening z kettlebellem to genialna opcja do domowego treningu. Z jego pomocą możesz wytrenować ramiona, pośladki, mięśnie nóg i brzucha. Żeliwny rdzeń został pokryty tworzywem PVC. Waga obciążnika została wyraźnie opisana i oznaczona, usprawniając identyfikację. Pamiętaj, aby nie zaczynać treningów z kettlebellem od szerokiego ciężaru. Wybierz na początku taki, którym możesz ćwiczyć swobodnie, żeby na początku pracować nad techniką. Dzięki temu unikniesz kontuzji spowodowanych przeciążeniem albo niewłaściwą pozycją. ĆWICZENIA IZOLOWANE I ZŁOŻONE - wykonany do wykonywania zarówno ruchów izolowanych, jak i złożonych, kettlebell rozwija odporność, siłę i odporność mięśniową. Także rozszerza ogólną produktywność, jeśli wykonuje się nim dynamiczne ruchy. Wielki DESIGN UCHWYTU - Kettlebelle producenta Reebok są wyprodukowane tak,wygodnie ćwiczyło się używając jednej a także dwóch dłoni. Powoduje to, że treningi mogą być jeszcze bardziej dynamiczne. Kompletna wytrzymałość - Z żeliwnym rdzeniem i winylową powłoką, kettlebelle są zaprojektowane tak, żeby wytrzymywać powtórzenie po powtórzeniu. Dane technologicznE: Waga: 6 kg rozmiary: 17,3 x 10 x 18,4 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: żeliwo (97%), PVC (3%) Kolor: szary Gwarancja: 2 lata produkt do korzystania domowego REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i innowacyjne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dopełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza produktywność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego korzystnego samopoczucia. Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieprzerwane poszukiwanie nowych rozwiązań, by wspierać innowacjami zwolenników, którzy sami testują granice klasycznego pojęcia wydajności. Skutkiem tych poszukiwań są niezawodne, progresywne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

☆ Hantle z uchwytem 2x1 kg Reebok RAWT-11061RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11061RD ☆

Hantle z uchwytem 2x1 kg Reebok RAWT-11061RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11061RD Najniższa Cena Online

☆ Hantle z uchwytem 2x1 kg Reebok RAWT-11061RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11061RD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Hantle z uchwytem 2x1 kg Reebok RAWT-11061RD, HANTUCHWYTREEBOKRAWT11061RD
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Pokryte powłoką pianki hantle z uchwytami marki Reebok zostały zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie i utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej użytkownika. Ich waga 2 x 1 kg powoduje,nieprzeciętnie nadają się do ćwiczeń fitness, ogólnorozwojowych, a także joggingu. Podczas treningu z znikomym ciężarem, całą pracę wykonują konkretne partie mięśni. Dzięki czemu w trakcie ćwiczeń zmniejszasz ryzyko kontuzji. Regulowane na rzepy uchwyty pozwalają na nieprzeciętne przypasowanie hantli do każdego rozmiaru rąk. Gwarantuje to bezpieczny i pewny chwyt podczas intensywnych i dynamicznych treningów. Dane technicznE: Waga: 2 x 1 kg wymiary: 21 x 5 x 6 cm (dł. X szer. X wys.) Długość uchwytu: 10 cm Materiał wykonania: żeliwo (91%), pianka NBR, TPR W komplecie 2 sztuki Kolor: szary z czerwonym wykończeniem Przeznaczenie: użytek domowy / amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu prekursorskich technologii i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Doskonale dopasowane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez mnóstwo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


Podsumowanie, czyli jakie hantle Reebok najlepsze?


Najlepsze hantle Reebok w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze hantle Reebok w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre hantle do ćwiczeń – Ranking maj 2024

Jeżeli żadne z powyższych hantli Reebok do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych hantli do fitnessu i treningu siłowego.


Powiązania tematyczne:

 • jakie hantle Reebok opinie i efekty,
 • dobre hantle Reebok treningowe cena,
 • ranking hantli Reebok do ćwiczeń,
 • hantle Reebok jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o hantlach Reebok do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o hantlach Reebok do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o hantlach Reebok do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie hantle Reebok najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych hantlach Reebok do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z hantlami Reebok do treningu siłowego i ćwiczeń fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie hantle Reebok treningowe są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z hantlami Reebok do treningu siłowego i ćwiczeń fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach hantle Reebok treningowe to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *