FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking hantli EB Fit do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Hantle do ćwiczeń / Ranking hantli EB Fit do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze dobrych hantli EB Fit do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych hantli EB Fit do ćwiczeń,
 • TOP5 chętnie kupowanych hantli treningowych do ćwiczeń siłowych.

Jakie hantle EB Fit treningowe najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane hantle EB Fit treningowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking hantli EB Fit do ćwiczeń, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Eb fit Kettlebell 589218 (18 kg) ☆

Eb fit Kettlebell 589218 (18 kg) Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Kettlebell 589218 (18 kg) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Kettlebell 589218 (18 kg)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Marzysz o silnych mięśniach i żelaznej kondycji? ŁAP ZA KETTLE EB FIT. Popraw zdrowie i powiększ masę mięśniową!

  Odważnik kettlebell produkowano do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji w domowej siłowni. Lubiany wyjątkowo poprzez ludzi trenujących CROSSFIT. Ćwiczenia z hantlami kettle angażują w wysiłek całe ciało, w tym mięśnie głębokie. Dzięki niewyważonemu środkowi ciężkości, ćwiczenia są bardziej wymagające, jednak dają udoskonalone rezultaty. Szybciej zobaczysz efekty aniżeli przy konwencjonalnych hantlach. Ćwiczenia z kettle udoskonalają zmysł równowagi, koordynację ruchową, a także rozszerzają sprężystość ścięgien i więzadeł.

  Kettlebell EB FIT będzie służyć latami. Na dodatek, odważnik pokryty jest tworzywem sztucznym, które nadaje mu estetyki, a także ogranicza ryzyko uszkodzenia podłoża podczas upuszczenia. Tworzywo częściowo tłumi powstały w wyniku upadku hałas. Wyprofilowany uchwyt uniemożliwia otarciom dłoni, a Ty czujesz komfort nawet podczas długich i wymagających treningów. Zadbaj o kondycję już dziś!


  parametry:
  • Waga: 18kg
  • rozmiary
  - Wysokość: 33cm
  - Wewnętrzna szerokość uchwytu: 20cm (najszerszy punkt wewnątrz rączki)
  - Średnica uchwytu: 4.5cm (grubość)
  - Obwód hantli: 83cm

  • Materiał: cement pokryty warstwą tworzywa sztucznego
  • Kolor: czarny
  • marka: EB FIT

  EB FIT specjalizuje się w akcesoriach fitness i sprzęcie do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie oraz świetne opinie dają gwarancję radości z zakupu.

☆ Vs Hantla winylowa eb fit żeliwna (2 kg) ☆

Vs Hantla winylowa eb fit żeliwna (2 kg) Najniższa Cena Online

☆ Vs Hantla winylowa eb fit żeliwna (2 kg) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: VS
 • Nazwa produktu: Vs Hantla winylowa eb fit żeliwna (2 kg)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  EB FIT to firma specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie dedykowanym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz wyśmienite opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu. HANTLA WINYLOWA 2 KG VDB EB FIT - Hantla żeliwna powlekana winylem to rewelacyjny przyrząd do wzmacniania górnych partii mięśniowych takich jak ramiona, grzbiet i klatka piersiowa.

  Ćwiczenia hantlami są jednymi z najmocniej uniwersalnych form aktywności fizycznej. Dedykowane są do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji. Hantle mają żeliwne wypełnienie oraz kolorową powłokę.

  Pokrycie winylowe znacznie wydłuża żywotność oraz nadaje im estetyczny wygląd. Specjalny zarys powoduje, że odłożone nie toczą się po podłożu. Dzięki swej miękkiej powierzchni, choćby w trakcie upadku nie wyrządzają żadnych szkód.

  Specjalna, antypoślizgowa powierzchnia sprawdza się nawet w trakcie wielogodzinnych ćwiczeń. Hantle EB FIT asygnowane są do użytkowania w domowej siłowni. Właściwości technologicznE: KOLOR: fioletowy MATERIAŁ: żeliwo pokryte powłoką winylową wymiary towaru rozmiary artykułu 1 sztuka: długość 17,5 x średnica 7,5 x uchwyt 10 cm rozmiary opakowania 1 sztuka 170 x 65 mm Waga produktu brutto 2.01 kg Waga produktu netto 2 kg liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym (PCB) -10 szt rozmiary opakowanie zbiorcze 140 x 180 x 365 mm Waga brutto opakowanie zbiorcze 20.5 kg Waga brutto: 2.1 Waga netto: 2


☆ Zestaw hantli kompozytowych 2x4 kg niebieskie 1027043 marki Eb fit ☆

Zestaw hantli kompozytowych 2x4 kg niebieskie 1027043 marki Eb fit Najniższa Cena Online

☆ Zestaw hantli kompozytowych 2x4 kg niebieskie 1027043 marki Eb fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB Fit
 • Nazwa produktu: Zestaw hantli kompozytowych 2x4 kg niebieskie 1027043 marki Eb fit
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  zestaw HANTLI KOMPOZYTOWYCH 2x4 kg Hantelki to absolutny "must have" zwłaszcza dla domowego sportowca. Zestaw HANTLI 2x4 KG służy do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Trening z ciężarkami pomoże Ci ukształtować mięśnie przedramion, ramion, barków oraz klatki piersiowej.

  Ruch można wykonywać stojąc, siedząc bądź leżąc na ławce treningowej. Hantle użytkowane są przy treningach siłowych, jak i kompilacjach ćwiczeń wydolnościowych. Ćwiczenia hantlami są jednymi z najmocniej uniwersalnych form aktywności fizycznej.

  Specjalne pokrycie widocznie wydłuża żywotność oraz nadaje mu estetyczny wygląd. Stosowny zarys powoduje, że hantelki nie toczą się po podłożu. Zadbaj o zdrowie! Spal tłuszcz, rozszerz rzeźbę lub masę mięśniową.

  Osiągnij wymarzoną sylwetkę w warunkach domowych - z ZESTAWEM Hantli Kompozytowych 2x4 kg. Właściwości technicznE: rozmiary - szerokość uchwytu: 9,6 cm - średnica uchwytu: 3,8 cm - wysokość hantli: 12 cm - długość hantli: 25 cm Waga: 2x4 kg Materiał: cement + PP Przeznaczenie: do wykorzystywania domowego Opakowanie: 26 x 24 x 14 cm kolorowy kartonik Waga brutto: 8,2 kg marka: EB FIT Producent: EB FIT EAN: 5902431027043 Kod producenta:1027043 Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszego sklepu.

  pakiet hantli znajdziesz u nas w innych rozmiarach i kolorach. EB FIT to producent specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie dedykowanym do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie i wspaniałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


☆ Eb fit Hantla hex (12 kg) (5902431015224) ☆

Eb fit Hantla hex (12 kg) (5902431015224) Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Hantla hex (12 kg) (5902431015224) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Hantla hex (12 kg) (5902431015224)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  EB FIT już od wielu lat formuje wysokiej jakości produkty, które cieszą się popularnością. Nie inaczej ma się sprawa w przypadku hantli Hex. To wyśmienity towar, który stanie na wysokości zadania podczas domowych treningów.

  Ćwiczenia z tym produktem są niezwykle skuteczne. Regularne treningi nie tylko wzmocnią mięśnie,także wyrzeźbią sylwetkę osoby ćwiczącej....


☆ zestaw hantli ze sztangą składaną 2x gryf 20 kg marki Eb fit ☆

zestaw hantli ze sztangą składaną 2x gryf 20 kg marki Eb fit Najniższa Cena Online

☆ zestaw hantli ze sztangą składaną 2x gryf 20 kg marki Eb fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: zestaw hantli ze sztangą składaną 2x gryf 20 kg marki Eb fit
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Chcesz zbudować formę ponad normę? Hantle i sztanga to absolutny "must have" każdego sportowca. Teraz dzięki technice EB FIT, na 1 zestawie 2 x 10 kg możesz trenować CAŁE CIAŁO.
  • nowoczesne rozwiązanie 2 w 1 zezwala na wykonanie ćwiczeń całego ciała
  • możliwość złączenia dwóch krótkich gryfów w tradycyjną sztangę
  • dobrej jakości materiały zapewniają długi czas wykorzystywania
  • zaciski gwintowe i świetnie przypasowana średnica zapewni stabilne ułożenie na gryfie i szybką zmianę obciążenia
  • specjalna powłoka zabezpieczająca chroni podłoże przed zarysowaniami
  • heksagonalny zarys obciążeń uniemożliwia turlaniu się po ich odłożeniu
  • nadzwyczajny pakiet do ćwiczeń w domu

  Hantle treningowe 2 x 10 kg z funkcją sztangi, to uniwersalny 19 częściowy pakiet dla każdego. Służy do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Trening z ciężarkami pomoże Ci ukształtować mięśnie przedramion, ramion, barków i klatki piersiowej. Ruch można wykonywać,stojąc, siedząc, bądź leżąc na ławce treningowej. Hantle wykorzystywane są przy treningach siłowych, jak i kompozycjach ćwiczeń wydolnościowych. Ćwiczenia hantlami i sztangą to jedne z najmocniej uniwersalnych form aktywności fizycznej. Produkt jest nieprzeciętny zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących użytkowników.

  Dzięki uniwersalnemu zaimplementowaniu, po treningu hantelkami dopasujesz całość w sztangę. Z tym innowacyjnym rozwiązaniem 2 w 1, wykonasz ćwiczenia całego ciała. Poszerzasz wachlarz treningowy, wykonując ćwiczenia niemożliwe lub niewygodne samymi hantelkami. W dowolnym momencie możesz dokładać/odejmować obciążenia do gryfów. Regulujesz obciążenie na treningu, dostosowując wagę do swoich potrzeb.


  Z regulowanymi hantlami z funkcją sztangi zyskujesz cenne miejsce w domowej siłowni. Koniec z zagracaniem - komplet zajmuje mniej miejsca aniżeli kilka kompletów hantli i osobne sztangi. Talerze powlekane są specjalną powłoką tworzywa, dlatego są świetne do Twojego domowego treningu - nie porysują podłogi! Natomiast heksagonalny zarys zamiast koła - sprawia, iż obciążenie nie "jeździ" po podłodze (zwłaszcza w przypadku nierówności).


  Proste i mocne łączenie, dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa w trakcie ćwiczeń. Materiały wysokiej jakości powiększają solidność zestawu, dając możliwości korzystania z niego poprzez lata. Zaciski gwintowe i znakomicie dopasowana średnica otworu talerzy, ułatwią Ci szybką zmianę obciążenia oraz pewne, jednostajne ułożenie na gryfie. Spal tłuszcz, zwiększ rzeźbę / masę mięśniową i osiągnij wymarzoną sylwetkę w warunkach domowych z dostosowywanymi hantlami treningowymi 2 x 10 kg z funkcją sztangi EB FIT.


  cechy:
  • Kolor: czarny
  • Waga netto: 21 kg
  • Waga brutto: 21,5 kg
  • Materiały: PE, ABS, cement, pianka
  • Kolor: czarno - czerwony
  • Opakowanie: 42,5 x 21,5 x 23,5 cm (wys. X szer. X gł.)
  • marka: EB FIT

  W zestawie:
  • Gryf niedługi 40 x 2,5 x 2,5 cm ( dł. X śr. X śr. Uchwytu) x 2 szt.
  • Łączenie dwóch gryfów 40 x 2,5 x 4 cm (dł. X śr. X śr. Chwytu) x 1 szt
  • Talerze waga: 1,25 kg (średnica otworu 3 cm / rozmiary 3.5 x 15.5 cm) x 8 szt.
  • Talerze 2,5 kg (średnica otworu 3 cm / rozmiary 20 x 4 cm) x 4 szt.
  • Zaciski x 4 szt.

  EB FITto producent specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie dedykowanym do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie oraz genialne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


  Uwaga! artykuł może nieznacznie różnić się optycznie w zależności od dostawy przy zachowaniu wszelkich funkcji użytkowych.

☆ Hantla winylowa EB FIT VDB Fit (3 kg) (5901750580246) ☆

Hantla winylowa EB FIT VDB Fit (3 kg) (5901750580246) Najniższa Cena Online

☆ Hantla winylowa EB FIT VDB Fit (3 kg) (5901750580246) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Hantla winylowa EB FIT VDB Fit (3 kg) (5901750580246)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  EB FIT to marka specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz nieprzeciętne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu. HANTLA WINYLOWA 3 KG VDB EB FIT - Hantla żeliwna powlekana winylem to świetny przyrząd do wzmacniania górnych partii mięśniowych takich jak ramiona, grzbiet i klatka piersiowa.

  Ćwiczenia hantlami są jednymi z najbardziej uniwersalnych form energiczności fizycznej. Asygnowane są do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji. Hantle mają żeliwne wypełnienie, a także kolorową powłokę.

  Pokrycie winylowe istotnie wydłuża żywotność , a także nadaje im estetyczny wygląd. Specjalny kształt sprawia, iż odłożone nie toczą się po podłożu. Dzięki swojej miękkiej powierzchni, nawet w trakcie upadku nie wyrządzają żadnych szkód.

  Specjalna, antypoślizgowa powierzchnia sprawdza się choćby podczas wielogodzinnych ćwiczeń. Hantle EB FIT asygnowane są do korzystania w domowej siłowni. Cechy technologicznE: KOLOR: czerwony MATERIAŁ: żeliwo pokryte warstwą winylową wymiary produktu wymiary towaru 1 sztuka: długość 18 x średnica 8.5 x uchwyt 10 cm wymiary opakowania 1 sztuka 180 x 65 mm Waga produktu brutto 3.01 kg Waga towaru netto 3 kg ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym (PCB) -6 szt Waga brutto opakowanie zbiorcze 19 kg


☆ Hantla winylowa vdb fit 1 kg marki Eb fit ☆

Hantla winylowa vdb fit 1 kg marki Eb fit Najniższa Cena Online

☆ Hantla winylowa vdb fit 1 kg marki Eb fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Hantla winylowa vdb fit 1 kg marki Eb fit
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  EB FIT to firma specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie dedykowanym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie i świetne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu. HANTLA WINYLOWA 1 KG VDB EB FIT - Hantla żeliwna powlekana winylem to nadzwyczajny przyrząd do wzmacniania górnych partii mięśniowych takich jak ramiona, grzbiet i klatka piersiowa.

  Ćwiczenia hantlami są jednymi z najszczególniej uniwersalnych form energiczności fizycznej. Przeznaczone są do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji. Hantle posiadają żeliwne wypełnienie, a także kolorową powłokę.

  Pokrycie winylowe znacznie wydłuża żywotność i nadaje im estetyczny wygląd. Specjalny kształt powoduje, iż odłożone nie toczą się po podłożu. Dzięki swojej miękkiej powierzchni, nawet w trakcie upadku nie wyrządzają żadnych szkód.

  Specjalna, antypoślizgowa powierzchnia sprawdza się choćby podczas wielogodzinnych ćwiczeń. Hantle EB FIT dedykowane są do wykorzystywania w domowej siłowni. Właściwości technologicznE: KOLOR: niebieski MATERIAŁ: żeliwo pokryte warstwą winylową wymiary artykułu wymiary produktu 1 sztuka: długość 13,5 x średnica 6,5 x uchwyt 9 cm wymiary opakowania 1 sztuka 135 x 55 mm Waga produktu brutto 1,01 kg Waga towaru netto 1 kg liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym (PCB) -20 szt rozmiary opakowanie zbiorcze 155 x 225 x 300 mm Waga brutto opakowanie zbiorcze 21 kg Długość: 300 Szerokość: 190 Wysokość: 215 Waga brutto: 1.05 Waga netto: 1


☆ Hantla vdb (4 kg) marki Eb fit ☆

Hantla vdb (4 kg) marki Eb fit Najniższa Cena Online

☆ Hantla vdb (4 kg) marki Eb fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Hantla vdb (4 kg) marki Eb fit
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantla żeliwna powlekana winylem to świetny przyrząd do wzmacniania górnych partii mięśniowych takich jak ramiona, grzbiet i klatka piersiowa. Ćwiczenia hantlami są jednymi z najistotniej uniwersalnych form aktywności fizycznej.

  dedykowane są do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji. Hantle mają żeliwne wypełnienie oraz kolorową powłokę. Pokrycie winylowe widocznie wydłuża żywotność , a także nadaje im estetyczny wygląd.

  Specjalny kształt sprawia, iż odłożone nie toczą się po podłożu. Dzięki swej miękkiej powierzchni, choćby podczas upadku nie wyrządzają żadnych szkód. Specjalna, antypoślizgowa powierzchnia sprawdza się nawet w trakcie wielogodzinnych ćwiczeń.

  Hantle EB FIT przeznaczone są do użytkowania w domowej siłowni. Specyfikacja technologiczna: Waga - 4 kg, odcień - Szary. Wymiary - Długość 19 x średnica 9 x uchwyt 11 cm. Materiał - Żeliwo pokryte warstwą winylową....


☆ Eb fit Kettlebell 1027098 (8 kg) (5902431027098) ☆

Eb fit Kettlebell 1027098 (8 kg) (5902431027098) Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Kettlebell 1027098 (8 kg) (5902431027098) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Kettlebell 1027098 (8 kg) (5902431027098)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Marzysz o silnych mięśniach i żelaznej kondycji? ŁAP ZA KETTLE EB FIT. Popraw zdrowie i zwiększ masę mięśniową!

  Odważnik kettlebell 8 KG wykonano do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji w domowej siłowni. Uznany wyjątkowo poprzez ludzi trenujących CROSSFIT. Ćwiczenia z hantlami kettle angażują w wysiłek całe ciało, w tym mięśnie głębokie. Dzięki niewyważonemu środkowi ciężkości, ćwiczenia są bardziej wymagające, jednak dają udoskonalone rezultaty. Szybciej zobaczysz efekty aniżeli przy tradycyjnych hantlach. Ćwiczenia z kettle poprawiają zmysł równowagi, koordynację ruchową i powiększają elastyczność ścięgien i więzadeł.

  Kettlebell EB FIT będzie służyć latami - żeliwo jest szczególnie niepodatne na uszkodzenia. Ponadto, odważnik pokryty jest winylową warstwą, która nadaje mu estetyki i zmniejsza ryzyko uszkodzenia podłoża podczas upuszczenia. Wyprofilowany uchwyt uniemożliwia otarciom rąk, a Ty czujesz komfort choćby podczas długich i wymagających treningów. Zadbaj o kondycję już dziś!


  cechy:
  • Waga: 8 kg
  • rozmiary:
  - wysokość 19 cm
  - szerokość 18 cm
  - średnica uchwytu 3 cm
  • Materiał: kula - żeliwo pokryte winylem, rękojeść - żeliwo
  • Kolor: fioletowy
  • Opakowanie: 18 x 11 x 20 cm (karton)
  • marka: EB FIT

  EB FIT specjalizuje się w akcesoriach fitness i sprzęcie do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie i idealne opinie dają gwarancję radości z zakupu.

☆ Hantla eb fit hex (2.5 kg) marki Enero fit ☆

Hantla eb fit hex (2.5 kg) marki Enero fit Najniższa Cena Online

☆ Hantla eb fit hex (2.5 kg) marki Enero fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ENERO FIT
 • Nazwa produktu: Hantla eb fit hex (2.5 kg) marki Enero fit
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Wzmocnij swoje mięśnie z EB FIT EB FIT już od wielu lat wytwarza wysokiej jakości produkty, które cieszą się popularnością. Nie inaczej ma się sprawa w sytuacji hantli Hex. To znakomity towar, który stanie na wysokości zadania w trakcie domowych treningów.

  Ćwiczenia z hantlą są stanowczo produktywne. Regularne treningi nie tylko wzmocnią mięśnie,także wyrzeźbią sylwetkę osoby ćwiczącej. Wysoka jakość wykonania Hantla powstała przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

  Żeliwne wypełnienie, rękojeść wykonana ze stali chromowanej i gumowe pokrycie przekładają się na wysoką wytrzymałość towaru, a co z tego wynika - dłuższe stosowanie. Dodatkowym atutem jest zarys hantli, który zapobiega toczeniu się po podłożu....Podobne zestawienia:


Najtańsze hantle EB Fit treningowe – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze hantle EB Fit treningowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich hantli EB Fit do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Eb fit Hantla winylowa vdb fit 0.5 kg (5907637337361) ☆

Eb fit Hantla winylowa vdb fit 0.5 kg (5907637337361) Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Hantla winylowa vdb fit 0.5 kg (5907637337361) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Hantla winylowa vdb fit 0.5 kg (5907637337361)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  EB FIT to firma specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie asygnowanym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie i świetne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu. HANTLA WINYLOWA 0,5 KG VDB EB FIT - Hantla żeliwna powlekana winylem to nadzwyczajny przyrząd do wzmacniania górnych partii mięśniowych takich jak ramiona, grzbiet i klatka piersiowa.

  Ćwiczenia hantlami są jednymi z najbardziej uniwersalnych form aktywności fizycznej. Przeznaczone są do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji. Hantle posiadają żeliwne wypełnienie oraz kolorową powłokę.

  Pokrycie winylowe istotnie wydłuża żywotność , a także nadaje im estetyczny wygląd. Specjalny kształt powoduje, że odłożone nie toczą się po podłożu. Dzięki swej miękkiej powierzchni, choćby podczas upadku nie wyrządzają żadnych szkód.

  Specjalna, antypoślizgowa powierzchnia sprawdza się choćby w trakcie wielogodzinnych ćwiczeń. Hantle EB FIT asygnowane są do korzystania w domowej siłowni. Właściwości technologicznE: KOLOR: różowy MATERIAŁ: żeliwo pokryte powłoką winylową wymiary produktu wymiary towaru 1 sztuka: długość 12,5 x średnica 4.5 x uchwyt 9 cm rozmiary opakowania 1 sztuka 125 x 45 mm Waga towaru brutto 0,51 kg Waga artykułu netto 0.5 kg liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym (PCB) - 40 szt rozmiary opakowanie zbiorcze 260 x 190 x 260 mm Waga brutto opakowanie zbiorcze 21 kg Długość: 265 Szerokość: 265 Wysokość: 190 Waga brutto: 0.53 Waga netto: 0.5


☆ Hantla winylowa EB FIT żeliwna (0.75 kg) ☆

Hantla winylowa EB FIT żeliwna (0.75 kg) Najniższa Cena Online

☆ Hantla winylowa EB FIT żeliwna (0.75 kg) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Hantla winylowa EB FIT żeliwna (0.75 kg)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantla żeliwna powlekana winylem to nieprzeciętny przyrząd do wzmacniania górnych partii mięśniowych takich jak ramiona, grzbiet i klatka piersiowa. Ćwiczenia hantlami są jednymi z najszczególniej uniwersalnych form aktywności fizycznej.

  dedykowane są do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji. Hantle posiadają żeliwne wypełnienie oraz kolorową powłokę. Pokrycie winylowe wyraźnie wydłuża żywotność , a także nadaje im estetyczny wygląd.

  Specjalny zarys sprawia, że odłożone nie toczą się po podłożu. Dzięki swojej miękkiej powierzchni, nawet w trakcie upadku nie wyrządzają żadnych szkód. Specjalna, przeciwpoślizgowa powierzchnia sprawdza się choćby w trakcie wielogodzinnych ćwiczeń....


☆ Zestaw hantli kompozytowych EB FIT 2x1 kg zielone 1027012 ☆

Zestaw hantli kompozytowych EB FIT 2x1 kg zielone 1027012 Najniższa Cena Online

☆ Zestaw hantli kompozytowych EB FIT 2x1 kg zielone 1027012 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Zestaw hantli kompozytowych EB FIT 2x1 kg zielone 1027012
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  pakiet Hantli Kompozytowych 2x1 kg Eb Fit Hantelki to absolutny "must have" zwłaszcza dla domowego sportowca. Komplet HANTLI 2x1 KG służy do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych.

  Trening z ciężarkami pomoże Ci ukształtować mięśnie przedramion, ramion, barków oraz klatki piersiowej. Ruch można wykonywać stojąc, siedząc bądź leżąc na ławce treningowej. Hantle stosowane są przy treningach siłowych, jak i kompilacjach ćwiczeń wydolnościowych.

  Ćwiczenia hantlami są jednymi z najszczególniej uniwersalnych form aktywności fizycznej. Specjalne pokrycie pokaźnie wydłuża żywotność oraz nadaje mu estetyczny wygląd. Adekwatny zarys sprawia, iż hantelki nie toczą się po podłożu.

  Zadbaj o zdrowie! Spal tłuszcz, zwiększ rzeźbę albo masę mięśniową. Osiągnij wymarzoną sylwetkę w warunkach domowych - z ZESTAWEM Hantli Kompozytowych 2x1 kg. Parametry technicznE: - wymiary - szerokość uchwytu: 8,4 cm - średnica uchwytu: 3,2 cm - wysokość hantli: 7,6 cm - długość hantli: 18,5 cm - Waga: 2x1 kg - Materiał: cement + PP - Przeznaczenie: do stosowania domowego - Opakowanie: barwny kartonik - producent: EB FIT - Producent: EB FIT - EAN: 5902431027012 - Kod producenta: 1027012 EB FIT to firma specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie dedykowanym do domowych siłowni.

  Wieloletnie doświadczenie i perfekcyjne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


☆ Hantla winylowa vdb fit 1 kg marki Eb fit ☆

Hantla winylowa vdb fit 1 kg marki Eb fit Najniższa Cena Online

☆ Hantla winylowa vdb fit 1 kg marki Eb fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Hantla winylowa vdb fit 1 kg marki Eb fit
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  EB FIT to marka specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie i wspaniałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu. HANTLA WINYLOWA 1 KG VDB EB FIT - Hantla żeliwna powlekana winylem to perfekcyjny przyrząd do wzmacniania górnych partii mięśniowych takich jak ramiona, grzbiet i klatka piersiowa.

  Ćwiczenia hantlami są jednymi z najistotniej uniwersalnych form energiczności fizycznej. Asygnowane są do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji. Hantle mają żeliwne wypełnienie, a także kolorową powłokę.

  Pokrycie winylowe istotnie wydłuża żywotność i nadaje im estetyczny wygląd. Specjalny kształt powoduje, iż odłożone nie toczą się po podłożu. Dzięki swojej miękkiej powierzchni, choćby podczas upadku nie wyrządzają żadnych szkód.

  Specjalna, przeciwpoślizgowa powierzchnia sprawdza się nawet podczas wielogodzinnych ćwiczeń. Hantle EB FIT dedykowane są do użytku w domowej siłowni. Cechy technologicznE: KOLOR: niebieski MATERIAŁ: żeliwo pokryte powłoką winylową wymiary artykułu wymiary artykułu 1 sztuka: długość 13,5 x średnica 6,5 x uchwyt 9 cm wymiary opakowania 1 sztuka 135 x 55 mm Waga towaru brutto 1,01 kg Waga produktu netto 1 kg ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym (PCB) -20 szt rozmiary opakowanie zbiorcze 155 x 225 x 300 mm Waga brutto opakowanie zbiorcze 21 kg Długość: 300 Szerokość: 190 Wysokość: 215 Waga brutto: 1.05 Waga netto: 1


☆ Hantla winylowa EB FIT żeliwna (1.5 kg) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! (5907637338986) ☆

Hantla winylowa EB FIT żeliwna (1.5 kg) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! (5907637338986) Najniższa Cena Online

☆ Hantla winylowa EB FIT żeliwna (1.5 kg) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! (5907637338986) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Hantla winylowa EB FIT żeliwna (1.5 kg) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! (5907637338986)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  EB FIT to marka specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz nieprzeciętne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu. HANTLA WINYLOWA 1,5 KG VDB EB FIT - Hantla żeliwna powlekana winylem to idealny przyrząd do wzmacniania górnych partii mięśniowych takich jak ramiona, grzbiet i klatka piersiowa.

  Ćwiczenia hantlami są jednymi z najszczególniej uniwersalnych form intensywności fizycznej. Asygnowane są do ćwiczeń siłowych, ogólnorozwojowych i rehabilitacji. Hantle posiadają żeliwne wypełnienie, a także kolorową powłokę.

  Pokrycie winylowe wyraźnie wydłuża żywotność i nadaje im estetyczny wygląd. Specjalny zarys powoduje, że odłożone nie toczą się po podłożu. Dzięki swej miękkiej powierzchni, nawet w trakcie upadku nie wyrządzają żadnych szkód.

  Specjalna, antypoślizgowa powierzchnia sprawdza się nawet w trakcie wielogodzinnych ćwiczeń. Hantle EB FIT dedykowane są do stosowania w domowej siłowni. Atrybuty technicznE: KOLOR: zielony MATERIAŁ: żeliwo pokryte warstwą winylową wymiary towaru rozmiary produktu 1 sztuka: długość 16 x średnica 7 x uchwyt 10 cm rozmiary opakowania 1 sztuka 160 x 65 mm Waga artykułu brutto 1.51 kg Waga produktu netto 1.5 kg ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym (PCB) -12 szt rozmiary opakowanie zbiorcze 165 x 200 x 275 mm Waga brutto opakowanie zbiorcze 19 kg Waga brutto: 1.58 Waga netto: 1.5Podsumowanie, czyli jakie hantle EB Fit najlepsze?


Najlepsze hantle EB Fit w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze hantle EB Fit w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze hantle do ćwiczeń – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych hantli EB Fit do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych hantli treningowych do ćwiczeń siłowych.


Powiązania tematyczne:

 • jakie hantle EB Fit opinie i efekty,
 • dobre hantle EB Fit treningowe cena,
 • ranking hantli EB Fit do ćwiczeń,
 • hantle EB Fit jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o hantlach EB Fit do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o hantlach EB Fit do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o hantlach EB Fit do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie hantle EB Fit najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych hantlach EB Fit do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z hantlami EB Fit do treningu siłowego i ćwiczeń fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie hantle EB Fit treningowe są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z hantlami EB Fit do treningu siłowego i ćwiczeń fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach hantle EB Fit treningowe to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *