FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking drążków do ćwiczeń HMS. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Drążki do ćwiczeń / Ranking drążków do ćwiczeń HMS


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drążków do ćwiczeń HMS. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drążków do ćwiczeń HMS,
 • TOP5 często wybieranych drążków treningowych do ćwiczeń.

Jakie drążki do ćwiczeń HMS najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drążki do ćwiczeń HMS, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drążków do ćwiczeń HMS, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Drążek rozporowy z kółkami gimnastycznymi HMS DDG03 (2 części), DRAZEKROZPKOLKAHMSDDG03 ☆

Drążek rozporowy z kółkami gimnastycznymi HMS DDG03 (2 części), DRAZEKROZPKOLKAHMSDDG03 Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy z kółkami gimnastycznymi HMS DDG03 (2 części), DRAZEKROZPKOLKAHMSDDG03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy z kółkami gimnastycznymi HMS DDG03 (2 części), DRAZEKROZPKOLKAHMSDDG03
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  DDG03 DRĄŻEK ROZPOROWY Z KÓŁKAMI GIMNASTYCZNYMI HMS Drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi to komplet od HMS, z którym zbudujesz swoją formę. Te dwa urządzenia pozwolą Ci wykonać wielofunkcyjny trening. Ćwicz mięśnie pleców, ramion, barków, klatki piersiowej i brzucha, korzystając z jednego produktu! Drążek rozporowy DDG03 jest nietrudny w konstrukcji i demontażu, dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca i można go przenosić według własnych potrzeb. Możesz go zamocować między framugami drzwi lub ścianami o szerokości od 96 do 130 cm. Drążek jest stworzony z najwyższej jakości materiałów, został pokryty przeciwpoślizgową warstwą, a podpórki po dwóch stronach zapewnią Ci maksymalne bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń. Dzięki poziomicy będziesz mieć pewność, że DDG03 został poprawnie zamontowany. Kółka gimnastyczne To proste, ale wydajne narzędzie do treningu całego ciała. Możesz je zamocować do drążka lub używać osobno. Kółka są wytworzone z wytrzymałego tworzywa sztucznego i znakomicie dopasowują się do dłoni. Dzięki nim możesz wykonywać zróżnicowane ćwiczenia na mięśnie brzucha, pleców, ramion, nóg i pośladków. Komplet Drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi to komplet, który sprawdzi się równocześnie dla początkujących, jak i innowacyjnych użytkowników. Możesz go wykorzystać do treningu siłowego, rozciągającego albo balansującego. Niezależnie od tego, jakie masz cele i pasje, drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi pomoże Ci osiągnąć je w domowym zaciszu. Podstawowe ćwiczenia z DDG03: podwyższanie na drążku nachwytem lub podchwytem - to konwencjonalne ćwiczenie na mięśnie pleców, ramion i przedramion. Można je wykonywać z przeróżną szerokością chwytu, co wpływa na aktywację zróżnicowanych partii mięśniowych. Wznosinie na drążku polepsza także siłę chwytu i odporność Unoszenie nóg w zwisie - to ćwiczenie na mięśnie brzucha, zwłaszcza prosty i skośny. Polega ono na unoszeniu prostych lub zgiętych nóg do poziomu bioder lub wyżej, trzymając się drążka nachwytem. Unoszenie nóg w zwisie poprawia także mobilność bioder i kręgosłupa. Wspieranie ciągiem - to ćwiczenie na kółkach gimnastycznych, które łączy w sobie unosinie i pompkę. Polega ono na podciągnięciu się do poziomu kółek, a następnie przesunięciu ciała do przodu i wyciśnięciu się do góry. Wspieranie ciągiem wymaga znacznej siły, koordynacji i gibkości. Wzmacnia ono mięśnie pleców, ramion, klatki piersiowej i brzucha Pompki i pompki szwedzkie (przy dolnym zamocowaniu drążka) – To jedno z najpopularniejszych i najskuteczniejszych ćwiczeń na kształtowanie i wzmacnianie mięśni górnej części ciała. Pompki angażują zwykle mięśnie klatki piersiowej, tricepsów, barków i pleców, lecz także mięśnie brzucha, bioder i nóg. Można je wykonywać w różnych wariantach, dostosowując je do swego poziomu nowoczesnia i celów treningowych.

☆ Dd12 drążek wielofunkcyjny premium marki Hms ☆

Dd12 drążek wielofunkcyjny premium marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Dd12 drążek wielofunkcyjny premium marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hms
 • Nazwa produktu: Dd12 drążek wielofunkcyjny premium marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD12 HMS PREMIUM to wielofunkcyjny drążek. Przy jego użyciu, wykonamy ćwiczenia na większość, górnych partii mięśniowych. Działa na zasadzie dźwigni. Wystarczy zablokować go pomiędzy futryną, a ościeżnicą.

  Piankowe uchwyty zapewniają komfort chwytu i bronią przed powstaniem odcisków. Zabezpieczenia na drążku, zapobiegają uszkodzeniu ramy drzwi. DD12, gwarantuje niemało możliwości konfiguracji uchwytu, a także możliwość wykonania, nie tylko podciągnięć.

  Dzięki dodatkowym rękojeścią, które przypominają poręcze, osiągalne jest wykonanie dipów, a dzięki taśmom wykonanie pompek lub innych ćwiczeń na klatkę piersiową. Głównym przeznaczeniem DD12 jest unosinie.

  podciąganie jest trudnym,wyjątkowo rozbudowującym sylwetkę ćwiczeniem. Podczas ruchu angażujemy do pracy mięśnie przedramienia, bicepsów, mięśnie brzucha jako stabilizator i oczywiście całą grupę mięśni pleców, na czele z najszerszym grzbietu.

  Dzięki dodatkowym uchwytom, wykonamy ćwiczenia na pozostałe partie mięśniowe, górnej części ciała. DD12 HMS PREMIUM jest idealnym rozwiązaniem, do domowego treningu.


☆ Hms Drążek rozporowy dd02 60-100 ☆

Hms Drążek rozporowy dd02 60-100 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek rozporowy dd02 60-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek rozporowy dd02 60-100
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD02 HMS - to drążek rozporowy produkowany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej pokrytej błyszczącą, chromowaną powierzchnią. Towar jest perfekcyjnym rozwiązaniem gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię.

  wielki wachlarz regulacji długości w zakresie: 60 - 100 cm, pozwoli bezproblemowo znaleźć miejsce na montaż drążka. Specjalne piankowe uchwyty zabezpieczają dłonie przed ślizganiem się. Dzięki wkrętom dołączonym do zestawu, łatwo zamontujesz go w futrynie.

  Gwint zagwarantuje zrównoważone położenie drążka. Jest ono w dodatku wspomagane poprzez dwie tulejki ze śrubami. Trening z DD02 pozwoli na wzmocnienie i rozwinięcie mięśni. Ćwiczenia na mają charakter ogólnorozwojowy.

  Drążek spełni oczekiwania ponadto perfekcyjnie w rehabilitacji kręgosłupa.


☆ Hms Drążek do podciągania dd201 ☆

Hms Drążek do podciągania dd201 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek do podciągania dd201 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek do podciągania dd201
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi to zestaw od HMS, z którym zbudujesz swoją formę. Te dwa urządzenia pozwolą Ci wykonać wielofunkcyjny trening. Ćwicz mięśnie pleców, ramion, barków, klatki piersiowej i brzucha, korzystając z jednego towaru!

  Drążek rozporowy

  DDG03 jest łatwy w montażu i demontażu, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca i można go przenosić według własnych potrzeb. Możesz go zamocować pomiędzy framugami drzwi lub ścianami o szerokości od 96 do 130 cm. Drążek jest tworzony z najwyższej jakości materiałów, został pokryty antypoślizgową powłoką, a podpórki po dwóch stronach zapewnią Ci maksymalne bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń. Dzięki poziomicy będziesz posiadać pewność, iż DDG03 został poprawnie zamontowany.

  Kółka gimnastyczne

  To proste, ale efektywne narzędzie do treningu całego ciała. Możesz je zamocować do drążka lub używać osobno. Kółka są wyprodukowane z wytrzymałego tworzywa nienaturalnego i idealnie dostosowują się do dłoni. Dzięki nim możesz wykonywać różne ćwiczenia na mięśnie brzucha, pleców, ramion, nóg i pośladków.

  zestaw

  Drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi to komplet, który stanie na wysokości zadania jednocześnie dla początkujących, jak i progresywnych użytkowników. Możesz go zastosować do treningu siłowego, rozciągającego lub balansującego. Niezależnie od tego, jakie masz cele i pasje, drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi pomoże Ci osiągnąć je w domowym zaciszu.

  Podstawowe ćwiczenia z DDG03:

  unosinie na drążku nachwytem lub podchwytem - to tradycyjne ćwiczenie na mięśnie pleców, ramion i przedramion. Można je wykonywać z przeróżną szerokością chwytu, co wpływa na aktywację rozmaitych partii mięśniowych. Wznosinie na drążku ulepsza także siłę chwytu i wytrzymałość

  Unoszenie nóg w zwisie - to ćwiczenie na mięśnie brzucha, zwłaszcza prosty i skośny. Polega ono na unoszeniu prostych albo zgiętych nóg do poziomu bioder lub wyżej, trzymając się drążka nachwytem. Unoszenie nóg w zwisie poprawia także mobilność bioder i kręgosłupa.

  Wspieranie ciągiem - to ćwiczenie na kółkach gimnastycznych, które łączy w sobie podwyższanie i pompkę. Polega ono na podciągnięciu się do poziomu kółek, a następnie przesunięciu ciała do przodu i wyciśnięciu się do góry. Wspieranie ciągiem wymaga pokaźnej siły, koordynacji i gibkości. Wzmacnia ono mięśnie pleców, ramion, klatki piersiowej i brzucha

  Pompki i pompki szwedzkie (przy dolnym zamocowaniu drążka) – To jedno z najpopularniejszych i najskuteczniejszych ćwiczeń na kształtowanie i wzmacnianie mięśni górnej części ciała. Pompki angażują przeważnie mięśnie klatki piersiowej, tricepsów, barków i pleców, ale także mięśnie brzucha, bioder i nóg. Można je wykonywać w różnorodnych wariantach, dostosowując je do swojego poziomu zaawansowania i celów treningowych.
  właściwości technologiczne


☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms ☆

drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms Najniższa Cena Online

☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  atrybuty:

  • Materiał: stal, NBR
  • wymiary: 109 x 34 x 27 cm
  • Średnica: 30 mm
  • Maksymalne obciążenie: 200 kg

  DD11 HMS to drążek do podciągania. Nie wymaga konstrukcji, jest natychmiast gotowy do zastosowania. Działa na zasadzie dźwigni. Starczy odblokować haki i zablokować go między futryną, a ościeżnicą. Piankowe uchwyty gwarantują komfort chwytu i bronią przed powstaniem odcisków. Zabezpieczenia na drążku, uniemożliwiają uszkodzeniu ramy drzwi. Zakrzywione uchwyty na końcach drążka, wspomagają naturalny ruch przyciągania łokci do tułowia, w trakcie podciągania. Unosinie jest nieprzystępnym,bardzo rozbudowującym sylwetkę ćwiczeniem. W trakcie ruchu angażujemy do pracy mięśnie przedramienia, bicepsów, mięśnie brzucha jako stabilizator i oczywiście całą grupę mięśni pleców, na czele z najszerszym grzbietu. DD11 HMS jest nadzwyczajnym rozwiązaniem, do domowego treningu.


☆ Drążek do podciągania HMS DD200 ☆

Drążek do podciągania HMS DD200 Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania HMS DD200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania HMS DD200
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD200 HMS PREMIUM - to drążek rozporowy, wytworzony z wyjątkowo wytrzymałej stali. Artykuł jest rewelacyjnym rozwiązaniem, gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię. Wielki wachlarz regulacji długości w zakresie: 66,5 - 100 cm, pozwoli bezproblemowo znaleźć miejsce na montaż drążka.

  Drążek mnóstwo zalet, które wspomagają trening i gwarantują bezpieczeństwo. Mocne silikonowe podkładki, stabilne ustawienie drążka, a blokada zabezpiecza przed jego obracaniem. Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się dłoni. Na dodatek, towar odporny jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu. Jakby tego było niewiele, maksymalne obciążenie drążka wynosi 250 kg.

  Ćwiczenia wykonywane na drążku, wzmacniają i rozbudowują, nie tylko mięśnie najszersze grzbietu,także bicepsy i przedramiona. Przy jego użyciu, można ponadto wykonać doskonały trening, mięśni brzucha.
  cechy technologiczne


☆ Hms Drążek do podciągania dd201 ☆

Hms Drążek do podciągania dd201 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek do podciągania dd201 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek do podciągania dd201
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD201 HMS PREMIUM - to drążek rozporowy, stworzony z niezwykle wytrzymałej stali. Towar jest idealnym rozwiązaniem, gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię. Wielki wachlarz regulacji długości w zakresie: 90 - 130 cm, pozwoli bez problemu znaleźć miejsce na montaż drążka.

  Drążek sporo zalet, które wspomagają trening i zapewniają bezpieczeństwo. Konkretne silikonowe podkładki, zrównoważone ustawienie drążka, a blokada zabezpiecza przed jego obracaniem. Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się dłoni. Ponadto, produkt oporny jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu. Jakby tego było niedużo, maksymalne obciążenie drążka wynosi 200 kg.

  Ćwiczenia wykonywane na drążku, wzmacniają i rozbudowują, nie tylko mięśnie najszersze grzbietu,także bicepsy i przedramiona. Przy jego użyciu, można na dodatek wykonać doskonały trening, mięśni brzucha.
  cechy technologiczne


☆ HMS Zestaw drążek do pilatesu z gumami 930 x 25 mm ☆

HMS Zestaw drążek do pilatesu z gumami 930 x 25 mm Najniższa Cena Online

☆ HMS Zestaw drążek do pilatesu z gumami 930 x 25 mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS Zestaw drążek do pilatesu z gumami 930 x 25 mm
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  cechy:

  • Materiał: stal, pianka, TPR, PP
  • rozmiary drążka: 930 x 25 mm
  • wymiary części chwytnej: dł: 19,5 cm, śr: 33 mm
  • Długość gum oporowych: 920 mm
  • Zakres obciążenia gum: 20 kg (kolor czerwony), 15 kg (kolor żółty), 10 kg (kolor niebieski)
  • Waga zestawu: 1,45 kg
  • Drążek składany
  • W zestawie:
   • Drążek x 1
   • Gumy oporowe x 6
   • Opaska na kostkę x 2
   • Opaska pod stopy x 2
   • Karabińczyk x 4
   • Uchwyt pod drzwi x1
   • Pokrowiec x 1

  DC31 HMS to drążek połączony z gumami, dzięki któremu wykonamy całą gamę ćwiczeń. Lekki przyrząd, do wszechstronnego wykorzystania. Może zastąpić gumy thera band, z tą różnicą, iż będzie komfortowojszy w użyciu. Sprawdzi się, w każdym rodzaju treningu czy rehabilitacji.

  DC31 wykorzystamy, do treningu jednocześnie górnych, jak i dolnych partii mięśniowych. Wyszuka swoje wykorzystanie, na każdym stopniu nowoczesnia ćwiczącego. Gumy w trzech zakresach obciążenia, pozwolą zróżnicować intensywność poszczególnych ćwiczeń. Za pomocą drążka, wykonamy także ćwiczenia rozszerzające mobilność, zakres ruchu w stawach oraz koordynację ruchową.

  Ćwiczenia możemy wykonywać poprzez założenie gum na stopy i wykonując ruchy drążkiem, bądź na odwrót, przytrzymując drążek nogami i rozciągając gumy. Dodatkowy uchwyt pozwoli zaczepić gumy o drzwi, dzięki czemu będziemy w stanie wykonać jeszcze więcej ćwiczeń.


☆ Hms Drążek do pilatesu dc30 ☆

Hms Drążek do pilatesu dc30 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek do pilatesu dc30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek do pilatesu dc30
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DC30 HMS to drążek połączony z gumami, dzięki któremu wykonamy całą gamę ćwiczeń. Lekki przyrząd, do wszechstronnego wykorzystywania. Może zastąpić gumy thera band, z tą różnicą, iż będzie komfortowojszy w użyciu.

  spełni oczekiwania, w każdym typu treningu czy rehabilitacji. DC30 wykorzystamy, do treningu równocześnie górnych, jak i dolnych partii mięśniowych. Odszuka swoje wykorzystanie, na każdym stopniu progresywnia ćwiczącego.

  Przy jego pomocy, wykonamy także ćwiczenia powiększające mobilność, zakres ruchu w stawach, a także koordynację ruchową. Ćwiczenia możemy wykonywać, poprzez założenie gum na stopy i wykonując ruchy drążkiem, bądź także na odwrót, przytrzymując drążek nogami i rozciągać gumy.

  Drążek do pilatesu HMS DC30 - atrybuty towaru: Materiał: stal, pianka, TPR, PP rozmiary drążka: 920 x 25 mm Długość gum oporowych: 910 mm Zakres obciążenia: 1-13 kg Waga: 0,77 kg W zestawie: drążek, gumy oporowe


☆ Hms Drążek wielofunkcyjny dd13 17-45-023 ☆

Hms Drążek wielofunkcyjny dd13 17-45-023 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek wielofunkcyjny dd13 17-45-023 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek wielofunkcyjny dd13 17-45-023
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD13, to potężny drążek do podciągania producenta HMS. Jego zaletą jest możliwość powieszenia na nim worka treningowego. Drążek to sprzęt, który warto mieć w swej domowej siłowni, ponieważ można go użyć na niemało sposobów i do wielu ćwiczeń. Jednak głównym jego przeznaczeniem, jest ćwiczenie zwane wznosiniem. Jest to ćwiczenie, wyjątkowo mocno angażujące do pracy mięsień najszerszy grzbietu, a tym samym niezwykle mocno go rozwijającym. Mięsień najszerszy grzbietu, jest duży i obejmuje praktycznie całe plecy, dlatego jego wzmacnianie i rozbudowa są tak ważne. Podczas podwyższania, zaangażowany w wielkim stopniu jest ponadto biceps. Na rękojeściach drążka, została umieszczona gąbka,uniemożliwiała ślizganiu się dłoni. Dzięki temu, zyskujemy pewny uchwyt, który jest bardzo ważny podczas podciągania. Wpływa to bezpośrednio na bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania. Niewątpliwą zaletą DD13, jest możliwość zawieszenia worka bokserskiego. Drążek, ma do tego specjalnie asygnowany uchwyt. Trening przy użyciu worka bokserskiego, będzie znakomitym urozmaiceniem w każdym sporcie, jestidealną formą ćwiczeń cardio. DD13 HMS, to zrównoważony, mocny artykuł. Specjalna poprzeczka, którą dodatkowo dokręca się do ściany, powiększa bezpieczeństwo. 6 otworów montażowych, o średnicy 11 mm pozwoli solidnie i bezpiecznie przymocować towar do ściany. Specyfikacja: Materiał: stal, EVA wymiary: Długość: 57 cm Szerokość: 84 cm Średnica rękojeści: 35 mm Długość rękojeści: 11,5 cm Rozstaw rękojeści: 72 cm Średnica otworu w uchwycie na worek bokserski: 33 mm Maksymalne obciążenie: 120 kg Waga produktu: 3 kg Uwagi: Nie przeznaczony do stosowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiącePodobne zestawienia:


Najtańsze drążki do ćwiczeń HMS – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drążki do ćwiczeń HMS, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drążków do ćwiczeń HMS jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 ☆

Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  WIELOFUNKCYJNY DRĄŻEK ROZPOROWY Z UCHWYTAMI oraz LINKAMI OPOROWYMIHMS PREMIUM DD03","i":" ","i":"2d1580405965be25027d16ef7854e6b5,1.000 Specyfikacja:Drążek: żelazoZabezpieczenia: gumaUchwyt: pianka PVCLinki: TPERozmiar i regulacja: 5,7 x 67,5-100 cmDługość linki: 60 – 175 cmCiężar użytkownika jaki redukuje linka treningowa: 15 kgMaksymalne obciążenie: 100 kgWaga artykułu: 1,7 kgCo akcentuje nasz drążek?Jest wytwarzany z niezwykle wytrzymałego stopu żelaza.

  Nie jest to zwykła rurka z gąbką jak pozostałe drążki, tylko mocny i mistrzowski sprzęt treningowy.załączone do zestawu wkręty oraz sześciokątny system montażu stabilne połączenie z futryną, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo, skup się na treningu.Pianka PVC gwarantuje pewny i potężny uchwyt oraz zabezpiecza dłonie przed ślizganiem sięRegulacja długości od 67,5 cm do aż 100 cm pozwoli na bezproblemowe znalezienie miejsca w każdym pomieszczeniu i w każdym z rodzajów futryn.niezwykle znacznym dodatkiem są uchwyty umożliwiające zamocowanie linek oporowych, które oczywiście są dołączone do zestawu, by wzbogacić swój trening o niemało innych ćwiczeń.Wielofunkcyjny – oprócz podwyższania czy treningu z linkami drążek genialnie pełni funkcję uchwytu dla worka bokserskiego oraz dla huśtawki dla dzieckaDrążek rozporowy DD03 to absolutny must have każdej domowej siłowni.Rób formę w domowym zaciszu, wtedy kiedy masz na to czas.Wzmocnisz mięśnie ramion - bicepsy, tricepsy, barki oraz przedramiona.

  Twoja klatka i grzbiet nabiorą wymiaru.Dzięki dodatkowym linkom wykonasz mnóstwo innych ćwiczeń, angażując pozostałe mięśnie.Nasz drążek z reguły daje uczucie stabilności i bezpieczeństwa. Nie musisz martwić się, że się zsunie,skup się na ćwiczeniach i treningu.Nasz drążek mnóstwo innych funkcji.Oprócz podciągania:wykonasz trening z gumami oporowymizawiesisz worek bokserskizawiesisz huśtawkę dla dzieckaĆwiczenia wykorzystujące masę własnego ciała są najszczególniej bezpieczne dla naszego zdrowia i kręgosłupaZaufaj sprawdzonej marce, uważaj na tanie „rurki" wyglądające na drążek.

  Zdrowie i uniknięcie kontuzji jest najważniejsze w sporcie.UWIERZ W SIEBIE I ODKRYJ SWOJE GRANICE!ZBUDUJ FORMĘ RAZEM Z NAMI!DROGI kupującyE, KUPUJESZ U SUPER SPRZEDAWCY, KTÓRY MA 100% POZYTYWNYCH KOMENTARZYZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE","i":"


☆ Hms Drążek rozporowy dd02 60-100 ☆

Hms Drążek rozporowy dd02 60-100 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek rozporowy dd02 60-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek rozporowy dd02 60-100
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD02 HMS - to drążek rozporowy wytwarzany z wysokogatunkowej stali rdzoodpornej pokrytej połyskującą, chromowaną powierzchnią. Towar jest wspaniałym rozwiązaniem gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię.

  obszerny wachlarz regulacji długości w zakresie: 60 - 100 cm, pozwoli bezproblemowo znaleźć miejsce na montaż drążka. Specjalne piankowe uchwyty zabezpieczają dłonie przed ślizganiem się. Dzięki wkrętom dołączonym do zestawu, z łatwością zamontujesz go w futrynie.

  Gwint zapewnia jednostajne położenie drążka. Jest ono dodatkowo wspomagane przez dwie tulejki ze śrubami. Trening z DD02 pozwoli na wzmocnienie i rozwinięcie mięśni. Ćwiczenia na posiadają charakter ogólnorozwojowy.

  Drążek spełni oczekiwania też świetnie w rehabilitacji kręgosłupa.


☆ Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030 ☆

Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030 Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD200 HMS PREMIUM - to drążek rozporowy, wytwarzany z bardzo wytrzymałej stali. Artykuł jest genialnym rozwiązaniem, gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię. Wielki wachlarz regulacji długości w zakresie: 66,5 - 100 cm, pozwoli bez problemu znaleźć miejsce na montaż drążka.Drążek dużo zalet, które wspomagają trening i gwarantują bezpieczeństwo. Solidne silikonowe podkładki, zrównoważone ustawienie drążka, a blokada zabezpiecza przed jego obracaniem. Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się rąk. Ponadto, towar wytrzymały jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu.Jakby tego było niedużo, maksymalne obciążenie drążka wynosi 250 kg.Ćwiczenia realizowane na drążku, wzmacniają i rozbudowują, nie tylko mięśnie najszersze grzbietu,na dodatek bicepsy i przedramiona. Przy jego użyciu, można w dodatku wykonać wyśmienity trening, mięśni brzucha.DD200 HMS PREMIUM, to nadzwyczajny wybór do domowej siłowni.Specyfikacja: Materiał: stal, ABS, EVA rozmiary: Długość: 66,5 – 100 cm Średnica wewnętrznej rury: 25 mm Średnica zewnętrznej rury: 30 mm Średnica uchwytu: 44 mm Maksymalne obciążenie: 250 kgUwagi: Nie asygnowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Hms Drążek do pilatesu dc30 ☆

Hms Drążek do pilatesu dc30 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek do pilatesu dc30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek do pilatesu dc30
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DC30 HMS to drążek połączony z gumami, dzięki któremu wykonamy całą gamę ćwiczeń. Lekki przyrząd, do wszechstronnego użytku. Może zastąpić gumy thera band, z tą różnicą, iż będzie wygodniejszy w użyciu.

  spełni oczekiwania, w każdym typu treningu czy rehabilitacji. DC30 wykorzystamy, do treningu jednocześnie górnych, jak i dolnych partii mięśniowych. Wyszuka swoje wykorzystanie, na każdym stopniu innowacyjnia ćwiczącego.

  Przy jego pomocy, wykonamy także ćwiczenia powiększające mobilność, zakres ruchu w stawach i koordynację ruchową. Ćwiczenia możemy wykonywać, przez założenie gum na stopy i wykonując ruchy drążkiem, bądź również na odwrót, przytrzymując drążek nogami i rozciągać gumy.

  Drążek do pilatesu HMS DC30 - właściwości produktu: Materiał: stal, pianka, TPR, PP rozmiary drążka: 920 x 25 mm Długość gum oporowych: 910 mm Zakres obciążenia: 1-13 kg Waga: 0,77 kg W komplecie: drążek, gumy oporowe


☆ Drążek do podciągania HMS DD200 ☆

Drążek do podciągania HMS DD200 Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania HMS DD200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania HMS DD200
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD200 HMS PREMIUM - to drążek rozporowy, wykonany z nad wyraz wytrzymałej stali. Towar jest świetnym rozwiązaniem, gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię. Obfity wachlarz regulacji długości w zakresie: 66,5 - 100 cm, pozwoli bezproblemowo znaleźć miejsce na montaż drążka.

  Drążek dużo zalet, które wspomagają trening i gwarantują bezpieczeństwo. Potężne silikonowe podkładki, zrównoważone ustawienie drążka, a blokada zabezpiecza przed jego obracaniem. Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się dłoni. Na dodatek, towar oporny jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu. Jakby tego było mało, maksymalne obciążenie drążka wynosi 250 kg.

  Ćwiczenia wykonywane na drążku, wzmacniają i rozbudowują, nie tylko mięśnie najszersze grzbietu,dodatkowo bicepsy i przedramiona. Przy jego użyciu, można ponadto wykonać idealny trening, mięśni brzucha.
  parametry technicznePodsumowanie, czyli jaki drążek do ćwiczeń HMS najlepszy?


Najlepszy drążek do ćwiczeń HMS w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy drążek do ćwiczeń HMS w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre drążki do ćwiczeń – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych drążków do ćwiczeń HMS nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych drążków treningowych do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaki drążek do ćwiczeń HMS opinie i efekty,
 • dobre drążki do ćwiczeń HMS cena,
 • ranking drążków do ćwiczeń HMS,
 • drążek do ćwiczeń HMS jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o drążkach do ćwiczeń HMS

#1 Gdzie szukać opinii o drążkach do ćwiczeń HMS?

Aktualnie zaprezentowane informacje o drążkach do ćwiczeń HMS odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki drążek do ćwiczeń HMS wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych drążkach do ćwiczeń HMS warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki drążek do ćwiczeń HMS jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z drążkami do ćwiczeń HMS zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach drążki do ćwiczeń HMS to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *