FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking drążków do ćwiczeń HMS. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Drążki do ćwiczeń / Ranking drążków do ćwiczeń HMS


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drążków do ćwiczeń HMS. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drążków do ćwiczeń HMS,
 • TOP5 często wybieranych drążków treningowych do ćwiczeń.

Jakie drążki do ćwiczeń HMS najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drążki do ćwiczeń HMS, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drążków do ćwiczeń HMS, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Hms Drążek wielofunkcyjny dd13 17-45-023 ☆

Hms Drążek wielofunkcyjny dd13 17-45-023 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek wielofunkcyjny dd13 17-45-023 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek wielofunkcyjny dd13 17-45-023
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD13, to potężny drążek do podciągania producenta HMS. Jego zaletą jest możliwość powieszenia na nim worka treningowego. Drążek to sprzęt, który warto mieć w swej domowej siłowni, ponieważ można go użyć na niemało sposobów i do wielu ćwiczeń. Jednak głównym jego przeznaczeniem, jest ćwiczenie zwane wznosiniem. Jest to ćwiczenie, wyjątkowo mocno angażujące do pracy mięsień najszerszy grzbietu, a tym samym niezwykle mocno go rozwijającym. Mięsień najszerszy grzbietu, jest duży i obejmuje praktycznie całe plecy, dlatego jego wzmacnianie i rozbudowa są tak ważne. Podczas podwyższania, zaangażowany w wielkim stopniu jest ponadto biceps. Na rękojeściach drążka, została umieszczona gąbka,uniemożliwiała ślizganiu się dłoni. Dzięki temu, zyskujemy pewny uchwyt, który jest bardzo ważny podczas podciągania. Wpływa to bezpośrednio na bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania. Niewątpliwą zaletą DD13, jest możliwość zawieszenia worka bokserskiego. Drążek, ma do tego specjalnie asygnowany uchwyt. Trening przy użyciu worka bokserskiego, będzie znakomitym urozmaiceniem w każdym sporcie, jestidealną formą ćwiczeń cardio. DD13 HMS, to zrównoważony, mocny artykuł. Specjalna poprzeczka, którą dodatkowo dokręca się do ściany, powiększa bezpieczeństwo. 6 otworów montażowych, o średnicy 11 mm pozwoli solidnie i bezpiecznie przymocować towar do ściany. Specyfikacja: Materiał: stal, EVA wymiary: Długość: 57 cm Szerokość: 84 cm Średnica rękojeści: 35 mm Długość rękojeści: 11,5 cm Rozstaw rękojeści: 72 cm Średnica otworu w uchwycie na worek bokserski: 33 mm Maksymalne obciążenie: 120 kg Waga produktu: 3 kg Uwagi: Nie przeznaczony do stosowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Hms Zestaw drążek do pilatesu dc31 ☆

Hms Zestaw drążek do pilatesu dc31 Najniższa Cena Online

☆ Hms Zestaw drążek do pilatesu dc31 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Zestaw drążek do pilatesu dc31
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DC31 HMS to drążek połączony z gumami, dzięki któremu wykonamy całą gamę ćwiczeń. Lekki przyrząd, do wszechstronnego użytkowania. Może zastąpić gumy thera band, z tą różnicą, iż będzie wygodniejszy w użyciu.

  sprawdzi się, w każdym typu treningu czy rehabili


☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 ☆

Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  WIELOFUNKCYJNY DRĄŻEK ROZPOROWY Z UCHWYTAMI i LINKAMI OPOROWYMIHMS PREMIUM DD03","i":" ","i":"2d1580405965be25027d16ef7854e6b5,1.000 Specyfikacja:Drążek: żelazoZabezpieczenia: gumaUchwyt: pianka PVCLinki: TPERozmiar i regulacja: 5,7 x 67,5-100 cmDługość linki: 60 – 175 cmCiężar użytkownika jaki redukuje linka treningowa: 15 kgMaksymalne obciążenie: 100 kgWaga produktu: 1,7 kgCo eksponuje nasz drążek?Jest wykonany z nad wyraz wytrzymałego stopu żelaza.

  Nie jest to zwykła rurka z gąbką jak pozostałe drążki, tylko mocny i fachowy sprzęt treningowy.załączone do zestawu wkręty i sześciokątny system montażu jednostajne połączenie z futryną, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo, skup się na treningu.Pianka PVC gwarantuje pewny i mocny uchwyt i zabezpiecza dłonie przed ślizganiem sięRegulacja długości od 67,5 cm do aż 100 cm pozwoli na bezproblemowe znalezienie miejsca w każdym pomieszczeniu i w każdym z rodzajów futryn.wyjątkowo wyraźnym dodatkiem są uchwyty umożliwiające zamocowanie linek oporowych, które oczywiście są dołączone do zestawu, by wzbogacić swój trening o niemało innych ćwiczeń.Wielofunkcyjny – oprócz unosinia czy treningu z linkami drążek nadzwyczajnie pełni funkcję uchwytu dla worka bokserskiego i dla huśtawki dla dzieckaDrążek rozporowy DD03 to absolutny must have każdej domowej siłowni.Rób formę w domowym zaciszu, wtedy kiedy masz na to czas.Wzmocnisz mięśnie ramion - bicepsy, tricepsy, barki, a także przedramiona.

  Twoja klatka, a także grzbiet nabiorą rozmiaru.Dzięki dodatkowym linkom wykonasz sporo innych ćwiczeń, angażując pozostałe mięśnie.Nasz drążek w głównej mierze daje uczucie stabilności i bezpieczeństwa. Nie musisz martwić się, iż się zsunie,skup się na ćwiczeniach i treningu.Nasz drążek niemało innych funkcji.Oprócz podciągania:wykonasz trening z gumami oporowymizawiesisz worek bokserskizawiesisz huśtawkę dla dzieckaĆwiczenia wykorzystujące masę własnego ciała są najbardziej bezpieczne dla naszego zdrowia i kręgosłupaZaufaj sprawdzonej marce, uważaj na tanie „rurki" wyglądające na drążek.

  Zdrowie i uniknięcie kontuzji jest najważniejsze w sporcie.UWIERZ W SIEBIE I ODKRYJ SWOJE GRANICE!ZBUDUJ FORMĘ RAZEM Z NAMI!DROGI konsumenciE, KUPUJESZ U SUPER SPRZEDAWCY, KTÓRY MA 100% POZYTYWNYCH KOMENTARZYZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE","i":"


☆ Drążek DD201 + gumy GU06 (różowa,żółta, pomarańczowa) + GU05 (zielona) HMS Set DD201 ☆

Drążek DD201 + gumy GU06 (różowa,żółta, pomarańczowa) + GU05 (zielona) HMS Set DD201 Najniższa Cena Online

☆ Drążek DD201 + gumy GU06 (różowa,żółta, pomarańczowa) + GU05 (zielona) HMS Set DD201 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drążek DD201 + gumy GU06 (różowa,żółta, pomarańczowa) + GU05 (zielona) HMS Set DD201
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Drążek wielofunkcyjny HMS DD12 (5907695540420) ☆

Drążek wielofunkcyjny HMS DD12 (5907695540420) Najniższa Cena Online

☆ Drążek wielofunkcyjny HMS DD12 (5907695540420) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek wielofunkcyjny HMS DD12 (5907695540420)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD12 HMS PREMIUM to wielofunkcyjny drążek. Przy jego użyciu, wykonamy ćwiczenia na większość, górnych partii mięśniowych. Działa na zasadzie dźwigni. Starczy zablokować go między futryną, a ościeżnicą. Piankowe uchwyty gwarantują komfort chwytu i bronią przed powstaniem odcisków. Zabezpieczenia na drążku, zapobiegają uszkodzeniu ramy drzwi. DD12, gwarantuje sporo możliwości konfiguracji uchwytu i możliwość wykonania, nie tylko podciągnięć. Dzięki dodatkowym rękojeścią, które przypominają poręcze, osiągalne jest wykonanie dipów, a dzięki taśmom wykonanie pompek lub innych ćwiczeń na klatkę piersiową. Głównym przeznaczeniem DD12 jest podwyższanie. Unosinie jest skomplikowanym,bardzo rozbudowującym sylwetkę ćwiczeniem. Podczas ruchu angażujemy do pracy mięśnie przedramienia, bicepsów, mięśnie brzucha jako stabilizator i oczywiście całą grupę mięśni pleców, na czele z najszerszym grzbietu. Dzięki dodatkowym uchwytom, wykonamy ćwiczenia na pozostałe partie mięśniowe, górnej części ciała. DD12 HMS PREMIUM jest znakomitym rozwiązaniem, do domowego treningu. Specyfikacja: Materiał: stal, terylen, PVC, NBR rozmiary: 100 x 190 (z taśmami) x 39 cm Średnica: 30 mm Maksymalne obciążenie: 200 kg Uwagi: Nie dedykowany do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Drążek wielofunkcyjny set dd11 + zestaw gum oporowych marki Hms ☆

Drążek wielofunkcyjny set dd11 + zestaw gum oporowych marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Drążek wielofunkcyjny set dd11 + zestaw gum oporowych marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek wielofunkcyjny set dd11 + zestaw gum oporowych marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  komplet, łączący drążek DD11 z gumami oporowymi, gumy można wykorzystać do znaczącego treningu, rozgrzewki, ćwiczeń mobilności, a także jako pomoc i odciążenie w niektórych ćwiczeniach. Jednym z takich ćwiczeń, jest podnosinie. Guma naciągnięta na kolana bądź stopy, odciąży nieco mięśnie, zezwalając tym samym skoncentrować się na stosownej technologii. Gumy można z łatwością zaczepić o drążek, a co z tego wynika, wykonać niemało ćwiczeń z ich zastosowaniem, na różne grupy mięśniowe. Ćwiczenia na klatkę piersiową, mięśnie najszersze grzbietu, biceps, triceps czy mięśnie nóg, nie będą problemem....

☆ Zestaw 5w1 drążek do podciągania + gumy oporowe (5907695596861) ☆

Zestaw 5w1 drążek do podciągania + gumy oporowe (5907695596861) Najniższa Cena Online

☆ Zestaw 5w1 drążek do podciągania + gumy oporowe (5907695596861) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zestaw 5w1 drążek do podciągania + gumy oporowe (5907695596861)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  demonstrujemy komplet, łączący drążek DD10 z gumami oporowymi. Takie połączenie, daje dużo możliwości ćwiczebnych....


☆ Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030 ☆

Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030 Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD200 HMS PREMIUM - to drążek rozporowy, wyprodukowany z szczególnie wytrzymałej stali. Artykuł jest wspaniałym rozwiązaniem, gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię. Obfity wachlarz regulacji długości w zakresie: 66,5 - 100 cm, pozwoli bezproblemowo znaleźć miejsce na montaż drążka.Drążek dużo zalet, które wspomagają trening i zapewniają bezpieczeństwo. Mocne silikonowe podkładki, jednostajne ustawienie drążka, a blokada zabezpiecza przed jego obracaniem. Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się rąk. Na dodatek, artykuł odporny jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu.Jakby tego było niewiele, maksymalne obciążenie drążka wynosi 250 kg.Ćwiczenia wykonywane na drążku, wzmacniają i rozbudowują, nie tylko mięśnie najszersze grzbietu,jeszcze bicepsy i przedramiona. Przy jego użyciu, można także wykonać genialny trening, mięśni brzucha.DD200 HMS PREMIUM, to wyśmienity dobór do domowej siłowni.Specyfikacja: Materiał: stal, ABS, EVA wymiary: Długość: 66,5 – 100 cm Średnica wewnętrznej rury: 25 mm Średnica zewnętrznej rury: 30 mm Średnica uchwytu: 44 mm Maksymalne obciążenie: 250 kgUwagi: Nie dedykowany do użytkowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710) ☆

Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710) Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  DD02 HMS - to drążek rozporowy wytwarzany z gatunkowej stali rdzoodpornej pokrytej lśniącą, chromowaną powierzchnią. Artykuł jest wspaniałym rozwiązaniem gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię.

  spory wachlarz regulacji długości w zakresie: 60 - 100 cm, pozwoli bezproblemowo znaleźć miejsce na montaż drążka. Specjalne piankowe uchwyty zabezpieczają dłonie przed ślizganiem się. Dzięki wkrętom dołączonym do zestawu, z łatwością zamontujesz go w futrynie.

  Gwint gwarantuje jednostajne położenie drążka. Jest ono na dodatek wspomagane przez dwie tulejki ze śrubami. Trening z DD02 pozwoli na wzmocnienie i rozwinięcie mięśni. Ćwiczenia na mają charakter ogólnorozwojowy. Drążek sprawdzi się dodatkowo genialnie w rehabilitacji kręgosłupa.  Specyfikacja:

  Materiał: gatunkowa stal nierdzewna, chromowana
  Piankowe uchwyty
  regulowana szerokość: 60-100 cm
  Średnica drążka: 4 cm
  Maksymalna waga użytkownika do 100 kg

  Uwagi:

  Gwarancja 24 miesiące

☆ Zestaw 9w1 drążek do pilatesu + gumy oporowe ☆

Zestaw 9w1 drążek do pilatesu + gumy oporowe Najniższa Cena Online

☆ Zestaw 9w1 drążek do pilatesu + gumy oporowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zestaw 9w1 drążek do pilatesu + gumy oporowe
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  komplet, łączący drążek DC30 z gumami oporowymi. Drążek posiada dwie taśmy oporowe, a także dołączone gumy thera band. Gumy przymocowane do drążka, spełnią zadanie talerzy obciążeniowych. Dzięki gumom, o zróżnicowanym zakresie obciążenia, ciężar możemy połączyć do potężnego ćwiczenia.

  Gum można zastosować podwójnie lub pojedynczo. Połączenie gum z DC30 powoduje, że wachlarz realnych do wykonania ćwiczeń widocznie się powiększa. Dzięki temu zestawowi, wykonamy ćwiczenia na każdą partię mięśniową początkując od przedramion, poprzez cały korpus, a kończąc na łydkach....Podobne zestawienia:


Najtańsze drążki do ćwiczeń HMS – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drążki do ćwiczeń HMS, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drążków do ćwiczeń HMS jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 ☆

Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  WIELOFUNKCYJNY DRĄŻEK ROZPOROWY Z UCHWYTAMI oraz LINKAMI OPOROWYMIHMS PREMIUM DD03","i":" ","i":"2d1580405965be25027d16ef7854e6b5,1.000 Specyfikacja:Drążek: żelazoZabezpieczenia: gumaUchwyt: pianka PVCLinki: TPERozmiar i regulacja: 5,7 x 67,5-100 cmDługość linki: 60 – 175 cmCiężar użytkownika jaki redukuje linka treningowa: 15 kgMaksymalne obciążenie: 100 kgWaga artykułu: 1,7 kgCo akcentuje nasz drążek?Jest wytwarzany z niezwykle wytrzymałego stopu żelaza.

  Nie jest to zwykła rurka z gąbką jak pozostałe drążki, tylko mocny i mistrzowski sprzęt treningowy.załączone do zestawu wkręty oraz sześciokątny system montażu stabilne połączenie z futryną, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo, skup się na treningu.Pianka PVC gwarantuje pewny i potężny uchwyt oraz zabezpiecza dłonie przed ślizganiem sięRegulacja długości od 67,5 cm do aż 100 cm pozwoli na bezproblemowe znalezienie miejsca w każdym pomieszczeniu i w każdym z rodzajów futryn.niezwykle znacznym dodatkiem są uchwyty umożliwiające zamocowanie linek oporowych, które oczywiście są dołączone do zestawu, by wzbogacić swój trening o niemało innych ćwiczeń.Wielofunkcyjny – oprócz podwyższania czy treningu z linkami drążek genialnie pełni funkcję uchwytu dla worka bokserskiego oraz dla huśtawki dla dzieckaDrążek rozporowy DD03 to absolutny must have każdej domowej siłowni.Rób formę w domowym zaciszu, wtedy kiedy masz na to czas.Wzmocnisz mięśnie ramion - bicepsy, tricepsy, barki oraz przedramiona.

  Twoja klatka i grzbiet nabiorą wymiaru.Dzięki dodatkowym linkom wykonasz mnóstwo innych ćwiczeń, angażując pozostałe mięśnie.Nasz drążek z reguły daje uczucie stabilności i bezpieczeństwa. Nie musisz martwić się, że się zsunie,skup się na ćwiczeniach i treningu.Nasz drążek mnóstwo innych funkcji.Oprócz podciągania:wykonasz trening z gumami oporowymizawiesisz worek bokserskizawiesisz huśtawkę dla dzieckaĆwiczenia wykorzystujące masę własnego ciała są najszczególniej bezpieczne dla naszego zdrowia i kręgosłupaZaufaj sprawdzonej marce, uważaj na tanie „rurki" wyglądające na drążek.

  Zdrowie i uniknięcie kontuzji jest najważniejsze w sporcie.UWIERZ W SIEBIE I ODKRYJ SWOJE GRANICE!ZBUDUJ FORMĘ RAZEM Z NAMI!DROGI kupującyE, KUPUJESZ U SUPER SPRZEDAWCY, KTÓRY MA 100% POZYTYWNYCH KOMENTARZYZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE","i":"


☆ Hms Drążek rozporowy db10 ☆

Hms Drążek rozporowy db10 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek rozporowy db10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek rozporowy db10
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Drążek rozporowy wykonany ze stali pokrytej połyskującą, chromowaną powierzchnią. Estetyczny i wytrzymały. Łatwy i bezproblemowy montaż. Ma wytrzymałe, gwintowane wsporniki poprzez co jest bezpieczny. Uchwyty tworzone z miękkiej pianki zapewniającej komfort. W pakiecie znajdują się na dodatek dwie podkładki i dwa wkręty. Znaczny zakres regulacji szerokości umożliwia montaż w każdej typowej futrynie. Podwyższanie się na drążku jest uniwersalnym ćwiczeniem rozwijającym mnóstwo partii mięśni. Niezwykle pracującymi mięśniami podczas korzystania z drążka są: mięśnie dłoni, bicepsy, tricepsy oraz mięśnie łopatek i brzucha. Specyfikacja
  • materiał: wysokojakościowa stal nierdzewna, chromowana
  • piankowe uchwyty
  • regulowana szerokość: 62-84cm
  • średnica drążka: 4cm
  • maksymalna waga użytkownika do 100kg
  Uwagi
  • certyfikaty, normy; CE
  • Gwarancja 24 miesiące

☆ Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710) ☆

Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710) Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  DD02 HMS - to drążek rozporowy tworzony z gatunkowej stali rdzoodpornej pokrytej błyszczącą, chromowaną powierzchnią. Towar jest świetnym rozwiązaniem gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię.

  znaczny wachlarz regulacji długości w zakresie: 60 - 100 cm, pozwoli bez problemu znaleźć miejsce na montaż drążka. Specjalne piankowe uchwyty zabezpieczają dłonie przed ślizganiem się. Dzięki wkrętom załączonym do zestawu, z łatwością zamontujesz go w futrynie.

  Gwint zagwarantuje stabilne położenie drążka. Jest ono na dodatek wspomagane przez dwie tulejki ze śrubami. Trening z DD02 pozwoli na wzmocnienie i rozwinięcie mięśni. Ćwiczenia na posiadają charakter ogólnorozwojowy. Drążek sprawdzi się również genialnie w rehabilitacji kręgosłupa.  Specyfikacja:

  Materiał: gatunkowa stal nierdzewna, chromowana
  Piankowe uchwyty
  dostosowywana szerokość: 60-100 cm
  Średnica drążka: 4 cm
  Maksymalna waga użytkownika do 100 kg

  Uwagi:

  Gwarancja 24 miesiące

☆ Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030 ☆

Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030 Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD200 HMS PREMIUM - to drążek rozporowy, wytwarzany z bardzo wytrzymałej stali. Artykuł jest genialnym rozwiązaniem, gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię. Wielki wachlarz regulacji długości w zakresie: 66,5 - 100 cm, pozwoli bez problemu znaleźć miejsce na montaż drążka.Drążek dużo zalet, które wspomagają trening i gwarantują bezpieczeństwo. Solidne silikonowe podkładki, zrównoważone ustawienie drążka, a blokada zabezpiecza przed jego obracaniem. Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się rąk. Ponadto, towar wytrzymały jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu.Jakby tego było niedużo, maksymalne obciążenie drążka wynosi 250 kg.Ćwiczenia realizowane na drążku, wzmacniają i rozbudowują, nie tylko mięśnie najszersze grzbietu,na dodatek bicepsy i przedramiona. Przy jego użyciu, można w dodatku wykonać wyśmienity trening, mięśni brzucha.DD200 HMS PREMIUM, to nadzwyczajny wybór do domowej siłowni.Specyfikacja: Materiał: stal, ABS, EVA rozmiary: Długość: 66,5 – 100 cm Średnica wewnętrznej rury: 25 mm Średnica zewnętrznej rury: 30 mm Średnica uchwytu: 44 mm Maksymalne obciążenie: 250 kgUwagi: Nie asygnowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ DC30 DRĄŻEK DO PILATESU HMS (5907695540673) ☆

DC30 DRĄŻEK DO PILATESU HMS (5907695540673) Najniższa Cena Online

☆ DC30 DRĄŻEK DO PILATESU HMS (5907695540673) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: DC30 DRĄŻEK DO PILATESU HMS (5907695540673)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  DC30 HMS to drążek połączony z gumami, dzięki któremu wykonamy całą gamę ćwiczeń. Lekki przyrząd, do wszechstronnego wykorzystywania. Może zastąpić gumy thera band, z tą różnicą, iż będzie wygodniejszy w użyciu. Spełni oczekiwania, w każdym rodzaju treningu czy rehabilitacji. DC30 wykorzystamy, do treningu równocześnie górnych, jak i dolnych partii mięśniowych. Odszuka swoje wykorzystanie, na każdym stopniu progresywnia ćwiczącego. Przy jego pomocy, wykonamy także ćwiczenia zwiększające mobilność, zakres ruchu w stawach i koordynację ruchową. Ćwiczenia możemy wykonywać, poprzez założenie gum na stopy i wykonując ruchy drążkiem, bądź także na odwrót, przytrzymując drążek nogami i rozciągać gumy. Specyfikacja: Materiał: stal, pianka, TPR, PP rozmiary drążka: 920 x 25 mm Długość gum oporowych: 910 mm Zakres obciążenia: 1-13 kg Waga: 0,77 kg W zestawie: Drążek Gumy oporowe Uwagi: Nie przeznaczona do stosowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


Podsumowanie, czyli jaki drążek do ćwiczeń HMS najlepszy?


Najlepszy drążek do ćwiczeń HMS w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy drążek do ćwiczeń HMS w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre drążki do ćwiczeń – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych drążków do ćwiczeń HMS nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych drążków treningowych do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaki drążek do ćwiczeń HMS opinie i efekty,
 • dobre drążki do ćwiczeń HMS cena,
 • ranking drążków do ćwiczeń HMS,
 • drążek do ćwiczeń HMS jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o drążkach do ćwiczeń HMS

#1 Gdzie szukać opinii o drążkach do ćwiczeń HMS?

Aktualnie zaprezentowane informacje o drążkach do ćwiczeń HMS odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki drążek do ćwiczeń HMS wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych drążkach do ćwiczeń HMS warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki drążek do ćwiczeń HMS jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z drążkami do ćwiczeń HMS zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach drążki do ćwiczeń HMS to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *