FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych Sole. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych Sole


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych domowych bieżni elektrycznych Sole. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych Sole,
 • TOP5 często wybieranych elektrycznych bieżni domowych.

Jakie bieżnie domowe elektryczne Sole najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne Sole, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking domowych bieżni elektrycznych Sole, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer ☆

Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SOLE BY HAMMER
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Nowy model bieżni elektrycznej SOLE F85 oferuje niezwykłe wrażenia z biegania które zapewniają powierzchnia biegowa 156/56 cm i kolorowy ekran dotykowy XXL. Dzięki komputerowi TFT o przekątnej 15,6 cala i wielu fabrycznie zainstalowanym aplikacjom, w tym YouTube i Netflix, bieżnia SOLE F85 proponuje unikatowe wrażenia multimedialne. Ale to nie wszystko! Bieżnia pozwala na dodatkowo funkcję dublowania ekranu, co zapewnia różne opcje rozrywki. SOLE F85 oferuje 12 najróżniejszych, niestandardowych programów, gwarantujących sprężystość i bogactwo treningów. Nowy model F85 łączy w sobie produktywność, rozrywkę i wszechstronność w jednym. Zdobądź wymarzoną bieżnię i ciesz się niesamowitymi wrażeniami z biegania!

  atrakcyjne dodatki

  Najnowszy model bieżni elektrycznej F85 jest zaopatrzony w łączność Wi-Fi na dodatek posiada przeprojektowany ekran konsoli, uchwyt na tablet, wentylatory chłodzące i bezprzewodowa ładowarkę indukcyjną do telefonów, system składania a to powoduje, że trening jest bardziej komfortowy i przyjemniejszy aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  najkorzystniejsze parametry

  Najwyższy i najlepiej sprzedający się model SOLE, może poszczycić się nową ramą w zarysie litery Z i solidnym silnikiem o mocy 4,0 KM. Imponujący pas biegowy o szerokości 56 cm i 156 cm długości zagwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Ponadto warto wiedzieć, że pas bieżni F85 jest dwuwarstwowy. Jednak to co odróżnia nowy model F85 od konkurencji to zakres kątów nachylenia. Możliwe jest nie tylko nachylenia dodatnie, jak w sytuacji zwykłych bieżni, lecz także nachylenie ujemne. Czyli mówiąc w skrócie na tym modelu bieżni możesz na dodatek "biec z górki"! Zakres stopni nachylenia jaki proponuje nowy model F85 jest od -6 do +15 poziomów, by uzyskać maksymalną bogactwo i urozmaicenie treningu. Imponująca maksymalna waga użytkownika wynosząca aż 180 kg zapewnia komfortowy i bezpieczny trening każdemu użytkownikowi bieżni. Na koniec waga bieżni która wynosi aż 145 kg - to prawdziwy "czołg"! To parametr dzięki któremu poczujesz się jak podczas treningu w mistrzowskim klubie fitness czyli mega stabilnie i bez najmniejszych drgań konsoli czy całej bieżni.

  komfortowa w transporcie

  Bieżnia elektryczna SOLE F85 jest nietrudna w transporcie ponieważ posiada cztery kółka transportowe oraz jednostajną ramę a to przy wadze bieżni która wynosi 145kg jest pokaźnym dodatkiem. Dzisiaj każdy użytkownik może przesunąć bieżnie w dowolne miejsce, bezpiecznie i bez najmniejszego problemu.

  Kompatybilna z aplikacjami fitness Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja z Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i przeróżnych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  właściwości technologiczne atrybuty komputera

☆ Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) ☆

Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65. SOLE ma zaszczyt przedstawić nowy model bieżni F65, która jest kontynuacją tego szczególnie nad wyraz modnego modelu. Bieżnię wzbogacono o kilka ulepszeń, w tym łączność Bluetooth.

  SOLE zyskał sobie rewelacyjną reputację jako marka bieżni o wysokiej jakości z najlepszych komponentów. F65 jest tego precyzyjnym przykładem - jest to wysokiej klasy sprzęt za rozsądną cenę. Bieżnię SOLE by HAMMER F65 wyekwipowano w silnik 3,25 KM mocy ciągłej, który gwarantuje szybkość do 18 km/h, regulację nachylenia na 15 stopniach.

  F65 ma także większą powierzchnię taśmy, 56 x 152 cm, podświetlany 7,5 calowy ekran LCD. Ponadto, jak wszystkie modele SOLE, ma ona 100% bezpieczny system składania. Biegać można w jednym z sześciu programów, włączając specjalne programy na tętno oraz spalające tłuszcz.

  Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo: nasz sprzęt zaopatrzony jest w wyłącznik bezpieczeństwa, szybkość startowa wynosi 0,5 km/h, a niski profil pokrywy nie przeszkadza w biegu. Dodatkowe funkcje to wentylatory chłodzące i regulacja nachylenia przy pomocy przycisków na uchwytach.

  wyświetlacz jest przyjazny dla użytkownika, ma jaskrawy niebieski ekran. W czasie treningu stale wyświetlana jest informacja o prędkości, kącie nachylenia, czasie, przebytym dystansie, kaloriach, pulsie oraz tempie.

  Urządzenie ma także funkcję śledzenia 1/2 km i grafikę ukształtowania terenu w zróżnicowanych programach. Wyświetlacz został wyekwipowany w głośniki, do których można podłączyć wszystkie typy odtwarzaczy MP3 (iPod, itp.) Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu informacji treningowych pomiędzy sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon / tablet.

  Użytkownicy zarówno systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń, albo przetransferować dane treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

  F65 SOLE - technologia Ekipa inżynierów z SOLE dba o poręczny projekt i kładzie nacisk na trwałość bieżni. Kupujący oczekują składanych bieżni wysokiej jakości, ze stabilną podstawą I cichym mechanizmem, a SOLE stara się spełniać te wymogi.

  Składana bieżnia - Asystent składania- dumą SOLE Fitness jest fakt,proponujemy najlepiej zaprojektowane skłądane bieżnie na rynku. Nasz projekt posiada zastrzeżony system ramy wraz z zapięciem bezpieczeństwa Safety Lock Deck, który powoduje ustawienie bieżni we właściwej zamkniętej pozycji kiedy jest ona w pozycji pionowej.

  Model F85 ma także wyjątkowy system Easy Assist Folding Deck Design (asystent składanej bieżni), dzięki któremu możliwe jest odblokowanie bieżni, następnie odsunięcie się krok w tył, a bieżnia rozkłada się sama.

  Jest to nieszablonowy system w bieżniach SOLE, który iż rozkładanie bieżni staje się niewiarygodnie nietrudne. Wygodne kontrolki - użytkownikom bieżni zależy na tym, by móc łatwo I momentalnie zmieniać szybkość I nachylenia, dlatego przyciski prędkości oraz kąta nachylenia bieżni umieściliśmy po bokach ekranu LCD, co umożliwia ich nietrudne użytkowanie w czasie treningu.

  Cicha i sprężysta platforma - wyjątkowy projekt, niespotykany w żadnych innych urządzeniach oferowanych na rynku, zagwarantuje użytkownikom komfortowy I cichy trening, jednocześnie redukując nacisk o ok. 40%.

  Jest to ta sama podstawa jaka stosowana jest w modelach komercyjnych, a jej woskowanie zagwarantuje mniejsze zużycie silnika w czasie treningu. Skrupulatnie zespawana rama - staranne i skrupulatne spawanie jest ważne w projekcie bieżni.

  Jest to podstawowy składnik trwałości urządzenia, dzięki któremu można zapewnić użytkowanie urządzenia poprzez wielu użytkowników o zróżnicowanej masie i wzroście. Jasny i pokaźny ekran wyświetlacza - wyświetlacz LCD SOLE czyni trening łatwiejszym i bardziej sprawnym.

  Jaskrawy znaczny wyświetlacz, z krystalicznymi wielkimi komunikatami dostarczają Użytkownikowi pomocnych danych, takich jak tętno, szybkość, tempo, spalone kalorie oraz mnóstwo innych funkcjonalnych informacji. Ekran z wiadomościami - SOLE ma zaszczyt przedstawić ekran z wiadomościami w prawie wszystkich swoich modelach.

  Co to takiego$50 Jest to alfanumeryczne centrum tekstu, które przesyła do Użytkownika wiadomości, które pozwalają krok po kroku przeprowadzić użytkownika poprzez detale każdego treningu. Jeśli zastanawiasz się jak ustawić spersonalizowany profil użytkownika, po prostu naciśnij przycisk profilu użytkownika, a system przeprowadzi Cię poprzez całą resztę.

  Nasz ekran tekstowy działa w taki sposób, jakby ktoś stał obok i asystował nam krok po kroku w ustawieniu parametrów treningu. Po latach obserwacji frustracji użytkowników jednocześnie w domu jak i w klubach, postanowiliśmy zaproponować użytkownikom bardziej efektywny i bardziej przyjazny dla użytkownika sposób korzystania ze wszelkich możliwości jakie proponują nasze urządzenia.

  Platforma z wiadomościami podsumuje także każdy trening po jego zakończeniu, by umożliwić śledzenie postępów. Silniki z wysokim momentem obrotowym i kołem - Wszystkie bieżnie SOLE posiadają najtrwalszą obudowę, a także silniki w swej klasie.

  Oprócz malowanych proszkowo, stworzonych w pełni ze stali spawanych ram i trwałych, zrównoważonych podstaw zmieniających nachylenie, w naszych maszynach zastosowaliśmy silniki o mocy przemysłowej z kołami zamachowymi o wielkiej średnicy, tworzonymi w pełni ze stali, ocynkowanymi, żeby zapewnić bieg/marsz bez niepotrzebnych wibracji.

  Dlaczego nasze silniki wyposażamy w koła napędowe$51 zapewniają one chłodniejszą pracę silnika i jego dłuższe życie. Pozwalają one także na ustawienie szybkości startowej na poziomie 0.8 km/h czy 1 km/h.

  SOLE stosuje pokaźnie cięższe koła zamachowe niżeli konkurencja, dzięki temu nasze maszyny gwarantują bardziej płynny ruch - taki do jakiego przyzwyczajony jesteś na siłowni, gdzie ćwiczysz na urządzeniach, które kosztują o kilka tysięcy więcej.

  Rolki - wybierając rolki do naszych urządzeń, stosujemy te same element, które odszukasz w fachowych modelach za 4000 EUR. Używamy rolek siedmiocentymetrowych, z zamkniętym łożyskiem oraz miedzianymi kablami uziemiającymi na każdej rolce, żeby zminimalizować napięcie elektrostatyczne.

  pokaźniejsze rolki pokaźniejszą powierzchnię kontaktową pomiędzy rolką a taśmą, co przedłuża życie taśmy. Dzięki czemu ruch taśmy jest gładki i cichy, wolny od napięć elektrostatycznych i przetrwa próbę czasu.

  Taśma- w prawie wszystkich naszych modelach używamy podwójnie tkanej, dwuwarstwowej taśmy pokrytej czterema powłokami. Dwie warstwy gumy pokrywają środkową warstwę PCV z powłoką nylonu, która obraca się na platformie oraz rolkach.

  Guma zagwarantuje trwałość, PCV powoduje, że pas nie ulega nadmiernemu rozciągnięciu, a nylon zagwarantuje gładką powierzchnię, wolną od napięć elektrostatycznych, która obraca się gładko na platformie i rolkach.

  Wszystkie bieżnie SOLE wyposażone są w malowane proszkowo ramy, które gwarantują wierzchniej warstwie pokaźniejszą wytrzymałość. Wykończenie to chroni konstrukcję stalową, a spawana - nie nitowana - rama jest niezniszczalna, dzięki czemu nasze produkty posiadają dożywotnią gwarancję.

  www.TreadmillDoctor.com- w Internecie znaleźć można kilka portali, zajmujących się recenzowaniem bieżni, jednak najrzetelniejszy z nich to TreadmillDoctor.com. Opinie są szczere i nie szczędzą krytyki jakości, zaś ilość kupujących stronę jest tak szeroka, że portal ten stał się podstawowym narzędziem do poszukiwania opinii na temat bieżni w Internecie.

  Jesteśmy dumni, iż strona ta już od siedmiu lat wysoko ocenia nasze bieżnie, wystawiając im pochlebne recenzje zarówno pod kątem jakości jak i obsługi. Główne zalety: Max.waga użytkownika: 160 kg nad wyraz cicha praca silnika spory czytelny wyświetlacz stabilna konstrukcja Bluetoth - Łączność z tabletem / smartfonem Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Programy charakterystyczne: 6 Program użytkownika: 2 Program sterowany tętnem: 2 ekran: 7,5" LCD Puls ręczny przez sensory dotykowe Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja).

  Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Nawiew Miejsce na bidon i inne akcesoria informacje techniczne: Moc ciągła silnika: 3,25 KM prędkość: 1 - 18 km/h dostosowywana elektronicznie Nachylenie: 0-15 % dostosowywane elektronicznie rozmiary pasa: 152 x 56 cm Rolki transportowe Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga bieżni: 115 kg Max.waga użytkownika: 160 kg rozmiary (dł.szer.wys): 204 x 93 x 145 cm Pozostałe dane: Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3406 Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy UWAGA!!!

  klienci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie domowe elektryczne Sole – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne Sole, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych Sole jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) ☆

Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna SOLE żeby HAMMER F65. SOLE ma zaszczyt przedstawić nowy model bieżni F65, która jest kontynuacją tego nad wyraz niezwykle modnego modelu. Bieżnię wzbogacono o kilka ulepszeń, w tym łączność Bluetooth.

  SOLE zyskał sobie nadzwyczajną reputację jako firma bieżni o wysokiej jakości z najlepszych części. F65 jest tego starannym przykładem - jest to wysokiej klasy sprzęt za rozsądną cenę. Bieżnię SOLE żeby HAMMER F65 wyekwipowano w silnik 3,25 KM mocy ciągłej, który zagwarantuje szybkość do 18 km/h, regulację nachylenia na 15 poziomach.

  F65 posiada także pokaźniejszą powierzchnię taśmy, 56 x 152 cm, podświetlany 7,5 calowy wyświetlacz LCD. W dodatku, jak wszystkie modele SOLE, posiada ona 100% bezpieczny system składania. Biegać można w jednym z sześciu programów, włączając specjalne programy na tętno oraz spalające tłuszcz.

  Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo: nasz sprzęt wyekwipowany jest w wyłącznik bezpieczeństwa, prędkość startowa wynosi 0,5 km/h, a niski profil pokrywy nie przeszkadza w biegu. Uzupełniające funkcje to wentylatory chłodzące i regulacja nachylenia przy pomocy przycisków na uchwytach.

  wyświetlacz jest przyjazny dla użytkownika, ma jaskrawy niebieski ekran. W czasie treningu stale wyświetlana jest informacja o prędkości, kącie nachylenia, czasie, przebytym dystansie, kaloriach, pulsie i tempie.

  Urządzenie posiada także funkcję śledzenia 1/2 km, a także grafikę ukształtowania terenu w rozmaitych programach. Ekran został wyekwipowany w głośniki, do których można podłączyć wszystkie typy odtwarzaczy MP3 (iPod, itp.) Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu informacji treningowych pomiędzy sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon / tablet.

  Użytkownicy zarówno systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń, albo przetransferować dane treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

  F65 SOLE - technika Ekipa inżynierów z SOLE dba o poręczny projekt i kładzie nacisk na odporność bieżni. Klienci oczekują składanych bieżni wysokiej jakości, ze stabilną podstawą I cichym mechanizmem, a SOLE stara się spełniać te wymogi.

  Składana bieżnia - Asystent składania- dumą SOLE Fitness jest fakt,proponujemy najlepiej zaprojektowane skłądane bieżnie na rynku. Nasz projekt gromadzi zastrzeżony system ramy wraz z zapięciem bezpieczeństwa Safety Lock Deck, który sprawia ustawienie bieżni we właściwej zamkniętej pozycji kiedy jest ona w pozycji pionowej.

  Model F85 posiada także unikatowy system Easy Assist Folding Deck Design (asystent składanej bieżni), dzięki któremu osiągalne jest odblokowanie bieżni, następnie odsunięcie się krok w tył, a bieżnia rozkłada się sama.

  Jest to nieszablonowy system w bieżniach SOLE, który iż rozkładanie bieżni staje się niewiarygodnie nieskomplikowane. Komfortowe kontrolki - użytkownikom bieżni zależy na tym, żeby móc prosto I błyskawicznie zmieniać prędkość I nachylenia, dlatego przyciski szybkości i kąta nachylenia bieżni umieściliśmy po bokach ekranu LCD, co umożliwia ich przystępne stosowanie w czasie treningu.

  Cicha i elastyczna platforma - nieszablonowy projekt, niezrównany w żadnych innych urządzeniach oferowanych na rynku, zapewnia użytkownikom komfortowy I cichy trening, jednocześnie redukując nacisk o ok. 40%.

  Jest to ta sama podstawa jaka wykorzystywana jest w modelach komercyjnych, a jej woskowanie zapewnia mniejsze zużycie silnika w czasie treningu. Starannie zespawana rama - precyzyjne i dokładne spawanie jest ważne w projekcie bieżni.

  Jest to podstawowy komponent trwałości urządzenia, dzięki któremu można zapewnić wykorzystywanie urządzenia przez wielu użytkowników o najróżniejszej masie i wzroście. Jasny i obszerny wyświetlacz wyświetlacza - wyświetlacz LCD SOLE czyni trening łatwiejszym i bardziej efektywnym.

  Jaskrawy obszerny wyświetlacz, z przejrzystymi pokaźnymi komunikatami dostarczają Użytkownikowi pomocnych informacji, takich jak tętno, prędkość, tempo, spalone kalorie i sporo innych poręcznych danych. Ekran z wiadomościami - SOLE ma zaszczyt przedstawić ekran z wiadomościami w prawie wszystkich swoich modelach.

  Co to takiego$50 Jest to alfanumeryczne centrum tekstu, które przesyła do Użytkownika wiadomości, które pozwalają krok po kroku przeprowadzić użytkownika poprzez szczegóły każdego treningu. Jeśli zastanawiasz się jak ustawić spersonalizowany profil użytkownika, po prostu naciśnij przycisk profilu użytkownika, a system przeprowadzi Cię przez całą resztę.

  Nasz wyświetlacz tekstowy działa w taki sposób, jakby ktoś stał obok i asystował nam krok po kroku w ustawieniu parametrów treningu. Po latach obserwacji frustracji użytkowników równocześnie w domu jak i w klubach, postanowiliśmy zaproponować użytkownikom bardziej skuteczny i bardziej przychylny dla użytkownika sposób korzystania ze wszelkich możliwości jakie proponują nasze urządzenia.

  Platforma z wiadomościami podsumuje także każdy trening po jego zakończeniu, by umożliwić śledzenie postępów. Silniki z wysokim momentem obrotowym i kołem - Wszystkie bieżnie SOLE mają najtrwalszą obudowę, a także silniki w swej klasie.

  Oprócz malowanych proszkowo, wytworzonych w całości ze stali spawanych ram i trwałych, jednostajnych podstaw zmieniających nachylenie, w naszych maszynach zastosowaliśmy silniki o mocy przemysłowej z kołami zamachowymi o obszernej średnicy, wytwarzanymi kompletnie ze stali, ocynkowanymi, aby zapewnić bieg/marsz bez niepotrzebnych wibracji.

  Dlaczego nasze silniki wyposażamy w koła napędowe$51 gwarantują one chłodniejszą pracę silnika i jego dłuższe życie. Pozwalają one także na ustawienie szybkości startowej na poziomie 0.8 km/h czy 1 km/h.

  SOLE stosuje widocznie cięższe koła zamachowe niżeli konkurencja, dzięki czemu nasze maszyny zapewniają bardziej płynny ruch - taki do jakiego przyzwyczajony jesteś na siłowni, gdzie ćwiczysz na urządzeniach, które kosztują o kilka tysięcy więcej.

  Rolki - wybierając rolki do naszych urządzeń, stosujemy te same element, które wyszukasz w profesjonalnych modelach za 4000 EUR. Używamy rolek siedmiocentymetrowych, z zamkniętym łożyskiem i miedzianymi kablami uziemiającymi na każdej rolce, aby zminimalizować napięcie elektrostatyczne.

  obszerniejsze rolki obszerniejszą powierzchnię kontaktową między rolką a taśmą, co przedłuża życie taśmy. Dzięki temu ruch taśmy jest gładki i cichy, wolny od napięć elektrostatycznych i przetrwa próbę czasu.

  Taśma- w prawie wszelkich naszych modelach używamy podwójnie tkanej, dwuwarstwowej taśmy pokrytej czterema powłokami. Dwie warstwy gumy pokrywają środkową warstwę PCV z powłoką nylonu, która obraca się na platformie i rolkach.

  Guma zagwarantuje wytrzymałość, PCV sprawia, iż pas nie ulega nadmiernemu rozciągnięciu, a nylon zagwarantuje gładką powierzchnię, wolną od napięć elektrostatycznych, która obraca się gładko na platformie i rolkach.

  Wszystkie bieżnie SOLE zaopatrzone są w malowane proszkowo ramy, które zapewniają wierzchniej warstwie pokaźniejszą solidność. Wykończenie to broni konstrukcję stalową, a spawana - nie nitowana - rama jest niezniszczalna, dzięki temu nasze produkty mają dożywotnią gwarancję.

  www.TreadmillDoctor.com- w Internecie znaleźć można kilka portali, zajmujących się recenzowaniem bieżni, jednak najrzetelniejszy z nich to TreadmillDoctor.com. Opinie są szczere i nie szczędzą krytyki jakości, zaś ilość użytkowników stronę jest tak szeroka, że portal ten stał się podstawowym narzędziem do poszukiwania opinii na temat bieżni w Internecie.

  Jesteśmy dumni, że strona ta już od siedmiu lat wysoko ocenia nasze bieżnie, wystawiając im pochlebne recenzje jednocześnie pod kątem jakości jak i obsługi. Główne mocne strony: Max.waga użytkownika: 160 kg bardzo cicha praca silnika pokaźny czytelny wyświetlacz zrównoważona konstrukcja Bluetoth - Łączność z tabletem / smartfonem Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Programy charakterystyczne: 6 Program użytkownika: 2 Program sterowany tętnem: 2 ekran: 7,5" LCD Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja).

  Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Nawiew Miejsce na bidon i inne akcesoria informacje technologiczne: Moc ciągła silnika: 3,25 KM szybkość: 1 - 18 km/h regulowana elektronicznie Nachylenie: 0-15 % dostosowywane elektronicznie rozmiary pasa: 152 x 56 cm Rolki transportowe Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga bieżni: 115 kg Max.waga użytkownika: 160 kg rozmiary (dł.szer.wys): 204 x 93 x 145 cm Pozostałe dane: Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3406 Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy UWAGA!!!

  konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer ☆

Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SOLE BY HAMMER
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Nowy model bieżni elektrycznej SOLE F85 oferuje niezwykłe wrażenia z biegania które gwarantują powierzchnia biegowa 156/56 cm i kolorowy wyświetlacz dotykowy XXL. Dzięki komputerowi TFT o przekątnej 15,6 cala i wielu fabrycznie zainstalowanym aplikacjom, w tym YouTube i Netflix, bieżnia SOLE F85 proponuje unikatowe wrażenia multimedialne. Lecz to nie wszystko! Bieżnia zezwala na na dodatek funkcję dublowania ekranu, co zagwarantuje różne opcje rozrywki. SOLE F85 proponuje 12 rozmaitych, niestandardowych programów, gwarantujących sprężystość i zasobność treningów. Nowy model F85 łączy w sobie wydajność, rozrywkę i wszechstronność w jednym. Zdobądź wymarzoną bieżnię i ciesz się niesamowitymi wrażeniami z biegania!

  niebanalne dodatki

  Najnowszy model bieżni elektrycznej F85 jest wyekwipowany w łączność Wi-Fi na dodatek posiada przeprojektowany ekran konsoli, uchwyt na tablet, wentylatory chłodzące i bezprzewodowa ładowarkę indukcyjną do telefonów, system składania a to powoduje, że trening jest bardziej komfortowy i przyjemniejszy aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  najlepsze cechy

  Najwyższy i najlepiej sprzedający się model SOLE, może poszczycić się nową ramą w kształcie litery Z i konkretnym silnikiem o mocy 4,0 KM. Imponujący pas biegowy o szerokości 56 cm i 156 cm długości zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Dodatkowo warto wiedzieć, że pas bieżni F85 jest dwuwarstwowy. Jednak to co odróżnia nowy model F85 od konkurencji to zakres kątów nachylenia. Osiągalne jest nie tylko nachylenia dodatnie, jak w przypadku zwykłych bieżni, lecz także nachylenie ujemne. Czyli mówiąc w skrócie na tym modelu bieżni możesz w dodatku "biec z górki"! Zakres stopni nachylenia jaki proponuje nowy model F85 jest od -6 do +15 stopni, by uzyskać maksymalną obfitość i urozmaicenie treningu. Imponująca maksymalna waga użytkownika wynosząca aż 180 kg gwarantuje komfortowy i bezpieczny trening każdemu użytkownikowi bieżni. Na koniec waga bieżni która wynosi aż 145 kg - to prawdziwy "czołg"! To parametr dzięki któremu poczujesz się jak podczas treningu w mistrzowskim klubie fitness czyli mega stabilnie i bez najmniejszych drgań konsoli czy całej bieżni.

  wygodna w transporcie

  Bieżnia elektryczna SOLE F85 jest przystępna w transporcie ponieważ posiada cztery kółka transportowe i jednostajną ramę a to przy wadze bieżni która wynosi 145kg jest widocznym dodatkiem. Dzisiaj każdy użytkownik może przesunąć bieżnie w dowolne miejsce, bezpiecznie i bez najmniejszego problemu.

  Kompatybilna z aplikacjami fitness Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja z Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i najróżniejszych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  atrybuty techniczne parametry komputera


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa Sole elektryczna najlepsza?


Najlepsza bieżnia domowa Sole elektryczna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia domowa Sole elektryczna w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane bieżnie elektryczne – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych Sole nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych elektrycznych bieżni domowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia domowa Sole elektryczna opinie i efekty,
 • dobre bieżnie domowe elektryczne Sole cena,
 • ranking domowych bieżni elektrycznych Sole,
 • bieżnia domowa Sole elektryczna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych Sole

#1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych Sole?

Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych Sole odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka bieżnia domowa Sole elektryczna najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych Sole warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi Sole, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie domowe elektryczne Sole są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi Sole zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne Sole to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *