FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking desek SUP do pływania do 2000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Deski SUP do pływania / Ranking desek SUP do pływania do 2000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych desek SUP do pływania do 2000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych desek SUP do pływania do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych desek SUP do pływania i akcesoriów.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie deski SUP do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane deski SUP do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking desek SUP do pływania do 2000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Mistral deska do pływania sup dwukomorowa allround 10'6'' z siedziskiem i akcesoriami (4055334770996) ☆

Mistral deska do pływania sup dwukomorowa allround 10'6'' z siedziskiem i akcesoriami (4055334770996) Najniższa Cena Online

☆ Mistral deska do pływania sup dwukomorowa allround 10'6'' z siedziskiem i akcesoriami (4055334770996) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mistral
 • Nazwa produktu: Mistral deska do pływania sup dwukomorowa allround 10'6'' z siedziskiem i akcesoriami (4055334770996)
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:

  Deska do pływania SUP Allround 10'6''; dwukomorowa Opis artykułu wzmocniony materiał drop-stitch dla rozszerzenia sztywności deski obfity zarys deski gwarantuje dużą stabilność 2 w 1: w pozycji siedzącej może służyć też jako kajak z uniwersalnym wiosłem o dostosowywanej długości (ok.

  167-207 cm) - z możliwością przekształcenia w podwójne wiosło do kajaka (ok. 229 cm) 3 stateczniki dodatkową stabilność kierunkową antypoślizgowa nakładka EVA zapewniająca bezpieczną pozycję system dwukomorowy udoskonaloną stabilność i większe bezpieczeństwo z sprężystą siatką na bagaż prosty transport dzięki niewielkim wymiarom opakowania i funkcjonalnemu plecakowi ilość osób: 1 maks.

  ciśnienie powietrza: 15 psi (1 bar) wysokociśnieniowe zawory śrubowe ułatwiające pompowanie i opróżnianie pas do przenoszenia na środku deski prosty i wygodny transport napompowanego SUP-a z d-ringiem ze stali nierdzewnej do zamocowania smyczy (łącznie ok.

  300 cm) pierścień holowniczy na spodniej stronie dziobu do mocowania deski do boi, molo i brzegu o-ringi na płycie do mocowania siedziska kajaka wiosło:​ 4-częściowe uniwersalne wiosło z regulacją długości (ok.

  167-207 cm) - możliwość przekształcenia w podwójne wiosło do kajaka (ok. 229 cm) z ergonomicznym uchwytem ​pompka dwusuwowa:​ funkcja nadmuchiwania i opróżniania poprzez przełożenie węża z manometrem i wężem znakomicie nadaje się do plecaka pojemność: 1,8 l + 1,4 l​ manometr: maks.

  20 psi ​plecak:​ dostosowywany i wyściełany pas na ramię wyściełana część plecowa dostosowywany pas biodrowy z zapięciem na zatrzask​ pasy kompresyjne w zestawie, by zoptymalizować objętość plecaka z kieszeniami bocznymi i kieszenią na pokrywie dry bag:​ worek dry bag broni przedmioty przed zamoczeniem w trakcie jazdy regulowany pas do noszenia funkcja zawijania roll-top z oczkami mocującymi pojemność: ok.

  10 l​ linka (linka bezpieczeństwa):​ linka zapobiega odpływaniu deski i łączy użytkownika z jego SUP-em długość: ok. 300 cm po rozłożeniu​ ​zestaw naprawczy:​ składa się z łatek do Pcv, klucza do zaworów i tubki kleju do PCV płetwy:​ 1 płetwa US-Finne na środku rufy 2 płetwy ślizgowe po zewnętrznej stronie rufy funkcja kajaku​ indywidualnie regulowane siedzisko zagwarantuje optymalny komfort podczas wiosłowania z praktyczną kieszenią zapinaną na suwak podnóżek z wyściółką Materiał deska: ścieg kroplowy laminowany PCW D-ring: stal szlachetna O-ring: stal szlachetna oczka podnóżka: poliester wiosło: trzon ze stopu aluminium; ostrze: nylon + włókno szklane; uchwyt: PP pompa: PP plecak: poliester wodoodporny Oxford statecznik US: PC płetwa ślizgowa: PCW dry bag 10 l: PCW + poliester linka: Tpu, nylon siedzisko: poliester wodoodporny Oxford, PE podpórka: EVA pakiet do naprawiania: PCW dane technologiczne do 150 kg rozmiary deska: ok.

  320 x 84 x 15 cm (dł. X szer. X wys.) długość deski: 10'6'' plecak: ok. 95 x 46 x 25 cm (dł. X szer. X wys.) Waga deska: ok. 10,4 kg komplet: ok. 16,3 kg Zawartość zestawu deska SUP Allround 10'6'' wiosło uniwersalne pompka dwusuwowa plecak dry bag ok.

  10 L linka komplet naprawczy statecznik US wyściełane siedzenie podnóżek również nasze szczegółowe porównanie desek SUP i wybierz odpowiednią deskę dla siebie! Historia sukcesu firmy Mistral rozpoczęła się w 1976 r., kiedy oryginalna szwajcarska producent, dzięki zamiłowaniu do wody i wiatru, wprowadziła na rynek absolutną nowość: deski surfingowe z żaglem.

  Narodził się nowy rozmiar surfingu, który okazał się absolutnym hitem. Mistral nadał ton rozwojowy deskom surfingowym. Jako pierwszy stworzył pompowaną deskę Sup. Firma stała się synonimem windsurfingu: Mistral to windsurfing, a windsurfing to Mistral.

  Wsiadaj na pokład! Chcesz dowiedzieć się więcej o pływaniu na desce SUP - zapraszamy do artykułu w naszej zakładce Porady i Inspiracje! znajdziesz go tutaj!


☆ Deska SUP JP-Australia SUP AllroundAir SL 10'6" + SUP Paddle Alloy | (4045533729277) ☆

Deska SUP JP-Australia SUP AllroundAir SL 10'6" + SUP Paddle Alloy | (4045533729277) Najniższa Cena Online

☆ Deska SUP JP-Australia SUP AllroundAir SL 10'6" + SUP Paddle Alloy | (4045533729277) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JP-Australia
 • Nazwa produktu: Deska SUP JP-Australia SUP AllroundAir SL 10'6" + SUP Paddle Alloy | (4045533729277)
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:

  Deska JP-Australia SUP AllroundAir SL 10'6" +SUP Paddle Alloy 3pc 82 | wymiar: 10'6 | Kolor: Pomarańczowy | Taniej o 23% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ deska do pływania sup dwukomorowa allround vivid 10'6" marki Mistral ☆

deska do pływania sup dwukomorowa allround vivid 10'6" marki Mistral Najniższa Cena Online

☆ deska do pływania sup dwukomorowa allround vivid 10'6" marki Mistral - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mistral
 • Nazwa produktu: deska do pływania sup dwukomorowa allround vivid 10'6" marki Mistral
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:

  Mistral Deska do pływania SUP dwukomorowa Vivid 10'6" Opis artykułu obfity kształt deski gwarantuje dużą stabilność z modnym wzorem w kwiaty 2 w 1: w pozycji siedzącej może służyć w dodatku jako kajak umocniony ścieg kroplowy rozszerzający sztywność deski z uniwersalnym wiosłem o dostosowywanej długości (ok.

  167-207 cm) - z możliwością przekształcenia w podwójne wiosło do kajaka (ok. 229 cm) 3 stateczniki dopełniającą stabilność kierunkową przeciwpoślizgowa nakładka EVA zapewniająca bezpieczną pozycję system dwukomorowy lepszą stabilność i obszerniejsze bezpieczeństwo z rozciągliwą siatką na bagaż nietrudny transport dzięki niewielkim wymiarom opakowania i funkcjonalnemu plecakowi ilość osób: 1 objętość: ok.

  315 l maks. Ciśnienie powietrza: 15 psi (1 bar) wysokociśnieniowe zawory śrubowe usprawniające pompowanie i opróżnianie pas do przenoszenia na środku deski nieskomplikowany i wygodny transport napompowanego SUP-a z d-ringiem ze stali rdzoodpornej do zamocowania smyczy (łącznie ok.

  300 cm) pierścień holowniczy na spodniej stronie dziobu do mocowania deski do boi, molo i brzegu o-ringi na płycie do mocowania siedziska kajaka wiosło:​ 4-częściowe uniwersalne wiosło z regulacją długości (ok.

  167-207 cm) - możliwość przekształcenia w podwójne wiosło do kajaka (ok. 229 cm) ​ z ergonomicznym uchwytem pompka dwusuwowa:​ funkcja nadmuchiwania i opróżniania poprzez przełożenie węża z manometrem i wężem rewelacyjnie nadaje się do plecaka objętość: 1,8 l + 1,4 l​ manometr: maks.

  20 psi plecak:​ dostosowywany i wyściełany pas na ramię wyściełana część plecowa dostosowywany pas biodrowy z zapięciem na zatrzask​ pasy kompresyjne w zestawie, żeby zoptymalizować objętość plecaka z kieszeniami bocznymi i kieszenią na pokrywie ​dry bag:​ worek dry bag broni przedmioty przed zamoczeniem w trakcie jazdy dostosowywany pas do noszenia funkcja zawijania roll-top z oczkami mocującymi pojemność: ok.

  10 l​ linka (linka bezpieczeństwa):​ linka zapobiega odpływaniu deski i łączy użytkownika z jego SUP-em długość: ok. 300 cm po rozłożeniu​ ​ ​ komplet naprawczy:​ składa się z łatek do Pcv, klucza do zaworów i tubki kleju do PCV płetwy:​ 1 płetwa US-Finne na środku rufy 2 płetwy ślizgowe po zewnętrznej stronie rufy funkcja kajaku: ​ indywidualnie dostosowywane siedzisko zapewnia optymalny komfort podczas wiosłowania z funkcjonalną kieszenią spinaną na zamek błyskawiczny​ podnóżek z wyściółką Materiał deska: ścieg kroplowy laminowany PCW D-ring: stal szlachetna O-ring: stal szlachetna oczka podnóżka: poliester wiosło: trzon ze stopu aluminium; ostrze: nylon + włókno szklane; uchwyt: PP pompa: PP plecak: poliester wodoodporny Oxford statecznik US: PC płetwa ślizgowa: PCW dry bag 10 l: PCW + poliester linka: Tpu, nylon siedzisko: poliester wodoodporny Oxford, PE podpórka: EVA komplet do naprawiania: PCW informacje technologiczne maks.

  obciążenie: 150 kg wymiary deska: ok. 320 x 84 x 15 cm (dł. X szer. X wys.) długość deski: 10'6'' plecak: ok. 95 x 44 x 25 cm (dł. X szer. X wys.) wymiary siedziska: ok. 52 x 32 x 45 cm​ (dł.

  x szer. X wys.) Waga deska: ok. 10,8 kg pakiet: ok. 16,3 kg Zawartość zestawu deska SUP Allround 10'6'' wiosło uniwersalne pompka dwusuwowa plecak dry bag ok. 10 l linka pakiet naprawczy statecznik US wyściełane siedzenie podnóżek również nasze szczegółowe porównanie desek SUP i wybierz odpowiednią deskę dla siebie!

  Historia sukcesu marki Mistral rozpoczęła się w 1976 r., kiedy oryginalna szwajcarska producent, dzięki zamiłowaniu do wody i wiatru, wprowadziła na rynek absolutną nowość: deski surfingowe z żaglem. Narodził się nowy wymiar surfingu, który okazał się absolutnym hitem.

  Mistral nadał ton rozwojowy deskom surfingowym. Jako pierwszy stworzył pompowaną deskę Sup. Firma stała się synonimem windsurfingu: Mistral to windsurfing, a windsurfing to Mistral. Wsiadaj na pokład! Chcesz dowiedzieć się więcej o pływaniu na desce SUP - zapraszamy do artykułu w naszej zakładce Porady i Inspiracje!

  odnajdziesz go tutaj!


☆ deska SUP RETROSPEC - Retrospec Weekender 10' Plus Inflatable Paddle Board (MULTI1984) ☆

deska SUP RETROSPEC - Retrospec Weekender 10' Plus Inflatable Paddle Board (MULTI1984) Najniższa Cena Online

☆ deska SUP RETROSPEC - Retrospec Weekender 10' Plus Inflatable Paddle Board (MULTI1984) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RETROSPEC
 • Nazwa produktu: deska SUP RETROSPEC - Retrospec Weekender 10' Plus Inflatable Paddle Board (MULTI1984)
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:

☆ Costway Deska sup stand up board pompowana do wiosłowania 330cm ☆

Costway Deska sup stand up board pompowana do wiosłowania 330cm Najniższa Cena Online

☆ Costway Deska sup stand up board pompowana do wiosłowania 330cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Deska sup stand up board pompowana do wiosłowania 330cm
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:
  Pompowana deska stand up Deska do wiosłowania dla początkujących i progresywnych! Wysokiej jakości materiały - deska wyprodukowana jest z najwyższej jakości wojskowego materiału o podwójnych ściankach (powszechnie znanego jako technika ściegu kroplowego), dzięki temu zagwarantuje niesłychaną trwałość, stabilność i trwałość. Solidna kompozycja i lekka waga gwarantują łatwe sterowanie i szybsze przyspieszenie przeciwpoślizgowa powierzchnia - przeciwpoślizgowa powierzchnia poprawia przyczepność i zapobiega poślizgnięciom Pompa wysokiego ciśnienia - do zestawu załączona została pompa z manometrem, która proste i szybkie napompowanie oraz odpompowanie deski (15 psi w od 3 do 5 minut) Łatwość przenoszenia - dzięki nadmuchiwanej konstrukcji i elastycznej, zdejmowanej płetwie, pakiet można prosto złożyć i transportować w załączonej torbie W zestawie Deska SUP regulowane wiosło Zdejmowana płetwa Pompka Plecak komplet do naprawy

☆ F2 Pompowana deska sup strato 10'5" 320 cm touring z wiosłem (4050779276454) ☆

F2 Pompowana deska sup strato 10'5" 320 cm touring z wiosłem (4050779276454) Najniższa Cena Online

☆ F2 Pompowana deska sup strato 10'5" 320 cm touring z wiosłem (4050779276454) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: F2
 • Nazwa produktu: F2 Pompowana deska sup strato 10'5" 320 cm touring z wiosłem (4050779276454)
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:

  Rodzinna Deska SUP Pompowana F2 Strato 10’5" 2022

  W sezonie 2020, producent F2 zaskoczyła nas nową linią desek SUP, które są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, istotnie nie różniąc się technicznie od siebie. W sezonie 2022, dodatkowo wybór desek F2, jest wyjątkowo pokaźny. Opisana deska poniżej -model Strato tworzony jest w dwóch rozmiarach 11'5" i 10'5" z wiosłem i siedziskiem kajakowym i prezentowany 10'5" z wiosłem typowym do SUP, jest identyczną z deską, którą sprzedawaliśmy w sezonie 2020, pod nazwą Comet. Zmieniła się tylko szata graficzna. W galerii fotografii demonstrujemy ponadto tą deskę dla porównania.

  My zdecydowaliśmy się przedstawić na naszym rynku deski F2: Aloha, Impact, Stereo, Cruise, Happiness Feel Good i opisaną poniżej Strato i bliźniaczą deskę z tym samych wyposażeniem w wymiarze 12'2" o nazwie Sector

  Dla deski Strato stworzyliśmy kompletny komplet posiadający wszystko co jest potrzebne i może się przydać w surfowaniu dla całej rodziny. Tym bardziej, iż oferowana poprzez nas deska posiada dużą wyporność,a wraz z nią odpowiednią szerokość i długość, dopasowaną tak żeby było można pływać na tej desce jak najłatwiej dla każdego członka rodziny.

  Deska wyekwipowana jest w wiosło trzyczęściowe z którego złożysz wiosło i będziesz pływał z zasady jak SUP surfer. Oczywiście deska też wmontowane rozciągliwe linki -tzw. Bungee Cords, dzięki którym możesz zabrać na pokład mnóstwo własnych drobiazgów. UWAGA -DESKA posiada 4 D-RINGI, DO KTÓREJ MOŻESZ DOBAĆ SIEDZISKO KAJAKOWE 4-PUNKTOWE-KLIKNIJ W PONIŻSZE ZDJĘCIE, a także WIOSŁO 4 CZEŚCIOWE-KLIKNIJ TUTAJ.

  Deska będzie nadawać się do rekreacyjnego wykorzystania na spokojnych akwenach wodnych, ale także poprawnie poradzi sobie z minimalnymi falami, tym bardziej, iż dziób deski jest lekko uniesiony nad wodę i kształt szpiczastego nosa.

  Należy na dodatek napisać,że pokład deski pokryty jest grubą pianką EVA, która ma wzór diamentu, działający jako anty poślizg podczas pływania.

  Jeśli poszukujesz deski rodzinnej o wszechstronnym zaimplementowaniu produkowanej w wysokiej jakości,wielowarstwowej, o obfitej ilości Drop Stitch na całej jej grubości 6" ( są to dziesiątki tysięcy nitek łączących pokład z dnem deski ),to nie szukaj dalej -F2 STRATO jest dla Ciebie. Tym bardziej, że deska jest nad wyraz lekka, dzięki zastosowaniu materiału od F2 rodzaju F2 Premium Double Layer, składającego się z wielu warstw ( w tym 2 główne, podstawowe warstwy )

  Ze względu na swoje gabaryty deska jest przeznaczona dla szerokiego grona użytkowników. Jest stosunkowo długa i duża co wpływa na jej stabilność i prawidłową dystrybucję balansu na całej długości deski. nawet cięższe osoby do 90-100kg wagi, nie będą miały problemu z opanowaniem deski.. My kwalifikujemy tą deską jako standardowy rodzinny Allround.

  Możemy jeszcze napisać, że ciśnienie robocze wszystkich prezentowanych desek F2, to aż 15PSI, po napompowaniu deska jest twarda jak kamień,a Ty stoisz na nie jak na stole. Ważnym elementem desek F2 jest w dodatku opisana wyżej, znaczna ilość Drop Stitch,dzięki którym deska jest niezwykle nieelastyczna wzdłużnie co ułatwią skręcanie na desce.

  informacje techniczne deski:

  Długość: 10'5" = 320cm

  Szerokość: 33" = 84cm

  Grubość: 6" = 15cm

  Wyporność: 290L

  Nośność: 120Kg

  Maksymalne ciśnienie robocze: 15PSI

  Waga Użytkownika: do 100Kg

  Waga Deski: 10,5Kg

  Wyposażenie deski:

  Wraz z deską dostajesz

  - wsuwany statecznik typu US-box

  - dwa stateczniki wmontowane w deskę

  - składane trzyczęściowe wiosło

  - pompkę wysokiego ciśnienia

  - leash ( smycz do przypięcia)

  - pakiet naprawczy

  - mocny plecak

  Surf-Sport radzi jak pompować deskę SUP?:

  Nie staraj się pompować deski do maksymalnego ciśnienia roboczego. Pompowana Deska Sup, jest jak np. Jak balon albo opona samochodowa, czyli czuła na zmianę temperatury otoczenia. Kiedy jest nad wyraz ciepło ciśnienie w desce wyraźnie wzrasta, kiedy jest bardzo chłodno,istotnie spada. Dla desek do 15PSI -pompuj maksymalnie do 13PSI, dla desek do 26PSI pompuj maksymalnie do 20PSI. Zobaczysz sam, iż deska napompowana do 12-13PSI jest już twarda jak skała. Mniejsze ciśnienie w desce, nie zniża jej walorów użytkowych w żadnym stopniu.

  Prezentowa deska Sup,pochodzi od legendarnej producenta F2, specjalizującej się w produkowaniu desek windsurfingowych i desek do kitesurfingu. Deski F2 SUP,są absolutną nowością u nas, poczynając od sezonu 2019, gdzie istnieje już obszerna grupa zadowolonych surferów z ich stosowania.


☆ Deska SUP Cressi Travelight Foldable iSUP 9'2'' white/blue | (8022983190662) ☆

Deska SUP Cressi Travelight Foldable iSUP 9'2'' white/blue | (8022983190662) Najniższa Cena Online

☆ Deska SUP Cressi Travelight Foldable iSUP 9'2'' white/blue | (8022983190662) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Cressi
 • Nazwa produktu: Deska SUP Cressi Travelight Foldable iSUP 9'2'' white/blue | (8022983190662)
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:

  Deska Cressi Travelight Foldable Isup Set 9'2" | rozmiar: 9'2'' | Kolor: Biały | Taniej o 22% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Deska sup aloha 11'4'' blue | marki F2 ☆

Deska sup aloha 11'4'' blue | marki F2 Najniższa Cena Online

☆ Deska sup aloha 11'4'' blue | marki F2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: F2
 • Nazwa produktu: Deska sup aloha 11'4'' blue | marki F2
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:

  Deska F2 Aloha 11'4''x31''x6'' | rozmiar: 11'4''x31''x6'' | Kolor: Niebieski | Taniej o 20% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Deska SUP Aqua Marina Peace 8'2" 2021 | (6954521607924) ☆

Deska SUP Aqua Marina Peace 8'2" 2021 | (6954521607924) Najniższa Cena Online

☆ Deska SUP Aqua Marina Peace 8'2" 2021 | (6954521607924) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Aqua Marina
 • Nazwa produktu: Deska SUP Aqua Marina Peace 8'2" 2021 | (6954521607924)
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:

  Deska Aqua Marina Peace - Inflatable Fitness Mat, 2.5m/15cm, with carry strap | wymiar: OS | Kolor: Niebieski | Taniej o 27% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.


☆ Jp australia Deska sup jp-australia sup allroundair sl multicolor | (4045533743198) ☆

Jp australia Deska sup jp-australia sup allroundair sl multicolor | (4045533743198) Najniższa Cena Online

☆ Jp australia Deska sup jp-australia sup allroundair sl multicolor | (4045533743198) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JP Australia
 • Nazwa produktu: Jp australia Deska sup jp-australia sup allroundair sl multicolor | (4045533743198)
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis deski:

  Deska JP-Australia SUP AllroundAir SL 10'6" | rozmiar: 10'6'' x 32'' x 6'' | Kolor: Biały | Taniej o 21% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.Podobne zestawienia:


Najtańsze deski SUP do 2000 zł – Ranking lipiec 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze deski SUP do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich desek SUP do pływania do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Deska sup - samoa kid 9ft2inx28inx5in (blue) marki F2 ☆

Deska sup - samoa kid 9ft2inx28inx5in (blue) marki F2 Najniższa Cena Online

☆ Deska sup - samoa kid 9ft2inx28inx5in (blue) marki F2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: F2
 • Nazwa produktu: Deska sup - samoa kid 9ft2inx28inx5in (blue) marki F2
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:

☆ deska SUP F2 - Samoa Kid 9Ft2Inx28Inx5In (BLUE) rozmiar: OS ☆

deska SUP F2 - Samoa Kid 9Ft2Inx28Inx5In (BLUE) rozmiar: OS Najniższa Cena Online

☆ deska SUP F2 - Samoa Kid 9Ft2Inx28Inx5In (BLUE) rozmiar: OS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: F2
 • Nazwa produktu: deska SUP F2 - Samoa Kid 9Ft2Inx28Inx5In (BLUE) rozmiar: OS
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:

☆ Deska sup - vibrant touring multi (multi) rozmiar: os marki Aqua marina ☆

Deska sup - vibrant touring multi (multi) rozmiar: os marki Aqua marina Najniższa Cena Online

☆ Deska sup - vibrant touring multi (multi) rozmiar: os marki Aqua marina - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AQUA MARINA
 • Nazwa produktu: Deska sup - vibrant touring multi (multi) rozmiar: os marki Aqua marina
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:

☆ deska SUP AQUA MARINA - Vibrant Touring Multi (MULTI) ☆

deska SUP AQUA MARINA - Vibrant Touring Multi (MULTI) Najniższa Cena Online

☆ deska SUP AQUA MARINA - Vibrant Touring Multi (MULTI) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AQUA MARINA
 • Nazwa produktu: deska SUP AQUA MARINA - Vibrant Touring Multi (MULTI)
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:

☆ Deska sup - light blue (blue) marki Lozen ☆

Deska sup - light blue (blue) marki Lozen Najniższa Cena Online

☆ Deska sup - light blue (blue) marki Lozen - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis deski - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LOZEN
 • Nazwa produktu: Deska sup - light blue (blue) marki Lozen
 • Segment produktowy: Deski SUP do pływania i akcesoria do desek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis deski:


Podsumowanie, czyli jaka deska SUP do pływania do 2000 zł najlepsza?


Najlepsza deska SUP do pływania do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza deska SUP do pływania do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze deski SUP – Ranking lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych desek SUP do pływania do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych desek SUP do pływania i akcesoriów.


Powiązania tematyczne:

 • jaka deska SUP do pływania do 2000 zł opinie,
 • dobre deski SUP do 2000 zł cena,
 • ranking desek SUP do pływania do 2000 zł,
 • deska SUP do pływania do 2000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o deskach SUP do 2000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o deskach SUP do 2000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o deskach SUP do 2000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka deska SUP do pływania do 2000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych deskach SUP do 2000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z deskami SUP do pływania oraz wiosłowania na stojąco do 2000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie deski SUP do 2000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z deskami SUP do pływania oraz wiosłowania na stojąco do 2000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach deski SUP do 2000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *