FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking białek serwatkowych o smaku truskawkowym dla sportowców. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Białka serwatkowe dla sportowców / Ranking białek serwatkowych o smaku truskawkowym dla sportowców


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych białek serwatkowych o smaku truskawkowym dla sportowców. Opracowane zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych białek serwatkowych o smaku truskawkowym dla sportowców,
 • TOP5 chętnie kupowanych białek serwatkowych dla sportowców.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie białka serwatkowe o smaku truskawkowym najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane białka serwatkowe o smaku truskawkowym, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking białek serwatkowych o smaku truskawkowym dla sportowców, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - truskawka (5059883363288) ☆

Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - truskawka (5059883363288) Najniższa Cena Online

☆ Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - truskawka (5059883363288) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - truskawka (5059883363288)
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:
  Izolat Serwatki Clear nie jest jak inne odżywki białkowe. Wzięliśmy wysokiej jakości hydrolizat izolatu białka serwatkowego i stworzyliśmy lekką i orzeźwiającą alternatywę — jest bardziej jak sok, aniżeli mleczny szejk białkowy.w dodatku smakuje też nieprzeciętnie i dostępny jest w pięciu owocowych smakach w tym o smaku kwaśnej cytryny, pomarańczy z mango, brzoskwiniowej herbaty, mojito i tęczowych cukierków. Dokument Informed ChoiceInformed Choice to światowy standard w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, przez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga zniżyć już i tak niskie ryzyko zanieczyszczenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi. Dzięki Informed Choice możesz posiadać pewność, iż nasza mieszanka Clear Whey Isolate wyprodukowana jest z zachowaniem najwyższych standardów.

☆ Impact Whey Protein - Białko serwatkowe (Próbka) - 25g - Truskawki z Kremem (5055534305805) ☆

Impact Whey Protein - Białko serwatkowe (Próbka) - 25g - Truskawki z Kremem (5055534305805) Najniższa Cena Online

☆ Impact Whey Protein - Białko serwatkowe (Próbka) - 25g - Truskawki z Kremem (5055534305805) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Impact Whey Protein - Białko serwatkowe (Próbka) - 25g - Truskawki z Kremem (5055534305805)
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  wykonana z najlepszej serwatki, jedna porcja gromadzi aż 21g białka, w sytuacji protein potrzebujesz ich ze źródła wysokiej jakości – od tych samych krów, które dostarczają nam mleko i ser. Poddana jest zwykłemu procesowi filtracji i suszeniu opryskowemu stwarzając w ten sposób zupełnie naturalną odżywkę.

  Nasze opakowanie Przeszliśmy przez ekscytującą reorganizację, i wchodząc w nową erę, zauważysz inne opakowania w swoich zamówieniach. Zmiana to dobra rzecz. Ale zmiana wymaga czasu. Istotnie gdy dokonuje się jej odpowiedzialnie.

  Ponieważ nie wierzymy w marnowanie nieprzeciętnego opakowania – to byłoby sprzeczne z naszym zobowiązaniem do zrównoważonego rozwoju – możesz dostać mieszankę starych i nowych wzorów w swoich zamówieniach.

  Bądź pewny, iż to nadal ten sam artykuł o niezmiennie wysokiej jakości, starannie tak, jak się tego spodziewasz. Jeśli przypadkiem otrzymasz typowe opakowanie, wiedz, że Twoje zamówienie pomaga w redukcji odpadów.

  A jeśli otrzymasz coś z nowym wyglądem, jesteś jednym z pierwszych, i chcielibyśmy poznać Twoją opinię. Dziękujemy, iż wspólnie możemy zmniejszyć nasz wpływ na planetę, jednocześnie pozytywnie odziałowując na naszą społeczność.


☆ Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 1kg - Naturalna truskawka ☆

Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 1kg - Naturalna truskawka Najniższa Cena Online

☆ Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 1kg - Naturalna truskawka - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Myprotein
 • Nazwa produktu: Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 1kg - Naturalna truskawka
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  wyprodukowana z najlepszej serwatki, jedna porcja zawiera aż 21g białka, w przypadku protein Ci trzeba ich ze źródła wysokiej jakości – od tych samych krów, które dostarczają nam mleko i ser. Poddana jest zwykłemu procesowi filtracji, a także suszeniu opryskowemu stwarzając w ten sposób zupełnie naturalną odżywkę.

  atest Informed Choice Informed Choice to światowy standard w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, przez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga zmniejszyć już i tak niskie ryzyko zanieczyszczenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi.

  Dzięki Informed Choice możesz mieć pewność, iż nasza mieszanka Impact Whey Protein wytwarzana jest z zachowaniem najwyższych standardów.


☆ Myprotein Białko serwatkowe (impact whey protein) - 2.5kg - truskawki z kremem ☆

Myprotein Białko serwatkowe (impact whey protein) - 2.5kg - truskawki z kremem Najniższa Cena Online

☆ Myprotein Białko serwatkowe (impact whey protein) - 2.5kg - truskawki z kremem - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Myprotein
 • Nazwa produktu: Myprotein Białko serwatkowe (impact whey protein) - 2.5kg - truskawki z kremem
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  wyprodukowana z najkorzystniejszej serwatki, jedna porcja gromadzi aż 21g białka, w przypadku protein Ci trzeba ich ze źródła wysokiej jakości – od tych samych krów, które dostarczają nam mleko i ser. Poddana jest zwykłemu procesowi filtracji oraz suszeniu opryskowemu tworząc w ten sposób zupełnie naturalną odżywkę.

  certyfikat Informed Choice Informed Choice to światowy kanon w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, przez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga ograniczyć już i tak niskie ryzyko zanieczyszczenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi.

  Dzięki Informed Choice możesz posiadać pewność, że nasza mieszanka Impact Whey Protein produkowana jest z zachowaniem najwyższych standardów.


☆ Myprotein Białko serwatkowe (impact whey protein) - 2.5kg - naturalna truskawka (5055534320235) ☆

Myprotein Białko serwatkowe (impact whey protein) - 2.5kg - naturalna truskawka (5055534320235) Najniższa Cena Online

☆ Myprotein Białko serwatkowe (impact whey protein) - 2.5kg - naturalna truskawka (5055534320235) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Myprotein
 • Nazwa produktu: Myprotein Białko serwatkowe (impact whey protein) - 2.5kg - naturalna truskawka (5055534320235)
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  tworzona z najkorzystniejszej serwatki, jedna porcja gromadzi aż 21g białka, w sytuacji protein potrzebujesz ich ze źródła wysokiej jakości – od tych samych krów, które dostarczają nam mleko i ser. Poddana jest zwykłemu procesowi filtracji i suszeniu opryskowemu tworząc w ten sposób zupełnie naturalną odżywkę.

  dokument Informed Choice Informed Choice to światowy kanon w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, poprzez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga obniżyć już i tak niskie ryzyko zanieczyszczenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi.

  Dzięki Informed Choice możesz posiadać pewność, iż nasza mieszanka Impact Whey Protein wykonana jest z zachowaniem najwyższych standardów.


☆ Myprotein Impact whey protein - białko serwatkowe (próbka) - 25g - naturalna truskawka (5055936818514) ☆

Myprotein Impact whey protein - białko serwatkowe (próbka) - 25g - naturalna truskawka (5055936818514) Najniższa Cena Online

☆ Myprotein Impact whey protein - białko serwatkowe (próbka) - 25g - naturalna truskawka (5055936818514) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Myprotein Impact whey protein - białko serwatkowe (próbka) - 25g - naturalna truskawka (5055936818514)
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  wyprodukowana z najlepszej serwatki, jedna porcja gromadzi aż 21g białka, w sytuacji protein Ci potrzeba ich ze źródła wysokiej jakości – od tych samych krów, które dostarczają nam mleko i ser. Poddana jest zwykłemu procesowi filtracji oraz suszeniu opryskowemu wytwarzając w ten sposób zupełnie naturalną odżywkę.

  Nasze opakowanie Przeszliśmy przez ekscytującą reorganizację, i wchodząc w nową erę, zauważysz inne opakowania w swoich zamówieniach. Zmiana to dobra rzecz. Ale zmiana wymaga czasu. Szczególnie gdy dokonuje się jej odpowiedzialnie.

  Ponieważ nie wierzymy w marnowanie genialnego opakowania – to byłoby sprzeczne z naszym zobowiązaniem do stabilnego rozwoju – możesz dostać mieszankę starych i nowych wzorów w swych zamówieniach.

  Bądź pewny, że to nadal ten sam artykuł o niezmiennie wysokiej jakości, dokładnie tak, jak się tego spodziewasz. Jeśli przypadkiem otrzymasz charakterystyczne opakowanie, wiedz, iż Twoje zamówienie pomaga w redukcji odpadów.

  A jeśli otrzymasz coś z nowym wyglądem, jesteś jednym z pierwszych, i chcielibyśmy poznać Twoją opinię. Dziękujemy, że wspólnie możemy ograniczyć nasz wpływ na planetę, równocześnie pozytywnie odziałowując na naszą społeczność.


☆ Myprotein Białko serwatkowe (impact whey protein) - 5kg - naturalna truskawka (5055534320242) ☆

Myprotein Białko serwatkowe (impact whey protein) - 5kg - naturalna truskawka (5055534320242) Najniższa Cena Online

☆ Myprotein Białko serwatkowe (impact whey protein) - 5kg - naturalna truskawka (5055534320242) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Myprotein
 • Nazwa produktu: Myprotein Białko serwatkowe (impact whey protein) - 5kg - naturalna truskawka (5055534320242)
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  wykonana z najlepszej serwatki, jedna porcja mieści aż 21g białka, w przypadku protein Ci trzeba ich ze źródła wysokiej jakości – od tych samych krów, które dostarczają nam mleko i ser. Poddana jest zwykłemu procesowi filtracji, a także suszeniu opryskowemu wytwarzając w ten sposób zupełnie naturalną odżywkę.

  certyfikat Informed Choice Informed Choice to światowy kanon w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, przez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga zniżyć już i tak niskie ryzyko skażenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi.

  Dzięki Informed Choice możesz mieć pewność, że nasza mieszanka Impact Whey Protein wykonana jest z zachowaniem najwyższych standardów.


☆ Trec białko Białko whey 100 new formula - wspierające odporność - smak kremu truskawkowego - 700 g ☆

Trec białko Białko whey 100 new formula - wspierające odporność - smak kremu truskawkowego - 700 g Najniższa Cena Online

☆ Trec białko Białko whey 100 new formula - wspierające odporność - smak kremu truskawkowego - 700 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trec Białko
 • Nazwa produktu: Trec białko Białko whey 100 new formula - wspierające odporność - smak kremu truskawkowego - 700 g
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  Białko WHEY 100 NEW FORMULA - wspierające odporność

  Wysokiej jakości odżywka białkowa wzbogacone o formułę wspierającą odporność IMMUNO SHIELD.

  Smak: krem truskawkowy


  cechy


  • Wysoka zawartość białka;

  • Niska zawartość cukrów;

  • Dla osób chcących powiększyć albo utrzymać masę mięśniową;

  • posiada substancję słodzącą (sukralozę);

  • Wzbogacone o witaminy D i B6 oraz cynk, które pomagają w dobrym funkcjonowaniu układu odpornościowego;

  • dostępne w 11 przepysznych smakach;

  • mieści tylko 0,8 g cukru w porcji.


  WHEY 100 NEW FORMULA to suplement diety, który zawiera wysokiej jakości koncentrat białka serwatkowego, pełnowartościowe białko pochodzenia zwierzęcego, witaminy i minerały.

  Substancją słodzącą wykorzystaną w produkowaniu WHEY 100 NEW FORMULA jest sukraloza.

  towar perfekcyjnie się rozpuszcza i ekspresowo wchłania, zawarte w nim witamina D i wapń wspomagają funkcjonowanie mięśni, cynk pomaga w poprawnej syntezie białk a, a witamina B6 przyczynia się do utrzymania adekwatnego metabolizmu białka i glikogenu i utrzymania korzystnego metabolizmu energetycznego.

  Odżywka białkowa WHEY 100 NEW FORMULA dedykowana jest najczęściej osobom pragnącym zwiększyć swoją masę mięśniową lub utrzymać ją na pożądanym poziomie. Ponadto białko to stanie na wysokości zadania osób, którym zależy na wsparciu układu opornościowego.

  Sposób użycia:

  Jednorazową porcję towaru – 30 g (2 miarki) - rozpuścić w 200 ml wody albo mleka, używając do tego szejkera albo miksera. Stosować 3 porcje dziennie.

  W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. Po treningu oraz III porcja przed snem.

  W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami, a także III porcja przed snem.

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Porcja artykułu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 90 g.

  OSTRZEŻENIA

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być używany jako substytut najróżniejszej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, a także karmiących. Jednostajna dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

  produkt może zawierać: soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

  SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w sposób niedostępny dla niepokaźnych dzieci. Chronić od światła i wilgoci. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 miesięcy.

  Producent: TREC NUTRITION Sp. Z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLAND

  komponenty WHEY 100 NEW FORMULA

  Koncentrat białka serwatkowego (z mleka)(95 %); kakao w proszku1,2,3;regulatory kwasowości(kwas cytrynowy, kwas jabłkowy)8; aromaty; substancja zagęszczająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy); sól 2; koncentrat soku z buraka8; wapń (sole wapniowe kwasu ortofosforowego); substancja słodząca (sukraloza); cynk (tlenek cynku); witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny); witamina D (cholekalcyferol). Dotyczy produktów o smakach: 1czekoladowo-kokosowy, 2podwójnie czekoladowy, 3ciastko czekoladowo-pomarańczowe, 4orzechowy, 5pralinka kokosowa, 6krem ciasteczkowy, 7krem orzechowy i wanilia, 8krem truskawkowy, 9krem waniliowy, 10biała czekolada. Produkt może zawierać: soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.  *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

  **Dzienna porcja towaru

☆ Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 1kg - Truskawki z Kremem ☆

Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 1kg - Truskawki z Kremem Najniższa Cena Online

☆ Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 1kg - Truskawki z Kremem - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Myprotein
 • Nazwa produktu: Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 1kg - Truskawki z Kremem
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  stworzona z najkorzystniejszej serwatki, jedna porcja posiada aż 21g białka, w przypadku protein potrzebujesz ich ze źródła wysokiej jakości – od tych samych krów, które dostarczają nam mleko i ser. Poddana jest zwykłemu procesowi filtracji oraz suszeniu opryskowemu stwarzając w ten sposób zupełnie naturalną odżywkę.

  atest Informed Choice Informed Choice to światowy standard w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, przez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga obniżyć już i tak niskie ryzyko zanieczyszczenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi.

  Dzięki Informed Choice możesz mieć pewność, że nasza mieszanka Impact Whey Protein wytworzona jest z zachowaniem najwyższych standardów.Podobne zestawienia:


Najtańsze białka serwatkowe o smaku truskawkowym – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze białka serwatkowe o smaku truskawkowym, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich białek serwatkowych o smaku truskawkowym dla sportowców jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Impact Whey Protein - Białko serwatkowe (Próbka) - 25g - Truskawki z Kremem (5055534305805) ☆

Impact Whey Protein - Białko serwatkowe (Próbka) - 25g - Truskawki z Kremem (5055534305805) Najniższa Cena Online

☆ Impact Whey Protein - Białko serwatkowe (Próbka) - 25g - Truskawki z Kremem (5055534305805) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Impact Whey Protein - Białko serwatkowe (Próbka) - 25g - Truskawki z Kremem (5055534305805)
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  stworzona z najlepszej serwatki, jedna porcja mieści aż 21g białka, w sytuacji protein Ci potrzeba ich ze źródła wysokiej jakości – od tych samych krów, które dostarczają nam mleko i ser. Poddana jest zwykłemu procesowi filtracji i suszeniu opryskowemu tworząc w ten sposób zupełnie naturalną odżywkę.

  Nasze opakowanie Przeszliśmy poprzez ekscytującą reorganizację, i wchodząc w nową erę, zauważysz inne opakowania w swych zamówieniach. Zmiana to dobra rzecz. Ale zmiana wymaga czasu. Bardzo gdy dokonuje się jej odpowiedzialnie.

  Ponieważ nie wierzymy w marnowanie nadzwyczajnego opakowania – to byłoby sprzeczne z naszym zobowiązaniem do zrównoważonego rozwoju – możesz dostać mieszankę starych i nowych wzorów w swoich zamówieniach.

  Bądź pewny, iż to nadal ten sam artykuł o niezmiennie wysokiej jakości, skrupulatnie tak, jak się tego spodziewasz. Jeśli przypadkiem otrzymasz typowe opakowanie, wiedz, że Twoje zamówienie pomaga w redukcji odpadów.

  A jeśli otrzymasz coś z nowym wyglądem, jesteś jednym z pierwszych, i chcielibyśmy poznać Twoją opinię. Dziękujemy, że wspólnie możemy obniżyć nasz wpływ na planetę, równocześnie pozytywnie odziałowując na naszą społeczność.


☆ Myprotein Impact whey protein - białko serwatkowe (próbka) - 25g - naturalna truskawka (5055936818514) ☆

Myprotein Impact whey protein - białko serwatkowe (próbka) - 25g - naturalna truskawka (5055936818514) Najniższa Cena Online

☆ Myprotein Impact whey protein - białko serwatkowe (próbka) - 25g - naturalna truskawka (5055936818514) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Myprotein Impact whey protein - białko serwatkowe (próbka) - 25g - naturalna truskawka (5055936818514)
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  stworzona z najkorzystniejszej serwatki, jedna porcja zawiera aż 21g białka, w sytuacji protein Ci potrzeba ich ze źródła wysokiej jakości – od tych samych krów, które dostarczają nam mleko i ser. Poddana jest zwykłemu procesowi filtracji oraz suszeniu opryskowemu tworząc w ten sposób zupełnie naturalną odżywkę.

  Nasze opakowanie Przeszliśmy poprzez ekscytującą reorganizację, i wchodząc w nową erę, zauważysz inne opakowania w swych zamówieniach. Zmiana to dobra rzecz. Ale zmiana wymaga czasu. Stanowczo gdy dokonuje się jej odpowiedzialnie.

  Ponieważ nie wierzymy w marnowanie genialnego opakowania – to byłoby sprzeczne z naszym zobowiązaniem do stabilnego rozwoju – możesz otrzymać mieszankę starych i nowych wzorów w swoich zamówieniach.

  Bądź pewny, że to nadal ten sam artykuł o niezmiennie wysokiej jakości, skrupulatnie tak, jak się tego spodziewasz. Jeśli przypadkiem otrzymasz typowe opakowanie, wiedz, że Twoje zamówienie pomaga w redukcji odpadów.

  A jeśli otrzymasz coś z nowym wyglądem, jesteś jednym z pierwszych, i chcielibyśmy poznać Twoją opinię. Dziękujemy, iż wspólnie możemy ograniczyć nasz wpływ na planetę, jednocześnie pozytywnie odziałowując na naszą społeczność.


☆ Trec białko Białko whey 100 new formula - wspierające odporność - smak kremu truskawkowego - 700 g ☆

Trec białko Białko whey 100 new formula - wspierające odporność - smak kremu truskawkowego - 700 g Najniższa Cena Online

☆ Trec białko Białko whey 100 new formula - wspierające odporność - smak kremu truskawkowego - 700 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trec Białko
 • Nazwa produktu: Trec białko Białko whey 100 new formula - wspierające odporność - smak kremu truskawkowego - 700 g
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  Białko WHEY 100 NEW FORMULA - wspierające wytrzymałość

  Wysokiej jakości odżywka białkowa wzbogacone o formułę wspierającą niepodatność IMMUNO SHIELD.

  Smak: krem truskawkowy


  cechy


  • Wysoka zawartość białka;

  • Niska zawartość cukrów;

  • Dla osób chcących rozszerzyć albo utrzymać masę mięśniową;

  • gromadzi substancję słodzącą (sukralozę);

  • Wzbogacone o witaminy D i B6, a także cynk, które pomagają w dobrym funkcjonowaniu układu odpornościowego;

  • dostępne w 11 przepysznych smakach;

  • gromadzi tylko 0,8 g cukru w porcji.


  WHEY 100 NEW FORMULA to suplement diety, który zawiera wysokiej jakości koncentrat białka serwatkowego, pełnowartościowe białko pochodzenia zwierzęcego, witaminy i minerały.

  Substancją słodzącą wykorzystaną w produkcji WHEY 100 NEW FORMULA jest sukraloza.

  produkt idealnie się rozpuszcza i momentalnie wchłania, zawarte w nim witamina D i wapń wspomagają funkcjonowanie mięśni, cynk pomaga w dobrej syntezie białk a, a witamina B6 przyczynia się do utrzymania adekwatnego metabolizmu białka i glikogenu, a także utrzymania korzystnego metabolizmu energetycznego.

  Odżywka białkowa WHEY 100 NEW FORMULA asygnowana jest najczęściej osobom pragnącym powiększyć swoją masę mięśniową lub utrzymać ją na pożądanym poziomie. Ponadto białko to spełni oczekiwania osób, którym zależy na wsparciu układu niepodatnościowego.

  Sposób użycia:

  Jednorazową porcję produktu – 30 g (2 miarki) - rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera albo miksera. Stosować 3 porcje dziennie.

  W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. Po treningu, a także III porcja przed snem.

  W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami i III porcja przed snem.

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 90 g.

  OSTRZEŻENIA

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być używany jako substytut różnej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Jednostajna dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

  towar może zawierać: soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

  SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w sposób niedostępny dla znikomych dzieci. Bronić od światła i wilgoci. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 miesięcy.

  Producent: TREC NUTRITION Sp. Z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLAND

  składniki WHEY 100 NEW FORMULA

  Koncentrat białka serwatkowego (z mleka)(95 %); kakao w proszku1,2,3;regulatory kwasowości(kwas cytrynowy, kwas jabłkowy)8; aromaty; substancja zagęszczająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy); sól 2; koncentrat soku z buraka8; wapń (sole wapniowe kwasu ortofosforowego); substancja słodząca (sukraloza); cynk (tlenek cynku); witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny); witamina D (cholekalcyferol). Dotyczy produktów o smakach: 1czekoladowo-kokosowy, 2podwójnie czekoladowy, 3ciastko czekoladowo-pomarańczowe, 4orzechowy, 5pralinka kokosowa, 6krem ciasteczkowy, 7krem orzechowy i wanilia, 8krem truskawkowy, 9krem waniliowy, 10biała czekolada. Towar może zawierać: soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.  *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

  **Dzienna porcja produktu

☆ Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - truskawka (5059883363288) ☆

Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - truskawka (5059883363288) Najniższa Cena Online

☆ Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - truskawka (5059883363288) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - truskawka (5059883363288)
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:
  Izolat Serwatki Clear nie jest jak inne odżywki białkowe. Wzięliśmy wysokiej jakości hydrolizat izolatu białka serwatkowego i stworzyliśmy lekką i orzeźwiającą alternatywę — jest bardziej jak sok, niż mleczny szejk białkowy.dodatkowo smakuje dodatkowo genialnie i przystępny jest w pięciu owocowych smakach w tym o smaku kwaśnej cytryny, pomarańczy z mango, brzoskwiniowej herbaty, mojito i tęczowych cukierków. Certyfikat Informed ChoiceInformed Choice to światowy standard w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, poprzez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga obniżyć już i tak niskie ryzyko skażenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi. Dzięki Informed Choice możesz mieć pewność, że nasza mieszanka Clear Whey Isolate produkowana jest z zachowaniem najwyższych standardów.

☆ Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 1kg - Naturalna truskawka ☆

Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 1kg - Naturalna truskawka Najniższa Cena Online

☆ Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 1kg - Naturalna truskawka - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Myprotein
 • Nazwa produktu: Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 1kg - Naturalna truskawka
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  wyprodukowana z najlepszej serwatki, jedna porcja gromadzi aż 21g białka, w przypadku protein Ci trzeba ich ze źródła wysokiej jakości – od tych samych krów, które dostarczają nam mleko i ser. Poddana jest zwykłemu procesowi filtracji i suszeniu opryskowemu wytwarzając w ten sposób zupełnie naturalną odżywkę.

  dokument Informed Choice Informed Choice to światowy standard w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, przez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga zniżyć już i tak niskie ryzyko skażenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi.

  Dzięki Informed Choice możesz mieć pewność, że nasza mieszanka Impact Whey Protein produkowana jest z zachowaniem najwyższych standardów.Podsumowanie, czyli jakie białko serwatkowe o smaku truskawkowym dla sportowców najlepsze?


Najlepsze białka serwatkowe o smaku truskawkowym w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze białka serwatkowe o smaku truskawkowym w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze białka serwatkowe – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych białek serwatkowych o smaku truskawkowym dla sportowców nie spełniło oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych białek serwatkowych dla sportowców.


Powiązania tematyczne:

 • jakie białko serwatkowe o smaku truskawkowym dla sportowców opinie i efekty,
 • dobre białka serwatkowe o smaku truskawkowym cena,
 • ranking białek serwatkowych o smaku truskawkowym dla sportowców,
 • białko serwatkowe o smaku truskawkowym dla sportowców jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o białkach serwatkowych o smaku truskawkowym

#1 Gdzie szukać opinii o białkach serwatkowych o smaku truskawkowym?

Aktualnie zaprezentowane informacje o białkach serwatkowych o smaku truskawkowym odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie białko serwatkowe o smaku truskawkowym dla sportowców najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych białkach serwatkowych o smaku truskawkowym warto zapoznać się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami w postaci białka serwatkowego o smaku truskawkowym dla sportowców do wspomagania budowy masy mięśniowej i przyspieszenia regeneracji potreningowej, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie białka serwatkowe o smaku truskawkowym są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z odżywkami w postaci białka serwatkowego o smaku truskawkowym dla sportowców do wspomagania budowy masy mięśniowej i przyspieszenia regeneracji potreningowej zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach białka serwatkowe o smaku truskawkowym to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *