FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking białek serwatkowych dla sportowców do 150 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Białka serwatkowe dla sportowców / Ranking białek serwatkowych dla sportowców do 150 zł


Pomagamy w wyborze dobrych białek serwatkowych dla sportowców do 150 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych białek serwatkowych dla sportowców do 150 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych białek serwatkowych dla sportowców.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie białka serwatkowe do 150 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane białka serwatkowe do 150 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking białek serwatkowych dla sportowców do 150 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Mammut nutrition białko serwatkowe 1000 g ☆

Mammut nutrition białko serwatkowe 1000 g Najniższa Cena Online

☆ Mammut nutrition białko serwatkowe 1000 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mammut Nutrition
 • Nazwa produktu: Mammut nutrition białko serwatkowe 1000 g
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  Białko serwatkowe to wysokiej jakości źródło białka, które docenią wszyscy aktywni sportowcy dążący do wzrostu mięśni. Składa się z koncentratu białka serwatkowego, dzięki czemu może pochwalić się aż 72% zawartością białka.

  Białko serwatkowe znakomicie smakuje z wodą, mlekiem, lecz także jako komponent deserów, które wzbogaci o konieczne białka.


☆ 6pak nutrition milky shake whey (koncentrat białka serwatkowego) 1800g czekolada marki 6 pak nutrition ☆

6pak nutrition milky shake whey (koncentrat białka serwatkowego) 1800g czekolada marki 6 pak nutrition Najniższa Cena Online

☆ 6pak nutrition milky shake whey (koncentrat białka serwatkowego) 1800g czekolada marki 6 pak nutrition - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 6 PAK Nutrition
 • Nazwa produktu: 6pak nutrition milky shake whey (koncentrat białka serwatkowego) 1800g czekolada marki 6 pak nutrition
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis białka:

  6PAK Nutrition Milky Shake Whey to najwyższej jakości odżywka białkowa na bazie koncentratu białka serwatkowego, która jest dostępna w 17 wybornych smakach. Formuła instant pozwala na prędkie i nietrudne przygotowanie smacznego shakea.
  • Odżywka białkowa na bazie koncentratu białka serwatkowego
  • gromadzi dodatek maślanki
  • genialna sugestia dla osób aktywnych fizycznie
  • Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej i pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
  • Dzięki formule instant każda porcja wspaniale się rozpuszcza
  • Kilkanaście wariantów smakowych do wyboru
  • wystarczy zmieszać z wodą lub odtłuszczonym mlekiem,dostać smacznego shakea
  6PAK Nutrition Milky Shake Whey. Suplement diety. Mieści substancję słodzącą. Najwyższej jakości odżywka białkowa na bazie koncentratu białka serwatkowego, przystępna w kilkunastu wybornych smakach. To perfekcyjna propozycja dla osób, które wyczynowo zajmują się sportem, zwłaszcza w trakcie treningów siłowych, wytrzymałościowych i wydolnościowych. Formuła instant zezwala na szybkie i przystępne przygotowanie smacznego shakea. Wart podkreślenia jest w dodatku fakt, iż Milky Shake Whey mieści dodatek maślanki. 6PAK Nutrition Milky Shake Whey – koncentrat białka serwatkowego z dodatkiem maślanki Czyli nadzwyczajna propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz uzupełnić swoją dietę w towar białkowy. Ciężko trenujesz? Sport to Twoja codzienność, a aktywność fizyczną charakteryzuje obfita intensywność? Jeśli tak, Milky Shake Whey to suplement diety, który będzie genialnym wyborem. Pamiętaj, iż białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej oraz pomaga w jej utrzymaniu. Dodatkowo białko pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. 6PAK Nutrition Milky Shake Whey – czyli smaczne uzupełnienie Twojej diety Sport to Twoja pasja? uwielbiasz obserwować efekty swoich treningów? Zwróć uwagę, że zapotrzebowanie organizmu na substancje odżywcze wzrasta wraz z aktywnością fizyczną. Jeżeli planujesz włączyć do diety odżywkę białkową i ponadto radować się jej genialnym smakiem – wypróbuj niezbędnie Milky Shake Whey! Możesz wybrać swój ulubiony smak spośród aż 17 dostępnych smaków! dzięki temu Milky Shake Whey nigdy Ci się nie znudzi.adekwatne uzupełnienie diety ma jednakowo wielkie znaczenie, jak stosowny trening.

☆ Izolat Białka Serwatkowego Clear - 20servings - Cranberry & Raspberry ☆

Izolat Białka Serwatkowego Clear - 20servings - Cranberry & Raspberry Najniższa Cena Online

☆ Izolat Białka Serwatkowego Clear - 20servings - Cranberry & Raspberry - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Izolat Białka Serwatkowego Clear - 20servings - Cranberry & Raspberry
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  Izolat Serwatki Clear nie jest jak inne odżywki białkowe. Wzięliśmy wysokiej jakości hydrolizat izolatu białka serwatkowego i stworzyliśmy lekką i orzeźwiającą alternatywę — jest bardziej jak sok, niżeli mleczny szejk białkowy.

  ponadto smakuje ponadto wspaniale i przystępny jest w pięciu owocowych smakach w tym o smaku kwaśnej cytryny, pomarańczy z mango, brzoskwiniowej herbaty, mojito i tęczowych cukierków. Dokument Informed Choice Informed Choice to światowy kanon w kontroli odżywek sportowych.

  Informed Choice, przez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga ograniczyć już i tak niskie ryzyko skażenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi.

  Dzięki Informed Choice możesz posiadać pewność, że nasza mieszanka Clear Whey Isolate wyprodukowana jest z zachowaniem najwyższych standardów.


☆ Mars białko serwatkowe w proszku twix hi 875 g (5056357900079) ☆

Mars białko serwatkowe w proszku twix hi 875 g (5056357900079) Najniższa Cena Online

☆ Mars białko serwatkowe w proszku twix hi 875 g (5056357900079) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mars
 • Nazwa produktu: Mars białko serwatkowe w proszku twix hi 875 g (5056357900079)
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  Twix Hi Whey Protein Powder to białko serwatkowe o pysznym smaku znanego na całym świecie batona Twix. Dzięki lepszej formule ma wspaniałą kremową konsystencję i smak, który w mgnieniu oka przeniesie Cię z powrotem do dzieciństwa.

  Jedna miarka gromadzi ponad 20 gram wysokiej jakości białka i tylko 140 kcal o nieodpartym smaku legendarnego karmelowego batona zanurzonego w mlecznej czekoladzie.


☆ Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - truskawka i kiwi marki Myprotein ☆

Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - truskawka i kiwi marki Myprotein Najniższa Cena Online

☆ Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - truskawka i kiwi marki Myprotein - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - truskawka i kiwi marki Myprotein
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:
  Izolat Serwatki Clear nie jest jak inne odżywki białkowe. Wzięliśmy wysokiej jakości hydrolizat izolatu białka serwatkowego i stworzyliśmy lekką i orzeźwiającą alternatywę — jest bardziej jak sok, aniżeli mleczny szejk białkowy. Ponadto smakuje jeszcze idealnie i dostępny jest w pięciu owocowych smakach w tym o smaku kwaśnej cytryny, pomarańczy z mango, brzoskwiniowej herbaty, mojito i tęczowych cukierków. Dokument Informed Choice Informed Choice to światowy standard w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, poprzez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga obniżyć już i tak niskie ryzyko zanieczyszczenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi. Dzięki Informed Choice możesz posiadać pewność, że nasza mieszanka Clear Whey Isolate wytwarzana jest z zachowaniem najwyższych standardów.

☆ Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - lemoniada i malina ☆

Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - lemoniada i malina Najniższa Cena Online

☆ Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - lemoniada i malina - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - lemoniada i malina
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:
  Izolat Serwatki Clear nie jest jak inne odżywki białkowe. Wzięliśmy wysokiej jakości hydrolizat izolatu białka serwatkowego i stworzyliśmy lekką i orzeźwiającą alternatywę — jest bardziej jak sok, niż mleczny szejk białkowy. Na dodatek smakuje na dodatek doskonale i przystępny jest w pięciu owocowych smakach w tym o smaku kwaśnej cytryny, pomarańczy z mango, brzoskwiniowej herbaty, mojito i tęczowych cukierków. Dokument Informed Choice Informed Choice to światowy standard w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, poprzez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga zniżyć już i tak niskie ryzyko skażenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi. Dzięki Informed Choice możesz posiadać pewność, iż nasza mieszanka Clear Whey Isolate tworzona jest z zachowaniem najwyższych standardów.

☆ Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - jabłko marki Myprotein ☆

Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - jabłko marki Myprotein Najniższa Cena Online

☆ Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - jabłko marki Myprotein - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - jabłko marki Myprotein
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  Izolat Serwatki Clear nie jest jak inne odżywki białkowe. Wzięliśmy wysokiej jakości hydrolizat izolatu białka serwatkowego i stworzyliśmy lekką i orzeźwiającą alternatywę — jest bardziej jak sok, niżeli mleczny szejk białkowy.dodatkowo smakuje też rewelacyjnie i dostępny jest w pięciu owocowych smakach w tym o smaku kwaśnej cytryny, pomarańczy z mango, brzoskwiniowej herbaty, mojito i tęczowych cukierków.

  dokument Informed ChoiceInformed Choice to światowy standard w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, przez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga zmniejszyć już i tak niskie ryzyko skażenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi.

  Dzięki Informed Choice możesz posiadać pewność, że nasza mieszanka Clear Whey Isolate wytworzona jest z zachowaniem najwyższych standardów.


☆ Białko serwatkowe (impact whey protein) - 500g - dark chocolate marki Myprotein ☆

Białko serwatkowe (impact whey protein) - 500g - dark chocolate marki Myprotein Najniższa Cena Online

☆ Białko serwatkowe (impact whey protein) - 500g - dark chocolate marki Myprotein - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Myprotein
 • Nazwa produktu: Białko serwatkowe (impact whey protein) - 500g - dark chocolate marki Myprotein
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  wykonana z najlepszej serwatki, jedna porcja mieści aż 21g białka, w przypadku protein potrzebujesz ich ze źródła wysokiej jakości – od tych samych krów, które dostarczają nam mleko i ser. Poddana jest zwykłemu procesowi filtracji oraz suszeniu opryskowemu tworząc w ten sposób zupełnie naturalną odżywkę.

  atest Informed Choice Informed Choice to światowy kanon w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, poprzez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga ograniczyć już i tak niskie ryzyko skażenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi.

  Dzięki Informed Choice możesz mieć pewność, że nasza mieszanka Impact Whey Protein stworzona jest z zachowaniem najwyższych standardów.


☆ Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - herbata brzoskwiniowa marki Myprotein ☆

Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - herbata brzoskwiniowa marki Myprotein Najniższa Cena Online

☆ Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - herbata brzoskwiniowa marki Myprotein - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - herbata brzoskwiniowa marki Myprotein
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:
  Izolat Serwatki Clear nie jest jak inne odżywki białkowe. Wzięliśmy wysokiej jakości hydrolizat izolatu białka serwatkowego i stworzyliśmy lekką i orzeźwiającą alternatywę — jest bardziej jak sok, aniżeli mleczny szejk białkowy.w dodatku smakuje dodatkowo nadzwyczajnie i przystępny jest w pięciu owocowych smakach w tym o smaku kwaśnej cytryny, pomarańczy z mango, brzoskwiniowej herbaty, mojito i tęczowych cukierków. Dokument Informed ChoiceInformed Choice to światowy kanon w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, przez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga ograniczyć już i tak niskie ryzyko zanieczyszczenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi. Dzięki Informed Choice możesz mieć pewność, że nasza mieszanka Clear Whey Isolate wytworzona jest z zachowaniem najwyższych standardów.

☆ Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - cytryna ☆

Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - cytryna Najniższa Cena Online

☆ Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - cytryna - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Myprotein Izolat białka serwatkowego clear - 20servings - cytryna
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:
  Izolat Serwatki Clear nie jest jak inne odżywki białkowe. Wzięliśmy wysokiej jakości hydrolizat izolatu białka serwatkowego i stworzyliśmy lekką i orzeźwiającą alternatywę — jest bardziej jak sok, aniżeli mleczny szejk białkowy.w dodatku smakuje jeszcze nadzwyczajnie i przystępny jest w pięciu owocowych smakach w tym o smaku kwaśnej cytryny, pomarańczy z mango, brzoskwiniowej herbaty, mojito i tęczowych cukierków. Certyfikat Informed ChoiceInformed Choice to światowy kanon w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, poprzez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga obniżyć już i tak niskie ryzyko skażenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi. Dzięki Informed Choice możesz posiadać pewność, iż nasza mieszanka Clear Whey Isolate stworzona jest z zachowaniem najwyższych standardów.


Podobne zestawienia:


Najtańsze białka serwatkowe do 150 zł – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze białka serwatkowe do 150 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich białek serwatkowych dla sportowców do 150 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ DIET FOOD Organic Whey Protein - 500g - Natural, BP_25559 ☆

DIET FOOD Organic Whey Protein - 500g - Natural, BP_25559 Najniższa Cena Online

☆ DIET FOOD Organic Whey Protein - 500g - Natural, BP_25559 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DIET FOOD
 • Nazwa produktu: DIET FOOD Organic Whey Protein - 500g - Natural, BP_25559
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis białka:

  Bio Białko Serwatkowe Whey protein 500g Diet Food towar jest bogatym źródłem białka - podstawowego budulca mięśni. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Mieści cenne dla zdrowia aminokwasy. To nieprzeciętny sposób na przekąskę w ciągu dnia albo po wysiłku, bez zbędnych węglowodanów, cukru i nadmiernej ilości tłuszczu.

  sugerowany dla osób intensywnie trenujących, aktywnych, chcących posiadać szczupłą i atletyczną sylwetkę. Mleko pozyskiwane do produkcji serwatki pochodzi od krów wypasanych wolno na organicznych łąkach. Co to jest białko serwatkowe? Białko serwatkowe to jedna z dwóch kategorii białek występujących w produktach mlecznych (obok kazeiny) i jest produktem ubocznym przy produkcji serów i jogurtów.

  Po przetworzeniu białko serwatkowe jest z zasady sprzedawane w postaci proszku lub mieszane ze sproszkowanymi koktajlami i napojami, które zawierają na dodatek inne komponenty odżywcze. Stosowany jest jako uzupełnienie niedożywienia i niedoborów białka lub z zasady w celu zwiększenia wydolności sportowej.

  Przed wchłonięciem przez organizm znaczne frakcje białka są rozkładane przez enzymy trawienne organizmu na aminokwasy. Aminokwasy są następnie łączone w przeróżne kompilacje, żeby stworzyć nowe białka, których organizm użyje do budowy mięśni, enzymów, hormonów i innych substancji niezbędnych do budowy i funkcjonowania.

  Białko serwatkowe dostarcza wszelkich koniecznych aminokwasów i jest stanowczo bogate w leucynę i cysteinę. Uważa się, że źródła białka leucyny są najsilniejszym wyznacznikiem syntezy i wzrostu białek mięśniowych i dlatego jest preferowanym wyborem dla większości bywalców siłowni.

  Na czym polega różnica pomiędzy izolatem a koncentratem? Ponieważ denaturacja może wpływać na aktywność biologiczną pewnych peptydów, bio koncentrat serwatki jest zdrowszy od izolatu. Jednak w zależności od zastosowanego procesu produkcyjnego, izolat mimo wszystko może jeszcze zawierać szerokie ilości aktywncyh peptydów.

  Izolat białka serwatkowego jest dużo lepiej przyswajalny od koncentratu, lecz ma w sobie mniej substancji odżywczych. Izolat vs koncentrat białka - czym kierować się przy wyborze? Przy wyborze artykułu białkowego ważne jest, by rozważyć swoje cele, budżet i stan zdrowia.

  Pamiętajmy, że koncentraty serwatkowe zawierają znaczną ilości laktozy i każdy z nietolerancją tej substancji powinien ich unikać. Izolaty są bardziej przetworzone, droższe i mogły stracić niemało związków prozdrowotnych, które w nienaruszonym stanie wyszukamy w bio koncentratach.

  Z drugiej jednak strony izolaty zawierają większą ilości białka. Jeśli nie tolerują Państwo laktozy i potrzebują ekspresowo wchłaniającej się odżywki, wybierz izolat białka. Jest on łatwo trawiony przez organizm i nie powoduje skutków ubocznych.

  Natomiast najkorzystniejszym wyborem dla osób początkujących i tych, które szukają artykułu w niskiej cenie, będzie bio koncentrat. Jak spożywać? Zalecamy zmieszanie dwóch łyżek stołowych z ulubionym mlekiem, jogurtem albo sokiem (250 ml).

  Spożywać 1-3 razy dziennie. Komponenty: 100%...


☆ GymBeam Białko Just Whey 1000 g (8588007130033) ☆

GymBeam Białko Just Whey 1000 g (8588007130033) Najniższa Cena Online

☆ GymBeam Białko Just Whey 1000 g (8588007130033) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: GymBeam Białko Just Whey 1000 g (8588007130033)
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis białka:

  Białko serwatkowe Just Whey to wieloskładnikowe białko serwatkowe w proszku, wytwarzane z mleka krów karmionych trawą. Może pochwalić się poręcznym połączeniem koncentratu, izolatu i hydrolizatu serwatki, dzięki czemu cechuje się perfekcyjną biodostępnością.

  ponadto jest lekkostrawne, co zawdzięcza z reguły dodanemu kompleksowi enzymów trawiennych DigeZyme®. Dzięki czemu jest to przystępny wybór, żeby zadbać o spożycie białka, które jest ważne dla wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, a także zachowania słusznego stanu kości.

  PROMOCJA: Jeśli zamówisz teraz 1 kg białka Just Whey, otrzymasz w prezencie 1x Baton białkowy MoiMüv, 1x Białkowy flapjack MoiMüv, a także 1x magnez i witaminę B6 w formie tabletek musujących.Jeśli zamówisz dzisiaj 2 kg białka Just Whey, otrzymasz w prezencie 1x Baton białkowy MoiMüv, 1x Białkowy flapjack MoiMüv, 1x magnez i witaminę B6 w tabletkach musujących, 1x Milkshake białkowy MoiMüv i 1x Wafel białkowy MoiMüv.

  Promocja nie dotyczy klientów hurtowych.


☆ Diet-food Keto izolat białka serwatkowego z mct 500 g (5903933640235) ☆

Diet-food Keto izolat białka serwatkowego z mct 500 g (5903933640235) Najniższa Cena Online

☆ Diet-food Keto izolat białka serwatkowego z mct 500 g (5903933640235) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DIET-FOOD
 • Nazwa produktu: Diet-food Keto izolat białka serwatkowego z mct 500 g (5903933640235)
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:
  składniki
  80 % [izolat białka SERWATKI, lecytyny (z SOI)], 20 % olej MCT w proszku (średniołańcuchowe trójglicerydy, substancja zagęszczająca: guma arabska, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu).

  OPIS
  artykuł jest bogatym źródłem białka – podstawowego budulca mięśni. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.
  gromadzi cenne dla zdrowia aminokwasy. To nieprzeciętny sposób na przekąskę w ciągu dnia lub po wysiłku, bez zbędnych węglowodanów i cukru.
  sugerowany dla osób intensywnie trenujących, aktywnych, chcących posiadać szczupłą i atletyczną sylwetkę.
  zrównoważony sposób żywienia, a także zdrowy tryb życia są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

  SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
  Wymieszaj 2 łyżki (40 g) towaru z 250 ml wody, MLEKA, jogurtu lub soku. Spożywaj 1-3 razy dziennie.
  Zalecana porcja towaru do spożycia potrzebna do uzyskania dobrego działania produktu: 2 łyżki (40 g).

  WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
  Wartość energetyczna: 1818 kJ/430 kcal
  Tłuszcz: 15,8 g
  w tym kwasy nasycone: 15,1 g
  Węglowodany: 0,5 g
  w tym cukry: 0,4 g
  Błonnik: 3,0 g
  Białko: 71 g
  Sól: 0,5 g

  Aminokwasy:
  kwas asparaginowy 11,4 g
  seryna 4,4 g
  treonina 7,0 g
  kwas glutaminowy 12,2 g
  prolina 17,5 g
  glicyna 1,8 g
  alanina 4,7 g
  walina 5,4 g
  metionina 2,3 g
  izoleucyna 6,8 g
  leucyna 10,7 g
  tyrozyna 2,3 g
  fenyloalanina 3,0 g
  histydyna 1,7 g
  lizyna 10,4 g
  arginina 2,1 g
  cystyna 2,6 g
  tryptofan 2,1 g

  INFORMACJA ALERGENNA
  produkt może zawierać SOJĘ, ORZECHY i gluten.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.

☆ Izolat Białka Serwatkowego 500 G - Diet-food ☆

Izolat Białka Serwatkowego 500 G - Diet-food Najniższa Cena Online

☆ Izolat Białka Serwatkowego 500 G - Diet-food - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DIET-FOOD
 • Nazwa produktu: Izolat Białka Serwatkowego 500 G - Diet-food
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:
  elementy
  100 % izolat białek serwatkowych z MLEKA.

  OPIS
  produkt jest bogatym źródłem białka – podstawowego budulca mięśni. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.
  zawiera cenne dla zdrowia aminokwasy. To rewelacyjny sposób na przekąskę w ciągu dnia albo po wysiłku, bez zbędnych węglowodanów, cukru i nadmiernej ilości tłuszczu.
  rekomendowany dla osób intensywnie trenujących, aktywnych, chcących posiadać szczupłą i atletyczną sylwetkę.

  SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
  Wymieszaj 2 łyżki (40 g) towaru z 250 ml wody, MLEKA lub soku, w shakerze albo zblenduj aby uzyskać proteinowy koktajl. Można dodać owoce żeby uzyskać smoothie.
  Spożywaj 1-3 razy dziennie.

  WARTOŚĆ ODŻYWCZA w 100 g
  Wartość energetyczna: 1566 kJ/369 kcal
  Tłuszcz: 1,0 g
  w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g
  Węglowodany: 0,4 g
  w tym cukry: 0,4 g
  Białko: 87 g
  Sól: 0,6 g

  Aminokwasy w 100 g:
  kwas asparaginowy: 10,2 g
  seryna: 4,4 g
  treonina: 6,6 g
  kwas glutaminowy: 16,7 g
  prolina: 5,6 g
  glicyna: 1,5 g
  alanina: 4,3 g
  walina: 5,2 g
  metionina: 2,0 g
  izoleucyna: 6,0g
  leucyna: 9,1 g
  tyrozyna: 2,6 g
  fenyloalanina: 2,9 g
  histydyna: 1,6 g
  lizyna: 8,6 g
  arginina: 1,7 g
  cystyna: 1,9 g

  INFORMACJA ALERGENNA
  Może zawierać SOJĘ, ORZECHY oraz gluten.

  ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
  Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po użyciu szczelnie zamknij opakowanie.

☆ Białko serwatkowe (impact whey protein) - 500g - dark chocolate marki Myprotein ☆

Białko serwatkowe (impact whey protein) - 500g - dark chocolate marki Myprotein Najniższa Cena Online

☆ Białko serwatkowe (impact whey protein) - 500g - dark chocolate marki Myprotein - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis białka serwatkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Myprotein
 • Nazwa produktu: Białko serwatkowe (impact whey protein) - 500g - dark chocolate marki Myprotein
 • Segment produktowy: [Odżywki białkowe] Białka serwatkowe dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis białka:

  produkowana z najlepszej serwatki, jedna porcja mieści aż 21g białka, w przypadku protein Ci potrzeba ich ze źródła wysokiej jakości – od tych samych krów, które dostarczają nam mleko i ser. Poddana jest zwykłemu procesowi filtracji, a także suszeniu opryskowemu tworząc w ten sposób zupełnie naturalną odżywkę.

  atest Informed Choice Informed Choice to światowy standard w kontroli odżywek sportowych. Informed Choice, poprzez monitorowanie sprzedaży detalicznej i program weryfikacji suplementów, pomaga zmniejszyć już i tak niskie ryzyko skażenia suplementów innymi substancjami, w tym substancjami zakazanymi.

  Dzięki Informed Choice możesz posiadać pewność, iż nasza mieszanka Impact Whey Protein stworzona jest z zachowaniem najwyższych standardów.Podsumowanie, czyli jakie białko serwatkowe dla sportowców do 150 zł najlepsze?


Najlepsze białka serwatkowe do 150 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze białka serwatkowe do 150 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane białka serwatkowe – Ranking listopad 2023

Jeżeli żadne z powyższych białek serwatkowych dla sportowców do 150 zł nie spełniło oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych białek serwatkowych dla sportowców.


Powiązania tematyczne:

 • jakie białko serwatkowe dla sportowców do 150 zł opinie i efekty,
 • dobre białka serwatkowe do 150 zł cena,
 • ranking białek serwatkowych dla sportowców do 150 zł,
 • białko serwatkowe dla sportowców do 150 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o białkach serwatkowych do 150 zł

#1 Gdzie szukać opinii o białkach serwatkowych do 150 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o białkach serwatkowych do 150 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie białko serwatkowe dla sportowców do 150 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych białkach serwatkowych do 150 zł warto zapoznać się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami w postaci białka serwatkowego do 150 zł dla sportowców do wspomagania budowy masy mięśniowej i przyspieszenia regeneracji potreningowej, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie białka serwatkowe do 150 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z odżywkami w postaci białka serwatkowego do 150 zł dla sportowców do wspomagania budowy masy mięśniowej i przyspieszenia regeneracji potreningowej zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach białka serwatkowe do 150 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *